Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
133
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
6
Προβλέψεις για αύριο
290
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1595
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2567
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
47
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
84
Τοπ Ευρώπη
53
Ευρώπη
652
Αμερική
171
Αφρική
57
Ασία
122
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
2
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
6
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
3
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
2
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
1
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
2
Second League
1
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
6
Championship
3
League one
2
League two
2
Conference
1
Conference North
2
Conference South
2
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
4
Premier League 2
Southern League
22
Northern Premier
2
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
2
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
1
Albanian Cup
2
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
Algeria Cup
2
Super Cup
U21 League
4
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
1
Primera B
2
Primera C
2
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
10
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
First League
1
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
4
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
2
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Αϊτή
>
Championnat National
1
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
4
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
4
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
1
Serie C
1
Serie D
31
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
1
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
2
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
2
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
1
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
10
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
1
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
1
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
2
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
1
Swiss Cup
2
Ελλάδα
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
1
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
1
Ινδονησία
>
Liga 1
9
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Ιρλανδία
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
16
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
10
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
2
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
10
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
1
Primavera 2
16
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
2
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
2
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
8
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
2
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
5
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
4
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
2
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
3
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
2
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
7
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
11
Νικαράγουα
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
31
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
Division 1
3
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
1
Ουγκάντα
>
Premier League
6
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
1
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
1
Segunda División
3
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
7
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
6
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
2
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
2
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
2
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
3
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
3
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
1
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
7
Ykkosliiga
5
Kakkonen
6
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
2
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
2
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
16
Copa Sudamericana
16
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Ισραήλ Liga Leumit
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
19.04.2024
15:00
Hapoel Ramat Gan
3 - 0
Ihud Bnei Shfaram
15:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 2
Hapoel Kfar Saba
15:00
Kafr Qasim
0 - 1
Hapoel Afula
15:00
Hapoel Acre
0 - 0
Sektzia Nes Tziona
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 3
Maccabi Herzliya
15:00
Ironi Tiberias
3 - 1
Ramat HaSharon
15:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
15:00
Bnei Yehuda
1 - 3
FC Nazareth Ilit
12.04.2024
15:00
FC Nazareth Ilit
2 - 1
Hapoel Afula
15:00
Maccabi Kabilio Jaffa
1 - 2
Hapoel Ironi Rishon
15:00
Ihud Bnei Shfaram
1 - 2
Bnei Yehuda
15:00
Hapoel Kfar Saba
1 - 1
Ramat HaSharon
15:00
Kafr Qasim
1 - 2
Hapoel Acre
15:00
Ironi Kiryat Shmona
1 - 0
Sektzia Nes Tziona
15:00
Ironi Tiberias
2 - 2
Maccabi Herzliya
15:00
Hapoel Ramat Gan
1 - 1
Hapoel Umm Al Fahm
09.04.2024
18:00
Hapoel Ironi Rishon
1 - 0
FC Nazareth Ilit
08.04.2024
18:00
Maccabi Herzliya
0 - 2
Ironi Kiryat Shmona
18:00
Sektzia Nes Tziona
1 - 3
Kafr Qasim
18:00
Ramat HaSharon
6 - 3
Ihud Bnei Shfaram
05.04.2024
15:00
Hapoel Afula
2 - 3
Hapoel Ramat Gan
15:00
Bnei Yehuda
2 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
15:00
Hapoel Acre
0 - 1
Hapoel Kfar Saba
15:00
Hapoel Umm Al Fahm
0 - 0
Ironi Tiberias
01.04.2024
18:00
Kafr Qasim
0 - 3
Maccabi Herzliya
18:00
Ihud Bnei Shfaram
0 - 1
Hapoel Acre
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 2
Ramat HaSharon
29.03.2024
14:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 0
Ironi Tiberias
14:00
FC Nazareth Ilit
2 - 2
Bnei Yehuda
14:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 2
Sektzia Nes Tziona
14:00
Hapoel Afula
3 - 1
Hapoel Ironi Rishon
14:00
Ironi Kiryat Shmona
0 - 2
Hapoel Umm Al Fahm
25.03.2024
18:00
Maccabi Herzliya
1 - 0
Hapoel Kfar Saba
18:00
Sektzia Nes Tziona
4 - 1
Ihud Bnei Shfaram
18:00
Hapoel Acre
4 - 1
Maccabi Kabilio Jaffa
22.03.2024
14:00
Bnei Yehuda
4 - 2
Hapoel Afula
14:00
Ramat HaSharon
1 - 1
FC Nazareth Ilit
14:00
Hapoel Umm Al Fahm
1 - 0
Kafr Qasim
14:00
Hapoel Ironi Rishon
2 - 1
Hapoel Ramat Gan
18.03.2024
18:00
Ihud Bnei Shfaram
0 - 2
Maccabi Herzliya
18:00
Kafr Qasim
1 - 2
Ironi Tiberias
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
5 - 1
Sektzia Nes Tziona
18:00
FC Nazareth Ilit
2 - 0
Hapoel Acre
15.03.2024
14:00
Hapoel Ironi Rishon
0 - 2
Bnei Yehuda
14:00
Hapoel Kfar Saba
2 - 0
Hapoel Umm Al Fahm
14:00
Hapoel Afula
0 - 1
Ramat HaSharon
14:00
Hapoel Ramat Gan
0 - 1
Ironi Kiryat Shmona
12.03.2024
18:00
Ironi Tiberias
1 - 0
Ironi Kiryat Shmona
11.03.2024
18:00
Bnei Yehuda
0 - 5
Hapoel Ramat Gan
18:00
Ramat HaSharon
1 - 0
Hapoel Ironi Rishon
18:00
Maccabi Herzliya
0 - 3
Maccabi Kabilio Jaffa
08.03.2024
14:00
Hapoel Umm Al Fahm
3 - 1
Ihud Bnei Shfaram
14:00
Sektzia Nes Tziona
1 - 1
FC Nazareth Ilit
14:00
Hapoel Acre
1 - 0
Hapoel Afula
14:00
Ironi Tiberias
1 - 1
Hapoel Kfar Saba
14:00
Ironi Kiryat Shmona
0 - 0
Kafr Qasim
04.03.2024
18:00
Ihud Bnei Shfaram
1 - 2
Ironi Tiberias
18:00
Hapoel Kfar Saba
0 - 0
Ironi Kiryat Shmona
18:00
Bnei Yehuda
3 - 1
Ramat HaSharon
18:00
Maccabi Kabilio Jaffa
2 - 0
Hapoel Umm Al Fahm
01.03.2024
14:00
Hapoel Ramat Gan
1 - 1
Kafr Qasim
14:00
FC Nazareth Ilit
1 - 0
Maccabi Herzliya
14:00
Hapoel Afula
1 - 2
Sektzia Nes Tziona
14:00
Hapoel Ironi Rishon
2 - 0
Hapoel Acre
26.02.2024
18:00
Ramat HaSharon
3 - 1
Hapoel Ramat Gan
18:00
Ironi Kiryat Shmona
2 - 1
Ihud Bnei Shfaram
18:00
Kafr Qasim
2 - 3
Hapoel Kfar Saba
23.02.2024
14:00
Hapoel Umm Al Fahm
2 - 1
FC Nazareth Ilit
14:00
Maccabi Herzliya
2 - 1
Hapoel Afula
14:00
Sektzia Nes Tziona
2 - 1
Hapoel Ironi Rishon
Επιλεγμένα αγώνα
Fr2
Valenciennes FC
Ajaccio
23/04/2024 20:45
2
Liga Leumit Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Bnei Yehuda
61
30
19
4
7
21
2
Ironi Kiryat Shmona
60
30
19
3
8
31
3
Ironi Tiberias
54
30
14
12
4
18
4
Maccabi Kabilio Jaffa
50
30
14
8
8
18
5
FC Nazareth Ilit
47
30
13
8
9
12
6
Ramat HaSharon
45
30
12
9
9
7
7
Hapoel Umm Al Fahm
42
30
10
12
8
4
8
Maccabi Herzliya
42
30
11
9
10
-7
9
Hapoel Acre
41
30
10
11
9
1
10
Kafr Qasim
37
30
9
10
11
-8
11
Hapoel Ironi Rishon
35
30
9
8
13
-12
12
Hapoel Ramat Gan
34
30
8
10
12
1
13
Sektzia Nes Tziona
34
30
9
7
14
-15
14
Hapoel Kfar Saba
31
30
7
10
13
-12
15
Hapoel Afula
24
30
5
9
16
-20
16
Ihud Bnei Shfaram
14
30
4
4
22
-39
Liga Leumit Relegation Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Hapoel Acre
42
31
10
12
9
1
2
Hapoel Ramat Gan
37
31
9
10
12
4
3
Kafr Qasim
37
31
9
10
12
-9
4
Hapoel Ironi Rishon
35
31
9
8
14
-13
5
Sektzia Nes Tziona
35
31
9
8
14
-15
6
Hapoel Kfar Saba
34
31
8
10
13
-11
7
Hapoel Afula
27
31
6
9
16
-19
8
Ihud Bnei Shfaram
14
31
4
4
23
-42
Liga Leumit Promotion Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Ironi Kiryat Shmona
63
31
20
3
8
32
2
Bnei Yehuda
61
31
19
4
8
19
3
Ironi Tiberias
57
31
15
12
4
20
4
Maccabi Kabilio Jaffa
50
31
14
8
9
17
5
FC Nazareth Ilit
50
31
14
8
9
14
6
Ramat HaSharon
45
31
12
9
10
5
7
Maccabi Herzliya
45
31
12
9
10
-6
8
Hapoel Umm Al Fahm
42
31
10
12
9
3
Tipp des Tages
Pe1
CD Comerciantes
Alianza Atlético
23/04/2024 22:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα