Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Όλες οι προβλέψεις
2600
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ζωντανές προβλέψεις
26
Τοπ προβλέψεις
Προβλέψεις για σήμερα
364
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για αύριο
447
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1483
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις από χθες
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Στοιχήματα με αξία
130
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
180
Τοπ Ευρώπη
63
Ευρώπη
746
Αμερική
157
Αφρική
81
Ασία
172
Αυστραλία
41
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
7
Iraq
>
Premier League
1
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
12
Conference North
12
Conference South
12
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
5
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Αϊτή
>
Championnat National
7
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Βενεζουέλα
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
5
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
6
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
8
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
8
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
5
Super League
6
Ινδονησία
>
Liga 1
5
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
4
Tercera Division G2
7
Tercera Division G3
7
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
5
Tercera Division G8
8
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
7
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
4
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
7
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
6
Elite Two
4
Καμπότζη
>
C-League
5
Καναδάς
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
3
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
8
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
2
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
19
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
9
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
7
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
8
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
6
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
5
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
5
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
7
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Παραγουάη Primera Division
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Jorge Sanguina
6
-
-
3
-
General Caballero JLM
2.
Ó. Cardozo
5
-
-
1
-
Libertad
3.
C. Domínguez
5
2
-
1
-
Cerro Porteño
4.
Alan Pereira
4
-
-
-
-
Sportivo Trinidense
5.
Carlos Arrúa
4
-
-
-
-
Olimpia Asunción
6.
A. Alcaraz
3
-
-
-
1
Club Guaraní
7.
Alejandro Samudio
3
-
-
-
-
Sportivo Ameliano
8.
Derlis Rodríguez Maciel
3
-
-
2
-
Tacuary FBC
9.
Diego Martínez
3
-
-
2
-
General Caballero JLM
10.
J. Iturbe
3
-
-
1
-
Cerro Porteño
11.
Jorge Benítez
3
-
-
-
-
Sportivo Luqueno
12.
Juan Pérez Centurión
3
-
-
1
-
Club Guaraní
13.
L. Melgarejo
3
2
-
-
-
Libertad
14.
Nicolás Maná
3
2
-
2
-
Sportivo Luqueno
15.
K. Parzajuk
3
-
-
-
-
Olimpia Asunción
16.
Paul Charpentier
3
-
-
-
-
Club Guaraní
17.
Walter González
3
-
-
4
1
Club Guaraní
18.
Wilson Ayala
3
-
-
1
1
2 de Mayo
19.
Álex Álvarez
2
-
-
-
-
Sportivo Luqueno
20.
A. Álvarez
2
-
-
-
-
Sportivo Luqueno
21.
A. Bareiro
2
-
-
-
-
Libertad
22.
Elvio Vera
2
-
-
-
-
Libertad
23.
Facundo Bruera
2
-
-
-
-
Olimpia Asunción
24.
F. Fernández
2
-
-
-
-
Cerro Porteño
25.
M. Fernández
2
-
-
2
-
Libertad
26.
Fernando Matías Cáceres Agüero
2
-
-
-
-
2 de Mayo
27.
Ivan Valdez
2
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
28.
Jesús Llano
2
-
-
2
-
2 de Mayo
29.
Joel Roman
2
-
-
3
-
Sportivo Trinidense
30.
Jorge Agustín Armoa Báez
2
-
-
-
-
General Caballero JLM
31.
Juan Santacruz
2
-
-
-
-
Club Guaraní
32.
Junior Barreto
2
-
-
1
-
Olimpia Asunción
33.
Leonardo Villagra
2
1
-
3
-
Sportivo Ameliano
34.
Lisandro Cabrera
2
-
-
-
-
Sol de América
35.
Lucas Pratto
2
-
-
-
-
Olimpia Asunción
36.
Miguel Barreto
2
-
-
3
-
2 de Mayo
37.
Néstor Camacho
2
-
-
-
-
Tacuary FBC
38.
Pablo Aguilar
2
-
-
4
-
Sportivo Luqueno
39.
Paul Riveros
2
-
-
2
-
Club Guaraní
40.
Pedro Delvalle
2
1
-
1
-
Sportivo Trinidense
41.
Rodrigo Arevalo
2
-
-
-
-
Nacional Asunción
42.
Rolando García Guerreño
2
-
-
1
-
Sol de América
43.
Ronald Javier Cornet Bogado
2
-
-
-
-
2 de Mayo
44.
Ronald Roa
2
-
-
1
-
Sol de América
45.
Ronaldo Báez
2
-
-
1
2
General Caballero JLM
46.
Víctor Hugo Dávalos Valdez
2
-
-
2
1
Sportivo Trinidense
47.
Víctor René Argüello Alfonso
2
-
-
-
-
2 de Mayo
48.
M. Acosta
1
-
-
1
2
Sol de América
49.
Agustín Manzur
1
-
-
5
-
Club Guaraní
50.
Aldo Agustín Maiz Gill
1
-
-
7
-
Sportivo Ameliano
51.
Brian Blasi
1
-
-
1
-
Nacional Asunción
52.
H. Caballero
1
-
-
2
-
Libertad
53.
L. Cardozo
1
-
-
2
-
Libertad
54.
Carlos Espinola
1
-
-
2
-
Olimpia Asunción
55.
R. Carrascal
1
-
-
1
-
Cerro Porteño
56.
D. Churín
1
-
-
2
-
Cerro Porteño
57.
Clementino González
1
-
-
2
-
General Caballero JLM
58.
A. Contrera
1
-
-
-
-
Sportivo Ameliano
59.
Cristian Damián Amarilla
1
-
-
1
-
Sol de América
60.
Diego Duarte
1
-
-
-
-
Nacional Asunción
61.
Diego Fernández
1
-
-
-
-
Sportivo Luqueno
62.
Elias Alfonso Aranda
1
-
-
1
-
2 de Mayo
63.
M. Espinoza
1
-
-
-
-
Libertad
64.
Franco Aragón
1
-
-
1
-
Sol de América
65.
Helerson
1
-
-
2
-
Tacuary FBC
66.
Hugo Fabián Franco Schlender
1
-
-
-
-
Sportivo Ameliano
67.
Hugo Javier Martínez Cantero
1
-
-
-
-
Libertad
68.
Ignacio Bailone
1
-
-
-
-
Nacional Asunción
69.
Iván Franco
1
-
-
-
-
Libertad
70.
Iván Villalba
1
-
-
3
-
Sportivo Luqueno
71.
José Sinisterra
1
-
-
-
-
Sportivo Trinidense
72.
Juan Jesús Salcedo Zárate
1
-
-
3
-
Sportivo Trinidense
73.
Luis Ortiz
1
-
-
-
-
Sol de América
74.
Manuel Capasso
1
-
-
-
-
Olimpia Asunción
75.
Marcos Cáceres
1
-
-
4
-
Tacuary FBC
76.
Marcos Gaona
1
-
-
-
-
2 de Mayo
77.
W. Mendieta
1
-
-
-
-
Libertad
78.
Milciades Bautista Adorno Aguero
1
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
79.
Miller Mareco
1
-
-
-
-
General Caballero JLM
80.
N. Morínigo
1
-
-
-
-
Tacuary FBC
81.
J. Morel
1
-
2
1
-
Cerro Porteño
82.
A. Oviedo
1
-
-
1
-
Cerro Porteño
83.
Pablo Esteban Espinoza Acosta
1
-
-
-
-
Tacuary FBC
84.
R. Piris Da Motta
1
-
-
3
-
Cerro Porteño
85.
I. Ramírez
1
-
-
-
-
Libertad
86.
Ramón Martínez
1
-
-
1
-
Olimpia Asunción
87.
Richard Daniel Torales Peralta
1
-
-
-
-
Sportivo Ameliano
88.
Rodrigo Rojas
1
-
-
4
-
Sportivo Luqueno
89.
F. Romero
1
-
-
-
-
Sportivo Trinidense
90.
Santiago Gabriel Salcedo González
1
-
-
-
-
Sol de América
91.
Sebastián Quintana
1
-
-
1
-
Olimpia Asunción
92.
J. Verdún
1
-
-
1
-
Tacuary FBC
93.
R. Villalba
1
-
-
-
-
Libertad
94.
Álvaro Cuello
-
-
-
2
-
Club Guaraní
95.
A. Franco
-
-
-
1
-
Olimpia Asunción
96.
Alan Julio César Vargas Pérez
-
-
-
1
-
General Caballero JLM
97.
Alberto Contrera
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
98.
Aldo Bareiro
-
-
-
2
-
Tacuary FBC
99.
Alejandro Fernandez
-
-
-
2
-
General Caballero JLM
100.
Alexis Adrián Rodas
-
-
-
2
-
General Caballero JLM
101.
Alexis Fernandez
-
-
-
4
-
Tacuary FBC
102.
Andrés Anca
-
-
-
1
-
Nacional Asunción
103.
Anibal Vega
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
104.
Ariel Galeano
-
-
-
2
-
Libertad
105.
Armando Ruiz Diaz
-
-
-
1
-
Sportivo Trinidense
106.
Arnaldo Zárate Santacruz
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
107.
Aureliano Torres
-
-
-
1
-
Olimpia Asunción
108.
B. Diaz
-
-
-
1
-
Club Guaraní
109.
B. Merlini
-
-
-
3
-
Libertad
110.
Brian Nicolás Quintana
-
-
-
1
-
Sol de América
111.
Brian Quintana
-
-
-
1
-
Sol de América
112.
Bruno Díaz
-
-
-
2
-
Club Guaraní
113.
Bruno Valdez
-
-
-
2
-
Cerro Porteño
114.
César Castro
-
-
-
2
-
2 de Mayo
115.
César Miño
-
-
-
1
-
Club Guaraní
116.
C. Servín
-
-
-
1
-
2 de Mayo
117.
Carlos Jose Samudio Romero
-
-
-
1
-
Sol de América
118.
Cesar Benitez
-
-
-
2
-
Sportivo Trinidense
119.
Cristian Báez
-
-
-
1
-
Cerro Porteño
120.
Cristian Iván Gaitán
-
-
-
1
-
Sol de América
121.
Cristian Núñez
-
-
-
2
-
Tacuary FBC
122.
D. Ríos
-
-
-
2
-
Sportivo Luqueno
123.
D. Rodríguez
-
-
-
1
-
Tacuary FBC
124.
Darío Ríos
-
-
-
2
-
Sportivo Luqueno
125.
David Villalba
-
-
-
3
-
Sportivo Trinidense
126.
Derlis González
-
-
-
1
-
Olimpia Asunción
127.
Derlis Orué
-
-
-
4
-
Sol de América
128.
Diego Mercado
-
-
-
1
-
Sportivo Trinidense
129.
E. Cáceres
-
-
-
1
-
Sol de América
130.
Edgardo Orzusa
-
-
-
1
-
Nacional Asunción
131.
Eduardo Duarte
-
-
-
1
-
Nacional Asunción
132.
Elias Sarquis
-
-
-
2
-
Sportivo Ameliano
133.
Estivel Moreira
-
-
-
1
-
Club Guaraní
134.
F. Báez
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
135.
F. Carrizo
-
-
-
1
-
Cerro Porteño
136.
F. Peralta
-
-
-
1
-
Cerro Porteño
137.
F. Vera
-
-
-
2
-
Sportivo Ameliano
138.
Fabio Giménez
-
-
-
2
1
2 de Mayo
139.
Facundo Ezequiel Velazco Flores
-
-
-
2
-
Nacional Asunción
140.
Federico Cristóforo
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
141.
Felipe Salomoni
-
-
-
1
-
Club Guaraní
142.
Fernando Díaz Arrellaga
-
-
-
4
-
Sol de América
143.
Fernando Martínez
-
-
-
1
-
General Caballero JLM
144.
Francisco Báez
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
145.
Fredderik Alfonso
-
-
-
3
-
Sportivo Ameliano
146.
Fredy Vera
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
147.
Gaspar Servio
-
-
-
4
-
Club Guaraní
148.
Gastón Olveira
-
-
-
2
-
Olimpia Asunción
149.
Guillermo Hauche
-
-
-
2
-
General Caballero JLM
150.
Guillermo Paiva
-
-
-
3
-
Tacuary FBC
151.
Gustavo Arevalos
-
-
-
2
-
General Caballero JLM
152.
Gustavo Caballero
-
-
-
1
-
Nacional Asunción
153.
Gustavo Manuel Navarro Galeano
-
-
-
1
-
Sol de América
154.
Gustavo Navarro Galeano
-
-
-
2
-
Sol de América
155.
Héctor Fabián Ponce
-
-
-
1
-
General Caballero JLM
156.
Hugo Benítez
-
-
-
2
-
Olimpia Asunción
157.
Hugo Fernández
-
-
-
1
-
Olimpia Asunción
158.
Ismael Benegas
-
-
-
3
-
Nacional Asunción
159.
Ivan Alexander Duarte Benitez
-
-
-
1
-
General Caballero JLM
160.
J. González
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
161.
J. Jorge
-
-
-
1
-
Sportivo Trinidense
162.
Javier Dominguez
-
-
-
4
-
2 de Mayo
163.
Jordán Santacruz
-
-
-
1
-
Nacional Asunción
164.
Jorge Jara
-
-
-
5
-
Sportivo Trinidense
165.
Jorge Miguel Ortega Salinas
-
-
-
2
-
Tacuary FBC
166.
Jorge Mora
-
-
-
1
-
Sol de América
167.
José Arrúa
-
-
-
2
-
Sportivo Trinidense
168.
Jose Arrua
-
-
-
1
-
Sportivo Trinidense
169.
Juan Fernando Alfaro
-
-
-
1
-
Nacional Asunción
170.
Juan Luis Alfaro
-
-
-
2
-
Nacional Asunción
171.
Julián Bonetto
-
-
-
1
-
Sportivo Trinidense
172.
L. Comas
-
-
-
1
-
Sportivo Luqueno
173.
L. Riveros
-
-
-
1
-
Cerro Porteño
174.
Lucas Romero
-
-
-
4
-
Tacuary FBC
175.
Luis Cabral
-
-
-
1
-
Tacuary FBC
176.
Luis De la Cruz
-
-
-
3
-
Sportivo Trinidense
177.
Luis Martinez
-
-
-
2
-
Sportivo Ameliano
178.
M. Riveros
-
-
-
1
-
Sportivo Trinidense
179.
M. Silva
-
-
-
3
-
Libertad
180.
Manuel Romero
-
-
-
3
-
General Caballero JLM
181.
Marcelo Ferreira
-
-
-
1
-
Sportivo Luqueno
182.
Marcelo Paredes
-
-
-
1
-
Tacuary FBC
183.
Marcos David Benítez Acosta
-
-
-
2
-
Sportivo Ameliano
184.
Marcos Martinich
-
-
-
2
-
Sportivo Ameliano
185.
Mario López
-
-
-
3
-
Club Guaraní
186.
Matías Valenti
-
-
-
2
-
General Caballero JLM
187.
Mathías Andres Suárez Cabrera
-
-
-
1
-
Sportivo Luqueno
188.
Mathías Martínez
-
-
-
2
-
Club Guaraní
189.
N. Giménez
-
-
-
1
-
Libertad
190.
Nazareno Bazán
-
-
-
2
-
Nacional Asunción
191.
Nelson Acevedo
-
-
-
1
-
Tacuary FBC
192.
O. Gimenez
-
-
-
1
-
Sportivo Trinidense
193.
Orlando Berrío
-
-
-
2
-
Tacuary FBC
194.
Orlando Gaona Lugo
-
-
-
1
-
Nacional Asunción
195.
Oscar Gimenez
-
-
-
4
-
Sportivo Trinidense
196.
P. Aguilar
-
-
-
2
-
Sportivo Luqueno
197.
Pedro Arce
-
-
-
2
-
Sportivo Trinidense
198.
Pedro Sarabia Achucarro
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
199.
Pedro Sosa
-
-
-
3
-
2 de Mayo
200.
R. Santa Cruz
-
-
-
1
-
Libertad
201.
Richard Fabián Prieto
-
-
-
3
-
Club Guaraní
202.
Richard Ortiz
-
-
-
1
-
Olimpia Asunción
203.
Rodi Ferreira
-
-
-
1
-
Sportivo Luqueno
204.
Rodrigo Osmar Duarte Irala
-
-
-
2
-
Sol de América
205.
Sebastian Zaracho
-
-
-
2
-
Club Guaraní
206.
Sergio Bareiro
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
207.
Sergio Fretes
-
-
-
1
-
Sportivo Luqueno
208.
Sergio Mendoza
-
-
-
3
-
Sportivo Trinidense
209.
Sergio Ojeda
-
-
-
3
-
Nacional Asunción
210.
Sergio Otálvaro
-
-
-
1
-
Club Guaraní
211.
Teodoro Arce
-
-
-
4
-
General Caballero JLM
212.
Thomas Gutiérrez
-
-
-
3
-
Sportivo Ameliano
213.
Tiago Isaías Caballero Fleytas
-
-
-
3
-
Nacional Asunción
214.
Tomas Lezcano
-
-
-
1
2
General Caballero JLM
215.
Víctor Barrios
-
-
-
3
-
Sol de América
216.
Víctor Salazar
-
-
-
2
-
Olimpia Asunción
217.
Valdeci
-
-
-
4
-
Tacuary FBC
218.
Victor Ferraz
-
-
-
1
-
Tacuary FBC
219.
Vinícius Eutrópio
-
-
-
1
-
Tacuary FBC
220.
W. Viera
-
-
-
2
-
Cerro Porteño
221.
Walter Cabrera
-
-
-
1
-
Sportivo Ameliano
222.
Wildo Alonso
-
-
-
2
-
Sportivo Trinidense
223.
Wilson Ibarrola
-
-
-
1
-
Club Guaraní
224.
Wilson Quiñónez
-
-
-
1
-
Sportivo Trinidense
225.
D. Viera
-
-
-
-
1
Libertad
226.
J. P. Pumpido
-
-
-
-
1
Nacional Asunción
227.
Marcos Riveros
-
-
-
-
3
Sportivo Trinidense
228.
Nelson Gauto
-
-
-
-
2
2 de Mayo
229.
Saúl Salcedo Zárate
-
-
-
-
1
Olimpia Asunción
230.
Sebastian Vargas
-
-
-
-
1
Nacional Asunción
Επιλεγμένα αγώνα
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
Primera Division Apertura
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Libertad
21
9
6
3
0
11
2
2 de Mayo
17
10
5
2
3
5
3
Olimpia Asunción
17
10
4
5
1
4
4
Sportivo Luqueno
15
10
4
3
3
4
5
Sportivo Ameliano
15
11
4
3
4
-6
6
Cerro Porteño
14
10
3
5
2
2
7
General Caballero JLM
13
10
2
7
1
0
8
Tacuary FBC
13
11
3
4
4
-3
9
Club Guaraní
11
10
2
5
3
2
10
Sol de América
10
10
2
4
4
-3
11
Sportivo Trinidense
7
10
2
1
7
-7
12
Nacional Asunción
5
9
1
2
6
-9
Tipp des Tages
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα