Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Wszystkie prognozy
2627
>
Rzut rożny
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na żywo
1
Top Prognozy
Prognozy na dziś
447
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na jutro
983
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy na weekend
1538
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Rzut rożny
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Wartości
287
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
177
Top Europejski
63
Europejski
745
Amerykański
171
Afrykanin
73
Azjatycki
169
Australijski
41
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
6
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
12
National League N.
12
National League S.
12
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Angola
>
Girabola
5
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
11
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
5
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
2
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Belize
>
Premier League
4
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Białoruś Reserves
8
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Botswana
>
Premier League
8
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
Serie B
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
2
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
4
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
7
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
6
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
Finlandia
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
6
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
9
Gibraltar
>
National League
5
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
12
Gwinea
>
Ligue 1
8
Haiti
>
Championnat National
7
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
10
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
5
Hong Kong
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
5
Super League
6
Indonezja
>
Liga 1
5
Liga 2
Iran
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
10
Irlandia
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Izrael
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
7
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
5
Kamerun
>
Elite One
6
Elite Two
2
Kanada
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
7
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Mauritania
>
Ligue 1
4
Mauritius
>
Mauritian League
2
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
8
Oberliga Westfalen
2
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Nigeria
>
Premier League
9
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
18
Oman
>
Professional League
6
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
7
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
5
San Marino
>
Campionato
8
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
5
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
5
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
Tunezja
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
6
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
6
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
11
Serie D Group B
11
Serie D Group C
3
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
1
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
8
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Piłkarz Statystyka - Kanada Premier League
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Piłkarz
Gole
Rzut karny
B.s.
Kartka
Kartka
Drużyna
1.
Ali Musse
11
-
-
2
-
Cavalry FC
2.
Ollie Bassett
11
3
-
3
-
Atlético Ottawa
3.
Myer Bevan
10
5
-
5
2
Cavalry FC
4.
Daniel Nimick
8
5
2
5
-
HFX Wanderers
5.
Massimo Ferrin
8
-
-
2
-
HFX Wanderers
6.
Terran Campbell
8
-
-
-
-
Forge FC
7.
Woobens Pacius
8
1
-
4
-
Forge FC
8.
Ayman Sellouf
7
1
-
-
-
Pacific
9.
Kévin Santos
7
-
-
4
-
York 9 FC
10.
Samuel Salter
7
-
-
6
-
Atlético Ottawa
11.
Sergio Camargo
7
-
-
5
-
Cavalry FC
12.
Easton Ongaro
6
-
-
1
-
Pacific
13.
Gabriel Bitar
6
-
-
3
-
Vancouver FC
14.
Osaze De Rosario
6
-
-
4
-
York 9 FC
15.
Amer Didic
5
-
-
5
-
Pacific
16.
Beni Badibanga
5
-
-
2
-
Forge FC
17.
Daan Klomp
5
-
-
2
-
Cavalry FC
18.
Diego Gutiérrez
5
2
-
7
-
Valour FC
19.
S. Hundal
5
1
-
1
-
Vancouver FC
20.
Joao Morelli
5
1
-
2
-
HFX Wanderers
21.
Mo Babouli
5
-
-
4
1
York 9 FC
22.
Sean Young
5
-
-
5
1
Pacific
23.
William Akio
5
-
-
1
-
Cavalry FC
24.
Jordan Hamilton
4
1
-
-
-
Forge FC
25.
Josh Heard
4
-
-
6
-
Pacific
26.
Matteo de Brienne
4
-
-
4
-
Valour FC
27.
Thomas Meilleur Giguère
4
-
-
1
-
Pacific
28.
Walter Ponce
4
-
-
3
-
Valour FC
29.
Zach Verhoven
4
-
-
2
-
Atlético Ottawa
30.
Austin Ricci
3
-
-
3
-
York 9 FC
31.
Callum Watson
3
-
-
3
-
HFX Wanderers
32.
Carl Haworth
3
-
-
2
-
Atlético Ottawa
33.
T. Collomb
3
-
-
1
-
HFX Wanderers
34.
Djenairo Daniels
3
-
-
7
-
Pacific
35.
Kyle Bekker
3
-
-
2
-
Forge FC
36.
Maël Henry
3
-
-
1
-
Cavalry FC
37.
Manny Aparicio
3
1
-
5
-
Pacific
38.
Mikaël Cantave
3
-
-
1
-
Cavalry FC
39.
Mikael Cantave
3
-
-
2
-
Vancouver FC
40.
Tristan Borges
3
-
-
4
-
Forge FC
41.
Aboubacar Sissoko
2
-
-
5
-
Forge FC
42.
Adonijah Reid
2
-
-
-
-
Pacific
43.
Alejandro Díaz
2
-
-
-
-
Vancouver FC
44.
Ben Fisk
2
-
-
1
-
Cavalry FC
45.
Brem Soumaoro
2
-
-
6
-
York 9 FC
46.
Brian Wright
2
-
-
1
-
York 9 FC
47.
T. Coimbra
2
-
-
1
-
HFX Wanderers
48.
A. Daniels
2
-
-
-
-
HFX Wanderers
49.
David Brazão
2
-
-
-
-
Pacific
50.
Eryk Kobza
2
-
-
3
-
Cavalry FC
51.
Fraser Aird
2
1
-
3
-
Cavalry FC
52.
Goteh Ntignee
2
-
-
5
-
Cavalry FC
53.
James Cameron
2
-
-
3
-
Vancouver FC
54.
Jared Ulloa
2
-
-
-
-
Valour FC
55.
Jean-Aniel Assi
2
-
-
1
-
Atlético Ottawa
56.
Jordan Perruzza
2
-
-
-
-
HFX Wanderers
57.
Kekuta Manneh
2
-
-
1
-
Pacific
58.
Kian Williams
2
-
-
2
-
Valour FC
59.
Klaidi Cela
2
-
-
2
-
Valour FC
60.
Kwasi Poku
2
-
-
2
1
Forge FC
61.
Molham Babouli
2
1
-
6
4
York 9 FC
62.
Oussama Alou
2
-
-
3
-
York 9 FC
63.
Taryck Tahid
2
-
-
1
-
Vancouver FC
64.
Tomas Giraldo
2
-
-
2
-
HFX Wanderers
65.
K. Williams
2
-
-
1
-
Valour FC
66.
Zach Fernandez
2
-
-
5
-
HFX Wanderers
67.
Abdou Samake
1
-
-
3
-
Valour FC
68.
Aidan Daniels
1
-
-
2
-
HFX Wanderers
69.
W. Akio
1
-
-
-
-
Cavalry FC
70.
Ameer Kinani
1
-
-
2
-
Vancouver FC
71.
Anthony Novak
1
-
-
1
-
Valour FC
72.
M. Aparicio
1
-
-
-
-
Pacific
73.
Armaan Wilson
1
-
-
3
-
HFX Wanderers
74.
C. Bayiha
1
-
-
-
-
York 9 FC
75.
K. Bekker
1
-
-
-
-
Forge FC
76.
M. Bevan
1
-
-
-
-
Cavalry FC
77.
D. Brazao
1
-
-
-
-
Pacific
78.
Clement Bayiha
1
-
-
-
-
York 9 FC
79.
Dante Campbell
1
-
-
4
-
Valour FC
80.
David Choinière
1
-
-
1
-
Forge FC
81.
David Choiniere
1
-
-
-
-
Forge FC
82.
Diego Espejo
1
-
-
6
1
Atlético Ottawa
83.
Gabriel Mendes Antinoro
1
-
-
1
-
Atlético Ottawa
84.
Gareth Smith-Doyle
1
-
-
1
-
Cavalry FC
85.
Gianni dos Santos
1
-
-
-
-
Atlético Ottawa
86.
Guillaume Pianelli
1
-
-
1
-
Valour FC
87.
A. Hojabrpour
1
-
-
1
-
Forge FC
88.
Ilias Iliadis
1
-
-
4
-
Atlético Ottawa
89.
Kwak Min-jae
1
-
-
-
-
Vancouver FC
90.
Luke Singh
1
-
1
4
-
Atlético Ottawa
91.
Malcolm Shaw
1
-
-
2
-
Atlético Ottawa
92.
Marcello Polisi
1
-
-
2
-
Valour FC
93.
Markiyan Voytsekhovskyi
1
-
-
-
-
York 9 FC
94.
J. Mason
1
-
-
-
-
Cavalry FC
95.
Matthew Baldisimo
1
-
-
5
1
York 9 FC
96.
Maxime Tissot
1
-
-
1
-
Atlético Ottawa
97.
Miguel Acosta
1
-
-
5
-
Atlético Ottawa
98.
P. Niyongabire
1
-
-
1
-
Valour FC
99.
Noah Jensen
1
-
-
2
-
Forge FC
100.
W. Pacius
1
-
-
1
-
Forge FC
101.
A. Reid
1
-
-
2
-
Pacific
102.
Renan
1
-
-
2
-
Vancouver FC
103.
Rezart Rama
1
-
-
7
-
Forge FC
104.
Roger Thompson
1
-
-
2
-
York 9 FC
105.
Shaan Hundal
1
-
-
-
-
Vancouver FC
106.
Steffen Yeates
1
-
-
4
-
Pacific
107.
Theo Collomb
1
-
-
-
-
HFX Wanderers
108.
Tiago de Freitas Guimarães Coimbra
1
-
-
-
-
HFX Wanderers
109.
Tj Tahid
1
-
-
-
-
Vancouver FC
110.
Vasco Fry
1
-
-
10
-
Vancouver FC
111.
N. Verhoeven
1
-
-
1
-
Atlético Ottawa
112.
Zachary Fernandez
1
-
-
3
-
HFX Wanderers
113.
Zakaria Bahous
1
-
-
-
-
Atlético Ottawa
114.
A. Baquero
-
-
-
1
-
Valour FC
115.
A. Sacko
-
-
-
2
-
Atlético Ottawa
116.
A. Sissoko
-
-
-
1
-
Forge FC
117.
Abdoulaye Samake
-
-
-
1
-
Valour FC
118.
Adisa De Rosario
-
-
-
1
-
York 9 FC
119.
Afshin Ghotbi
-
-
-
2
-
Vancouver FC
120.
Ahinga Selemani
-
-
-
2
-
Valour FC
121.
Alberto Zapater
-
-
-
3
-
Atlético Ottawa
122.
Alessandro Hojabrpour
-
-
-
3
-
Forge FC
123.
Alexander Achinioti Jonsson
-
-
-
1
-
Forge FC
124.
Alexander Achinioti-Jönsson
-
-
-
1
-
Forge FC
125.
Andre Rampersad
-
-
-
4
-
HFX Wanderers
126.
Andy Baquero
-
-
-
3
-
Valour FC
127.
Anthony White
-
-
-
1
-
Vancouver FC
128.
Ashtone Morgan
-
-
-
1
2
Forge FC
129.
Austin Ricci
-
-
-
4
-
York 9 FC
130.
B. Kamdem
-
-
-
2
-
Cavalry FC
131.
Bobby Smyrniotis
-
-
-
2
-
Forge FC
132.
Bradley Kamdem
-
-
-
6
-
Cavalry FC
133.
Bradley Vliet
-
-
-
3
-
Pacific
134.
Cédric Toussaint
-
-
-
5
-
Pacific
135.
C. Toussaint
-
-
-
1
-
Pacific
136.
Cale Loughrey
-
-
-
7
-
HFX Wanderers
137.
Callum Montgomery
-
-
-
2
-
Cavalry FC
138.
Cedric Toussaint
-
-
-
4
-
Pacific
139.
Charlie Trafford
-
-
-
13
-
Cavalry FC
140.
Cristian Campagna
-
-
-
4
-
HFX Wanderers
141.
D. Campbell
-
-
-
5
-
Valour FC
142.
D. Henry
-
-
-
1
-
HFX Wanderers
143.
Dominic Samuel
-
-
-
1
-
Forge FC
144.
Doneil Henry
-
-
-
1
-
HFX Wanderers
145.
E. Martinez
-
-
-
2
-
Vancouver FC
146.
E. Ongaro
-
-
-
1
-
Pacific
147.
Elijah Adekugbe
-
-
-
3
-
York 9 FC
148.
Elliot Simmons
-
-
-
3
-
Vancouver FC
149.
Emil Gazdov
-
-
-
1
-
Pacific
150.
Emmanuel Robe
-
-
-
2
-
Vancouver FC
151.
Eric Lajeunesse
-
-
-
1
-
Pacific
152.
Eskander Mzoughi
-
-
-
3
-
Valour FC
153.
Gabriel Antinoro
-
-
-
2
-
Atlético Ottawa
154.
Gael Sandoval
-
-
-
1
-
Vancouver FC
155.
Garven Metusala
-
-
-
1
-
Forge FC
156.
Garven-Michee Metusala
-
-
-
1
-
Forge FC
157.
Georges Mukumbilwa
-
-
-
5
2
Pacific
158.
Guillaume Pianelli-Balisoni
-
-
-
2
-
Valour FC
159.
Ibrahim Bakare
-
-
-
4
-
Vancouver FC
160.
Jérémy Gagnon-Laparé
-
-
-
3
-
York 9 FC
161.
J. Assi
-
-
-
2
-
Atlético Ottawa
162.
J. Daley
-
-
-
1
-
Cavalry FC
163.
J. Merriman
-
-
-
3
-
Pacific
164.
Jeremy Gagnon-Lapare
-
-
-
4
-
York 9 FC
165.
Jesse Daley
-
-
-
12
-
Cavalry FC
166.
Joe Mason
-
-
-
2
-
Cavalry FC
167.
Jonathan Grant
-
-
-
1
-
York 9 FC
168.
Jordan Haynes
-
-
-
5
-
Valour FC
169.
José Escalante
-
-
-
2
-
Cavalry FC
170.
Juan Sanchez
-
-
-
1
-
Valour FC
171.
K. Cela
-
-
-
2
-
Valour FC
172.
K. Chung
-
-
-
1
-
Vancouver FC
173.
K. Dada-Luke
-
-
-
1
-
Pacific
174.
Kadin Chung
-
-
-
1
-
Vancouver FC
175.
Karl Ouimette
-
-
-
5
-
Atlético Ottawa
176.
Kevin Rendón
-
-
-
3
-
Valour FC
177.
Khadim Kane
-
-
-
1
-
Forge FC
178.
Kunle Dada-Luke
-
-
-
1
-
Pacific
179.
Kwak Min-Jae
-
-
-
5
-
Vancouver FC
180.
L. Callegari
-
-
-
1
-
HFX Wanderers
181.
Lassana Faye
-
-
-
4
-
York 9 FC
182.
Lennon Thompson
-
-
-
1
-
Vancouver FC
183.
Lifumpa Mwandwe
-
-
-
1
-
HFX Wanderers
184.
Lorenzo Callegari
-
-
-
7
-
HFX Wanderers
185.
M. James
-
-
-
1
-
Forge FC
186.
MacDonald Niba
-
-
-
1
-
Atlético Ottawa
187.
Malcolm Duncan
-
-
-
1
-
Forge FC
188.
Malik Owolabi-Belewu
-
-
-
6
-
Forge FC
189.
Manjrekar James
-
-
-
3
-
Forge FC
190.
Manjrekar James
-
-
-
4
-
Forge FC
191.
Marcello Polisi
-
-
-
2
-
Valour FC
192.
Marco Carducci
-
-
-
4
-
Cavalry FC
193.
Marcus Simmons
-
-
-
1
-
Vancouver FC
194.
Martin Nash
-
-
-
2
-
York 9 FC
195.
Max Ferrari
-
-
-
5
-
York 9 FC
196.
Mohamed Omar
-
-
-
4
-
HFX Wanderers
197.
N. Gyimah
-
-
-
2
-
Vancouver FC
198.
Nathan Ingham
-
-
-
2
-
Atlético Ottawa
199.
Nicky Gyimah
-
-
-
2
-
Vancouver FC
200.
Niko Giantsopoulos
-
-
-
1
-
York 9 FC
201.
Nikolas Giantsopoulos
-
-
-
2
-
York 9 FC
202.
Nima Moazenizadeh
-
-
-
4
-
Vancouver FC
203.
Noah Abatneh
-
-
-
1
2
York 9 FC
204.
Noah Verhoeven
-
-
-
1
-
Atlético Ottawa
205.
Olakunle Dada-Luke
-
-
-
1
-
Pacific
206.
Pacifique Niyongabire
-
-
-
1
-
Valour FC
207.
Paris Gee
-
-
-
7
-
York 9 FC
208.
Patrice Gheisar
-
-
-
1
-
HFX Wanderers
209.
Paul Amedume
-
-
-
2
-
Pacific
210.
Phillip Dos Santos
-
-
-
2
-
Valour FC
211.
Pierre Lamothe
-
-
-
2
-
HFX Wanderers
212.
R. Rama
-
-
-
1
-
Forge FC
213.
Raphael Ohin
-
-
-
1
-
Valour FC
214.
Riley Ferrazzo
-
-
-
6
-
HFX Wanderers
215.
Roberto Alarcón
-
-
-
2
-
Cavalry FC
216.
Rocco Romeo
-
-
-
6
1
Vancouver FC
217.
Ruben Del Campo
-
-
-
2
-
Atlético Ottawa
218.
S. Camargo
-
-
-
1
-
Cavalry FC
219.
S. Young
-
-
-
1
-
Pacific
220.
Shamit Shome
-
-
-
2
-
Cavalry FC
221.
T. Henry
-
-
-
1
-
Forge FC
222.
T. Meilleur-Giguère
-
-
-
1
-
Pacific
223.
Tass Mourdoukoutas
-
-
-
1
-
York 9 FC
224.
Tiago Coimbra
-
-
-
5
-
York 9 FC
225.
Tom Field
-
-
-
1
-
Cavalry FC
226.
Tommy Wheeldon Jr.
-
-
-
1
-
Cavalry FC
227.
Triston Henry
-
-
-
6
-
Forge FC
228.
Trivine Esprit
-
-
-
1
-
York 9 FC
229.
U. Chima
-
-
-
2
-
Cavalry FC
230.
Udoka Chima
-
-
-
1
-
Cavalry FC
231.
Wesley Timóteo
-
-
-
4
-
HFX Wanderers
232.
Yann Fillion
-
-
-
5
-
HFX Wanderers
233.
Yuba-Rayane Yesli
-
-
-
1
-
Valour FC
234.
Zachary Verhoven
-
-
-
2
-
Atlético Ottawa
235.
Ameer Alaa
-
-
-
-
2
Vancouver FC
236.
Carson Buschman-Dormond
-
-
-
-
2
York 9 FC
237.
Eugene Martinez
-
-
-
-
2
Vancouver FC
Wyróżnione mecz
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
Premier League Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Cavalry FC
55
28
16
7
5
19
2
HFX Wanderers
42
28
11
9
8
7
3
Forge FC
42
28
11
9
8
7
4
Pacific
40
28
11
7
10
7
5
York 9 FC
38
28
11
5
12
-9
6
Atlético Ottawa
36
28
10
6
12
4
7
Vancouver FC
29
28
8
5
15
-22
8
Valour FC
26
28
6
8
14
-13
Porada dnia
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program