Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Ιορδανία
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
139
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ζωντανές προβλέψεις
11
Προβλέψεις για αύριο
353
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1957
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Όλες οι προβλέψεις
2610
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
51
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
131
Τοπ Ευρώπη
61
Ευρώπη
693
Αμερική
203
Αφρική
78
Ασία
132
Αυστραλία
47
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
8
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
9
Ερεντιβίζιε
5
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Σάουντι Προ Λιγκ
6
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
1
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
5
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
8
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
7
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
8
Championship
12
League one
12
League two
12
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
21
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
2
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
5
League 1
6
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
1
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
5
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
7
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
5
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
5
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
1
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Βενεζουέλα
>
Primera Division
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
4
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
10
Serie A
10
Serie C
10
Serie D
32
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
1
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
1
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
9
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
8
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
3
Γκάμπια
>
GFA League
2
Γκάνα
>
Premier League
8
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
2
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
7
Δανία
>
Super League
6
1. Division
5
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
6
Challenge League
4
Swiss Cup
2
Ελλάδα
>
Super League
7
Super League 2
10
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
2
Ινδονησία
>
Liga 1
3
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
7
Ιρλανδία
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
1
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
8
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
9
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
8
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
9
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
5
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
5
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
1
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
8
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
3
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
2
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
4
Κολομβία
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
3
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
3
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
5
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
6
Μάλτα
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
5
Μαλαισία
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
5
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
2
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
16
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
4
Μπαχρέιν
>
Premier League
6
Second Division
3
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
16
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
2
Liga Primera U20
2
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
2
Ουαλία
>
Premier
Division 1
2
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
2
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
6
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
8
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
6
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
6
Championship
5
League One
5
League two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
4
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
6
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
1
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
2
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
4
Copa Sudamericana
6
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Ποδοσφαιριστής Στατιστικά - Ιορδανία Premier League
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Ποδοσφαιριστής
Γκολ
Πέναλτι
Αυτογκόλ
Kάρτα
Kάρτα
Ομάδα
1.
Mahmoud Al Mardi
6
-
-
-
-
Hussein Irbid
2.
A. A. Kabeer
5
-
-
-
-
Sahab Club
3.
Reziq Bani Hani
5
-
-
-
-
Faisaly Amman
4.
A. Sabrah
5
-
-
-
-
Shabab Al Urdun
5.
K. Al Dardour
4
-
-
-
-
Ahli Amman
6.
Hamza Al Dardour
4
-
-
-
-
Hussein Irbid
7.
Henri Doumbia
4
-
-
-
-
Wihdat Amman
8.
Mohannad Abu Taha
4
-
-
-
-
Wihdat Amman
9.
Reziq Mohammed Saleh Bani Hani
4
-
-
-
-
Faisaly Amman
10.
Abdul Ajagun
3
-
-
-
-
Hussein Irbid
11.
M. Al Zoubi
3
-
-
-
-
Ramtha Club
12.
Amer Deeb
3
-
-
-
-
Al Salt
13.
Aref Haitham Aref Al Haj Mohammad
3
-
-
-
-
Faisaly Amman
14.
Cristian Canga
3
1
-
-
-
Al Aqaba SC
15.
Fernandinho
3
2
-
-
-
Hussein Irbid
16.
Khaled Eid
3
-
-
-
-
Faisaly Amman
17.
S. Khankan
3
1
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
18.
Mus'ab Al Laham
3
-
-
-
-
Hussein Irbid
19.
N. Abdou Aziz
2
-
-
-
-
Hussein Irbid
20.
F. Al Muzaini
2
-
-
-
-
Al Aqaba SC
21.
O. Al Qara
2
-
-
-
-
Al Salt
22.
M. Al Razem
2
-
-
-
-
Sahab Club
23.
A. Aqoula
2
-
-
-
-
Ramtha Club
24.
C. Canga
2
-
-
-
-
Al Aqaba SC
25.
S. Darwish
2
-
-
-
-
Hussein Irbid
26.
B. Henry
2
-
-
-
-
Wihdat Amman
27.
B. Kalbouneh
2
-
-
-
-
Faisaly Amman
28.
Khalil Baniateyah
2
-
-
-
-
Hussein Irbid
29.
A. Meftahi
2
-
-
-
-
Ma'an SC
30.
Mohammad Aburiziq
2
-
-
-
-
Wihdat Amman
31.
Mohammad Wael
2
-
-
-
-
Ramtha Club
32.
Mohannad Nahmoud Saleh Abu Taha
2
-
-
-
-
Wihdat Amman
33.
Ronald Ngah
2
-
-
-
-
Faisaly Amman
34.
A. S. Hashhash
2
1
-
-
-
Faisaly Amman
35.
Q. Tannous
2
1
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
36.
Yaser Al Rawashdeh
2
-
-
-
-
Al Aqaba SC
37.
N. A. Aziz
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
38.
M. AL Hasanat
1
-
-
-
-
Al Aqaba SC
39.
Abdallah Nasib
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
40.
Abdelmalek Meftahi
1
-
-
-
-
Ma'an SC
41.
M. Abdelmotaleb
1
-
-
-
-
Wihdat Amman
42.
Y. Abu Al Jazar
1
-
-
-
-
Jalil Club
43.
M. Abu Arqoub
1
-
-
-
-
Sahab Club
44.
M. Abu Dahab
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
45.
M. Abu Hasheesh
1
-
-
-
-
Al Salt
46.
M. Abu Taha
1
-
-
-
-
Shabab Al Urdun
47.
Ahmad Abu Sha'ireh
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
48.
Ahmed Al Salman
1
-
-
-
-
Ramtha Club
49.
Ahmed Sabrah
1
-
-
-
-
Shabab Al Urdun
50.
Ahmed Salman
1
-
-
-
-
Ramtha Club
51.
M. Al Adouan
1
-
-
-
-
Jalil Club
52.
Al Ahli
1
-
2
-
-
Ahli Amman
53.
Al Dardour K.
1
-
-
-
-
Sahab Club
54.
B. Al Diabat
1
-
-
-
-
Ramtha Club
55.
M. Al Emlah
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
56.
A. Al Haj
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
57.
H. Al Khalidi
1
-
-
-
-
Ramtha Club
58.
S. Al Khazalaa
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
59.
G. Al Madadha
1
-
-
-
-
Al Aqaba SC
60.
H. Al Naeem
1
-
-
-
-
Shabab Al Urdun
61.
Q. Al Nemr
1
-
-
-
-
Ma'an SC
62.
Al Riyalat W.
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
63.
S. Al Rosan
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
64.
Al Roshidi H.
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
65.
H. Al Saifi
1
-
-
-
-
Sahab Club
66.
A. Al Shanaineh
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
67.
M. Al Shuhri
1
-
-
-
-
Ahli Amman
68.
Al Zoubi M.
1
-
-
-
-
Ramtha Club
69.
M. Al-Akash
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
70.
M. Al-Aksh
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
71.
M. Al-Attar
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
72.
K. Al-Awaqleh
1
-
-
-
-
Ramtha Club
73.
A. Al-Azzam
1
-
-
-
-
Jalil Club
74.
H. Al-Dhahab
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
75.
K. Al-Radaideh
1
-
-
-
-
Sahab Club
76.
M. Al-Zoubi
1
-
-
-
-
Al Aqaba SC
77.
G. Almaddah
1
-
-
-
-
Al Aqaba SC
78.
Aloosh Alzoubi
1
-
-
-
-
Ramtha Club
79.
Aref Al Haj
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
80.
V. Assie Koua
1
-
-
-
-
Ahli Amman
81.
Baha' Faisal
1
-
-
-
-
Wihdat Amman
82.
K. Bani Attiah
1
-
-
-
-
Al Salt
83.
R. Banihani
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
84.
Bashbasha S.
1
-
-
-
-
Al Salt
85.
D. Bensaadallah
1
-
-
-
-
Ma'an SC
86.
Bernard Henry
1
-
-
-
-
Wihdat Amman
87.
H. Cedric
1
-
-
-
-
Wihdat Amman
88.
Q. Dawhda
1
-
-
-
-
Al Aqaba SC
89.
M. El Gohary
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
90.
A. Esrewa
1
-
-
-
-
Al Salt
91.
Y. Garabla
1
-
-
-
-
Ahli Amman
92.
Garabla Y.
1
-
-
-
-
Ramtha Club
93.
E. H. Salem
1
-
-
-
-
Ramtha Club
94.
A. Halaweh
1
-
-
-
-
Al Aqaba SC
95.
Hamza Al-Dardour
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
96.
M. Hussein
1
-
-
-
-
Al Salt
97.
Hussein Obeidat
1
-
-
-
-
Ma'an SC
98.
Ibrahem Al'Rawwad
1
-
-
-
-
Ma'an SC
99.
Ibrahim Al Rowwad
1
-
-
-
-
Ma'an SC
100.
Ibrahim Al-Rawad
1
-
-
-
-
Ma'an SC
101.
O. Israiwah
1
-
-
-
-
Al Aqaba SC
102.
Issa
1
-
-
-
-
Al Aqaba SC
103.
S. Jaeara
1
-
-
-
-
Ahli Amman
104.
A. Khalid
1
-
-
-
-
Shabab Al Urdun
105.
N. Khekhash
1
-
-
-
-
Jalil Club
106.
A. M. Hammad A.
1
-
-
-
-
Wihdat Amman
107.
Mahdi Alameh
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
108.
Mahmoud Za'tara
1
-
-
-
-
Wihdat Amman
109.
Majd Al Zoubi
1
-
-
-
-
Ramtha Club
110.
M. Maraaba
1
-
-
-
-
Ahli Amman
111.
Maraaba M.
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
112.
Mojahed Al Zawahreh
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
113.
Monther Abu Amara
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
114.
Nabil Kharchach
1
-
-
-
-
Jalil Club
115.
Nathan F.
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
116.
A. Ndai
1
-
-
-
-
Hussein Irbid
117.
R. Ngah
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
118.
Nizar Mahmoud Al-Rashdan
1
-
-
-
-
Al Salt
119.
Obaida Al Namarna
1
-
-
-
-
Jalil Club
120.
H. Obaidat
1
-
-
-
-
Ma'an SC
121.
H. Obeidat
1
-
-
-
-
Ma'an SC
122.
Obeidat M.
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
123.
Odoi Al-Qara
1
-
-
-
-
Al Salt
124.
S. Ofori
1
-
-
-
-
Jalil Club
125.
Ofori S.
1
-
-
-
-
Jalil Club
126.
A. Saleem
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
127.
A. Salman
1
-
-
-
-
Ramtha Club
128.
Samer Khankan
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
129.
A. Shdefat
1
-
-
-
-
Moghayer Al Sarhan
130.
E. Sidi
1
-
-
-
-
Ahli Amman
131.
B. Thiabat
1
-
-
-
-
Ramtha Club
132.
M. Wael
1
-
-
-
-
Ramtha Club
133.
Yousef Abdul Abu Jalboush
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
134.
K. Zakaria
1
-
-
-
-
Faisaly Amman
135.
A. Abu Salik
-
-
-
-
1
Moghayer Al Sarhan
136.
A. Rahim
-
-
-
-
1
Ahli Amman
137.
I. Smiri
-
-
-
-
1
Al Salt
138.
M. Al-Shuhri
-
-
-
-
1
Ahli Amman
139.
R. M. Al Kawamleh M.
-
-
-
-
1
Hussein Irbid
140.
Yazan Shaukat
-
-
-
-
1
Ramtha Club
Επιλεγμένα αγώνα
Ro1
CS Univ Craiova
CFR Cluj
25/04/2024 20:45
1
Premier League
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Hussein Irbid
44
16
14
2
0
30
2
Faisaly Amman
39
16
12
3
1
29
3
Wihdat Amman
32
16
9
5
2
12
4
Ramtha Club
25
16
8
1
7
2
5
Al Aqaba SC
22
16
5
7
4
-6
6
Al Salt
19
17
6
1
10
-7
7
Moghayer Al Sarhan
18
17
5
3
9
-7
8
Ma'an SC
17
17
4
5
8
-10
9
Shabab Al Urdun
16
16
5
1
10
-12
10
Ahli Amman
14
16
3
5
8
-7
11
Jalil Club
12
17
1
9
7
-10
12
Sahab Club
12
16
2
6
8
-14
Tipp des Tages
Nl1
Go Ahead Eagles
Feyenoord
25/04/2024 21:00
2
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα