Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Nigeria
>
Premier League
11
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
136
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
3
Prognozy na jutro
353
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1952
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2696
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
80
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
132
Top Europejski
62
Europejski
712
Amerykański
203
Afrykanin
79
Azjatycki
141
Australijski
48
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Eredivisie
7
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
4
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
1
Anglia
>
Premier League
9
Championship
12
League one
12
League two
12
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
5
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
4
Belgia
>
Jupiler Pro League
2
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
3
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
3
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
1
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
1
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
2
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
2
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
3
Grecja
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
2
Primera Division
3
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
2
Indonezja
>
Liga 1
7
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
9
Irlandia
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
11
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
8
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
Kostaryka
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
8
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
7
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
11
Nikaragua
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
3
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
16
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
3
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
4
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
3
Liga 2
1
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
1
San Marino
>
Campionato
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
4
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
6
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Szwecja
>
Allsvenskan
5
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
4
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
3
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
Zimbabwe
>
Premier League
3
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Nigeria Premier League
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
21.04.2024
17:00
Plateau United
1 - 0
Remo Stars
17:00
Rivers United
2 - 0
Enugu Rangers
17:00
Katsina United
2 - 0
Sporting Lagos
17:00
Sunshine Stars
1 - 1
Enyimba
17:00
Lobi Stars
0 - 0
Bendel Insurance
17:00
Kano Pillars
4 - 0
Gombe United
17:00
Kwara United
1 - 0
Akwa United
17:00
Niger Tornadoes
2 - 0
Doma United
20.04.2024
17:00
Abia Warriors
1 - 0
Bayelsa United
19.04.2024
17:00
Heartland FC
1 - 0
Shooting Stars SC
17.04.2024
16:00
Doma United
1 - 1
Remo Stars
16.04.2024
18:30
Shooting Stars SC
2 - 0
Lobi Stars
17:00
Bendel Insurance
2 - 1
Kano Pillars
17:00
Enugu Rangers
3 - 2
Abia Warriors
17:00
Bayelsa United
1 - 1
Katsina United
17:00
Sporting Lagos
1 - 0
Sunshine Stars
17:00
Gombe United
1 - 2
Kwara United
17:00
Akwa United
4 - 1
Niger Tornadoes
17:00
Rivers United
3 - 1
Plateau United
16:30
Enyimba
1 - 0
Heartland FC
08.04.2024
17:00
Kano Pillars
1 - 2
Shooting Stars SC
07.04.2024
17:00
Sunshine Stars
1 - 1
Bayelsa United
17:00
Niger Tornadoes
5 - 0
Gombe United
17:00
Kwara United
1 - 1
Bendel Insurance
17:00
Katsina United
4 - 3
Enugu Rangers
17:00
Heartland FC
3 - 1
Sporting Lagos
17:00
Lobi Stars
1 - 0
Enyimba
06.04.2024
18:30
Remo Stars
2 - 1
Akwa United
16:00
Plateau United
4 - 0
Doma United
03.04.2024
18:30
Bendel Insurance
1 - 3
Niger Tornadoes
18:30
Shooting Stars SC
2 - 0
Kwara United
17:00
Abia Warriors
1 - 0
Plateau United
17:00
Enyimba
5 - 0
Kano Pillars
17:00
Sporting Lagos
1 - 1
Lobi Stars
17:00
Bayelsa United
1 - 0
Heartland FC
17:00
Enugu Rangers
2 - 0
Sunshine Stars
16:00
Akwa United
0 - 1
Doma United
02.04.2024
16:00
Gombe United
0 - 0
Remo Stars
25.03.2024
16:00
Niger Tornadoes
2 - 1
Shooting Stars SC
24.03.2024
17:30
Remo Stars
2 - 0
Bendel Insurance
16:00
Heartland FC
1 - 2
Enugu Rangers
16:00
Lobi Stars
1 - 1
Bayelsa United
16:00
Kwara United
2 - 1
Enyimba
16:00
Plateau United
1 - 2
Akwa United
15:00
Katsina United
2 - 1
Abia Warriors
23.03.2024
16:00
Kano Pillars
1 - 0
Sporting Lagos
16:00
Doma United
1 - 1
Gombe United
17.03.2024
17:30
Shooting Stars SC
2 - 0
Remo Stars
16:00
Bendel Insurance
4 - 0
Doma United
16:00
Enugu Rangers
2 - 1
Lobi Stars
16:00
Bayelsa United
2 - 1
Kano Pillars
16:00
Sporting Lagos
2 - 0
Kwara United
16:00
Enyimba
3 - 1
Niger Tornadoes
16:00
Gombe United
1 - 1
Akwa United
16:00
Katsina United
2 - 1
Plateau United
15:00
Rivers United
1 - 0
Heartland FC
14:00
Abia Warriors
0 - 0
Sunshine Stars
13.03.2024
16:00
Sunshine Stars
1 - 0
Katsina United
16:00
Heartland FC
2 - 0
Abia Warriors
16:00
Lobi Stars
3 - 2
Rivers United
16:00
Kano Pillars
1 - 1
Enugu Rangers
16:00
Kwara United
1 - 0
Bayelsa United
16:00
Niger Tornadoes
1 - 0
Sporting Lagos
16:00
Remo Stars
1 - 0
Enyimba
16:00
Akwa United
3 - 1
Bendel Insurance
15:00
Doma United
0 - 1
Shooting Stars SC
14:00
Plateau United
4 - 0
Gombe United
10.03.2024
16:00
Abia Warriors
1 - 1
Lobi Stars
16:00
Enyimba
1 - 0
Doma United
16:00
Sporting Lagos
4 - 1
Remo Stars
Wyróżnione mecz
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
Premier League Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Enugu Rangers
54
31
16
6
9
13
2
Enyimba
52
31
16
4
11
11
3
Lobi Stars
52
31
15
7
9
6
4
Plateau United
50
31
16
2
13
15
5
Remo Stars
50
30
15
5
10
8
6
Shooting Stars SC
49
31
14
7
10
8
7
Katsina United
48
30
13
9
8
5
8
Kano Pillars
44
31
13
5
13
2
9
Bendel Insurance
42
31
11
9
11
2
10
Niger Tornadoes
42
30
12
6
12
0
11
Abia Warriors
41
30
12
5
13
-2
12
Kwara United
39
30
9
12
9
-3
13
Sporting Lagos
38
31
10
8
13
-3
14
Doma United
38
31
10
8
13
-11
15
Rivers United
37
25
10
7
8
7
16
Sunshine Stars
36
30
8
12
10
-4
17
Bayelsa United
36
31
9
9
13
-6
18
Akwa United
34
31
9
7
15
-4
19
Heartland FC
29
31
6
11
14
-10
20
Gombe United
22
31
7
7
17
-34
Porada dnia
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program