Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
133
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
7
Προβλέψεις για αύριο
290
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1595
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2567
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
47
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
84
Τοπ Ευρώπη
53
Ευρώπη
652
Αμερική
171
Αφρική
57
Ασία
122
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
2
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
6
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
1
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
6
Championship
3
League one
2
League two
2
Conference
1
Conference North
2
Conference South
2
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
4
Premier League 2
Southern League
22
Northern Premier
2
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
2
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
1
Albanian Cup
2
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
Algeria Cup
2
Super Cup
U21 League
4
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
2
Primera C
2
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
10
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
1
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
4
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
2
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Αϊτή
>
Championnat National
1
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
4
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
4
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
1
Serie C
1
Serie D
31
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
1
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
2
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
2
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
1
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
10
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
1
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
1
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
2
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
1
Swiss Cup
2
Ελλάδα
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
1
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
9
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Ιρλανδία
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
16
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
10
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
2
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
10
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
1
Primavera 2
16
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
2
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
2
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
8
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
2
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
5
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
4
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
2
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
3
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
2
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
7
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
11
Νικαράγουα
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
31
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
Division 1
3
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
1
Ουγκάντα
>
Premier League
6
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
1
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
7
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
6
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
2
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
2
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
3
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
3
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
1
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
7
Ykkosliiga
5
Kakkonen
6
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
2
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Καζακστάν Premier League
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Maksim Samorodov
4
1
-
1
-
FK Aktobe
2.
Idris Umaev
3
-
-
1
-
FK Aktobe
3.
Jasur Yakhshiboev
3
-
-
1
-
FK Ordabasy
4.
Boris Cmiljanić
2
-
-
1
-
FK Kyzylzhar
5.
China
2
1
-
2
-
Yelimay Semey
6.
Elkhan Astanov
2
1
-
1
-
FC Astana
7.
Ersultan Kaldybekov
2
-
-
1
-
FK Atyrau
8.
Evgeni Berezkin
2
-
-
-
-
FK Kyzylzhar
9.
Evgeniy Berezkin
2
-
-
1
-
FK Kyzylzhar
10.
Gaby Kiki
2
-
-
-
-
FK Aktobe
11.
D. Henen
2
-
-
1
-
Tobol Kostanay
12.
João Paulo
2
-
-
1
-
Kairat Almaty
13.
S. Muzhikov
2
1
-
-
-
FC Zhetysu
14.
Pedro Eugénio
2
-
-
-
-
FK Atyrau
15.
Sergey Maliy
2
-
-
1
-
FK Ordabasy
16.
Toktar Zangylyshbay
2
-
-
-
-
Kaisar Kyzylorda
17.
Valeriy Gromyko
2
-
-
-
-
Kaisar Kyzylorda
18.
Adilet Sadybekov
1
-
-
1
-
Kairat Almaty
19.
Adilkhan Tanzharikov
1
-
-
-
-
FK Aktobe
20.
Arb Manaj
1
-
-
-
-
Zhenis
21.
Branislav Sluka
1
-
-
-
-
FC Turan
22.
David Henen
1
-
-
1
-
Tobol Kostanay
23.
Dmitriy Sergeev
1
-
-
-
-
Kairat Almaty
24.
Erkin Tapalov
1
-
-
2
-
Tobol Kostanay
25.
Evgen Shakhov
1
-
-
-
-
Tobol Kostanay
26.
Giorgi Zaria
1
-
-
-
-
Kairat Almaty
27.
Godberg Cooper
1
-
-
-
-
Tobol Kostanay
28.
D. Grechikho
1
-
-
-
-
Zhenis
29.
Igor Ivanović
1
-
-
1
-
Tobol Kostanay
30.
Igor Plastun
1
-
-
-
-
FK Ordabasy
31.
Leonardo Vaca
1
-
-
3
-
FC Turan
32.
Marin Tomasov
1
-
-
1
-
FC Astana
33.
R. Murtazayev
1
-
-
-
-
Yelimay Semey
34.
P. N'Diaye
1
-
-
2
-
Tobol Kostanay
35.
Nikolay Signevich
1
-
-
1
-
FK Atyrau
36.
Oleksiy Shchebetun
1
-
-
1
-
FK Kyzylzhar
37.
Ousmane Camara
1
-
-
1
-
FC Astana
38.
Róger Cañas
1
-
-
1
-
FC Shakhter
39.
Robert Tambe
1
-
-
-
-
Yelimay Semey
40.
Shakhboz Umarov
1
-
-
-
-
FK Ordabasy
41.
Stanislav Basmanov
1
-
-
-
-
FC Astana
42.
Timur Muldinov
1
-
-
1
-
FK Kyzylzhar
43.
Yan Vorogovskiy
1
-
-
-
-
FC Astana
44.
Zlatan Šehović
1
-
-
-
-
FK Ordabasy
45.
Zoran Nizic
1
-
-
2
-
FK Kyzylzhar
46.
A. Abdulla
-
-
-
1
-
FC Shakhter
47.
A. Siukaev
-
-
-
2
-
FC Zhetysu
48.
A. Zhumakhanov
-
-
-
2
-
FK Atyrau
49.
Adi Adambaev
-
-
-
1
-
FK Atyrau
50.
Adilbek Zhumakhanov
-
-
-
1
-
FK Atyrau
51.
Adilet Kenesbek
-
-
-
2
-
Kaisar Kyzylorda
52.
Albert Gabaraev
-
-
-
1
-
Tobol Kostanay
53.
Aleksa Amanović
-
-
-
1
-
FC Astana
54.
Aleksandr Marochkin
-
-
-
1
-
FC Astana
55.
Aleksandr Shirobokov
-
-
-
1
-
Kairat Almaty
56.
Aleksandr Sokolenko
-
-
-
1
-
FC Turan
57.
Alibek Kasym
-
-
-
1
-
FK Aktobe
58.
Almas Tyulyubay
-
-
-
1
-
FC Shakhter
59.
Anton Tolordava
-
-
-
1
-
FC Shakhter
60.
Arad Ofri
-
-
-
1
-
Kairat Almaty
61.
Ardak Saulet
-
-
-
2
-
FK Kyzylzhar
62.
Artjom Dmitrijev
-
-
-
1
-
FC Turan
63.
Askhat Tagybergen
-
-
-
2
-
FK Ordabasy
64.
Aslan Adil
-
-
-
1
-
FK Atyrau
65.
Aybar Zhaksylykov
-
-
-
1
-
Kaisar Kyzylorda
66.
B. Hjertstrand
-
-
-
1
-
Zhenis
67.
Bagdat Kairov
-
-
-
3
-
FK Aktobe
68.
Barnes Osei
-
-
-
1
-
FC Astana
69.
Bauyrzhan Baytana
-
-
-
1
-
FK Aktobe
70.
Bogdan Savkiv
-
-
-
1
-
FC Shakhter
71.
D. Kasabulat
-
-
-
2
-
Kairat Almaty
72.
D. Shmidt
-
-
-
1
-
Yelimay Semey
73.
D. Yashin
-
-
-
1
-
Yelimay Semey
74.
Danil Ustimenko
-
-
-
1
-
Kairat Almaty
75.
Dmitri Borodin
-
-
-
1
-
Kaisar Kyzylorda
76.
Dmitriy Shomko
-
-
-
1
-
Yelimay Semey
77.
Dmytro Ryzhuk
-
-
-
1
-
FC Shakhter
78.
Egor Alishauskas
-
-
-
1
-
FC Shakhter
79.
Erkebulan Seydakhmet
-
-
-
1
-
Kairat Almaty
80.
Fabien Ourega
-
-
-
1
-
FC Astana
81.
Fedi Ben Choug
-
-
-
6
-
FC Turan
82.
G. Chaduneli
-
-
-
3
-
FC Zhetysu
83.
G. Cooper
-
-
-
1
-
Tobol Kostanay
84.
G. Kenzhebek
-
-
-
2
-
Zhenis
85.
Gevorg Nadzharyan
-
-
-
1
-
FK Atyrau
86.
I. Bidzinashvili
-
-
-
1
-
Zhenis
87.
I. Ivanović
-
-
-
2
-
Tobol Kostanay
88.
I. Miladinovic
-
-
-
1
-
Tobol Kostanay
89.
Ibrokhimhalil Yuldoshev
-
-
-
1
-
Kairat Almaty
90.
Igor Shatskiy
-
-
-
1
-
FK Aktobe
91.
Igor Stasevich
-
-
-
1
2
FK Atyrau
92.
Imeda Ashortia
-
-
-
2
-
FC Shakhter
93.
Irakli Bidzinashvili
-
-
-
1
-
Zhenis
94.
Joel Kayamba
-
-
-
2
-
FK Atyrau
95.
Jovan Pajovic
-
-
-
3
-
Kaisar Kyzylorda
96.
Juan Asprilla
-
-
-
1
-
FC Shakhter
97.
K. Kalmuratov
-
-
-
2
-
Kaisar Kyzylorda
98.
Kuanysh Kalmuratov
-
-
-
1
-
Kaisar Kyzylorda
99.
Lovro Cvek
-
-
-
1
-
FK Ordabasy
100.
Luka Gadrani
-
-
-
1
-
Kairat Almaty
101.
Luka Imnadze
-
-
-
1
-
FK Kyzylzhar
102.
M. Aymanov
-
-
-
1
-
Kaisar Kyzylorda
103.
M. Chikanchi
-
-
-
2
-
FC Zhetysu
104.
Marko Nikolić
-
-
-
1
-
FC Turan
105.
Marlen Aimanov
-
-
-
2
-
Kaisar Kyzylorda
106.
Mateo Barac
-
-
-
2
2
FK Aktobe
107.
Mateus Barbosa
-
-
-
1
-
FK Atyrau
108.
N. Korzun
-
-
-
2
-
Yelimay Semey
109.
Nauryzbek Zhagorov
-
-
-
2
-
FK Atyrau
110.
Nikita Kalmykov
-
-
-
2
-
Zhenis
111.
Nikita Korzun
-
-
-
1
-
Yelimay Semey
112.
Nikola Cuckić
-
-
-
1
-
FC Turan
113.
Nurlan Dairov
-
-
-
1
-
FC Zhetysu
114.
Ofri Arad
-
-
-
1
-
Kairat Almaty
115.
Olzhas Kerimzhanov
-
-
-
1
-
FK Atyrau
116.
Q. Cornette
-
-
-
1
-
Yelimay Semey
117.
Rúben Brígido
-
-
-
1
-
FK Kyzylzhar
118.
R. Asrankulov
-
-
-
1
-
Tobol Kostanay
119.
R. Karimov
-
-
-
1
-
FC Astana
120.
R. Orynbassar
-
-
-
1
-
FC Zhetysu
121.
R. Rodriges
-
-
-
1
-
Yelimay Semey
122.
R. Tsonev
-
-
-
1
-
Tobol Kostanay
123.
Rafael Sabino
-
-
-
1
-
FK Kyzylzhar
124.
Ramazan Orazov
-
-
-
1
-
FK Aktobe
125.
Rauan Orynbassar
-
-
-
1
-
FC Zhetysu
126.
Rifat Nurmugamet
-
-
-
1
-
FC Turan
127.
Roger Cañas
-
-
-
1
-
FC Shakhter
128.
Ruslan Yudenkov
-
-
-
1
-
Kaisar Kyzylorda
129.
S. Sovet
-
-
-
2
-
FK Aktobe
130.
Serikzhan Muzhikov
-
-
-
1
-
FC Zhetysu
131.
Shyngys Flyuk
-
-
-
1
-
FC Shakhter
132.
T. Mosiashvili
-
-
-
2
-
FC Zhetysu
133.
T. Zhangylyshbay
-
-
-
1
-
Kaisar Kyzylorda
134.
Temirlan Erlanov
-
-
-
1
-
FK Ordabasy
135.
Timurbek Zakirov
-
-
-
1
-
FC Turan
136.
Ular Zhaksybaev
-
-
-
2
-
FK Kyzylzhar
137.
Ular Zhaksybayev
-
-
-
2
-
FK Kyzylzhar
138.
Viktor Velkoski
-
-
-
3
-
FC Turan
139.
Vyacheslav Shvyrev
-
-
-
1
-
Kairat Almaty
140.
Y. Nurgaliyev
-
-
-
2
-
Yelimay Semey
141.
Y. Pertsukh
-
-
-
1
-
Yelimay Semey
142.
Y. Vorogovskiy
-
-
-
1
-
FC Astana
143.
Yeskendir Kybyray
-
-
-
1
-
FC Zhetysu
144.
Z. Tevzadze
-
-
-
1
-
Zhenis
145.
Z. Zhumashev
-
-
-
1
-
Tobol Kostanay
146.
Zlatan Sehovic
-
-
-
1
-
FK Ordabasy
147.
Aleksa Amanovic
-
-
-
-
1
FC Astana
148.
Duman Narzildaev
-
-
-
-
1
Kaisar Kyzylorda
149.
Ivan Šaravanja
-
-
-
-
1
Yelimay Semey
Επιλεγμένα αγώνα
Fr2
Valenciennes FC
Ajaccio
23/04/2024 20:45
2
Premier League Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
FK Aktobe
10
4
3
1
0
7
2
FK Kyzylzhar
8
5
2
2
1
6
3
FK Ordabasy
8
5
2
2
1
5
4
Tobol Kostanay
8
4
2
2
0
4
5
Kairat Almaty
8
5
2
2
1
0
6
FC Astana
7
5
2
1
2
2
7
Yelimay Semey
7
4
2
1
1
0
8
FC Zhetysu
7
4
2
1
1
0
9
Zhenis
6
5
2
0
3
-7
10
FK Atyrau
4
5
0
4
1
-1
11
FC Turan
4
5
1
1
3
-2
12
FC Shakhter
3
5
1
0
4
-8
13
Kaisar Kyzylorda
1
4
0
1
3
-6
14
Aksu Stepnogorsk
0
0
0
0
0
0
Tipp des Tages
Pe1
CD Comerciantes
Alianza Atlético
23/04/2024 22:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα