Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Όλες οι προβλέψεις
2623
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ζωντανές προβλέψεις
1
Τοπ προβλέψεις
Προβλέψεις για σήμερα
447
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για αύριο
985
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1544
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις από χθες
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Στοιχήματα με αξία
288
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
177
Τοπ Ευρώπη
63
Ευρώπη
745
Αμερική
170
Αφρική
73
Ασία
169
Αυστραλία
41
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
4
Ethiopia
>
Premier League
6
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
4
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
12
Conference North
12
Conference South
12
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
5
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
6
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
11
Torneo Federal A
17
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
7
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
4
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
4
Αϊτή
>
Championnat National
5
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Βενεζουέλα
>
Primera Division
6
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
1
Matogrossense
1
Mineiro
1
Mineiro 2
Paraense
2
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
8
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
5
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
6
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
12
Γουινέα
>
Ligue 1
8
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
5
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
3
ΗΑΕ
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
5
Super League
6
Ινδονησία
>
Liga 1
5
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
4
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
2
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
10
Tercera Division G16
2
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
11
Serie D Group B
11
Serie D Group C
3
Serie D Group D
9
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
7
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
2
Καμπότζη
>
C-League
5
Καναδάς
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
3
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
8
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
2
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
10
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
9
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
6
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
7
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
8
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
8
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
5
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
7
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Βέλγιο 2e Klasse
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Goduine Koyalipou
13
2
-
2
-
Waasland-Beveren
2.
V. Beniangba
12
-
-
-
-
KRC Genk II
3.
Bruny Nsimba
12
1
-
6
-
FCV Dender EH
4.
Jelle Vossen
12
3
-
1
-
Francs Borains
5.
Victory Beniangba
12
1
-
2
-
KRC Genk II
6.
Adriano Bertaccini
11
-
-
4
-
RFC Liège
7.
J. Vossen
11
1
-
-
-
Zulte Waregem
8.
Zalán Vancsa
11
-
-
3
-
Lommel United
9.
Tom Reyners
10
-
-
2
-
Beerschot Wilrijk
10.
Arthur
9
-
-
2
-
Lommel United
11.
Jordan Attah Kadiri
9
-
-
4
-
Francs Borains
12.
Lennart Mertens
9
-
-
5
-
Deinze
13.
L. Mertens
9
-
-
-
-
Deinze
14.
Igor Vetokele
8
-
-
-
-
Lommel United
15.
Thibaut Van Acker
8
5
-
4
-
Lierse Kempenzonen
16.
Zinho Gano
8
-
-
1
-
Zulte Waregem
17.
Jellert Van Landschoot
7
-
-
3
-
Deinze
18.
Pape Moussa Fall
7
1
1
2
-
FC Seraing
19.
Ali Akman
6
-
-
-
-
FCV Dender EH
20.
B. Dansoko
6
-
-
2
-
Patro Eisden
21.
Dries Wouters
6
-
-
5
-
Lommel United
22.
Lenn De Smet
6
-
-
3
-
Club Brugge II
23.
Lucas Schoofs
6
-
-
3
-
Lommel United
24.
Thomas Claes
6
2
-
8
-
KRC Genk II
25.
Brahim Ghalidi
5
2
1
3
-
Standard Liège II
26.
D'Margio Wright-Phillips
5
-
-
1
-
Beerschot Wilrijk
27.
Eric Ocansey
5
-
-
2
-
Lierse Kempenzonen
28.
Gaetan Hendrickx
5
-
-
3
-
Deinze
29.
K. Kis
5
4
-
4
1
Patro Eisden
30.
Konstantinos Karetsas
5
2
-
2
1
KRC Genk II
31.
Lennard Hens
5
-
-
6
3
FCV Dender EH
32.
Mardochee Nzita
5
-
-
9
1
Beerschot Wilrijk
33.
Matheus Machado
5
-
-
3
-
Zulte Waregem
34.
Matthew Healy
5
1
-
6
-
Francs Borains
35.
Mohamed Berte
5
-
-
4
-
KV Oostende
36.
Nilson Angulo
5
-
-
4
-
RSC Anderlecht II
37.
Noah Adedeji-Sternberg
5
-
-
2
-
KRC Genk II
38.
Obbi Oulare
5
-
-
5
-
Lierse Kempenzonen
39.
E. Sam
5
1
-
-
3
Patro Eisden
40.
S. Sigurðarson
5
-
-
3
-
Patro Eisden
41.
Simion Michez
5
-
-
3
-
Beerschot Wilrijk
42.
Soufiane Benjdida
5
-
-
5
-
Standard Liège II
43.
Souleymane Anne
5
1
-
1
-
Deinze
44.
Taofeek Ismaheel
5
-
-
1
-
Waasland-Beveren
45.
Thibaud Verlinden
5
-
-
7
1
Beerschot Wilrijk
46.
Víctor Barberá
5
-
-
1
-
Club Brugge II
47.
Alessio Cascio
4
-
-
3
-
RFC Liège
48.
Alioune Ndour
4
-
-
2
-
Zulte Waregem
49.
Anthony Limbombe
4
1
-
5
-
Waasland-Beveren
50.
Benoit Nyssen
4
1
-
10
-
RFC Liège
51.
Charly Keita
4
-
-
3
-
Beerschot Wilrijk
52.
Corenthyn Lavie
4
-
-
4
-
Francs Borains
53.
Ewan Henderson
4
-
-
17
-
KV Oostende
54.
Keisuke Goto
4
2
-
-
-
RSC Anderlecht II
55.
Marvin Tshibuabua
4
-
-
10
3
FC Seraing
56.
Michael Lallemand
4
-
-
-
-
FCV Dender EH
57.
Olivier Myny
4
-
-
8
-
FCV Dender EH
58.
Robbie Ure
4
-
-
2
-
RSC Anderlecht II
59.
Romeo Vermant
4
-
-
-
-
Club Brugge II
60.
Sheldon Bateau
4
-
-
4
-
Waasland-Beveren
61.
Tristan Degreef
4
-
-
5
-
RSC Anderlecht II
62.
Viktor Boone
4
-
-
4
1
Lierse Kempenzonen
63.
Alexandre De Bruyn
3
-
-
1
1
Lierse Kempenzonen
64.
Amine Et Taïbi
3
-
-
1
-
Club Brugge II
65.
Antoine Colassin
3
-
-
1
-
RSC Anderlecht II
66.
Apostolos Konstantopoulos
3
-
-
5
-
Beerschot Wilrijk
67.
Ayouba Kosiah
3
1
-
1
-
Beerschot Wilrijk
68.
Christophe Lepoint
3
-
-
9
-
FC Seraing
69.
Daan Dierckx
3
-
-
7
-
Standard Liège II
70.
Emilio Kehrer
3
-
-
1
-
Deinze
71.
Guillaume De Schryver
3
-
-
2
-
Deinze
72.
A. Hadj-Moussa
3
-
-
3
-
Lommel United
73.
Juho Talvitie
3
-
-
2
-
Lommel United
74.
Kenneth Schuermans
3
-
1
6
1
Deinze
75.
Lilian Vergeylen
3
-
-
5
-
RSC Anderlecht II
76.
Luca Monticelli
3
-
-
-
-
RSC Anderlecht II
77.
Marius Noubissi
3
-
-
1
-
Patro Eisden
78.
Mohamed Boukammiri
3
-
-
1
-
Club Brugge II
79.
Robin Mirisola
3
-
-
-
-
KRC Genk II
80.
Shion Homma
3
-
-
4
-
Club Brugge II
81.
Teo Quintero
3
-
-
5
-
Deinze
82.
Yanis Massolin
3
-
-
-
-
Francs Borains
83.
Yannick Gaby Loemba
3
-
-
7
-
RFC Liège
84.
Édouard Soumah-Abbad
2
-
-
-
-
FC Seraing
85.
Abdoulaye Traore
2
-
-
3
-
Zulte Waregem
86.
Benjamin Faraas
2
-
-
1
-
Club Brugge II
87.
Benoit Bruggeman
2
-
-
-
-
RFC Liège
88.
Brent Laes
2
-
-
1
-
KV Oostende
89.
Clément Tainmont
2
-
-
3
-
Francs Borains
90.
W. Corstjens
2
-
-
3
2
Patro Eisden
91.
Désiré Segbé Azankpo
2
1
-
1
-
FC Seraing
92.
Damien Mouchamps
2
-
-
1
-
RFC Liège
93.
Daniel Pérez
2
-
-
1
-
KV Oostende
94.
David Hrnčár
2
-
-
1
-
Waasland-Beveren
95.
Dermane Karim
2
-
-
7
1
Lommel United
96.
Dylan Demuynck
2
-
-
2
-
Zulte Waregem
97.
Faissal Al Mazyani
2
1
-
5
-
KRC Genk II
98.
Fode Guirassy
2
-
-
4
-
Francs Borains
99.
Gerald Kilota
2
-
-
4
-
FC Seraing
100.
Ibrahima Sory Bangoura
2
-
-
7
1
KRC Genk II
101.
Jakov Filipović
2
-
-
6
-
Waasland-Beveren
102.
Joeri Poelmans
2
-
-
6
1
Lierse Kempenzonen
103.
Jordy Soladio
2
-
-
1
-
FCV Dender EH
104.
Juanda Fuentes
2
-
-
-
-
KV Oostende
105.
Kelvin John
2
-
-
-
-
KRC Genk II
106.
Kobe Cools
2
-
-
4
-
FCV Dender EH
107.
Leon Lalić
2
-
-
4
-
Lommel United
108.
Lucas Lissens
2
-
-
-
-
RSC Anderlecht II
109.
Luis Hartwig
2
-
-
-
-
KV Oostende
110.
Maidine Douane
2
-
-
2
-
FC Seraing
111.
Maxim Kireev
2
-
-
1
-
Lierse Kempenzonen
112.
Mohamed Mouhli
2
-
-
2
-
RFC Liège
113.
Nicolas Antoine Rajsel
2
-
-
1
-
FCV Dender EH
114.
Nicolas Mercier
2
-
-
1
-
Deinze
115.
Nolan Martens
2
-
-
-
-
KRC Genk II
116.
Oscar Olivier
2
-
-
6
-
Standard Liège II
117.
Ousmane Sow
2
-
-
2
-
Lierse Kempenzonen
118.
D. Perez
2
-
-
-
-
KV Oostende
119.
Robbe Decostere
2
-
-
2
-
Zulte Waregem
120.
Romaine Mundle
2
-
-
1
-
Standard Liège II
121.
Romeo Vermant
2
1
-
-
-
Club Brugge II
122.
Ruud Vormer
2
-
-
5
-
Zulte Waregem
123.
Sebastiaan Brebels
2
-
-
7
-
Lierse Kempenzonen
124.
Sem Audoor
2
-
-
7
-
Club Brugge II
125.
Stan Van Dessel
2
-
-
4
1
Lierse Kempenzonen
126.
Thibaut Van Acker
2
1
-
-
-
Lierse Kempenzonen
127.
Valentin Guillaume
2
-
-
1
-
FC Seraing
128.
Welat Cagro
2
-
-
7
-
Beerschot Wilrijk
129.
Zakaria Atteri
2
-
-
4
-
RFC Liège
130.
Adnane Abid
1
-
-
1
-
KRC Genk II
131.
Alama Bayo
1
-
-
1
-
FC Seraing
132.
Alejandro Granados
1
-
-
6
-
Club Brugge II
133.
Alessandro Albanese
1
-
-
1
-
KV Oostende
134.
Alessandro Ciranni
1
-
-
3
-
Zulte Waregem
135.
Alessio Curci
1
-
-
2
-
Francs Borains
136.
Alessio Staelens
1
-
-
3
-
Deinze
137.
Amando Lapage
1
-
1
7
-
RSC Anderlecht II
138.
Amar Fatah
1
-
-
-
-
Lommel United
139.
Anisse Brrou
1
-
-
3
-
Standard Liège II
140.
Anton Tanghe
1
-
-
3
1
KV Oostende
141.
Arnaud Dony
1
-
-
-
-
FCV Dender EH
142.
Badou
1
-
-
-
-
Zulte Waregem
143.
V. Barbera
1
-
-
-
-
Club Brugge II
144.
Benjamin Edouardo Lambot
1
-
-
4
-
RFC Liège
145.
Y. Bentayeb
1
-
-
-
-
Patro Eisden
146.
M. Berte
1
-
-
-
-
KV Oostende
147.
C. Bruls
1
-
-
-
-
Zulte Waregem
148.
Bryan Goncalves
1
-
-
7
-
Waasland-Beveren
149.
Cédric Nuozzi
1
-
-
2
-
KRC Genk II
150.
Cauê
1
-
-
1
-
Lommel United
151.
Chemsdine Talbi
1
-
-
-
-
Club Brugge II
152.
Christian Akpan
1
-
-
-
-
KRC Genk II
153.
Christian Brüls
1
-
-
2
-
Zulte Waregem
154.
N. Dailly
1
-
-
-
-
Francs Borains
155.
Daniel Perez
1
-
-
1
-
KV Oostende
156.
David Atanga
1
-
-
-
-
KV Oostende
157.
R. Decostere
1
-
-
-
-
Zulte Waregem
158.
D. Demuynck
1
-
-
1
-
Zulte Waregem
159.
Denzel De Roeve
1
-
-
-
-
Club Brugge II
160.
Desmond Acquah
1
-
-
-
-
FCV Dender EH
161.
Dylan Ragolle
1
-
-
4
-
FCV Dender EH
162.
Erdon Daci
1
-
-
1
-
Waasland-Beveren
163.
Everton Luiz
1
-
1
8
-
Waasland-Beveren
164.
Gilles Ruyssen
1
-
-
4
-
FCV Dender EH
165.
Glenn Claes
1
-
-
-
-
Lierse Kempenzonen
166.
F. Guirassy
1
-
-
-
-
Francs Borains
167.
Hedy Chaabi
1
-
-
1
-
Francs Borains
168.
E. Henderson
1
-
-
1
-
KV Oostende
169.
S. Homma
1
-
-
-
-
Club Brugge II
170.
Ilyes Ziani
1
-
-
3
-
Standard Liège II
171.
Ismaël Baouf
1
-
-
2
-
RSC Anderlecht II
172.
Jasper Van Oudenhove
1
-
-
-
-
FCV Dender EH
173.
Jay-Dee Geusens
1
-
-
4
-
Waasland-Beveren
174.
Jens Cools
1
-
-
3
-
Lierse Kempenzonen
175.
Jenthe Mertens
1
-
-
1
-
Waasland-Beveren
176.
Joaquin Seys
1
-
-
5
-
Club Brugge II
177.
Joel Ordóñez
1
-
-
-
-
Club Brugge II
178.
Jordan Bustin
1
-
-
8
1
RFC Liège
179.
Jorge Ruvalcaba
1
-
-
3
-
Standard Liège II
180.
Karim Dermane
1
-
-
1
-
Lommel United
181.
E. Kehrer
1
-
-
-
-
Deinze
182.
Kevin Vandendriessche
1
-
-
2
-
Francs Borains
183.
Kluiverth Aguilar
1
-
-
2
-
Lommel United
184.
Laurent Lemoine
1
-
-
3
-
Deinze
185.
Luc Marijnissen
1
-
-
3
1
Lierse Kempenzonen
186.
Lukas Van Eenoo
1
-
-
3
-
Patro Eisden
187.
Mamadou Koné
1
-
-
-
-
Deinze
188.
Marco Weymans
1
-
-
4
-
Beerschot Wilrijk
189.
Y. Massolin
1
-
-
-
-
Francs Borains
190.
Mathieu Cachbach
1
-
-
7
-
FC Seraing
191.
Mathis Servais
1
-
-
2
-
Waasland-Beveren
192.
Maxime D'Arpino
1
-
-
-
-
KV Oostende
193.
Modou Tambedou
1
-
-
3
1
Zulte Waregem
194.
Mohamed Salah
1
-
-
-
-
Club Brugge II
195.
Naoki Kumata
1
-
-
-
-
KRC Genk II
196.
Nicolas Rommens
1
-
-
1
-
Zulte Waregem
197.
Niklo Dailly
1
-
-
1
-
Francs Borains
198.
Noah Makembo-Ntemo
1
-
-
-
-
Standard Liège II
199.
Noah Solheid
1
-
1
-
-
FC Seraing
200.
Reno Wilmots
1
-
-
7
1
RFC Liège
201.
J. Renson
1
-
-
2
-
Patro Eisden
202.
Ridwane M'Barki
1
-
-
7
-
FCV Dender EH
203.
Robbie D'Haese
1
-
-
1
-
KV Oostende
204.
Romain Donnez
1
-
-
3
-
Francs Borains
205.
Ryan Merlen
1
-
-
2
1
RFC Liège
206.
Ryan Sanusi
1
-
-
4
-
Beerschot Wilrijk
207.
Sam De Grand
1
-
2
7
1
Lommel United
208.
Sambou Sissoko
1
-
-
2
1
FC Seraing
209.
Samy Tory
1
-
-
3
-
Standard Liège II
210.
Sekou Diawara
1
-
-
-
-
Beerschot Wilrijk
211.
Siebe Wylin
1
-
-
1
-
KV Oostende
212.
Stavros Gavriel
1
-
-
4
-
Zulte Waregem
213.
Stef Peeters
1
-
-
10
-
Patro Eisden
214.
Stefano Marzo
1
-
-
6
-
FCV Dender EH
215.
Sven Braken
1
-
-
2
-
Deinze
216.
A. Tanghe
1
-
-
-
1
KV Oostende
217.
Theo Pierrot
1
-
-
5
-
Patro Eisden
218.
Thierno Diallo
1
-
-
4
-
Francs Borains
219.
Tudor Mendel-Idowu
1
-
-
2
-
RSC Anderlecht II
220.
L. Vergeylen
1
-
-
-
-
RSC Anderlecht II
221.
Wilson Da Costa
1
-
-
1
-
KRC Genk II
222.
Yannick Cappelle
1
-
-
-
-
Zulte Waregem
223.
Yousef Salech
1
-
-
-
-
Waasland-Beveren
224.
A. Engwanda
-
-
-
4
-
RSC Anderlecht II
225.
A. Yameogo
-
-
-
1
1
Club Brugge II
226.
Adriano Mansala Mpudi
-
-
-
2
-
Standard Liège II
227.
Adrien Giunta
-
-
-
1
-
Standard Liège II
228.
Alex Granell
-
-
-
10
-
Lommel United
229.
Alexander Corryn
-
-
-
3
-
Waasland-Beveren
230.
Alfons Amade
-
-
-
1
-
KV Oostende
231.
Alfred Caicedo
-
-
-
11
1
KRC Genk II
232.
Ali Maamar
-
-
-
1
-
RSC Anderlecht II
233.
Amine Benfriha
-
-
-
1
-
Standard Liège II
234.
Anas Tajaouart
-
-
-
3
1
RSC Anderlecht II
235.
Andreas Spegelaere
-
-
-
1
-
Deinze
236.
Andreas Wieland
-
-
-
1
1
Beerschot Wilrijk
237.
Andres Labie
-
-
-
1
-
Zulte Waregem
238.
Aristote Nkaka
-
-
-
5
2
Lierse Kempenzonen
239.
Aske Sampers
-
-
-
1
1
Lierse Kempenzonen
240.
Axl Van Himbeeck
-
-
-
1
-
Beerschot Wilrijk
241.
Ayman Kassimi
-
-
-
2
-
Deinze
242.
B. Laes
-
-
-
1
-
KV Oostende
243.
Bassim Boukteb
-
-
-
1
-
FC Seraing
244.
Beau Reus
-
-
-
2
1
Waasland-Beveren
245.
Bi Abdoul Kader Yameogo
-
-
-
4
1
Club Brugge II
246.
Birame Diaw
-
-
-
5
-
Standard Liège II
247.
Brad Manguelle
-
-
-
1
1
KRC Genk II
248.
Brent Laes
-
-
-
4
-
KV Oostende
249.
C. Van Daele
-
-
-
1
1
KV Oostende
250.
Cederick Van Daele
-
-
-
1
1
KV Oostende
251.
Cheikhou Ndiaye
-
-
-
3
-
FC Seraing
252.
Christophe Janssens
-
-
-
5
1
Deinze
253.
Colin Coosemans
-
-
-
1
-
RSC Anderlecht II
254.
D. Arabaci
-
-
-
1
-
KRC Genk II
255.
D. De Belder
-
-
-
1
-
Deinze
256.
D. Decorte
-
-
-
2
-
Standard Liège II
257.
Davor Matijaš
-
-
-
2
1
Beerschot Wilrijk
258.
Dean Huiberts
-
-
-
1
3
Beerschot Wilrijk
259.
Denis Prychynenko
-
-
-
7
2
Deinze
260.
Deniz Arabaci
-
-
-
3
-
KRC Genk II
261.
Devon Decorte
-
-
-
2
-
Standard Liège II
262.
Diego Rosa
-
-
-
1
-
Lommel United
263.
Djibril Diarra
-
-
-
3
1
FC Seraing
264.
Dries Wuytens
-
-
-
2
-
Waasland-Beveren
265.
Dylan de Belder
-
-
-
2
-
Deinze
266.
Fabio Ferraro
-
-
-
1
-
FCV Dender EH
267.
Fostave Mabani
-
-
-
5
-
Francs Borains
268.
G. Almenara
-
-
-
1
-
Deinze
269.
Gaëtan Englebert
-
-
-
1
-
RFC Liège
270.
Giorgi Moistsrapishvili
-
-
-
1
-
Waasland-Beveren
271.
Gonzalo Almenara
-
-
-
5
-
Deinze
272.
H. Dijkhuizen
-
-
-
6
1
Patro Eisden
273.
Hakim Sahabo
-
-
-
4
-
Standard Liège II
274.
Hans Somers
-
-
-
1
-
Deinze
275.
Harrison Ondo-Eyi
-
-
-
1
-
FC Seraing
276.
Henry Lawrence
-
-
-
2
-
Standard Liège II
277.
Henry Oware Oware
-
-
-
2
-
Lommel United
278.
Herve Matthys
-
-
-
4
2
Beerschot Wilrijk
279.
I. Swers
-
-
-
5
-
FC Seraing
280.
Ilias Moutha-Sebtaoui
-
-
-
5
-
RSC Anderlecht II
281.
Jérémie Lioka Lima
-
-
-
2
-
RFC Liège
282.
J. Belin
-
-
-
2
-
Patro Eisden
283.
Jaime Sierra
-
-
-
1
-
Deinze
284.
Jano Willems
-
-
-
1
-
Club Brugge II
285.
Jarno Libert
-
-
-
1
-
Lierse Kempenzonen
286.
Jens Teunckens
-
-
-
3
-
Lierse Kempenzonen
287.
Jesper Tolinsson
-
-
-
1
-
Lommel United
288.
Jo Christiaens
-
-
-
1
-
Lierse Kempenzonen
289.
Joedrick Pupe
-
-
-
10
-
FCV Dender EH
290.
Joel Bagan
-
-
-
4
1
Zulte Waregem
291.
Johanna Ochieng Omolo
-
-
-
1
-
KV Oostende
292.
Jonas Vinck
-
-
-
10
-
KV Oostende
293.
Jonathan D'Ostillio
-
-
-
7
-
RFC Liège
294.
Jordy Gillekens
-
-
-
9
-
Francs Borains
295.
Josue Ndenge Kongolo
-
-
-
8
1
KRC Genk II
296.
Juwensley Onstein
-
-
-
1
-
KRC Genk II
297.
Kéres Masangu
-
-
-
1
-
FCV Dender EH
298.
Kaïs Houdoussi Barry
-
-
-
1
-
RSC Anderlecht II
299.
Kamiel Van De Perre
-
-
-
8
-
KRC Genk II
300.
Katuku Derrick Tshimanga
-
-
-
2
-
Beerschot Wilrijk
301.
Kenny Rocha Santos
-
-
-
1
-
KV Oostende
302.
Kevin Debaty
-
-
-
4
-
RFC Liège
303.
Kristian Arnstad
-
-
-
1
-
RSC Anderlecht II
304.
Kyriani Sabbe
-
-
-
1
-
Club Brugge II
305.
Léandre Kuavita
-
-
-
4
-
Standard Liège II
306.
L. Audoor
-
-
-
1
-
Club Brugge II
307.
L. Bamona
-
-
-
3
-
Patro Eisden
308.
L. Lalic
-
-
-
2
-
Lommel United
309.
L. Malungu
-
-
-
1
-
Francs Borains
310.
Lars Montegnies
-
-
-
5
-
RSC Anderlecht II
311.
Laurens Goemaere
-
-
-
4
-
Club Brugge II
312.
Levi Malungu
-
-
-
5
-
Francs Borains
313.
Liam Bossin
-
-
-
3
-
KV Oostende
314.
Liam De Smet
-
-
-
3
-
Club Brugge II
315.
Lilian Raillot
-
-
-
5
1
FC Seraing
316.
Loïc Masscho
-
-
-
1
-
RSC Anderlecht II
317.
Louis Verstraete
-
-
-
12
1
Waasland-Beveren
318.
Lucas Margueron
-
-
-
2
-
FC Seraing
319.
Lucas Noubi
-
-
-
5
-
Standard Liège II
320.
Lukas Willen
-
-
-
4
-
Zulte Waregem
321.
M. Bounou
-
-
-
2
-
Patro Eisden
322.
Mahamadou Dembélé
-
-
-
2
-
FC Seraing
323.
Manuel Osifo
-
-
-
4
-
KV Oostende
324.
Matej Rodin
-
-
-
2
-
KV Oostende
325.
Mateo Itrak
-
-
-
10
1
Francs Borains
326.
Mathias Francotte
-
-
-
7
1
Francs Borains
327.
Matthieu Epolo
-
-
-
2
-
Standard Liège II
328.
Maxime Cavelier
-
-
-
3
2
RFC Liège
329.
Mehdi Tarfi
-
-
-
2
2
Lierse Kempenzonen
330.
Mickaël Tirpan
-
-
-
1
-
Lierse Kempenzonen
331.
Mickaël Tirpan
-
-
-
2
-
Lierse Kempenzonen
332.
Mohamed Bouchouari
-
-
-
4
-
RSC Anderlecht II
333.
Mohamed Camara
-
-
-
1
-
FC Seraing
334.
Mouad El Fanis
-
-
-
1
5
RSC Anderlecht II
335.
Nacho Miras
-
-
-
1
-
Deinze
336.
Nathan De Cat
-
-
-
2
-
RSC Anderlecht II
337.
Nathan Rodes
-
-
-
3
-
FCV Dender EH
338.
Nils Schouterden
-
-
-
7
1
Lierse Kempenzonen
339.
Noah Dodeigne
-
-
-
3
1
Standard Liège II
340.
Noah Mawete Kinsiona
-
-
-
10
1
Standard Liège II
341.
Oleksandr Yakymenko
-
-
-
2
-
Club Brugge II
342.
Oussmane Kébé
-
-
-
3
-
FC Seraing
343.
Patryk Walicki
-
-
-
3
-
Francs Borains
344.
Petar Vitanov
-
-
-
1
-
Waasland-Beveren
345.
Rabby Mateta Pepa
-
-
-
1
-
Standard Liège II
346.
Rayan Berberi
-
-
-
1
-
Standard Liège II
347.
Reginal Goreux
-
-
-
1
-
Standard Liège II
348.
Rob Nizet
-
-
-
4
-
Lommel United
349.
Romain Metanire
-
-
-
3
-
FC Seraing
350.
Ruben Droehnle
-
-
-
3
1
FC Seraing
351.
Rubin Seigers
-
-
-
3
-
Francs Borains
352.
Sébastien Grandjean
-
-
-
1
1
Francs Borains
353.
S. Bammens
-
-
-
1
-
Patro Eisden
354.
S. Dewaele
-
-
-
1
-
KV Oostende
355.
S. Wylin
-
-
-
1
-
KV Oostende
356.
Sam Vanderhallen
-
-
-
1
-
Lierse Kempenzonen
357.
Samih El Touile
-
-
-
5
-
Lierse Kempenzonen
358.
Sander Coopman
-
-
-
2
-
Waasland-Beveren
359.
Sandro Trémoulet
-
-
-
1
-
FC Seraing
360.
Sidney Obissa
-
-
-
2
-
Francs Borains
361.
Sieben Dewaele
-
-
-
8
-
KV Oostende
362.
Steeven Assengue
-
-
-
2
-
Standard Liège II
363.
Steve Bould
-
-
-
2
-
Lommel United
364.
Steve De Ridder
-
-
-
4
-
Deinze
365.
Steve Mvoué
-
-
-
1
-
FC Seraing
366.
Stijn Stijnen
-
-
-
8
1
Patro Eisden
367.
T. Pietermaat
-
-
-
8
-
Patro Eisden
368.
Teddy Chevalier
-
-
-
4
-
Francs Borains
369.
Théo Gécé
-
-
-
1
2
Francs Borains
370.
Thiago Paulo da Silva
-
-
-
4
-
Standard Liège II
371.
Thomas Basila
-
-
-
5
-
KV Oostende
372.
Tiago Cukur
-
-
-
5
-
Waasland-Beveren
373.
Timmy Simons
-
-
-
2
-
FCV Dender EH
374.
Tochukwu Nnadi
-
-
-
4
-
Zulte Waregem
375.
Tracy Mpati Bibuangu
-
-
-
2
-
Francs Borains
376.
Víctor Álvarez
-
-
-
1
-
Deinze
377.
Vincent Euvrard
-
-
-
1
1
Zulte Waregem
378.
William Bianda
-
-
-
1
-
Standard Liège II
379.
Wim De Decker
-
-
-
2
-
Waasland-Beveren
380.
Xavier Gies
-
-
-
3
-
FCV Dender EH
381.
Y. Gueroui
-
-
-
4
-
Patro Eisden
382.
Yeboah Amankwah
-
-
-
2
1
Lommel United
383.
Zechariah Medley
-
-
-
1
-
KV Oostende
384.
<TBD>
-
-
-
-
1
Standard Liège II
385.
Abian Arslan
-
-
-
-
3
RFC Liège
386.
Daan Vekemans
-
-
-
-
1
Lierse Kempenzonen
387.
J. Ndenge Kongolo
-
-
-
-
1
KRC Genk II
388.
Massimo Decoene
-
-
-
-
1
KV Oostende
389.
Ouparine Djoco
-
-
-
-
3
Francs Borains
Επιλεγμένα αγώνα
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
2e Klasse Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Beerschot Wilrijk
50
26
15
5
6
18
2
Lommel United
48
26
14
6
6
22
3
Deinze
46
26
14
4
8
12
4
FCV Dender EH
45
26
12
9
5
19
5
Patro Eisden
44
26
12
8
6
9
6
Zulte Waregem
43
26
13
4
9
11
7
Waasland-Beveren
39
26
11
6
9
7
8
RFC Liège
39
26
12
3
11
-2
9
Club Brugge II
34
26
10
4
12
-6
10
KRC Genk II
33
26
9
6
11
-1
11
RSC Anderlecht II
32
26
8
8
10
-6
12
Francs Borains
29
26
9
2
15
-11
13
Lierse Kempenzonen
28
26
8
4
14
-15
14
KV Oostende
25
26
8
7
11
-8
15
FC Seraing
23
26
5
8
13
-18
16
Standard Liège II
17
26
5
2
19
-31
Tipp des Tages
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα