Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Irlandia
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
136
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
7
Prognozy na jutro
353
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1952
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2696
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
80
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
132
Top Europejski
62
Europejski
712
Amerykański
203
Afrykanin
79
Azjatycki
141
Australijski
48
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
7
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
4
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
1
Anglia
>
Premier League
9
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
5
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
2
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
3
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
3
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
1
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
2
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
3
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
3
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
7
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
9
Irlandia
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
11
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
11
Nikaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
3
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
3
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
4
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
3
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
1
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Szwecja
>
Allsvenskan
5
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
4
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
3
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Irlandia First Division
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
K. Amechi
6
1
-
-
-
Kerry
2.
Ciaran Behan
6
-
-
-
-
UCD Dublin
3.
C. Curtis
6
-
-
3
-
Wexford Youths
4.
Y. Mahdy
5
-
-
2
-
Treaty United
5.
Thomas Considine
5
-
-
-
-
Treaty United
6.
C. Behan
4
-
-
1
-
UCD Dublin
7.
Dean Ebbe
4
-
-
-
-
Athlone Town
8.
Jack Doherty
4
1
-
3
-
Cork City
9.
C. Lyons
4
-
-
-
-
Cork City
10.
Tony McNamee
4
-
-
1
-
Finn Harps
11.
P. Grogan
3
-
-
1
-
Bray Wanderers
12.
Jamal Ibrahim
3
-
-
-
-
Athlone Town
13.
M. McKevitt
3
-
-
-
-
Cobh Ramblers
14.
Success Edogun
3
-
-
-
-
Finn Harps
15.
Aaron Connolly
2
-
-
6
-
Athlone Town
16.
Adam Wells
2
-
-
1
-
UCD Dublin
17.
Chris Lyons
2
-
-
1
-
Longford Town
18.
C. Coleman
2
-
-
-
-
Cork City
19.
K. Corbally
2
-
-
1
-
Wexford Youths
20.
Cristian Magerusan
2
-
-
-
-
Bray Wanderers
21.
J. Doyle
2
-
-
-
-
UCD Dublin
22.
Dylan Hand
2
-
-
2
2
Athlone Town
23.
M. Hanratty
2
-
-
-
-
Wexford Youths
24.
Jake Doyle
2
-
-
1
-
UCD Dublin
25.
R. Kelliher
2
-
-
-
-
Kerry
26.
J. Larkin
2
-
-
3
-
Cobh Ramblers
27.
E. McLaughlin
2
-
-
1
-
Cork City
28.
Mikie Rowe
2
-
-
-
-
Wexford Youths
29.
T. Oluwa
2
-
-
-
-
Wexford Youths
30.
Patrick Ferry
2
-
-
2
-
Finn Harps
31.
M. Rowe
2
-
-
-
-
Wexford Youths
32.
<TBD>
1
-
-
-
1
Longford Town
33.
Aaron Dobbs
1
-
-
-
-
Wexford Youths
34.
Adam Wixted
1
-
-
-
-
Longford Town
35.
J. Adeyemo
1
-
-
-
-
Longford Town
36.
Amardo Akeem Oakley
1
-
-
1
-
Athlone Town
37.
Amardo Oakley
1
-
-
-
1
Athlone Town
38.
Ben Feeney
1
-
-
-
-
Bray Wanderers
39.
D. Bošnjak
1
-
-
-
-
Cobh Ramblers
40.
D. Bosnjak
1
-
-
1
-
Cobh Ramblers
41.
E. Boyle
1
-
-
2
-
Wexford Youths
42.
Carl Mujaguzi
1
-
-
-
-
Athlone Town
43.
K. Chambers
1
-
-
-
-
Longford Town
44.
Cian Coleman
1
-
-
2
-
Cork City
45.
Cian O'Malley
1
-
-
-
-
Wexford Youths
46.
Ciaran O'Sullivan
1
-
-
1
-
Cork City
47.
B. Coffey
1
-
-
-
-
Cork City
48.
Cole Omorehiomwan
1
-
-
-
-
Bray Wanderers
49.
K. Cruise
1
-
-
-
-
Bray Wanderers
50.
Dale Holland
1
-
-
1
-
Cobh Ramblers
51.
Daniel Okwute
1
-
-
2
-
Kerry
52.
Darren Craven
1
-
-
2
-
Bray Wanderers
53.
David Bošnjak
1
-
-
1
-
Cobh Ramblers
54.
David Cawley
1
-
-
3
-
Finn Harps
55.
A. Dobbs
1
-
-
1
-
Wexford Youths
56.
J. Doherty
1
-
-
-
-
Cork City
57.
Eanna Clancy
1
-
-
-
-
UCD Dublin
58.
Enda Curran
1
-
-
2
-
Treaty United
59.
Evan McLaughlin
1
-
-
3
-
Cork City
60.
S. Griffin
1
-
-
3
-
Bray Wanderers
61.
H. Groome
1
-
-
1
-
Bray Wanderers
62.
K. Harnett
1
-
-
1
-
Wexford Youths
63.
Harvey O'Brien
1
-
-
1
-
UCD Dublin
64.
N. Holohan
1
-
-
-
-
UCD Dublin
65.
Jack Larkin
1
-
-
-
-
Cobh Ramblers
66.
E. James
1
-
-
-
-
Longford Town
67.
James O'Leary
1
-
-
1
-
Cobh Ramblers
68.
Jamie Watson
1
-
-
2
-
Finn Harps
69.
Jordan Adeyemo
1
-
-
-
-
Longford Town
70.
Kevin Williams
1
-
-
4
-
Kerry
71.
Kian Corbally
1
-
-
-
-
Wexford Youths
72.
L. Kirrane
1
-
-
-
-
Treaty United
73.
C. Knight
1
-
-
-
-
Bray Wanderers
74.
Mark Hanratty
1
-
1
-
-
Wexford Youths
75.
Mark Mbuli
1
-
-
1
-
Finn Harps
76.
Mark Walsh
1
-
-
1
-
Treaty United
77.
Matthew McKevitt
1
-
-
-
-
Cobh Ramblers
78.
S. McGrath
1
-
-
1
-
Kerry
79.
Mikey Raggett
1
-
-
-
-
UCD Dublin
80.
T. Morgan
1
-
-
-
-
Bray Wanderers
81.
P. Murphy
1
-
-
-
-
Bray Wanderers
82.
M. Murphy
1
-
-
-
1
Bray Wanderers
83.
Noah van Geenen
1
-
-
-
-
Athlone Town
84.
Nolan Evers
1
-
-
-
-
Cobh Ramblers
85.
S. O'Connell
1
-
-
-
-
Kerry
86.
C. O'Malley
1
-
-
-
-
Wexford Youths
87.
D. O'Shea
1
-
-
-
-
Longford Town
88.
Oisin Hand
1
-
-
-
-
Longford Town
89.
D. Okwute
1
-
-
2
-
Kerry
90.
C. Omorehiomwan
1
-
-
1
-
Bray Wanderers
91.
Peter Grogan
1
-
-
-
-
Bray Wanderers
92.
Rúben Oliveira Ferreira
1
-
-
-
-
Athlone Town
93.
M. Raggett
1
-
-
-
-
UCD Dublin
94.
Ryan Kelliher
1
-
-
1
-
Kerry
95.
Samuel Aladesanusi
1
-
-
4
-
Kerry
96.
Sean Murray
1
-
-
-
-
Cork City
97.
Stephen Doherty
1
-
-
-
-
Finn Harps
98.
Thomas Morgan
1
-
-
-
-
Bray Wanderers
99.
J. Umeh
1
-
-
2
-
Cork City
100.
Yousef Mahdy
1
-
-
-
-
Treaty United
101.
A. Byrne
-
-
-
2
-
Treaty United
102.
A. Dunne
-
-
-
1
-
UCD Dublin
103.
A. Spain
-
-
-
1
-
Kerry
104.
Aaron Robinson
-
-
-
1
-
Wexford Youths
105.
Adam Verdon
-
-
-
2
-
UCD Dublin
106.
Alec Byrne
-
-
-
2
-
Treaty United
107.
B. Frahill
-
-
-
1
-
Cobh Ramblers
108.
B. Lynch
-
-
-
1
1
Wexford Youths
109.
B. McCann
-
-
-
2
-
Longford Town
110.
B. O'Riordan
-
-
-
2
-
Treaty United
111.
Barrie A.
-
-
-
1
-
Longford Town
112.
Bastien Héry
-
-
-
3
-
Longford Town
113.
Brendan Frahill
-
-
-
1
-
Cobh Ramblers
114.
C. Brosnan
-
-
-
1
-
Kerry
115.
C. Browne
-
-
-
1
-
Cobh Ramblers
116.
C. Chambers
-
-
-
1
-
Treaty United
117.
C. Crowley
-
-
-
2
-
Longford Town
118.
C. Lotefa
-
-
-
1
-
Finn Harps
119.
C. Măgerușan
-
-
-
2
-
Bray Wanderers
120.
C. O'Brien
-
-
-
1
-
Cobh Ramblers
121.
Cathal O'Sullivan
-
-
-
1
-
Cork City
122.
Charlie Lyons
-
-
-
1
-
Cork City
123.
Christian Lotefa
-
-
-
1
-
Finn Harps
124.
Cian Browne
-
-
-
1
-
Cobh Ramblers
125.
Colin Conroy
-
-
-
3
-
Treaty United
126.
Conor Tourish
-
-
-
1
-
Finn Harps
127.
D. Craven
-
-
-
1
-
Bray Wanderers
128.
D. Higgins
-
-
-
2
-
UCD Dublin
129.
D. Holland
-
-
-
1
-
Cobh Ramblers
130.
D. Levingston
-
-
-
1
-
Wexford Youths
131.
D. McCarthy
-
-
-
3
-
Cork City
132.
Daniel McKenna
-
-
-
2
-
Athlone Town
133.
Daniel Norris
-
-
-
1
-
UCD Dublin
134.
Darragh Levingston
-
-
-
2
-
Wexford Youths
135.
Divine Izekor
-
-
-
2
-
Athlone Town
136.
E. Curran
-
-
-
5
-
Treaty United
137.
E. O'Connor
-
-
-
1
-
Treaty United
138.
E. Osam
-
-
-
1
-
Bray Wanderers
139.
Ethan Boyle
-
-
-
1
-
Wexford Youths
140.
Evan O'Connor
-
-
-
4
-
Treaty United
141.
F. Doherty
-
-
-
1
-
Treaty United
142.
F. Turley
-
-
-
3
-
Bray Wanderers
143.
Francis Campbell
-
-
-
2
-
Athlone Town
144.
Freddie Turley
-
-
-
2
-
Bray Wanderers
145.
G. Bolger
-
-
-
2
-
Cork City
146.
G. Fuentes Rodriguez
-
-
-
2
-
Athlone Town
147.
G. Priosti
-
-
-
1
-
Longford Town
148.
Guilherme Rego Priosti
-
-
-
1
-
UCD Dublin
149.
H. Curtis
-
-
-
2
-
UCD Dublin
150.
H. Nevin
-
-
-
2
-
Cork City
151.
Harry Nevin
-
-
-
2
-
Cork City
152.
J. Abbott
-
-
-
2
-
Cobh Ramblers
153.
J. Egan
-
-
-
1
-
Longford Town
154.
J. Eguaibor
-
-
-
2
-
Cobh Ramblers
155.
J. O'Donovan
-
-
-
1
-
Cork City
156.
J. Tallon
-
-
-
1
-
Longford Town
157.
J. Watson
-
-
-
1
-
Finn Harps
158.
Jarlath Jones
-
-
-
4
-
Athlone Town
159.
Jason Abbott
-
-
-
2
-
Cobh Ramblers
160.
K. O'Connor
-
-
-
1
-
Longford Town
161.
K. Williams
-
-
-
2
-
Kerry
162.
Karl Chambers
-
-
-
1
-
Longford Town
163.
Kieran Cruise
-
-
-
2
-
Bray Wanderers
164.
Killian Cantwell
-
-
-
2
-
Bray Wanderers
165.
Kyle O Connor
-
-
-
2
-
Kerry
166.
L. Lovic
-
-
-
4
-
Wexford Youths
167.
L. O'Brien
-
-
-
1
-
Finn Harps
168.
Lee Devitt Molloy
-
-
-
1
2
Treaty United
169.
Liam Kervick
-
-
-
1
-
Cobh Ramblers
170.
Luka Lovic
-
-
-
2
-
Wexford Youths
171.
Luke O'Brien
-
-
-
1
-
Finn Harps
172.
M. Boudiaf
-
-
-
1
-
Longford Town
173.
M. Hutchison
-
-
-
1
-
Finn Harps
174.
M. Makinson
-
-
-
3
-
Finn Harps
175.
M. Mckevitt
-
-
-
3
-
Cobh Ramblers
176.
M. Walsh
-
-
-
1
-
Treaty United
177.
Max Hutchison
-
-
-
2
-
Finn Harps
178.
Max Murphy
-
-
-
1
1
Bray Wanderers
179.
Mohammed Boudiaf
-
-
-
1
-
Longford Town
180.
N. Brookwell
-
-
-
2
-
Cork City
181.
N. D. Wood
-
-
-
1
-
Cork City
182.
Nathan Daniel Wood
-
-
-
1
-
Cork City
183.
Nathan Gleeson
-
-
-
1
1
Kerry
184.
Niall Brookwell
-
-
-
1
-
Cork City
185.
O. Hand
-
-
-
2
-
Longford Town
186.
O. Mason
-
-
-
3
-
Longford Town
187.
O. O'Reilly
-
-
-
2
-
Treaty United
188.
Oisin Duffy
-
-
-
2
-
Athlone Town
189.
Oisin O'Reilly
-
-
-
1
-
Treaty United
190.
Owen Mason
-
-
-
1
-
Wexford Youths
191.
Paul Murphy
-
-
-
1
-
Bray Wanderers
192.
R. Fay
-
-
-
4
-
Kerry
193.
R. Lynch
-
-
-
1
-
Treaty United
194.
R. Teahan
-
-
-
2
-
Kerry
195.
Robbie Lynch
-
-
-
1
-
Treaty United
196.
Ronan Finn
-
-
-
2
-
UCD Dublin
197.
Ronan Teahan
-
-
-
1
-
Kerry
198.
S. Aladesanusi
-
-
-
1
-
Kerry
199.
S. Brennan
-
-
-
2
-
UCD Dublin
200.
S. Christopher
-
-
-
1
-
Treaty United
201.
S. Doherty
-
-
-
1
-
Finn Harps
202.
S. Edogun
-
-
-
1
-
Finn Harps
203.
S. Elworthy
-
-
-
1
-
Longford Town
204.
S. O'Donnell
-
-
-
2
-
Finn Harps
205.
Sean O'Donnell
-
-
-
1
-
Finn Harps
206.
Shane McMonagle
-
-
-
3
-
Finn Harps
207.
Stephen Christopher
-
-
-
1
-
Treaty United
208.
Steven Healy
-
-
-
2
-
Kerry
209.
T. McNamee
-
-
-
1
-
Finn Harps
210.
V. Tropanets
-
-
-
1
-
Longford Town
211.
William Armshaw
-
-
-
1
-
Treaty United
212.
Alex Dunne
-
-
-
-
1
UCD Dublin
213.
Barry Coffey
-
-
-
-
1
Cork City
214.
F. Campbell
-
-
-
-
1
Bray Wanderers
215.
L. Devitt
-
-
-
-
1
Treaty United
216.
M. McCullagh
-
-
-
-
2
UCD Dublin
Wyróżnione mecz
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
First Division Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Cork City
25
11
7
4
0
14
2
UCD Dublin
18
11
5
3
3
4
3
Finn Harps
18
11
5
3
3
3
4
Bray Wanderers
15
11
4
3
4
2
5
Wexford Youths
15
10
4
3
3
0
6
Athlone Town
15
11
4
3
4
-3
7
Treaty United
12
10
3
3
4
0
8
Cobh Ramblers
10
10
2
4
4
-5
9
Kerry
9
11
1
6
4
-2
10
Longford Town
4
10
0
4
6
-13
Porada dnia
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program