Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Όλες οι προβλέψεις
2563
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ζωντανές προβλέψεις
72
Τοπ προβλέψεις
Προβλέψεις για σήμερα
363
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για αύριο
447
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1483
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις από χθες
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Στοιχήματα με αξία
117
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
179
Τοπ Ευρώπη
63
Ευρώπη
745
Αμερική
156
Αφρική
75
Ασία
172
Αυστραλία
41
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
6
Iraq
>
Premier League
1
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
12
Conference North
12
Conference South
12
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
5
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Αϊτή
>
Championnat National
7
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Βενεζουέλα
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
3
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
5
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
6
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
3
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
8
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
8
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
5
Super League
6
Ινδονησία
>
Liga 1
5
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
7
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
6
Elite Two
2
Καμπότζη
>
C-League
5
Καναδάς
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
3
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
8
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
2
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
19
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
9
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
6
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
8
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
8
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
5
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
5
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
7
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Ρωσία Premier League
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Mateo Cassierra
16
-
-
2
-
Zenit
2.
M. Cassierra
15
-
-
-
-
Zenit
3.
Eduard Spertsyan
11
8
-
5
-
FK Krasnodar
4.
Jhon Córdoba
11
-
-
3
-
FK Krasnodar
5.
Fedor Chalov
9
5
-
3
-
CSKA Moscow
6.
Konstantin Tyukavin
9
-
-
-
-
Dynamo Moscow
7.
Benjamín Garré
8
4
-
3
-
Krylia Sovetov
8.
Evgeniy Markov
8
3
-
2
-
Fakel Voronezh
9.
Andrey Egorychev
7
-
-
1
1
FK Ural
10.
Anton Zabolotnyi
7
1
-
4
-
CSKA Moscow
11.
Egor Golenkov
6
-
-
2
-
FK Rostov
12.
Ivan Sergeev
6
-
-
1
-
Zenit
13.
Maksim Osipenko
6
4
-
1
-
FK Rostov
14.
Matías Pérez
6
-
-
5
-
FK Orenburg
15.
Quincy Promes
6
-
-
1
-
Spartak Moscow
16.
N. Tiknizyan
6
-
-
-
-
Lokomotiv Moscow
17.
Aleksey Kashtanov
5
2
-
1
-
FK Ural
18.
Artem Dzyuba
5
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
19.
Denis Makarov
5
-
-
4
-
Dynamo Moscow
20.
Dmitriy Vorobyev
5
-
-
4
-
FK Orenburg
21.
Edgar Sevikyan
5
-
-
3
-
FK Nizhny Novgorod
22.
Eric Bicfalvi
5
-
-
1
-
FK Ural
23.
M. Glushenkov
5
-
-
-
-
Lokomotiv Moscow
24.
Rifat Zhemaletdinov
5
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
25.
Valentín Vada
5
-
-
2
-
Rubin Kazan
26.
Ángelo Henríquez
4
-
-
-
-
Baltika Kaliningrad
27.
Andrey Mostovoy
4
-
-
-
-
Zenit
28.
Bitello
4
-
-
-
-
Dynamo Moscow
29.
Fedor Smolov
4
2
-
1
-
Dynamo Moscow
30.
Gamid Agalarov
4
3
-
3
-
Akhmat Grozny
31.
Maksim Glushenkov
4
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
32.
Martin Kramarič
4
-
-
-
-
PFC Sochi
33.
Mirlind Daku
4
1
-
5
-
Rubin Kazan
34.
Mohammad Mohebi
4
-
-
2
-
FK Rostov
35.
Nair Tiknizyan
4
-
-
2
2
Lokomotiv Moscow
36.
Nikita Saltykov
4
-
-
1
-
Krylia Sovetov
37.
Olakunle Olusegun
4
-
-
6
1
FK Krasnodar
38.
Theo Bongonda
4
-
-
-
-
Spartak Moscow
39.
Timur Suleymanov
4
-
-
3
-
FK Nizhny Novgorod
40.
Vyacheslav Yakimov
4
-
-
4
-
Fakel Voronezh
41.
Wendel
4
-
-
1
-
Zenit
42.
Aleksandr Sobolev
3
1
-
5
-
Spartak Moscow
43.
Claudinho
3
1
-
-
-
Zenit
44.
Daniil Khlusevich
3
-
-
5
1
Spartak Moscow
45.
Fernando Costanza
3
1
-
10
-
Krylia Sovetov
46.
Joel Fameyeh
3
-
-
1
-
Rubin Kazan
47.
Luis Chávez
3
-
-
6
-
Dynamo Moscow
48.
Milan Gajić
3
-
-
1
1
CSKA Moscow
49.
Mohamed Konaté
3
2
-
1
-
Akhmat Grozny
50.
Nicolas Moumie Ngamaleu
3
-
-
1
-
Dynamo Moscow
51.
Nikolay Kalinskiy
3
1
-
5
-
FK Nizhny Novgorod
52.
Nikolay Komlichenko
3
1
1
4
-
FK Rostov
53.
Roman Ezhov
3
1
-
3
-
Krylia Sovetov
54.
Tamerlan Musaev
3
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
55.
Victor Dávila
3
-
-
2
-
CSKA Moscow
56.
Vladimir Obukhov
3
-
-
5
-
FK Orenburg
57.
Vladimir Sychevoy
3
-
-
1
-
Krylia Sovetov
58.
Wilson Isidor
3
-
-
2
-
Lokomotiv Moscow
59.
Abbosbek Fayzullaev
2
-
-
3
-
CSKA Moscow
60.
Amar Rahmanović
2
-
-
4
-
Krylia Sovetov
61.
Anton Miranchuk
2
-
-
2
-
Lokomotiv Moscow
62.
Anton Zinkovskiy
2
-
-
-
-
Spartak Moscow
63.
Artem Timofeev
2
-
-
5
-
Akhmat Grozny
64.
Brian Mansilla
2
1
-
5
1
FK Orenburg
65.
Christopher Martins Pereira
2
-
-
4
-
Spartak Moscow
66.
Danijel Miškić
2
1
-
2
-
FK Ural
67.
Douglas Santos
2
-
-
4
-
Zenit
68.
Gedeon Guzina
2
-
-
5
-
Baltika Kaliningrad
69.
Georgi Zotov
2
-
-
-
-
Krylia Sovetov
70.
Glenn Bijl
2
-
-
6
1
Krylia Sovetov
71.
Gustavo Mantuan
2
-
-
1
-
Zenit
72.
Ilzat Akhmetov
2
-
-
5
-
FK Krasnodar
73.
Ivan Ignatjev
2
1
-
1
-
PFC Sochi
74.
Jesús Medina
2
-
-
4
-
Spartak Moscow
75.
Kady Borges
2
-
-
5
-
FK Krasnodar
76.
Konstantin Maradishvili
2
-
-
-
-
Lokomotiv Moscow
77.
Maksim Maksimov
2
1
-
-
-
Fakel Voronezh
78.
Maksim Mukhin
2
-
-
2
-
CSKA Moscow
79.
Mikhail Ignatov
2
-
-
4
-
Spartak Moscow
80.
Mikhail Ryadno
2
-
-
-
-
CSKA Moscow
81.
Nair Tiknizyan
2
-
-
-
-
Lokomotiv Moscow
82.
Nichita Moțpan
2
-
-
2
-
Fakel Voronezh
83.
Nikita Burmistrov
2
-
-
3
-
PFC Sochi
84.
Nikita Krivtsov
2
-
-
2
-
FK Krasnodar
85.
Nikolay Rasskazov
2
-
-
1
-
Krylia Sovetov
86.
Nikoloz Kutateladze
2
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
87.
Ruslan Bezrukov
2
-
-
1
-
Rubin Kazan
88.
Sergey Babkin
2
-
-
-
-
Krylia Sovetov
89.
Sergey Bozhin
2
-
-
5
-
Fakel Voronezh
90.
Sergey Pinyaev
2
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
91.
Silvije Begić
2
-
-
7
-
FK Ural
92.
Svetoslav Kovachev
2
-
-
-
-
Akhmat Grozny
93.
Viktor Aleksandrov
2
-
-
4
2
FK Nizhny Novgorod
94.
Vladimir Iljin
2
-
-
2
-
Akhmat Grozny
95.
Vladislav Shitov
2
-
-
-
-
Krylia Sovetov
96.
Willyan Rocha
2
-
-
9
1
CSKA Moscow
97.
Yaroslav Gladyshev
2
-
-
-
-
Dynamo Moscow
98.
Yuri Gorshkov
2
-
-
1
-
Krylia Sovetov
99.
Ze Turbo
2
-
-
-
-
FK Nizhny Novgorod
100.
Aleksandr Chernikov
1
-
-
11
-
FK Krasnodar
101.
Aleksandr Dolgov
1
-
-
1
-
Fakel Voronezh
102.
Aleksandr Martynovich
1
-
-
1
-
Rubin Kazan
103.
Aleksandr Troshechkin
1
-
-
4
-
FK Nizhny Novgorod
104.
Aleksandr Zotov
1
-
-
1
-
Rubin Kazan
105.
Aleksey Gritsaenko
1
-
-
5
-
Rubin Kazan
106.
Aleksey Mironov
1
-
-
2
-
FK Rostov
107.
Andrey Langovich
1
-
-
1
1
FK Rostov
108.
Andrey Semenov
1
-
-
5
1
Akhmat Grozny
109.
Arsen Zakharyan
1
-
-
-
-
Dynamo Moscow
110.
Artur Yusupov
1
-
-
5
-
PFC Sochi
111.
S. Babic
1
-
-
1
1
Spartak Moscow
112.
Bernard Berisha
1
-
-
4
-
Akhmat Grozny
113.
Camilo
1
-
-
3
-
Akhmat Grozny
114.
Daniil Glebov
1
-
-
-
-
FK Rostov
115.
Daniil Utkin
1
-
-
1
-
FK Rostov
116.
Danil Prutsev
1
-
1
1
-
Spartak Moscow
117.
Danila Khotulev
1
-
-
-
-
FK Orenburg
118.
Darko Todorovic
1
-
-
3
-
Akhmat Grozny
119.
Dmitri Skopintsev
1
-
-
1
-
Dynamo Moscow
120.
Dmitri Stotskiy
1
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
121.
Dmitriy Barinov
1
-
-
5
-
Lokomotiv Moscow
122.
Dmitriy Vorobyev
1
-
-
-
-
FK Orenburg
123.
Egor Karpitsky
1
-
-
-
-
Krylia Sovetov
124.
Egor Pogostnov
1
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
125.
Evgeni Morozov
1
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
126.
Émerson
1
-
-
-
-
FK Ural
127.
Felipe Méndez
1
-
-
1
-
CSKA Moscow
128.
Gabriel Florentín
1
-
-
6
-
FK Orenburg
129.
Guilherme Schettine
1
-
-
4
1
FK Ural
130.
Ilnur Alshin
1
-
-
1
-
Fakel Voronezh
131.
Ilya Ishkov
1
-
-
1
-
FK Ural
132.
Ivan Basic
1
-
-
2
-
FK Orenburg
133.
Ivan Komarov
1
-
-
1
-
FK Rostov
134.
Ivan Oleynikov
1
-
-
2
-
Akhmat Grozny
135.
Jimmy Marín
1
-
-
3
-
FK Orenburg
136.
João Batxi
1
-
-
5
-
FK Krasnodar
137.
Juan Manuel Boselli
1
-
-
-
-
FK Nizhny Novgorod
138.
Jurij Medveděv
1
-
-
-
-
PFC Sochi
139.
Kaio
1
-
-
1
-
FK Krasnodar
140.
Kevin Pina
1
-
-
1
-
FK Krasnodar
141.
Khellven
1
-
-
-
-
CSKA Moscow
142.
Kirill Gotsuk
1
-
2
3
1
FK Nizhny Novgorod
143.
Kirill Kravtsov
1
-
-
1
1
PFC Sochi
144.
Kirill Shchetinin
1
-
-
2
-
FK Rostov
145.
Kristijan Bistrović
1
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
146.
Lucas Vera
1
-
-
3
-
FK Orenburg
147.
Luka Djordjevic
1
-
-
1
-
PFC Sochi
148.
Luka Đorđević
1
-
1
3
-
PFC Sochi
149.
Maksim Kuzmin
1
-
-
3
-
Baltika Kaliningrad
150.
M. Maksimov
1
-
-
-
-
Fakel Voronezh
151.
Marcelo Alves
1
-
-
5
2
PFC Sochi
152.
Matías Pérez
1
-
-
4
-
FK Orenburg
153.
Miguel
1
-
-
-
-
PFC Sochi
154.
Moisés
1
-
-
5
-
CSKA Moscow
155.
Nikita Kakkoev
1
-
-
4
-
FK Nizhny Novgorod
156.
Nikola Čumić
1
-
-
2
-
Rubin Kazan
157.
Roberto Fernández
1
-
-
5
-
Dynamo Moscow
158.
Rodrigão
1
-
-
1
-
Zenit
159.
Roman Tugarev
1
-
-
4
2
FK Rostov
160.
Rustam Ashurmatov
1
-
-
-
-
Rubin Kazan
161.
Sergey Pryakhin
1
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
162.
Stanislav Bessmertniy
1
-
-
-
-
Dynamo Moscow
163.
Stepan Oganesyan
1
-
-
1
-
FK Orenburg
164.
Timur Ayupov
1
-
-
4
-
FK Ural
165.
Ugochukwu Iwu
1
-
-
3
-
Rubin Kazan
166.
V. Vada
1
-
-
-
-
Rubin Kazan
167.
Vanja Drkušić
1
-
-
-
-
PFC Sochi
168.
Vanja Drkusic
1
-
-
1
-
PFC Sochi
169.
Victor Moses
1
-
-
1
-
Spartak Moscow
170.
Vladimir Khubulov
1
-
-
3
-
Krylia Sovetov
171.
Vyacheslav Grulev
1
-
2
2
-
Dynamo Moscow
172.
Ítalo
-
-
-
1
-
FK Ural
173.
<TBD>
-
-
-
2
-
Zenit
174.
A. Batyrev
-
-
-
1
-
PFC Sochi
175.
A. Duarte
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
176.
A. Sobolev
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
177.
Abdulla Bagamaev
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
178.
Adolfo Gaich
-
-
-
1
-
CSKA Moscow
179.
Aleksandr Belenov
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
180.
Aleksandr Maksimenko
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
181.
Aleksandr Selikhov
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
182.
Aleksandr Silyanov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
183.
Aleksandr Soldatenkov
-
-
-
2
3
Krylia Sovetov
184.
Aleksey Kenyaykin
-
-
-
3
-
FK Orenburg
185.
Aleksey Sutormin
-
-
-
1
-
Zenit
186.
Alexander Yushin
-
-
-
1
-
FK Ural
187.
Alexis Duarte
-
-
-
3
-
Spartak Moscow
188.
Amir Batyrev
-
-
-
1
-
PFC Sochi
189.
Andrey Mendel
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
190.
Anton Shunin
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
191.
Anton Shvets
-
-
-
5
-
Akhmat Grozny
192.
Artem Karpukas
-
-
-
4
1
Lokomotiv Moscow
193.
Artem Mamin
-
-
-
1
-
FK Ural
194.
Artur Nigmatullin
-
-
-
3
-
FK Nizhny Novgorod
195.
Aslan Dudiev
-
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
196.
Baktiyar Zaynutdinov
-
-
-
1
-
CSKA Moscow
197.
Christian Noboa
-
-
-
3
-
PFC Sochi
198.
D. Khlusevich
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
199.
Daniel Júnior
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
200.
Daniil Denisov
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
201.
Daniil Fomin
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
202.
Daniil Lesovoy
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
203.
Danila Prokhin
-
-
-
6
-
FK Rostov
204.
David Deogracia Márquez
-
-
-
3
-
FK Orenburg
205.
Denis Terentjev
-
-
-
1
-
FK Rostov
206.
Denys Kulakov
-
-
-
4
-
FK Ural
207.
Diego Laxalt
-
-
-
5
-
Dynamo Moscow
208.
Diego Luna
-
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
209.
Dmitri Kabutov
-
-
-
2
-
Rubin Kazan
210.
Dmitri Tikhiy
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
211.
Dmitry Rybchinskiy
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
212.
Eli Dasa
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
213.
Evgeniy Chernov
-
-
-
1
-
FK Rostov
214.
Evgeniy Kharin
-
-
-
7
1
Akhmat Grozny
215.
Evgeny Latyshonok
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
216.
Fabián Balbuena
-
-
-
6
-
Dynamo Moscow
217.
Fedor Kudryashov
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
218.
Georgi Melkadze
-
-
-
1
-
PFC Sochi
219.
Georgiy Dzhikiya
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
220.
Gerzino Nyamsi
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
221.
Giorgi Shelia
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
222.
Giorgiy Shelia
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
223.
Guillermo Soto
-
-
-
5
-
Baltika Kaliningrad
224.
I. Vujacic
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
225.
Ibrahima Cisse
-
-
-
1
-
FK Ural
226.
Ignacio Saavedra
-
-
-
2
-
PFC Sochi
227.
Igor Kalinin
-
-
-
2
-
Fakel Voronezh
228.
Igor Leshchuk
-
-
-
2
-
Dynamo Moscow
229.
Igor Osinkin
-
-
-
1
-
Krylia Sovetov
230.
Igor Vujačić
-
-
-
6
-
Rubin Kazan
231.
Igor Yurganov
-
-
-
1
-
PFC Sochi
232.
Ilja Zhigulev
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
233.
Ilya Lantratov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
234.
Ilya Pomazun
-
-
-
3
-
FK Ural
235.
Ilya Samoshnikov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
236.
Ilya Vakhaniya
-
-
-
1
-
FK Rostov
237.
Irakli Kvekveskiri
-
-
-
5
-
Baltika Kaliningrad
238.
Ivan Lomaev
-
-
-
2
-
Krylia Sovetov
239.
Ivan Miladinović
-
-
-
3
-
PFC Sochi
240.
Ivan Ostojić
-
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
241.
Jasmin Čeliković
-
-
-
3
-
Akhmat Grozny
242.
Jorge Carrascal
-
-
-
1
-
Dynamo Moscow
243.
Junior Alonso
-
-
-
2
-
FK Krasnodar
244.
Justin Cuero
-
-
-
1
-
FK Orenburg
245.
K. Maradishvili
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
246.
Keita Baldé
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
247.
Kevin Lenini
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
248.
Khoren Bayramyan
-
-
-
7
-
FK Rostov
249.
Khyzyr Appaev
-
-
-
3
-
Fakel Voronezh
250.
Kirill Kaplenko
-
-
-
2
-
FK Orenburg
251.
Kirill Kaplenko
-
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
252.
Kirill Kravtsov
-
-
-
2
-
PFC Sochi
253.
Kirill Malyarov
-
-
-
2
-
Baltika Kaliningrad
254.
Kirill Zaika
-
-
-
2
-
PFC Sochi
255.
Leo Goglichidze
-
-
-
2
-
FK Orenburg
256.
Lucas Fasson
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
257.
Lucas Masoero
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
258.
Lucas Olaza
-
-
-
4
-
FK Krasnodar
259.
Luka Gagnidze
-
-
-
1
-
Dynamo Moscow
260.
M. Nenakhov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
261.
Maksim Nenakhov
-
-
-
4
-
Lokomotiv Moscow
262.
Maksim Shnaptsev
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
263.
Maksim Sidorov
-
-
-
1
-
FK Orenburg
264.
Maksim Vityugov
-
-
-
1
-
Krylia Sovetov
265.
Mamadou Maiga
-
-
-
6
-
FK Nizhny Novgorod
266.
Mario Mitaj
-
-
-
3
-
Lokomotiv Moscow
267.
Martin Kramaric
-
-
-
2
-
PFC Sochi
268.
Mateo Barać
-
-
-
2
-
Krylia Sovetov
269.
Mateo Stamatov
-
-
-
4
-
FK Nizhny Novgorod
270.
Mihajlo Banjac
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
271.
Mingiyan Beveev
-
-
-
2
-
FK Ural
272.
Miroslav Bogosavac
-
-
-
2
-
Akhmat Grozny
273.
N. Umyarov
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
274.
N. Zabolotnyi
-
-
-
1
-
PFC Sochi
275.
Nader Ghandri
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
276.
Nail Umyarov
-
-
-
4
-
Spartak Moscow
277.
Nathan Gassama
-
-
-
3
-
Baltika Kaliningrad
278.
Nicolás Marichal
-
-
-
3
1
Dynamo Moscow
279.
Nikola Radmanovac
-
-
-
4
-
Baltika Kaliningrad
280.
Nikolay Sysuev
-
-
-
3
-
FK Orenburg
281.
Nikolay Tolstopyatov
-
-
-
2
-
FK Nizhny Novgorod
282.
Nuraly Alip
-
-
-
4
-
Zenit
283.
Oleg Reabciuk
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
284.
Oumar Sako
-
-
-
2
-
FK Rostov
285.
Pavel Meleshin
-
-
-
1
-
Spartak Moscow
286.
Rashid Rahimov
-
-
-
2
-
Rubin Kazan
287.
Renato Gojković
-
-
-
5
-
FK Orenburg
288.
Rizvan Utsiev
-
-
-
3
-
Akhmat Grozny
289.
Roman Akbashev
-
-
-
2
-
FK Rostov
290.
Roman Evgenev
-
-
-
2
-
Krylia Sovetov
291.
Ruslan Litvinov
-
-
-
2
-
Spartak Moscow
292.
Ruslan Magal
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
293.
S. Bozhin
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
294.
S. Erakovic
-
-
-
1
-
Zenit
295.
S. Pinyaev
-
-
-
1
-
Lokomotiv Moscow
296.
Saša Zdjelar
-
-
-
5
-
CSKA Moscow
297.
Sergei Semak
-
-
-
1
-
Zenit
298.
Sergey Bryzgalov
-
-
-
1
-
Fakel Voronezh
299.
Sergey Ignashevich
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
300.
Sergey Pesyakov
-
-
-
1
-
FK Rostov
301.
Sergey Volkov
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
302.
Sergey Yuran
-
-
-
5
1
FK Nizhny Novgorod
303.
Srdjan Babic
-
-
-
2
-
Spartak Moscow
304.
Srđan Babić
-
-
-
1
1
Spartak Moscow
305.
Strahinja Eraković
-
-
-
4
-
Zenit
306.
T. Ayupov
-
-
-
1
-
FK Ural
307.
Thabo Cele
-
-
-
3
-
Fakel Voronezh
308.
Tormena
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
309.
Umarali Rahmonaliev
-
-
-
2
-
Rubin Kazan
310.
V. Lisakovich
-
-
-
1
-
Baltika Kaliningrad
311.
Valeriy Bocherov
-
-
-
1
-
FK Ural
312.
Valeriy Karpin
-
-
-
1
-
FK Rostov
313.
Vasili Cherov
-
-
-
2
-
Fakel Voronezh
314.
Victor Sá
-
-
-
1
-
FK Krasnodar
315.
Viktor Goncharenko
-
-
-
1
-
FK Ural
316.
Viktor Melekhin
-
-
-
7
1
FK Rostov
317.
Vitali Lisakovich
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
318.
Vladimir Fedotov
-
-
-
1
-
CSKA Moscow
319.
Vladimir Ivić
-
-
-
2
-
FK Krasnodar
320.
Vladislav Kamilov
-
-
-
3
-
Akhmat Grozny
321.
Vladislav Karapuzov
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
322.
Vladislav Masternoy
-
-
-
4
-
Fakel Voronezh
323.
Vladislav Volkov
-
-
-
1
-
Akhmat Grozny
324.
Vyacheslav Karavaev
-
-
-
1
-
Zenit
325.
Vyacheslav Litvinov
-
-
-
2
-
PFC Sochi
326.
Wílmar Barrios
-
-
-
4
1
Zenit
327.
Y. Dyupin
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
328.
Yaroslav Mikhailov
-
-
-
1
-
FK Orenburg
329.
Yuri Dyupin
-
-
-
1
-
Rubin Kazan
330.
Yuriy Kovalev
-
-
-
1
-
FK Orenburg
331.
Yuriy Medvedev
-
-
-
1
-
PFC Sochi
332.
Zé Turbo
-
-
-
1
-
FK Nizhny Novgorod
333.
Zelimkhan Bakaev
-
-
-
1
-
Zenit
334.
Guillermo Abascal Perez
-
-
-
-
1
Spartak Moscow
335.
Marat Bystrov
-
-
-
-
1
Akhmat Grozny
336.
Sergio Córdova
-
-
-
-
1
PFC Sochi
337.
Vadim Garanin
-
-
-
-
1
PFC Sochi
338.
Yuri Gazinskiy
-
-
-
-
1
FK Ural
Επιλεγμένα αγώνα
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Premier League Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Zenit
40
20
12
4
4
21
2
FK Krasnodar
39
20
11
6
3
13
3
Dynamo Moscow
38
20
10
8
2
10
4
CSKA Moscow
32
20
8
8
4
9
5
Lokomotiv Moscow
32
20
8
8
4
5
6
Spartak Moscow
31
20
9
4
7
1
7
Rubin Kazan
29
20
8
5
7
-5
8
Krylia Sovetov
29
20
8
5
7
5
9
FK Nizhny Novgorod
28
20
8
4
8
0
10
FK Rostov
27
20
7
6
7
-2
11
Fakel Voronezh
25
20
6
7
7
-2
12
Akhmat Grozny
20
20
5
5
10
-6
13
FK Ural
19
20
5
4
11
-14
14
FK Orenburg
19
20
4
7
9
-8
15
Baltika Kaliningrad
14
20
3
5
12
-13
16
PFC Sochi
13
20
3
4
13
-14
Tipp des Tages
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα