Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2563
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
73
Top Prognozy
Prognozy na dziś
363
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
447
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1483
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
117
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
179
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
156
Afrykanin
75
Azjatycki
172
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
3
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
5
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
5
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
1
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
6
Elite Two
2
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
3
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
19
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
8
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
6
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Czechy Synot liga
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Pavel Šulc
15
1
-
7
-
Viktoria Plzen
2.
Mojmir Chytil
13
-
-
1
-
Slavia Praha
3.
Lukáš Juliš
12
3
-
6
-
Sigma Olomouc
4.
Marek Havlík
11
1
-
1
-
Slovacko
5.
Jan Chramosta
10
2
-
1
-
FK Jablonec
6.
Lukas Haraslin
9
1
-
1
-
Sparta Praha
7.
Václav Jurečka
9
4
-
3
-
Slavia Praha
8.
Veljko Birmancevic
9
2
-
4
-
Sparta Praha
9.
Daniel Fila
8
3
-
5
-
Teplice
10.
Ewerton
8
-
-
5
-
Banik Ostrava
11.
Jan Kuchta
8
-
-
3
-
Sparta Praha
12.
Daniel Mareček
7
-
-
1
-
Mlada Boleslav
13.
David Buchta
7
-
-
4
-
Banik Ostrava
14.
Erik Jirka
7
3
-
4
-
Viktoria Plzen
15.
Mohamed Yasser
7
-
-
3
-
Teplice
16.
Rafiu Durosinmi
7
-
-
3
-
Viktoria Plzen
17.
A. Tanko
7
-
-
-
-
Banik Ostrava
18.
Vasil Kušej
7
-
-
3
-
Mlada Boleslav
19.
Abdulla Yusuf Helal
6
-
-
-
-
Mlada Boleslav
20.
Adeleke Akinyemi
6
-
-
2
-
MFK OKD Karvina
21.
Krystof Danek
6
2
-
4
-
FK Pardubice
22.
Ladislav Krejci
6
-
-
8
3
Hradec Kralove
23.
Lamin Jawo
6
-
-
3
-
Mlada Boleslav
24.
Milos Kratochvil
6
3
-
8
-
FK Jablonec
25.
Tomas Zlatohlavek
6
-
-
-
-
FK Pardubice
26.
Conrad Wallem
5
1
-
3
-
Slavia Praha
27.
Erik Prekop
5
-
-
7
-
Bohemians 1905
28.
Filip Havelka
5
2
-
2
-
Teplice
29.
Jakub Janetzky
5
-
-
8
-
FK Trinity Zlin
30.
Jan Vodhanel
5
-
-
10
1
Sigma Olomouc
31.
Luka Kulenović
5
-
-
-
-
Slovan Liberec
32.
Mick van Buren
5
1
-
1
-
Slavia Praha
33.
Pavel Bucha
5
-
-
1
-
Viktoria Plzen
34.
Vaclav Jurecka
5
1
-
-
1
Slavia Praha
35.
Victor Olatunji
5
-
-
3
1
Sparta Praha
36.
Vukadin Vukadinović
5
4
-
2
-
FK Trinity Zlin
37.
Abdoullahi Tanko
4
-
-
2
1
Banik Ostrava
38.
Adam Karabec
4
-
-
-
1
Sparta Praha
39.
Amar Memić
4
-
1
6
-
MFK OKD Karvina
40.
Antonin Fantis
4
-
-
2
-
FK Trinity Zlin
41.
Christian Frydek
4
1
-
2
-
Slovan Liberec
42.
Daniel Horak
4
-
-
2
-
Hradec Kralove
43.
Daniel Vasulin
4
-
-
6
-
Hradec Kralove
44.
Jakub Pokorný
4
-
-
4
-
Sigma Olomouc
45.
Jan Suchan
4
-
-
1
-
Ceske Budejovice
46.
Jhon Mosquera
4
-
-
4
-
Viktoria Plzen
47.
Ladislav Krobot
4
-
-
4
-
FK Pardubice
48.
Lubomir Tupta
4
1
-
3
-
Slovan Liberec
49.
Michael Rabusic
4
3
-
3
-
Slovan Liberec
50.
Pavel Juroška
4
-
-
5
-
Slovacko
51.
Robin Hranáč
4
-
-
3
-
Viktoria Plzen
52.
Tomas Chory
4
-
-
3
-
Viktoria Plzen
53.
Tomas Wiesner
4
-
-
4
-
Sparta Praha
54.
Abdullahi Tanko
3
-
-
2
-
Banik Ostrava
55.
Alex Iván
3
2
-
4
-
MFK OKD Karvina
56.
Cadu
3
-
-
4
-
Viktoria Plzen
57.
Christos Zafeiris
3
-
-
4
-
Slavia Praha
58.
Daniel Trubač
3
2
-
4
-
Teplice
59.
Denis Darmovzal
3
-
-
-
-
FK Pardubice
60.
Jakub Kucera
3
-
-
5
-
Hradec Kralove
61.
Jakub Martinec
3
-
-
4
-
FK Jablonec
62.
Jan Kliment
3
-
-
1
-
Viktoria Plzen
63.
Jan Kovařík
3
-
-
4
-
Bohemians 1905
64.
Lukáš Budinský
3
-
-
3
-
MFK OKD Karvina
65.
Lukáš Hejda
3
-
-
3
-
Viktoria Plzen
66.
Lukas Bartosak
3
-
-
3
-
FK Trinity Zlin
67.
Lukas Cerv
3
-
-
6
-
Slovan Liberec
68.
Marek Matějovský
3
-
-
3
-
Mlada Boleslav
69.
Martin Suchomel
3
-
-
3
-
Mlada Boleslav
70.
Martin Vitik
3
-
-
1
1
Sparta Praha
71.
Matej Pulkrab
3
-
-
5
1
Mlada Boleslav
72.
Matěj Valenta
3
-
-
4
-
Slovacko
73.
Matěj Vydra
3
-
-
-
-
Viktoria Plzen
74.
Michal Tomič
3
-
-
2
-
Slavia Praha
75.
Ondřej Šašinka
3
-
-
2
-
Hradec Kralove
76.
Ondřej Zmrzlý
3
-
-
2
-
Sigma Olomouc
77.
Quadri Adebayo Adediran
3
-
-
4
-
Ceske Budejovice
78.
Rajmund Mikuš
3
-
-
-
-
MFK OKD Karvina
79.
Rigino Cicilia
3
-
-
4
1
Slovacko
80.
Tomáš Chorý
3
1
-
1
-
Viktoria Plzen
81.
Tomáš Rigo
3
-
-
5
-
Banik Ostrava
82.
Vaclav Drchal
3
-
-
-
-
FK Jablonec
83.
Vakhtang Chanturishvili
3
-
-
4
-
FK Jablonec
84.
Vit Benes
3
-
-
-
1
Sigma Olomouc
85.
Wale Musa Alli
3
-
-
6
-
Ceske Budejovice
86.
Yusuf
3
-
-
4
-
Mlada Boleslav
87.
Ahmad Ghali
2
-
-
3
1
Slovan Liberec
88.
Dávid Krčík
2
-
-
3
-
MFK OKD Karvina
89.
David Puskac
2
-
-
2
2
Bohemians 1905
90.
David Stepanek
2
-
-
5
-
FK Jablonec
91.
David Tkáč
2
-
-
2
-
FK Trinity Zlin
92.
Dominik Kostka
2
-
-
5
1
Mlada Boleslav
93.
Dominik Preisler
2
-
-
-
-
Slovan Liberec
94.
Dominik Simersky
2
-
-
2
-
FK Trinity Zlin
95.
Filip Blažek
2
-
-
3
-
Banik Ostrava
96.
Filip Cihak
2
-
-
4
-
Hradec Kralove
97.
Filip Horsky
2
-
-
3
-
Slovan Liberec
98.
Filip Kubala
2
-
-
4
-
Banik Ostrava
99.
Filip Novák
2
-
-
1
-
Sigma Olomouc
100.
Filip Zak
2
-
-
-
-
FK Trinity Zlin
101.
Ibrahim Traoré
2
-
-
5
-
Viktoria Plzen
102.
Jakub Cernin
2
-
-
6
1
FK Trinity Zlin
103.
Jakub Pesek
2
-
-
2
-
Sparta Praha
104.
Jan Kalabiška
2
-
-
1
-
Slovacko
105.
Jan Knapík
2
-
-
5
-
Teplice
106.
Jan Matoušek
2
-
-
3
-
Bohemians 1905
107.
Jan Navratil
2
-
-
4
-
Sigma Olomouc
108.
Jan Shejbal
2
-
-
4
-
Bohemians 1905
109.
Juraj Chvátal
2
-
-
2
-
Sigma Olomouc
110.
Kaan Kairinen
2
-
-
5
-
Sparta Praha
111.
F. Kubala
2
-
-
-
-
Banik Ostrava
112.
Ladislav Almási
2
-
-
2
-
Banik Ostrava
113.
Lucky Ezeh
2
-
-
5
-
MFK OKD Karvina
114.
Lukáš Haraslín
2
-
-
-
-
Sparta Praha
115.
Lukas Cmelik
2
-
-
3
-
Hradec Kralove
116.
Lukas Sadilek
2
-
-
3
1
Sparta Praha
117.
Marek Suchý
2
-
-
6
-
Mlada Boleslav
118.
Martin Hála
2
-
-
2
-
Bohemians 1905
119.
Martin Kralik
2
-
-
1
1
Ceske Budejovice
120.
Matej Jurasek
2
-
-
-
-
Slavia Praha
121.
Matej Sin
2
1
-
1
-
Banik Ostrava
122.
Matous Krulich
2
-
-
2
-
FK Jablonec
123.
Matyáš Kozák
2
-
-
1
-
Bohemians 1905
124.
Matěj Jurásek
2
-
-
-
-
Slavia Praha
125.
Matěj Koubek
2
-
-
-
-
Hradec Kralove
126.
Michal Sevcik
2
-
-
-
-
Sparta Praha
127.
Mohamed Doumbia
2
-
-
2
-
Slovan Liberec
128.
Muhamed Tijani
2
-
-
6
-
Slavia Praha
129.
Nemanja Tekijaski
2
-
-
3
-
FK Jablonec
130.
Patrik Čavoš
2
-
-
5
-
MFK OKD Karvina
131.
Pavel Osmančík
2
-
-
1
-
Ceske Budejovice
132.
Qazim Laçi
2
-
-
2
-
Sparta Praha
133.
Sampson Dweh
2
-
-
4
-
Viktoria Plzen
134.
Solomon John
2
-
-
2
-
Mlada Boleslav
135.
Stanislav Hofmann
2
-
-
1
-
Slovacko
136.
Stepan Chaloupek
2
-
1
6
-
Teplice
137.
Tadeas Vachousek
2
-
-
2
-
Teplice
138.
Tom Sloncik
2
-
-
6
-
FK Trinity Zlin
139.
Tomas Ladra
2
1
-
-
-
Mlada Boleslav
140.
Vaclav Pilar
2
1
-
4
-
Hradec Kralove
141.
Zdeněk Ondrášek
2
-
-
2
1
Ceske Budejovice
142.
Ángelo Preciado
1
-
-
2
1
Sparta Praha
143.
Aboubacar Traoré
1
-
-
2
-
MFK OKD Karvina
144.
Adam Gabriel
1
-
-
1
-
Hradec Kralove
145.
Alexandr Buzek
1
-
-
2
-
FK Trinity Zlin
146.
Alexis Alegue
1
-
-
-
-
FK Jablonec
147.
Antonin Krapka
1
-
-
1
-
Bohemians 1905
148.
Asger Sörensen
1
-
-
3
-
Sparta Praha
149.
D. Buchta
1
-
-
-
-
Banik Ostrava
150.
Cheick Souare
1
-
-
1
-
Viktoria Plzen
151.
Daniel Bartl
1
-
-
1
-
MFK OKD Karvina
152.
Daniel Holzer
1
-
-
1
-
Slovacko
153.
Daniel Kostl
1
-
-
7
-
Bohemians 1905
154.
David Huf
1
-
-
-
-
Bohemians 1905
155.
David Pavelka
1
-
-
-
-
Sparta Praha
156.
David Tkac
1
-
-
-
-
FK Trinity Zlin
157.
Denis Ventúra
1
-
-
4
-
Sigma Olomouc
158.
Dominik Plestil
1
-
-
-
-
FK Jablonec
159.
El Hadji Malick Diouf
1
-
-
-
-
Slavia Praha
160.
Emil Tischler
1
-
-
1
-
FK Pardubice
161.
Emiliano Bonazzoli
1
-
-
-
-
FK Trinity Zlin
162.
A. Fantis
1
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
163.
Filip Panak
1
-
-
3
-
Sparta Praha
164.
Filip Vecheta
1
-
-
-
-
Slovacko
165.
Filip Zorvan
1
-
-
2
-
Sigma Olomouc
166.
C. Frydek
1
-
-
-
-
Slovan Liberec
167.
Ivan Schranz
1
-
-
3
-
Slavia Praha
168.
Ivan Varfolomeev
1
-
-
2
-
Slovan Liberec
169.
Jakub Fulnek
1
-
-
-
-
Mlada Boleslav
170.
Jakub Matoušek
1
-
-
1
1
FK Pardubice
171.
Jan Bořil
1
-
-
4
1
Slavia Praha
172.
Jan Fortelný
1
-
-
3
-
Sigma Olomouc
173.
Jan Juroska
1
-
-
10
-
Banik Ostrava
174.
Jan Mikula
1
-
1
4
-
Slovan Liberec
175.
Jan Žambůrek
1
-
-
5
-
Slovan Liberec
176.
Jaroslav Svozil
1
-
-
9
-
MFK OKD Karvina
177.
Jiří Skalák
1
-
-
1
-
Ceske Budejovice
178.
Joss Didiba
1
-
-
6
-
FK Trinity Zlin
179.
L. Julis
1
-
-
-
-
Sigma Olomouc
180.
Karel Spáčil
1
-
-
1
-
Hradec Kralove
181.
Kenneth Ikugar
1
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
182.
Lukáš Havel
1
-
-
4
-
Ceske Budejovice
183.
Lukáš Kalvach
1
-
-
5
-
Viktoria Plzen
184.
Lukáš Provod
1
-
-
1
-
Slavia Praha
185.
Lukáš Červ
1
-
-
2
-
Slovan Liberec
186.
Lukas Hulka
1
-
-
4
-
Bohemians 1905
187.
Lukas Kalvach
1
-
1
2
-
Viktoria Plzen
188.
Marek Icha
1
-
-
2
-
FK Pardubice
189.
Marios Pourzitidis
1
-
-
9
2
Slovan Liberec
190.
Martin Cedidla
1
-
-
5
-
FK Trinity Zlin
191.
Martin Doležal
1
-
-
2
-
MFK OKD Karvina
192.
Martin Minchev
1
-
-
-
-
Sparta Praha
193.
Matej Chalus
1
-
-
2
-
Slovan Liberec
194.
Matej Rynes
1
-
-
2
-
Sparta Praha
195.
Matěj Chaluš
1
-
-
-
-
Slovan Liberec
196.
Merchas Doski
1
-
-
7
-
Slovacko
197.
Michal Bilek
1
-
-
2
-
Teplice
198.
Michal Hlavatý
1
-
-
5
-
FK Pardubice
199.
Michal Leibl
1
-
-
6
-
Hradec Kralove
200.
Milan Petržela
1
-
-
2
-
Slovacko
201.
Nemanja Krsmanovic
1
-
-
-
-
Teplice
202.
Nemanja Mićević
1
-
-
2
1
Teplice
203.
Neđeljko Kovinić
1
-
-
2
-
FK Trinity Zlin
204.
Nicolas Penner
1
-
-
-
-
Slovan Liberec
205.
Ondrej Karafiat
1
-
1
3
1
Mlada Boleslav
206.
Ondrej Lingr
1
-
-
-
-
Slavia Praha
207.
Ondřej Mihálik
1
-
-
1
-
Slovacko
208.
Ondřej Petrák
1
-
-
1
-
Bohemians 1905
209.
Papalelé
1
-
-
2
-
MFK OKD Karvina
210.
Patrik Hellebrand
1
-
-
7
-
Ceske Budejovice
211.
Petr Julis
1
-
-
-
-
Hradec Kralove
212.
Petr Zíka
1
-
-
-
-
Ceske Budejovice
213.
Quadri Adediran
1
-
-
1
-
Banik Ostrava
214.
T. Rigo
1
-
-
-
-
Banik Ostrava
215.
Robert Jukl
1
-
-
3
-
Teplice
216.
Samuel Šigut
1
-
-
2
-
Ceske Budejovice
217.
Samuel Sigut
1
-
-
1
-
Ceske Budejovice
218.
Sebastian Nebyla
1
-
-
2
-
FK Jablonec
219.
Seung-bin Kim
1
-
-
5
-
Slovacko
220.
S. Sigut
1
-
-
-
-
Ceske Budejovice
221.
D. Simersky
1
-
-
-
-
FK Trinity Zlin
222.
Stepan Harazim
1
-
-
6
-
Hradec Kralove
223.
Tomáš Holeš
1
-
-
1
-
Slavia Praha
224.
Tomáš Ladra
1
-
-
2
-
Mlada Boleslav
225.
Tomas Holes
1
-
-
1
-
Slavia Praha
226.
Vlasiy Sinyavskiy
1
-
-
1
-
Slovacko
227.
Vojtěch Hora
1
-
-
-
-
Ceske Budejovice
228.
Zdenek Ondrasek
1
-
-
2
-
Ceske Budejovice
229.
Štěpán Langer
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc
230.
Abdallah Gning
-
-
-
2
-
Teplice
231.
Abubakar Ghali
-
-
-
1
-
Slovan Liberec
232.
Adam Jánoš
-
-
-
1
-
Bohemians 1905
233.
Adam Kadlec
-
-
-
4
-
Bohemians 1905
234.
Adrián Slávik
-
-
-
1
-
FK Jablonec
235.
Adrian Slavik
-
-
-
1
-
FK Jablonec
236.
Albert Labík
-
-
-
4
-
Teplice
237.
Alexis Alégué
-
-
-
4
-
FK Jablonec
238.
Andrej Kadlec
-
-
-
4
-
Mlada Boleslav
239.
Andres Dumitrescu
-
-
-
1
-
Slavia Praha
240.
Andrija Ražnatović
-
-
-
3
-
MFK OKD Karvina
241.
Antonin Kinsky
-
-
-
2
1
FK Pardubice
242.
Bartosz Pikul
-
-
-
1
-
FK Pardubice
243.
Benson Sakala
-
-
-
2
1
Mlada Boleslav
244.
Benson Sakala
-
-
-
3
-
Mlada Boleslav
245.
Bienvenue Kanakimana
-
-
-
1
-
FK Jablonec
246.
Bolu Ogungbayi
-
-
-
1
-
Slavia Praha
247.
Boluwatife Victor Ogungbayi
-
-
-
2
-
Slavia Praha
248.
Brian Priske Pedersen
-
-
-
3
-
Sparta Praha
249.
Bronislav Cervenka
-
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
250.
Chidera Micheal Okoh
-
-
-
2
-
Slovan Liberec
251.
Cletus Nombil
-
-
-
3
-
FK Trinity Zlin
252.
D. Lischka
-
-
-
1
-
Banik Ostrava
253.
Daniel Tetour
-
-
-
1
-
Banik Ostrava
254.
David Šimek
-
-
-
3
-
Mlada Boleslav
255.
David Doudera
-
-
-
1
-
Slavia Praha
256.
David Fadairo
-
-
-
1
-
Banik Ostrava
257.
David Holoubek
-
-
-
1
-
Mlada Boleslav
258.
David Houska
-
-
-
4
-
FK Jablonec
259.
David Lischka
-
-
-
5
-
Banik Ostrava
260.
David Moses
-
-
-
4
1
MFK OKD Karvina
261.
David Sipos
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
262.
David Zima
-
-
-
1
-
Slavia Praha
263.
Denis Halinsky
-
-
-
1
1
FK Pardubice
264.
Denis Visinsky
-
-
-
3
-
Slovan Liberec
265.
Dominik Holec
-
-
-
3
-
MFK OKD Karvina
266.
Dominik Holly
-
-
-
2
-
FK Jablonec
267.
Dominik Mareš
-
-
-
1
1
FK Pardubice
268.
Dominik Plechatý
-
-
-
1
-
Slovan Liberec
269.
Dominik Žák
-
-
-
1
-
MFK OKD Karvina
270.
Douglas Bergqvist
-
-
-
2
-
MFK OKD Karvina
271.
Ebrima Singhateh
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc
272.
Emmanuel Ayaosi
-
-
-
1
1
MFK OKD Karvina
273.
Enea Bitri
-
-
-
1
1
Banik Ostrava
274.
F. Prebsl
-
-
-
1
-
Slovan Liberec
275.
F. Zorvan
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc
276.
Filip Brdicka
-
-
-
1
-
FK Pardubice
277.
Filip Čihák
-
-
-
2
-
Hradec Kralove
278.
Filip Prebsl
-
-
-
6
-
Slovan Liberec
279.
Filip Souček
-
-
-
6
-
FK Jablonec
280.
Filip Žák
-
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
281.
Florent Poulolo
-
-
-
4
-
Mlada Boleslav
282.
František Čech
-
-
-
1
-
Hradec Kralove
283.
Gigli Ndefe
-
-
-
3
-
Banik Ostrava
284.
Haiderson Hurtado
-
-
-
10
2
FK Jablonec
285.
Hugo Jan Backovsky
-
-
-
4
-
Slovan Liberec
286.
Igoh Ogbu
-
-
-
5
-
Slavia Praha
287.
Ivan Schranz
-
-
-
3
-
Slavia Praha
288.
J. Janetzky
-
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
289.
J. Jarabek
-
-
-
1
-
MFK OKD Karvina
290.
Jakob Tranziska
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
291.
Jakub Hora
-
-
-
7
1
Ceske Budejovice
292.
Jakub Hromada
-
-
-
2
-
Slavia Praha
293.
Jakub Hudák
-
-
-
2
-
Slovan Liberec
294.
Jakub Klíma
-
-
-
2
-
Hradec Kralove
295.
Jakub Klima
-
-
-
3
-
Hradec Kralove
296.
Jakub Kristan
-
-
-
5
-
Teplice
297.
Jakub Urbanec
-
-
-
2
-
Teplice
298.
Jan Fiala
-
-
-
2
-
Sigma Olomouc
299.
Jan Hanus
-
-
-
4
-
FK Jablonec
300.
Jan Kopic
-
-
-
4
-
Viktoria Plzen
301.
Jan Mejdr
-
-
-
1
-
Sparta Praha
302.
Jan Sýkora
-
-
-
5
-
Viktoria Plzen
303.
Jan Vondra
-
-
-
3
-
Bohemians 1905
304.
Jaromir Srubek
-
-
-
2
-
Slovacko
305.
Jaroslav Veselý
-
-
-
2
-
Hradec Kralove
306.
Jaroslav Zeleny
-
-
-
2
-
Sparta Praha
307.
Jindřich Staněk
-
-
-
4
-
Viktoria Plzen
308.
Jindřich Trpišovský
-
-
-
3
-
Slavia Praha
309.
Jiří Bederka
-
-
-
5
-
MFK OKD Karvina
310.
Jiří Klíma
-
-
-
1
-
Banik Ostrava
311.
Jiří Letáček
-
-
-
2
-
Banik Ostrava
312.
Jiří Sláma
-
-
-
4
-
Sigma Olomouc
313.
Jiri Boula
-
-
-
7
-
Banik Ostrava
314.
Jiři Fleisman
-
-
-
5
-
MFK OKD Karvina
315.
Jiri Skalak
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
316.
Josef Jindrisek
-
-
-
1
-
Bohemians 1905
317.
Juraj Jarábek
-
-
-
2
-
MFK OKD Karvina
318.
K. Pojezny
-
-
-
1
-
Banik Ostrava
319.
Kamil Vacek
-
-
-
3
-
FK Pardubice
320.
Karel Pojezný
-
-
-
2
-
Banik Ostrava
321.
Ladislav Muzik
-
-
-
1
-
Bohemians 1905
322.
Libor Holík
-
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
323.
Luboš Kozel
-
-
-
2
-
Slovan Liberec
324.
Lukáš Čmelík
-
-
-
3
-
Ceske Budejovice
325.
Lukáš Mareček
-
-
-
4
1
Teplice
326.
Lukáš Masopust
-
-
-
1
-
Slavia Praha
327.
Lukas Masopust
-
-
-
1
-
Slavia Praha
328.
Lukas Vrastil
-
-
-
4
1
Sigma Olomouc
329.
M. Hlavaty
-
-
-
1
-
FK Pardubice
330.
M. Rakovan
-
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
331.
Marcel Čermák
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
332.
Marek Beranek
-
-
-
3
-
Teplice
333.
Marek Kulič
-
-
-
1
-
Viktoria Plzen
334.
Marek Matejovsky
-
-
-
1
-
Mlada Boleslav
335.
Marek Suchy
-
-
-
1
-
Mlada Boleslav
336.
Martin Chlumecky
-
-
-
3
2
FK Pardubice
337.
Martin Dostal
-
-
-
3
-
Bohemians 1905
338.
Martin Jedlička
-
-
-
2
-
Bohemians 1905
339.
Martin Králik
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
340.
Martin Pospisil
-
-
-
6
-
Sigma Olomouc
341.
Martin Sladký
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
342.
Martin Sladky
-
-
-
3
-
Ceske Budejovice
343.
Martin Svědík
-
-
-
4
-
Slovacko
344.
Matúš Macík
-
-
-
2
1
Sigma Olomouc
345.
Matúš Rusnák
-
-
-
1
-
Banik Ostrava
346.
Matej Čurma
-
-
-
2
-
MFK OKD Karvina
347.
Matěj Helešic
-
-
-
3
-
FK Pardubice
348.
Matěj Hybš
-
-
-
6
-
Bohemians 1905
349.
Matej Koubek
-
-
-
1
-
Hradec Kralove
350.
Matěj Polidar
-
-
-
8
-
FK Jablonec
351.
Matej Radosta
-
-
-
1
-
Teplice
352.
Matej Rakovan
-
-
-
3
-
FK Trinity Zlin
353.
Matouš Trmal
-
-
-
2
-
MFK OKD Karvina
354.
Matous Nikl
-
-
-
2
-
Ceske Budejovice
355.
Michael Hubínek
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
356.
Michal Beran
-
-
-
3
-
Bohemians 1905
357.
Michal Cernak
-
-
-
5
-
FK Jablonec
358.
Michal Frydrych
-
-
-
2
-
Banik Ostrava
359.
Michal Fukala
-
-
-
2
-
Slovan Liberec
360.
Michal Kadlec
-
-
-
4
-
Slovacko
361.
Michal Kohút
-
-
-
4
-
Slovacko
362.
Michal Reichl
-
-
-
3
-
Bohemians 1905
363.
Michal Surzyn
-
-
-
6
-
FK Pardubice
364.
Michal Trávník
-
-
-
3
-
Slovacko
365.
Milan Heča
-
-
-
1
-
Slovacko
366.
Miroslav Koubek
-
-
-
4
-
Viktoria Plzen
367.
O. Dorley
-
-
-
1
-
Slavia Praha
368.
O. Zmrzly
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc
369.
Olivier Vliegen
-
-
-
2
-
Slovan Liberec
370.
Ondřej Kolář
-
-
-
2
-
Slavia Praha
371.
Ondřej Kukučka
-
-
-
1
-
FK Pardubice
372.
Ondrej Sasinka
-
-
-
2
-
Hradec Kralove
373.
Ondrej Sevcik
-
-
-
1
-
Hradec Kralove
374.
Oscar Dorley
-
-
-
3
-
Slavia Praha
375.
P. Hellebrand
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
376.
P. Kpozo
-
-
-
1
-
Banik Ostrava
377.
P. Osmancik
-
-
-
1
-
Ceske Budejovice
378.
Pablo González
-
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
379.
Pablo Ortiz
-
-
-
6
1
FK Pardubice
380.
Patrick Kpozo
-
-
-
2
-
Banik Ostrava
381.
Patrik Blahut
-
-
-
1
-
Slovacko
382.
Patrik Vydra
-
-
-
1
-
Sparta Praha
383.
Patrik Zitny
-
-
-
1
1
Mlada Boleslav
384.
Pavel Hapal
-
-
-
3
-
Banik Ostrava
385.
Pavol Bajza
-
-
-
2
-
Hradec Kralove
386.
Peter Vindahl Jensen
-
-
-
2
-
Sparta Praha
387.
Petr Ševčík
-
-
-
1
-
Slavia Praha
388.
Petr Hronek
-
-
-
4
1
Teplice
389.
Petr Kodes
-
-
-
11
-
Hradec Kralove
390.
Petr Pudhorocký
-
-
-
1
-
Hradec Kralove
391.
Petr Pudhorocky
-
-
-
2
-
Hradec Kralove
392.
Petr Reinberk
-
-
-
6
-
Slovacko
393.
Qazim Laci
-
-
-
1
-
Sparta Praha
394.
R. Kováč
-
-
-
3
2
FK Pardubice
395.
Radim Breite
-
-
-
4
-
Sigma Olomouc
396.
Radoslav Látal
-
-
-
6
-
FK Jablonec
397.
Robert Hrubý
-
-
-
3
-
Bohemians 1905
398.
Rodrigo Valenzuela
-
-
-
1
-
Bohemians 1905
399.
Roman Kvet
-
-
-
1
-
Viktoria Plzen
400.
Rudolf Reiter
-
-
-
3
-
FK Trinity Zlin
401.
S. Dweh
-
-
-
1
-
Viktoria Plzen
402.
Samuel Dancak
-
-
-
2
-
Hradec Kralove
403.
Sebastian Boháč
-
-
-
10
-
MFK OKD Karvina
404.
Selmir Pidro
-
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
405.
Stanislav Dostal
-
-
-
2
-
FK Trinity Zlin
406.
Stepan Misek
-
-
-
1
-
FK Pardubice
407.
Tomáš Solil
-
-
-
3
-
FK Pardubice
408.
Tomáš Vlček
-
-
-
5
-
Slavia Praha
409.
Tomás Zápotocny
-
-
-
2
-
Slavia Praha
410.
Tomas Grigar
-
-
-
3
-
Teplice
411.
Tomas Hübschman
-
-
-
2
-
FK Jablonec
412.
Václav Pilař
-
-
-
1
-
Hradec Kralove
413.
V. Kotal
-
-
-
1
-
Hradec Kralove
414.
V. Vukadinovic
-
-
-
1
-
FK Trinity Zlin
415.
Vaclav Jemelka
-
-
-
2
-
Viktoria Plzen
416.
Vaclav Sejk
-
-
-
2
-
Sparta Praha
417.
Vasil Kusej
-
-
-
1
-
Mlada Boleslav
418.
Viktor Budinský
-
-
-
1
-
FK Pardubice
419.
Vincent Trummer
-
-
-
2
-
Ceske Budejovice
420.
Vladimir Jovovic
-
-
-
2
-
FK Jablonec
421.
Vlastimil Danicek
-
-
-
3
2
Slovacko
422.
Vojtech Patrak
-
-
-
6
-
FK Pardubice
423.
Yegor Tsykalo
-
-
-
3
-
Teplice
424.
Yunusa Owolabi Muritala
-
-
-
1
-
Sigma Olomouc
425.
Zdenko Frtala
-
-
-
4
-
Teplice
426.
Zviad Natchkebia
-
-
-
2
-
FK Trinity Zlin
427.
M. Macik
-
-
-
-
1
Sigma Olomouc
428.
Matej Polidar
-
-
-
-
1
FK Jablonec
429.
William Eseme Mukwelle
-
-
-
-
1
FK Pardubice
Wyróżnione mecz
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Synot liga Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Sparta Praha
63
25
20
3
2
37
2
Slavia Praha
62
25
19
5
1
36
3
Viktoria Plzen
54
25
17
3
5
32
4
Slovacko
39
25
11
6
8
5
5
Banik Ostrava
37
25
11
4
10
6
6
Mlada Boleslav
36
25
10
6
9
3
7
Sigma Olomouc
33
25
9
6
10
0
8
Teplice
32
25
8
8
9
-3
9
Slovan Liberec
32
25
8
8
9
-4
10
FK Jablonec
28
25
6
10
9
-6
11
Bohemians 1905
28
25
6
10
9
-11
12
Hradec Kralove
27
25
6
9
10
-8
13
FK Pardubice
23
25
6
5
14
-13
14
FK Trinity Zlin
20
25
4
8
13
-24
15
MFK OKD Karvina
19
25
5
4
16
-22
16
Ceske Budejovice
18
25
5
3
17
-28
Porada dnia
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program