Piłka nożna jest matematyką
Polski> Ustawienia>
Zamknij[X]

Mistrzostwa

league_logo

Prognozy piłkarskie na Białoruś Pershaya Liga
22.11.2019

  • Klasyfikacja
  • Forma
  • Wyniki
  • Program
  • Statystyka
Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Kelly Wynik
1 X 2
Runda 30
573310 1 3 - 0 3.75 -4° -
FT
5 - 3
(3 - 0)
flag_180 By2
FC BaranovichiFK Slonim
23/11/2019 13:00
254035 X 0 - 0 2.44 -4° -
FT
2 - 1
(1 - 0)
flag_180 By2
Lokomotiv GomelFC Smolevichi
23/11/2019 13:00
244136 X 2 - 2 3.04 -4°--3° -
FT
1 - 1
(1 - 0)
flag_180 By2
FK LidaFK Orsha
23/11/2019 13:00
423622 1 3 - 1 2.67 -2° -
FT
8 - 1
(2 - 0)
flag_180 By2
Rukh BrestFC Sputnik Rechitsa
23/11/2019 13:00
335017 X 2 - 2 3.38 0°-1° -
FT
2 - 2
(1 - 1)
flag_180 By2
FK KrumkachyBelshina Bobruisk
23/11/2019 13:00
243343 2 1 - 3 3.33 -5°--4° -
FT
1 - 2
(0 - 2)
flag_180 By2
FK SmorgonFK Volna Pinsk
24/11/2019 13:00
364321 X 1 - 1 2.41 -2° -
FT
1 - 2
(0 - 0)
Runda 29
flag_180 By2
FK OrshaNaftan Novopolotsk
16/11/2019 13:00
262846 2 1 - 3 3.21 6°-7° -
FT
0 - 3
(0 - 2)
flag_180 By2
Belshina BobruiskFK Lida
16/11/2019 13:00
532919 1 3 - 1 3.64 -
FT
2 - 1
(2 - 0)
flag_180 By2
FK Volna PinskRukh Brest
16/11/2019 13:00
82469 2 0 - 2 1.80 11° -
FT
2 - 4
(1 - 1)
flag_180 By2
FK SmorgonGranit Mikashevichi
16/11/2019 13:00
214237 X 1 - 1 2.15 10° -
FT
0 - 3
(0 - 2)
flag_180 By2
FK SlonimLokomotiv Gomel
16/11/2019 13:00
152857 2 0 - 2 2.38 10° -
FT
0 - 5
(0 - 3)
flag_180 By2
Khimik SvetlogorskFC Baranovichi
16/11/2019 13:00
473122 1 2 - 1 2.53 11°-12° -
FT
0 - 1
(0 - 0)
flag_180 By2
FC Sputnik RechitsaFK Krumkachy
16/11/2019 13:00
273538 2 1 - 3 4.29 9°-10° -
FT
0 - 2
(0 - 2)

Wyróżnione mecz

Gospodarze - Goście Forebet
Ru3
Akron Togliatti
Zenit-Izhevsk

07/04/2020 13:00
1

Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Belshina Bobruisk 68 28 21 5 2 74 22 52
2. FC Smolevichi 64 28 19 7 2 60 15 45
3. Rukh Brest 56 28 15 11 2 65 26 39
4. Lokomotiv Gomel 56 28 17 5 6 60 24 36
5. Naftan Novopolotsk 47 28 13 8 7 58 43 15
6. FC Sputnik Rechitsa 45 28 13 6 9 46 36 10
7. FK Lida 44 28 12 8 8 49 32 17
8. FK Krumkachy 40 28 11 7 10 41 38 3
9. Granit Mikashevichi 35 28 9 8 11 38 41 -3
10. FK Orsha 31 28 9 4 15 33 61 -28
11. Khimik Svetlogorsk 26 28 7 5 16 26 59 -33
12. FK Volna Pinsk 21 28 5 6 17 29 49 -20
13. FK Slonim 21 28 4 9 15 18 47 -29
14. FK Smorgon 18 28 4 6 18 27 63 -36
15. FC Baranovichi 9 28 2 3 23 12 80 -68