Piłka nożna jest matematyką
Ulubione Polski> Ustawienia>
Zamknij[X]

Mistrzostwa

league_logo

Prognozy piłkarskie na Norwegia 2. Division
21.11.2020

Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Kelly Wynik
1 X 2
Runda 20, Group 1 - 2nd Phase
flag_186 No3
Brattvag ILSkeid Fotball
22/11/2020 14:30
172162 2 1 - 2 2.75 4.33 0.4
FT
2 - 0
(1 - 0)
Runda 20, Group 2 - 2nd Phase
flag_186 No3
Vard HaugesundFK Arendal
21/11/2020 13:00
382735 1 2 - 1 3.14 1.62
FT
0 - 1
(0 - 1)
flag_186 No3
Bryne FKEgersunds IK
21/11/2020 13:00
383923 X 2 - 2 3.19 3.30 0.12
FT
2 - 1
(2 - 1)
Runda 19, Group 1 - 2nd Phase
flag_186 No3
Skeid FotballFredrikstad FK
14/11/2020 13:00
38457 2 2 - 3 3.75 1.91 0.1
FT
0 - 0
(0 - 0)
flag_186 No3
Alta IFIL Hodd
14/11/2020 16:00
392338 1 2 - 1 4.18 2.00 Cancl.
flag_186 No3
Kvik Halden FKBrattvag IL
15/11/2020 13:00
541828 1 2 - 1 3.83 11° - Cancl.
Runda 19, Group 2 - 2nd Phase
flag_186 No3
Egersunds IKSotra SK
14/11/2020 14:00
682012 1 2 - 0 2.17 10° 1.22
FT
7 - 2
(4 - 0)
flag_186 No3
FK ArendalBryne FK
14/11/2020 16:00
313435 2 0 - 2 2.30 2.00
FT
3 - 3
(1 - 2)
flag_186 No3
Fløy ILAsker Fotball
15/11/2020 14:00
202258 2 1 - 3 3.00 12° 1.50
FT
1 - 4
(1 - 2)

Wyróżnione mecz

Gospodarze - Goście Forebet
EPL
Burnley
Everton

05/12/2020 13:30
2

2. Division Group 2
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Bryne FK 33 14 10 3 1 34 16 18
2. Vard Haugesund 31 14 10 1 3 31 11 20
3. Egersunds IK 26 14 8 2 4 42 15 27
4. Asker Fotball 26 14 7 5 2 23 15 8
5. FK Arendal 24 14 7 3 4 25 10 15
6. Fløy IL 22 14 6 4 4 19 14 5
7. Sotra SK 20 14 6 2 6 17 20 -3
8. Levanger FK 19 14 5 4 5 21 20 1
9. Notodden FK 16 14 5 1 8 18 27 -9
10. Nardo FK 13 14 2 7 5 13 21 -8
11. Baerum SK 11 14 1 8 5 13 21 -8
12. Rosenborg 2 11 14 3 2 9 12 25 -13
13. Fram Larvik 9 11 2 3 6 18 32 -14
14. Odd Grenland 2 9 14 2 3 9 9 39 -30
2. Division Group 1
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Fredrikstad FK 42 14 14 0 0 47 13 34
2. IL Hodd 29 14 9 2 3 24 8 16
3. Skeid Fotball 28 14 9 1 4 32 19 13
4. Alta IF 25 14 8 1 5 26 19 7
5. Kvik Halden FK 25 14 8 1 5 29 23 6
6. Tromsdalen UIL 21 14 6 3 5 29 17 12
7. Valerenga 2 20 14 6 2 6 16 30 -14
8. Brattvag IL 19 14 5 4 5 27 19 8
9. Eidsvold Turn 17 14 5 2 7 28 36 -8
10. Floro SK 14 14 4 2 8 27 28 -1
11. Kjelsas 14 14 3 5 6 23 24 -1
12. Moss FK 14 14 4 2 8 20 27 -7
13. FK Senja 10 14 2 4 8 16 36 -20
14. IF Floya 1 14 0 1 13 13 58 -45
2. Division Group 1 - 2nd Phase
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Fredrikstad FK 13 6 4 1 1 15 7 8
2. Skeid Fotball 13 6 4 1 1 7 4 3
3. Brattvag IL 5 5 1 2 2 6 11 -5
4. IL Hodd 4 4 1 1 2 7 7 0
5. Alta IF 4 4 1 1 2 8 9 -1
6. Tromsdalen UIL 4 5 1 1 3 5 7 -2
7. Kvik Halden FK 4 4 1 1 2 8 11 -3
2. Division Group 2 - 2nd Phase
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Asker Fotball 14 6 4 2 0 17 6 11
2. Bryne FK 14 6 4 2 0 14 7 7
3. Egersunds IK 11 6 3 2 1 14 7 7
4. FK Arendal 11 6 3 2 1 10 8 2
5. Vard Haugesund 6 6 2 0 4 5 9 -4
6. Fløy IL 0 5 0 0 5 3 14 -11
7. Sotra SK 0 5 0 0 5 4 16 -12