Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
139
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
11
Προβλέψεις για αύριο
353
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1957
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2610
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
131
Τοπ Ευρώπη
61
Ευρώπη
693
Αμερική
203
Αφρική
78
Ασία
132
Αυστραλία
47
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
5
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
6
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
1
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
5
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
8
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
1
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
3
Γκάμπια
>
GFA League
2
Γκάνα
>
Premier League
8
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
2
Ινδονησία
>
Liga 1
3
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
7
Ιρλανδία
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
1
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
5
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
8
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
3
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Κολομβία
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
5
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
6
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
4
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
16
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
2
Ουαλία
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
2
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
8
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
4
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
1
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Πολωνία Ekstraklasa
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Erik Expósito
15
8
-
3
-
Slask Wroclaw
2.
Ilya Shkurin
14
-
-
4
-
Stal Mielec
3.
Efthymios Koulouris
13
-
-
2
-
Pogon Szczecin
4.
Dani Ramírez
11
10
-
3
-
LKS Lodz
5.
Kamil Grosicki
11
5
-
2
-
Pogon Szczecin
6.
Afimico Pululu
10
5
-
2
-
Jagiellonia
7.
Benjamin Källman
10
-
-
-
-
Cracovia
8.
Jesús Imaz
10
-
-
2
-
Jagiellonia
9.
Alexander Gorgon
9
-
-
6
-
Pogon Szczecin
10.
Bartłomiej Wdowik
9
3
-
2
-
Jagiellonia
11.
Daniel Szczepan
9
5
-
4
2
Ruch Chorzow
12.
Patryk Dziczek
9
8
-
10
-
Piast Gliwice
13.
D. Szczepan
9
-
-
2
-
Ruch Chorzow
14.
Bartosz Nowak
8
2
-
1
-
Rakow Czestochowa
15.
Dawid Kurminowski
8
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
16.
Evgeniy Shikavka
8
-
-
1
-
Korona Kielce
17.
Kristoffer Hansen
8
-
-
-
-
Jagiellonia
18.
Kristoffer Velde
8
1
-
5
-
Lech Poznan
19.
F. Marchwiński
8
-
-
-
-
Lech Poznan
20.
Pedro Henrique
8
-
-
6
-
Radomiak Radom
21.
Artur Crăciun
7
5
1
12
2
Puszcza
22.
Bartlomiej Pawlowski
7
3
-
4
-
Widzew Lodz
23.
Daisuke Yokota
7
3
-
4
-
Gornik Zabrze
24.
Jordi Sánchez
7
-
-
7
-
Widzew Lodz
25.
Josué
7
4
-
10
1
Legia Warszawa
26.
Kacper Chodyna
7
2
-
4
-
Zaglebie Lubin
27.
Kajetan Szmyt
7
4
-
5
-
Warta Poznan
28.
Karol Knap
7
2
-
2
-
Cracovia
29.
Kay Tejan
7
1
-
8
-
LKS Lodz
30.
Mikael Ishak
7
-
-
4
-
Lech Poznan
31.
Nené
7
-
-
7
-
Jagiellonia
32.
Adrian Kaprálik
6
-
-
3
-
Gornik Zabrze
33.
Artur Siemaszko
6
-
-
3
-
Puszcza
34.
Filip Marchwiński
6
-
-
5
-
Lech Poznan
35.
Fran Álvarez
6
-
-
6
-
Widzew Lodz
36.
José Naranjo
6
-
-
4
-
Jagiellonia
37.
Marc Gual
6
-
-
1
-
Legia Warszawa
38.
Tomáš Pekhart
6
-
-
3
-
Legia Warszawa
39.
Tomasz Swędrowski
6
-
-
5
-
Ruch Chorzow
40.
Vahan Bichakhchyan
6
-
-
5
-
Pogon Szczecin
41.
Łukasz Sołowiej
6
2
-
1
-
Puszcza
42.
Andrejs Cigaņiks
5
-
-
-
-
Widzew Lodz
43.
Dominik Marczuk
5
-
-
2
-
Jagiellonia
44.
Fredrik Ulvestad
5
-
-
3
1
Pogon Szczecin
45.
Imad Rondic
5
-
-
1
-
Widzew Lodz
46.
Jani Atanasov
5
2
-
8
-
Cracovia
47.
Juan Muñoz
5
-
-
-
-
Zaglebie Lubin
48.
Kamil Zapolnik
5
2
-
6
-
Puszcza
49.
Leonardo Rocha
5
-
-
4
1
Radomiak Radom
50.
Martin Remacle
5
-
-
7
-
Korona Kielce
51.
Matías Nahuel
5
-
-
4
1
Slask Wroclaw
52.
Nono
5
2
-
7
-
Korona Kielce
53.
Piotr Samiec-Talar
5
-
-
4
-
Slask Wroclaw
54.
Virgil Ghita
5
-
-
6
-
Cracovia
55.
Vladyslav Kocherhin
5
-
-
4
-
Rakow Czestochowa
56.
Łukasz Zwoliński
5
3
-
2
-
Rakow Czestochowa
57.
Adam Zrelak
4
-
-
-
-
Warta Poznan
58.
Adriel D'Avila Ba Loua
4
-
-
1
-
Lech Poznan
59.
Ante Crnac
4
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
60.
Blaž Kramer
4
1
-
4
-
Legia Warszawa
61.
Edi Semedo
4
-
-
-
-
Radomiak Radom
62.
Erik Expósito
4
1
-
1
-
Slask Wroclaw
63.
Filip Szymczak
4
1
-
3
-
Lech Poznan
64.
Giannis Papanikolaou
4
-
-
7
1
Rakow Czestochowa
65.
Jorge Félix
4
-
-
1
-
Piast Gliwice
66.
M. Kozak
4
-
-
2
-
Ruch Chorzow
67.
Lawrence Ennali
4
1
-
2
-
Gornik Zabrze
68.
Lisandro Semedo
4
1
-
3
-
Radomiak Radom
69.
Maciej Żurawski
4
-
-
-
-
Warta Poznan
70.
Mateusz Kupczak
4
-
-
7
-
Warta Poznan
71.
Mateusz Wdowiak
4
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
72.
Michal Feliks
4
-
-
2
-
Ruch Chorzow
73.
Michal Rakoczy
4
-
-
5
-
Cracovia
74.
Patryk Makuch
4
-
-
3
-
Cracovia
75.
Sebastian Musiolik
4
-
-
3
-
Gornik Zabrze
76.
Adrian Dalmau
3
1
-
-
-
Korona Kielce
77.
Aleks Lawniczak
3
-
-
2
-
Zaglebie Lubin
78.
Antoni Klimek
3
-
-
-
-
Widzew Lodz
79.
Bogdan Racovițan
3
-
-
4
-
Rakow Czestochowa
80.
Burak Ince
3
-
-
1
-
Slask Wroclaw
81.
Dawid Drachal
3
-
-
2
-
Rakow Czestochowa
82.
Engjell Hoti
3
-
-
5
2
LKS Lodz
83.
Ernest Muçi
3
-
-
1
-
Legia Warszawa
84.
Husein Balić
3
-
-
-
-
LKS Lodz
85.
Jardel
3
-
-
-
-
Radomiak Radom
86.
Jean Carlos
3
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
87.
John Yeboah
3
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
88.
S. Jurić
3
-
-
-
-
LKS Lodz
89.
Koki Hinokio
3
-
-
4
-
Stal Mielec
90.
Krystian Getinger
3
1
-
4
-
Stal Mielec
91.
Lukas Podolski
3
-
-
2
-
Gornik Zabrze
92.
Maciej Domański
3
-
-
1
-
Stal Mielec
93.
Mariusz Fornalczyk
3
-
-
2
-
Pogon Szczecin
94.
Matías Nahuel
3
1
-
-
-
Slask Wroclaw
95.
Mateusz Cholewiak
3
-
-
2
-
Puszcza
96.
Mateusz Skrzypczak
3
-
-
2
-
Jagiellonia
97.
Michael Ameyaw
3
-
-
3
-
Piast Gliwice
98.
Mikael Ishak
3
-
-
-
-
Lech Poznan
99.
Milosz Trojak
3
-
-
1
-
Korona Kielce
100.
Nenad Mijailovic
3
-
-
-
-
Rakow Czestochowa
101.
Ronaldo Deaconu
3
-
-
3
-
Korona Kielce
102.
Sergiy Krykun
3
-
-
-
-
Piast Gliwice
103.
Szymon Czyż
3
-
-
-
-
Gornik Zabrze
104.
Adrián Dalmau
2
-
-
-
-
Korona Kielce
105.
Bartosz Kopacz
2
-
-
7
1
Zaglebie Lubin
106.
Bert Esselink
2
-
-
4
1
Stal Mielec
107.
A. Crnac
2
-
-
-
-
Rakow Czestochowa
108.
Damian Kadzior
2
-
-
3
-
Piast Gliwice
109.
Damian Rasak
2
-
-
1
-
Gornik Zabrze
110.
Danijel Lončar
2
-
-
-
-
Pogon Szczecin
111.
Dario Vizinger
2
-
-
9
-
Warta Poznan
112.
Dawid Abramowicz
2
-
1
3
-
Radomiak Radom
113.
Dawid Blanik
2
-
-
4
-
Korona Kielce
114.
E. Exposito
2
-
-
-
-
Slask Wroclaw
115.
Fábio Nunes
2
-
-
6
-
Widzew Lodz
116.
Fabian Piasecki
2
-
-
4
-
Piast Gliwice
117.
J. Felix
2
-
-
-
-
Piast Gliwice
118.
Guilherme
2
-
-
-
-
Radomiak Radom
119.
Gustav Berggren
2
-
-
7
-
Rakow Czestochowa
120.
Igor Strzalek
2
-
-
-
-
Legia Warszawa
121.
Jakub Lewicki
2
-
-
2
-
Jagiellonia
122.
Jesper Karlström
2
-
-
7
2
Lech Poznan
123.
Joel Pereira
2
-
-
2
-
Lech Poznan
124.
Kaan Caliskaner
2
-
-
1
-
Jagiellonia
125.
Kai Meriluoto
2
-
-
-
-
Stal Mielec
126.
Kamil Glik
2
-
-
3
-
Cracovia
127.
Kamil Lukoszek
2
-
-
1
1
Gornik Zabrze
128.
Kristoffer Velde
2
-
-
1
-
Lech Poznan
129.
Luka Vušković
2
-
-
2
-
Radomiak Radom
130.
Márton Eppel
2
1
-
1
-
Warta Poznan
131.
Mariano Soso
2
-
-
-
-
Legia Warszawa
132.
Martin Konczkowski
2
-
-
2
-
Slask Wroclaw
133.
Mateusz Bartolewski
2
-
-
3
-
Ruch Chorzow
134.
Mateusz Matras
2
-
1
3
-
Stal Mielec
135.
Mateusz Zyro
2
-
-
6
-
Widzew Lodz
136.
Matthew Guillaumier
2
-
-
3
-
Stal Mielec
137.
Miguel Luís
2
-
-
3
-
Warta Poznan
138.
Ł. Moneta
2
-
-
-
-
Ruch Chorzow
139.
Nika Kvekveskiri
2
-
-
-
-
Lech Poznan
140.
Patryk Stępiński
2
-
-
-
-
Widzew Lodz
141.
Pawel Jaroszynski
2
-
-
5
-
Cracovia
142.
Pawel Wszolek
2
-
-
1
1
Legia Warszawa
143.
Paweł Wszołek
2
-
-
2
-
Legia Warszawa
144.
Petr Schwarz
2
-
-
6
-
Slask Wroclaw
145.
Piotr Janczukowicz
2
-
-
3
-
LKS Lodz
146.
Rafal Janicki
2
-
-
6
1
Gornik Zabrze
147.
Raphael Rossi
2
-
-
14
-
Radomiak Radom
148.
Rok Kidric
2
-
-
1
-
Widzew Lodz
149.
Roman Yakuba
2
-
-
7
-
Puszcza
150.
Soichiro Kozuki
2
-
-
-
-
Gornik Zabrze
151.
Soma Novothny
2
-
-
-
-
Ruch Chorzow
152.
Stefan Savic
2
-
-
2
-
Warta Poznan
153.
Stipe Juric
2
-
-
-
1
LKS Lodz
154.
K. Tejan
2
-
-
-
-
LKS Lodz
155.
Tomas Huk
2
-
-
5
-
Piast Gliwice
156.
Tomas Prikryl
2
-
-
2
1
Warta Poznan
157.
Tomasz Makowski
2
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
158.
D. Ólafsson
1
-
-
-
-
Cracovia
159.
Adrian Przyborek
1
-
-
4
-
Pogon Szczecin
160.
Alan Czerwiński
1
-
-
2
-
Lech Poznan
161.
Aleksander Paluszek
1
-
-
-
-
Slask Wroclaw
162.
Alvis Jaunzems
1
-
-
-
-
Stal Mielec
163.
Antoni Mlynarczyk
1
-
-
2
-
LKS Lodz
164.
Antonio Milić
1
-
-
2
-
Lech Poznan
165.
Ariel Mosor
1
-
-
3
1
Piast Gliwice
166.
Artemijus Tutyškinas
1
-
-
-
-
LKS Lodz
167.
Arttu Hoskonen
1
-
-
2
-
Cracovia
168.
J. Atanasov
1
-
-
1
-
Cracovia
169.
Bartlomiej Wdowik
1
-
-
-
-
Jagiellonia
170.
Bartosz Kapustka
1
-
-
1
-
Legia Warszawa
171.
Bartosz Kwiecien
1
-
-
6
-
Korona Kielce
172.
Bartłomiej Kłudka
1
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
173.
Bartłomiej Pawłowski
1
-
-
-
-
Widzew Lodz
174.
Bartłomiej Poczobut
1
-
-
2
-
Puszcza
175.
Christos Donis
1
-
-
5
-
Radomiak Radom
176.
Damian Dabrowski
1
-
-
-
-
Zaglebie Lubin
177.
Damjan Bohar
1
-
-
-
-
Zaglebie Lubin
178.
Daniel Trejo
1
-
-
1
-
Korona Kielce
179.
Danny Trejo
1
-
-
1
-
Korona Kielce
180.
Dawid Szymonowicz
1
-
-
4
-
Warta Poznan
181.
Deian Sorescu
1
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
182.
Dimitrios Stavropoulos
1
-
-
8
-
Warta Poznan
183.
Dominick Zator
1
-
1
2
-
Korona Kielce
184.
Eneo Bitri
1
-
1
1
-
Cracovia
185.
Ernest Muci
1
-
-
-
-
Legia Warszawa
186.
Ernest Terpiłowski
1
-
-
1
-
Widzew Lodz
187.
Filip Dagerstål
1
-
-
1
-
Lech Poznan
188.
Frank Castañeda
1
-
-
2
-
Radomiak Radom
189.
Gabriel Kobylak
1
-
-
2
1
Radomiak Radom
190.
Grzegorz Tomasiewicz
1
-
-
6
-
Piast Gliwice
191.
W. Hajda
1
-
-
1
-
Puszcza
192.
A. Hoskonen
1
-
-
-
-
Cracovia
193.
E. Hoti
1
-
-
-
-
LKS Lodz
194.
T. Huk
1
-
-
1
-
Piast Gliwice
195.
J. Imaz
1
-
-
-
-
Jagiellonia
196.
Jakub Czerwinski
1
-
-
-
-
Piast Gliwice
197.
Jakub Konstantyn
1
-
-
-
-
Korona Kielce
198.
Jaroslaw Kubicki
1
-
-
2
-
Jagiellonia
199.
Josema
1
-
-
1
-
Ruch Chorzow
200.
Josué
1
-
-
-
-
Legia Warszawa
201.
Juan Ibiza
1
-
-
2
-
Widzew Lodz
202.
Juergen Elitim
1
-
-
6
-
Legia Warszawa
203.
Juliusz Letniowski
1
-
-
3
-
Ruch Chorzow
204.
Jędrzej Zając
1
-
-
1
-
LKS Lodz
205.
Kacper Michalski
1
-
-
3
-
Ruch Chorzow
206.
Kacper Smoliński
1
-
-
4
-
Pogon Szczecin
207.
Konrad Matuszewski
1
-
-
1
-
Warta Poznan
208.
Kryspin Szczesniak
1
-
-
5
3
Gornik Zabrze
209.
Krzysztof Wołkowicz
1
-
-
2
-
Stal Mielec
210.
Luís Silva
1
-
-
1
4
Widzew Lodz
211.
Luka Zahović
1
-
-
3
-
Pogon Szczecin
212.
Lukasz Bejger
1
-
-
3
-
Slask Wroclaw
213.
Lukasz Gerstenstein
1
-
-
1
-
Stal Mielec
214.
Maciej Rosołek
1
-
-
2
-
Legia Warszawa
215.
J. Majchrzak
1
-
-
-
-
Puszcza
216.
Makana Baku
1
-
-
-
-
Legia Warszawa
217.
Marcin Cebula
1
-
-
4
-
Rakow Czestochowa
218.
D. Marczuk
1
-
-
-
-
Jagiellonia
219.
Mateusz Cichocki
1
-
-
4
-
Radomiak Radom
220.
Mateusz Czyzycki
1
-
-
1
-
Korona Kielce
221.
Michal Gurgul
1
-
-
1
-
Lech Poznan
222.
Michal Rzuchowski
1
-
-
1
-
Slask Wroclaw
223.
Michal Sacek
1
-
-
2
-
Jagiellonia
224.
Michal Siplak
1
-
-
3
-
Gornik Zabrze
225.
Michał Koj
1
-
-
1
-
Puszcza
226.
Michał Rakoczy
1
-
-
-
-
Cracovia
227.
Michał Trąbka
1
-
-
3
-
Stal Mielec
228.
Michał Walski
1
-
-
-
-
Puszcza
229.
Miha Blažič
1
-
-
-
-
Lech Poznan
230.
M. Nahuel
1
-
-
-
-
Slask Wroclaw
231.
Noah Diliberto
1
-
-
-
-
Widzew Lodz
232.
Otar Kakabadze
1
-
-
4
1
Cracovia
233.
Patryk Kun
1
-
-
1
-
Legia Warszawa
234.
Patryk Paryzek
1
-
-
1
-
Pogon Szczecin
235.
Patryk Sikora
1
-
-
1
-
Ruch Chorzow
236.
Patryk Szwedzik
1
-
-
6
-
Slask Wroclaw
237.
Pawel Olkowski
1
-
-
1
-
Gornik Zabrze
238.
Paweł Jaroszyński
1
-
-
-
-
Cracovia
239.
Piotr Krawczyk
1
-
-
-
-
Gornik Zabrze
240.
Piotr Mroziński
1
-
-
5
-
Puszcza
241.
Piotr Wlazło
1
-
-
6
-
Stal Mielec
242.
Przemysław Szur
1
-
-
3
-
Ruch Chorzow
243.
Radoslaw Murawski
1
-
-
-
-
Lech Poznan
244.
Radovan Pankov
1
-
-
6
-
Legia Warszawa
245.
Rafal Wolski
1
-
-
5
1
Radomiak Radom
246.
Rafał Augustyniak
1
-
2
2
-
Legia Warszawa
247.
Rafał Kurzawa
1
-
-
4
-
Pogon Szczecin
248.
Rafał Wolski
1
-
-
-
-
Radomiak Radom
249.
M. Rakoczy
1
-
-
2
-
Cracovia
250.
Robert Dadok
1
-
-
4
-
Ruch Chorzow
251.
P. Samiec-Talar
1
-
-
2
-
Slask Wroclaw
252.
P. Schwarz
1
-
-
1
-
Slask Wroclaw
253.
Sergiy Buletsa
1
-
-
-
-
Zaglebie Lubin
254.
Srđan Plavšić
1
-
-
3
-
Rakow Czestochowa
255.
Steve Kapuadi
1
-
-
7
-
Legia Warszawa
256.
Stratos Svarnas
1
-
1
2
-
Rakow Czestochowa
257.
P. Szwedzik
1
-
-
-
-
Slask Wroclaw
258.
Tomás Podstawski
1
-
-
4
-
Ruch Chorzow
259.
Tomasz Wójtowicz
1
-
-
2
-
Ruch Chorzow
260.
F. Ulvestad
1
-
-
-
-
Pogon Szczecin
261.
Wojciech Łaski
1
-
-
4
-
Jagiellonia
262.
R. Yakuba
1
-
-
-
-
Puszcza
263.
Yoav Hofmayster
1
-
-
9
1
Korona Kielce
264.
A. Czerwinski
-
-
-
1
-
Lech Poznan
265.
A. Pyrka
-
-
-
3
1
Piast Gliwice
266.
A. Skovgaard
-
-
-
1
-
Cracovia
267.
Adam Marciniak
-
-
-
4
-
LKS Lodz
268.
Adnan Kovačević
-
-
-
4
-
Rakow Czestochowa
269.
Adrián Diéguez
-
-
-
5
1
Jagiellonia
270.
Adrian Lis
-
-
-
1
-
Warta Poznan
271.
Adrien Louveau
-
-
-
4
-
LKS Lodz
272.
Adrien Louveau
-
-
-
1
-
LKS Lodz
273.
Afonso Sousa
-
-
-
3
-
Lech Poznan
274.
Aleks Petkov
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
275.
Aleksandar Vukovic
-
-
-
3
-
Piast Gliwice
276.
Aleksander Bobek
-
-
-
4
-
LKS Lodz
277.
Alen Mustafić
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
278.
Alex Petkov
-
-
-
1
-
Slask Wroclaw
279.
Alexandros Katranis
-
-
-
4
1
Piast Gliwice
280.
Ali Gholizadeh
-
-
-
3
-
Lech Poznan
281.
Andreas Skovgaard
-
-
-
8
-
Cracovia
282.
Andrejs Ciganiks
-
-
-
8
-
Widzew Lodz
283.
Ariel Mosór
-
-
-
2
-
Piast Gliwice
284.
Arkadiusz Pyrka
-
-
-
8
1
Piast Gliwice
285.
Arkadiusz Wozniak
-
-
-
2
-
Zaglebie Lubin
286.
Arndt D.
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
287.
Artemijus Tutyskinas
-
-
-
2
-
LKS Lodz
288.
Artur Jędrzejczyk
-
-
-
6
2
Legia Warszawa
289.
Artur Sobiech
-
-
-
2
-
Lech Poznan
290.
Aurélien Nguiamba
-
-
-
1
-
Jagiellonia
291.
B. Poczobut
-
-
-
1
-
Puszcza
292.
Barry Douglas
-
-
-
3
-
Lech Poznan
293.
Bartlomiej Kludka
-
-
-
3
1
Zaglebie Lubin
294.
Bartosz Mrozek
-
-
-
2
-
Lech Poznan
295.
Bartosz Salamon
-
-
-
4
-
Lech Poznan
296.
Bartosz Slisz
-
-
-
4
-
Legia Warszawa
297.
Bartosz Szeliga
-
-
-
3
-
LKS Lodz
298.
Ben Lederman
-
-
-
4
-
Rakow Czestochowa
299.
Benedikt Zech
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
300.
Bogdan Țîru
-
-
-
2
-
Warta Poznan
301.
Bojan Nastić
-
-
-
1
-
Jagiellonia
302.
Boris Sekulic
-
-
-
6
-
Gornik Zabrze
303.
Bruno Jordão
-
-
-
4
2
Radomiak Radom
304.
Constantin Gâlcă
-
-
-
2
-
Radomiak Radom
305.
Cornel Rapa
-
-
-
1
-
Cracovia
306.
D. Arndt
-
-
-
1
-
LKS Lodz
307.
D. Stojinovic
-
-
-
1
-
Jagiellonia
308.
Dalibor Takáč
-
-
-
2
-
Korona Kielce
309.
Dalibor Takac
-
-
-
2
-
Korona Kielce
310.
Damian Dąbrowski
-
-
-
2
-
Zaglebie Lubin
311.
Damian Jakubik
-
-
-
3
-
Radomiak Radom
312.
Dani Pacheco
-
-
-
5
-
Gornik Zabrze
313.
Daniel Bielica
-
-
-
3
-
Gornik Zabrze
314.
Daniel Pik
-
-
-
1
-
Radomiak Radom
315.
Dawid Arndt
-
-
-
2
-
LKS Lodz
316.
Dawid Szwarga
-
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
317.
Dawid Tkacz
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
318.
Dino Hotić
-
-
-
3
-
Lech Poznan
319.
Dominik Kun
-
-
-
3
-
Widzew Lodz
320.
Dominik Steczyk
-
-
-
1
-
Ruch Chorzow
321.
Dusan Stojinovic
-
-
-
2
-
Jagiellonia
322.
Elias Andersson
-
-
-
4
-
Lech Poznan
323.
Erick Otieno
-
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
324.
Erik Janza
-
-
-
3
-
Gornik Zabrze
325.
Ernest Terpilowski
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
326.
F. Dagerstal
-
-
-
1
-
Lech Poznan
327.
F. Szymczak
-
-
-
1
-
Lech Poznan
328.
Filip Bednarek
-
-
-
1
-
Lech Poznan
329.
Filip Borowski
-
-
-
4
1
Warta Poznan
330.
Filip Przybulek
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
331.
Filipe Nascimento
-
-
-
1
-
Puszcza
332.
Fran Alvarez
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
333.
Fran Tudor
-
-
-
6
1
Rakow Czestochowa
334.
Gabriel Kirejczyk
-
-
-
1
-
Piast Gliwice
335.
Gil Dias
-
-
-
1
-
Legia Warszawa
336.
H. Tomalski
-
-
-
1
-
Puszcza
337.
Hubert Tomalski
-
-
-
2
-
Puszcza
338.
Husein Balic
-
-
-
3
-
LKS Lodz
339.
I. Gheorghe
-
-
-
2
-
Stal Mielec
340.
Ioan-Calin Revenco
-
-
-
1
1
Puszcza
341.
J. Czerwinski
-
-
-
1
-
Piast Gliwice
342.
J. Gamboa
-
-
-
2
-
Pogon Szczecin
343.
J. Karlstrom
-
-
-
1
-
Lech Poznan
344.
J. Letniowski
-
-
-
4
-
Ruch Chorzow
345.
J. Naranjo
-
-
-
1
-
Jagiellonia
346.
J. Serafin
-
-
-
1
-
Puszcza
347.
Jacek Magiera
-
-
-
3
-
Slask Wroclaw
348.
Jacek Podgórski
-
-
-
1
-
Korona Kielce
349.
Jacek Podgorski
-
-
-
5
-
Korona Kielce
350.
Jacek Zielinski
-
-
-
2
-
Cracovia
351.
Jakub Bartkowski
-
-
-
5
-
Warta Poznan
352.
Jakub Bartosz
-
-
-
7
-
Puszcza
353.
Jakub Czerwiński
-
-
-
4
-
Piast Gliwice
354.
Jakub Holubek
-
-
-
2
-
Piast Gliwice
355.
Jakub Jugas
-
-
-
2
-
Cracovia
356.
Jakub Letniowski
-
-
-
7
-
LKS Lodz
357.
Jakub Lukowski
-
-
-
1
-
Korona Kielce
358.
Jakub Myszor
-
-
-
1
-
Cracovia
359.
Jakub Serafin
-
-
-
8
-
Puszcza
360.
Jan Grzesik
-
-
-
5
-
Radomiak Radom
361.
Jan Urban
-
-
-
3
-
Gornik Zabrze
362.
Janusz Niedźwiedź
-
-
-
2
-
Ruch Chorzow
363.
Jarosław Kubicki
-
-
-
1
-
Jagiellonia
364.
Jasmin Buric
-
-
-
3
-
Zaglebie Lubin
365.
Jedrzej Grobelny
-
-
-
3
-
Warta Poznan
366.
Jehor Macenko
-
-
-
5
1
Slask Wroclaw
367.
Jens Gustafsson
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
368.
João Gamboa
-
-
-
2
-
Pogon Szczecin
369.
John van den Brom
-
-
-
3
-
Radomiak Radom
370.
Jordan Majchrzak
-
-
-
4
-
Puszcza
371.
Juljan Shehu
-
-
-
6
-
Widzew Lodz
372.
Jurgen Çelhaka
-
-
-
5
-
Legia Warszawa
373.
K. Caliskaner
-
-
-
1
-
Jagiellonia
374.
K. Grosicki
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
375.
K. Szcześniak
-
-
-
1
-
Gornik Zabrze
376.
K. Zapolnik
-
-
-
1
-
Puszcza
377.
Kacper Cichoń
-
-
-
1
-
Puszcza
378.
Kacper Smiglewski
-
-
-
3
-
Cracovia
379.
Kamil Cybulski
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
380.
Kamil Dankowski
-
-
-
3
-
LKS Lodz
381.
Kamil Kieres
-
-
-
1
2
Stal Mielec
382.
Kamil Kruk
-
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
383.
Kamil Kuzera
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
384.
Kamil Pajnowski
-
-
-
2
-
Stal Mielec
385.
Kamil Wilczek
-
-
-
1
-
Piast Gliwice
386.
Konrad Stepien
-
-
-
6
4
Puszcza
387.
Konstantinos Triantafyllopoulos
-
-
-
3
-
Gornik Zabrze
388.
Kosta Runjaic
-
-
-
1
-
Legia Warszawa
389.
Krzysztof Wolkowicz
-
-
-
1
-
Stal Mielec
390.
Kyrylo Petrov
-
-
-
1
-
Korona Kielce
391.
L. Bejger
-
-
-
1
-
Slask Wroclaw
392.
L. Vušković
-
-
-
1
-
Radomiak Radom
393.
L. Wahlqvist
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
394.
Leândro
-
-
-
1
-
Stal Mielec
395.
Leândro
-
-
-
5
-
Radomiak Radom
396.
Leonardo Koutris
-
-
-
3
-
Pogon Szczecin
397.
Levent Gülen
-
-
-
2
-
LKS Lodz
398.
Linus Wahlqvist
-
-
-
4
-
Pogon Szczecin
399.
Lirim Kastrati
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
400.
Luís da Silva
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
401.
Luís Machado
-
-
-
2
-
Lech Poznan
402.
Luís Machado
-
-
-
1
-
Radomiak Radom
403.
Luís Mata
-
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
404.
Luís Silva
-
-
-
2
-
Widzew Lodz
405.
Luizão
-
-
-
4
-
Radomiak Radom
406.
Lukas Hrosso
-
-
-
2
-
Cracovia
407.
M. Ameyaw
-
-
-
1
-
Piast Gliwice
408.
M. Bartolewski
-
-
-
1
-
Ruch Chorzow
409.
M. Koj
-
-
-
1
-
Puszcza
410.
M. Konczkowski
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
411.
M. Pingot
-
-
-
2
-
Stal Mielec
412.
M. Sacek
-
-
-
1
-
Jagiellonia
413.
M. Sadlok
-
-
-
1
-
Ruch Chorzow
414.
M. Walski
-
-
-
1
-
Puszcza
415.
M. Zukowski
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
416.
Maciej Sadlok
-
-
-
8
-
Ruch Chorzow
417.
Maciej Zurawski
-
-
-
5
-
Warta Poznan
418.
Maksymilian Pingot
-
-
-
4
2
Stal Mielec
419.
Marcin Flis
-
-
-
3
-
LKS Lodz
420.
Marcin Matysiak
-
-
-
1
-
LKS Lodz
421.
Marco Burch
-
-
-
2
2
Legia Warszawa
422.
Marco Ehmann
-
-
-
8
-
Stal Mielec
423.
Marcus Godinho
-
-
-
5
-
Korona Kielce
424.
Marek Hanousek
-
-
-
7
-
Widzew Lodz
425.
Mariusz Malec
-
-
-
3
-
Pogon Szczecin
426.
Marko Poletanovic
-
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
427.
Marko Poletanovic
-
-
-
5
-
Zaglebie Lubin
428.
Matej Rodin
-
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
429.
Mateusz Grzybek
-
-
-
5
2
Zaglebie Lubin
430.
Mateusz Kochalski
-
-
-
1
-
Stal Mielec
431.
Mateusz Stepien
-
-
-
1
-
Stal Mielec
432.
Mateusz Zukowski
-
-
-
3
-
Slask Wroclaw
433.
Mato Milos
-
-
-
7
-
LKS Lodz
434.
Michal Chrapek
-
-
-
3
-
Piast Gliwice
435.
Michal Kaput
-
-
-
6
1
Radomiak Radom
436.
Michal Kopczynski
-
-
-
1
-
Warta Poznan
437.
Michal Mokrzycki
-
-
-
5
-
LKS Lodz
438.
Michal Nalepa
-
-
-
6
1
Zaglebie Lubin
439.
Michal Sáček
-
-
-
5
-
Jagiellonia
440.
Michał Chrapek
-
-
-
2
-
Piast Gliwice
441.
Michał Mokrzycki
-
-
-
1
2
LKS Lodz
442.
Mieszko Lorenc
-
-
-
1
-
LKS Lodz
443.
Miguel Muñoz
-
-
-
2
-
Piast Gliwice
444.
Miha Blazic
-
-
-
2
-
Lech Poznan
445.
Mike Cestor
-
-
-
2
-
Radomiak Radom
446.
Mikkel Kirkeskov
-
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
447.
Milan Rundić
-
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
448.
Milosz Strzebonski
-
-
-
1
-
Korona Kielce
449.
Milosz Szczepanski
-
-
-
1
-
Piast Gliwice
450.
Miłosz Kozak
-
-
-
3
-
Ruch Chorzow
451.
Miłosz Matysik
-
-
-
2
-
Jagiellonia
452.
Mohamed Mezghrani
-
-
-
2
-
Warta Poznan
453.
Muris Mešanovič
-
-
-
3
-
Puszcza
454.
Nacho Monsalve
-
-
-
2
-
LKS Lodz
455.
Norbert Barczak
-
-
-
2
2
Gornik Zabrze
456.
Norbert Wojtuszek
-
-
-
1
-
Gornik Zabrze
457.
O. Kakabadze
-
-
-
1
-
Cracovia
458.
O. Zych
-
-
-
1
-
Puszcza
459.
Oliwier Zych
-
-
-
3
-
Puszcza
460.
Péter Baráth
-
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
461.
P. Dziczek
-
-
-
1
-
Piast Gliwice
462.
P. Janczukowicz
-
-
-
1
-
LKS Lodz
463.
P. Olsen
-
-
-
1
-
Slask Wroclaw
464.
P. Pokorný
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
465.
P. Pokorny
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
466.
P. Stepinski
-
-
-
3
-
Ruch Chorzow
467.
P. Szur
-
-
-
2
-
Ruch Chorzow
468.
Patrick Olsen
-
-
-
6
-
Slask Wroclaw
469.
Patryk Janasik
-
-
-
1
-
Slask Wroclaw
470.
Patryk Klimala
-
-
-
1
-
Slask Wroclaw
471.
Patryk Rychlik
-
-
-
1
-
Warta Poznan
472.
Patryk Sokolowski
-
-
-
1
-
Cracovia
473.
Patryk Sokołowski
-
-
-
1
-
Cracovia
474.
Patryk Stepinski
-
-
-
1
-
Ruch Chorzow
475.
Pawel Olszewski
-
-
-
1
-
Jagiellonia
476.
Pawel Zielinski
-
-
-
3
-
Widzew Lodz
477.
Paweł Baranowski
-
-
-
1
-
Ruch Chorzow
478.
Paweł Kwiatkowski
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
479.
Paweł Stolarski
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
480.
Peglow
-
-
-
1
-
Radomiak Radom
481.
Peter Pokorný
-
-
-
6
2
Slask Wroclaw
482.
Peter Pokorny
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
483.
Piotr Glowacki
-
-
-
1
-
LKS Lodz
484.
Piotr Malarczyk
-
-
-
2
-
Korona Kielce
485.
Piotr Wlazlo
-
-
-
1
-
Stal Mielec
486.
Pirulo
-
-
-
4
-
LKS Lodz
487.
R. Dadok
-
-
-
2
2
Ruch Chorzow
488.
R. Kurzawa
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
489.
R. Leszczynski
-
-
-
1
-
Slask Wroclaw
490.
R. Mammadov
-
-
-
1
-
LKS Lodz
491.
R. Wolski
-
-
-
1
1
Radomiak Radom
492.
Radosław Murawski
-
-
-
8
1
Lech Poznan
493.
Rafa Santos
-
-
-
2
-
Stal Mielec
494.
Rafal Augustyniak
-
-
-
1
-
Legia Warszawa
495.
Rafal Kurzawa
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
496.
Rafal Leszczynski
-
-
-
2
-
Slask Wroclaw
497.
Rafał Gikiewicz
-
-
-
1
-
Widzew Lodz
498.
Rafał Janicki
-
-
-
1
-
Gornik Zabrze
499.
Rahil Mammadov
-
-
-
3
-
LKS Lodz
500.
Remigiusz Szywacz
-
-
-
2
-
Ruch Chorzow
501.
Richard Jensen
-
-
-
1
-
Piast Gliwice
502.
Riza Durmisi
-
-
-
3
-
LKS Lodz
503.
S. Szymański
-
-
-
1
-
Ruch Chorzow
504.
Serafin Szota
-
-
-
4
-
Widzew Lodz
505.
Simeon Petrov
-
-
-
4
-
Slask Wroclaw
506.
Sokratis Dioudis
-
-
-
3
1
Zaglebie Lubin
507.
Sokratis Dioudis
-
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
508.
Stipe Jurić
-
-
-
1
-
LKS Lodz
509.
Szymon Szymanski
-
-
-
2
1
Ruch Chorzow
510.
Sławomir Abramowicz
-
-
-
2
-
Jagiellonia
511.
Takuto Oshima
-
-
-
7
-
Cracovia
512.
Taras Romanczuk
-
-
-
6
1
Jagiellonia
513.
Taras Romanczuk
-
-
-
3
-
Jagiellonia
514.
Thiago Ceijas
-
-
-
1
1
LKS Lodz
515.
Tihomir Kostadinov
-
-
-
2
-
Piast Gliwice
516.
Tom Hateley
-
-
-
1
-
Piast Gliwice
517.
Tomas Pekhart
-
-
-
3
-
Legia Warszawa
518.
Tomasz Foszmańczyk
-
-
-
2
-
Ruch Chorzow
519.
Tomasz Kupisz
-
-
-
4
-
Jagiellonia
520.
Tomasz Mokwa
-
-
-
2
-
Lech Poznan
521.
Tomasz Pieńko
-
-
-
1
-
Zaglebie Lubin
522.
Tomasz Tułacz
-
-
-
3
-
Puszcza
523.
V. Bichakhchyan
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
524.
Vagner Dias
-
-
-
2
-
Radomiak Radom
525.
Valentin Cojocaru
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
526.
Vladan Kovačević
-
-
-
1
-
Rakow Czestochowa
527.
W. Dlugosz
-
-
-
1
-
Ruch Chorzow
528.
Waldemar Fornalik
-
-
-
2
2
Zaglebie Lubin
529.
Wiktor Długosz
-
-
-
1
-
Ruch Chorzow
530.
Wiktor Pleśnierowicz
-
-
-
6
-
Warta Poznan
531.
Wojciech Hajda
-
-
-
9
-
Puszcza
532.
Wojciech Lisowski
-
-
-
1
-
Pogon Szczecin
533.
Yuri Ribeiro
-
-
-
6
-
Legia Warszawa
534.
Zlatan Alomerović
-
-
-
2
-
Jagiellonia
535.
Zoran Arsenić
-
-
-
2
1
Rakow Czestochowa
536.
A. Dieguez
-
-
-
-
1
Jagiellonia
537.
A. Louveau
-
-
-
-
1
LKS Lodz
538.
Adrian Małachowski
-
-
-
-
1
LKS Lodz
539.
Erik Janza
-
-
-
-
1
Gornik Zabrze
540.
Kazimierz Moskal
-
-
-
-
1
LKS Lodz
541.
Konrad Kasolik
-
-
-
-
2
Ruch Chorzow
542.
Vagner
-
-
-
-
1
Radomiak Radom
Επιλεγμένα αγώνα
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
Ekstraklasa
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Jagiellonia
55
29
16
7
6
27
2
Slask Wroclaw
51
29
14
9
6
12
3
Lech Poznan
51
29
14
9
6
9
4
Gornik Zabrze
48
29
14
6
9
7
5
Legia Warszawa
47
29
12
11
6
10
6
Pogon Szczecin
47
29
14
5
10
20
7
Rakow Czestochowa
46
29
12
10
7
18
8
Widzew Lodz
42
29
12
6
11
1
9
Stal Mielec
38
29
10
8
11
-4
10
Radomiak Radom
35
29
9
8
12
-13
11
Piast Gliwice
35
29
7
14
8
-2
12
Zaglebie Lubin
35
29
9
8
12
-12
13
Warta Poznan
34
29
8
10
11
-4
14
Puszcza
32
29
7
11
11
-11
15
Cracovia
32
29
6
14
9
-2
16
Korona Kielce
30
29
6
12
11
-4
17
LKS Lodz
21
29
5
6
18
-33
18
Ruch Chorzow
20
29
2
14
13
-19
Tipp des Tages
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα