Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2688
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
86
Top Prognozy
Prognozy na dziś
363
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
445
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1478
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
158
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
180
Top Europejski
63
Europejski
752
Amerykański
157
Afrykanin
83
Azjatycki
175
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
5
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
4
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
7
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
4
Tercera Division G2
7
Tercera Division G3
7
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
5
Tercera Division G8
8
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
5
Tercera Division G11
4
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
7
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
4
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
6
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
7
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
8
Elite Two
8
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
6
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
8
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
8
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Niderlandy Eredivisie
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Vangelis Pavlidis
26
1
-
-
-
AZ Alkmaar
2.
Luuk de Jong
23
5
-
3
-
PSV Eindhoven
3.
V. Pavlidis
23
-
-
-
-
AZ Alkmaar
4.
Brian Brobbey
16
-
-
3
-
Ajax
5.
B. Brobbey
16
-
-
1
-
Ajax
6.
Sem Steijn
15
2
-
2
-
Twente
7.
Ricky van Wolfswinkel
13
1
-
2
-
Twente
8.
Lennart Thy
12
-
-
1
-
PEC Zwolle
9.
Kaj Sierhuis
11
1
-
1
-
Fortuna Sittard
10.
Magnus Mattsson
11
2
-
1
-
Nijmegen
11.
M. Mattsson
11
-
-
-
-
Nijmegen
12.
Thomas Robinet
10
4
-
4
1
Almere City
13.
Dani de Wit
9
1
-
6
-
AZ Alkmaar
14.
Ricardo Pepi
9
3
-
2
-
PSV Eindhoven
15.
T. Robinet
9
-
-
-
-
Almere City
16.
Troy Parrott
9
-
-
3
-
Excelsior
17.
Guus Til
8
-
-
-
-
PSV Eindhoven
18.
Koki Ogawa
8
1
-
1
-
Nijmegen
19.
Lutsharel Geertruida
8
-
-
1
-
Feyenoord
20.
Pelle van Amersfoort
8
-
-
3
-
Heerenveen
21.
Santiago Gimenez
8
-
-
2
-
Feyenoord
22.
Santiago Gimenez
8
-
-
-
-
Feyenoord
23.
Steven Bergwijn
8
4
-
4
-
Ajax
24.
Arno Verschueren
7
-
1
3
1
Sparta Rotterdam
25.
Chuba Akpom
7
-
-
-
-
Ajax
26.
Jizz Hornkamp
7
1
-
2
-
Heracles
27.
Malik Tillman
7
-
-
2
-
PSV Eindhoven
28.
Manfred Ugalde
7
-
-
4
-
Twente
29.
Michiel Kramer
7
4
-
5
-
Waalwijk
30.
Tobias Lauritsen
7
3
-
1
-
Sparta Rotterdam
31.
Victor Edvardsen
7
2
-
1
-
Go Ahead Eagles
32.
Hirving Lozano
6
-
-
2
-
PSV Eindhoven
33.
Johan Bakayoko
6
-
-
1
-
PSV Eindhoven
34.
Kristian Hlynsson
6
-
-
2
-
Ajax
35.
Luuk Brouwers
6
-
-
3
-
Heerenveen
36.
Mario Engels
6
-
-
4
-
Heracles
37.
Mats Wieffer
6
-
-
2
-
Feyenoord
38.
Oliver Valaker Edvardsen
6
-
-
-
-
Go Ahead Eagles
39.
Osame Sahraoui
6
-
-
-
-
Heerenveen
40.
Quinten Timber
6
-
-
4
-
Feyenoord
41.
Sylla Sow
6
-
-
2
-
Go Ahead Eagles
42.
Tolis Vellios
6
-
-
3
-
PEC Zwolle
43.
Yankuba Minteh
6
-
-
-
-
Feyenoord
44.
Calvin Stengs
5
-
-
-
-
Feyenoord
45.
Davy van den Berg
5
-
-
5
-
PEC Zwolle
46.
Emil Hansson
5
2
-
2
-
Heracles
47.
Ferdy Druijf
5
2
-
2
-
PEC Zwolle
48.
S. Gimenez
5
-
-
1
-
Feyenoord
49.
Igor Paixão
5
-
-
3
-
Feyenoord
50.
Ismael Saibari
5
-
-
1
-
PSV Eindhoven
51.
Joris Kramer
5
-
-
2
-
Go Ahead Eagles
52.
Joshua Kitolano
5
2
-
2
-
Sparta Rotterdam
53.
Mayckel Lahdo
5
-
-
-
-
AZ Alkmaar
54.
Milan de Haan
5
-
-
1
-
Volendam
55.
Nikolas Agrafiotis
5
-
-
-
-
Excelsior
56.
Robert Mühren
5
-
-
-
1
Volendam
57.
Taylor Booth
5
-
-
-
-
Utrecht
58.
Victor Jensen
5
-
-
1
-
Utrecht
59.
Willum Thór Willumsson
5
-
-
1
2
Go Ahead Eagles
60.
Yassin Oukili
5
-
-
5
-
Waalwijk
61.
Younes Namli
5
-
-
6
-
PEC Zwolle
62.
Alen Halilovic
4
1
-
1
-
Fortuna Sittard
63.
Bas Kuipers
4
-
-
6
-
Go Ahead Eagles
64.
Benaissa Benamar
4
-
-
2
1
Volendam
65.
J. Breum
4
-
-
1
-
Go Ahead Eagles
66.
Cisse Sandra
4
-
-
2
-
Excelsior
67.
Couhaib Driouech
4
-
-
3
-
Excelsior
68.
Daan Rots
4
-
-
3
-
Twente
69.
David Min
4
1
-
1
-
Waalwijk
70.
Dirk Proper
4
-
-
3
-
Nijmegen
71.
Jens Toornstra
4
-
-
3
-
Utrecht
72.
Marco van Ginkel
4
-
-
2
1
Vitesse
73.
Mohamed Sankoh
4
-
-
1
-
Heracles
74.
Noa Lang
4
-
-
-
-
PSV Eindhoven
75.
Oscar Uddenäs
4
-
-
1
-
Excelsior
76.
Rober González
4
-
-
3
-
Nijmegen
77.
Ruben van Bommel
4
-
-
1
-
AZ Alkmaar
78.
Santiago Giménez
4
2
-
-
-
Feyenoord
79.
Steven Berghuis
4
-
-
1
-
Ajax
80.
Yankuba Minteh
4
-
-
-
-
Feyenoord
81.
Youri Baas
4
-
-
3
-
Nijmegen
82.
Abdenego Nankishi
3
-
-
-
-
Heracles
83.
André Ramalho
3
-
-
4
-
PSV Eindhoven
84.
Bas Dost
3
1
-
-
-
Nijmegen
85.
Charles-Andreas Brym
3
-
-
1
-
Sparta Rotterdam
86.
Elayis Tavsan
3
-
-
2
1
Nijmegen
87.
Eliano Reijnders
3
-
-
2
-
PEC Zwolle
88.
Jerdy Schouten
3
-
-
3
-
PSV Eindhoven
89.
Jochem Ritmeester van de Kamp
3
-
-
-
-
Almere City
90.
Joey Jacobs
3
-
-
7
-
Almere City
91.
Joey Veerman
3
-
-
-
-
PSV Eindhoven
92.
Kenneth Taylor
3
-
-
2
-
Ajax
93.
Lance Duijvestijn
3
-
-
2
-
Excelsior
94.
Lazaros Lamprou
3
-
-
3
1
Excelsior
95.
Lequincio Zeefuik
3
-
-
3
-
Volendam
96.
Mathias Ross
3
-
-
2
-
Nijmegen
97.
Million Manhoef
3
-
-
-
1
Vitesse
98.
Naci Ünüvar
3
-
-
-
-
Twente
99.
Odysseus Velanas
3
-
-
3
-
PEC Zwolle
100.
Ondrej Lingr
3
-
-
-
-
Feyenoord
101.
Oscar Fraulo
3
-
-
4
-
Utrecht
102.
Rodrigo Guth
3
-
-
7
-
Fortuna Sittard
103.
Sam Lammers
3
-
-
-
-
Utrecht
104.
Siebe Horemans
3
-
-
4
-
Excelsior
105.
Sontje Hansen
3
-
-
2
-
Nijmegen
106.
Sven Mijnans
3
-
-
1
-
AZ Alkmaar
107.
Thom Haye
3
2
-
4
2
Heerenveen
108.
Tijjani Noslin
3
-
-
1
1
Fortuna Sittard
109.
Yoann Cathline
3
-
-
1
-
Almere City
110.
Yorbe Vertessen
3
-
-
-
-
PSV Eindhoven
111.
Younes Taha
3
-
-
2
-
Twente
112.
Yukinari Sugawara
3
-
-
-
-
AZ Alkmaar
113.
Amine Boutrah
2
-
-
3
-
Vitesse
114.
Anas Ouahim
2
-
-
4
-
Heracles
115.
Antoni Milambo
2
-
-
-
-
Feyenoord
116.
Ayase Ueda
2
-
-
-
-
Feyenoord
117.
Bart Nieuwkoop
2
-
-
1
1
Feyenoord
118.
Bart Vriends
2
-
-
4
-
Sparta Rotterdam
119.
Bart van Rooij
2
-
-
4
1
Nijmegen
120.
Benjamin Tahirovic
2
-
-
2
-
Ajax
121.
Bilal Ould-Chikh
2
-
-
4
-
Volendam
122.
Branco van den Boomen
2
-
-
1
-
Ajax
123.
Bryan Limbombe
2
-
-
1
1
Heracles
124.
Calvin Twigt
2
1
-
5
-
Nijmegen
125.
Calvin Verdonk
2
-
-
4
-
Nijmegen
126.
Camiel Neghli
2
-
-
1
-
Sparta Rotterdam
127.
Carlos Forbs
2
-
-
-
-
Ajax
128.
Danny Post
2
-
-
-
-
Almere City
129.
Derensili Sanches Fernandes
2
-
-
-
-
Excelsior
130.
Deroy Duarte
2
-
-
5
-
Fortuna Sittard
131.
Enric Llansana
2
-
-
2
-
Go Ahead Eagles
132.
Filip Stevanovic
2
-
-
1
-
Waalwijk
133.
Iñigo Córdoba
2
-
-
2
-
Fortuna Sittard
134.
Ion Nicolaescu
2
-
-
-
-
Heerenveen
135.
Ion Nicolaescu
2
-
-
-
-
Heerenveen
136.
Joshua Brenet
2
-
-
1
-
Twente
137.
Julian Baas
2
-
-
7
-
Excelsior
138.
Justin Lonwijk
2
-
-
2
-
Fortuna Sittard
139.
Koki Saito
2
-
-
-
-
Sparta Rotterdam
140.
Kornelius Hansen
2
-
-
2
-
Almere City
141.
Mats Köhlert
2
-
-
5
-
Heerenveen
142.
Mats Seuntjens
2
-
-
3
-
Utrecht
143.
Michel Vlap
2
-
-
1
-
Twente
144.
Myron Boadu
2
-
-
1
-
Twente
145.
Olivier Boscagli
2
-
-
2
-
PSV Eindhoven
146.
Othmane Boussaid
2
-
-
2
-
Utrecht
147.
Pawel Bochniewicz
2
-
2
1
-
Heerenveen
148.
Paxten Aaronson
2
-
-
1
-
Vitesse
149.
Philippe Rommens
2
1
-
1
-
Go Ahead Eagles
150.
Richie Omorowa
2
-
-
1
-
Excelsior
151.
Richonell Margaret
2
-
-
2
-
Waalwijk
152.
Ryan Flamingo
2
-
-
5
-
Utrecht
153.
Sergiño Dest
2
-
-
2
-
PSV Eindhoven
154.
Simon Olsson
2
-
-
5
-
Heerenveen
155.
Tiago Dantas
2
-
-
-
-
AZ Alkmaar
156.
Tjaronn Chery
2
-
-
-
-
Nijmegen
157.
Yann Kitala
2
-
-
3
-
Almere City
158.
Zach Booth
2
-
-
-
-
Volendam
159.
Álvaro Peña
1
-
-
3
-
Almere City
160.
Ajdin Hrustić
1
-
-
1
-
Heracles
161.
Alessio Da Cruz
1
-
-
-
-
Fortuna Sittard
162.
Arthur Zagré
1
-
-
5
1
Excelsior
163.
Bart Ramselaar
1
-
-
-
-
Utrecht
164.
M. Belkheir
1
-
-
-
-
Fortuna Sittard
165.
S. Berghuis
1
-
-
-
-
Ajax
166.
Brian De Keersmaecker
1
-
-
4
-
Heracles
167.
Bruno Martins Indi
1
-
-
3
-
AZ Alkmaar
168.
Can Bozdogan
1
-
-
2
-
Utrecht
169.
Casper Widell
1
-
1
1
-
Excelsior
170.
Ché Nunnely
1
-
-
-
-
Heerenveen
171.
Charlie Webster
1
-
-
-
1
Heerenveen
172.
Chris Lokesa
1
-
-
1
-
Waalwijk
173.
Damon Mirani
1
-
-
2
-
Volendam
174.
Daniel Karlsbakk
1
-
-
-
-
Heerenveen
175.
Daryl van Mieghem
1
-
-
-
-
Volendam
176.
David Møller Wolfe
1
-
-
6
-
AZ Alkmaar
177.
Davy Klaassen
1
-
-
-
-
Ajax
178.
Denilho Cleonise
1
-
-
-
-
Waalwijk
179.
Devyne Rensch
1
-
-
2
1
Ajax
180.
Dominik Oroz
1
-
1
6
-
Vitesse
181.
B. Dost
1
-
-
-
-
Nijmegen
182.
Garang Kuol
1
-
-
1
-
Volendam
183.
Gyan de Regt
1
-
-
2
-
Vitesse
184.
A. Hadj-Moussa
1
-
-
1
-
Vitesse
185.
Igor Paixao
1
-
-
-
-
Feyenoord
186.
Isaac Babadi
1
-
-
3
-
PSV Eindhoven
187.
Isac Lidberg
1
-
-
1
-
Utrecht
188.
Jakov Medić
1
-
-
-
-
Ajax
189.
Jamal Amofa
1
-
-
5
1
Go Ahead Eagles
190.
Javairô Dilrosun
1
-
-
-
-
Feyenoord
191.
Jens Odgaard
1
-
-
-
-
AZ Alkmaar
192.
Jonathan de Guzmán
1
-
-
5
-
Sparta Rotterdam
193.
Jordan Teze
1
-
1
3
-
PSV Eindhoven
194.
Jordy Bruijn
1
-
-
1
-
Heracles
195.
Jordy Clasie
1
-
-
-
-
AZ Alkmaar
196.
Jordy Clasie
1
-
1
4
-
AZ Alkmaar
197.
Jorrel Hato
1
-
1
3
-
Ajax
198.
Josh Flint
1
-
-
3
-
Volendam
199.
Justin Hoogma
1
-
-
2
1
Heracles
200.
Kacper Kozlowski
1
-
-
1
-
Vitesse
201.
Kik Pierie
1
-
-
-
-
Excelsior
202.
Kodai Sano
1
-
-
-
-
Nijmegen
203.
M. Kramer
1
-
-
-
-
Waalwijk
204.
Lars Olden Larsen
1
-
-
-
-
Nijmegen
205.
Leo Sauer
1
-
-
-
-
Feyenoord
206.
Loïc Mbe Soh
1
-
-
2
-
Almere City
207.
Luka Ivanusec
1
-
-
-
-
Feyenoord
208.
B. Martins Indi
1
-
-
-
-
AZ Alkmaar
209.
Mathijs Tielemans
1
-
-
2
-
Vitesse
210.
Melle Meulensteen
1
-
-
4
1
Vitesse
211.
Metinho
1
-
-
3
-
Sparta Rotterdam
212.
Mica Pinto
1
-
-
2
-
Vitesse
213.
Michal Sadílek
1
-
-
-
-
Twente
214.
Mike van der Hoorn
1
-
-
7
-
Utrecht
215.
Milan Robberechts
1
-
-
-
-
Fortuna Sittard
216.
Modibo Sagnan
1
-
-
1
-
Utrecht
217.
Mohammed Kudus
1
-
-
-
-
Ajax
218.
Myron van Brederode
1
-
-
1
-
AZ Alkmaar
219.
Nick Viergever
1
-
-
1
1
Utrecht
220.
Nicolas Isimat-Mirin
1
-
-
2
1
Vitesse
221.
Oguzhan Özyakup
1
-
-
2
-
Fortuna Sittard
222.
Ole Romeny
1
-
-
-
-
Utrecht
223.
Y. Oukili
1
-
-
1
-
Waalwijk
224.
Patrik Wålemark
1
-
-
2
-
Heerenveen
225.
Pelle Clement
1
-
-
4
-
Sparta Rotterdam
226.
Rajiv van La Parra
1
-
-
1
-
Almere City
227.
Reuven Niemeijer
1
-
-
1
-
Waalwijk
228.
Robin Pröpper
1
-
1
5
-
Twente
229.
P. Rommens
1
-
-
-
-
Go Ahead Eagles
230.
L. Rosier
1
-
-
1
-
Fortuna Sittard
231.
Shunsuke Mito
1
-
-
-
-
Sparta Rotterdam
232.
Stije Resink
1
-
-
5
-
Almere City
233.
Sven Nieuwpoort
1
-
-
1
-
Excelsior
234.
Sven Sonnenberg
1
-
-
4
-
Heracles
235.
Sven van Beek
1
-
-
2
-
Heerenveen
236.
Thomas Lam
1
-
-
3
-
PEC Zwolle
237.
Vivaldo Semedo
1
-
-
1
-
Volendam
238.
Willum Thor Willumsson
1
-
-
-
-
Go Ahead Eagles
239.
Youri Regeer
1
-
-
2
-
Twente
240.
R. van Bommel
1
-
-
-
-
AZ Alkmaar
241.
A. Meijers
-
-
-
2
-
Waalwijk
242.
Aaron Meijers
-
-
-
6
-
Waalwijk
243.
Achraf Douiri
-
-
-
1
-
Volendam
244.
Adi Nalic
-
-
-
1
-
Almere City
245.
Ahmetcan Kaplan
-
-
-
1
1
Ajax
246.
Alec Van Hoorenbeeck
-
-
-
1
-
Twente
247.
Ameni Boutrah
-
-
-
1
-
Vitesse
248.
Anas Tahiri
-
-
-
2
-
Heerenveen
249.
Anouar El Azzouzi
-
-
-
2
2
PEC Zwolle
250.
Anselmo García MacNulty
-
-
-
6
-
PEC Zwolle
251.
Anthony Descotte
-
-
-
2
-
Utrecht
252.
Apostolos Vellios
-
-
-
1
-
PEC Zwolle
253.
Armando Obispo
-
-
-
1
2
PSV Eindhoven
254.
Arne Slot
-
-
-
1
-
Feyenoord
255.
Bart van Hintum
-
-
-
1
-
PEC Zwolle
256.
Bobby Adekanye
-
-
-
3
1
Go Ahead Eagles
257.
Borna Sosa
-
-
-
2
-
Ajax
258.
Bram Nuytinck
-
-
-
3
-
Nijmegen
259.
Bram Van Polen
-
-
-
8
-
PEC Zwolle
260.
Brayann Pereira
-
-
-
1
-
Nijmegen
261.
Brian Plat
-
-
-
1
-
Volendam
262.
Carel Eiting
-
-
-
3
-
Twente
263.
Carlens Arcus
-
-
-
4
-
Vitesse
264.
D. Siovas
-
-
-
1
-
Fortuna Sittard
265.
D. Van Den Berg
-
-
-
1
-
PEC Zwolle
266.
Damian van Bruggen
-
-
-
6
2
Almere City
267.
Damian van der Haar
-
-
-
2
-
PEC Zwolle
268.
Danny Buijs
-
-
-
1
-
Fortuna Sittard
269.
Dario Van den Buijs
-
-
-
4
-
Waalwijk
270.
Darius Johnson
-
-
-
2
-
Volendam
271.
David Hancko
-
-
-
1
-
Feyenoord
272.
Denso Kasius
-
-
-
1
1
AZ Alkmaar
273.
Denzel Hall
-
-
-
1
-
Heerenveen
274.
Deron Payne
-
-
-
2
-
Volendam
275.
Derry Murkin
-
-
-
1
-
Volendam
276.
Dimitrios Siovas
-
-
-
3
-
Fortuna Sittard
277.
Django Warmerdam
-
-
-
1
-
Sparta Rotterdam
278.
Djevencio van der Kust
-
-
-
3
-
Sparta Rotterdam
279.
Eloy Room
-
-
-
1
-
Vitesse
280.
Enzo Cornelisse
-
-
-
3
-
Vitesse
281.
Ernest Poku
-
-
-
1
-
AZ Alkmaar
282.
Erwin van de Looi
-
-
-
1
-
Heracles
283.
Etienne Vaessen
-
-
-
2
1
Waalwijk
284.
Filip Krastev
-
-
-
1
-
PEC Zwolle
285.
G. Cox
-
-
-
1
-
Volendam
286.
G. Roemeratoe
-
-
-
1
1
Waalwijk
287.
Gastón Ávila
-
-
-
1
-
Ajax
288.
George Cox
-
-
-
1
-
Volendam
289.
Gernot Trauner
-
-
-
1
-
Feyenoord
290.
Gerrit Nauber
-
-
-
3
-
Go Ahead Eagles
291.
Gijs Smal
-
-
-
2
-
Twente
292.
Gijs Smal
-
-
-
1
-
Twente
293.
Godfried Roemeratoe
-
-
-
3
-
Waalwijk
294.
Hamdi Akujobi
-
-
-
2
-
Almere City
295.
Hamza el Dahri
-
-
-
2
-
Sparta Rotterdam
296.
Hidde ter Avest
-
-
-
1
-
Utrecht
297.
Hoeve Quincy
-
-
-
2
-
Volendam
298.
Hugo Novoa
-
-
-
1
1
Utrecht
299.
Ian Smeulers
-
-
-
1
-
Excelsior
300.
Ibrahim Sadiq
-
-
-
1
-
AZ Alkmaar
301.
Ivo Pinto
-
-
-
4
-
Fortuna Sittard
302.
J. Gaari
-
-
-
2
-
Waalwijk
303.
Jakov Medic
-
-
-
1
-
Ajax
304.
Jannes Wieckhoff
-
-
-
1
-
Heracles
305.
Jannes Wieckhoff
-
-
-
2
-
Heracles
306.
Jason van Duiven
-
-
-
1
-
Almere City
307.
Jasper Cillessen
-
-
-
1
-
Nijmegen
308.
Jayden Addai
-
-
-
1
-
AZ Alkmaar
309.
Jeffrey de Lange
-
-
-
2
-
Go Ahead Eagles
310.
Jeremy Van Mullem
-
-
-
1
-
Sparta Rotterdam
311.
Jetro Willems
-
-
-
2
-
Heracles
312.
Joel Voelkerling Persson
-
-
-
4
-
Vitesse
313.
Julian Lelieveld
-
-
-
4
-
Waalwijk
314.
Justin Bijlow
-
-
-
1
-
Feyenoord
315.
K. Felida
-
-
-
2
-
Waalwijk
316.
K. Sierhuis
-
-
-
2
-
Fortuna Sittard
317.
K. Taylor
-
-
-
1
-
Ajax
318.
Kacper Kozłowski
-
-
-
4
-
Vitesse
319.
Kaj de Rooij
-
-
-
1
-
PEC Zwolle
320.
Kenzo Goudmijn
-
-
-
1
-
AZ Alkmaar
321.
Kevin Felida
-
-
-
1
-
Waalwijk
322.
Kian Fitz-Jim
-
-
-
1
-
Excelsior
323.
Kristijan Belić
-
-
-
3
-
AZ Alkmaar
324.
Kristoffer Peterson
-
-
-
1
-
Fortuna Sittard
325.
Lars Unnerstall
-
-
-
2
-
Twente
326.
Lasse Schöne
-
-
-
2
-
Nijmegen
327.
Loreintz Rosier
-
-
-
4
-
Fortuna Sittard
328.
M. Robberechts
-
-
-
2
-
Fortuna Sittard
329.
Manel Royo
-
-
-
2
-
Almere City
330.
Marcelencio Esajas
-
-
-
2
-
Almere City
331.
Marinus Dijkhuizen
-
-
-
1
-
Excelsior
332.
Mark van der Maarel
-
-
-
1
-
Utrecht
333.
Marko Lazetic
-
-
-
1
-
Fortuna Sittard
334.
Marko Vejinović
-
-
-
3
-
Heracles
335.
Marouan Azarkan
-
-
-
3
-
Utrecht
336.
Mathias Kjölö
-
-
-
2
-
Twente
337.
Mats Deijl
-
-
-
2
-
Go Ahead Eagles
338.
Mees Hilgers
-
-
-
5
1
Twente
339.
Mees Hoedemakers
-
-
-
1
1
Nijmegen
340.
Michal Sadilek
-
-
-
7
2
Twente
341.
Mickey van der Hart
-
-
-
1
-
Heerenveen
342.
Mike Eerdhuijzen
-
-
-
1
-
Sparta Rotterdam
343.
Mio Backhaus
-
-
-
4
-
Volendam
344.
Mitchell Dijks
-
-
-
4
-
Fortuna Sittard
345.
Mouhamed Belkheir
-
-
-
2
1
Fortuna Sittard
346.
Navajo Bakboord
-
-
-
4
-
Heracles
347.
Nick Fichtinger
-
-
-
2
-
PEC Zwolle
348.
Nico Serrano
-
-
-
2
-
PEC Zwolle
349.
Noah Naujoks
-
-
-
1
-
Excelsior
350.
Oliver Braude
-
-
-
4
-
Heerenveen
351.
Pantelis Hatzidiakos
-
-
-
1
-
AZ Alkmaar
352.
Pedro Marques
-
-
-
2
-
Nijmegen
353.
Peer Koopmeiners
-
-
-
7
-
Almere City
354.
Philippe Sandler
-
-
-
2
-
Nijmegen
355.
Phillip Cocu
-
-
-
1
-
Vitesse
356.
Quilindschy Hartman
-
-
-
2
-
Feyenoord
357.
Ragnar Oratmangoen
-
-
-
3
-
Fortuna Sittard
358.
Ramiz Zerrouki
-
-
-
2
-
Feyenoord
359.
Ramon Hendriks
-
-
-
5
-
Vitesse
360.
Redouan El Yaakoubi
-
-
-
2
-
Excelsior
361.
Riechedly Bazoer
-
-
-
5
-
AZ Alkmaar
362.
Robin Pröpper
-
-
-
1
-
Twente
363.
Rogier Meijer
-
-
-
1
-
Nijmegen
364.
Ruben Roosken
-
-
-
2
-
Heracles
365.
Ryan Thomas
-
-
-
1
-
PEC Zwolle
366.
S. Floranus
-
-
-
5
-
AZ Alkmaar
367.
S. V. Wermeskerken
-
-
-
1
-
Nijmegen
368.
S. Vos
-
-
-
1
-
Ajax
369.
Saïd Bakari
-
-
-
3
2
Sparta Rotterdam
370.
Safouane Karim
-
-
-
1
-
Volendam
371.
Sai Van Wermeskerken
-
-
-
1
-
Nijmegen
372.
Said Hamulić
-
-
-
2
-
Vitesse
373.
Sam Kersten
-
-
-
4
-
PEC Zwolle
374.
Sava-Arangel Cestic
-
-
-
2
-
Heracles
375.
Sem Scheperman
-
-
-
2
-
Heracles
376.
Serano Seymor
-
-
-
1
-
Excelsior
377.
Shawn Adewoye
-
-
-
1
1
Waalwijk
378.
Sherel Floranus
-
-
-
2
-
Almere City
379.
Siem de Moes
-
-
-
2
-
Excelsior
380.
Siemen Voet
-
-
-
1
-
Fortuna Sittard
381.
Silvano Vos
-
-
-
1
-
Ajax
382.
Sivert Mannsverk
-
-
-
1
-
Ajax
383.
Souffian El Karouani
-
-
-
3
-
Utrecht
384.
Stijn Bultman
-
-
-
1
-
Heracles
385.
Sven van Beek
-
-
-
1
-
Heerenveen
386.
Syb van Ottele
-
-
-
1
-
Heerenveen
387.
T. Noslin
-
-
-
1
-
Fortuna Sittard
388.
T. Wellenreuther
-
-
-
1
-
Feyenoord
389.
Théo Barbet
-
-
-
3
-
Almere City
390.
Thibo Baeten
-
-
-
3
-
Go Ahead Eagles
391.
Thomas Bruns
-
-
-
6
-
Heracles
392.
Tijs Velthuis
-
-
-
2
-
Sparta Rotterdam
393.
Timon Wellenreuther
-
-
-
1
-
Feyenoord
394.
Toni Domgjoni
-
-
-
2
-
Vitesse
395.
Vasilios Barkas
-
-
-
1
-
Utrecht
396.
Vasilis Barkas
-
-
-
1
-
Utrecht
397.
Vito van Crooij
-
-
-
1
-
Sparta Rotterdam
398.
Walter Benítez
-
-
-
1
-
PSV Eindhoven
399.
Wouter Goes
-
-
-
1
-
AZ Alkmaar
400.
Xander Blomme
-
-
-
3
-
Go Ahead Eagles
401.
Xavier Mbuyamba
-
-
-
1
-
Volendam
402.
Yannick Leliendal
-
-
-
1
-
Utrecht
403.
Zico Buurmeester
-
-
-
1
-
PEC Zwolle
404.
Zidane Iqbal
-
-
-
2
-
Utrecht
405.
Espen van Ee
-
-
-
-
1
Heerenveen
406.
Max Bruns
-
-
-
-
1
Twente
Wyróżnione mecz
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Eredivisie Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
PSV Eindhoven
72
26
23
3
0
68
2
Feyenoord
62
26
19
5
2
45
3
Twente
53
26
16
5
5
24
4
AZ Alkmaar
49
26
14
7
5
30
5
Ajax
41
26
11
8
7
10
6
Nijmegen
39
26
10
9
7
10
7
Go Ahead Eagles
37
26
10
7
9
3
8
Utrecht
36
26
9
9
8
-2
9
Fortuna Sittard
34
26
9
7
10
-11
10
Sparta Rotterdam
31
26
8
7
11
-5
11
Heerenveen
31
26
9
4
13
-7
12
Almere City
30
26
7
9
10
-17
13
PEC Zwolle
28
26
7
7
12
-13
14
Heracles
26
26
7
5
14
-25
15
Excelsior
22
26
4
10
12
-18
16
Waalwijk
22
26
6
4
16
-19
17
Vitesse
17
26
4
5
17
-32
18
Volendam
14
26
3
5
18
-41
Porada dnia
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program