Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
139
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
10
Προβλέψεις για αύριο
353
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1957
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2610
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
131
Τοπ Ευρώπη
61
Ευρώπη
693
Αμερική
203
Αφρική
78
Ασία
132
Αυστραλία
47
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
5
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
6
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
1
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
5
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
8
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
1
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
3
Γκάμπια
>
GFA League
2
Γκάνα
>
Premier League
8
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
2
Ινδονησία
>
Liga 1
3
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
7
Ιρλανδία
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
1
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
5
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
8
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
3
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Κολομβία
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
5
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
6
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
4
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
16
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
2
Ουαλία
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
2
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
8
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
4
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
1
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Αυστραλία A-League
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Valère Germain
16
6
-
5
-
Macarthur FC
2.
Apostolos Stamatelopoulos
15
5
-
6
1
Newcastle Jets
3.
Matteo Paro
14
2
-
3
-
Melbourne Victory
4.
Adam Taggart
13
-
-
2
-
Perth Glory
5.
Hiroshi Ibusuki
12
-
-
3
-
Adelaide United
6.
Kosta Barbarouses
12
1
-
4
-
Wellington Phoenix
7.
A. Taggart
12
-
-
-
-
Perth Glory
8.
Ángel Torres
11
1
-
3
2
CC Mariners
9.
Jay O'Shea
10
6
-
5
1
Brisbane Roar
10.
Fábio Gomes
9
3
-
2
-
Sydney FC
11.
Joe Lolley
9
-
-
-
-
Sydney FC
12.
Lachlan Brook
8
-
-
-
-
WS Wanderers
13.
Stefan Colakovski
8
-
-
5
-
Perth Glory
14.
Clayton Taylor
7
-
-
-
-
Newcastle Jets
15.
Daniel Penha
7
4
-
3
-
Western United
16.
David Williams
7
-
-
1
-
Perth Glory
17.
Jamie MacLaren
7
-
-
-
-
Melbourne City
18.
Nicolas Milanovic
7
-
-
5
-
WS Wanderers
19.
Nikola Mileusnić
7
-
-
-
-
Brisbane Roar
20.
Thomas Waddingham
7
-
-
-
-
Brisbane Roar
21.
Ulises Dávila
7
-
-
3
-
Macarthur FC
22.
Marcus Antonsson
6
1
-
-
-
WS Wanderers
23.
Noah Botic
6
1
-
-
-
Western United
24.
Oskar Zawada
6
-
-
5
-
Wellington Phoenix
25.
Zach Clough
6
4
-
-
-
Adelaide United
26.
Zinédine Machach
6
-
-
4
-
Melbourne Victory
27.
Bozhidar Kraev
5
-
-
4
-
Wellington Phoenix
28.
Henry Hore
5
-
-
-
-
Brisbane Roar
29.
Jake Hollman
5
-
-
3
-
Macarthur FC
30.
Marco Túlio
5
2
-
2
-
CC Mariners
31.
Tolgay Arslan
5
1
-
3
-
Melbourne City
32.
Trent Buhagiar
5
-
-
4
-
Newcastle Jets
33.
Aleksandar Susnjar
4
-
2
5
1
Perth Glory
34.
Alou Kuol
4
-
-
5
-
CC Mariners
35.
Ben Halloran
4
-
-
-
1
Adelaide United
36.
Benjamin Old
4
-
-
-
-
Wellington Phoenix
37.
Jonas Markovski
4
-
-
1
-
Brisbane Roar
38.
Matthew Millar
4
-
-
-
-
Macarthur FC
39.
Robert Mak
4
-
-
1
-
Sydney FC
40.
Terry Antonis
4
1
-
2
-
Melbourne City
41.
Alex Rufer
3
2
-
5
-
Wellington Phoenix
42.
Bernardo Oliveira
3
-
-
-
-
Macarthur FC
43.
Brian Kaltak
3
-
-
2
-
CC Mariners
44.
Luka Jovanovic
3
1
-
3
-
Adelaide United
45.
Nishan Velupillay
3
-
-
2
-
Melbourne Victory
46.
Raphael Borges Rodrigues
3
-
-
5
-
Macarthur FC
47.
Rhyan Grant
3
-
-
2
-
Sydney FC
48.
Aidan Simmons
2
-
-
-
1
WS Wanderers
49.
Anthony Caceres
2
-
-
-
-
Sydney FC
50.
Ben Garuccio
2
-
-
4
-
Western United
51.
Benjamin Mazzeo
2
-
-
-
-
Melbourne City
52.
Bernardo
2
-
-
3
-
Adelaide United
53.
Christian Theoharous
2
-
-
5
-
CC Mariners
54.
Damien Da Silva
2
-
1
3
-
Melbourne Victory
55.
Daniel Arzani
2
1
-
2
-
Melbourne Victory
56.
Dylan Pierias
2
-
-
-
-
WS Wanderers
57.
Florin Bérenguer
2
-
-
-
-
Brisbane Roar
58.
Jaiden Kucharski
2
-
-
1
-
Sydney FC
59.
Jing Reec
2
1
-
-
-
CC Mariners
60.
Jordan Courtney-Perkins
2
-
-
1
-
Sydney FC
61.
Josh Risdon
2
-
-
8
-
Western United
62.
Joshua Brillante
2
-
-
2
1
WS Wanderers
63.
Kearyn Baccus
2
-
-
8
-
Macarthur FC
64.
Léo Natel
2
-
-
2
-
Melbourne City
65.
Lachlan Wales
2
-
-
1
-
Western United
66.
Marcelo
2
-
-
6
-
WS Wanderers
67.
Marco Rojas
2
-
-
-
-
Brisbane Roar
68.
Max Burgess
2
-
-
4
-
Sydney FC
69.
Nestory Irankunda
2
-
-
8
2
Adelaide United
70.
Rylan Brownlie
2
-
-
-
-
Brisbane Roar
71.
Steven Ugarković
2
-
-
2
-
Melbourne City
72.
Tim Payne
2
-
-
1
2
Wellington Phoenix
73.
Valentino Yuel
2
-
-
-
-
WS Wanderers
74.
Alessandro Lopane
1
-
-
1
-
Melbourne City
75.
Alexandar Popovic
1
-
-
2
-
Adelaide United
76.
Ali Auglah
1
-
-
4
-
Macarthur FC
77.
Angus Thurgate
1
-
-
1
-
Western United
78.
Archie Goodwin
1
-
-
-
-
Newcastle Jets
79.
Ayom Majok
1
-
-
3
-
Brisbane Roar
80.
Ben Folami
1
-
-
1
-
Melbourne Victory
81.
R. Bonevacia
1
-
-
-
-
Melbourne Victory
82.
S. Colakovski
1
-
-
1
-
Perth Glory
83.
Connor Chapman
1
-
-
3
-
Melbourne Victory
84.
Corey Brown
1
-
-
1
-
Brisbane Roar
85.
Curtis Good
1
-
-
3
-
Melbourne City
86.
Daniel Hall
1
-
1
7
-
CC Mariners
87.
Eli Adams
1
-
-
1
-
Melbourne Victory
88.
J. Farrell
1
-
-
-
-
CC Mariners
89.
Giuseppe Bovalina
1
-
-
1
-
Adelaide United
90.
A. Goodwin
1
-
-
-
-
Newcastle Jets
91.
Hamza Sakhi
1
-
-
4
-
Melbourne City
92.
Jack Clisby
1
-
-
3
-
WS Wanderers
93.
Jack Hingert
1
-
-
1
-
Brisbane Roar
94.
Jack Rodwell
1
-
-
1
-
Sydney FC
95.
Jacob Farrell
1
-
-
6
1
CC Mariners
96.
Jake Girdwood-Reich
1
-
1
4
-
Sydney FC
97.
Jarrod Carluccio
1
-
-
3
-
Perth Glory
98.
Javi López
1
-
-
3
-
Adelaide United
99.
Jed Drew
1
-
-
-
-
Macarthur FC
100.
Jez Lofthouse
1
-
-
4
-
Brisbane Roar
101.
Joel Anasmo
1
-
-
-
-
Perth Glory
102.
Joshua Rawlins
1
-
-
2
-
Perth Glory
103.
Justin Vidic
1
-
-
-
-
Newcastle Jets
104.
Kaelan Majekodunmi
1
-
-
-
-
Perth Glory
105.
Kai Trewin
1
-
-
1
-
Brisbane Roar
106.
Keegan Jelacic
1
-
-
1
3
Brisbane Roar
107.
Kosta Grozos
1
-
-
2
-
Newcastle Jets
108.
A. Kuol
1
-
-
1
-
CC Mariners
109.
Lucas Mauragis
1
-
-
2
-
Newcastle Jets
110.
Luke Ivanovic
1
-
-
1
-
Perth Glory
111.
Marco Tilio
1
-
-
-
-
Melbourne City
112.
Marin Jakoliš
1
-
-
2
-
Melbourne City
113.
Mark Beevers
1
-
-
1
1
Perth Glory
114.
Mark Natta
1
-
-
1
-
Newcastle Jets
115.
Mathew Leckie
1
-
-
1
-
Melbourne City
116.
Matthew Grimaldi
1
-
-
4
-
Western United
117.
Michael Ruhs
1
-
-
2
-
Western United
118.
Miguel Di Pizio
1
-
-
-
-
CC Mariners
119.
Musa Toure
1
-
-
1
-
Adelaide United
120.
Nicholas Pennington
1
-
-
5
-
Wellington Phoenix
121.
Nick Ansell
1
-
-
-
-
Adelaide United
122.
Nikita Rukavytsya
1
-
-
-
-
Western United
123.
Oliver Božanić
1
-
-
-
-
Perth Glory
124.
Oskar van Hattum
1
-
-
2
-
Wellington Phoenix
125.
Panagiotis Kikiasnis
1
-
-
-
-
Adelaide United
126.
Patrick Wood
1
-
-
3
1
Sydney FC
127.
Phillip Čančar
1
-
-
2
-
Newcastle Jets
128.
J. Reec
1
-
-
-
-
CC Mariners
129.
Roderick Miranda
1
-
-
7
3
Melbourne Victory
130.
S. Roux
1
-
-
-
-
CC Mariners
131.
Ryan Teague
1
-
1
1
-
Melbourne Victory
132.
Ryan Tunnicliffe
1
-
-
3
-
Adelaide United
133.
Salim Khelifi
1
-
-
1
-
Perth Glory
134.
Tate Russell
1
-
-
1
1
WS Wanderers
135.
Ulises Dávila
1
-
-
-
-
Macarthur FC
136.
W. Wilson
1
-
-
-
-
CC Mariners
137.
Zachary Sapsford
1
-
-
-
-
WS Wanderers
138.
A. Popovic
-
-
-
1
-
Adelaide United
139.
A. Stajcic
-
-
-
3
-
Perth Glory
140.
A. Susnjar
-
-
-
1
1
Perth Glory
141.
Adama Traoré
-
-
-
3
1
Melbourne Victory
142.
Alen Stajcic
-
-
-
4
-
Perth Glory
143.
Alex Bonetig
-
-
-
1
-
WS Wanderers
144.
Alex Parsons
-
-
-
2
-
Brisbane Roar
145.
Alex Paulsen
-
-
-
2
-
Wellington Phoenix
146.
Alexander Badolato
-
-
-
2
-
WS Wanderers
147.
Andrew Nabbout
-
-
-
1
-
Melbourne City
148.
Andrew Redmayne
-
-
-
1
1
Sydney FC
149.
Antonee Burke-Gilroy
-
-
-
2
-
Brisbane Roar
150.
Aurelio Vidmar
-
-
-
1
-
Melbourne City
151.
Aziz Behich
-
-
-
3
-
Melbourne City
152.
Ben Warland
-
-
-
1
1
Adelaide United
153.
Brandon O'Neill
-
-
-
1
-
Newcastle Jets
154.
Bruce Kamau
-
-
-
2
1
Perth Glory
155.
Callum Talbot
-
-
-
5
-
Melbourne City
156.
Cameron Cook
-
-
-
1
-
Perth Glory
157.
Carl Jenkinson
-
-
-
1
-
Newcastle Jets
158.
Carlo Armiento
-
-
-
2
-
Brisbane Roar
159.
Charbel Awni Shamoon
-
-
-
1
-
Western United
160.
Charles M'Mombwa
-
-
-
1
-
Macarthur FC
161.
Christopher Ikonomidis
-
-
-
1
-
Melbourne Victory
162.
Clayton Lewis
-
-
-
5
-
Macarthur FC
163.
Corey Hollman
-
-
-
2
-
Sydney FC
164.
D. Williams
-
-
-
1
-
Perth Glory
165.
Dane Ingham
-
-
-
1
-
Newcastle Jets
166.
Daniel De Silva
-
-
-
1
-
Macarthur FC
167.
Daniel Stynes
-
-
-
1
-
Newcastle Jets
168.
David Ball
-
-
-
1
-
Wellington Phoenix
169.
Dylan Scicluna
-
-
-
2
-
WS Wanderers
170.
Fabian Monge
-
-
-
2
-
Melbourne Victory
171.
Filip Kurto
-
-
-
2
-
Macarthur FC
172.
Finn Surman
-
-
-
2
-
Wellington Phoenix
173.
G. Colli
-
-
-
1
-
Perth Glory
174.
Gabriel Cléúr
-
-
-
1
-
WS Wanderers
175.
Gabriel Lacerda
-
-
-
2
-
Sydney FC
176.
Giordano Colli
-
-
-
4
-
Perth Glory
177.
Hayden Matthews
-
-
-
2
-
Sydney FC
178.
Henry Hore
-
-
-
2
-
Brisbane Roar
179.
Isaías
-
-
-
5
-
Adelaide United
180.
Isaac Hovar
-
-
-
1
-
Macarthur FC
181.
Isaac Hughes
-
-
-
1
-
Wellington Phoenix
182.
Ivan Vujica
-
-
-
1
-
Macarthur FC
183.
J. Koutroumbis
-
-
-
1
-
Perth Glory
184.
Jack Hingert
-
-
-
3
-
Brisbane Roar
185.
Jacob Muir
-
-
-
1
-
Perth Glory
186.
Jacob Tratt
-
-
-
2
-
Western United
187.
Jake Brimmer
-
-
-
1
-
Melbourne Victory
188.
James Donachie
-
-
-
1
1
Western United
189.
James Jeggo
-
-
-
1
-
Melbourne City
190.
James Nikolovski
-
-
-
2
-
Brisbane Roar
191.
Jamie Young
-
-
-
2
-
Melbourne City
192.
Jason Geria
-
-
-
4
-
Melbourne Victory
193.
Joe Caletti
-
-
-
3
1
Brisbane Roar
194.
Joel King
-
-
-
4
-
Sydney FC
195.
John Aloisi
-
-
-
2
2
Western United
196.
John Koutroumbis
-
-
-
5
-
Perth Glory
197.
Jonathan Aspropotamitis
-
-
-
4
-
Macarthur FC
198.
Jonny Yull
-
-
-
1
-
Adelaide United
199.
Jorrit Hendrix
-
-
-
2
1
WS Wanderers
200.
Joshua Cavallo
-
-
-
1
-
Adelaide United
201.
Joshua Nisbet
-
-
-
1
-
CC Mariners
202.
Kane Vidmar
-
-
-
1
-
Western United
203.
Kealey Adamson
-
-
-
3
-
Macarthur FC
204.
L. Ivanovic
-
-
-
1
-
Perth Glory
205.
L. Mauragis
-
-
-
1
-
Newcastle Jets
206.
Louis Zabala
-
-
-
3
-
Brisbane Roar
207.
Lukas Kelly-Heald
-
-
-
1
-
Wellington Phoenix
208.
Luke Brattan
-
-
-
5
-
Sydney FC
209.
Luke Duzel
-
-
-
1
-
Adelaide United
210.
M. Beevers
-
-
-
1
1
Perth Glory
211.
Macklin Freke
-
-
-
4
-
Brisbane Roar
212.
Marco Tulio
-
-
-
1
-
CC Mariners
213.
Marcus Younis
-
-
-
1
-
WS Wanderers
214.
Mark Jackson
-
-
-
1
-
CC Mariners
215.
Marko Rudan
-
-
-
3
-
WS Wanderers
216.
Matthew Jurman
-
-
-
3
-
Macarthur FC
217.
Maximilian Mehring
-
-
-
4
-
CC Mariners
218.
Maximilien Balard
-
-
-
2
-
CC Mariners
219.
Mikael Doka
-
-
-
4
-
CC Mariners
220.
Mile Sterjovski
-
-
-
2
-
Macarthur FC
221.
Miloš Ninković
-
-
-
2
-
WS Wanderers
222.
Mohamed Al-Taay
-
-
-
1
-
Wellington Phoenix
223.
Mustafa Amini
-
-
-
3
-
Perth Glory
224.
Nathan Amanatidis
-
-
-
3
-
Sydney FC
225.
Nathan Grimaldi
-
-
-
2
-
Newcastle Jets
226.
Nikola Mileusnic
-
-
-
2
-
Brisbane Roar
227.
Noah Smith
-
-
-
1
-
CC Mariners
228.
Oliver Jones
-
-
-
2
-
Macarthur FC
229.
Oliver Sail
-
-
-
1
-
Perth Glory
230.
Oscar Priestman
-
-
-
5
-
WS Wanderers
231.
Panashe Madanha
-
-
-
3
-
Adelaide United
232.
Rai Marchán
-
-
-
5
-
Melbourne Victory
233.
Reno Piscopo
-
-
-
1
-
Newcastle Jets
234.
Rhys Bozinovski
-
-
-
1
-
Western United
235.
Riley Warland
-
-
-
1
-
Perth Glory
236.
Ryan Kitto
-
-
-
1
-
Adelaide United
237.
Ryan Lethlean
-
-
-
1
-
Brisbane Roar
238.
Sam Sutton
-
-
-
3
-
Wellington Phoenix
239.
Samuel Souprayen
-
-
-
1
-
Melbourne City
240.
Scott Galloway
-
-
-
1
-
Melbourne City
241.
Scott Neville
-
-
-
5
-
Brisbane Roar
242.
Scott Neville
-
-
-
1
-
Brisbane Roar
243.
Sebastian Pasquali
-
-
-
1
-
Western United
244.
Stefan Mauk
-
-
-
1
-
Adelaide United
245.
Steve Corica
-
-
-
2
-
Sydney FC
246.
Steven Lustica
-
-
-
3
-
Western United
247.
Storm Roux
-
-
-
2
3
CC Mariners
248.
Thomas Kevin Aquilina
-
-
-
1
-
Newcastle Jets
249.
Thomas Veart
-
-
-
2
-
Adelaide United
250.
Tom Aldred
-
-
-
4
-
Brisbane Roar
251.
Tomislav Uskok
-
-
-
4
-
Macarthur FC
252.
Tomoki Imai
-
-
-
3
-
Western United
253.
Trent Ostler
-
-
-
3
-
Perth Glory
254.
William Wilson
-
-
-
4
-
CC Mariners
255.
Yianni Nicolaou
-
-
-
3
-
Macarthur FC
256.
Youstin Salas
-
-
-
1
-
Wellington Phoenix
257.
Aaron Reardon
-
-
-
-
1
Brisbane Roar
258.
Harrison Steele
-
-
-
-
1
CC Mariners
259.
Harry Steele
-
-
-
-
1
CC Mariners
260.
Jordi Valadon
-
-
-
-
1
Melbourne Victory
261.
Ronald
-
-
-
-
1
CC Mariners
262.
Tom Beadling
-
-
-
-
2
WS Wanderers
Επιλεγμένα αγώνα
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
A-League Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Wellington Phoenix
50
26
14
8
4
13
2
CC Mariners
49
25
15
4
6
18
3
Melbourne Victory
42
26
10
12
4
11
4
Macarthur FC
41
26
11
8
7
0
5
Sydney FC
38
26
11
5
10
5
6
Melbourne City
36
26
10
6
10
11
7
WS Wanderers
34
26
10
4
12
-5
8
Brisbane Roar
30
26
8
6
12
-12
9
Adelaide United
29
25
8
5
12
0
10
Newcastle Jets
28
26
6
10
10
-6
11
Western United
26
26
7
5
14
-18
12
Perth Glory
22
26
5
7
14
-17
Tipp des Tages
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα