Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Όλες οι προβλέψεις
2600
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ζωντανές προβλέψεις
28
Τοπ προβλέψεις
Προβλέψεις για σήμερα
364
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για αύριο
447
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1483
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις από χθες
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Στοιχήματα με αξία
130
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
180
Τοπ Ευρώπη
63
Ευρώπη
746
Αμερική
157
Αφρική
81
Ασία
172
Αυστραλία
41
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
7
Iraq
>
Premier League
1
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
12
Conference North
12
Conference South
12
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
2
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
5
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
4
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Αϊτή
>
Championnat National
7
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
2
Βενεζουέλα
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
1
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
4
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
7
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
8
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
11
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
7
Oberliga Hamburg
10
Oberliga Bremen
3
Oberliga Niedersachsen
4
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
8
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
4
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
5
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
5
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
6
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
8
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
8
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
5
Super League
6
Ινδονησία
>
Liga 1
5
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
4
Tercera Division G2
7
Tercera Division G3
7
Tercera Division G4
1
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
5
Tercera Division G8
8
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
3
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
7
Tercera Division G15
1
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
4
Tercera Division G18
2
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
1
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
1
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
7
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
6
Elite Two
4
Καμπότζη
>
C-League
5
Καναδάς
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
3
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
8
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
7
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
2
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
19
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
9
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
4
Division 1
15
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
7
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
8
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
8
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
6
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
5
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
5
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
7
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Βουλγαρία A Grupa
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Jakub Piotrowski
12
-
-
3
-
Ludogorets
2.
Aleksandar Kolev
11
3
-
9
-
Krumovgrad
3.
Georgi Nikolov
10
1
-
8
1
Hebar Pazardzhik
4.
G. Nikolov
10
-
-
-
-
Botev Plovdiv
5.
Rwan Seco
10
-
-
2
-
Ludogorets
6.
Atanas Iliev
9
6
-
5
-
Cherno More Varna
7.
Duckens Nazon
9
1
-
2
-
CSKA-Sofia
8.
Antoine Baroan
8
2
-
2
-
Botev Plovdiv
9.
Ivaylo Chochev
8
2
-
1
-
CSKA 1948
10.
Jawad El Jemili
8
-
-
1
-
Levski Sofia
11.
Kwadwo Duah
8
1
-
1
-
Ludogorets
12.
T. Tasev
8
1
-
-
-
Slavia Sofia
13.
Toni Tasev
8
4
-
3
-
Slavia Sofia
14.
Giovanny
7
2
-
3
-
Lokomotiv Plovdiv
15.
Ricardinho
7
3
-
4
-
Levski Sofia
16.
Alex Fernandes
6
-
-
6
-
Cherno More Varna
17.
Ewandro Costa
6
1
-
8
1
Lokomotiv Plovdiv
18.
Ivelin Popov
6
1
-
7
-
Botev Plovdiv
19.
Martin Sekulić
6
1
-
2
-
Botev Plovdiv
20.
Pedrinho
6
2
-
5
-
CSKA 1948
21.
Preslav Borukov
6
-
-
4
-
Arda Kardzhali
22.
Vinni Triboulet
6
-
-
3
-
Beroe Stara Zagora
23.
Aboubacar Toungara
5
1
-
5
-
Arda Kardzhali
24.
Caio Vidal
5
-
-
3
-
Ludogorets
25.
Galin Ivanov
5
-
-
6
-
Slavia Sofia
26.
Jonathan Lindseth
5
-
-
3
-
CSKA-Sofia
27.
Marin Petkov
5
-
-
4
-
Levski Sofia
28.
Ronaldo
5
-
-
-
-
Levski Sofia
29.
Samuel Akere
5
-
-
4
-
Botev Plovdiv
30.
Tobias Heintz
5
-
-
2
-
CSKA-Sofia
31.
Vasil Panayotov
5
-
-
3
-
Cherno More Varna
32.
Zhivko Atanasov
5
-
-
-
-
Cherno More Varna
33.
Babacar Dione
4
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
34.
Bernard Tekpetey
4
-
-
2
-
Ludogorets
35.
Boubacar Traorè
4
-
-
1
-
Botev Vratsa
36.
Brayan Perea
4
2
-
10
-
Botev Vratsa
37.
Dimitar Mitkov
4
3
-
3
-
Lokomotiv Sofia
38.
Georgi Minchev
4
2
-
5
-
Lokomotiv Plovdiv
39.
Hugo Komano
4
-
-
5
-
Pirin Blagoevgrad
40.
Matheus Machado Ferreira
4
-
-
1
-
Cherno More Varna
41.
Michael Estrada
4
-
-
2
-
CSKA-Sofia
42.
Nikolas Lyuboslav Penev
4
-
-
-
-
Hebar Pazardzhik
43.
Spas Delev
4
-
-
1
-
Ludogorets
44.
Stanislav Ivanov
4
-
-
2
1
Arda Kardzhali
45.
Stanislav Shopov
4
-
-
5
-
CSKA-Sofia
46.
Tonislav Yordanov
4
1
-
5
-
Arda Kardzhali
47.
Umeh Emmanuel
4
-
-
-
-
Botev Plovdiv
48.
Welton
4
-
-
5
-
Levski Sofia
49.
Alpha Bedor Conteh
3
-
-
2
-
Lokomotiv Plovdiv
50.
Angel Bastunov
3
-
-
5
-
Hebar Pazardzhik
51.
Asen Mitkov
3
-
-
5
-
Levski Sofia
52.
Aslak Fonn Witry
3
-
-
2
-
Ludogorets
53.
Aslak Witry
3
-
-
-
-
Ludogorets
54.
Atanas Kabov
3
-
-
7
-
Hebar Pazardzhik
55.
Aymen Souda
3
-
-
3
2
Pirin Blagoevgrad
56.
Babacar Dione
3
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
57.
Bernard Tekpetey
3
-
-
2
-
Ludogorets
58.
Birsent Karagaren
3
-
-
2
-
CSKA 1948
59.
Boris Tyutyukov
3
-
-
6
-
Pirin Blagoevgrad
60.
Bozhidar Katsarov
3
-
-
9
-
Krumovgrad
61.
Daniel Genov
3
-
-
-
-
Botev Vratsa
62.
Diego Raposo
3
-
-
3
-
Krumovgrad
63.
Dimitar Iliev
3
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
64.
Dominik Yankov
3
-
-
2
-
Ludogorets
65.
Francisco Politino
3
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
66.
Georgi Rusev
3
-
-
2
-
CSKA 1948
67.
Ismail Isa
3
-
-
-
-
Cherno More Varna
68.
Ismail Issa
3
-
-
3
-
Cherno More Varna
69.
Kiril Despodov
3
1
-
1
-
Ludogorets
70.
Matthias Phaeton
3
-
-
4
-
CSKA-Sofia
71.
Mitchy Ntelo
3
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
72.
Oumar Sako
3
-
-
8
-
Arda Kardzhali
73.
Santiago Godoy
3
-
-
2
2
Beroe Stara Zagora
74.
Serkan Ussein
3
-
-
6
-
Krumovgrad
75.
Todor Nedelev
3
-
-
-
-
Ludogorets
76.
Vladimir Nikolov
3
-
-
5
-
Slavia Sofia
77.
Yanis Karabelyov
3
-
-
7
-
Botev Plovdiv
78.
Andrey Yordanov
2
1
-
4
-
Pirin Blagoevgrad
79.
Andrian Kraev
2
-
-
4
-
Levski Sofia
80.
Antoni Ivanov
2
-
-
2
-
Lokomotiv Sofia
81.
Chahreddine Boukholda
2
-
-
-
-
Etar Veliko Tarnovo
82.
Daniel Dimov
2
-
-
3
-
Cherno More Varna
83.
Daniel Miljanovic
2
-
-
3
-
Krumovgrad
84.
Danilo Asprilla
2
-
-
2
-
CSKA-Sofia
85.
Dimitar Tonev
2
-
-
3
-
Krumovgrad
86.
Dzuniet Ali
2
-
-
3
1
Krumovgrad
87.
Fábio Lima
2
-
-
-
-
Levski Sofia
88.
Fernando Karanga
2
-
-
1
1
CSKA-Sofia
89.
França
2
-
-
10
-
Lokomotiv Sofia
90.
Franco Russo
2
-
1
2
-
Ludogorets
91.
Héliton
2
-
-
5
1
CSKA 1948
92.
Iliyan Stefanov
2
-
-
2
-
Levski Sofia
93.
Ivailo Dimitrov
2
1
-
3
-
Etar Veliko Tarnovo
94.
Ivan Kostadinov Vasilev
2
1
-
-
-
Etar Veliko Tarnovo
95.
Jean-Pierre Da Sylva
2
-
-
5
-
Botev Vratsa
96.
Jorge Segura
2
-
-
8
1
Lokomotiv Plovdiv
97.
Kolyo Stanev
2
-
-
5
1
Etar Veliko Tarnovo
98.
Kristian Dimitrov
2
-
-
4
-
Levski Sofia
99.
Luciano Squadrone
2
-
-
8
-
Beroe Stara Zagora
100.
Marcelino Carreazo
2
-
-
6
-
CSKA-Sofia
101.
Marco Majouga
2
-
-
6
-
Botev Vratsa
102.
Martin Sorakov
2
-
-
-
-
Krumovgrad
103.
Martin Toshev
2
1
-
4
-
Etar Veliko Tarnovo
104.
Matías Tissera
2
-
-
-
1
Ludogorets
105.
Matheus Silva
2
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
106.
Matthias Phaëton
2
-
-
1
-
CSKA-Sofia
107.
Mike Cevallos
2
-
-
-
-
Beroe Stara Zagora
108.
Pablo Álvarez
2
1
-
6
-
Cherno More Varna
109.
Pedro Naressi
2
-
-
3
-
Ludogorets
110.
Petar Andreev
2
-
-
5
-
Lokomotiv Plovdiv
111.
Rick
2
-
-
1
-
Ludogorets
112.
Segundo Pachamé
2
-
-
7
-
Beroe Stara Zagora
113.
Simeon Mechev
2
-
-
6
-
Lokomotiv Sofia
114.
Son
2
-
-
2
-
Ludogorets
115.
Stefan Tsonkov
2
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
116.
Steve Traoré
2
-
-
-
-
Lokomotiv Sofia
117.
Thibaut Vion
2
-
-
8
-
CSKA-Sofia
118.
Ventsislav Bengyuzov
2
1
-
7
-
Pirin Blagoevgrad
119.
Viktor Genev
2
-
-
5
-
Slavia Sofia
120.
Vlatko Drobarov
2
-
-
5
1
Cherno More Varna
121.
Wenderson Tsunami
2
-
-
6
-
Levski Sofia
122.
Alpha Conteh
1
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
123.
Amos Youga
1
-
-
6
1
CSKA-Sofia
124.
Andreev Petr
1
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
125.
Angel Lyaskov
1
-
-
10
5
Lokomotiv Plovdiv
126.
Antonio Perera
1
-
-
9
-
Botev Plovdiv
127.
Atanas Chernev
1
-
-
3
-
Botev Plovdiv
128.
Borislav Tsonev
1
-
-
2
-
Arda Kardzhali
129.
Carlos França
1
-
-
2
-
Lokomotiv Sofia
130.
Cheikh Diamanka
1
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
131.
Claude Gonçalves
1
-
-
7
-
Ludogorets
132.
Dani Martín
1
-
-
-
-
Cherno More Varna
133.
Daniel Kamy Ntankeu
1
-
-
-
-
Lokomotiv Sofia
134.
Daniele Battara
1
-
-
1
-
Botev Vratsa
135.
Daniil Kondrakov
1
-
-
-
-
Pirin Blagoevgrad
136.
Danylo Polonskyi
1
-
-
-
-
Pirin Blagoevgrad
137.
Darlan
1
-
-
1
-
Levski Sofia
138.
Dimitar Papazov
1
-
-
-
-
Botev Plovdiv
139.
K. Dimitrov
1
-
-
-
-
Levski Sofia
140.
Diogo Teixeira
1
-
-
5
-
Lokomotiv Sofia
141.
Edgar Pacheco
1
-
-
-
-
Cherno More Varna
142.
Efe Ali
1
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
143.
Ertan Tombak
1
-
-
4
-
Slavia Sofia
144.
Faustas Steponavicius
1
-
-
-
-
Botev Plovdiv
145.
Francesco Daniel Celeste
1
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
146.
Gonçalo Cardoso
1
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
147.
Hristiyan Petrov
1
-
-
3
-
CSKA-Sofia
148.
Hristo Ivanov
1
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
149.
Hristo Mitev
1
-
-
-
-
Arda Kardzhali
150.
Hristo Popadiyn
1
-
-
6
-
Pirin Blagoevgrad
151.
Ivan Minchev
1
-
-
6
2
Slavia Sofia
152.
Ivan Tasev
1
-
-
3
-
Pirin Blagoevgrad
153.
Ivaylo Naydenov
1
-
-
-
-
Lokomotiv Sofia
154.
Ivaylo Naydenov
1
-
-
6
-
Lokomotiv Sofia
155.
Jalal Huseynov
1
-
-
2
-
Arda Kardzhali
156.
Jordi Govea
1
-
-
5
1
Beroe Stara Zagora
157.
Kaloyan Kostov
1
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
158.
Kaloyan Krastev
1
-
-
1
-
Lokomotiv Sofia
159.
Y. Karabelyov
1
-
-
-
-
Botev Plovdiv
160.
Konstantinos Balogiannis
1
-
-
5
-
Botev Plovdiv
161.
Krasian Kolev
1
-
-
-
-
Botev Plovdiv
162.
Krum Stoyanov
1
-
-
8
-
Etar Veliko Tarnovo
163.
Lachezar Kotev
1
-
-
7
-
Arda Kardzhali
164.
Lassana N'Diaye
1
-
-
-
-
Botev Vratsa
165.
Lazar Tufegdžić
1
-
-
-
-
CSKA-Sofia
166.
J. Lindseth
1
-
-
-
-
CSKA-Sofia
167.
Mark Emilio Papazov
1
-
-
-
-
Hebar Pazardzhik
168.
Martin Bachev
1
-
-
9
-
Pirin Blagoevgrad
169.
Martin Georgiev
1
-
1
2
-
Slavia Sofia
170.
Martin Mihaylov
1
-
-
7
1
Hebar Pazardzhik
171.
Martin Nikolov
1
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
172.
Mazire Soula
1
-
-
3
2
Cherno More Varna
173.
Miroslav Marinov
1
-
-
-
-
Botev Vratsa
174.
Momchil Tsvetanov
1
-
-
5
-
Botev Vratsa
175.
Nedeljko Piscevic
1
-
-
2
2
CSKA 1948
176.
Nikolay Yankov
1
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
177.
Nikolay Zlatev
1
-
-
-
-
Cherno More Varna
178.
Oktay Yusein
1
-
-
1
-
Krumovgrad
179.
Olaus Jair Skarsem
1
-
-
1
-
CSKA-Sofia
180.
Oleksiy Zbun
1
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
181.
Patrick
1
-
-
4
-
Krumovgrad
182.
Patrick-Gabriel Galchev
1
-
-
1
1
Levski Sofia
183.
H. Petrov
1
-
-
-
-
CSKA-Sofia
184.
Pierre Zebli
1
-
-
-
-
Lokomotiv Plovdiv
185.
Preslav Bachev
1
-
-
1
-
Levski Sofia
186.
Róbert Mazáň
1
-
-
4
-
Hebar Pazardzhik
187.
Radoslav Kirilov
1
-
-
2
-
CSKA 1948
188.
Renan Areias
1
-
-
2
-
Krumovgrad
189.
Roberto Iliev Raychev
1
-
-
-
-
Slavia Sofia
190.
Rooney Eva
1
-
-
-
-
CSKA 1948
191.
Sibiry Keita
1
-
-
-
-
Slavia Sofia
192.
Stoyan Stoichkov
1
-
-
-
-
CSKA 1948
193.
Tsvetomir Panov
1
-
-
3
-
Cherno More Varna
194.
Velislav Vasilev
1
-
-
2
-
Cherno More Varna
195.
Vidar Örn Kjartansson
1
-
-
1
-
CSKA 1948
196.
Yevgeniy Serdyuk
1
-
-
-
-
CSKA 1948
197.
A. Conte
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
198.
A. Kraev
-
-
-
1
-
Levski Sofia
199.
Aeron Zinga
-
-
-
1
-
CSKA 1948
200.
Alan Carlos
-
-
-
1
-
Lokomotiv Sofia
201.
Alberto Martín
-
-
-
1
-
Cherno More Varna
202.
Alejandro Sageras
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
203.
Aleksandar Dyulgerov
-
-
-
3
-
Pirin Blagoevgrad
204.
Aleksandar Dyulgerov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
205.
Aleksandar Lyubenov
-
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
206.
Aleksandar Petrov
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
207.
Aleksandar Vasilev
-
-
-
2
-
Cherno More Varna
208.
Alexander Georgiev
-
-
-
4
-
Krumovgrad
209.
Amadou Doumbouya
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
210.
Anatoli Gospodinov
-
-
-
1
-
Arda Kardzhali
211.
Antoine Conte
-
-
-
5
-
Botev Plovdiv
212.
Anton Nedyalkov
-
-
-
1
-
Ludogorets
213.
Antonio Perera Calderón
-
-
-
1
1
Botev Plovdiv
214.
Antonio Vutov
-
-
-
6
1
CSKA 1948
215.
Arhan Isuf
-
-
-
5
1
Hebar Pazardzhik
216.
Asen Chandarov
-
-
-
2
-
Levski Sofia
217.
Asen Donchev
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
218.
Ayoub Abou
-
-
-
7
1
Botev Plovdiv
219.
Biser Bonev
-
-
-
3
-
Krumovgrad
220.
Bogomil Bojurkin
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
221.
Bozhidar Penchev
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
222.
Bozidar Pencev
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
223.
Brayan Córdoba
-
-
-
3
-
CSKA-Sofia
224.
Bruno Franco
-
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
225.
Bryan Mendoza
-
-
-
11
-
Botev Vratsa
226.
Buchkov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
227.
Calal Hüseynov
-
-
-
3
-
Arda Kardzhali
228.
Carlos Algarra
-
-
-
4
-
Beroe Stara Zagora
229.
Carlos Ohene
-
-
-
5
-
Hebar Pazardzhik
230.
Celso Raposo
-
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
231.
Chavdar Ivaylov
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
232.
Chavdar Ivaylov
-
-
-
1
-
Botev Vratsa
233.
Chung Nguyen Do
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
234.
Daniel Kajzer
-
-
-
3
-
Botev Plovdiv
235.
Daniel Naumov
-
-
-
1
-
CSKA 1948
236.
Denislav Aleksandrov
-
-
-
6
-
Slavia Sofia
237.
Deyan Lozev
-
-
-
4
-
Arda Kardzhali
238.
Dime Dimov
-
-
-
4
-
Lokomotiv Sofia
239.
Dimo Bakalov
-
-
-
7
-
Etar Veliko Tarnovo
240.
Dinko Horkas
-
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
241.
Diogo Barbosa
-
-
-
7
2
Botev Vratsa
242.
Dmytro Semeniv
-
-
-
5
-
Pirin Blagoevgrad
243.
Dylan Mertens
-
-
-
1
3
Botev Plovdiv
244.
E. Ukaki
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
245.
Eduardo Kunde
-
-
-
7
-
Botev Vratsa
246.
Edwin David Lazso Ramos
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
247.
Edwin Laszo
-
-
-
5
-
Beroe Stara Zagora
248.
Ehije Success Ukaki
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
249.
El Mami Tetah
-
-
-
4
-
Arda Kardzhali
250.
Emanuel Šakić
-
-
-
4
-
CSKA-Sofia
251.
Emil Martinov
-
-
-
3
-
Slavia Sofia
252.
Emil Stoev
-
-
-
3
-
Slavia Sofia
253.
Emil Tsenov
-
-
-
2
-
CSKA 1948
254.
Emil Viyachki
-
-
-
2
-
CSKA 1948
255.
Enes Mahmutović
-
-
-
4
-
CSKA-Sofia
256.
Enzo Espinoza
-
-
-
4
-
Beroe Stara Zagora
257.
Enzo Hoyos
-
-
-
4
-
Beroe Stara Zagora
258.
Erdenis Gurishta
-
-
-
4
-
CSKA 1948
259.
Erol Dost
-
-
-
4
1
Slavia Sofia
260.
Evgeni Georgiev
-
-
-
2
-
Pirin Blagoevgrad
261.
Ewandro
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
262.
Federico Barrios
-
-
-
4
-
Botev Vratsa
263.
Francesco Celeste
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
264.
Franco Ramos Mingo
-
-
-
2
4
Beroe Stara Zagora
265.
Georgi Aleksandrov
-
-
-
4
-
Etar Veliko Tarnovo
266.
Georgi Angelov
-
-
-
3
1
Etar Veliko Tarnovo
267.
Georgi Karakashev
-
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
268.
Georgi Nikolov Varbanov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
269.
Georgi Terziev
-
-
-
1
-
Ludogorets
270.
Georgi Valchev
-
-
-
11
-
Hebar Pazardzhik
271.
Georgi Varbanov
-
-
-
4
-
Pirin Blagoevgrad
272.
Gustavo Busatto
-
-
-
5
-
CSKA-Sofia
273.
Gustavo Cascardo
-
-
-
4
-
Beroe Stara Zagora
274.
Hidajet Hankić
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
275.
Hristo Yanev
-
-
-
1
1
Botev Vratsa
276.
I. Ivanov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
277.
I. Markov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
278.
Ilian Antonov
-
-
-
1
-
CSKA-Sofia
279.
Ilian Iliev
-
-
-
1
-
Cherno More Varna
280.
Ilian Kostov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
281.
Iliya Yurukov
-
-
-
1
-
Arda Kardzhali
282.
Ilker Budinov
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
283.
Ivan Dichevski
-
-
-
4
-
Cherno More Varna
284.
Ivan Dyulgerov
-
-
-
7
-
Cherno More Varna
285.
Ivan Tilev
-
-
-
1
-
Arda Kardzhali
286.
Ivan Turitsov
-
-
-
3
-
CSKA-Sofia
287.
Ivaylo Ivaylov Ivanov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
288.
Ivaylo Markov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
289.
J. Eto'o
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
290.
James Eto'o
-
-
-
5
2
Botev Plovdiv
291.
Jasper van Heertum
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
292.
Jefferson Andrés Granado Manjarrés
-
-
-
3
-
Krumovgrad
293.
Jeremy Petris
-
-
-
5
-
Levski Sofia
294.
João Cesco
-
-
-
3
-
Hebar Pazardzhik
295.
Joachim Carcela-Gonzalez
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
296.
Johan N'Zi
-
-
-
1
1
Hebar Pazardzhik
297.
Jon Bakero
-
-
-
3
-
Slavia Sofia
298.
Joonas Tamm
-
-
-
5
-
Botev Plovdiv
299.
José Acciari
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
300.
José Córdoba
-
-
-
6
1
Levski Sofia
301.
Jose Acciari
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
302.
Jose Luis Acciari
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
303.
Josecarlos van Rankin
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
304.
Juan Pablo Lungarzo
-
-
-
2
1
Beroe Stara Zagora
305.
Juan Pablo Salomoni
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
306.
Jurgen Matheij
-
-
-
1
-
CSKA-Sofia
307.
Kaloyan Pehlivanov
-
-
-
8
-
Krumovgrad
308.
Kellian van der Kaap
-
-
-
4
-
Levski Sofia
309.
Kelyan Guessoum
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
310.
Kitan Vasilev
-
-
-
1
-
Krumovgrad
311.
Klaidher Macedo
-
-
-
4
-
Krumovgrad
312.
Kleri Serber
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
313.
Krasimir Miloshev
-
-
-
9
-
Lokomotiv Sofia
314.
Krasimir Stanoev
-
-
-
1
-
Lokomotiv Sofia
315.
Kristian Dobrev
-
-
-
2
-
Slavia Sofia
316.
Kristiyan Peshov
-
-
-
3
-
Lokomotiv Plovdiv
317.
Kristiyan Stoyanov
-
-
-
2
-
Slavia Sofia
318.
Lachezar Baltanov
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
319.
Lazar Marin
-
-
-
3
-
Hebar Pazardzhik
320.
Lovre Knezevic
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
321.
Luis Cordova
-
-
-
1
1
Etar Veliko Tarnovo
322.
Luiz Felipe de Souza Soares
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
323.
Luiz Soares
-
-
-
4
-
Botev Vratsa
324.
Luka Ivanov
-
-
-
2
1
Lokomotiv Sofia
325.
Marcel Heister
-
-
-
2
-
Ludogorets
326.
Mario Jason Kikonda
-
-
-
6
-
Botev Vratsa
327.
Mario Kirev
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
328.
Mariyan Ivanov
-
-
-
2
1
Etar Veliko Tarnovo
329.
Martin Achkov
-
-
-
1
-
Botev Vratsa
330.
Martin Hristov
-
-
-
4
-
Botev Vratsa
331.
Martin Kavdanski
-
-
-
3
-
Lokomotiv Plovdiv
332.
Martin Krasimirov Paskalev
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
333.
Martin Moran
-
-
-
8
-
Etar Veliko Tarnovo
334.
Martin Paskalev
-
-
-
3
-
Lokomotiv Plovdiv
335.
Martin Petkov
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
336.
Martin Raynov
-
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
337.
Martin Smolenski
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
338.
Martin Stanislavov Bachev
-
-
-
1
1
Pirin Blagoevgrad
339.
Martin Stoychev
-
-
-
3
-
Arda Kardzhali
340.
Martin Velichkov
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
341.
Matej Simic
-
-
-
1
-
Krumovgrad
342.
Matvei Igonen
-
-
-
3
-
Hebar Pazardzhik
343.
Messie Biatoumoussoka
-
-
-
1
1
Botev Vratsa
344.
Mike Alexander Cevallos Yaguachi
-
-
-
2
-
Beroe Stara Zagora
345.
Miki Orachev
-
-
-
1
-
CSKA 1948
346.
Milen Stoev
-
-
-
3
1
Arda Kardzhali
347.
Miroslav Marinov
-
-
-
2
-
Botev Vratsa
348.
Mohamed Brahimi
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
349.
Moses Candidus
-
-
-
2
-
Etar Veliko Tarnovo
350.
Mounir Chouiar
-
-
-
1
-
Ludogorets
351.
N. Penev
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
352.
Nikola Iliev
-
-
-
3
-
CSKA 1948
353.
Nikolaj Nikolaev
-
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
354.
Nikolay Bodurov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
355.
Nikolay Kostov
-
-
-
1
-
Levski Sofia
356.
Nikolay Krastev
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
357.
Nikolay Minkov
-
-
-
2
-
Pirin Blagoevgrad
358.
Noah Sonko Sundberg
-
-
-
1
1
Ludogorets
359.
O. Kamdem
-
-
-
1
-
Lokomotiv Plovdiv
360.
Okezie Prince Ebenezer
-
-
-
5
-
Arda Kardzhali
361.
Oktay Hamdiev
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
362.
Olivier Verdon
-
-
-
2
-
Ludogorets
363.
Oussama Alou
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
364.
P. Dimov
-
-
-
1
-
Etar Veliko Tarnovo
365.
Parvizdzhon Umarbaev
-
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
366.
Petar Debarliev
-
-
-
2
-
Hebar Pazardzhik
367.
Plamen Dimov
-
-
-
2
1
Etar Veliko Tarnovo
368.
Plamen Krachunov
-
-
-
12
-
Arda Kardzhali
369.
Réda Rabeï
-
-
-
3
-
Botev Plovdiv
370.
Radoslav Tsonev
-
-
-
3
-
Arda Kardzhali
371.
Rayan Senhadji
-
-
-
1
-
Krumovgrad
372.
Reyan Daskalov
-
-
-
4
-
CSKA 1948
373.
Roberto Punčec
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
374.
Rodrigo García
-
-
-
2
2
Beroe Stara Zagora
375.
Rooney Wankewai
-
-
-
1
-
CSKA 1948
376.
Rosen Stefanov
-
-
-
2
-
Cherno More Varna
377.
Roy Herman
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
378.
Sainey Sanyang
-
-
-
2
-
CSKA-Sofia
379.
Sebastián Villa
-
-
-
5
-
Beroe Stara Zagora
380.
Sergio Padt
-
-
-
2
-
Ludogorets
381.
Serkan Yusein
-
-
-
1
-
Krumovgrad
382.
Simeon Petrov
-
-
-
1
-
CSKA 1948
383.
Simeon Vasilev
-
-
-
4
-
CSKA 1948
384.
Spas Georgiev
-
-
-
5
-
Botev Vratsa
385.
Stéphane Lambese
-
-
-
2
-
Lokomotiv Sofia
386.
Stanislav Genchev
-
-
-
1
-
Krumovgrad
387.
Stanislav Kostov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
388.
Steeve Furtado
-
-
-
4
1
CSKA 1948
389.
Stefan Gavrilov
-
-
-
1
-
Beroe Stara Zagora
390.
Stefan Velev
-
-
-
3
-
Botev Vratsa
391.
Steve Furtado
-
-
-
2
-
CSKA 1948
392.
Stiliyan Tisovski
-
-
-
4
-
Hebar Pazardzhik
393.
Svetoslav Vutsov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
394.
Thalis
-
-
-
2
-
CSKA 1948
395.
Thalis Cantanhede
-
-
-
1
-
Hebar Pazardzhik
396.
Thiago Ceijas
-
-
-
7
-
Beroe Stara Zagora
397.
Tiago Barbosa
-
-
-
1
-
CSKA 1948
398.
Tochukwu Nadi
-
-
-
2
-
Botev Plovdiv
399.
Tochukwu Nnadi
-
-
-
1
-
Botev Plovdiv
400.
Tom Rapnouil
-
-
-
2
-
CSKA 1948
401.
V. Nikolov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
402.
Valentin Nikolov
-
-
-
3
-
Lokomotiv Sofia
403.
Valentin Petrov
-
-
-
4
-
Slavia Sofia
404.
Valeri Hristov
-
-
-
3
2
Lokomotiv Sofia
405.
Velislav Minkov
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
406.
Veljko Jelenkovic
-
-
-
5
-
Slavia Sofia
407.
Ventsislav Kerchev
-
-
-
4
-
Slavia Sofia
408.
Viktor Popov
-
-
-
4
-
Cherno More Varna
409.
Viktorio Valkov
-
-
-
3
-
Beroe Stara Zagora
410.
Vitālijs Jagodinskis
-
-
-
1
-
Pirin Blagoevgrad
411.
Vladimir Medved
-
-
-
4
1
Pirin Blagoevgrad
412.
Vladislav Naydenov
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
413.
Vyacheslav Velev
-
-
-
5
-
Krumovgrad
414.
Wabo Kamdem
-
-
-
4
-
Lokomotiv Plovdiv
415.
Yanko Angelov
-
-
-
5
-
Etar Veliko Tarnovo
416.
Yanko Georgiev
-
-
-
4
-
Krumovgrad
417.
Zhak Pehlivanov
-
-
-
1
-
Krumovgrad
418.
Zhirayr Shaghoyan
-
-
-
1
-
CSKA-Sofia
419.
Zlatomir Zagorčić
-
-
-
1
-
Slavia Sofia
420.
E. Dost
-
-
-
-
1
Slavia Sofia
421.
G. Aleksandrov
-
-
-
-
1
Etar Veliko Tarnovo
422.
Gennadiy Ganev
-
-
-
-
1
CSKA 1948
423.
Hassimi Fadiaga
-
-
-
-
1
Levski Sofia
424.
Igor Plastun
-
-
-
-
1
Ludogorets
Επιλεγμένα αγώνα
Zw1
Manica Diamonds FC
Chegutu Pirates
28/03/2024 14:00
1
First League Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Ludogorets
57
24
18
3
3
50
2
Cherno More Varna
54
25
16
6
3
18
3
CSKA-Sofia
54
25
16
6
3
29
4
Levski Sofia
48
25
14
6
5
24
5
Lokomotiv Plovdiv
47
25
14
5
6
15
6
CSKA 1948
37
24
10
7
7
5
7
Arda Kardzhali
35
25
10
5
10
3
8
Krumovgrad
35
25
10
5
10
-3
9
Botev Plovdiv
33
25
9
6
10
5
10
Slavia Sofia
29
25
8
5
12
-14
11
Beroe Stara Zagora
29
25
8
5
12
-14
12
Hebar Pazardzhik
27
25
7
6
12
-8
13
Lokomotiv Sofia
25
25
7
4
14
-26
14
Pirin Blagoevgrad
22
25
5
7
13
-18
15
Botev Vratsa
14
25
4
2
19
-32
16
Etar Veliko Tarnovo
10
25
2
4
19
-34
Tipp des Tages
CLW
PSG W
Hacken W
28/03/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα