Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
121
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
4
Prognozy na jutro
346
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
2104
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2810
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
76
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
152
Top Europejski
61
Europejski
768
Amerykański
177
Afrykanin
108
Azjatycki
123
Australijski
50
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
14
League one
12
League two
14
National League
13
National League N.
12
National League S.
2
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
7
Southern League
2
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
1
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
2
Alagoano
Amapaense
2
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
4
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
6
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
1
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
6
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
9
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kostaryka
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
4
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
10
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Mongolia
>
Premier League
1
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Puchar KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
10
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
1
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
1
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
6
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
5
Ukraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
6
Division 1
13
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
3
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Japonia J-League
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Ryo Germain
9
5
-
2
-
Jubilo Iwata
2.
Yuki Ohashi
7
2
1
-
-
Sanfrecce
3.
Anderson Lopes
5
1
-
3
-
Yokohama Marinos
4.
Kosuke Kinoshita
5
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
5.
Léo Ceará
5
2
-
2
-
Cerezo Osaka
6.
Ryotaro Araki
5
-
-
1
-
FC Tokyo
7.
Taisei Miyashiro
4
-
-
-
-
Vissel Kobe
8.
Akito Suzuki
3
-
-
-
-
Shonan Bellmare
9.
Erison
3
-
-
2
-
Kawasaki Frontale
10.
S. Fujio
3
-
-
-
-
Machida Zelvia
11.
Lukian
3
-
-
-
-
Shonan Bellmare
12.
Naoto Arai
3
-
-
2
-
Albirex Niigata
13.
Shahab Zahedi
3
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
14.
I. Someno
3
1
-
1
-
Tokyo Verdy
15.
Sota Kawasaki
3
-
-
1
-
Kyoto Sanga
16.
Takashi Usami
3
1
-
-
-
Gamba Osaka
17.
Thiago
3
1
-
-
-
Urawa Red Diamonds
18.
Yoshinori Muto
3
-
-
-
-
Vissel Kobe
19.
Aleksandar Cavric
2
-
-
-
-
Kashima Antlers
20.
Asahi Uenaka
2
-
-
3
-
Yokohama Marinos
21.
Fuki Yamada
2
-
-
-
-
Tokyo Verdy
22.
Hayato Nakama
2
-
-
-
-
Kashima Antlers
23.
Hijiri Onaga
2
-
-
-
-
Tokyo Verdy
24.
Kaito Taniguchi
2
-
-
-
-
Albirex Niigata
25.
Keita Endo
2
-
-
1
-
FC Tokyo
26.
Kensuke Nagai
2
-
-
1
-
Nagoya Grampus
27.
Marcelo Ryan
2
-
-
-
-
Sagan Tosu
28.
Marcinho
2
-
-
1
1
Kawasaki Frontale
29.
Masaki Ikeda
2
-
-
1
-
Shonan Bellmare
30.
Matheus Peixoto
2
-
-
1
-
Jubilo Iwata
31.
Oh Se-Hun
2
-
-
2
-
Machida Zelvia
32.
Shin Yamada
2
1
-
-
-
Kawasaki Frontale
33.
Shota Fujio
2
-
-
-
-
Machida Zelvia
34.
Tsukasa Morishima
2
-
-
1
-
Nagoya Grampus
35.
Yudai Kimura
2
-
-
-
-
Tokyo Verdy
36.
Yuma Suzuki
2
1
-
1
-
Kashima Antlers
37.
Yusuke Matsuo
2
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
38.
Yuta Toyokawa
2
-
-
-
-
Kyoto Sanga
39.
Yuya Osako
2
-
-
-
-
Vissel Kobe
40.
Akito Fukuta
1
-
-
-
-
Sagan Tosu
41.
H. Akiyama
1
-
-
-
-
Albirex Niigata
42.
Capixaba
1
-
-
1
-
Cerezo Osaka
43.
Chang-rae Ha
1
-
-
6
-
Nagoya Grampus
44.
K. Chiba
1
-
-
-
-
Albirex Niigata
45.
Daiju Sasaki
1
-
-
-
-
Vissel Kobe
46.
Daiki Matsuoka
1
-
-
-
-
Avispa Fukuoka
47.
Dawhan
1
-
-
-
-
Gamba Osaka
48.
I. Drešević
1
-
-
1
-
Machida Zelvia
49.
K. Fujimoto
1
-
-
-
-
Machida Zelvia
50.
T. Hiraoka
1
-
-
-
-
Shonan Bellmare
51.
Hiroki Miyazawa
1
-
-
-
-
Consadole Sapporo
52.
Hiroki Sakai
1
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
53.
Hiroto Uemura
1
-
-
-
-
Jubilo Iwata
54.
Ibrahim Drešević
1
-
-
1
-
Machida Zelvia
55.
Kakeru Funaki
1
-
-
1
-
Cerezo Osaka
56.
Kakeru Yamauchi
1
-
-
-
-
Vissel Kobe
57.
Kashif Bangnagande
1
-
-
-
-
FC Tokyo
58.
Katsuya Nagato
1
-
-
1
-
Yokohama Marinos
59.
T. Kawamura
1
-
-
-
-
Sanfrecce
60.
Kazuya Konno
1
-
-
-
-
Avispa Fukuoka
61.
Kei Koizumi
1
-
-
2
-
FC Tokyo
62.
Ken Masui
1
-
-
1
1
Nagoya Grampus
63.
Ken Matsubara
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
64.
Kento Tachibanada
1
-
-
2
-
Kawasaki Frontale
65.
Kimito Nono
1
-
-
2
-
Kashima Antlers
66.
S. Kitano
1
-
-
-
-
Cerezo Osaka
67.
Kosuke Hara
1
-
-
-
-
Consadole Sapporo
68.
Kota Mizunuma
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
69.
Koya Yuruki
1
-
-
-
-
Vissel Kobe
70.
Kyo Sato
1
-
-
2
-
Kyoto Sanga
71.
Masaya Shibayama
1
-
-
-
1
Cerezo Osaka
72.
Matheus Sávio
1
-
-
-
-
Kashiwa Reysol
73.
Matheus Savio
1
-
-
-
-
Kashiwa Reysol
74.
K. Matsuki
1
-
-
-
-
FC Tokyo
75.
G. Miura
1
-
-
-
-
Gamba Osaka
76.
Motoki Hasegawa
1
-
-
-
-
Albirex Niigata
77.
Motoki Nagakura
1
-
-
-
-
Albirex Niigata
78.
S. Nakano
1
-
-
-
-
Sanfrecce
79.
Naoki Maeda
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
80.
Naomichi Ueda
1
-
-
-
-
Kashima Antlers
81.
Riki Harakawa
1
-
-
-
-
FC Tokyo
82.
Ryoma Watanabe
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
83.
Ryosuke Yamanaka
1
-
-
-
-
Nagoya Grampus
84.
I. Sakamoto
1
-
-
-
-
Gamba Osaka
85.
Samuel Gustafson
1
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
86.
Satoshi Tanaka
1
-
-
1
-
Shonan Bellmare
87.
Seiya Baba
1
-
-
-
-
Consadole Sapporo
88.
Shinji Kagawa
1
-
-
1
-
Cerezo Osaka
89.
Shinzo Koroki
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
90.
K. Shiogai
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
91.
T. Shiotani
1
-
-
-
-
Sanfrecce
92.
Sho Fukuda
1
-
-
1
-
Shonan Bellmare
93.
Sho Sasaki
1
-
-
1
-
Sanfrecce
94.
Shunsuke Nishikubo
1
-
-
-
-
Jubilo Iwata
95.
Shunta Tanaka
1
-
-
1
-
Cerezo Osaka
96.
Shuto Nakano
1
-
-
-
-
Sanfrecce
97.
Tae-hee Nam
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
98.
Taichi Hara
1
-
-
-
-
Kyoto Sanga
99.
Taiyo Koga
1
-
-
-
-
Kashiwa Reysol
100.
Takumu Kawamura
1
-
-
1
-
Sanfrecce
101.
H. Taniguchi
1
-
-
-
-
Tokyo Verdy
102.
Teruhito Nakagawa
1
-
-
-
-
FC Tokyo
103.
Tetsushi Yamakawa
1
-
-
1
-
Vissel Kobe
104.
Tomoaki Okubo
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
105.
Tsukasa Shiotani
1
-
-
-
-
Sanfrecce
106.
Vitor Bueno
1
-
-
-
-
Cerezo Osaka
107.
R. Watanabe
1
-
-
-
-
Urawa Red Diamonds
108.
Wataru Harada
1
-
-
3
-
Sagan Tosu
109.
Wellington
1
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
110.
Welton
1
-
-
2
-
Gamba Osaka
111.
F. Yamada
1
-
-
-
-
Tokyo Verdy
112.
H. Yamami
1
-
-
-
-
Tokyo Verdy
113.
Yan
1
-
-
-
-
Yokohama Marinos
114.
Yasuto Wakizaka
1
-
-
-
-
Kawasaki Frontale
115.
Yasuto Wakizaka
1
-
-
-
-
Kawasaki Frontale
116.
Yoichi Naganuma
1
-
-
1
-
Sagan Tosu
117.
Yu Hirakawa
1
-
-
-
-
Machida Zelvia
118.
Yuto Anzai
1
-
-
-
-
Kyoto Sanga
119.
Yuto Nagatomo
1
-
-
1
-
FC Tokyo
120.
Yuya Asano
1
-
-
-
-
Consadole Sapporo
121.
S. Zahedi
1
-
-
-
-
Avispa Fukuoka
122.
Akihiro Ienaga
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
123.
Akimi Barada
-
-
-
3
-
Shonan Bellmare
124.
Akinari Kawazura
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
125.
Asahi Sasaki
-
-
-
3
-
Kawasaki Frontale
126.
Ayumu Ohata
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
127.
Byron Vásquez
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
128.
C. Togashi
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
129.
Cayman Togashi
-
-
-
3
-
Sagan Tosu
130.
D. Matsuoka
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
131.
D. Miya
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
132.
Daihachi Okamura
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
133.
Daiki Kaneko
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
134.
Daiki Miya
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
135.
Daiki Suga
-
-
-
2
-
Consadole Sapporo
136.
Diego
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
137.
Douglas Grolli
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
138.
Eduardo
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
139.
Eiji Miyamoto
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
140.
Eiji Shirai
-
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
141.
Goki Yamada
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
142.
Guilherme Parede
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
143.
H. Shimoda
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
144.
Harry Kewell
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
145.
Haruki Yoshida
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
146.
Hayato Araki
-
-
-
2
-
Sanfrecce
147.
Henrique Trevisan
-
-
-
1
1
FC Tokyo
148.
Hirokazu Ishihara
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
149.
Hiroki Yamada
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
150.
Hiroto Taniguchi
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
151.
Hiroto Yamada
-
-
-
2
-
Cerezo Osaka
152.
Hiroyuki Mae
-
-
-
3
-
Avispa Fukuoka
153.
Hisashi Appiah Tawiah
-
-
-
1
1
Kyoto Sanga
154.
Hisashi Appiah Tawiah
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
155.
Ikuma Sekigawa
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
156.
J. Suzuki
-
-
-
2
-
Machida Zelvia
157.
Jajá
-
-
-
1
-
FC Tokyo
158.
Jesiel
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
159.
Jun Ichimori
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
160.
Junnosuke Suzuki
-
-
-
2
-
Shonan Bellmare
161.
K. Hayashi
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
162.
K. Morita
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
163.
K. Sento
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
164.
K. Shibato
-
-
-
2
-
Machida Zelvia
165.
K. Takai
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
166.
K. Tani
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
167.
K. Tezuka
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
168.
K. Yamakoshi
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
169.
Kai Shibato
-
-
-
4
-
Machida Zelvia
170.
Kanta Doi
-
-
-
1
-
FC Tokyo
171.
Kazuki Oiwa
-
-
-
1
1
Yokohama Marinos
172.
Kazunari Ono
-
-
-
1
-
Shonan Bellmare
173.
Keiya Sento
-
-
-
1
1
Machida Zelvia
174.
Keiya Shiihashi
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
175.
Kennedy Egbus Mikuni
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
176.
Kennedy Mikuni
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
177.
Kohei Okuno
-
-
-
1
-
Shonan Bellmare
178.
Kohei Tezuka
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
179.
Kohei Yamakoshi
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
180.
Kosei Tani
-
-
-
1
1
Machida Zelvia
181.
Kosuke Shirai
-
-
-
1
-
FC Tokyo
182.
Kosuke Yamazaki
-
-
-
3
-
Sagan Tosu
183.
Kota Yamada
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
184.
Kotaro Fujikawa
-
-
-
2
-
Jubilo Iwata
185.
Léo Gomes
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
186.
Leo Gomes
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
187.
Makito Ito
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
188.
Mao Hosoya
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
189.
Marcinho
-
-
-
1
1
Kawasaki Frontale
190.
Marius Høibråten
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
191.
Masato Morishige
-
-
-
1
-
FC Tokyo
192.
Masato Shigemi
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
193.
Masato Yuzawa
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
194.
Masaya Tashiro
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
195.
Michael James Fitzgerald
-
-
-
2
-
Albirex Niigata
196.
Min-kyu Jang
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
197.
Musashi Suzuki
-
-
-
2
-
Consadole Sapporo
198.
Neta Lavi
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
199.
Pieros Sotiriou
-
-
-
1
-
Sanfrecce
200.
R. Uehara
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
201.
R. Yamane
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
202.
Ren Kato
-
-
-
1
-
Yokohama Marinos
203.
Ricardo Graça
-
-
-
1
-
Jubilo Iwata
204.
Rikiya Uehara
-
-
-
2
-
Jubilo Iwata
205.
Ryotaro Meshino
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
206.
Ryuji Izumi
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
207.
S. Inoue
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
208.
S. Nago
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
209.
S. Tanaka
-
-
-
2
-
Shonan Bellmare
210.
Se-hun Oh
-
-
-
1
-
Machida Zelvia
211.
Seiya Inoue
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
212.
Shimpei Fukuoka
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
213.
Shingo Omori
-
-
-
1
1
Consadole Sapporo
214.
Shinnosuke Fukuda
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
215.
Shintaro Nago
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
216.
Sho Sasaki
-
-
-
2
-
Sanfrecce
217.
Shogo Asada
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
218.
Shoma Anzai
-
-
-
2
-
FC Tokyo
219.
Soma Anzai
-
-
-
1
1
FC Tokyo
220.
Soma Meshino
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
221.
Sota Miura
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
222.
Soya Fujiwara
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
223.
Sung-Ryong Jung
-
-
-
2
-
Kawasaki Frontale
224.
T. Kondo
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
225.
T. Miki
-
-
-
1
-
Tokyo Verdy
226.
Taiki Watanabe
-
-
-
2
-
Yokohama Marinos
227.
Taiyo Koga
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
228.
Takaaki Shichi
-
-
-
1
-
Sanfrecce
229.
Takahiro Ogihara
-
-
-
1
-
Vissel Kobe
230.
Takahiro Sekine
-
-
-
1
-
Urawa Red Diamonds
231.
Takanori Sugeno
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
232.
Takeru Kishimoto
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
233.
Takuma Arano
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
234.
Takuma Arano
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
235.
Takumi Kamijima
-
-
-
2
-
Yokohama Marinos
236.
Takuya Okamoto
-
-
-
1
-
Shonan Bellmare
237.
Takuya Shimamura
-
-
-
1
-
Kashiwa Reysol
238.
Temma Matsuda
-
-
-
1
-
Kyoto Sanga
239.
Tetsuyuki Inami
-
-
-
1
1
Tokyo Verdy
240.
Thomas Deng
-
-
-
2
-
Albirex Niigata
241.
Thuler
-
-
-
4
-
Vissel Kobe
242.
Tojiro Kubo
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
243.
Tokuma Suzuki
-
-
-
1
-
Gamba Osaka
244.
Tomoki Takamine
-
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
245.
Tomoya Inukai
-
-
-
2
-
Kashiwa Reysol
246.
Toya Nakamura
-
-
-
2
1
Consadole Sapporo
247.
W. Harada
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
248.
William Popp
-
-
-
1
1
Yokohama Marinos
249.
Y. Hoshi
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
250.
Y. Komi
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
251.
Y. Shimada
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
252.
Y. Takagi
-
-
-
1
-
Albirex Niigata
253.
Yasuki Kimoto
-
-
-
1
-
FC Tokyo
254.
Yoshio Koizumi
-
-
-
2
-
Urawa Red Diamonds
255.
Yosuke Ideguchi
-
-
-
1
-
Vissel Kobe
256.
Yota Maejima
-
-
-
2
-
Avispa Fukuoka
257.
Yuki Honda
-
-
-
1
-
Vissel Kobe
258.
Yuki Horigome
-
-
-
1
-
Sagan Tosu
259.
Yuki Kobayashi
-
-
-
1
-
Consadole Sapporo
260.
Yuki Nogami
-
-
-
1
-
Nagoya Grampus
261.
Yuki Yamamoto
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
262.
Yusuke Segawa
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
263.
Yuta Higuchi
-
-
-
1
-
Kashima Antlers
264.
Yuto Iwasaki
-
-
-
1
-
Avispa Fukuoka
265.
Yuto Suzuki
-
-
-
2
-
Shonan Bellmare
266.
Zé Ricardo
-
-
-
1
-
Kawasaki Frontale
267.
Bum-keun Song
-
-
-
-
1
Shonan Bellmare
268.
Daiya Maekawa
-
-
-
-
1
Vissel Kobe
269.
Go Hatano
-
-
-
-
1
FC Tokyo
270.
Keisuke Sakaiya
-
-
-
-
1
Sagan Tosu
271.
Takuji Yonemoto
-
-
-
-
1
Nagoya Grampus
Wyróżnione mecz
UEL
Olympique Marseille
SL Benfica
18/04/2024 21:00
X
J-League Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Cerezo Osaka
18
8
5
3
0
7
2
Sanfrecce
16
8
4
4
0
9
3
Machida Zelvia
16
8
5
1
2
4
4
Vissel Kobe
14
8
4
2
2
7
5
Yokohama Marinos
14
8
4
2
2
3
6
Kashima Antlers
13
8
4
1
3
2
7
Kashiwa Reysol
13
8
3
4
1
1
8
Nagoya Grampus
13
8
4
1
3
0
9
FC Tokyo
12
8
3
3
2
1
10
Gamba Osaka
12
8
3
3
2
0
11
Urawa Red Diamonds
11
8
3
2
3
1
12
Avispa Fukuoka
10
8
2
4
2
-1
13
Jubilo Iwata
9
8
3
0
5
0
14
Albirex Niigata
9
8
2
3
3
-2
15
Tokyo Verdy
8
8
1
5
2
-1
16
Kawasaki Frontale
7
8
2
1
5
-1
17
Shonan Bellmare
6
8
1
3
4
-5
18
Kyoto Sanga
6
8
1
3
4
-5
19
Consadole Sapporo
5
8
1
2
5
-11
20
Sagan Tosu
4
8
1
1
6
-9
Porada dnia
Br1
Botafogo
Atlético GO
19/04/2024 02:30
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program