Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
6
Latvian Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
1306
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
15
Προβλέψεις για αύριο
1111
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2760
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
375
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
187
Τοπ Ευρώπη
49
Ευρώπη
694
Αμερική
205
Αφρική
80
Ασία
123
Αυστραλία
38
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
7
LaLiga
9
Bundesliga
8
Serie A
8
Ligue 1
8
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
4
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
9
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
8
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
4
Iraq
>
Premier League
8
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
3
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
7
Championship
14
League one
11
League two
14
Conference
12
Conference North
12
Conference South
12
FA Cup
2
Capital One Cup
Bostik League
15
Premier League 2
5
Southern League
21
Northern Premier
13
Women SL
4
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
4
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
3
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
1
Ligue 2
8
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
18
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
4
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
6
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
5
Erste Division
2
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
5
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
7
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
7
Landesliga Kärnten
6
Αυστραλία
>
A-League
4
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
3
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
2
Northern Nsw
5
Npl Victoria
4
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Αϊτή
>
Championnat National
6
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
1
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
2
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
4
Βενεζουέλα
>
Primera Division
3
Segunda Division
7
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
1
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
3
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Βουλγαρία
>
First League
6
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
7
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
9
Serie A
8
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
15
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
6
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
10
National
1
National 2
23
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
7
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
6
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
7
Regionalliga Bayern
5
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
6
Oberliga NOFV Sud
7
Oberliga Schleswig Holstein
8
Oberliga Hamburg
6
Oberliga Bremen
6
Oberliga Niedersachsen
9
Oberliga Westfalen
7
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
9
Oberliga Bayern Nord
7
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
5
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
4
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
2
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
6
Primera Division
10
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
5
1. Division
2
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
5
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
1
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
4
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
9
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
2
League 1
9
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
3
First Division
1
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
5
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
9
Segunda Division
10
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
8
Serie B
8
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
4
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
5
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Κύπελλο Ολλανδίας
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
10
Κίνα
>
Super League
7
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
3
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
5
Καναδάς
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
2
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
1
Primera B
5
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
2
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
4
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
5
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
6
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
8
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
6
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
7
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
4
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
6
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
14
Liga Premier Serie B
6
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
3
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
15
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
4
1. Deild
3
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
9
Νικαράγουα
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
13
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
7
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
7
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
5
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
6
Division 1
9
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
2
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
8
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
6
Segunda Division
5
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
5
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
7
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
7
1. Liga
6
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
8
Segunda Liga
8
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
6
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
7
1. Division
8
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
6
PFL - East
PFL - South
10
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
8
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
4
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
6
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
4
League One
5
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
5
2. liga
7
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
5
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
4
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
7
Div 1 Sodra
7
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
3
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
1
Ταϊλάνδη
>
Premier League
7
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
9
TFF 1. Lig
8
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
15
MSFL
5
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
7
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
12
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
4
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Λετονία Virsliga
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
18.04.2024
18:30
FK Jelgava
0 - 3
Valmieras FK
16:30
Grobinas SC
3 - 2
FK Liepaja
17.04.2024
18:30
Rigas Futbola skola
2 - 0
FS METTA/LU Riga
16:30
FK Auda
1 - 0
BFC Daugavpils
16.04.2024
16:30
FK Tukums 2000
2 - 1
Riga FC
14.04.2024
15:00
Valmieras FK
0 - 1
FK Liepaja
13.04.2024
17:00
FK Jelgava
0 - 0
FK Auda
15:00
Grobinas SC
3 - 0
FS METTA/LU Riga
12.04.2024
18:00
Rigas Futbola skola
5 - 0
FK Tukums 2000
17:00
Riga FC
2 - 0
BFC Daugavpils
09.04.2024
17:00
FK Liepaja
1 - 0
FK Auda
16:00
Valmieras FK
1 - 1
Grobinas SC
08.04.2024
18:00
Riga FC
2 - 0
FK Jelgava
16:00
FK Tukums 2000
0 - 0
FS METTA/LU Riga
07.04.2024
14:00
BFC Daugavpils
1 - 1
Rigas Futbola skola
05.04.2024
17:00
FK Auda
3 - 1
Valmieras FK
04.04.2024
17:00
Riga FC
4 - 0
FK Liepaja
16:00
FK Tukums 2000
2 - 0
Grobinas SC
03.04.2024
18:00
Rigas Futbola skola
5 - 1
FK Jelgava
16:00
FS METTA/LU Riga
0 - 1
BFC Daugavpils
31.03.2024
15:00
Valmieras FK
2 - 1
Riga FC
13:00
Grobinas SC
1 - 1
FK Auda
30.03.2024
15:00
BFC Daugavpils
3 - 1
FK Tukums 2000
13:00
FK Liepaja
0 - 3
Rigas Futbola skola
29.03.2024
15:00
FK Jelgava
0 - 1
FS METTA/LU Riga
17.03.2024
13:00
FK Jelgava
2 - 3
FK Tukums 2000
16.03.2024
15:00
BFC Daugavpils
2 - 0
Grobinas SC
14:00
Riga FC
1 - 0
FK Auda
12:00
FS METTA/LU Riga
2 - 0
FK Liepaja
15.03.2024
17:00
Rigas Futbola skola
0 - 1
Valmieras FK
10.03.2024
14:00
FS METTA/LU Riga
0 - 2
Valmieras FK
12:00
Grobinas SC
0 - 1
Riga FC
09.03.2024
15:00
FK Jelgava
0 - 0
BFC Daugavpils
13:00
FK Liepaja
0 - 2
FK Tukums 2000
08.03.2024
17:00
FK Auda
1 - 2
Rigas Futbola skola
Επιλεγμένα αγώνα
Es1
Rayo Vallecano
Osasuna
20/04/2024 16:15
2
Virsliga Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Rigas Futbola skola
16
7
5
1
1
14
2
Riga FC
15
7
5
0
2
8
3
Valmieras FK
13
7
4
1
2
4
4
FK Tukums 2000
13
7
4
1
2
-1
5
BFC Daugavpils
11
7
3
2
2
2
6
FK Auda
8
7
2
2
3
0
7
Grobinas SC
8
7
2
2
3
-1
8
FS METTA/LU Riga
7
7
2
1
4
-5
9
FK Liepaja
6
7
2
0
5
-10
10
FK Jelgava
2
7
0
2
5
-11
Tipp des Tages
Br1
Atlético Mineiro
Cruzeiro
21/04/2024 02:00
X
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα