Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
121
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
2
Prognozy na jutro
346
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
2104
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2810
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
76
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
152
Top Europejski
61
Europejski
768
Amerykański
177
Afrykanin
108
Azjatycki
123
Australijski
50
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
14
League one
12
League two
14
National League
13
National League N.
12
National League S.
2
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
7
Southern League
2
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
1
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
2
Alagoano
Amapaense
2
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
4
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
6
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
1
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
6
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
9
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kostaryka
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
4
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
10
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Mongolia
>
Premier League
1
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Puchar KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
10
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
1
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
1
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
6
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
5
Ukraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
6
Division 1
13
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
3
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Litwa A Lyga
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
D. Ikaunieks
4
-
-
1
-
FA Siauliai
2.
A. Kučys
4
-
-
-
-
FK Kauno Zalgiris
3.
L. Antal
3
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
4.
Armandas Kucys
3
-
-
1
2
FK Kauno Zalgiris
5.
Davis Ikaunieks
3
-
-
-
-
FA Siauliai
6.
A. Emsis
3
-
-
-
-
FK Suduva
7.
Giedrius Matulevicius
3
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
8.
Henrique Devens
3
-
-
4
1
Transinvest
9.
A. Hodžić
3
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
10.
N. Petković
3
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
11.
P. Popescu
3
-
-
-
-
Hegelmann Litauen
12.
Aivars Emsis
2
1
-
-
-
FK Suduva
13.
A. Baftalovskyi
2
-
-
-
-
DFK Dainava
14.
J. Bopesu
2
-
-
2
-
VMFD Zalgiris
15.
L. Estevez Fernandez
2
-
-
2
-
Dziugas FC
16.
Maksim Andrejev
2
-
-
-
-
FK Banga
17.
Matas Vareika
2
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
18.
N. Mbo
2
-
-
-
-
FK Panevezys
19.
Patrick Popescu
2
-
-
-
1
Hegelmann Litauen
20.
N. Petkevičius
2
-
-
1
1
FA Siauliai
21.
Adama Fofana
1
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
22.
Armin Hodžić
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
23.
Artem Baftalovskyi
1
-
-
2
-
DFK Dainava
24.
Artem Fedorov
1
-
-
-
-
FK Suduva
25.
Artur Dolznikov
1
-
-
-
-
FK Kauno Zalgiris
26.
Augustinas Klimavicius
1
-
-
1
-
FA Siauliai
27.
R. Banevičius
1
-
-
1
-
DFK Dainava
28.
C. Bella
1
-
-
-
-
Dziugas FC
29.
D. Bošnjak
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
30.
Domantas Antanavičius
1
-
-
-
-
Hegelmann Litauen
31.
K. Dubra
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
32.
P. Golubickas
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
33.
Joel Bopesu
1
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
34.
S. Kingue
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
35.
Klaudijus Upstas
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
36.
Leonardo
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
37.
Liviu Antal
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
38.
Maxym Olexandrovych Maksymenko
1
-
-
-
-
DFK Dainava
39.
Nino Noordanus
1
-
-
-
-
Dziugas FC
40.
Njoya Abdel Kader
1
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
41.
D. Norvilas
1
-
-
-
-
FK Banga
42.
C. Nwosu
1
-
-
2
-
DFK Dainava
43.
A. Ode
1
-
-
-
-
DFK Dainava
44.
U. Oduenyi
1
-
-
-
-
FK Suduva
45.
Otar Kobakhidze
1
-
-
1
-
Transinvest
46.
Ovidijus Verbickas
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
47.
F. Palacios
1
-
-
-
-
FK Panevezys
48.
V. Paulauskas
1
-
-
-
-
FK Banga
49.
Paulius Golubickas
1
-
-
-
-
VMFD Zalgiris
50.
Robertas Vėževičius
1
-
-
-
-
FK Banga
51.
Rokas Filipavicius
1
-
-
-
-
FK Suduva
52.
Rosin Bella
1
-
-
-
-
Dziugas FC
53.
Ryonosuke Ohori
1
-
-
-
-
Transinvest
54.
M. Spano
1
-
-
-
-
FK Kauno Zalgiris
55.
D. Trajkovski
1
-
-
-
-
Dziugas FC
56.
K. Upstas
1
-
-
-
-
Hegelmann Litauen
57.
Vilius Armanavičius
1
-
-
-
-
FK Kauno Zalgiris
58.
Á. Tordai
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
59.
A. Fedorov
-
-
-
1
-
FK Suduva
60.
A. Krivokapić
-
-
-
1
-
DFK Dainava
61.
A. Levšin
-
-
-
1
1
Transinvest
62.
A. Mickevičius
-
-
-
2
-
DFK Dainava
63.
A. Shchedryi
-
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
64.
A. Živanović
-
-
-
1
-
FK Suduva
65.
Aaron Pamilerin Olugbogi
-
-
-
1
-
DFK Dainava
66.
Aldayr Hernández
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
67.
Aleksandras Levsinas
-
-
-
1
-
Transinvest
68.
Andriy Karvatskyi
-
-
-
2
-
FK Kauno Zalgiris
69.
Carlos Eduardo Da Silva Candido
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
70.
Cesar Luiz dos Santos
-
-
-
1
-
FK Banga
71.
Cesinha
-
-
-
1
-
FK Banga
72.
D. Šimkus
-
-
-
1
-
FA Siauliai
73.
D. Aleksa
-
-
-
1
-
Dziugas FC
74.
D. Malžinskas
-
-
-
1
-
Transinvest
75.
D. Mandrîcenco
-
-
-
1
1
DFK Dainava
76.
D. Martin
-
-
-
1
-
DFK Dainava
77.
D. Naah
-
-
-
2
-
FK Kauno Zalgiris
78.
D. Stankevičius
-
-
-
1
-
FK Suduva
79.
David Brazão
-
-
-
3
-
Dziugas FC
80.
Davor Rakic
-
-
-
1
-
DFK Dainava
81.
Deividas Dovydaitis
-
-
-
1
-
FA Siauliai
82.
Deividas Malžinskas
-
-
-
1
-
Transinvest
83.
Deividas Mikelionis
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
84.
Denis Bošnjak
-
-
-
2
-
Hegelmann Litauen
85.
Domantas Šimkus
-
-
-
1
-
FA Siauliai
86.
Dominykas Kubilinskas
-
-
-
1
-
Dziugas FC
87.
Donatas Kazlauskas
-
-
-
1
-
FA Siauliai
88.
Dovydas Norvilas
-
-
-
1
-
FK Banga
89.
E. Burdzilauskas
-
-
-
1
-
FK Suduva
90.
E. Vaitkūnas
-
-
-
3
-
FA Siauliai
91.
Edvinas Kloniūnas
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
92.
Emilis Gasiūnas
-
-
-
2
-
Dziugas FC
93.
Eridanas Bagužas
-
-
-
1
-
Dziugas FC
94.
Erlandas Juška
-
-
-
1
-
Transinvest
95.
Ernestas Burdzilauskas
-
-
-
1
-
FK Suduva
96.
F. Dangubić
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
97.
Gratas Sirgėdas
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
98.
Gustas Jarusevicius
-
-
-
1
-
Transinvest
99.
Gustas Zabita
-
-
-
1
-
DFK Dainava
100.
Hlib Hrachov
-
-
-
1
-
DFK Dainava
101.
Hugo Figueiredo
-
-
-
2
-
Hegelmann Litauen
102.
I. Kaškelevičius
-
-
-
1
-
Transinvest
103.
I. Kaskelevicius
-
-
-
1
-
Transinvest
104.
I. Koshkosh
-
-
-
1
-
Transinvest
105.
I. Kružikas
-
-
-
1
-
DFK Dainava
106.
I. Venckus
-
-
-
4
-
FK Panevezys
107.
I. Zotko
-
-
-
2
-
FK Suduva
108.
Ignas Plukas
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
109.
Ivan Zotko
-
-
-
2
-
FK Suduva
110.
J. Domingos
-
-
-
1
-
Dziugas FC
111.
J. Januševskij
-
-
-
1
1
FK Banga
112.
J. Noslin
-
-
-
1
-
FK Kauno Zalgiris
113.
Jeffrey Sarpong
-
-
-
1
-
FK Panevezys
114.
Jhonata
-
-
-
1
-
FK Banga
115.
Jovan Čađenović
-
-
-
1
-
FK Panevezys
116.
Justas Petravicius
-
-
-
1
2
FA Siauliai
117.
K. Asamoah
-
-
-
1
-
FK Panevezys
118.
K. Keršys
-
-
-
2
1
FA Siauliai
119.
K. Shults
-
-
-
4
-
FK Banga
120.
K. Smilingis
-
-
-
1
-
FK Banga
121.
K. Žebrauskas
-
-
-
2
-
FA Siauliai
122.
Kaspars Dubra
-
-
-
2
-
FK Panevezys
123.
Kota Sakurai
-
-
-
3
-
Transinvest
124.
L. Ankudinovas
-
-
-
1
-
Dziugas FC
125.
L. Klimavičius
-
-
-
4
-
FK Panevezys
126.
Leif Estevez Fernandez
-
-
-
1
-
Dziugas FC
127.
Linas Pilibaitis
-
-
-
2
-
Transinvest
128.
Lukas Ankudinovas
-
-
-
1
-
Dziugas FC
129.
M. Burba
-
-
-
1
-
FK Suduva
130.
M. Cacutalua
-
-
-
1
-
FK Panevezys
131.
M. Maksymenko
-
-
-
2
-
DFK Dainava
132.
M. Pushkarov
-
-
-
2
-
Dziugas FC
133.
M. Ramanauskas
-
-
-
1
-
FK Banga
134.
M. Remeikis
-
-
-
3
-
FK Panevezys
135.
Maksym Pyrogov
-
-
-
2
-
FK Suduva
136.
Markas Beneta
-
-
-
2
-
FK Panevezys
137.
Martynas Dapkus
-
-
-
2
-
FA Siauliai
138.
Matas Ramanauskas
-
-
-
1
-
FK Banga
139.
Matias Rale
-
-
-
2
-
FK Kauno Zalgiris
140.
Matijus Remeikis
-
-
-
1
-
FK Panevezys
141.
Meinardas Mikulenas
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
142.
Miroslav Pushkarov
-
-
-
1
-
Dziugas FC
143.
Misaki Sato
-
-
-
1
-
Transinvest
144.
N. Gorobsov
-
-
-
1
-
FK Panevezys
145.
N. Noordanus
-
-
-
1
-
Dziugas FC
146.
Natanas Zebrauskas
-
-
-
1
-
FK Banga
147.
Nemanja Bosančić
-
-
-
3
-
FK Panevezys
148.
Nicolas Gorobsov
-
-
-
1
-
FK Panevezys
149.
Nika Kacharava
-
-
-
1
-
FK Panevezys
150.
Noel Mbo
-
-
-
1
-
FK Panevezys
151.
O. Lukošiūnas
-
-
-
1
-
DFK Dainava
152.
Oskaras Lukosiunas
-
-
-
1
-
DFK Dainava
153.
P. Kiselevskis
-
-
-
1
-
Transinvest
154.
Róbert Mazáň
-
-
-
1
-
FK Panevezys
155.
R. Baravykas
-
-
-
3
-
FA Siauliai
156.
R. Filipavičius
-
-
-
1
-
FK Suduva
157.
R. Mazáň
-
-
-
2
-
FK Panevezys
158.
R. Rasimavičius
-
-
-
1
-
DFK Dainava
159.
Rokas Rasimavicius
-
-
-
1
-
DFK Dainava
160.
Rolandas Baravykas
-
-
-
1
-
FA Siauliai
161.
S. Lawson
-
-
-
1
-
FK Suduva
162.
Sigitas Olberkis
-
-
-
1
-
FA Siauliai
163.
Simonas Urbys
-
-
-
1
-
FA Siauliai
164.
Stanislav Sorokin
-
-
-
1
-
DFK Dainava
165.
Steve Lawson
-
-
-
1
-
FK Suduva
166.
T. Burdzilauskas
-
-
-
1
-
FK Suduva
167.
T. Dombrauskis
-
-
-
2
-
Dziugas FC
168.
T. Gumbelevicius
-
-
-
3
-
FK Suduva
169.
Titas Buzas
-
-
-
1
-
Hegelmann Litauen
170.
V. Magdušauskas
-
-
-
2
-
FK Banga
171.
Vilius Armalas
-
-
-
2
-
Hegelmann Litauen
172.
Y. Karashima
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
173.
Y. Kendysh
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
174.
Y. Yefremov
-
-
-
1
-
FA Siauliai
175.
Y. Zahary
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
176.
Yoichi Kawachi
-
-
-
1
-
Transinvest
177.
Yukiyoshi Karashima
-
-
-
1
-
VMFD Zalgiris
178.
Z. Baltrunas
-
-
-
3
-
FK Suduva
179.
Ž. Benedičič
-
-
-
2
-
FK Kauno Zalgiris
180.
Zygimantas Baltrunas
-
-
-
2
-
FK Suduva
181.
J. Čađenović
-
-
-
-
1
FK Panevezys
182.
M. Vareika
-
-
-
-
2
Hegelmann Litauen
Wyróżnione mecz
UEL
Olympique Marseille
SL Benfica
18/04/2024 21:00
X
A Lyga Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
VMFD Zalgiris
19
8
6
1
1
9
2
Dziugas FC
15
8
4
3
1
2
3
Hegelmann Litauen
14
8
4
2
2
4
4
DFK Dainava
12
8
3
3
2
2
5
FK Kauno Zalgiris
10
8
3
1
4
1
6
FK Banga
10
8
2
4
2
-3
7
FK Suduva
9
8
2
3
3
0
8
FA Siauliai
7
8
1
4
3
-4
9
FK Panevezys
6
8
1
3
4
-4
10
Transinvest
6
8
2
0
6
-7
Porada dnia
Br1
Botafogo
Atlético GO
19/04/2024 02:30
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program