Język English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

Piłka nożna jest matematyką

Sign Up

Close[X]
 

Mistrzostwa

league_logo

Prognozy piłkarskie na Argentyna Nacional B
20/10/2017

Season:
Gospodarze - Goście Prawdop. w% Forebet Prognoza wyniku Liczba goli Pogodzie Odds Optymalny zakład Wynik
1 X 2
20.10.2017, Runda 6
flag_110 Ar2
Brown de Adrogué
Guillermo Brown

28/10/2017 20:00
542916 1 2 - 1 2.83
13°-18°weather-code
1.90 0.03
flag_110 Ar2
Ferro Carril Oeste
Flandria

28/10/2017 20:00
463519 1 1 - 0 1.58
13°-17°weather-code
2.10
flag_110 Ar2
Ind. Rivadavia
Agropecuario

28/10/2017 20:00
333235 2 1 - 2 0.88
9°-13°weather-code
3.25 0.06
flag_110 Ar2
CA Aldosivi
Juventud Unida (G)

28/10/2017 20:00
343432 1 1 - 0 1.38
12°-17°weather-code
- 1
flag_110 Ar2
All Boys
Instituto Córdoba

28/10/2017 20:00
403228 1 1 - 0 1.92
13°-17°weather-code
- 1
flag_110 Ar2
Mitre SdE
Club Almagro

28/10/2017 20:00
302347 2 0 - 2 0.88
16°-22°weather-code
- 1
flag_110 Ar2
Deportivo Morón
San Martín T.

28/10/2017 20:00
176023 X 0 - 0 0.88
13°-17°weather-code
- 1
flag_110 Ar2
Atletico Rafaela
Nueva Chicago

28/10/2017 20:00
334027 X 1 - 1 2.49
12°-21°weather-code
- 1
flag_110 Ar2
Boca Unidos
Ramón Santamarina

28/10/2017 20:00
333829 X 1 - 1 1.75
22°-28°weather-code
- 1
flag_110 Ar2
Quilmes AC
CS Estudiantes (SL)

28/10/2017 20:00
612515 1 1 - 0 0.63
15°-18°weather-code
1.80 0.12
flag_110 Ar2
Sarmiento Junín
Deportivo Riestra

28/10/2017 20:00
146323 X 0 - 0 1.00
13°-18°weather-code
- 1
flag_110 Ar2
Villa Dálmine
Los Andes

28/10/2017 20:00
433325 1 1 - 0 1.44
14°-19°weather-code
2.25
13.10.2017, Runda 5
flag_110 Ar2
Agropecuario
Ferro Carril Oeste

14/10/2017 19:00
553015 1 1 - 0 1.17
9°-21°weather-code
2.10 0.14
FT
2 - 0
(1 - 0)
flag_110 Ar2
Deportivo Riestra
Quilmes AC

14/10/2017 20:05
313832 X 1 - 1 0.75
9°-21°weather-code
2.75 0.03
FT
0 - 1
(0 - 0)
flag_110 Ar2
Instituto Córdoba
CA Aldosivi

14/10/2017 21:00
333532 X 1 - 1 1.97
12°-28°weather-code
2.90 0.01
FT
1 - 1
(0 - 0)
flag_110 Ar2
Ramón Santamarina
Atletico Rafaela

14/10/2017 23:30
242749 2 1 - 2 1.38
3°-22°weather-code
2.38 0.12
FT
1 - 0
(0 - 0)
flag_110 Ar2
Nueva Chicago
Deportivo Morón

15/10/2017 17:35
424117 1 1 - 0 1.30
13°-22°weather-code
- 1
FT
1 - 1
(0 - 0)
flag_110 Ar2
Flandria
Brown de Adrogué

15/10/2017 18:30
202258 2 0 - 1 1.76
10°-25°weather-code
2.50 0.3
FT
0 - 0
(0 - 0)
flag_110 Ar2
Juventud Unida (G)
Ind. Rivadavia

15/10/2017 19:00
344323 X 1 - 1 2.00
10°-24°weather-code
2.90 0.13
FT
1 - 0
(0 - 0)
flag_110 Ar2
CS Estudiantes (SL)
Boca Unidos

15/10/2017 20:00
334324 X 0 - 0 1.25
17°-26°weather-code
3.00 0.15
FT
2 - 0
(0 - 0)
flag_110 Ar2
Gimnasia Jujuy
Villa Dálmine

15/10/2017 20:00
394219 X 1 - 1 1.63
9°-22°weather-code
3.00 0.13
FT
0 - 1
(0 - 1)
flag_110 Ar2
Club Almagro
All Boys

15/10/2017 21:00
393230 1 2 - 0 2.00
13°-27°weather-code
2.25
FT
2 - 0
(0 - 0)
flag_110 Ar2
San Martín T.
Mitre SdE

16/10/2017 20:00
344620 X 0 - 0 0.38
17°-28°weather-code
3.40 0.24
FT
1 - 1
(0 - 0)
flag_110 Ar2
Los Andes
Sarmiento Junín

17/10/2017 00:05
374320 X 1 - 1 1.92
14°-21°weather-code
3.00 0.15
FT
1 - 0
(0 - 0)

Komputerowo obliczone prognozy piłkarskie (forebet)
na następne spotkania

Strzelcy

Piłkarz Gole Rzut karny B.s. Kartka Kartka Drużyna
1.F. Telechea 6 - - - - CA Aldosivi
2.J. Herrera 4 - - - - Deportivo Riestra
3.M. J. Ruiz Sosa 3 - - 1 - Club Almagro
4.J. Rossi 3 - - - 1 Deportivo Morón
5.C. Barinaga 2 - - - - Agropecuario
6.O. Barsottini 2 - - - - Ferro Carril Oeste
7.N. Benitez 2 - - 3 1 Mitre SdE
8.C. Bieler 2 - - - - San Martín T.
9.R. Blanco 2 1 - - - Instituto Córdoba
10.P. Burzio 2 - - - - Villa Dálmine
11.M. Caneo 2 - - - - Quilmes AC
12.G. Compagnucci 2 - - 2 - Club Almagro
13.B. Gomez 2 - - - - Brown de Adrogué
14.G. Klusener 2 - - - - Atletico Rafaela
15.J. Mendez 2 - - - - Ind. Rivadavia

Wyróżnione mecz

Gospodarze - Goście Forebet
flag_5 Es1
Dep. La Coruna
Girona FC

23/10/2017 19:00
1

Regular Season
Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. Brown de Adrogué 11 5 3 2 0 6 2 4
2. Quilmes AC 10 5 3 1 1 3 2 1
3. Juventud Unida (G) 10 5 3 1 1 4 4 0
4. Villa Dálmine 9 4 3 0 1 5 1 4
5. Club Almagro 9 5 3 0 2 7 4 3
6. Agropecuario 9 4 3 0 1 6 3 3
7. CA Aldosivi 8 5 2 2 1 7 5 2
8. Los Andes 8 5 2 2 1 3 2 1
9. Nueva Chicago 8 5 2 2 1 5 5 0
10. Atletico Rafaela 7 5 2 1 2 6 4 2
11. Gimnasia Jujuy 7 5 2 1 2 4 3 1
12. CS Estudiantes (SL) 7 5 2 1 2 4 3 1
13. San Martín T. 7 5 1 4 0 3 2 1
14. Instituto Córdoba 7 5 2 1 2 5 5 0
15. Guillermo Brown 6 4 2 0 2 6 3 3
16. Deportivo Morón 6 5 1 3 1 3 4 -1
17. Ind. Rivadavia 5 5 1 2 2 4 4 0
18. Mitre SdE 5 5 1 2 2 4 5 -1
19. Ramón Santamarina 4 5 1 1 3 3 5 -2
20. All Boys 4 5 1 1 3 2 7 -5
21. Ferro Carril Oeste 3 5 1 0 4 2 7 -5
22. Sarmiento Junín 2 4 0 2 2 0 3 -3
23. Boca Unidos 2 5 0 2 3 2 8 -6
24. Flandria 1 4 0 1 3 0 5 -5
25. Deportivo Riestra -12 5 2 2 1 8 6 2