Football is mathematics
Favourites English> Settings>
Close[X]

My Leagues

Popular Leagues

Other Leagues

league_logo

Results Club Friendly

06.06.2020
15:00 FC Nitra
0 - 0
MFK Ruzomberok
15:00 MyPa
7 - 2
Sudet
14:00 AC Oulu
2 - 2
JS Hercules
14:00 FC Honka Espoo
1 - 2
FC Lahti
14:00 KuPS Kuopio
3 - 0
KPV Kokkola
14:00 MuSa Pori
3 - 1
P-Iirot
14:00 Viktoria Plzen B
2 - 1
FC Pisek
14:00 RoPS Rovaniemi
3 - 1
AC Kajaani
14:00 Slovan Bratislava
2 - 0
FK Pohronie
14:00 Stjarnan FC
3 - 2
Leiknir Reykjavik
13:45 Servette FC
0 - 3
Neuchâtel Xamax
13:00 JJK Jyväskylä
2 - 1
TPV Tampere
13:00 Sarpsborg 08
3 - 1
Sandefjord
13:00 Seinajoen JK
1 - 1
FC Haka
13:00 BSC Young Boys
2 - 0
Lausanne-Sport
11:00 Sogndal
1 - 0
Aalesund FK
11:00 FC Luzern
2 - 2
FC Schaffhausen
11:00 FC Aarau
1 - 1
FC Thun
10:30 HJK Helsinki
4 - 0
IF Gnistan
10:30 Hlucin
0 - 4
FC Odra Petřkovice
10:30 FC Vaduz
1 - 5
FC Zürich
10:15 Admira Praha
3 - 1
Loko Vltavin
10:00 CS Univ Craiova
0 - 3
Viitorul Constanta
10:00 Sepsi OSK
2 - 1
Chindia Targoviste
10:00 Bohemians 1905 B
0 - 5
Slavia Praha B
05.06.2020
17:30 SFK Vrchovina
2 - 0
Velke Mezirici
17:30 HFK Olomouc
1 - 2
SK Unicov
17:30 H. Slavia Kromeriz
6 - 1
FC Brumov
17:00 EIF Ekenas
2 - 2
Inter Turku
14:00 Valerenga
1 - 2
FK Jerv
14:00 KTP Kotka
1 - 0
PEPO
10:00 Beijing Guoan
5 - 0
Tianjin Teda
04.06.2020
18:00 Mjondalen IF
0 - 2
Valerenga
18:00 Stjørdals-Blink
1 - 3
Rosenborg BK
17:30 MP Mikkeli
3 - 0
MiPK Mikkeli
16:00 IK Start
2 - 1
Odd BK
13:00 Molde FK
4 - 2
Kristiansund BK
10:00 Dinamo Bucuresti
1 - 0
Rapid Bucuresti
03.06.2020
18:00 SK Benešov
1 - 6
Viktoria Plzen B
17:30 H. Slavia Kromeriz
0 - 2
FK Blansko
17:30 FK Bohumín
4 - 1
ŠSK Bílovec
17:00 Sokol Zivanice
1 - 2
Pardubice B
17:00 NK Radomlje
3 - 1
NK Dob
17:00 Olimpija Ljubljana
0 - 1
Nafta Lendava
16:00 Slovan Bratislava
2 - 1
FC Nitra
11:30 SK Brann
2 - 0
Asane Fotball
02.06.2020
18:00 TP-47 Tornio
2 - 2
PS Kemi
18:00 Tabor Sezana
4 - 0
NK Dekani
18:00 Union Plaani
2 - 5
Nastolan
18:00 EuPa Eura
0 - 1
P-Iirot
17:00 Ilves-Kissat
1 - 1
TP-T
14:00 Stromsgodset IF
1 - 0
Stabaek
01.06.2020
21:00 KR Reykjavik
1 - 1
Keflavik IF
16:00 Vikingur Reykjavik
4 - 3
Stjarnan FC
15:00 Afturelding
2 - 2
UMF Njardvik
30.05.2020
18:00 NK Maribor
6 - 1
NK Bravo
18:00 Rudar Velenje
3 - 0
NK Dekani
17:00 Beroe Stara Zagora
1 - 0
Arda Kardzhali
17:00 Cherno More Varna
2 - 0
Etar VT
17:00 HNK Gorica
5 - 1
NK Varaždin
14:30 Vorwärts Steyr
3 - 0
LASK Juniors
14:00 NK CM Celje
2 - 1
ND Triglav
13:00 Rosenborg BK
1 - 0
FK Bodo/Glimt
12:00 Olimpija Ljubljana
2 - 0
ND Gorica
11:00 Tabor Sezana
1 - 5
FC Koper
10:15 FK Chlumec
7 - 2
FK Trutnov
10:00 FC Pisek
2 - 1
Bohemians 1905 B
10:00 Slavia Praha B
1 - 2
SK Benešov
29.05.2020
18:00 Dinamo Zagreb
4 - 1
Inter Zaprešić
18:00 Ludogorets
4 - 0
Dunav Ruse

Top trends

All trends