Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2755
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Pierwsza połowa
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
Top Prognozy
Prognozy na dziś
121
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Pierwsza połowa
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na jutro
334
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Pierwsza połowa
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
2056
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Pierwsza połowa
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wartości
75
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
152
Top Europejski
61
Europejski
764
Amerykański
169
Afrykanin
102
Azjatycki
115
Australijski
50
Międzynarodowy
Puchary krajowe
3
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
1
Szkocka Premiership
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
14
League one
12
League two
14
National League
13
National League N.
12
National League S.
2
FA cup
2
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
7
Southern League
2
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
7
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
1
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
2
Alagoano
Amapaense
2
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
4
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
Third League - South-West
9
Third League - North-East
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
Egipt
>
Premier
4
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
6
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
Liga 2
Iran
>
IPL
6
League 1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
Irlandia
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
9
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
10
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Kostaryka
>
Primera División
1
Liga de Ascenso
4
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
Libia
>
Premier League
10
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Mongolia
>
Premier League
1
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Puchar KNVB
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
11
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
5
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
Paragwaj
>
Primera Division
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
10
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
1
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
4
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
1
Thai League 2
1
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
2
Togo
>
Championnat National
6
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
5
Ukraina
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
6
Division 1
13
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
3
Zimbabwe
>
Premier League
Łotwa
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Estonia Meistriliiga
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Alex Matthias Tamm
8
2
-
1
-
Nomme Kalju
2.
Robi Saarma
7
3
-
-
-
Paide
3.
Felipe Felicio
6
-
-
2
-
Levadia Tallinn
4.
Mark Anders Lepik
5
1
-
1
-
Flora Tallinn
5.
Mihkel Ainsalu
4
-
-
1
-
Levadia Tallinn
6.
Richie Musaba
4
-
-
1
-
Levadia Tallinn
7.
Ahmed Adebayo Basher
3
2
-
1
-
Tammeka Tartu
8.
Kevin Kauber
3
2
-
2
-
Parnu
9.
Promise David
3
-
-
-
-
Nomme Kalju
10.
Ahmad Gero
2
-
-
3
-
Levadia Tallinn
11.
Alex Tamm
2
1
-
2
-
Nomme Kalju
12.
Artjom Jermatsenko
2
-
-
1
-
FC Kuressaare
13.
Danil Kuraksin
2
-
-
1
-
Flora Tallinn
14.
Danyl Mashchenko
2
-
-
3
-
Nomme Kalju
15.
Dimitri Jepihhin
2
-
-
-
-
Paide
16.
Ezekiel Olawale Abiola Tanimowo
2
-
-
-
-
Tammeka Tartu
17.
Frank Liivak
2
-
-
1
-
Levadia Tallinn
18.
Gleb Pevtsov
2
-
-
1
-
FC Kuressaare
19.
D. Jepihhin
2
-
-
-
-
Paide
20.
M. Kalimullin
2
-
-
-
-
Flora Tallinn
21.
K. Kask
2
-
1
-
-
Parnu
22.
Kristjan Kask
2
-
1
-
-
Parnu
23.
Mattias Männilaan
2
-
-
-
-
FC Kuressaare
24.
Onni Suutari
2
1
-
2
-
JK Tallinna Kalev
25.
G. Pank
2
-
-
2
-
JK Tallinna Kalev
26.
Sergo Kukhianidze
2
-
-
2
-
Trans Narva
27.
Yohan Mannone
2
-
-
-
-
Nomme Kalju
28.
Abdul Yusif
1
-
-
1
-
Paide
29.
Ahmed Adebayo
1
-
-
1
-
Tammeka Tartu
30.
Aleksandr Alteberg
1
-
-
-
-
Nõmme United
31.
Andre Frolov
1
-
-
-
-
Paide
32.
Ats Purje
1
-
-
1
-
JK Tallinna Kalev
33.
Bourama Fomba
1
-
-
1
-
Levadia Tallinn
34.
Elysée
1
-
-
2
-
Trans Narva
35.
Enrico Veensalu
1
-
-
-
-
Parnu
36.
Giacomo Uggeri
1
-
-
1
-
Tammeka Tartu
37.
K. Hussar
1
-
-
-
-
Flora Tallinn
38.
João Pedro
1
-
-
2
-
Levadia Tallinn
39.
Joonas Soomre
1
-
-
1
-
FC Kuressaare
40.
P. Kabore
1
-
-
2
-
Trans Narva
41.
Karl Mööl
1
-
-
-
-
Paide
42.
Ken Kallaste
1
-
-
-
-
Levadia Tallinn
43.
K. Läänelaid
1
-
-
-
-
Nõmme United
44.
Leonardo Rolón
1
-
-
-
-
Trans Narva
45.
Märten Pajunurm
1
-
-
1
-
FC Kuressaare
46.
Marek Kaljumäe
1
-
-
1
-
JK Tallinna Kalev
47.
Mark Oliver Roosnupp
1
-
-
-
-
Levadia Tallinn
48.
Markus Soomets
1
-
-
3
-
Flora Tallinn
49.
Michael Schjonning-Larsen
1
-
-
-
-
Levadia Tallinn
50.
Nikita Baranov
1
-
1
1
-
Paide
51.
J. Põder
1
-
-
-
-
JK Tallinna Kalev
52.
Patrick Veelma
1
-
-
2
-
Tammeka Tartu
53.
Rasmus Peetson
1
-
-
-
-
Levadia Tallinn
54.
Rauno Alliku
1
-
-
1
-
Flora Tallinn
55.
Robert Veering
1
-
-
-
-
Flora Tallinn
56.
Siim Luts
1
-
-
1
-
Paide
57.
Tanel Tammik
1
-
-
1
-
Tammeka Tartu
58.
M. Vəliyev
1
-
-
1
-
Nõmme United
59.
A. Yusif
1
-
-
1
-
Paide
60.
Zakaria Beglarishvili
1
-
-
3
-
Trans Narva
61.
A. Zakarlyuka
-
-
-
2
-
Levadia Tallinn
62.
Aleksandr Nikolajev
-
-
-
2
-
Nomme Kalju
63.
Andre Frolov
-
-
-
1
-
Paide
64.
D. Epton
-
-
-
1
1
Tammeka Tartu
65.
Daniil Sotsugov
-
-
-
1
-
JK Tallinna Kalev
66.
David Kwabena Epton
-
-
-
2
-
Tammeka Tartu
67.
Dehninio Muringen
-
-
-
1
-
Paide
68.
Devid Lehter
-
-
-
3
-
Tammeka Tartu
69.
Dominic Laaneots
-
-
-
1
-
Tammeka Tartu
70.
Edgar Tur
-
-
-
2
-
Levadia Tallinn
71.
Egert Ounapuu
-
-
-
1
-
Nõmme United
72.
Erko Tougjas
-
-
-
1
-
Flora Tallinn
73.
Erko Tougjas
-
-
-
2
-
Flora Tallinn
74.
Georg Pank
-
-
-
2
-
JK Tallinna Kalev
75.
German Slein
-
-
-
1
-
Trans Narva
76.
Henri Välja
-
-
-
2
-
Tammeka Tartu
77.
Henrik Ojamaa
-
-
-
1
-
Paide
78.
Herman Pedmanson
-
-
-
2
-
Tammeka Tartu
79.
Hindrek Ojamaa
-
-
-
1
-
Paide
80.
J. Demidov
-
-
-
1
-
Nõmme United
81.
J. Kobin
-
-
-
1
-
FC Kuressaare
82.
J. Luka
-
-
-
1
-
Nõmme United
83.
Jegor Zuravljov
-
-
-
1
-
Trans Narva
84.
Jevgeni Demidov
-
-
-
2
-
Nõmme United
85.
Joonas Sild
-
-
-
1
-
Parnu
86.
K. Kauber
-
-
-
1
-
Parnu
87.
K. Mätas
-
-
-
1
-
Nõmme United
88.
Karl Orren
-
-
-
1
-
FC Kuressaare
89.
Kaspar Laur
-
-
-
2
-
JK Tallinna Kalev
90.
Kaspar Rõõmussaar
-
-
-
1
-
Nõmme United
91.
Kelsey Egwu
-
-
-
1
-
Trans Narva
92.
Kevin Aloe
-
-
-
3
-
Parnu
93.
L. Ounpuu
-
-
-
2
-
Tammeka Tartu
94.
M. Järviste
-
-
-
2
-
Nõmme United
95.
M. Plokhotniuk
-
-
-
1
-
Nõmme United
96.
M. Siitam
-
-
-
1
-
JK Tallinna Kalev
97.
Mairo Miil
-
-
-
2
-
Tammeka Tartu
98.
Mark Maksimkin
-
-
-
2
1
Trans Narva
99.
Markkus Seppik
-
-
-
1
-
Flora Tallinn
100.
Marko Meerits
-
-
-
1
-
Nõmme United
101.
Mathias Villota
-
-
-
1
-
Parnu
102.
Michael Schjönning-Larsen
-
-
-
1
-
Levadia Tallinn
103.
Mihkel Järviste
-
-
-
1
-
Nõmme United
104.
N. Ivanov
-
-
-
1
-
Nomme Kalju
105.
N. Mihhailov
-
-
-
1
1
Flora Tallinn
106.
Nikita Ivanov
-
-
-
2
-
Nomme Kalju
107.
Nikita Komissarov
-
-
-
1
-
Nomme Kalju
108.
O. Cekredzi
-
-
-
1
-
Flora Tallinn
109.
O. Hõim
-
-
-
1
-
Paide
110.
O. Hoim
-
-
-
1
-
Paide
111.
O. Musolitin
-
-
-
1
-
Nõmme United
112.
O. Tanimowo
-
-
-
1
-
Tammeka Tartu
113.
Olawale Tanimowo
-
-
-
1
-
Tammeka Tartu
114.
P. David
-
-
-
2
-
Nomme Kalju
115.
P. Kristal
-
-
-
1
-
Paide
116.
Patrik Kristal
-
-
-
1
-
Paide
117.
Pavel Marin
-
-
-
3
-
Nomme Kalju
118.
Predrag Medic
-
-
-
1
-
Paide
119.
R. Madissoo
-
-
-
1
-
Parnu
120.
Ragnar Klavan
-
-
-
1
-
JK Tallinna Kalev
121.
Ralf-Sander Suvinomm
-
-
-
2
-
FC Kuressaare
122.
Rasmus Kallas
-
-
-
2
-
Tammeka Tartu
123.
Rasmus Peetson
-
-
-
3
-
Levadia Tallinn
124.
Reimo Madissoo
-
-
-
1
-
Parnu
125.
Roko Vukušić
-
-
-
2
-
Nomme Kalju
126.
S. Agaptsev
-
-
-
1
-
Nomme Kalju
127.
S. Sinilaid
-
-
-
1
-
JK Tallinna Kalev
128.
Samuel Merilai
-
-
-
2
-
Nõmme United
129.
Sander Alex Liit
-
-
-
1
-
FC Kuressaare
130.
Sander Sinilaid
-
-
-
2
-
JK Tallinna Kalev
131.
Shalva Burjanadze
-
-
-
1
-
Trans Narva
132.
Siim Aer
-
-
-
2
-
FC Kuressaare
133.
Stanislav Agaptšev
-
-
-
1
-
Nomme Kalju
134.
T. Tammik
-
-
-
1
-
Tammeka Tartu
135.
Taavi Jürisoo
-
-
-
1
-
JK Tallinna Kalev
136.
Thomas Agyepong
-
-
-
2
-
Paide
137.
Til Mavretic
-
-
-
1
-
Levadia Tallinn
138.
Usta Taaniel
-
-
-
1
-
Trans Narva
139.
Vadim Mihhailov
-
-
-
4
-
JK Tallinna Kalev
140.
Vazha Nemsadze
-
-
-
2
-
Trans Narva
141.
Vladislav Kreida
-
-
-
2
-
Flora Tallinn
142.
M. Kolobov
-
-
-
-
1
Flora Tallinn
143.
R. Kozhukhovskyi
-
-
-
-
1
FC Kuressaare
144.
Tristan Pajo
-
-
-
-
1
Flora Tallinn
145.
Uku Korre
-
-
-
-
1
Parnu
Wyróżnione mecz
UEL
Olympique Marseille
SL Benfica
18/04/2024 21:00
X
Meistriliiga Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Levadia Tallinn
21
7
7
0
0
23
2
Paide
15
7
5
0
2
7
3
Nomme Kalju
13
6
4
1
1
7
4
Flora Tallinn
11
7
3
2
2
2
5
Tammeka Tartu
8
6
2
2
2
4
6
JK Tallinna Kalev
6
7
1
3
3
-4
7
FC Kuressaare
6
6
2
0
4
-11
8
Nõmme United
4
6
1
1
4
-7
9
Trans Narva
4
6
1
1
4
-13
10
Parnu
3
6
1
0
5
-8
Porada dnia
Br1
Botafogo
Atlético GO
19/04/2024 02:30
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program