Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
8
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1310
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
51
Prognozy na jutro
1115
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2702
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
356
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
188
Top Europejski
49
Europejski
694
Amerykański
204
Afrykanin
80
Azjatycki
102
Australijski
23
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
7
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
8
Ligue 1
8
Eredivisie
9
Liga Portugal
8
Brasileiro Série A
9
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
4
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
3
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
1
Ligue 2
8
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
7
Championship
14
League one
11
League two
14
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
15
Premier League 2
5
Southern League
21
Northern Premier
13
Women SL
4
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
7
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
17
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
4
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
8
Australia
>
A-League
3
Npl NSW
7
Brisbane Premier
Npl West
1
Npl South
2
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
Northern Nsw
2
Npl Victoria
2
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
5
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
7
Landesliga Kärnten
6
Azerbejdżan
>
Premier League
4
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
3
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
1
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
2
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
4
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
8
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
3
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Brazylia
>
Brasileiro Série A
9
Serie B
7
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
14
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
6
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
7
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
7
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
7
League one
6
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
4
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
5
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
15
MSFL
5
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
7
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
5
1. Division
2
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
4
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
4
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
6
Finlandia
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
4
Kakkonen
15
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
8
Ligue 2
10
National
1
National 2
23
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
2
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
4
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Gwinea
>
Ligue 1
7
Haiti
>
Championnat National
6
Hiszpania
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
4
Hong Kong
>
Premier League
3
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
1
Indonezja
>
Liga 1
9
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
9
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
8
Irlandia
>
Premier League
3
First Division
1
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
6
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
5
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
3
J2-League
5
J3-League
2
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
3
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
2
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
5
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
5
Korea Południowa
>
K-League 1
5
K-League 2
5
National League
4
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
3
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
3
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
6
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
7
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
6
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
9
Liga Premier Serie B
5
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
5
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Puchar KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
7
Regionalliga Bayern
5
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
7
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
6
Oberliga Bremen
6
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
7
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
5
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
13
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
3
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
5
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
6
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
6
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
8
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
7
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
7
1. Division
7
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
6
PFL - East
PFL - południe
10
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
6
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
7
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
6
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
3
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
4
League One
5
League Two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
1
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
5
2. liga
7
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
5
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tajlandia
>
Premier League
7
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
12
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
9
TFF 1. Lig
8
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
2
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
8
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
6
Segunda Division
5
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
6
Division 1
9
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
3
Segunda Division
7
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
1
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
4
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
8
Serie B
8
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
6
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Portugalia Segunda Liga
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Rzut rożny
19.04.2024
19:00
CD Feirense
1 - 1
Leixões SC
14.04.2024
21:30
Marítimo
0 - 0
CD Santa Clara
16:30
FC Porto B
0 - 1
UD Oliveirense
16:30
Leixões SC
1 - 1
União Torreense
15:00
CD Mafra
0 - 0
CD Feirense
12:00
Pacos de Ferreira
1 - 1
Nacional Madeira
13.04.2024
16:30
SL Benfica B
0 - 1
AVS
16:30
CD Tondela
0 - 1
FC Penafiel
15:00
Uniao Leiria
3 - 1
Vilaverdense FC
12:00
Belenenses
1 - 0
Académico Viseu
08.04.2024
19:00
Académico Viseu
0 - 2
FC Porto B
07.04.2024
19:00
UD Oliveirense
3 - 1
SL Benfica B
16:30
União Torreense
0 - 0
Marítimo
15:00
CD Santa Clara
0 - 1
Pacos de Ferreira
12:00
Vilaverdense FC
2 - 1
CD Mafra
06.04.2024
16:30
Nacional Madeira
2 - 1
AVS
16:30
CD Feirense
1 - 3
CD Tondela
15:00
Leixões SC
0 - 0
Uniao Leiria
12:00
FC Penafiel
3 - 0
Belenenses
01.04.2024
19:00
CD Mafra
2 - 1
União Torreense
19:00
SL Benfica B
1 - 1
Académico Viseu
30.03.2024
16:30
AVS
1 - 2
CD Santa Clara
16:30
FC Porto B
3 - 1
FC Penafiel
15:00
Marítimo
0 - 0
Leixões SC
12:00
Uniao Leiria
1 - 1
Nacional Madeira
29.03.2024
16:30
CD Tondela
1 - 0
Vilaverdense FC
15:00
Pacos de Ferreira
2 - 0
UD Oliveirense
12:00
Belenenses
3 - 1
CD Feirense
18.03.2024
21:15
Vilaverdense FC
1 - 1
Belenenses
17.03.2024
16:30
Leixões SC
1 - 1
CD Mafra
15:00
CD Santa Clara
0 - 1
Nacional Madeira
12:00
CD Feirense
1 - 1
FC Porto B
16.03.2024
16:30
Académico Viseu
1 - 1
Pacos de Ferreira
16:30
Marítimo
2 - 0
Uniao Leiria
15:00
FC Penafiel
0 - 1
SL Benfica B
12:00
UD Oliveirense
1 - 1
AVS
15.03.2024
19:00
União Torreense
0 - 1
CD Tondela
11.03.2024
21:15
AVS
1 - 0
CD Feirense
19:00
Belenenses
1 - 2
Leixões SC
10.03.2024
12:00
CD Tondela
0 - 3
Marítimo
09.03.2024
16:30
Pacos de Ferreira
2 - 0
União Torreense
16:30
FC Porto B
2 - 1
Vilaverdense FC
16:30
SL Benfica B
0 - 1
CD Santa Clara
15:00
Nacional Madeira
1 - 1
Académico Viseu
12:00
CD Mafra
0 - 1
FC Penafiel
08.03.2024
21:45
Uniao Leiria
1 - 0
UD Oliveirense
05.03.2024
19:00
Marítimo
1 - 1
Belenenses
04.03.2024
21:15
Vilaverdense FC
0 - 1
Pacos de Ferreira
19:00
Académico Viseu
1 - 1
CD Santa Clara
03.03.2024
16:30
Leixões SC
1 - 1
CD Tondela
15:00
FC Penafiel
0 - 1
AVS
13:45
União Torreense
0 - 1
FC Porto B
12:00
UD Oliveirense
0 - 1
Nacional Madeira
02.03.2024
15:00
CD Feirense
1 - 2
SL Benfica B
12:00
Uniao Leiria
2 - 3
CD Mafra
28.02.2024
21:15
Leixões SC
1 - 1
Nacional Madeira
27.02.2024
21:15
AVS
2 - 0
Académico Viseu
26.02.2024
19:00
Pacos de Ferreira
1 - 0
CD Feirense
25.02.2024
15:00
Belenenses
0 - 2
União Torreense
12:00
CD Mafra
0 - 0
Marítimo
24.02.2024
19:00
SL Benfica B
2 - 0
Vilaverdense FC
16:30
FC Porto B
0 - 2
Leixões SC
16:30
Nacional Madeira
3 - 2
FC Penafiel
15:00
CD Santa Clara
3 - 0
UD Oliveirense
12:00
CD Tondela
1 - 1
Uniao Leiria
21.02.2024
19:00
CD Feirense
0 - 3
Académico Viseu
19.02.2024
19:00
Vilaverdense FC
2 - 3
AVS
18.02.2024
16:30
CD Feirense
2 - 1
Nacional Madeira
15:00
FC Penafiel
1 - 2
CD Santa Clara
12:00
Académico Viseu
2 - 2
UD Oliveirense
Wyróżnione mecz
Es1
Rayo Vallecano
Osasuna
20/04/2024 16:15
2
Segunda Liga Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
CD Santa Clara
60
29
17
9
3
22
2
AVS
59
29
19
2
8
15
3
Nacional Madeira
56
29
16
8
5
20
4
Marítimo
51
29
14
9
6
18
5
CD Tondela
45
29
11
12
6
5
6
Pacos de Ferreira
44
29
12
8
9
8
7
União Torreense
41
29
11
8
10
5
8
FC Porto B
40
29
11
7
11
7
9
CD Mafra
39
29
10
9
10
1
10
Académico Viseu
38
29
8
14
7
1
11
SL Benfica B
37
29
10
7
12
-2
12
Uniao Leiria
36
29
9
9
11
3
13
FC Penafiel
34
29
10
4
15
-8
14
Leixões SC
32
30
6
14
10
-9
15
UD Oliveirense
30
29
7
9
13
-14
16
CD Feirense
27
30
7
6
17
-17
17
Belenenses
23
29
5
8
16
-26
18
Vilaverdense FC
20
29
6
3
20
-29
Porada dnia
Br1
Atlético Mineiro
Cruzeiro
21/04/2024 02:00
X
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program