Football is mathematics
Favourites English> Settings>
Close[X]

My Leagues

Popular Leagues

Other Leagues

league_logo

Results Portugal Taca de Portugal

17.10.2021
21:00 Rio Ave
4 - 0
Boavista FC
18:00 UD Oliveirense
2 - 2
Portimonense SC
16:00 Moitense
0 - 5
Sporting Braga
16:00 Águias do Moradal
0 - 3
Paços de Ferreira
16:00 Clube Condeixa
0 - 5
Gil Vicente
16:00 Leça FC
1 - 1
FC Arouca
16:00 FC Felgueiras
0 - 1
GD Estoril
16:00 CD Cinfães
0 - 4
SC Farense
16:00 CD Feirense
3 - 1
Nacional Madeira
16:00 FC Alverca
4 - 1
Anadia FC
16:00 Benfica C. Branco
1 - 2
FC Penafiel
16:00 CD Mafra
3 - 0
CF União de Coimbra 1919
16:00 União Torreense
1 - 1
AD Fafe
16:00 FC Serpa
0 - 0
Sporting Covilha
16:00 Castro Daire
2 - 2
SC Olhanense
15:00 Vitória Setúbal
0 - 2
FC Vizela
12:00 Varzim SC
1 - 1
Marítimo
16.10.2021
21:15 CD Trofense
1 - 1
SL Benfica
19:00 Louletano
1 - 2
Estrela Amadora
17:00 Uniao Leiria
0 - 2
CD Santa Clara
16:00 USC Paredes
3 - 1
Académico Viseu
16:00 UD Vilafranquense
1 - 1
Real SC
16:00 SC Espinho
0 - 0
Caldas SC
16:00 Oriental Dragon
2 - 2
Moreirense FC
16:00 Berco SC
1 - 1
Belenenses
16:00 AD Camacha
1 - 2
CD Tondela
16:00 Valadares Gaia
1 - 3
Casa Pia AC
16:00 Leixões SC
5 - 1
Vilaverdense FC
12:00 Oliveira do Hospital
0 - 1
Vitória Guimarães
15.10.2021
21:45 Belenenses
0 - 4
Sporting CP
19:45 SU Sintrense
0 - 5
FC Porto
19:00 Académica Coimbra
0 - 4
FC Famalicão
26.09.2021
16:00 Maria da Fonte
0 - 1
FC Penafiel
15:00 Vitória Sernache
1 - 3
Rio Ave
13:00 SC Ideal
0 - 3
Valadares Gaia
12:00 ARC Oleiros
0 - 2
Varzim SC
25.09.2021
21:00 FC Felgueiras
2 - 0
GD Chaves
18:00 Louletano
3 - 1
SC Salgueiros
18:00 FC Ferreiras
0 - 3
Estrela Amadora
18:00 Rabo de Peixe
2 - 2
Castro Daire
17:00 São Roque
0 - 3
SC Farense
17:00 Anadia FC
3 - 1
GD O Coruchense
16:00 Oliveira do Hospital
5 - 0
União da Madeira
16:00 União de Tomar
1 - 1
Uniao Leiria
16:00 Águias do Moradal
2 - 1
Damaiense
16:00 SU Sintrense
1 - 1
Macedo de Cavaleiros
16:00 GUS Montemor
0 - 2
Vilaverdense FC
16:00 SC Olhanense
1 - 0
GD Santa Cruz de Alvarenga
16:00 Loures
2 - 2
Oriental Dragon
16:00 Caldas SC
1 - 0
Amora FC
16:00 FC Alpendorada
1 - 1
Académica Coimbra
16:00 Rebordelo
1 - 2
CD Cinfães
16:00 Vinhais
0 - 3
Nacional Madeira
16:00 AD Camacha
6 - 1
GD Ribeirão
16:00 FC Serpa
4 - 0
Olivais e Moscavide
16:00 Moitense
2 - 1
Ançã
16:00 SC Pombal
0 - 4
Leça FC
16:00 AD Os Limianos
0 - 1
Berco SC
16:00 São Martinho
0 - 1
Benfica C. Branco
16:00 UD Oliveirense
3 - 0
Arronches e Benfica
16:00 Sacavenense
0 - 4
AD Fafe
16:00 Estrela Vendas Novas
0 - 2
USC Paredes
16:00 Belenenses
5 - 3
Pêro Pinheiro
16:00 GD Fontinhas
0 - 1
União Torreense
16:00 Ferreira de Aves
0 - 0
Académico Viseu
16:00 CF Canelas 2010
2 - 4
Casa Pia AC
16:00 AC Vila Meã
1 - 5
CD Feirense
16:00 União Idanhense
0 - 2
Sporting Covilha
16:00 Sertanense FC
0 - 1
CD Mafra
16:00 Imortal Albufeira
0 - 2
UD Vilafranquense

Top trends

All trends