Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
12
Conference North
12
Conference South
12
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Όλες οι προβλέψεις
2432
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ζωντανές προβλέψεις
12
Τοπ προβλέψεις
Προβλέψεις για σήμερα
445
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για αύριο
967
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1484
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Προβλέψεις από χθες
>
Κόρνερ
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Στοιχήματα με αξία
83
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
177
Τοπ Ευρώπη
63
Ευρώπη
739
Αμερική
150
Αφρική
69
Ασία
169
Αυστραλία
41
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
10
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
9
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
5
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
Ethiopia
>
Premier League
6
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
8
Kyrgyzstan
>
Premier League
4
Lesotho
>
Premier League
8
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
8
Taiwan
>
Premier League
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
Togo
>
Championnat National
8
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
10
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
10
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
12
Conference North
12
Conference South
12
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
1
Southern League
20
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
5
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
6
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
13
Algeria Cup
7
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
2
Copa Constitucio
2
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
Primera D
Copa de la Liga Profesional
13
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
4
Super Cup
Reserve League
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
6
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
5
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
5
Npl South
4
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
1
Npl Act 1
FFA Cup
W League
5
Αϊτή
>
Championnat National
7
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
8
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
2
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
8
Belgian Cup Women
Pro League U21
1
Βενεζουέλα
>
Primera Division
7
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
1
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
Serie C
Serie D
Acreano
2
Alagoano
1
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
1
Baiano 2
Brasiliense
1
Capixaba
2
Carioca
1
Carioca 2
Catarinense
1
Catarinense 2
Cearense
1
Cearense 2
4
Gaucho
1
Gaucho 2
Goiano
1
Maranhense
2
Matogrossense
1
Mineiro
2
Mineiro 2
Paraense
1
Paraibano
2
Paranaense
Paranaense 2
Paulista
1
Paulista A2
2
Paulista A3
4
Paulista Serie B
Pernambucano
1
Piauiense
1
Potiguar
3
Rondoniense
3
Roraimense
2
Sergipano
1
Sul-Matogrossense
2
Tocantinense
1
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
Brasileiro Women
5
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
2
Championship
1
Irish Cup
2
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
4
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
6
Regionalliga Nordost
7
Regionalliga Süd/Südwest
6
Regionalliga West
8
Regionalliga Bayern
10
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
8
Oberliga NOFV Sud
3
Oberliga Schleswig Holstein
6
Oberliga Hamburg
2
Oberliga Bremen
2
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
2
Oberliga Hessen
4
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
8
Oberliga Bayern Nord
8
Oberliga Bayern Süd
7
Oberliga Baden Württemberg
8
Oberliga Mittelrhein
3
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
2
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
5
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
9
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
6
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
8
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
2
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
4
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
8
ΗΑΕ
>
Football League
5
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
5
Super League
6
Ινδονησία
>
Liga 1
5
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
5
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
2
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
1. Division
2. Division
Icelandic Cup
2
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
1
Tercera Division G2
5
Tercera Division G3
5
Tercera Division G4
Tercera Division G5
8
Tercera Division G6
8
Tercera Division G7
4
Tercera Division G8
5
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
4
Tercera Division G11
3
Tercera Division G12
2
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
5
Tercera Division G15
Tercera Division G16
4
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
24
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
3
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
1
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
12
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
7
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
9
Eerste Divisie
11
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
7
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
6
Elite Two
2
Καμπότζη
>
C-League
5
Καναδάς
>
Canadian Premier League
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
4
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
3
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
7
2. Division
8
3. Division
8
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
3
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
8
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
FA Trophy
4
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
5
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
2
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
3
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
8
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
6
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
1
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
2
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
4
Μποτσουάνα
>
Premier League
8
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
19
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
9
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
5
Ουαλία
>
Premier
4
Division 1
14
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
6
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
6
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
6
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
4
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
8
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
6
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
10
Campeonato de Portugal
31
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
8
Liga 2
8
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
PFL - Center
PFL - Ural
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
8
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
5
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
5
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
7
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
3
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
5
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
6
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
7
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
7
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
Ykkonen
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
7
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
4
CAF Confederations Cup
4
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Αγγλία Νόρδερν Πρέμιερ Λιγκ
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
David Symington
23
-
-
-
1
Workington
2.
Jonathon Margetts
23
5
-
-
-
Matlock Town
3.
Sam Hodgson
20
3
-
-
-
Morpeth Town
4.
Finlay Sinclair-Smith
19
1
-
-
-
Marine
5.
Jordan Hulme
19
-
-
-
-
Radcliffe Borough
6.
Josh Hancock
17
7
-
-
-
Radcliffe Borough
7.
J. Walker
17
1
-
-
1
Ilkeston Town
8.
Jack Redshaw
15
2
-
-
-
Hyde FC
9.
D. Howe
14
-
-
-
-
Gainsborough
10.
John Rooney
14
3
-
-
1
Macclesfield
11.
Adam Boyes
13
1
-
-
-
Marske United
12.
Andrew Johnson
13
-
-
-
-
Morpeth Town
13.
Jacob Gratton
12
5
-
-
-
Whitby Town
14.
Lewis Alessandra
12
-
-
-
-
Hyde FC
15.
E. Lusiama
12
1
-
-
-
Atherton Collieries
16.
Momodou Touray
12
1
-
-
-
Warrington Rylands
17.
A. Sidibeh
12
-
-
-
-
Warrington Rylands
18.
Anthony Dudley
11
-
-
-
-
Radcliffe Borough
19.
James Hardy
11
-
-
-
-
Macclesfield
20.
Jay Rollins
11
-
-
-
-
Worksop Town
21.
G. Johnson
11
1
-
-
-
Guiseley AFC
22.
Kaiman Anderson
11
3
-
-
-
Stafford Rangers
23.
Jason Gilchrist
10
-
-
-
-
Ashton United
24.
Kane Drummond
10
-
-
-
-
Macclesfield
25.
Sol Solomon
10
1
-
-
-
Marine
26.
Alex Byrne
9
3
-
-
1
Ashton United
27.
Bobby Grant
9
-
-
-
-
Marine
28.
Jordan Preston
9
1
-
-
-
Bradford PA
29.
M. Fearnley
8
-
-
-
-
Hyde FC
30.
Nathan Thomas
8
-
-
-
-
Marske United
31.
Reece Kendall
8
2
-
-
1
Guiseley AFC
32.
H. Scarborough
8
-
-
-
-
Bamber Bridge
33.
Steven Rigg
8
-
1
-
1
Workington
34.
Vaughan Redford
8
-
-
-
-
Worksop Town
35.
Alex Curran
7
3
-
-
-
Macclesfield
36.
R. Campbell
7
1
-
-
-
Basford Utd
37.
Charlie Bailey
7
-
-
-
-
Lancaster City
38.
T. Cursons
7
-
-
-
-
Ilkeston Town
39.
Harry Bunn
7
-
-
-
-
Hyde FC
40.
Joe Adams
7
-
-
-
-
Atherton Collieries
41.
Junior Mondal
7
-
-
1
1
Whitby Town
42.
Liam Hughes
7
-
-
-
-
Worksop Town
43.
Louis White
7
-
-
-
-
Marine
44.
C. Osadebe
7
-
-
-
-
Bradford PA
45.
William Longbottom
7
1
-
-
-
Bradford PA
46.
Bradley Fewster
6
-
-
-
-
Whitby Town
47.
Jack Foalle
6
-
-
-
-
Morpeth Town
48.
Jordan Hallam
6
-
-
-
-
Ilkeston Town
49.
Jordan Scanlon
6
1
-
-
-
Atherton Collieries
50.
Luke Griffiths
6
3
-
-
-
FC United
51.
Luke Hall
6
-
-
-
2
Worksop Town
52.
J. Oyibo
6
-
-
-
-
Radcliffe Borough
53.
Scott Allison
6
-
-
-
-
Workington
54.
Sean Newton
6
-
-
-
-
Ashton United
55.
V. Steels
6
-
-
-
-
Morpeth Town
56.
Tom Denton
6
1
-
-
-
Guiseley AFC
57.
Tunde Owolabi
6
1
-
-
1
Macclesfield
58.
E. Bange
5
2
-
-
-
Bamber Bridge
59.
A. Curran
5
2
-
-
-
Macclesfield
60.
Declan Howe
5
-
-
-
-
Gainsborough
61.
Dylan Cogill
5
-
1
-
-
Gainsborough
62.
D. Edwards
5
-
-
-
-
Bamber Bridge
63.
P. Ekpolo
5
-
-
-
-
Guiseley AFC
64.
D. Forbes
5
-
-
-
-
Bamber Bridge
65.
D. Gabidon
5
-
-
-
-
FC United
66.
B. Hardcastle
5
-
-
-
-
Warrington Rylands
67.
Jamie Morgan
5
-
-
-
-
Radcliffe Borough
68.
Johnson G.
5
-
-
-
-
Guiseley AFC
69.
Jordan Burrow
5
-
-
-
-
Worksop Town
70.
Lois Maynard
5
-
-
-
-
Radcliffe Borough
71.
K. Murphy
5
-
-
-
-
Guiseley AFC
72.
Nicolas Bollado
5
-
-
-
-
FC United
73.
A. Bennett
4
-
-
-
-
FC United
74.
H. Benns
4
-
-
-
-
Bamber Bridge
75.
J. Charles
4
-
-
-
-
FC United
76.
J. Clarke
4
-
-
-
1
Gainsborough
77.
Daniel Rowe
4
-
-
-
-
Whitby Town
78.
Dominic Lawson
4
-
-
-
-
Lancaster City
79.
Donald Chimalilo
4
-
-
-
-
Marske United
80.
S. Duxbury
4
-
-
1
1
Radcliffe Borough
81.
Jack Baxter
4
-
-
-
-
Bamber Bridge
82.
Jake Charles
4
-
-
-
-
Ashton United
83.
Jameel Ible
4
-
-
-
2
Guiseley AFC
84.
James Baillie
4
-
-
-
-
Warrington Rylands
85.
John Johnston
4
-
-
-
-
Matlock Town
86.
Josh Wardle
4
-
-
-
-
Marine
87.
Josh Wilde
4
-
-
-
-
Worksop Town
88.
Lewis Mansell
4
-
-
-
-
Atherton Collieries
89.
Luca Navarro
4
-
-
-
-
Radcliffe Borough
90.
Matthew Sargent
4
-
-
-
-
Radcliffe Borough
91.
D. McLoughlin
4
1
-
-
-
FC United
92.
K. Moore
4
-
-
-
-
Workington
93.
Nathan Caine
4
-
-
-
-
Atherton Collieries
94.
Nathan Lowe
4
-
-
-
1
Ashton United
95.
Nic Evangelinos
4
1
-
-
-
Lancaster City
96.
Oliver Thornley
4
-
1
-
-
Radcliffe Borough
97.
Sam Bailey
4
3
-
-
-
Lancaster City
98.
Scott Boden
4
1
-
-
-
Matlock Town
99.
Thomas Pratt
4
-
-
-
1
Guiseley AFC
100.
Will Russ
4
-
-
-
-
Marine
101.
Aiden Walker
3
-
-
-
-
Guiseley AFC
102.
Aleksandrs Starčenko
3
-
-
-
-
Worksop Town
103.
S. Bakkor
3
-
-
-
-
Warrington Rylands
104.
Brad Carroll
3
-
-
-
-
Lancaster City
105.
Bradley Jackson
3
-
-
-
-
Radcliffe Borough
106.
J. Buckley
3
-
-
-
1
FC United
107.
M. Cane
3
-
1
-
-
FC United
108.
Chris Doyle
3
-
-
-
-
Marine
109.
L. Cox
3
-
-
-
2
Ilkeston Town
110.
M. Cusani
3
-
-
-
-
Ashton United
111.
C. Dixon
3
-
-
-
-
Ilkeston Town
112.
Ewan Bange
3
-
-
-
-
Radcliffe Borough
113.
J. Gilchrist
3
-
-
-
-
Ashton United
114.
M. Howells
3
-
-
-
-
Whitby Town
115.
A. Jackson
3
-
-
-
-
Gainsborough
116.
Jacob Holland-Wilkinson
3
-
-
-
-
Lancaster City
117.
Jake Connelly
3
-
-
-
-
Lancaster City
118.
F. John
3
-
-
-
-
Morpeth Town
119.
Jonathan Wafula
3
-
-
-
-
Basford Utd
120.
Kielen Adams
3
-
-
-
-
Ashton United
121.
Kyle Brownhill
3
-
-
-
-
Lancaster City
122.
B. L'Varn
3
-
-
-
-
Ilkeston Town
123.
Lawson D.
3
-
-
-
-
Lancaster City
124.
Luke Duffy
3
-
-
-
-
Macclesfield
125.
E. Maieco
3
-
-
-
-
Warrington Rylands
126.
A. Makoli
3
-
-
-
-
Hyde FC
127.
Manasse Mampala
3
-
-
-
-
Marine
128.
A. Marshall
3
-
-
-
-
Ilkeston Town
129.
J. Neild
3
-
-
-
-
Warrington Rylands
130.
K. Nelson
3
-
-
-
-
Workington
131.
Owen Robinson
3
-
-
-
-
Marine
132.
Paul Green
3
-
-
-
-
Worksop Town
133.
Regan Hutchinson
3
-
-
-
2
Worksop Town
134.
Sam Smith
3
-
-
-
1
Workington
135.
Simon Grand
3
-
-
-
-
Lancaster City
136.
J. Thomas
3
-
-
-
-
Basford Utd
137.
L. Tongue
3
-
-
-
-
Guiseley AFC
138.
Tre Pemberton
3
-
-
-
-
Macclesfield
139.
Turner M.
3
-
-
-
-
Morpeth Town
140.
Willem Tomlinson
3
-
-
-
1
Marine
141.
J. Amado
2
-
-
-
-
Hyde FC
142.
D. Barlow
2
-
-
-
-
Morpeth Town
143.
J. Barnes
2
-
-
-
-
Matlock Town
144.
Callum Spooner
2
-
-
-
-
Hyde FC
145.
C. Churchman
2
-
-
-
-
Bamber Bridge
146.
Coleby Shepherd
2
-
-
-
-
Whitby Town
147.
Colin Daniel
2
-
-
-
-
Worksop Town
148.
Connor Salisbury
2
-
-
-
-
Marine
149.
Connor Simpson
2
-
-
-
-
Whitby Town
150.
Curtis Round
2
-
-
-
1
Marske United
151.
Dan Cowan
2
-
-
-
-
Ashton United
152.
Dannen Francis
2
-
-
-
-
Workington
153.
Darius Osei
2
-
-
-
-
Marine
154.
David Norris
2
-
-
-
-
Lancaster City
155.
P. Dawson
2
-
-
-
-
Macclesfield
156.
Dayle Southwell
2
1
-
-
-
Gainsborough
157.
Dean Furman
2
-
-
-
-
Warrington Rylands
158.
K. Demidh
2
-
-
-
-
Matlock Town
159.
Ethan Stewart
2
-
-
-
-
Stafford Rangers
160.
Fearnley M.
2
-
-
-
-
Hyde FC
161.
J. Fitzmartin
2
-
-
-
-
FC United
162.
Fraser Preston
2
-
-
-
-
Gainsborough
163.
Hall L.
2
-
-
-
-
Worksop Town
164.
Hamza Bencherif
2
-
-
-
-
Worksop Town
165.
Harry Ditchfield
2
-
-
-
-
Hyde FC
166.
S. Hodgson
2
1
-
-
-
Morpeth Town
167.
B. Hough
2
-
-
-
-
Warrington Rylands
168.
B. Hubbold
2
-
-
-
-
Workington
169.
Jake Daniels
2
-
-
-
-
Bradford PA
170.
Jamie Mellen
2
-
-
-
1
Lancaster City
171.
Jerome Greaves
2
-
-
-
-
Whitby Town
172.
Joe Bunney
2
1
-
-
1
Workington
173.
Joe Stacey
2
-
-
-
-
Gainsborough
174.
Joe West
2
-
-
-
-
Matlock Town
175.
Josh Barnes
2
-
-
-
-
Matlock Town
176.
Josh Doherty
2
-
-
-
-
Hyde FC
177.
Jude Oyibo
2
-
-
-
-
Radcliffe Borough
178.
Karl Demidh
2
-
-
-
-
Matlock Town
179.
N. Kengni
2
-
-
-
-
Macclesfield
180.
M. La Bastide
2
-
-
-
-
Bradford PA
181.
L. Leech
2
-
-
-
-
Marske United
182.
Lewis Butroid
2
-
-
-
-
Gainsborough
183.
Lewis Thompson
2
-
-
-
1
Atherton Collieries
184.
Liam Noble
2
-
-
-
1
Morpeth Town
185.
Luciano Peraggini
2
-
-
-
-
Ilkeston Town
186.
Matt Thornhill
2
-
-
-
-
Basford Utd
187.
Matthew Regan
2
-
-
-
-
Warrington Rylands
188.
Matty Waters
2
-
-
-
-
Marine
189.
Max Woodcock
2
-
-
-
-
FC United
190.
Michael Donohue
2
-
-
-
-
FC United
191.
Michael Turner
2
-
-
-
-
Morpeth Town
192.
J. Mondal
2
-
-
-
-
Whitby Town
193.
C. Munro
2
-
-
-
-
FC United
194.
Nathan Blissett
2
-
-
-
-
Stafford Rangers
195.
Nathan Tyson
2
-
-
-
-
Basford Utd
196.
Neil Kengni
2
-
-
-
-
Macclesfield
197.
Nicky Adams
2
-
-
-
-
Radcliffe Borough
198.
M. O'Neill
2
-
-
-
-
Bamber Bridge
199.
Ollie Clarke
2
-
-
-
1
Matlock Town
200.
Osadebe C.
2
-
-
-
-
Bradford PA
201.
Paul Dawson
2
-
-
-
-
Macclesfield
202.
Paul Ennis
2
-
-
-
-
FC United
203.
N. Payne
2
-
-
-
-
Stafford Rangers
204.
J. Redshaw
2
-
-
-
-
Hyde FC
205.
F. Sass
2
-
-
-
-
Marine
206.
Sean Cooke
2
-
-
-
-
Stafford Rangers
207.
Solomon S.
2
-
-
-
-
Marine
208.
Stephen Walker
2
-
-
-
-
Whitby Town
209.
N. Thomas
2
1
-
-
-
Marske United
210.
B. Thompson
2
-
-
-
-
Hyde FC
211.
H. Wilder
2
-
-
-
-
Ilkeston Town
212.
Will Jenkins
2
-
-
-
-
Morpeth Town
213.
Zak Goodson
2
-
-
-
-
Ilkeston Town
214.
Alex Curran
1
-
-
-
-
Macclesfield
215.
AJ Leitch-Smith
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
216.
Adam Gell
1
-
-
-
1
Whitby Town
217.
Adam Yates
1
-
-
-
-
Matlock Town
218.
J. Adams
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
219.
N. Adams
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
220.
K. Adams
1
-
-
-
1
Ashton United
221.
Andrew Teague
1
-
-
-
-
Lancaster City
222.
N. Ballado
1
-
-
-
-
FC United
223.
R. Barrows
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
224.
Ben Woods
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
225.
S. Billington
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
226.
Bobby Johnson
1
-
-
-
3
Gainsborough
227.
S. Boden
1
-
-
-
-
Matlock Town
228.
B. Bould
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
229.
Brad Abbott
1
-
-
-
1
Ashton United
230.
Bradley Carsley
1
-
-
-
-
Lancaster City
231.
T. Bryan
1
-
-
-
-
FC United
232.
Byrne
1
-
-
-
-
Ashton United
233.
H. Campbell
1
-
-
-
-
Macclesfield
234.
Camron Gbadebo
1
-
-
-
-
Marske United
235.
E. Cartwright
1
-
-
-
-
Basford Utd
236.
Charlie Barnes
1
-
-
-
-
Lancaster City
237.
Charlie Wakefield
1
-
-
-
-
Basford Utd
238.
J. Chikukwa
1
-
-
-
-
Hyde FC
239.
Chimalilo D.
1
-
-
-
-
Marske United
240.
Chris Evans
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
241.
Chris Reid
1
-
-
-
-
Morpeth Town
242.
Christian Sloan
1
-
-
-
-
Lancaster City
243.
E. Church
1
-
-
-
-
Marske United
244.
Church E.
1
-
-
-
-
Marske United
245.
Churchman C.
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
246.
D. Cogill
1
-
1
-
-
Gainsborough
247.
Connor Heath
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
248.
B. Conway
1
-
-
-
-
Gainsborough
249.
B. Couto
1
-
-
-
-
Ashton United
250.
D. Cowan
1
-
-
-
-
Ashton United
251.
N. Crofts
1
-
-
-
-
Matlock Town
252.
Curran A.
1
-
-
-
-
Macclesfield
253.
Curtis Durose
1
-
-
-
-
Matlock Town
254.
Curtis Jones
1
-
1
-
-
FC United
255.
Cusani M.
1
-
-
-
-
Ashton United
256.
Dan Wordsworth
1
-
-
-
-
Workington
257.
Danny Forbes
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
258.
T. Declan
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
259.
Declan Thompson
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
260.
H. Ditchfield
1
-
-
-
-
Hyde FC
261.
Djavan Pedro
1
-
-
-
1
Warrington Rylands
262.
A. Dodd
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
263.
M. Donohue
1
-
-
-
-
FC United
264.
Dontai Gabidon
1
-
-
-
-
FC United
265.
H. Douglas
1
-
-
-
-
Gainsborough
266.
K. Drummond
1
-
-
-
-
Macclesfield
267.
Dylan Moonan
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
268.
D. Eratt-Thomas
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
269.
Ethan Morgan
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
270.
N. Evangelinos
1
-
-
-
-
Lancaster City
271.
G. Evans
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
272.
K. Fenton
1
-
-
-
1
Basford Utd
273.
B. Fewster
1
-
-
-
-
Whitby Town
274.
W. Flint
1
-
-
-
-
Gainsborough
275.
Foalle J.
1
-
-
-
-
Morpeth Town
276.
S. Fofana
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
277.
M. Frizelle
1
-
-
-
-
Basford Utd
278.
Gareth Evans
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
279.
A. Gell
1
-
-
-
-
Whitby Town
280.
George Taft
1
-
-
-
-
Worksop Town
281.
L. Griffiths
1
-
1
-
-
FC United
282.
Hamish Douglas
1
-
-
-
-
Gainsborough
283.
J. Hancock
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
284.
Hardy
1
-
-
-
-
Ashton United
285.
Harrison Hopper
1
-
-
-
1
Bradford PA
286.
Harrison Poulter
1
-
-
-
-
Gainsborough
287.
Harry Benns
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
288.
A. Haswell
1
-
-
-
-
Whitby Town
289.
C. Heath
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
290.
S. Heathcote
1
-
-
-
-
Macclesfield
291.
L. Hey
1
-
-
-
-
Bradford PA
292.
L. Holt
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
293.
J. Iwobi
1
-
-
-
-
Bradford PA
294.
Jack Goodman
1
-
-
-
-
Gainsborough
295.
B. Jackson
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
296.
R. James
1
-
-
-
-
Basford Utd
297.
James Hanson
1
-
-
-
-
Worksop Town
298.
James Perch
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
299.
Jamie Spencer
1
-
-
-
-
Bradford PA
300.
Jamie Walker
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
301.
Jason Kennedy
1
-
-
-
-
Marske United
302.
Javelle Clarke
1
-
-
-
-
Gainsborough
303.
Jay Fitzmartin
1
-
-
-
-
FC United
304.
Joe Hetherington
1
-
-
-
-
Workington
305.
Joe Piggott
1
-
-
-
-
Warrington Rylands
306.
Joe Willis
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
307.
Joel Holvey
1
-
-
-
-
Gainsborough
308.
John F.
1
-
-
-
-
Morpeth Town
309.
B. Johnson
1
-
-
-
-
Gainsborough
310.
A. Johnson
1
-
-
-
-
Morpeth Town
311.
J. Johnston
1
-
-
-
-
Matlock Town
312.
S. Jones-Griffiths
1
-
-
-
-
Hyde FC
313.
Jonny Spittle
1
-
-
-
2
Marine
314.
Joseph Ferguson
1
-
-
-
-
Marine
315.
Josh Solomon-Davies
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
316.
Josh Thompson
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
317.
Justin Iwobi
1
-
-
-
-
Bradford PA
318.
Karl Munroe
1
-
-
-
-
FC United
319.
Keane Barugh
1
-
-
-
-
FC United
320.
P. Keithley
1
-
-
-
-
Whitby Town
321.
R. Kendall
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
322.
Kevin Burgess
1
-
-
-
1
Marske United
323.
Kieran Fenton
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
324.
D. Lawson
1
-
1
-
-
Lancaster City
325.
C. Leigh
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
326.
Leigh Whelan
1
-
-
-
-
Guiseley AFC
327.
Lewis Fensome
1
-
-
-
-
Macclesfield
328.
Lewis Hawkins
1
-
-
-
-
Whitby Town
329.
Lewis Reilly
1
-
-
-
-
Workington
330.
Lucas Odunston
1
-
-
-
1
Bradford PA
331.
Luke Burke
1
-
-
-
-
Ashton United
332.
Luke Mariette
1
-
-
-
-
Guiseley AFC
333.
Lusiama E.
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
334.
M. Malumo
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
335.
P. Mancinelli
1
-
-
-
1
Basford Utd
336.
Mark Cullen
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
337.
Mark Duffy
1
-
-
-
-
Macclesfield
338.
Marshall A.
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
339.
J. Masey
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
340.
Mason O'Malley
1
-
-
-
-
Bradford PA
341.
L. Maynard
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
342.
G. McCaragher
1
-
-
-
-
Workington
343.
McCaragher G.
1
-
-
-
-
Workington
344.
McMahon G.
1
-
-
-
-
Ashton United
345.
Mendy L.
1
-
-
-
-
Macclesfield
346.
Michael Carberry
1
-
-
-
-
Marine
347.
Michael Potts
1
-
-
-
1
Bamber Bridge
348.
Michael Williams
1
-
-
-
-
Matlock Town
349.
E. Morris
1
-
-
-
-
FC United
350.
Munro
1
-
-
-
-
FC United
351.
Murphy K.
1
-
-
-
-
Guiseley AFC
352.
Nathan Whitehead
1
-
-
-
-
Matlock Town
353.
Nathan Woodthorpe
1
-
-
-
-
Marine
354.
Navarro L.
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
355.
Nelson K.
1
-
-
-
-
Workington
356.
Olatunde Bayode
1
-
-
-
-
Bamber Bridge
357.
C. Oliver
1
-
-
-
-
FC United
358.
Owen Windsor
1
-
-
-
-
Marine
359.
Oyibo J.
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
360.
J. Palinkas
1
-
-
-
-
FC United
361.
Palinkas J.
1
-
-
-
-
FC United
362.
T. Peers
1
-
-
-
-
Macclesfield
363.
S. Perry
1
-
-
-
-
Macclesfield
364.
O. Putnam
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
365.
Redford V.
1
-
-
-
-
Worksop Town
366.
T. Ritzema
1
-
-
-
-
Basford Utd
367.
Ritzema T.
1
-
-
-
-
Basford Utd
368.
J. Rooney
1
-
-
-
-
Macclesfield
369.
Rose M.
1
-
-
-
-
Ashton United
370.
D. Rowe
1
-
-
-
-
Whitby Town
371.
A. Roxburgh
1
-
-
-
-
Workington
372.
B. Rydel
1
-
-
-
2
Atherton Collieries
373.
Sam Bird
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
374.
C. Shepherd
1
-
-
-
-
Whitby Town
375.
Sidi Fofana
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
376.
Sidibeh A.
1
-
-
-
-
Warrington Rylands
377.
Simon Njaria
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
378.
C. Sloan
1
-
-
-
-
Lancaster City
379.
R. Smith
1
-
-
-
-
Radcliffe Borough
380.
J. Solomon-Davies
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
381.
J. Stacey
1
-
-
-
-
Guiseley AFC
382.
B. Starkie
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
383.
Stewart E.
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
384.
Swakali B.
1
-
-
-
-
Ilkeston Town
385.
Tavonga Kuleya
1
-
-
-
-
Matlock Town
386.
Thompson D.
1
-
-
-
-
Atherton Collieries
387.
Tom Clare
1
-
-
-
-
Macclesfield
388.
Tom Peers
1
-
-
-
-
Macclesfield
389.
M. Touray
1
-
-
-
-
Warrington Rylands
390.
Tyreece Onyeka
1
-
-
-
-
Stafford Rangers
391.
Tyrell Waite
1
-
-
-
1
Ilkeston Town
392.
Victor Nirennold
1
-
-
-
-
Basford Utd
393.
H. Wakefield
1
-
-
-
-
Matlock Town
394.
F. Wallbank
1
-
-
-
-
Workington
395.
Warren Clarke
1
-
-
-
-
Ashton United
396.
J. West
1
-
-
-
-
Matlock Town
397.
White R.
1
-
-
-
-
Hyde FC
398.
Will Lancaster
1
-
-
-
-
Bradford PA
399.
A. Wright
1
-
-
-
-
Matlock Town
400.
F. Yonsian
1
-
-
-
-
Warrington Rylands
401.
Hey L.
-
-
-
1
-
Bradford PA
402.
Aaron Haswell
-
-
-
-
1
Whitby Town
403.
B. Carroll
-
-
-
-
1
Workington
404.
Brad McGowan
-
-
-
-
1
Basford Utd
405.
Brad Roscoe
-
-
-
-
1
Hyde FC
406.
C. Lynn
-
-
-
-
1
Morpeth Town
407.
C. Round
-
-
-
-
1
Marske United
408.
Callum Chippendale
-
-
-
-
1
Guiseley AFC
409.
Cameron Belford
-
-
-
-
1
Stafford Rangers
410.
Charley Doyle
-
-
-
-
1
Marine
411.
George Hornshaw
-
-
-
-
1
Gainsborough
412.
George Murray-Jones
-
-
-
-
1
FC United
413.
Hough B.
-
-
-
-
1
Warrington Rylands
414.
J. Hilton
-
-
-
-
1
Macclesfield
415.
Jack Egan
-
-
-
-
1
Atherton Collieries
416.
James Butler
-
-
-
-
1
Warrington Rylands
417.
Jamie Sharman
-
-
-
-
2
Matlock Town
418.
Jorge Sikora
-
-
-
-
1
Marske United
419.
Josef Wheatley
-
-
-
-
1
Whitby Town
420.
Lamine Toure
-
-
-
-
1
Bamber Bridge
421.
Laurent Mendy
-
-
-
-
1
Macclesfield
422.
M. Wilson
-
-
-
-
1
Bamber Bridge
423.
Niall Cowperthwaite
-
-
-
-
1
Lancaster City
424.
O. Brown
-
-
-
-
1
Guiseley AFC
425.
O. Brown-Hill
-
-
-
-
1
Guiseley AFC
426.
Owen Betts
-
-
-
-
1
Basford Utd
427.
S. Hooper
-
-
-
-
1
Matlock Town
428.
Samuel Parker
-
-
-
-
1
Ilkeston Town
429.
Saul Deeney
-
-
-
-
1
Matlock Town
430.
Scott Duxbury
-
-
-
-
1
Radcliffe Borough
431.
T. Mfuni
-
-
-
-
1
Atherton Collieries
432.
Terry Hawkridge
-
-
-
-
1
Worksop Town
433.
Tom Pratt
-
-
-
-
1
Guiseley AFC
434.
Tom Thorpe
-
-
-
-
2
Macclesfield
435.
Whittingham S.
-
-
-
-
1
Hyde FC
Επιλεγμένα αγώνα
Pt1
SL Benfica
GD Chaves
29/03/2024 19:00
1
NPL Premier Division Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Radcliffe Borough
77
35
25
2
8
40
2
Warrington Rylands
63
34
17
12
5
17
3
Macclesfield
62
33
19
5
9
31
4
Marine
61
34
18
7
9
33
5
Hyde FC
61
35
17
10
8
24
6
Guiseley AFC
58
34
17
7
10
11
7
Worksop Town
55
33
16
7
10
22
8
Ashton United
55
33
15
10
8
9
9
Whitby Town
50
34
15
8
11
12
10
Lancaster City
50
35
14
8
13
-5
11
Gainsborough
47
33
14
5
14
-7
12
Ilkeston Town
44
33
13
5
15
0
13
Morpeth Town
44
34
12
8
14
-8
14
FC United
42
34
13
4
17
-19
15
Bamber Bridge
41
32
10
11
11
-6
16
Workington
41
34
10
11
13
-7
17
Matlock Town
38
32
11
5
16
-12
18
Basford Utd
27
34
6
9
19
-25
19
Bradford PA
25
35
6
7
22
-32
20
Stafford Rangers
24
34
7
3
24
-38
21
Atherton Collieries
19
33
5
4
24
-40
22
Marske United
0
0
0
0
0
0
Tipp des Tages
Pt1
Estrela Amadora
Sporting CP
29/03/2024 21:30
2
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα