Начало
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Украйна
>
Премиер Лига
1
Първа лига
10
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
6
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
121
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
4
Прогнози за утре
346
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
2104
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2810
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
76
Любими
Списъци
>
Великобритания
152
Топ Европейски
61
Европейски
768
Американски
177
Африкански
108
Азиатски
123
Австралийски
50
Интернационални
Национални купи
3
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
4
Лига на конференциите
4
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
1
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
6
НПЛ Виктория
7
НПЛ НСУ
8
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
6
НПЛ Юг
6
НПЛ Куинсланд
7
НПЛ Тасмания
4
Северен NSW
6
НПЛ Акт 1
4
ФФА Къп
А-Лига - жени
Австрия
>
Бундеслига
6
Ерсте Лига
8
Регионална лига - Изток
8
Регионална лига - Централна
8
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
8
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
7
Ландеслига Виена
8
Ландеслига Бургенланд
7
Ландеслига Долна Австрия
8
Ландеслига Горна Австрия
8
Ландеслига Щирия
8
Ландеслига Тирол
Ландеслига Залцбург
8
Ландеслига Каринтия
8
Азербайджан
>
Висша лига
5
Първа дивизия
3
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
5
Лига 1
6
Купа на Албания
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
6
Лига 2
16
Купа на Алжир
Супер Купа
Лига П21
8
Англия
>
Премиър лийг
10
Чемпиъншип
14
Лига Едно
12
Лига Две
14
Нац. Лига
13
Нац. Лига Север
12
Нац. Лига Юг
2
ФА Къп
2
Купа на лигата
Истмиън лига
1
Премиър Лига 2
7
Южна лига
2
Северна Висша лига
13
Женска супер лига
5
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
Премиър лига Купа
1
Ангола
>
Джирабола
6
Андора
>
Първа дивизия
5
Втора Дивизия
2
Купа на Андора
2
Аржентина
>
Примера дивисион
Насионал Б
19
Примера B
1
Примера C
12
Примера D
Купа на професионалната лига
Торнео Федерал А
18
Копа Аржентина
1
Супер Купа
Лига на резервите
7
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
3
Първа лига
7
Купа на Армения
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
Бангладеш
>
Висша лига
5
Купа на Федерацията
Барбадос
>
Висша лига
2
Бахрейн
>
Висша лига
3
Втора дивизия
6
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
8
Първа лига
9
Беларус Резерви
Купа на Беларус
Висша лига - Жени
1
Втора лига
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
8
Втора дивизия
8
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
9
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
9
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
5
Първа Национална - Жени
7
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
7
Белиз
>
Премиър лига
4
Бенин
>
Лига 1
10
Бермуда
>
Висша лига
Боливия
>
Професионална дивизия
2
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
6
Купа БиХ
Втора лига
8
РС
9
Ботсвана
>
Висша лига
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
1
Серия Б
10
Серия C
10
Серия D
32
Акреано
2
Алагоано
Амапаензе
2
Амазоненсе
Баяно
Баяно 2
Бразиленсе
Капишаба
Кариока
Кариока 2
Катаринензе
Катаринензе 2
Сеаренсе
Сеаренсе 2
2
Гаучо
Гаучо 2
8
Гояно
Маранензе
1
Матогросенсе
Минейро
Минейро 2
Параенсе
Параибано
Параненсе
Параненсе 2
Паулиста
Паулиста А2
Паулиста А3
2
Паулиста Серия B
8
Пернамбукано
Пиаюензе
Потигуар
Рондониенсе
3
Рораймензе
2
Сержипано
Южно Матогросенсе
1
Токантинензе
Купа на Бразилия
Купа на Североизтока
1
Копа Паулиста
Суперкупа
Бразилейро U20
4
Кариока U20
Минейро U20
Параненсе U20
Паулиста U20
41
Бразилейро Жени
8
Паулиста Жени
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
4
Бурунди
>
Лига А
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Трета лига - Югоизточна
Трета лига - Югозападна
9
Трета лига - Североизточна
Трета лига - Северозападна
6
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
7
Сегунда Дивисион
Виетнам
>
В.Лига 1
Лига V 2
5
Втора дивизия
6
Купа на Виетнам
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
Гамбия
>
ГФА Лига
2
Гана
>
Висша лига
8
Гватемала
>
Лига Насионал
6
Примера Дивисион
10
Гвинея
>
Лига 1
1
Германия
>
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
9
Трета лига
11
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
11
Регионална лига - Североизток
9
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
9
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
7
Оберлига NOFV Юг
8
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
10
Оберлига Хамбург
9
Оберлига Бремен
8
Оберлига Нидерзаксен
Оберлига Вестфален
9
Оберлига Хесен
9
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
9
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
9
Оберлига Мителхайм
8
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
8
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
Гибралтар
>
Национална лига
Грузия
>
Еровнули лига
5
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
Гърция
>
Супер Лига
7
Супер Лига 2
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
Дания
>
Суперлига
6
Първа Дивизия
6
Втора дивизия
6
Купа на Дания
Висша лига – жени
6
Джибути
>
Дивизия 1
Доминиканска република
>
ЛДФ
4
Египет
>
Премиер
4
Втора дивизия
5
Купа на Египет
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
6
Серия Б
5
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
6
Естония
>
Мейстрилига
5
Есилийга
5
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
8
Замбия
>
Премиер Лига
3
Зимбабве
>
Висша лига
Израел
>
Премиер Лига
7
Лига Леумит
8
Държавна Купа
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
Супер Лига
2
Индонезия
>
Лига 1
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
Иран
>
ИПЛ
6
Лига 1
Хазфи Къп
Ирландия
>
Премиер лига
8
Първа дивизия
5
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
6
Първа дивизия
Втора Дивизия
Купа на Исландия
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
10
Сегунда дивисион
11
Примера РФЕФ
20
Сегунда Б1
9
Сегунда Б2
9
Сегунда Б3
9
Сегунда Б4
9
Сегунда Б5
9
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
9
Терсера Дивисион Г2
9
Терсера Дивисион Г3
9
Терсера Дивисион Г4
9
Терсера Дивисион Г5
9
Терсера Дивисион Г6
9
Терсера Дивисион Г7
9
Терсера Дивисион Г8
9
Терсера Дивисион Г9
9
Терсера Дивисион Г10
9
Терсера Дивисион Г11
9
Терсера Дивисион Г12
9
Терсера Дивисион Г13
9
Терсера Дивисион Г14
9
Терсера Дивисион Г15
9
Терсера Дивисион Г16
9
Терсера Дивисион Г17
9
Терсера Дивисион Г18
9
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
8
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
10
Серия Б
10
Серия C
30
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
10
Серия D Група B
10
Серия D Група C
9
Серия D Група D
8
Серия D Група E
9
Серия D Група F
9
Серия D Група G
9
Серия D Група H
9
Серия D Група I
8
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
9
Примавера 2
16
Примавера 3
5
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
4
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
6
Първа дивизия
7
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
5
Камерун
>
Елит 1
9
Елит 2
Канада
>
Канадска Премиър лига
4
Сокър Лига
Канадско Първенство
2
Катар
>
КСЛ
6
Дивизия 2
4
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
Кения
>
Премиър лига
9
Супер Лига
10
Кипър
>
Първа Дивизия
7
Втора Дивизия
8
3. Дивизия
8
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
4
Китай
>
Супер Лига
8
Лига едно
8
Лига две
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
2
Колумбия
>
Примера А
4
Примера Б
8
Супер Купа
Купа на Колумбия
Косово
>
Суперлига
5
Купа на Косово
2
Коста Рика
>
Примера Дивисион
1
Лига де Аскенсо
4
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
1
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
2
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
2
1. лига
7
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
Либия
>
Премиер Лига
10
Ливан
>
Премиер Лига
Литва
>
А Лига
5
1 Лига
1
Купа на Литва
20
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
8
Мавритания
>
Лига 1
7
Мавриций
>
Лига на Мавриций
5
Макао
>
Елитна лига
5
Малави
>
Супер Лига
8
Малайзия
>
Супер Лига
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
8
Малта
>
Висша лига
7
Първа дивизия
8
ФА Трофей
Мароко
>
Ботола 1
7
Ботола 2
8
Купа на Трона
Мексико
>
Примера Дивисион
9
Лига де Аскенсо
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
17
Лига Премиър Серия Б
7
Мианмар
>
Национална лига
Молдова
>
Национална дивизия
5
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
1
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
10
Нидерландия
>
Ередивизия
9
Ерсте дивизие
10
Втора дивизия
9
Дерде Дивизие
20
Купа на Холандия
1
Супер Купа
Ередивизи Жени
6
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
2
Първа лига U20
2
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
16
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
14
Купа НМ
ОАЕ
>
Футболна лига
7
Дивизия 1
7
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
5
Купа на Султана
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
Парагвай
>
Примера Дивисион
6
Междинна дивизия
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
9
Сегунда Дивисион
8
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
9
Първа Лига
9
Втора Лига
9
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
9
Сегунда Лига
9
Лига 3
4
Кампеонато де Португал
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
7
Руанда
>
Премиер Лига
8
Румъния
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Купа на Румъния
1
Супер Купа
Русия
>
Премиер Лига
8
Първа Дивизия
9
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
5
ПФЛ - Запад
8
ПФЛ - Център
7
ПФЛ - Урал
7
ПФЛ - Изток
Кубок
ПФЛ - Юг
10
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
14
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
12
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
8
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
9
Дивизия 1
9
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
6
Чемпиъншип
Купа на Ирландия
Премиършип Жени
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
Сиера Леоне
>
Висша лига
4
Сингапур
>
С-Лига
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
6
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
6
2ра Лига
8
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
6
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
Сърбия
>
Суперлига
Първа лига
8
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
6
Тайван
>
Премиер Лига
4
Тайланд
>
Висша лига
1
Тай лига 2
9
Тай лига 3
2
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
2
Того
>
Национален шампионат
6
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
5
Тунис
>
Висша лига
3
Купа на Тунис
15
Лига 2
Туркменистан
>
Йокари лига
4
Турция
>
Супер Лига
10
ТФФ Първа Лига
9
ТФФ Втора Лига
18
ТФФ Трета Лига
21
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
5
Уелс
>
Премиер
6
Първа Дивизия
13
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
7
Купа на Узбекистан
Украйна
>
Премиер Лига
1
Първа лига
10
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
6
Унгария
>
НБ I
6
НБ II
9
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Фарьорските острови
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
Финландия
>
Вейкауслига
6
Икослига
5
Каконен
15
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
9
Лига 2
10
Национал
9
Национал 2
28
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
1
Хаити
>
Национален шампионат
Хонг Конг
>
Висша лига
5
Втора дивизия
6
ФА Къп
Хондурас
>
Лига Насионал
5
Хърватска
>
Първа лига
5
Втора лига
6
Купа на Хърватия
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
5
Дивизия 2
5
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
8
2. Лига
8
ЧФЛ
16
МСФЛ
9
Купа на Чехия
Дивизия A
8
Дивизия B
8
Дивизия C
8
Дивизия D
8
Дивизия E
8
Дивизия F
8
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
8
Купа на Чили
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
Чалъндж Лига
5
Купа на Швейцария
Швеция
>
Алсвенскан
8
Суперетан
8
Див 1 Север
8
Див 1 Юг
8
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
Чемпиъншип
5
Лига 1
5
Лига 2
5
ФА Къп
2
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
7
Национална първа дивизия
8
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
8
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
4
Футболна лига
8
Купа Лига Джей
9
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
2
КАФ Купа на конфедерациите
2
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
>
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
4
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
4
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
2
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Статистика футболисти Украйна - Перша лига
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Хендикап
Корнери
Футболист
Голове
Дузпа
Автогол
Картони
Картони
Отбор
1.
Andriy Khoma
11
-
-
1
-
Прикарпатие
2.
Dmytro Shcherbak
9
2
-
1
1
SC Poltava
3.
Andriy Spivakov
8
5
-
2
-
Livyi Bereh Kyiv
4.
Oleksandr Kozak
8
-
-
1
-
Ингулец Петрово
5.
Vitaliy Koltsov
8
5
-
1
-
Ингулец Петрово
6.
Igor Neves Alves
7
1
-
2
-
Карпати Лвов
7.
R. Palamar
7
-
-
-
-
Nyva Buzova
8.
D. Sukhoruchko
7
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
9.
Danyil Sukhoruchko
6
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
10.
Oleksandr Vivdych
6
-
-
-
-
SC Poltava
11.
V. Sad
6
-
-
-
-
Металург Запорожие
12.
Vasyl Palagnyuk
6
2
-
2
-
Буковина
13.
Artem Sitalo
5
-
-
-
1
Ингулец Петрово
14.
Danilo Kravchuk
5
-
-
-
-
Епицентър Дунайвци
15.
Maksym Gorzhuy
5
-
-
-
-
SC Poltava
16.
Roman Kuzmin
5
-
-
-
-
Агробизнес Волочиск
17.
Ruslan Palamar
5
2
-
3
-
Nyva Buzova
18.
Serhii Sten
5
1
-
-
-
Епицентър Дунайвци
19.
Ambrosiy Chachua
4
-
-
-
-
Карпати Лвов
20.
Artem Terekhov
4
-
-
-
-
Яруд Мариупол
21.
Dmytro Shynkarenko
4
-
-
2
-
Прикарпатие
22.
Maksym Serdyuk
4
-
-
3
-
Чернигов
23.
Maxim Gornyi
4
1
-
-
-
Епицентър Дунайвци
24.
Oleksiy Litovchenko
4
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
25.
Pavlo Fedosov
4
-
-
-
-
Чернигов
26.
Roman Tolochko
4
2
-
2
-
Агробизнес Волочиск
27.
Simon Galoyan
4
-
-
-
-
Кремин
28.
Valerii Sad
4
3
-
1
-
Металург Запорожие
29.
Vladislav Voytsekhovskiy
4
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
30.
Volodymyr Tymenko
4
-
-
-
1
Nyva Buzova
31.
Yan Kostenko
4
-
-
-
-
Карпати Лвов
32.
Yaroslav Bogunov
4
-
-
2
-
Ингулец Петрово
33.
Yaroslav Kvasov
4
-
-
1
-
Ингулец Петрово
34.
Yevheniy Ryazantsev
4
-
-
4
-
Металист Харков
35.
Andrey Lipovuz
3
-
-
1
1
Епицентър Дунайвци
36.
Andriy Riznyk
3
-
-
1
-
Нива Тернопил
37.
Artur Ryabov
3
-
-
1
-
Карпати Лвов
38.
Bogdan Mogilnyi
3
-
-
2
-
Металург Запорожие
39.
Danyil Volkov
3
-
-
-
-
Агробизнес Волочиск
40.
Danylo Kirichenko
3
-
-
2
-
Диназ Вишгород
41.
Danylo Knysh
3
1
-
1
-
Nyva Buzova
42.
Denis Galenkov
3
-
-
3
-
Агробизнес Волочиск
43.
Dmytro Galadey
3
1
-
1
-
Нива Тернопил
44.
Inal Chertkoev
3
1
-
-
-
Хирник Спорт
45.
Mykhailo Shershen
3
-
-
1
-
Ингулец Петрово
46.
Myroslav Trofymyuk
3
-
-
1
-
Кремин
47.
Nazar Prykhodko
3
-
-
-
-
Khust City
48.
Nikita Posmashnyi
3
-
-
-
-
Чернигов
49.
Oleg Synytsia
3
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
50.
Oleksandr Batalskiy
3
-
-
1
-
Яруд Мариупол
51.
Pavlo Polehenko
3
2
-
1
-
Карпати Лвов
52.
Ruslan Buryak
3
-
-
-
-
Металург Запорожие
53.
Sergiy Mashtalir
3
-
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
54.
Stanislav Vasylenko
3
-
-
-
-
Подиля Хмелницки
55.
Vadim Shavrin
3
1
-
2
-
Viktoriya Mykolaivka
56.
Vasyl Tsyutsyura
3
2
-
-
-
Прикарпатие
57.
Vitalii Faraseenko
3
-
-
-
-
Буковина
58.
Vitalii Ravlyk
3
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
59.
Vladyslav Borysenko
3
-
-
-
-
Khust City
60.
Vladyslav Moroz
3
-
-
2
2
Епицентър Дунайвци
61.
Volodymyr Shevchuk
3
-
-
-
-
Khust City
62.
Vyacheslav Shevchenko
3
2
-
-
-
Диназ Вишгород
63.
Yaroslav Halenko
3
1
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
64.
Yevhen Pidlepenets
3
-
-
-
-
Карпати Лвов
65.
Yevhenii Zadoia
3
2
-
4
-
Подиля Хмелницки
66.
Andrei Bejenari
2
1
1
-
-
Епицентър Дунайвци
67.
Andrii Zin
2
-
-
2
-
Нива Тернопил
68.
Andriy Savitskiy
2
-
-
2
-
Кремин
69.
Arsen Slotyuk
2
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
70.
Bogdan Myshenko
2
-
-
2
-
Viktoriya Mykolaivka
71.
Bogdan Shmygelskiy
2
-
-
-
-
SC Poltava
72.
Bohdan Gora
2
-
-
1
-
Хирник Спорт
73.
Danylo Tuzenko
2
-
-
1
-
Хирник Спорт
74.
Davronbek Azizov
2
1
-
-
-
Кремин
75.
Denys Dolinskyi
2
1
-
2
-
Viktoriya Mykolaivka
76.
Denys Halata
2
-
-
-
-
Металург Запорожие
77.
Dmitro Penteleychuk
2
-
-
-
-
Яруд Мариупол
78.
Dmytro Borodenko
2
-
-
-
-
Нива Тернопил
79.
Dmytro Kopytov
2
-
-
1
-
SC Poltava
80.
Guilherme de Souza Nascimento
2
-
-
-
-
Диназ Вишгород
81.
Igor Gatala
2
1
-
3
-
Нива Тернопил
82.
Illya Zubkov
2
-
-
-
-
Яруд Мариупол
83.
Kristian Svystun
2
-
-
-
-
Агробизнес Волочиск
84.
Kyrylo Prokopchuk
2
-
-
2
-
Nyva Buzova
85.
Mykhailo Serhiichuk
2
1
-
1
-
Nyva Buzova
86.
Mykola Buzhyn
2
-
-
-
-
SC Poltava
87.
Mykyta Teplyakov
2
-
-
1
-
Яруд Мариупол
88.
Oleg Khrustavka
2
-
-
-
-
Нива Тернопил
89.
Oleksandr Tsybulnyk
2
-
-
-
-
Подиля Хмелницки
90.
Petro Lutsiv
2
-
-
-
-
Металист Харков
91.
Radion Posevkin
2
-
-
2
-
Хирник Спорт
92.
Roman Nazarchuk
2
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
93.
Ruslan Dedukh
2
1
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
94.
Sergiy Starenkyi
2
-
-
-
-
Диназ Вишгород
95.
B. Shmygelskyi
2
1
-
1
-
SC Poltava
96.
Vadym Merdeev
2
1
-
1
1
Khust City
97.
Vyacheslav Koydan
2
1
-
-
-
Чернигов
98.
Yaroslav Dobrokhotov
2
1
-
-
-
Подиля Хмелницки
99.
Yehor Demchenko
2
-
-
1
-
Карпати Лвов
100.
Yurii Kozyrenko
2
-
-
3
-
Ингулец Петрово
101.
Andrii Romanenko
1
-
-
-
-
Хирник Спорт
102.
Andriy Busko
1
-
-
1
-
Металист Харков
103.
Andriy Globa
1
-
-
-
-
Кремин
104.
Andriy Lyashenko
1
-
-
-
-
Епицентър Дунайвци
105.
Andriy Novikov
1
-
-
-
-
Диназ Вишгород
106.
Andriy Solovyov
1
-
-
-
-
Диназ Вишгород
107.
Anton Baydal
1
-
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
108.
Artem Khotsyanovsky
1
-
-
1
-
Диназ Вишгород
109.
Artem Syomka
1
-
-
1
-
Прикарпатие
110.
Artem Tieriekhov
1
-
-
-
-
Яруд Мариупол
111.
Artur Novotryasov
1
-
-
-
-
Буковина
112.
A. Bezhenar
1
-
-
-
-
Епицентър Дунайвци
113.
Bogdan Veklyak
1
-
-
-
-
Карпати Лвов
114.
Bohdan Dukhota
1
-
-
1
-
Буковина
115.
R. Buryak
1
-
-
-
-
Металург Запорожие
116.
Cristhyan
1
-
-
-
-
Карпати Лвов
117.
Daniil Volskyi
1
-
-
-
-
Нива Тернопил
118.
Danil Tepliakov
1
-
-
-
-
Металист Харков
119.
Danylo Bozhenar
1
-
-
-
-
Подиля Хмелницки
120.
Danylo Dmytriev
1
-
-
-
-
Хирник Спорт
121.
Danylo Falkovsky
1
-
-
1
-
Металург Запорожие
122.
Denis Sergeevich Rezepov
1
-
-
1
-
Ингулец Петрово
123.
Dimitri Krapivny
1
-
-
4
-
Металург Запорожие
124.
Dmitro Poddubny
1
-
1
-
-
Металург Запорожие
125.
Dmytro Oliynyk
1
-
-
1
-
Яруд Мариупол
126.
Dmytro Prikhna
1
-
-
3
-
Подиля Хмелницки
127.
Dmytro Shostak
1
-
-
-
-
Агробизнес Волочиск
128.
O. Dykhtyaruk
1
-
-
-
-
Ингулец Петрово
129.
Ekemini Nsini Effiong
1
-
-
-
-
Хирник Спорт
130.
Evgeniy Streltsov
1
-
-
1
-
SC Poltava
131.
D. Falkovskyi
1
-
-
-
-
Металург Запорожие
132.
Faraseyenko V.
1
-
-
-
-
Буковина
133.
Igor Bykovsky
1
-
-
-
-
Яруд Мариупол
134.
Igor Kotsyumaka
1
-
-
-
-
SC Poltava
135.
Igor Vagin
1
-
-
-
-
Khust City
136.
Ilya Gadzhuk
1
-
-
-
-
Ингулец Петрово
137.
Ivan Bendera
1
-
-
-
-
Епицентър Дунайвци
138.
Ivan Budnyak
1
-
-
3
-
Nyva Buzova
139.
Ivan Gavrushko
1
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
140.
Ivan Kogut
1
-
-
1
1
Livyi Bereh Kyiv
141.
Ivan Mochevinskiy
1
-
-
3
-
Яруд Мариупол
142.
Ivan Stankovych
1
-
-
1
-
Khust City
143.
Kirill Pasichnik
1
-
-
3
-
Буковина
144.
Kyrylo Kryvoborodenko
1
-
-
1
-
Чернигов
145.
Maksim Cheglov
1
-
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
146.
Maksym Shumylo
1
-
-
1
-
Чернигов
147.
Maksym Voytikhovskiy
1
-
-
3
-
Подиля Хмелницки
148.
I. Melnychenko
1
-
-
-
-
Яруд Мариупол
149.
Mykola Kogut
1
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
150.
Mykyta Titaievskyi
1
-
-
1
-
Прикарпатие
151.
Oleksandr Dudarenko
1
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
152.
Oleksandr Pyatov
1
-
-
-
-
Ингулец Петрово
153.
Oleksii Malaki
1
-
-
1
-
Диназ Вишгород
154.
Oleksii Zhdanovych
1
-
-
2
-
Кремин
155.
Y. Opanasenko
1
-
-
2
1
SC Poltava
156.
A. Perebora
1
-
-
1
-
SC Poltava
157.
K. Prokopchuk
1
-
-
-
-
Nyva Buzova
158.
Radion Posievkin
1
-
-
-
-
Хирник Спорт
159.
Roman Barchuk
1
-
-
4
-
Прикарпатие
160.
Roman Bodnia
1
-
-
1
-
Буковина
161.
Ruslan Barylyak
1
-
-
-
-
Агробизнес Волочиск
162.
Sergey Shvets
1
-
-
2
-
Прикарпатие
163.
Sergiy Basov
1
-
-
3
1
Металург Запорожие
164.
Serhii Paliukh
1
-
-
-
-
Металург Запорожие
165.
Serhii Zaets
1
-
-
3
-
Агробизнес Волочиск
166.
Shevchenko V.
1
-
-
-
-
Диназ Вишгород
167.
Stanislav-Nuri Malysh
1
-
-
-
-
Ингулец Петрово
168.
S. Starenkiy
1
-
-
-
-
Диназ Вишгород
169.
Y. Streltsov
1
-
-
-
-
SC Poltava
170.
Suleyman Seytkhalilov
1
-
-
2
-
Металург Запорожие
171.
Svyatoslav Shapovalov
1
-
-
-
-
SC Poltava
172.
Tymofii Sukhar
1
-
-
-
-
Карпати Лвов
173.
Tymofiii Khussin
1
-
-
-
-
Металург Запорожие
174.
Valerii Boldencov
1
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
175.
Valerii Samar
1
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
176.
Valery Kurelekh
1
-
-
-
-
Viktoriya Mykolaivka
177.
Vasil Frantsuz
1
-
-
2
-
Прикарпатие
178.
Vasyl Lutsiv
1
-
-
2
-
Металист Харков
179.
Vladyslav Babohlo
1
-
-
-
-
Карпати Лвов
180.
Vladyslav Ivanov
1
-
-
-
-
Khust City
181.
Vladyslav Nekhtiy
1
-
-
1
-
Nyva Buzova
182.
Volodymyr Rudyuk
1
-
-
1
-
Прикарпатие
183.
Volodymyr Zdyrko
1
-
-
2
-
Viktoriya Mykolaivka
184.
A. Yakymiv
1
-
-
-
-
Livyi Bereh Kyiv
185.
Yevhen Moroz
1
-
-
-
-
Хирник Спорт
186.
Yuri Glushchuk
1
-
-
3
-
Епицентър Дунайвци
187.
Yuriy Golubka
1
-
-
2
-
Металист Харков
188.
A. Bybik
-
-
-
1
-
Чернигов
189.
A. Makarenko
-
-
-
1
-
Чернигов
190.
A. Ryabyi
-
-
-
2
-
Буковина
191.
A. Savenkov
-
-
-
1
-
SC Poltava
192.
A. Zin
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
193.
Abramov Y.
-
-
-
1
-
Металист Харков
194.
Akhmed Alibekov
-
-
-
1
-
Епицентър Дунайвци
195.
Anatolii Romanchenko
-
-
-
2
-
Чернигов
196.
Andrii Borovskyi
-
-
-
1
-
Ингулец Петрово
197.
Andrii Kireev
-
-
-
1
-
Кремин
198.
Andrii Kozhukhar
-
-
-
1
-
Карпати Лвов
199.
Andriy Nelin
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
200.
Andriy Voloshin
-
-
-
2
-
Диназ Вишгород
201.
Andriy Yakimiv
-
-
-
3
1
Livyi Bereh Kyiv
202.
Arkusha D.
-
-
-
1
-
Кремин
203.
Arsentiy Doroshenko
-
-
-
2
-
Нива Тернопил
204.
Artem Danyliuk
-
-
-
2
-
Буковина
205.
Artem Nyzhnyk
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
206.
Artem Perebora
-
-
-
2
-
SC Poltava
207.
Artem Tovkach
-
-
-
1
-
Кремин
208.
Azizov D.
-
-
-
1
-
Чернигов
209.
Bodnya R.
-
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
210.
Bogdan Bychkov
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
211.
Bogdan Porokh
-
-
-
1
-
Карпати Лвов
212.
Bohdan Kobzar
-
-
-
1
-
Диназ Вишгород
213.
Bohdan Petrovskyi
-
-
-
1
-
Яруд Мариупол
214.
Bohdan Sokol
-
-
-
1
-
Металург Запорожие
215.
Budnyak I.
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
216.
Bulgakov Y.
-
-
-
2
-
Чернигов
217.
Chebotaryov V.
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
218.
D. Kopytov
-
-
-
1
-
SC Poltava
219.
D. Plakhtyr
-
-
-
1
-
SC Poltava
220.
D. Ryabyi
-
-
-
2
-
Буковина
221.
Danylo Arkusha
-
-
-
1
-
Кремин
222.
Danylo Dmytriiev
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
223.
Danylo Sydorenko
-
-
-
1
-
Кремин
224.
Davydov S.
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
225.
Denys Chernysh
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
226.
Dmitri Shamich
-
-
-
2
-
Nyva Buzova
227.
Dmytro Eremenko
-
-
-
2
-
Диназ Вишгород
228.
Dmytro Nepohodov
-
-
-
2
-
Подиля Хмелницки
229.
Dmytro Pudy
-
-
-
2
-
Яруд Мариупол
230.
Dmytro Sakhno
-
-
-
2
1
Viktoriya Mykolaivka
231.
Dudnyk Y.
-
-
-
1
-
Кремин
232.
Dvorovenko V.
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
233.
E. Astakhov
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
234.
Eduard Galstyan
-
-
-
1
-
Чернигов
235.
Ehor Bulgakov
-
-
-
3
1
Яруд Мариупол
236.
Ernest Astakhov
-
-
-
3
1
Livyi Bereh Kyiv
237.
Evgeniy Korokhov
-
-
-
2
-
Nyva Buzova
238.
Fedorov v.
-
-
-
1
-
Металист Харков
239.
G. Klimov
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
240.
Gabriel Gomes
-
-
-
4
-
Металист Харков
241.
Gennadiy Synchuk
-
-
-
2
-
Металист Харков
242.
Glib Popchuk
-
-
-
1
-
Прикарпатие
243.
Gorenko R.
-
-
-
1
-
Металист Харков
244.
Gorzhuy M.
-
-
-
1
-
Кремин
245.
Grygorashchuk S.
-
-
-
1
-
Епицентър Дунайвци
246.
Hirnyi Maksym
-
-
-
1
-
Епицентър Дунайвци
247.
I. Bykov
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
248.
I. Gavrushko
-
-
-
1
1
Агробизнес Волочиск
249.
Ihor Chaykovskyi
-
-
-
6
-
Буковина
250.
Ihor Tykhnenko
-
-
-
1
-
Khust City
251.
Ilya Khodulya
-
-
-
1
-
Кремин
252.
Ilya Kovalenko
-
-
-
2
-
Подиля Хмелницки
253.
Ivan Bykov
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
254.
Ivan Mamrosenko
-
-
-
2
-
Яруд Мариупол
255.
Ivan Matyushenko
-
-
-
2
-
Диназ Вишгород
256.
Ivan Melnychenko
-
-
-
3
-
Яруд Мариупол
257.
Ivan Palamarchuk
-
-
-
3
-
Буковина
258.
Ivan Pets
-
-
-
2
-
Буковина
259.
Ivan Pitsan
-
-
-
1
-
Прикарпатие
260.
K. Kostenko
-
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
261.
K. Pinchuk
-
-
-
1
-
Чернигов
262.
Khodulya I.
-
-
-
1
-
Кремин
263.
Khoma A.
-
-
-
1
-
Прикарпатие
264.
Khrustavka O.
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
265.
Kirichenko D.
-
-
-
1
-
Диназ Вишгород
266.
Klymenko V.
-
-
-
1
-
SC Poltava
267.
Kopytov D.
-
-
-
1
-
SC Poltava
268.
Kozak B.
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
269.
Krystin S.
-
-
-
2
-
Епицентър Дунайвци
270.
Kyrylo Kostenko
-
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
271.
Kyrylo Pinchuk
-
-
-
1
-
Чернигов
272.
Kyrylo Vlaha
-
-
-
1
-
Металист Харков
273.
Lyashenko A.
-
-
-
1
-
Епицентър Дунайвци
274.
M. Girnyi
-
-
-
4
-
Епицентър Дунайвци
275.
M. Pokotylyuk
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
276.
M. Sasovskyi
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
277.
M. Serdyuk
-
-
-
1
-
Чернигов
278.
M. Shumylo
-
-
-
1
-
Чернигов
279.
Makarenko A.
-
-
-
1
-
Чернигов
280.
Makhinka D.
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
281.
Maksym Bahachanskyi
-
-
-
2
-
Металист Харков
282.
Maksym Melnychuk
-
-
-
1
-
Ингулец Петрово
283.
Maksym Mudryi
-
-
-
3
-
Нива Тернопил
284.
Maksym Sheptitskyi
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
285.
Maksym Solovyov
-
-
-
1
-
Прикарпатие
286.
Maksym Stadnik
-
-
-
1
-
Прикарпатие
287.
Maksym Vadovskyi
-
-
-
1
-
Khust City
288.
Maksym Vorona
-
-
-
2
1
Диназ Вишгород
289.
Malysh S.
-
-
-
1
-
Ингулец Петрово
290.
Matus A.
-
-
-
1
-
Кремин
291.
Maxym Chekh
-
-
-
1
-
Карпати Лвов
292.
Mentey V.
-
-
-
2
-
Чернигов
293.
Molko V.
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
294.
Moroz V.
-
-
-
1
-
Епицентър Дунайвци
295.
Mykhailo Pysko
-
-
-
1
-
Прикарпатие
296.
Mykola Myronyuk
-
-
-
1
-
Епицентър Дунайвци
297.
Mykyta Makhynya
-
-
-
2
-
Яруд Мариупол
298.
Mykyta Zhukov
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
299.
Nazarchuk R.
-
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
300.
O. Goryainov
-
-
-
1
-
Металист Харков
301.
O. Lytovchenko
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
302.
O. Zozulya
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
303.
Oleg Sokolov
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
304.
Oleh Veremiienko
-
-
-
3
-
Подиля Хмелницки
305.
Oleksandr Dykhtyaruk
-
-
-
1
-
Кремин
306.
Oleksandr Hlahola
-
-
-
4
-
Буковина
307.
Oleksandr Matkobozhyk
-
-
-
1
-
Металист Харков
308.
Oleksandr Snizhko
-
-
-
1
-
Металург Запорожие
309.
Oleksii Zenchenko
-
-
-
1
1
Чернигов
310.
Oleksii Zozulia
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
311.
Oleksiy Palamarchuk
-
-
-
1
-
Ингулец Петрово
312.
Orest Panchyshyn
-
-
-
3
-
Кремин
313.
Palamarchuk I.
-
-
-
1
-
Буковина
314.
Panchyshyn O.
-
-
-
1
-
Кремин
315.
Pasechnik K.
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
316.
Pavlo Mykhalchuk
-
-
-
2
-
Прикарпатие
317.
Pavlo Shushko
-
-
-
2
-
Яруд Мариупол
318.
Petro Kharzhevskyi
-
-
-
3
-
Яруд Мариупол
319.
Plakhtyr D.
-
-
-
1
-
SC Poltava
320.
Popovych A.
-
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
321.
Prikhna D.
-
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
322.
R. Andrieshyn
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
323.
R. Barylyak
-
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
324.
R. Nazarchuk
-
-
-
2
-
Епицентър Дунайвци
325.
R. Volkov
-
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
326.
Radulsky Y.
-
-
-
1
-
Прикарпатие
327.
Roman Bilyi
-
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
328.
Roman Gerych
-
-
-
1
-
Прикарпатие
329.
Roman Volokhatiy
-
-
-
2
-
Нива Тернопил
330.
Romanchenko A.
-
-
-
1
1
Чернигов
331.
Roshchynskyi O.
-
-
-
1
-
Чернигов
332.
Ryabov A.
-
-
-
1
-
Карпати Лвов
333.
Ryabyi D.
-
-
-
1
-
Буковина
334.
Sakhno D.
-
-
-
1
-
Viktoriya Mykolaivka
335.
Savitskyi A.
-
-
-
1
-
SC Poltava
336.
Semen Datsenko
-
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
337.
Serdyuk M.
-
-
-
1
-
Чернигов
338.
Sergey Romanov
-
-
-
1
-
Прикарпатие
339.
Sergey Siminin
-
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
340.
Sergiy Chernobay
-
-
-
1
-
Епицентър Дунайвци
341.
Serhii Davydov
-
-
-
2
-
Нива Тернопил
342.
Shalfeev Y.
-
-
-
1
1
Nyva Buzova
343.
Shmygelskyi B.
-
-
-
1
-
SC Poltava
344.
Solovyov A.
-
-
-
1
1
Диназ Вишгород
345.
Stanislav Demkov
-
-
-
3
-
Прикарпатие
346.
Streltsov Y.
-
-
-
1
-
Диназ Вишгород
347.
Sukhar T.
-
-
-
2
1
Карпати Лвов
348.
Svystun Vadymovych K.
-
-
-
1
-
Khust City
349.
Synytsya O.
-
-
-
1
-
Livyi Bereh Kyiv
350.
Syomka A.
-
-
-
1
-
Прикарпатие
351.
T. Sakiv
-
-
-
2
-
Карпати Лвов
352.
Tsurupin A.
-
-
-
1
-
Буковина
353.
Tuzenko D.
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
354.
Tyapkin M.
-
-
-
2
-
Агробизнес Волочиск
355.
Tymenko V.
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
356.
Tyshyninov V.
-
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
357.
V. Boldenkov
-
-
-
2
-
Подиля Хмелницки
358.
V. Danylenko
-
-
-
2
-
SC Poltava
359.
V. Kaverin
-
-
-
1
-
Епицентър Дунайвци
360.
V. Koreshkov
-
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
361.
V. Mentey
-
-
-
1
-
Чернигов
362.
V. O. Buchakchyiskyi
-
-
-
2
-
Прикарпатие
363.
Vasil Genyk
-
-
-
1
-
Прикарпатие
364.
Vasyl Tanchak
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
365.
Vasylenko S.
-
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
366.
Venger G.
-
-
-
1
-
Диназ Вишгород
367.
Vernattus D.
-
-
-
1
-
Металист Харков
368.
Vitalii-Dmytro Teplyi
-
-
-
1
-
Агробизнес Волочиск
369.
Vitaliy Mentey
-
-
-
2
-
Чернигов
370.
Vladislav Danilenko
-
-
-
1
-
SC Poltava
371.
Vladislav Klimenko
-
-
-
1
-
Карпати Лвов
372.
Vladyslav Chushenko
-
-
-
1
-
Подиля Хмелницки
373.
Vladyslav Danylenko
-
-
-
1
-
Кремин
374.
Vladyslav Dvorovenko
-
-
-
2
-
Nyva Buzova
375.
Vladyslav Krystin
-
-
-
1
1
Епицентър Дунайвци
376.
Vladyslav Molko
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
377.
Vladyslav Rybak
-
-
-
1
-
Металист Харков
378.
Vladyslav Sydorenko
-
-
-
2
1
Ингулец Петрово
379.
Volodymyr Polioviy
-
-
-
2
1
Металург Запорожие
380.
Volokhatyi R.
-
-
-
1
-
Нива Тернопил
381.
Voloshyn A.
-
-
-
1
-
Диназ Вишгород
382.
Vorona M.
-
-
-
1
-
Диназ Вишгород
383.
Vyacheslav Turchanov
-
-
-
2
-
Nyva Buzova
384.
Y. Shalfeev
-
-
-
3
-
Nyva Buzova
385.
Y. Yarmak
-
-
-
2
-
Диназ Вишгород
386.
Yanchuk D.
-
-
-
1
-
Хирник Спорт
387.
Yevgen Zaporoshets
-
-
-
1
-
Ингулец Петрово
388.
Yevhenii Isaienko
-
-
-
2
-
Металист Харков
389.
Yurii Dudnyk
-
-
-
3
-
Кремин
390.
Yurii Radulskyi
-
-
-
1
-
Прикарпатие
391.
Yuriy Potimkov
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
392.
Zakhidnyi P.
-
-
-
1
-
Nyva Buzova
393.
Zayets S.
-
-
-
1
-
Карпати Лвов
394.
Dmytro Ulyanov
-
-
-
-
1
Viktoriya Mykolaivka
395.
O. Chernyatinskyi
-
-
-
-
1
Livyi Bereh Kyiv
396.
O. Matkobozhyk
-
-
-
-
1
Металист Харков
397.
O. Veremiyenko
-
-
-
-
1
Подиля Хмелницки
398.
P. Zakhidnyi
-
-
-
-
1
Nyva Buzova
399.
Vladyslav Ryabenko
-
-
-
-
1
Khust City
Избрана среща
UEL
Рома
Милан
18/04/2024 22:00
X
Перша лига Група A
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Карпати Лвов
45
18
14
3
1
24
2
Епицентър Дунайвци
31
18
8
7
3
6
3
Агробизнес Волочиск
29
18
8
5
5
5
4
Nyva Buzova
27
18
7
6
5
2
5
Прикарпатие
26
18
6
8
4
9
6
Буковина
21
18
6
3
9
-7
7
Подиля Хмелницки
20
18
4
8
6
1
8
Нива Тернопил
20
18
5
5
8
-4
9
Металист Харков
14
18
3
5
10
-14
10
Khust City
11
18
3
2
13
-22
Перша лига Група B
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Ингулец Петрово
42
18
13
3
2
28
2
Livyi Bereh Kyiv
36
18
11
3
4
29
3
Яруд Мариупол
31
18
8
7
3
8
4
Viktoriya Mykolaivka
30
18
8
6
4
1
5
SC Poltava
29
18
8
5
5
8
6
Металург Запорожие
25
18
6
7
5
5
7
Хирник Спорт
17
18
5
2
11
-16
8
Кремин
14
18
4
2
12
-26
9
Диназ Вишгород
13
18
3
4
11
-13
10
Чернигов
13
18
4
1
13
-24
Перша лига Група за промоция
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Карпати Лвов
57
22
18
3
1
29
2
Ингулец Петрово
49
22
15
4
3
29
3
Livyi Bereh Kyiv
45
22
14
3
5
36
4
Епицентър Дунайвци
36
22
9
9
4
7
5
SC Poltava
34
22
9
7
6
8
6
Яруд Мариупол
34
22
8
10
4
6
7
Агробизнес Волочиск
33
22
9
6
7
2
8
Viktoriya Mykolaivka
31
22
8
7
7
-3
9
Прикарпатие
30
22
7
9
6
8
10
Nyva Buzova
30
22
7
9
6
-2
Перша лига Група на изпадащите
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Буковина
29
22
8
5
9
-1
2
Подиля Хмелницки
28
22
6
10
6
5
3
Нива Тернопил
27
22
7
6
9
-4
4
Металург Запорожие
25
22
6
7
9
-5
5
Khust City
23
22
7
2
13
-14
6
Металист Харков
22
22
5
7
10
-9
7
Хирник Спорт
19
22
5
4
13
-19
8
Диназ Вишгород
17
22
4
5
13
-14
9
Кремин
16
22
4
4
14
-29
10
Чернигов
15
22
4
3
15
-30
Прогноза на деня
Br1
Ботафого РЖ
Атлетико ГО
19/04/2024 03:30
1
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма