Język English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

Piłka nożna jest matematyką

Close[X]
 

Mistrzostwa

league_logo

Wyniki Luksemburg Nationaldivisioun

19.05.2019
16:00 US Mondorf
0 - 0
FC Differdange 03
16:00 RFCU Luxemburg
0 - 3
Etzella Ettelbruck
16:00 CS Fola Esch
2 - 5
Jeunesse Esch
16:00 F91 Dudelange
5 - 3
RM Hamm Benfica
16:00 UNA Strassen
3 - 4
US Hostert
16:00 Union Titus
2 - 0
Victoria Rosport
16:00 FC Niedercorn
3 - 0
US Rumelange
12.05.2019
16:00 Jeunesse Esch
1 - 1
FC Niedercorn
16:00 Victoria Rosport
2 - 1
UNA Strassen
16:00 US Hostert
3 - 4
F91 Dudelange
16:00 RM Hamm Benfica
2 - 1
US Mondorf
16:00 US Rumelange
2 - 1
RFCU Luxemburg
16:00 Etzella Ettelbruck
2 - 1
Union Titus
16:00 FC Differdange 03
0 - 4
CS Fola Esch
05.05.2019
18:30 FC Differdange 03
2 - 0
Jeunesse Esch
18:30 F91 Dudelange
2 - 0
Victoria Rosport
16:00 CS Fola Esch
2 - 0
RM Hamm Benfica
16:00 RFCU Luxemburg
5 - 0
FC Niedercorn
16:00 US Mondorf
2 - 2
US Hostert
16:00 UNA Strassen
2 - 1
Etzella Ettelbruck
16:00 Union Titus
2 - 1
US Rumelange
01.05.2019
18:00 RM Hamm Benfica
1 - 1
FC Differdange 03
18:00 FC Niedercorn
1 - 0
Union Titus
18:00 Jeunesse Esch
1 - 0
RFCU Luxemburg
18:00 Etzella Ettelbruck
0 - 2
F91 Dudelange
17:00 Victoria Rosport
0 - 4
US Mondorf
16:00 US Hostert
2 - 3
CS Fola Esch
16:00 US Rumelange
0 - 2
UNA Strassen
28.04.2019
18:30 FC Differdange 03
3 - 1
US Hostert
18:30 UNA Strassen
2 - 4
FC Niedercorn
16:00 F91 Dudelange
2 - 2
US Rumelange
16:00 RM Hamm Benfica
0 - 2
Jeunesse Esch
16:00 US Mondorf
1 - 0
Etzella Ettelbruck
27.04.2019
17:30 CS Fola Esch
1 - 1
Victoria Rosport
26.04.2019
20:00 Union Titus
0 - 1
RFCU Luxemburg
20.04.2019
19:30 Etzella Ettelbruck
2 - 2
CS Fola Esch
18:00 RFCU Luxemburg
4 - 1
UNA Strassen
18:00 FC Niedercorn
0 - 2
F91 Dudelange
18:00 US Hostert
1 - 0
RM Hamm Benfica
18:00 Jeunesse Esch
1 - 1
Union Titus
18:00 US Rumelange
1 - 3
US Mondorf
18:00 Victoria Rosport
0 - 1
FC Differdange 03
14.04.2019
16:00 UNA Strassen
2 - 1
Union Titus
16:00 US Hostert
2 - 3
Jeunesse Esch
16:00 RM Hamm Benfica
1 - 3
Victoria Rosport
16:00 US Mondorf
1 - 0
FC Niedercorn
16:00 FC Differdange 03
2 - 0
Etzella Ettelbruck
16:00 CS Fola Esch
7 - 0
US Rumelange
16:00 F91 Dudelange
2 - 0
RFCU Luxemburg
07.04.2019
16:00 Jeunesse Esch
1 - 2
UNA Strassen
16:00 Victoria Rosport
2 - 0
US Hostert
16:00 Union Titus
1 - 3
F91 Dudelange
16:00 RFCU Luxemburg
3 - 0
US Mondorf
16:00 US Rumelange
1 - 2
FC Differdange 03
16:00 Etzella Ettelbruck
0 - 3
RM Hamm Benfica
15:00 FC Niedercorn
1 - 1
CS Fola Esch
31.03.2019
16:00 Victoria Rosport
1 - 2
Jeunesse Esch
16:00 CS Fola Esch
3 - 0
RFCU Luxemburg
16:00 US Hostert
4 - 0
Etzella Ettelbruck
16:00 RM Hamm Benfica
0 - 1
US Rumelange
30.03.2019
18:30 FC Differdange 03
2 - 0
FC Niedercorn
18:00 US Mondorf
4 - 1
Union Titus
16:00 F91 Dudelange
1 - 1
UNA Strassen
17.03.2019
16:00 Etzella Ettelbruck
0 - 0
Victoria Rosport
15.03.2019
20:00 UNA Strassen
1 - 0
US Mondorf
20:00 Union Titus
2 - 1
CS Fola Esch
20:00 FC Niedercorn
1 - 0
RM Hamm Benfica
20:00 RFCU Luxemburg
3 - 3
FC Differdange 03
20:00 US Rumelange
0 - 4
US Hostert
19:30 Jeunesse Esch
0 - 3
F91 Dudelange

Wyróżnione mecz

Gospodarze - Goście Forebet
Cn1
Shanghai SIPG
Hebei CFFC

17/07/2019 12:35
1

Klasyfikacja PTS GP W D L GF GA +/-
1. F91 Dudelange 59 26 18 5 3 72 33 39
2. CS Fola Esch 50 26 15 5 6 65 28 37
3. Jeunesse Esch 48 26 14 6 6 46 30 16
4. FC Differdange 03 44 26 13 5 8 35 33 2
5. FC Niedercorn 41 25 12 5 8 41 32 9
6. RFCU Luxemburg 39 26 11 6 9 42 31 11
7. UNA Strassen 39 26 12 3 11 46 43 3
8. Union Titus 37 26 11 4 11 38 43 -5
9. US Mondorf 35 26 10 5 11 39 39 0
10. Etzella Ettelbruck 28 25 7 7 11 28 40 -12
11. Victoria Rosport 28 26 7 7 12 33 49 -16
12. US Hostert 25 26 7 4 15 37 58 -21
13. RM Hamm Benfica 19 26 5 4 17 29 50 -21
14. US Rumelange 16 26 4 4 18 34 76 -42