Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2627
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
Top Prognozy
Prognozy na dziś
447
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
983
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1538
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
287
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
171
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
11
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
5
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
2
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
2
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
4
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
7
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
12
Gwinea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
10
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
5
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
5
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
6
Elite Two
2
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Mauritania
>
Ligue 1
4
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
8
Oberliga Westfalen
2
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
18
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
5
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
6
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
6
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
11
Serie D Group B
11
Serie D Group C
3
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
1
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Francja Ligue 2
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Alexandre Mendy
17
3
-
-
-
SM Caen
2.
Amine El Ouazzani
12
-
-
3
-
Guingamp
3.
Andreas Hountondji
12
-
-
-
-
Rodez AF
4.
Loïs Diony
12
-
-
1
-
Angers
5.
Pape Ibnou Ba
12
-
-
-
-
US Concarneau
6.
Louis Mafouta
11
2
-
6
-
Amiens SC
7.
Pape Meissa Ba
11
3
-
2
-
Grenoble
8.
Sambou Soumano
11
-
-
1
1
US Quevilly
9.
Ali Abdi
10
-
1
5
-
SM Caen
10.
Ibrahim Sissoko
10
4
-
2
-
AS Saint-Etienne
11.
Killian Corredor
10
-
-
1
-
Rodez AF
12.
Moussa Sylla
10
2
-
5
-
Pau FC
13.
Gauthier Hein
9
-
-
5
-
Auxerre
14.
Malik Tchokounté
9
2
-
7
-
Stade Laval
15.
Rafiki Saïd
9
2
-
4
-
Troyes
16.
Samuel Ntamack
9
3
-
1
-
Annecy FC
17.
Ado Onaiwu
8
-
-
1
-
Auxerre
18.
Baptiste Guillaume
8
-
-
4
-
Guingamp
19.
Farid El Melali
8
-
-
4
-
Angers
20.
Florian Ayé
8
-
-
-
-
Auxerre
21.
Migouel Alfarela
8
1
-
3
-
SC Bastia
22.
Mons Bassouamina
8
-
-
-
-
Pau FC
23.
Pierre-Yves Hamel
8
-
-
4
-
Paris FC
24.
Zan Vipotnik
8
-
-
-
-
Girondins Bordeaux
25.
Alimami Gory
7
-
-
2
-
Paris FC
26.
Gaëtan Perrin
7
-
-
1
-
Auxerre
27.
Henri Saivet
7
3
-
2
-
Pau FC
28.
Himad Abdelli
7
6
-
6
-
Angers
29.
Jean-Mattéo Bahoya
7
-
-
4
-
Angers
30.
Khalid Boutaïb
7
-
-
-
1
Pau FC
31.
Mohamed Amine Sbai
7
1
-
1
-
Grenoble
32.
Jubal
6
2
-
6
-
Auxerre
33.
Alberth Elis
5
-
-
2
1
Girondins Bordeaux
34.
Amadou Sagna
5
-
-
3
-
Guingamp
35.
Benjamin Santelli
5
1
-
2
1
SC Bastia
36.
Dylan Chambost
5
-
-
4
-
AS Saint-Etienne
37.
Facinet Conte
5
-
-
1
-
SC Bastia
38.
Gaëtan Courtet
5
-
-
5
-
Guingamp
39.
Irvin Cardona
5
-
-
1
-
AS Saint-Etienne
40.
Lassine Sinayoko
5
-
-
3
-
Auxerre
41.
Logan Delaurier-Chaubet
5
-
-
2
-
US Quevilly
42.
Luka Ilić
5
-
-
1
1
Troyes
43.
Mehdi Merghem
5
-
-
3
-
Guingamp
44.
Ousmane Camara
5
-
-
2
-
Auxerre
45.
Yoann Touzghar
5
-
-
-
-
Ajaccio
46.
Andy Carroll
4
-
-
2
-
Amiens SC
47.
Antoine Larose
4
-
-
2
-
Annecy FC
48.
Antonin Bobichon
4
-
-
1
-
Stade Laval
49.
Aymen Boutoutaou
4
1
-
1
-
Valenciennes FC
50.
Ben Hamed Touré
4
-
-
1
1
Ajaccio
51.
Bradley Danger
4
3
-
4
1
Rodez AF
52.
Christopher Ibayi
4
1
-
3
-
Ajaccio
53.
Ilan Kebbal
4
3
-
1
-
Paris FC
54.
Jessy Benet
4
2
-
2
-
Grenoble
55.
Josias Lukembila
4
-
-
1
-
Paris FC
56.
Julien Anziani
4
-
-
8
-
USL Dunkerque
57.
Kalifa Coulibaly
4
-
-
3
-
US Quevilly
58.
Kouadou Jaures Assoumou
4
-
-
2
-
Troyes
59.
Lorenzo Rajot
4
-
-
1
-
Rodez AF
60.
Lucas Buades
4
-
-
1
-
Rodez AF
61.
Mamadou Camara
4
-
-
3
-
US Quevilly
62.
Tairyk Arconte
4
-
-
2
-
Rodez AF
63.
Warren Caddy
4
2
-
1
-
Annecy FC
64.
Yoann Barbet
4
3
-
3
-
Girondins Bordeaux
65.
Amin Cherni
3
-
-
1
-
Stade Laval
66.
Antoine Leautey
3
-
-
1
1
Amiens SC
67.
Baptiste Mouazan
3
-
-
3
-
US Concarneau
68.
Enzo Bardeli
3
-
-
2
-
USL Dunkerque
69.
Gaétan Weissbeck
3
-
-
3
1
Girondins Bordeaux
70.
Gaël Kakuta
3
-
-
4
-
Amiens SC
71.
Godson Kyeremeh
3
-
-
3
-
SM Caen
72.
Joseph Lopy
3
-
-
2
-
Angers
73.
Kapitbafan Djoco
3
1
-
3
-
Annecy FC
74.
Lamine Diaby-Fadiga
3
-
-
3
1
Paris FC
75.
Lenny Joseph
3
-
-
2
-
Grenoble
76.
Makabi Lilepo
3
-
-
-
-
Valenciennes FC
77.
Mathieu Cafaro
3
-
-
3
-
AS Saint-Etienne
78.
Nassim Chadli
3
-
-
3
-
US Concarneau
79.
Nathanaël Mbuku
3
1
-
1
-
AS Saint-Etienne
80.
Papa Ndiaga Yade
3
-
-
2
1
US Quevilly
81.
Pape Djibril Diaw
3
-
-
5
-
Stade Laval
82.
Pedro Díaz
3
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
83.
Pierrick Capelle
3
-
-
4
-
Angers
84.
Rayan Raveloson
3
-
-
-
1
Auxerre
85.
Remy Labeau Lascary
3
1
-
3
1
Stade Laval
86.
Simon Elisor
3
-
-
-
-
Troyes
87.
Tim Jabol Folcarelli
3
-
-
4
-
Ajaccio
88.
Valentin Jacob
3
-
-
2
-
Ajaccio
89.
Virgiliu Postolachi
3
-
-
1
-
Grenoble
90.
Yacine Bammou
3
1
-
3
-
Ajaccio
91.
Yanis Merdji
3
-
-
2
-
US Concarneau
92.
Zuriko Davitashvili
3
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
93.
Abdoulaye Kante
2
-
-
-
-
Troyes
94.
Adama Camara
2
-
-
5
-
Paris FC
95.
Aimen Moueffek
2
-
-
-
-
AS Saint-Etienne
96.
Andrew Jung
2
1
-
5
-
Valenciennes FC
97.
Anthony Gonçalves
2
-
-
3
-
Stade Laval
98.
Armand Gnanduillet
2
-
-
-
-
USL Dunkerque
99.
Balthazar Pierret
2
-
-
7
-
US Quevilly
100.
Benjaloud Youssouf
2
-
-
3
-
USL Dunkerque
101.
O. Camara
2
-
-
-
-
Annecy FC
102.
Charles Boli
2
-
-
1
-
Pau FC
103.
Clement Rodrigues
2
-
-
1
-
US Concarneau
104.
Dimitri Liénard
2
-
-
3
-
SC Bastia
105.
Donatien Gomis
2
-
-
7
1
Guingamp
106.
Garland Gbelle
2
-
-
1
-
US Quevilly
107.
Giovanni Haag
2
-
-
9
-
Rodez AF
108.
Hugo Picard
2
-
-
-
-
Guingamp
109.
Ilyes Hamache
2
-
-
1
-
Valenciennes FC
110.
Jérémy Livolant
2
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
111.
Jimmy Roye
2
-
-
6
1
Stade Laval
112.
Junior Kadile
2
-
-
3
-
Stade Laval
113.
Junior Senneville
2
-
-
-
-
USL Dunkerque
114.
Kalidou Sidibé
2
-
-
11
1
Guingamp
115.
Lucas Woudenberg
2
-
-
1
-
Valenciennes FC
116.
Mamadou Diarra
2
-
-
3
-
Grenoble
117.
Maxime Sivis
2
-
1
6
1
Guingamp
118.
Mickaël Le Bihan
2
-
-
1
-
SM Caen
119.
Pablo Pagis
2
-
-
-
-
Stade Laval
120.
Rémy Boissier
2
-
-
5
-
USL Dunkerque
121.
Rayan Ghrieb
2
1
-
3
-
USL Dunkerque
122.
Renaud Ripart
2
1
-
-
-
Troyes
123.
Riad Nouri
2
1
-
-
-
Ajaccio
124.
Saikou Touray
2
-
-
2
-
Grenoble
125.
Samy Baghdadi
2
1
-
1
-
USL Dunkerque
126.
Thibault Vargas
2
-
-
2
-
Stade Laval
127.
Vincent Pajot
2
-
-
8
2
Annecy FC
128.
Wilitty Younoussa
2
-
-
4
-
Rodez AF
129.
Xavier Chavalerin
2
-
-
6
-
Troyes
130.
Yllan Okou
2
-
-
1
-
SC Bastia
131.
Yoan Koré
2
-
-
3
-
Paris FC
132.
Zinedine Ferhat
2
1
-
2
-
Angers
133.
Aïman Maurer
1
-
-
-
-
USL Dunkerque
134.
Abdoulie Sanyang
1
-
-
4
-
Grenoble
135.
Adrien Hunou
1
-
-
-
-
Angers
136.
Akim Abdallah
1
-
-
1
-
Rodez AF
137.
Alan Do Marcolino
1
-
-
1
-
US Quevilly
138.
Alexi Pitu
1
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
139.
Alexis Lefebvre
1
-
-
-
-
Troyes
140.
Amadou Ba-Sy
1
-
-
2
-
USL Dunkerque
141.
Amine Salama
1
-
-
-
-
SM Caen
142.
Andreas Bruus
1
-
-
-
-
Troyes
143.
Anthony Briançon
1
-
-
6
-
AS Saint-Etienne
144.
Anthony Knockaert
1
-
-
5
-
Valenciennes FC
145.
Antoine Valerio
1
-
-
2
-
Rodez AF
146.
Axel Urie
1
-
-
2
-
US Concarneau
147.
Bilal Brahimi
1
-
-
2
-
SM Caen
148.
Caleb Zady Sery
1
-
-
-
-
SM Caen
149.
I. Cardona
1
-
-
-
-
AS Saint-Etienne
150.
Cheick Keita
1
-
-
5
-
SC Bastia
151.
Christophe Vincent
1
-
-
3
1
SC Bastia
152.
Clément Billemaz
1
-
-
1
-
Annecy FC
153.
Clément Depres
1
-
-
4
-
Rodez AF
154.
Cyrille Bayala
1
-
-
2
-
Ajaccio
155.
Danylo Ignatenko
1
-
1
7
-
Girondins Bordeaux
156.
David Kruse
1
-
-
2
-
Valenciennes FC
157.
Dylan Tavares
1
-
-
2
1
SC Bastia
158.
Elhadj Bah
1
-
-
1
-
USL Dunkerque
159.
Elisha Owusu
1
-
-
4
1
Auxerre
160.
Emmanuel Biumla
1
-
-
-
-
Girondins Bordeaux
161.
Esteban Lepaul
1
-
-
1
-
Angers
162.
Florian Bianchini
1
-
-
3
-
SC Bastia
163.
Florian Bohnert
1
-
-
3
-
SC Bastia
164.
Frank Boya
1
-
-
7
-
Amiens SC
165.
Gaëtan Charbonnier
1
-
-
1
1
AS Saint-Etienne
166.
Gaby Jean
1
-
-
3
-
Annecy FC
167.
Guédé Nadje
1
-
-
-
-
Angers
168.
Hianga'a Mbock
1
-
-
1
-
SM Caen
169.
Isaac Matondo
1
-
-
3
-
US Concarneau
170.
Issiar Drame
1
-
1
-
-
SC Bastia
171.
Jérémy Gélin
1
-
-
1
-
Amiens SC
172.
Jack Lahne
1
-
-
-
-
Amiens SC
173.
Jean Ruiz
1
-
-
7
-
Pau FC
174.
Joffrey Cuffaut
1
-
-
2
-
Valenciennes FC
175.
Jonathan Buatu-Mananga
1
-
-
1
-
Valenciennes FC
176.
Julien López
1
-
-
-
-
Paris FC
177.
Julien Vetro
1
-
-
-
-
Girondins Bordeaux
178.
Kévin Mouanga
1
-
2
2
2
Annecy FC
179.
Kévin Testud
1
-
-
1
-
Annecy FC
180.
G. Kakuta
1
-
-
-
-
Amiens SC
181.
Kandet Diawara
1
-
-
-
-
US Concarneau
182.
N. Kandil
1
-
-
1
-
Annecy FC
183.
Kouadio-Yves Dabila
1
-
-
1
-
Paris FC
184.
Kyliane Dong
1
-
-
2
-
Troyes
185.
Leo Petrot
1
-
-
3
-
AS Saint-Etienne
186.
J. Livolant
1
-
-
-
-
Girondins Bordeaux
187.
Loïc Nestor
1
-
-
-
-
Grenoble
188.
Mahmoud Bentayg
1
-
-
1
-
AS Saint-Etienne
189.
Martin Adeline
1
-
-
6
-
Annecy FC
190.
Marvin Baudry
1
-
-
5
-
Stade Laval
191.
Mathias Autret
1
-
-
1
-
SM Caen
192.
Mathis Touho
1
-
-
-
-
Amiens SC
193.
Mathys Tourraine
1
-
-
3
-
Grenoble
194.
Maxime Do Couto
1
-
-
2
-
Amiens SC
195.
Mayron George
1
-
-
-
-
Pau FC
196.
Mickaël Barreto
1
-
-
1
-
Ajaccio
197.
Mouhamed Diop
1
-
-
5
-
Troyes
198.
Mounir Chouiar
1
-
-
-
-
Amiens SC
199.
N. Ndombasi
1
-
-
-
-
US Concarneau
200.
Nick Venema
1
-
-
-
-
Valenciennes FC
201.
Noah Cadiou
1
-
-
4
-
US Quevilly
202.
Noha Ndombasi Nlandu
1
-
-
-
-
US Concarneau
203.
Nordine Kandil
1
-
-
1
-
Annecy FC
204.
Nouha Dicko
1
-
-
-
-
Paris FC
205.
Opa Sangante
1
-
-
4
-
USL Dunkerque
206.
Oumar Ngom
1
-
-
-
-
Pau FC
207.
Pierre Lemonnier
1
-
-
2
1
Guingamp
208.
Quentin Daubin
1
-
-
5
-
SM Caen
209.
Raphael Lipinski
1
-
-
1
-
Rodez AF
210.
Romain Thomas
1
-
-
1
-
SM Caen
211.
Sam Sanna
1
-
-
5
1
Stade Laval
212.
Samuel Loric
1
-
-
2
-
US Quevilly
213.
Sessi D'Almeida
1
-
-
9
-
Pau FC
214.
Sofiane Alakouch
1
-
-
1
-
Paris FC
215.
Steeve Beusnard
1
-
-
4
-
Pau FC
216.
Steve Shamal
1
-
-
1
-
Annecy FC
217.
Taïryk Arconte
1
-
-
2
1
Rodez AF
218.
Tanguy Zoukrou
1
-
-
3
-
Troyes
219.
Theo Valls
1
-
-
1
-
Grenoble
220.
Thomas Mangani
1
-
-
4
-
Ajaccio
221.
Till Cissokho
1
-
-
1
-
US Quevilly
222.
Titouan Thomas
1
-
-
2
4
Stade Laval
223.
Tuomas Ollila
1
-
-
-
-
Paris FC
224.
Vincent Marchetti
1
-
-
6
-
Ajaccio
225.
Z. Vipotnik
1
-
-
-
-
Girondins Bordeaux
226.
Waniss Taibi
1
-
-
-
-
Rodez AF
227.
Yanis Begraoui
1
-
-
-
-
Pau FC
228.
Yannis Verdier
1
-
-
-
-
Rodez AF
229.
Yasser Balde
1
-
-
6
-
Stade Laval
230.
Yassine Haouari
1
-
-
-
-
Valenciennes FC
231.
Yohan Bilingi
1
-
-
4
-
USL Dunkerque
232.
Yonis Njoh
1
-
-
1
-
Pau FC
233.
Yvann Maçon
1
-
-
1
-
AS Saint-Etienne
234.
Zinédine Ould Khaled
1
-
-
1
-
Angers
235.
Ángel Orelien
-
-
-
1
-
USL Dunkerque
236.
A. Monfray
-
-
-
1
-
Grenoble
237.
A. Toure
-
-
-
1
-
Ajaccio
238.
Abdallah Ndour
-
-
-
1
-
Guingamp
239.
Abdel Hakim Abdallah
-
-
-
3
-
Rodez AF
240.
Abdelwahed Wahib
-
-
-
1
-
US Concarneau
241.
Abdoul Tapsoba
-
-
-
1
-
Amiens SC
242.
Abdoulaye Bamba
-
-
-
2
-
Angers
243.
Abdu Conté
-
-
-
1
-
Troyes
244.
Achraf Laâziri
-
-
-
2
-
USL Dunkerque
245.
Adrien Monfray
-
-
-
7
-
Grenoble
246.
Ahmad Toure Ngouyamsa
-
-
-
6
-
Rodez AF
247.
Ahmed Kantari
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
248.
Ahmed Kashi
-
-
-
4
1
Annecy FC
249.
Alec Georgen
-
-
-
2
-
US Concarneau
250.
Alexandre Bonnet
-
-
-
1
-
US Quevilly
251.
Alexandre Dujeux
-
-
-
1
-
Angers
252.
Alexandre Philiponeau
-
-
-
3
1
US Concarneau
253.
Aliou Badji
-
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
254.
Alioune Ba
-
-
-
1
-
USL Dunkerque
255.
Allan Linguet
-
-
-
4
-
Valenciennes FC
256.
Alpha Sissoko
-
-
-
2
-
US Quevilly
257.
Amadou Ciss
-
-
-
1
-
Amiens SC
258.
Ange Ahoussou
-
-
-
4
1
Pau FC
259.
Ante Palaversa
-
-
-
1
-
Troyes
260.
Anthony Mandréa
-
-
-
1
-
SM Caen
261.
Anthony Mandrea
-
-
-
3
-
SM Caen
262.
Anthony Roncaglia
-
-
-
4
-
SC Bastia
263.
Antoine Batisse
-
-
-
4
-
Pau FC
264.
Antoine Conte
-
-
-
1
-
Girondins Bordeaux
265.
Arial Mendy
-
-
-
2
-
Grenoble
266.
Arnaud Balijon
-
-
-
1
-
USL Dunkerque
267.
Assane Dioussé
-
-
-
1
-
Auxerre
268.
Ayoub Jabbari
-
-
-
1
-
Paris FC
269.
Baptiste Roux
-
-
-
4
-
Guingamp
270.
Batista Mendy
-
-
-
2
-
Angers
271.
Benjamin Bouchouari
-
-
-
7
-
AS Saint-Etienne
272.
Benjamin Leroy
-
-
-
1
-
US Quevilly
273.
Billy Koumetio
-
-
-
3
1
USL Dunkerque
274.
Bingourou Kamara
-
-
-
3
-
Pau FC
275.
Brahim Traoré
-
-
-
1
-
SM Caen
276.
Brian Beyer
-
-
-
1
-
Annecy FC
277.
Brice Maubleu
-
-
-
1
-
Grenoble
278.
Cédric Hountondji
-
-
-
3
-
Angers
279.
Christophe Vincent
-
-
-
1
-
SC Bastia
280.
Clément Akpa
-
-
-
3
-
Auxerre
281.
Clément Michelin
-
-
-
7
-
Girondins Bordeaux
282.
Clement Vidal
-
-
-
1
-
Ajaccio
283.
Cyril Mandouki
-
-
-
4
1
Paris FC
284.
D. Batubinsika
-
-
-
1
-
AS Saint-Etienne
285.
D. Ignatenko
-
-
-
1
-
Girondins Bordeaux
286.
D. Leon
-
-
-
1
-
Auxerre
287.
D. Tavares
-
-
-
1
-
SC Bastia
288.
Dante Rigo
-
-
-
2
-
Grenoble
289.
Daylam Meddah
-
-
-
1
-
SM Caen
290.
Demba Thiam
-
-
-
3
-
USL Dunkerque
291.
Denis Will Poha
-
-
-
2
-
US Quevilly
292.
Dennis Appiah
-
-
-
3
-
AS Saint-Etienne
293.
Derek Mazou-Sacko
-
-
-
1
-
Troyes
294.
Diedonné Gaucho Debohi
-
-
-
3
-
SM Caen
295.
Doğan Alemdar
-
-
-
3
-
Troyes
296.
Dylan Batubinsika
-
-
-
3
-
AS Saint-Etienne
297.
Dylan Louiserre
-
-
-
7
-
Guingamp
298.
Eddy Sylvestre
-
-
-
2
-
Grenoble
299.
Edson Seidou
-
-
-
1
-
Stade Laval
300.
Emmanuel Ntim
-
-
-
4
-
SM Caen
301.
Enzo Basilio
-
-
-
1
-
Guingamp
302.
Esteban Salles
-
-
-
3
-
US Concarneau
303.
F. Lajugie
-
-
-
1
-
Annecy FC
304.
Felix Tomi
-
-
-
1
-
SC Bastia
305.
Florian Escales
-
-
-
2
-
Annecy FC
306.
Florian Tardieu
-
-
-
4
-
AS Saint-Etienne
307.
François Lajugie
-
-
-
3
-
Annecy FC
308.
Francois-Joseph Sollacaro
-
-
-
3
-
Ajaccio
309.
G. Hein
-
-
-
1
-
Auxerre
310.
Gaëtan Paquiez
-
-
-
5
-
Grenoble
311.
Gabin Blancquart
-
-
-
2
-
Valenciennes FC
312.
Gabriel Bares
-
-
-
2
-
US Concarneau
313.
Gautier Larsonneur
-
-
-
2
-
AS Saint-Etienne
314.
Gessime Yassine
-
-
-
2
-
USL Dunkerque
315.
Gideon Mensah
-
-
-
6
-
Auxerre
316.
Giovino Flamarion
-
-
-
2
-
Valenciennes FC
317.
Guillaume Jannez
-
-
-
1
-
US Concarneau
318.
Gustavo Sangaré
-
-
-
6
-
US Quevilly
319.
Halid Šabanović
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
320.
Hamjatou Soukouna
-
-
-
5
-
Annecy FC
321.
Hamza Sakhi
-
-
-
1
-
Ajaccio
322.
Hianga'a M'Bock
-
-
-
1
-
SM Caen
323.
Hugo Gambor
-
-
-
5
-
USL Dunkerque
324.
Hugo Vandermersch
-
-
-
1
-
SM Caen
325.
Ibrahima Niane
-
-
-
3
-
Angers
326.
Ibrahima Sy
-
-
-
1
-
USL Dunkerque
327.
Ismaël Boura
-
-
-
7
-
Troyes
328.
Issa Soumaré
-
-
-
1
1
Auxerre
329.
Issiar Dramé
-
-
-
1
-
SC Bastia
330.
Issouf Paro
-
-
-
1
-
US Concarneau
331.
Issouf Sissokho
-
-
-
3
-
Girondins Bordeaux
332.
Jacques Ekomié
-
-
-
3
1
Girondins Bordeaux
333.
Jacques Siwe
-
-
-
1
1
Guingamp
334.
Jason Pendant
-
-
-
3
-
US Quevilly
335.
Jean Louchet
-
-
-
2
-
Valenciennes FC
336.
Jean Marcelin
-
-
-
2
1
Girondins Bordeaux
337.
Joachim Kayi Sanda
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
338.
Jocelyn Janneh
-
-
-
3
-
SC Bastia
339.
Johann Obiang
-
-
-
4
-
Pau FC
340.
Johny Placide
-
-
-
1
2
SC Bastia
341.
Jonathan Buatu
-
-
-
2
-
Valenciennes FC
342.
Jonathan Iglesias
-
-
-
1
-
Guingamp
343.
Jonathan Kodjia
-
-
-
1
-
Annecy FC
344.
Jordan Adeoti
-
-
-
2
-
Stade Laval
345.
Jordan Lefort
-
-
-
3
-
Angers
346.
Jordan Poha
-
-
-
3
-
Valenciennes FC
347.
Jordan Tell
-
-
-
1
-
Stade Laval
348.
Jorge Maciel
-
-
-
1
1
Valenciennes FC
349.
Joris Chougrani
-
-
-
4
-
Rodez AF
350.
Jules Gaudin
-
-
-
7
1
Paris FC
351.
Julien Benhaim
-
-
-
3
1
Ajaccio
352.
Julien Celestine
-
-
-
6
-
US Concarneau
353.
Julien Faussurier
-
-
-
2
-
US Concarneau
354.
Julien Maggiotti
-
-
-
3
-
SC Bastia
355.
Julien Masson
-
-
-
7
-
Valenciennes FC
356.
Junior Olaitan
-
-
-
3
-
Troyes
357.
K. Kaiboue
-
-
-
1
-
Amiens SC
358.
Karim Cissé
-
-
-
1
-
AS Saint-Etienne
359.
Kassoum Ouattara
-
-
-
1
-
Amiens SC
360.
Kenji-Van Boto
-
-
-
2
-
Pau FC
361.
Kevin Tapoko
-
-
-
1
-
Stade Laval
362.
Kevin Van Den Kerkhof
-
-
-
1
-
SC Bastia
363.
Kylian Kaïboué
-
-
-
7
-
Amiens SC
364.
Kylian Kaiboue
-
-
-
2
-
Amiens SC
365.
L. Fomba
-
-
-
1
-
AS Saint-Etienne
366.
Lamine Fomba
-
-
-
4
-
Valenciennes FC
367.
Lenny Pirringuel
-
-
-
1
-
Pau FC
368.
Lilian Raolisoa
-
-
-
2
-
Angers
369.
Lionel M'Pasi
-
-
-
1
1
Rodez AF
370.
Loïs Martins
-
-
-
1
-
Stade Laval
371.
Lohann Doucet
-
-
-
3
-
Paris FC
372.
Louis Mouton
-
-
-
4
-
Pau FC
373.
Luís Ferreira de Castro
-
-
-
3
-
USL Dunkerque
374.
Lucas Maronnier
-
-
-
1
-
Guingamp
375.
M. Bokélé
-
-
-
1
-
Girondins Bordeaux
376.
M. Bokele
-
-
-
1
-
Girondins Bordeaux
377.
M. De Lima
-
-
-
1
-
Girondins Bordeaux
378.
M. Fofana
-
-
-
1
-
Amiens SC
379.
M. Nade
-
-
-
1
-
AS Saint-Etienne
380.
M. Tourraine
-
-
-
1
-
Grenoble
381.
Malcom Bokele
-
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
382.
Mamadou Fofana
-
-
-
5
-
Amiens SC
383.
Mamadou Samassa
-
-
-
3
-
Stade Laval
384.
Manga Foe Ondoa
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
385.
Marinho Nascimento
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
386.
Marvin De Lima
-
-
-
1
-
Girondins Bordeaux
387.
Mathias Oyewusi Kehinde
-
-
-
2
-
Valenciennes FC
388.
Mathieu Michel
-
-
-
2
-
Ajaccio
389.
Mattheo Xantippe
-
-
-
2
-
Grenoble
390.
Maxime Chanot
-
-
-
2
-
Ajaccio
391.
Maxime Chanot
-
-
-
6
1
Ajaccio
392.
Maxime Etuin
-
-
-
4
-
US Concarneau
393.
Mehdi Chahiri
-
-
-
2
-
Pau FC
394.
Mehdi Puch-Herrantz
-
-
-
1
-
Ajaccio
395.
Mehdi Tahrat
-
-
-
3
1
Troyes
396.
Michel Diaz
-
-
-
4
1
Annecy FC
397.
Mickaël Alphonse
-
-
-
1
-
Ajaccio
398.
Mickael Nade
-
-
-
2
-
AS Saint-Etienne
399.
Moïse Mahop
-
-
-
5
-
Annecy FC
400.
Mohamed Jaouab
-
-
-
2
-
Amiens SC
401.
Mohamed Koné
-
-
-
1
-
USL Dunkerque
402.
Mohamed Souboul
-
-
-
1
-
SC Bastia
403.
Mohamed Touré
-
-
-
1
-
Paris FC
404.
Mohamed Youssouf
-
-
-
2
-
Ajaccio
405.
Moussa Soumano
-
-
-
1
-
Ajaccio
406.
Moustapha Mbow
-
-
-
1
-
Paris FC
407.
N. Njie
-
-
-
1
-
Girondins Bordeaux
408.
N. Ntolla
-
-
-
1
-
Grenoble
409.
Nadjib Cisse
-
-
-
4
1
US Quevilly
410.
Natanael Ntolla
-
-
-
3
-
Grenoble
411.
Nfansu Njie
-
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
412.
Niakhate Ndiaye
-
-
-
7
-
Troyes
413.
Nicholas Opoku
-
-
-
1
-
Amiens SC
414.
Noé Lebreton
-
-
-
4
-
SM Caen
415.
Noa Cervantes
-
-
-
3
-
Troyes
416.
Obed Nkambadio
-
-
-
2
-
Paris FC
417.
Olivier Frapolli
-
-
-
4
-
Stade Laval
418.
Olivier Pantaloni
-
-
-
1
-
Ajaccio
419.
Osaze Urhoghide
-
-
-
2
-
Amiens SC
420.
Ousmane Kanté
-
-
-
3
1
Pau FC
421.
Owen Gene
-
-
-
3
-
Amiens SC
422.
Pape Ousmane Sakho
-
-
-
1
-
US Quevilly
423.
Régis Brouard
-
-
-
4
-
SC Bastia
424.
Riera
-
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
425.
Romain Sans
-
-
-
1
-
US Concarneau
426.
Romain Thomas
-
-
-
1
-
SM Caen
427.
Romaric Yapi
-
-
-
3
2
SC Bastia
428.
Sébastien Corchia
-
-
-
2
-
Amiens SC
429.
Saïdou Sow
-
-
-
1
-
AS Saint-Etienne
430.
Sacha Bansé
-
-
-
2
-
Valenciennes FC
431.
Sacha Banse
-
-
-
3
-
Valenciennes FC
432.
Samir Chergui
-
-
-
2
-
Paris FC
433.
Sebastian Ring
-
-
-
3
-
Amiens SC
434.
Serge-Philippe Raux-Yao
-
-
-
4
1
Rodez AF
435.
Siriné Doucouré
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
436.
Sofiane Boudraa
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
437.
Souleymane Basse
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
438.
Stéphane Gilli
-
-
-
1
-
Paris FC
439.
Stéphane Le Mignan
-
-
-
3
-
US Concarneau
440.
Stephen Quemper
-
-
-
3
-
Ajaccio
441.
Steven Fortes
-
-
-
1
-
US Quevilly
442.
Stian Gregersen
-
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
443.
Syam Ben Youssef
-
-
-
2
1
SM Caen
444.
T. Pellenard
-
-
-
1
-
Auxerre
445.
Tanguy Lienard
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
446.
Taylor Luvambo
-
-
-
1
-
Auxerre
447.
Taylor Moore
-
-
-
2
-
Valenciennes FC
448.
Théo Pellenard
-
-
-
4
-
Auxerre
449.
Therence Koudou
-
-
-
3
-
Pau FC
450.
Thibault Campanini
-
-
-
1
-
Ajaccio
451.
Thibault Sinquin
-
-
-
2
-
US Concarneau
452.
Thomas Monconduit
-
-
-
4
-
AS Saint-Etienne
453.
Tidiane Keita
-
-
-
2
-
USL Dunkerque
454.
Tidyane Diagouraga
-
-
-
1
-
Valenciennes FC
455.
Timothée Kolodziejczak
-
-
-
1
-
Paris FC
456.
Tom Ducrocq
-
-
-
6
1
SC Bastia
457.
Tom Lebeau
-
-
-
3
-
US Concarneau
458.
Ugo Bonnet
-
-
-
2
-
Valenciennes FC
459.
V. Pajot
-
-
-
1
-
Annecy FC
460.
Valentin Henry
-
-
-
7
-
SM Caen
461.
Victor Lobry
-
-
-
2
-
AS Saint-Etienne
462.
Vincent Hognon
-
-
-
1
-
Grenoble
463.
Vincent Manceau
-
-
-
1
-
Guingamp
464.
Vital Nsimba
-
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
465.
William Benard
-
-
-
1
-
Stade Laval
466.
Xavier Kouassi
-
-
-
4
-
Pau FC
467.
Yacouba Barry
-
-
-
4
1
Annecy FC
468.
Yahia Fofana
-
-
-
2
-
Angers
469.
Yan Valery
-
-
-
4
1
Angers
470.
Yoann Court
-
-
-
1
-
SM Caen
471.
Yohan Cassubie
-
-
-
2
-
Girondins Bordeaux
472.
Yohan Demoncy
-
-
-
3
-
Annecy FC
473.
Youssouf Assogba
-
-
-
3
-
Amiens SC
474.
Yvan Ikia Dimi
-
-
-
1
-
Amiens SC
475.
Yvann Titi
-
-
-
1
-
Troyes
476.
Alexandre Coeff
-
-
-
-
1
SM Caen
477.
Bruno Costa
-
-
-
-
1
Valenciennes FC
478.
Charles Traoré
-
-
-
-
1
SC Bastia
479.
Laurent Guyot
-
-
-
-
1
Annecy FC
480.
Paul Joly
-
-
-
-
1
Auxerre
481.
Rominigue Kouamé
-
-
-
-
1
Troyes
Wyróżnione mecz
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
Ligue 2
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Auxerre
55
29
15
10
4
25
2
Angers
50
29
15
5
9
10
3
AS Saint-Etienne
48
29
14
6
9
13
4
Stade Laval
48
29
13
9
7
6
5
Rodez AF
43
29
11
10
8
7
6
Guingamp
42
29
11
9
9
6
7
Paris FC
42
29
11
9
9
4
8
SM Caen
42
29
12
6
11
2
9
Amiens SC
42
29
10
12
7
-1
10
Grenoble
40
29
10
10
9
3
11
Pau FC
40
29
10
10
9
0
12
Ajaccio
38
29
10
8
11
-5
13
Girondins Bordeaux
37
29
10
8
11
-5
14
USL Dunkerque
37
29
10
7
12
-11
15
Troyes
35
29
8
11
10
-3
16
SC Bastia
33
29
9
7
13
-8
17
US Concarneau
33
29
9
6
14
-10
18
Annecy FC
30
29
7
9
13
-7
19
US Quevilly
28
29
5
13
11
-3
20
Valenciennes FC
17
29
2
11
16
-23
Porada dnia
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program