Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
Primera B
1
Primera C
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
2
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Όλες οι προβλέψεις
2525
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Πρώτο ημίχρονο
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
19
Τοπ προβλέψεις
Προβλέψεις για σήμερα
119
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Πρώτο ημίχρονο
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για αύριο
317
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Πρώτο ημίχρονο
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1865
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Πρώτο ημίχρονο
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Πρώτο ημίχρονο
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Στοιχήματα με αξία
32
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
139
Τοπ Ευρώπη
61
Ευρώπη
707
Αμερική
144
Αφρική
92
Ασία
102
Αυστραλία
43
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
4
UEFA Europa Conference League
4
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
10
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
4
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
1
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
1
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
6
Αίγυπτος
>
Premier
4
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
14
League one
12
League two
14
Conference
13
Conference North
12
Conference South
2
FA Cup
2
Capital One Cup
Bostik League
1
Premier League 2
7
Southern League
2
Northern Premier
13
Women SL
5
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
3
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
Primera B
1
Primera C
Primera D
Copa de la Liga Profesional
1
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
2
Super Cup
Reserve League
7
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
3
First League
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
1
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
1
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
8
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
7
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Βενεζουέλα
>
Primera Division
7
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
3
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
2
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
2
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
2
Alagoano
Amapaense
2
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
1
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
2
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
1
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
1
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
4
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
11
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
10
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
8
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
Oberliga Hessen
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
8
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
3
Γκάνα
>
Premier League
8
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
10
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
1
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
6
Ελβετία
>
Super League
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
3
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
Division 1
7
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
11
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
4
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
6
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
8
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
3
Liga de Ascenso
4
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
20
Κύπελλο Ολλανδίας
1
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
10
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
2
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
9
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
5
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
2
Κατάρ
>
Stars League
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
6
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
2
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
10
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
1
Lithuanian Cup
20
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
7
Botola 2
8
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
17
Liga Premier Serie B
7
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
2
Μπαχρέιν
>
Premier League
3
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
16
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
Νικαράγουα
>
Primera Division
4
Liga Primera U20
2
Νορβηγία
>
Eliteserien
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
5
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
6
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
5
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
1
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
Ουρουγουάη
>
Primera Division
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
2
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
9
Romanian Cup
1
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
10
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
8
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
4
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
2
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
6
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
6
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
2
Ταϊλάνδη
>
Premier League
1
Thai League 2
1
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
15
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
4
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
4
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Πρόγραμμα Αργεντινή Primera B Metropolitana
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
19.04.2024
Ferrocarril Midland
-
Sportivo Dock Sud
Sacachispas
-
Excursionistas BsAs
Deportivo Merlo
-
CA Acassuso
Deportivo Laferrere
-
San Martín Burzaco
Cañuelas FC
-
UAI Urquiza
Los Andes
-
Colegiales
Villa Dálmine
-
Liniers
CA Fénix Pilar
-
Flandria
Argentino Quilmes
-
Villa San Carlos
Deportivo Armenio
-
Sportivo Italiano
Comunicaciones BA
-
Argentino Merlo
24.04.2024
CA Acassuso
-
Sacachispas
Πρόβλεψη
26.04.2024
Argentino Merlo
-
Liniers
Sportivo Italiano
-
Comunicaciones BA
Villa San Carlos
-
Deportivo Armenio
Flandria
-
Argentino Quilmes
Sportivo Dock Sud
-
CA Fénix Pilar
Colegiales
-
Ferrocarril Midland
UAI Urquiza
-
Los Andes
San Martín Burzaco
-
Cañuelas FC
CA Acassuso
-
Deportivo Laferrere
Excursionistas BsAs
-
Deportivo Merlo
Sacachispas
-
Villa Dálmine
03.05.2024
Los Andes
-
San Martín Burzaco
Cañuelas FC
-
CA Acassuso
Deportivo Laferrere
-
Excursionistas BsAs
Deportivo Merlo
-
Sacachispas
Ferrocarril Midland
-
UAI Urquiza
CA Fénix Pilar
-
Colegiales
Argentino Quilmes
-
Sportivo Dock Sud
Deportivo Armenio
-
Flandria
Comunicaciones BA
-
Villa San Carlos
Liniers
-
Sportivo Italiano
Villa Dálmine
-
Argentino Merlo
10.05.2024
Sportivo Dock Sud
-
Deportivo Armenio
Flandria
-
Comunicaciones BA
Villa San Carlos
-
Liniers
Sportivo Italiano
-
Argentino Merlo
Colegiales
-
Argentino Quilmes
UAI Urquiza
-
CA Fénix Pilar
San Martín Burzaco
-
Ferrocarril Midland
CA Acassuso
-
Los Andes
Excursionistas BsAs
-
Cañuelas FC
Sacachispas
-
Deportivo Laferrere
Deportivo Merlo
-
Villa Dálmine
17.05.2024
Ferrocarril Midland
-
CA Acassuso
Los Andes
-
Excursionistas BsAs
Cañuelas FC
-
Sacachispas
Deportivo Laferrere
-
Deportivo Merlo
CA Fénix Pilar
-
San Martín Burzaco
Argentino Quilmes
-
UAI Urquiza
Deportivo Armenio
-
Colegiales
Comunicaciones BA
-
Sportivo Dock Sud
Liniers
-
Flandria
Argentino Merlo
-
Villa San Carlos
Villa Dálmine
-
Sportivo Italiano
24.05.2024
Colegiales
-
Comunicaciones BA
Sportivo Dock Sud
-
Liniers
Flandria
-
Argentino Merlo
Villa San Carlos
-
Sportivo Italiano
UAI Urquiza
-
Deportivo Armenio
San Martín Burzaco
-
Argentino Quilmes
CA Acassuso
-
CA Fénix Pilar
Excursionistas BsAs
-
Ferrocarril Midland
Sacachispas
-
Los Andes
Deportivo Merlo
-
Cañuelas FC
Deportivo Laferrere
-
Villa Dálmine
31.05.2024
CA Fénix Pilar
-
Excursionistas BsAs
Ferrocarril Midland
-
Sacachispas
Los Andes
-
Deportivo Merlo
Επιλεγμένα αγώνα
UEL
Olympique Marseille
SL Benfica
18/04/2024 21:00
X
Primera B Metropolitana Apertura
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Colegiales
22
12
6
4
2
11
2
Argentino Quilmes
22
11
6
4
1
8
3
Los Andes
21
11
6
3
2
4
4
Cañuelas FC
21
12
6
3
3
-2
5
Sportivo Dock Sud
20
12
6
2
4
2
6
Excursionistas BsAs
19
12
5
4
3
4
7
Deportivo Armenio
17
12
4
5
3
5
8
CA Fénix Pilar
17
12
3
8
1
4
9
Deportivo Merlo
16
12
4
4
4
1
10
Flandria
16
12
4
4
4
-1
11
San Martín Burzaco
16
12
4
4
4
-1
12
CA Acassuso
15
11
4
3
4
-2
13
Ferrocarril Midland
15
12
4
3
5
-3
14
Comunicaciones BA
14
11
3
5
3
5
15
Sportivo Italiano
14
12
2
8
2
-2
16
Sacachispas
14
11
4
2
5
-9
17
Deportivo Laferrere
13
12
2
7
3
-4
18
Liniers
12
12
3
3
6
-1
19
UAI Urquiza
11
12
2
5
5
-4
20
Argentino Merlo
10
12
2
4
6
-4
21
Villa San Carlos
9
11
2
3
6
-1
22
Villa Dálmine
6
12
0
6
6
-10
Tipp des Tages
Br1
Botafogo
Atlético GO
19/04/2024 02:30
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα