Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2684
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
80
Top Prognozy
Prognozy na dziś
363
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
445
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1462
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
162
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
180
Top Europejski
63
Europejski
754
Amerykański
157
Afrykanin
83
Azjatycki
175
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
5
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
7
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
4
Tercera Division G2
8
Tercera Division G3
7
Tercera Division G4
2
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
5
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
5
Tercera Division G11
4
Tercera Division G12
7
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
8
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
4
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
6
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
7
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
8
Elite Two
8
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
6
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
8
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
9
Serie D Group E
8
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Brazylia Campeonato Pernambucano
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Emerson
7
1
-
-
-
Petrolina/PE
2.
Giva
6
-
-
2
-
Retrô/PE
3.
Kaycky
6
-
-
1
-
Afogados/PE
4.
Pedro Bortoluzo
5
2
-
3
-
Santa Cruz
5.
Gilvan
4
-
-
3
-
Santa Cruz
6.
Hericlis
4
-
-
1
-
Maguary PE
7.
Joelson
4
-
-
-
-
Central PE
8.
Patrick Allan
4
-
-
1
-
Nautico
9.
Paulo Sérgio
4
2
-
3
2
Nautico
10.
Ray Vanegas
4
-
-
2
-
Nautico
11.
Alan Ruiz
3
-
-
2
-
Sport Recife
12.
Fernandinho Silva
3
-
-
-
-
Retrô/PE
13.
Gustavo Coutinho
3
-
-
-
-
Sport Recife
14.
Júnior Pirambu
3
-
-
-
-
Central PE
15.
João Diogo
3
-
-
3
-
Santa Cruz
16.
João de Deus
3
-
-
2
-
Petrolina/PE
17.
Medina
3
-
-
3
-
Flamengo/PE
18.
Moacir
3
-
-
1
-
Central PE
19.
Rene Americo dos Santos
3
-
-
-
-
Porto/PE
20.
Rodrigo Carvalho
3
-
-
-
-
Afogados/PE
21.
Thiaguinho
3
-
-
2
2
Santa Cruz
22.
Arthur Caíke
2
-
-
-
-
Sport Recife
23.
Bruno César
2
1
-
-
-
Porto/PE
24.
Elias
2
1
-
-
-
Afogados/PE
25.
Erik Mendes
2
-
-
-
-
Afogados/PE
26.
Felipinho
2
-
-
-
-
Sport Recife
27.
Fernando Willyam Almeida de Almeida
2
-
-
-
-
Porto/PE
28.
Jonnathan Luís Lima
2
-
1
2
-
Maguary PE
29.
Kelsen
2
-
-
1
-
Flamengo/PE
30.
Lucas
2
-
-
3
-
Central PE
31.
Luisinho
2
-
-
2
-
Retrô/PE
32.
Maykon Douglas da Silva Neris
2
-
-
2
-
Maguary PE
33.
Palominha
2
-
-
1
-
Afogados/PE
34.
Ratinho
2
-
-
1
-
Maguary PE
35.
Renzo
2
-
-
-
-
Sport Recife
36.
Thalison de Sousa Oliveira
2
-
-
-
-
Nautico
37.
Valdir Vinícius Paulino de Moura
2
-
-
-
-
Central PE
38.
Werison
2
-
-
-
-
Porto/PE
39.
Zé Arthur
2
-
-
1
-
Central PE
40.
Caio de Mello Vianna Pedrosa Galvão
1
-
-
4
-
Santa Cruz
41.
Cal
1
-
-
-
-
Flamengo/PE
42.
Daniel Silva
1
-
-
-
-
Maguary PE
43.
Dankler
1
-
-
3
-
Retrô/PE
44.
Douglas Damasceno Gomes
1
-
-
2
-
Petrolina/PE
45.
Erick Marques de Moura Silva
1
-
-
-
-
Flamengo/PE
46.
Evandro
1
-
-
-
-
Nautico
47.
Fabinho
1
-
-
1
-
Sport Recife
48.
Fabio Matheus
1
-
-
2
-
Sport Recife
49.
Felipe Sales Moreira
1
-
-
3
-
Maguary PE
50.
Franklin Mascote
1
-
-
-
-
Retrô/PE
51.
Guilherme Paraíba
1
-
-
1
-
Retrô/PE
52.
Heverton
1
-
-
2
-
Afogados/PE
53.
Júlio César
1
-
-
8
-
Nautico
54.
João Gabriel Fersura Feu
1
-
-
-
-
Porto/PE
55.
João Pedro
1
-
-
-
-
Santa Cruz
56.
Joel
1
-
-
2
-
Flamengo/PE
57.
Kauan
1
-
-
-
-
Nautico
58.
Leonan
1
-
-
3
-
Retrô/PE
59.
Lucas Ramon
1
-
-
-
-
Sport Recife
60.
Marcos Júnior
1
-
-
-
-
Nautico
61.
Mateus
1
-
-
-
-
Maguary PE
62.
Matheus Melo
1
-
-
4
-
Santa Cruz
63.
R. Mendes
1
-
-
2
-
Flamengo/PE
64.
Murilo Rangel
1
-
-
2
-
Central PE
65.
Paulo Cesar
1
-
-
-
-
Santa Cruz
66.
Pedro Lima
1
-
-
1
1
Sport Recife
67.
Pedro Vilhena
1
-
-
-
-
Sport Recife
68.
Radsley
1
-
-
2
-
Retrô/PE
69.
Richard Franco
1
-
-
-
-
Retrô/PE
70.
Robson Reis
1
-
-
3
-
Nautico
71.
Vinicinho
1
-
-
-
-
Petrolina/PE
72.
A. Aal
-
-
-
2
-
Afogados/PE
73.
Acaua
-
-
-
1
-
Maguary PE
74.
Adson
-
-
-
1
-
Maguary PE
75.
Alan
-
-
-
1
-
Petrolina/PE
76.
Alan Alves
-
-
-
1
-
Petrolina/PE
77.
Alan Pires
-
-
-
4
-
Central PE
78.
Alemao
-
-
-
1
-
Afogados/PE
79.
Alencar
-
-
-
1
1
Retrô/PE
80.
Arthur Miranda
-
-
-
1
-
Petrolina/PE
81.
Artur Potiguar
-
-
-
1
-
Afogados/PE
82.
Brendo
-
-
-
1
-
Petrolina/PE
83.
Brendon
-
-
-
3
-
Flamengo/PE
84.
Bruce
-
-
-
2
1
Maguary PE
85.
Bruninho
-
-
-
2
-
Porto/PE
86.
Bruno Luiz Silva da Silva
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
87.
Caetano
-
-
-
1
-
Petrolina/PE
88.
Cal Rodrigues
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
89.
Carioca
-
-
-
3
-
Porto/PE
90.
Carlos
-
-
-
2
-
Flamengo/PE
91.
Cris
-
-
-
1
-
Petrolina/PE
92.
Cristian Silva Bastos
-
-
-
4
-
Porto/PE
93.
Danilo Bala
-
-
-
2
-
Afogados/PE
94.
Danilo Belão
-
-
-
2
-
Nautico
95.
Danilo Dantas
-
-
-
1
-
Afogados/PE
96.
Diego Matos
-
-
-
1
-
Nautico
97.
Edson Lucas Pereira
-
-
-
5
-
Retrô/PE
98.
Eduardo
-
-
-
4
-
Petrolina/PE
99.
Edy
-
-
-
2
-
Central PE
100.
Ejaita Ifoni
-
-
-
1
-
Maguary PE
101.
Elias Ceara
-
-
-
3
-
Maguary PE
102.
Emerson Galego
-
-
-
2
-
Petrolina/PE
103.
Esquerdinha
-
-
-
2
-
Maguary PE
104.
Fabiano
-
-
-
3
-
Petrolina/PE
105.
Fabricio Domínguez
-
-
-
2
-
Sport Recife
106.
Felipe
-
-
-
1
-
Sport Recife
107.
Felipe Sales
-
-
-
1
-
Maguary PE
108.
Gabriel Alves
-
-
-
8
-
Afogados/PE
109.
Gabriel Cardoso
-
-
-
2
-
Santa Cruz
110.
Gabriel Soares
-
-
-
2
-
Flamengo/PE
111.
Gabriel Soares Oliveira
-
-
-
1
-
Santa Cruz
112.
Guilherme
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
113.
Guilherme Matos
-
-
-
1
-
Nautico
114.
Gustavinho
-
-
-
3
-
Flamengo/PE
115.
Gustavo Silva
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
116.
Henrique Hernandes de Lucena
-
-
-
2
-
Santa Cruz
117.
Henrique Lordelo
-
-
-
1
-
Santa Cruz
118.
Henrique Silva
-
-
-
5
-
Central PE
119.
Israel
-
-
-
1
-
Retrô/PE
120.
Itallo Melo
-
-
-
1
-
Porto/PE
121.
Italo
-
-
-
2
-
Sport Recife
122.
J. A. Santana da Silva
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
123.
J. Carlos
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
124.
James
-
-
-
1
-
Afogados/PE
125.
Jardel
-
-
-
2
-
Central PE
126.
Jean
-
-
-
2
-
Retrô/PE
127.
Jhonata Pereira Dos Santos
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
128.
João Cardoso
-
-
-
1
-
Central PE
129.
João Ciriaco
-
-
-
1
-
Porto/PE
130.
João Gabriel Miquelim Pires
-
-
-
2
-
Afogados/PE
131.
João Victor
-
-
-
3
-
Santa Cruz
132.
Joécio
-
-
-
1
-
Nautico
133.
Joao Cardoso
-
-
-
1
-
Central PE
134.
Joao Fersura
-
-
-
1
-
Porto/PE
135.
Jordan
-
-
-
1
-
Afogados/PE
136.
Jordan Souza
-
-
-
2
-
Afogados/PE
137.
José Oziel Flor de Souza
-
-
-
1
-
Porto/PE
138.
José Pietro de Moura Lima
-
-
-
1
-
Porto/PE
139.
Juan Pablo
-
-
-
1
-
Santa Cruz
140.
Juninho
-
-
-
2
-
Porto/PE
141.
Kaio Henrique Oliveira das Chagas
-
-
-
2
-
Porto/PE
142.
Kiko
-
-
-
4
-
Petrolina/PE
143.
L. F. Pinho Oliveira
-
-
-
1
-
Porto/PE
144.
Lorran
-
-
-
1
-
Nautico
145.
Luan Henrique
-
-
-
1
-
Maguary PE
146.
Lucao
-
-
-
2
-
Central PE
147.
Lucas Andre
-
-
-
2
-
Sport Recife
148.
Lucas Barbosa
-
-
-
2
-
Sport Recife
149.
Lucas Lima
-
-
-
4
-
Sport Recife
150.
Luciano Castán
-
-
-
1
-
Santa Cruz
151.
Luciano Grafite
-
-
-
2
-
Central PE
152.
Luis Felipe
-
-
-
1
-
Santa Cruz
153.
Luiz Fernando
-
-
-
1
-
Retrô/PE
154.
Luiz Paulo
-
-
-
3
-
Nautico
155.
Márcio
-
-
-
2
-
Afogados/PE
156.
Mailson
-
-
-
2
-
Petrolina/PE
157.
Marcio
-
-
-
1
-
Afogados/PE
158.
Marco Antonio
-
-
-
3
-
Nautico
159.
Marcos Erivélton
-
-
-
1
-
Central PE
160.
Mateus Henrique
-
-
-
1
-
Maguary PE
161.
Maxwell
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
162.
Moisés Ribeiro
-
-
-
4
-
Retrô/PE
163.
Nildo Petrolina
-
-
-
2
-
Sport Recife
164.
Pedro
-
-
-
1
-
Maguary PE
165.
Rômulo
-
-
-
2
-
Retrô/PE
166.
Rafael Peixoto
-
-
-
2
-
Central PE
167.
Rafael Thyere
-
-
-
1
-
Sport Recife
168.
Rafael Vaz
-
-
-
1
-
Nautico
169.
Raykar
-
-
-
3
-
Petrolina/PE
170.
Rodolfo
-
-
-
1
-
Maguary PE
171.
Romarinho
-
-
-
1
-
Sport Recife
172.
Rychelmy Rocha Santos Silva
-
-
-
2
-
Maguary PE
173.
Sandoval
-
-
-
1
-
Maguary PE
174.
Toty
-
-
-
3
-
Santa Cruz
175.
Vágner
-
-
-
2
-
Nautico
176.
Vinícius Matheus
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
177.
Vini Bala
-
-
-
2
2
Central PE
178.
Wadson
-
-
-
1
-
Central PE
179.
Wellington Batista
-
-
-
2
-
Flamengo/PE
180.
Wendel
-
-
-
2
-
Flamengo/PE
181.
Wendel Jan Almeida do Nascimento
-
-
-
1
-
Flamengo/PE
182.
William
-
-
-
1
-
Santa Cruz
183.
Wilsinho
-
-
-
1
-
Porto/PE
184.
Yuri Mamute
-
-
-
5
-
Central PE
185.
Ze Artur
-
-
-
3
1
Central PE
186.
Gilmar
-
-
-
-
1
Flamengo/PE
187.
Leandro Barcia
-
-
-
-
1
Nautico
188.
Lucas Carvalho
-
-
-
-
3
Sport Recife
Wyróżnione mecz
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Campeonato Pernambucano 1st Phase
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Sport Recife
21
9
7
0
2
9
2
Retrô/PE
20
9
6
2
1
13
3
Nautico
20
9
6
2
1
8
4
Santa Cruz
19
9
6
1
2
9
5
Central PE
12
9
3
3
3
-1
6
Maguary PE
10
9
2
4
3
2
7
Petrolina/PE
10
9
2
4
3
-1
8
Afogados/PE
10
9
3
1
5
-8
9
Porto/PE
3
9
1
0
8
-14
10
Flamengo/PE
1
9
0
1
8
-17
Porada dnia
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program