Начало
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Швейцария
>
Суперлига
6
Чалъндж Лига
5
Купа на Швейцария
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
363
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози на живо
8
Прогнози за утре
446
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози за уикенда
1406
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2684
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
176
Любими
Списъци
>
Великобритания
180
Топ Европейски
63
Европейски
754
Американски
157
Африкански
83
Азиатски
170
Австралийски
44
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Шампионска лига на УЕФА
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
6
НПЛ Виктория
1
НПЛ НСУ
8
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
6
НПЛ Юг
6
НПЛ Куинсланд
6
НПЛ Тасмания
4
Северен NSW
6
НПЛ Акт 1
ФФА Къп
А-Лига - жени
6
Австрия
>
Бундеслига
6
Ерсте Лига
8
Регионална лига - Изток
8
Регионална лига - Централна
8
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
8
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
7
Ландеслига Виена
8
Ландеслига Бургенланд
7
Ландеслига Долна Австрия
8
Ландеслига Горна Австрия
8
Ландеслига Щирия
8
Ландеслига Тирол
6
Ландеслига Залцбург
8
Ландеслига Каринтия
8
Азербайджан
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
6
Лига 1
1
Купа на Албания
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
7
Лига 2
13
Купа на Алжир
7
Супер Купа
Лига П21
8
Англия
>
Премиър лийг
10
Чемпиъншип
12
Лига Едно
12
Лига Две
12
Нац. Лига
12
Нац. Лига Север
12
Нац. Лига Юг
12
ФА Къп
Купа на лигата
Истмиън лига
11
Премиър Лига 2
2
Южна лига
21
Северна Висша лига
10
Женска супер лига
6
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
Премиър лига Купа
1
Ангола
>
Джирабола
5
Андора
>
Първа дивизия
5
Втора Дивизия
2
Купа на Андора
2
Аржентина
>
Примера дивисион
Насионал Б
19
Примера B
11
Примера C
1
Примера D
Купа на професионалната лига
13
Торнео Федерал А
18
Копа Аржентина
4
Супер Купа
Лига на резервите
4
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
5
Първа лига
2
Купа на Армения
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
Бангладеш
>
Висша лига
5
Купа на Федерацията
1
Барбадос
>
Висша лига
Бахрейн
>
Висша лига
6
Втора дивизия
5
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
8
Първа лига
Беларус Резерви
8
Купа на Беларус
Висша лига - Жени
5
Втора лига
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
6
Втора дивизия
8
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
2
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
9
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
5
Първа Национална - Жени
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
2
Белиз
>
Премиър лига
4
Бенин
>
Лига 1
18
Бермуда
>
Висша лига
5
Боливия
>
Професионална дивизия
2
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
6
Купа БиХ
Втора лига
8
РС
Ботсвана
>
Висша лига
8
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
Серия Б
Серия C
Серия D
Акреано
2
Алагоано
1
Амапаензе
1
Амазоненсе
1
Баяно
1
Баяно 2
Бразиленсе
1
Капишаба
2
Кариока
1
Кариока 2
Катаринензе
1
Катаринензе 2
Сеаренсе
1
Сеаренсе 2
4
Гаучо
1
Гаучо 2
Гояно
Маранензе
1
Матогросенсе
1
Минейро
2
Минейро 2
Параенсе
1
Параибано
2
Параненсе
Параненсе 2
Паулиста
1
Паулиста А2
Паулиста А3
Паулиста Серия B
Пернамбукано
1
Пиаюензе
1
Потигуар
4
Рондониенсе
3
Рораймензе
2
Сержипано
1
Южно Матогросенсе
2
Токантинензе
1
Купа на Бразилия
Купа на Североизтока
Копа Паулиста
Суперкупа
Бразилейро U20
Кариока U20
Минейро U20
Параненсе U20
Паулиста U20
Бразилейро Жени
7
Паулиста Жени
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
Бурунди
>
Лига А
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Трета лига - Югоизточна
Трета лига - Югозападна
9
Трета лига - Североизточна
6
Трета лига - Северозападна
6
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
7
Сегунда Дивисион
Виетнам
>
В.Лига 1
7
Лига V 2
5
Втора дивизия
6
Купа на Виетнам
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
6
Гамбия
>
ГФА Лига
Гана
>
Висша лига
9
Гватемала
>
Лига Насионал
4
Примера Дивисион
5
Гвинея
>
Лига 1
1
Германия
>
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
9
Трета лига
10
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
8
Регионална лига - Североизток
9
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
11
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
8
Оберлига NOFV Юг
3
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
7
Оберлига Хамбург
10
Оберлига Бремен
3
Оберлига Нидерзаксен
4
Оберлига Вестфален
9
Оберлига Хесен
8
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
9
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
9
Оберлига Мителхайм
4
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
5
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
2
Гибралтар
>
Национална лига
5
Грузия
>
Еровнули лига
5
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
Гърция
>
Супер Лига
7
Супер Лига 2
4
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
2
Дания
>
Суперлига
6
Първа Дивизия
6
Втора дивизия
6
Купа на Дания
2
Висша лига – жени
6
Джибути
>
Дивизия 1
5
Доминиканска република
>
ЛДФ
4
Египет
>
Премиер
9
Втора дивизия
10
Купа на Египет
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
8
Серия Б
1
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
Естония
>
Мейстрилига
5
Есилийга
5
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
8
Замбия
>
Премиер Лига
Зимбабве
>
Висша лига
9
Израел
>
Премиер Лига
Лига Леумит
8
Държавна Купа
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
7
Супер Лига
6
Индонезия
>
Лига 1
7
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
1
Иран
>
ИПЛ
2
Лига 1
1
Хазфи Къп
Ирландия
>
Премиер лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
Първа дивизия
Втора Дивизия
Купа на Исландия
2
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
10
Сегунда дивисион
11
Примера РФЕФ
20
Сегунда Б1
9
Сегунда Б2
9
Сегунда Б3
9
Сегунда Б4
9
Сегунда Б5
9
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
9
Терсера Дивисион Г2
10
Терсера Дивисион Г3
8
Терсера Дивисион Г4
5
Терсера Дивисион Г5
9
Терсера Дивисион Г6
9
Терсера Дивисион Г7
9
Терсера Дивисион Г8
10
Терсера Дивисион Г9
9
Терсера Дивисион Г10
8
Терсера Дивисион Г11
7
Терсера Дивисион Г12
8
Терсера Дивисион Г13
9
Терсера Дивисион Г14
9
Терсера Дивисион Г15
4
Терсера Дивисион Г16
9
Терсера Дивисион Г17
8
Терсера Дивисион Г18
9
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
8
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
10
Серия Б
10
Серия C
30
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
10
Серия D Група B
10
Серия D Група C
9
Серия D Група D
9
Серия D Група E
8
Серия D Група F
9
Серия D Група G
9
Серия D Група H
9
Серия D Група I
8
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
9
Примавера 2
16
Примавера 3
12
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
4
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
6
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
6
Първа дивизия
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
5
Камерун
>
Елит 1
8
Елит 2
8
Канада
>
Канадска Премиър лига
Сокър Лига
Канадско Първенство
Катар
>
КСЛ
6
Дивизия 2
4
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
Кения
>
Премиър лига
9
Супер Лига
7
Кипър
>
Първа Дивизия
7
Втора Дивизия
8
3. Дивизия
8
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
5
Китай
>
Супер Лига
8
Лига едно
8
Лига две
10
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
6
Колумбия
>
Примера А
Примера Б
8
Супер Купа
Купа на Колумбия
Косово
>
Суперлига
Купа на Косово
Коста Рика
>
Примера Дивисион
6
Лига де Аскенсо
7
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
1
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
5
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
2
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
5
1. лига
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
Либия
>
Премиер Лига
Ливан
>
Премиер Лига
3
Литва
>
А Лига
5
1 Лига
8
Купа на Литва
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
8
Мавритания
>
Лига 1
6
Мавриций
>
Лига на Мавриций
2
Макао
>
Елитна лига
5
Малави
>
Супер Лига
Малайзия
>
Супер Лига
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
Малта
>
Висша лига
7
Първа дивизия
ФА Трофей
4
Мароко
>
Ботола 1
Ботола 2
Купа на Трона
9
Мексико
>
Примера Дивисион
9
Лига де Аскенсо
3
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
16
Лига Премиър Серия Б
8
Мианмар
>
Национална лига
Молдова
>
Национална дивизия
6
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
5
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
9
Нидерландия
>
Ередивизия
9
Ерсте дивизие
11
Втора дивизия
9
Дерде Дивизие
18
Купа на Холандия
Супер Купа
Ередивизи Жени
6
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
Първа лига U20
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
21
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
Купа НМ
ОАЕ
>
Футболна лига
7
Дивизия 1
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
6
Купа на Султана
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
6
Парагвай
>
Примера Дивисион
4
Междинна дивизия
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
9
Сегунда Дивисион
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
9
Първа Лига
9
Втора Лига
9
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
9
Сегунда Лига
9
Лига 3
10
Кампеонато де Португал
31
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
7
Руанда
>
Премиер Лига
8
Румъния
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Купа на Румъния
Супер Купа
Русия
>
Премиер Лига
8
Първа Дивизия
9
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
5
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
ПФЛ - Запад
ПФЛ - Център
ПФЛ - Урал
ПФЛ - Изток
Кубок
ПФЛ - Юг
8
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
14
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
10
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
8
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
9
Дивизия 1
8
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
2
Чемпиъншип
1
Купа на Ирландия
2
Премиършип Жени
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
6
Сиера Леоне
>
Висша лига
5
Сингапур
>
С-Лига
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
6
2ра Лига
8
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
3
Втора лига
8
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
5
Сърбия
>
Суперлига
8
Първа лига
8
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
Тайван
>
Премиер Лига
Тайланд
>
Висша лига
8
Тай лига 2
9
Тай лига 3
6
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
5
Того
>
Национален шампионат
8
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
3
Тунис
>
Висша лига
Купа на Тунис
Лига 2
Туркменистан
>
Йокари лига
4
Турция
>
Супер Лига
10
ТФФ Първа Лига
9
ТФФ Втора Лига
18
ТФФ Трета Лига
21
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
8
Уелс
>
Премиер
4
Първа Дивизия
15
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
1
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
7
Купа на Узбекистан
Украйна
>
Премиер Лига
8
Първа лига
10
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
6
Унгария
>
НБ I
6
НБ II
9
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
6
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Фарьорските острови
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
Финландия
>
Вейкауслига
Икьонен
Каконен
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
9
Лига 2
10
Национал
9
Национал 2
4
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
6
Хаити
>
Национален шампионат
7
Хонг Конг
>
Висша лига
5
Втора дивизия
6
ФА Къп
Хондурас
>
Лига Насионал
5
Хърватска
>
Първа лига
5
Втора лига
5
Купа на Хърватия
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
5
Дивизия 2
5
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
8
2. Лига
7
ЧФЛ
16
МСФЛ
9
Купа на Чехия
1
Дивизия A
8
Дивизия B
8
Дивизия C
8
Дивизия D
8
Дивизия E
8
Дивизия F
8
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
8
Купа на Чили
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
6
Чалъндж Лига
5
Купа на Швейцария
Швеция
>
Алсвенскан
8
Суперетан
8
Див 1 Север
8
Див 1 Юг
8
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
6
Чемпиъншип
5
Лига 1
5
Лига 2
5
ФА Къп
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
7
Национална първа дивизия
8
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
8
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
7
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
10
Футболна лига
8
Купа Лига Джей
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
4
КАФ Купа на конфедерациите
4
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
>
Шампионска лига на УЕФА
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
2
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Статистика футболисти Швейцария - Супер Лига
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
ПП/КР
Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Хендикап
Корнери
Футболист
Голове
Дузпа
Автогол
Картони
Картони
Отбор
1.
Jonathan Okita
12
3
-
6
-
Цюрих
2.
Antonio Marchesano
11
1
-
-
-
Цюрих
3.
Chadrac Akolo
11
-
-
2
-
Санкт Гален
4.
Chris Bedia
11
2
-
6
-
Сервет
5.
Kaly Sène
11
6
-
5
2
Лозана Спорт
6.
Sayfallah Ltaief
10
-
-
7
-
Винтертур
7.
Enzo Crivelli
9
5
-
2
1
Сервет
8.
Jean-Pierre Nsame
9
1
-
-
-
БСК Йънг Бойс
9.
Nishan Burkart
9
2
-
6
-
Винтертур
10.
Willem Geubbels
9
1
-
-
-
Санкт Гален
11.
Zan Celar
9
1
-
1
-
Лугано
12.
Alban Ajdini
8
2
-
4
-
Лозана-Уши
13.
Kevin Carlos
8
-
-
2
-
Ивердон спорт
14.
Aimen Mahious
7
1
-
5
1
Ивердон спорт
15.
Joël Monteiro
7
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
16.
Matteo Di Giusto
7
-
-
-
-
Винтертур
17.
Shkelqim Vladi
7
1
-
7
-
Лугано
18.
Varol Tasar
7
-
-
6
-
Ивердон спорт
19.
Aldin Turkeš
6
1
-
3
-
Винтертур
20.
Bledian Krasniqi
6
-
-
3
-
Цюрих
21.
Cedric Itten
6
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
22.
Hadj Mahmoud
6
-
-
3
-
Лугано
23.
Lars Villiger
6
-
-
1
-
Люцерн
24.
Meschack Elia
6
-
-
-
-
БСК Йънг Бойс
25.
Noë Dussenne
6
1
3
15
-
Лозана Спорт
26.
Samuel Ballet
6
-
-
7
-
Винтертур
27.
Sofyan Chader
6
-
-
-
-
Люцерн
28.
Tsiy Ndenge
6
-
-
3
-
Грасхопърс
29.
Alvyn Sanches
5
-
-
4
-
Лозана Спорт
30.
Ardon Jashari
5
-
-
5
-
Люцерн
31.
Bendegúz Bolla
5
1
1
3
-
Сервет
32.
Ifeanyi Mathew
5
-
-
2
-
Цюрих
33.
Ismaël Gharbi
5
-
-
2
1
Лозана-Уши
34.
Jérémy Guillemenot
5
-
-
3
-
Сервет
35.
Max Meyer
5
3
-
3
-
Люцерн
36.
Samuel Kalu
5
-
-
3
-
Лозана Спорт
37.
Thierno Barry
5
-
-
3
1
Базел
38.
Uran Bislimi
5
-
-
5
-
Лугано
39.
Alexis Antunes
4
-
-
3
-
Сервет
40.
Awer Mabil
4
-
-
2
-
Грасхопърс
41.
Boris Cespedes
4
1
-
3
-
Ивердон спорт
42.
Brighton Labeau
4
-
-
-
-
Лозана Спорт
43.
Dereck Kutesa
4
-
-
3
-
Сервет
44.
Donat Rrudhani
4
-
-
2
-
БСК Йънг Бойс
45.
Dorian Babunski
4
1
-
1
-
Грасхопърс
46.
Fabian Frei
4
1
-
4
-
Базел
47.
Fabian Schubert
4
-
-
7
-
Санкт Гален
48.
Filip Ugrinic
4
-
-
6
-
БСК Йънг Бойс
49.
Florian Danho
4
-
-
3
4
Лозана-Уши
50.
Francis Momoh
4
-
-
4
-
Грасхопърс
51.
Gabriel Sigua
4
-
-
3
1
Базел
52.
Kevin Omoruyi
4
-
-
3
-
Ивердон спорт
53.
Mihailo Stevanović
4
-
-
1
-
Санкт Гален
54.
Pius Dorn
4
-
-
3
-
Люцерн
55.
Renato Steffen
4
-
-
4
-
Лугано
56.
Yanis Cimignani
4
-
-
4
-
Лугано
57.
Žan Celar
4
-
-
-
-
Лугано
58.
Adrian Gantenbein
3
-
-
3
-
Винтертур
59.
Albert Vallci
3
-
-
7
-
Санкт Гален
60.
Anthony Sauthier
3
-
1
3
-
Ивердон спорт
61.
Basil Stillhart
3
-
-
8
-
Винтертур
62.
Boubacar Fofana
3
-
-
1
-
Винтертур
63.
Z. Celar
3
-
-
-
-
Лугано
64.
Darian Males
3
-
-
5
-
БСК Йънг Бойс
65.
Ebrima Colley
3
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
66.
Evans Fabrice Maurin
3
-
-
-
-
Ивердон спорт
67.
Filipe de Carvalho
3
-
-
3
-
Грасхопърс
68.
Giotto Morandi
3
1
-
5
-
Грасхопърс
69.
Jean-Kévin Augustin
3
2
-
1
-
Базел
70.
Jonathan Sabbatini
3
-
-
7
-
Лугано
71.
Liridon Mulaj
3
-
-
3
-
Лозана-Уши
72.
Mergim Qarri
3
-
-
8
-
Лозана-Уши
73.
Nikola Katić
3
-
-
7
1
Цюрих
74.
Randy Schneider
3
-
-
6
1
Винтертур
75.
Rares Ilie
3
-
-
2
-
Лозана Спорт
76.
Renato Veiga
3
-
-
7
1
Базел
77.
Roman Buess
3
1
-
3
-
Винтертур
78.
Takuma Nishimura
3
2
-
1
-
Сервет
79.
Thibault Klidjé
3
-
-
3
-
Люцерн
80.
Timothé Cognat
3
-
-
4
-
Сервет
81.
Adrian Grbić
2
1
-
1
-
Люцерн
82.
Albian Hajdari
2
-
-
6
-
Лугано
83.
Anton Kade
2
-
-
4
-
Базел
84.
Benjamin Kololli
2
-
-
1
-
Базел
85.
Bradley Fink
2
-
-
2
-
Грасхопърс
86.
Bradley Mazikou
2
-
-
5
-
Сервет
87.
Brighton Labeau
2
-
-
2
-
Лозана Спорт
88.
Christian Witzig
2
1
-
7
-
Санкт Гален
89.
Christophe Lungoyi
2
-
-
4
1
Ивердон спорт
90.
Daniel Afriyie
2
-
-
10
-
Цюрих
91.
Dominik Schmid
2
-
-
7
-
Базел
92.
Elies Mahmoud
2
-
-
7
2
Лозана-Уши
93.
Fabian Rohner
2
-
-
2
-
Цюрих
94.
Finn van Breemen
2
-
-
6
-
Базел
95.
Isaac Schmidt
2
-
-
3
-
Санкт Гален
96.
Ismael Gharbi
2
-
-
2
-
Лозана-Уши
97.
Jakub Kadák
2
1
-
1
-
Люцерн
98.
Jonathan Dubasin
2
-
-
1
-
Базел
99.
Jordi Quintillà
2
-
-
8
-
Санкт Гален
100.
Kreshnik Hajrizi
2
-
-
6
-
Лугано
101.
Lindrit Kamberi
2
-
-
7
-
Цюрих
102.
Liziero
2
-
-
3
-
Ивердон спорт
103.
Loris Benito
2
-
-
3
-
БСК Йънг Бойс
104.
Luca Zuffi
2
-
-
2
-
Винтертур
105.
Lukas Görtler
2
-
-
3
1
Санкт Гален
106.
Martim Marques
2
-
-
2
1
Лугано
107.
Milton Valenzuela
2
-
-
4
-
Лугано
108.
Miroslav Stevanović
2
-
-
1
2
Сервет
109.
Mohamed Tijani
2
-
-
5
1
Ивердон спорт
110.
Pascal Schürpf
2
-
-
1
-
Грасхопърс
111.
J. Sabbatini
2
-
-
1
-
Лугано
112.
Sahmkou Camara
2
-
-
6
-
Лозана-Уши
113.
Severin Ottiger
2
-
-
3
1
Люцерн
114.
Silvère Ganvoula
2
1
-
2
-
БСК Йънг Бойс
115.
Silvere Ganvoula
2
-
-
2
-
БСК Йънг Бойс
116.
Teddy Okou
2
-
-
1
-
Люцерн
117.
Tobias Schättin
2
-
-
5
-
Винтертур
118.
Đorđe Jovanović
2
-
-
2
-
Базел
119.
Albin Krasniqi
1
-
-
-
-
Санкт Гален
120.
Aliou Baldé
1
-
-
2
-
Лозана Спорт
121.
Aliou Balde
1
-
-
-
-
Лозана Спорт
122.
Andrin Hunziker
1
-
-
-
-
Базел
123.
Antoine Bernede
1
-
-
3
-
Лозана Спорт
124.
Armstrong Oko-Flex
1
-
-
-
-
Цюрих
125.
Arnau Comas
1
-
-
-
1
Базел
126.
Asumah Abubakar
1
-
-
-
1
Люцерн
127.
Ayman El Wafi
1
-
-
3
-
Лугано
128.
S. Ballet
1
-
-
-
-
Винтертур
129.
Bastien Toma
1
-
-
2
-
Санкт Гален
130.
Betim Fazliji
1
-
-
3
-
Санкт Гален
131.
U. Bislimi
1
-
-
1
-
Лугано
132.
Boris Babic
1
-
-
-
-
Лугано
133.
Boris Céspedes
1
-
-
2
-
Ивердон спорт
134.
Chris Kablan
1
-
-
5
2
Лозана Спорт
135.
Dan Ndoye
1
-
-
-
-
Базел
136.
Denis Simani
1
-
-
4
-
Люцерн
137.
Dominik Schwizer
1
-
-
-
-
Лозана Спорт
138.
Fabian Lustenberger
1
-
-
2
-
БСК Йънг Бойс
139.
Fabian Rieder
1
-
-
-
-
БСК Йънг Бойс
140.
Gaël Ondoua
1
-
-
4
1
Сервет
141.
Giovani Bamba
1
-
-
8
-
Лозана-Уши
142.
Haithem Loucif
1
-
-
3
-
Лозана Спорт
143.
Ibrahim Diakité
1
-
-
-
-
Лозана-Уши
144.
Jaouen Hadjam
1
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
145.
Jhon Espinoza
1
-
-
2
1
Лугано
146.
Joel Monteiro
1
-
-
-
-
БСК Йънг Бойс
147.
Joel Mugisha Mvuka
1
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
148.
Jovan Milošević
1
-
-
-
-
Санкт Гален
149.
Julian Von Moos
1
-
-
6
-
Санкт Гален
150.
S. Kalu
1
-
-
-
-
Лозана Спорт
151.
B. Labeau
1
-
-
-
-
Лозана Спорт
152.
Loïc Lüthi
1
-
-
-
-
Винтертур
153.
Lucas Pos
1
-
-
5
-
Лозана-Уши
154.
Lukasz Lakomy
1
-
-
3
-
БСК Йънг Бойс
155.
Marley Aké
1
-
-
2
-
Ивердон спорт
156.
Mattia Bottani
1
-
-
2
-
Лугано
157.
Mattia Zanotti
1
-
-
9
2
Санкт Гален
158.
Maurice Malone
1
-
-
-
-
Базел
159.
Mihael Klepač
1
-
-
-
-
Ивердон спорт
160.
Miroslav Stevanovic
1
-
-
-
-
Сервет
161.
Mischa Eberhard
1
-
-
2
-
Лозана-Уши
162.
Mohamed Dräger
1
-
-
3
-
Базел
163.
Mohamed El Amine Amoura
1
-
-
-
-
Лугано
164.
Nikola Boranijašević
1
-
-
2
-
Цюрих
165.
Nikolaj Moller
1
-
-
2
-
Санкт Гален
166.
Patrick Pflücke
1
-
-
1
-
Сервет
167.
Remo Arnold
1
-
-
3
-
Винтертур
168.
Renat Dadashov
1
-
-
-
-
Грасхопърс
169.
Rodrigo Conceição
1
-
-
4
-
Цюрих
170.
Roman Macek
1
-
-
4
-
Лугано
171.
Romeo Beney
1
-
-
1
3
Базел
172.
Ronny Rodelin
1
-
-
-
-
Сервет
173.
Sandro Lauper
1
-
-
-
2
БСК Йънг Бойс
174.
D. Schwizer
1
-
-
-
-
Лозана Спорт
175.
Simone Pafundi
1
-
-
-
-
Лозана Спорт
176.
R. Steffen
1
-
-
-
-
Лугано
177.
M. Stevanovic
1
-
-
-
-
Санкт Гален
178.
Steve Rouiller
1
-
-
1
-
Сервет
179.
Taulant Xhaka
1
-
-
5
1
Базел
180.
Théo Ndicka Matam
1
-
-
1
-
Грасхопърс
181.
Trae Coyle
1
-
-
-
-
Лозана Спорт
182.
Tsiy William Ndenge
1
-
-
-
-
Грасхопърс
183.
Ulisses Garcia
1
-
-
-
-
БСК Йънг Бойс
184.
William Le Pogam
1
-
-
2
-
Ивердон спорт
185.
Yoan Severin
1
-
1
5
2
Сервет
186.
A. Arigoni
-
-
-
1
-
Лугано
187.
A. El Wafi
-
-
-
1
-
Лугано
188.
A. Hajdari
-
-
-
1
-
Лугано
189.
A. Saipi
-
-
-
1
-
Лугано
190.
A. Sanches
-
-
-
1
-
Лозана Спорт
191.
Abdallah Ali Mohamed
-
-
-
3
-
Лозана-Уши
192.
Abdoulaye Diaby
-
-
-
4
-
Санкт Гален
193.
Adrián Guerrero
-
-
-
4
-
Цюрих
194.
Adrian Leon Barišić
-
-
-
2
-
Базел
195.
Alessandro Mangiarratti
-
-
-
1
-
Ивердон спорт
196.
Alexandre Jankewitz
-
-
-
6
-
Винтертур
197.
Allan Arigoni
-
-
-
1
-
Лугано
198.
Amadou Dante
-
-
-
1
-
Цюрих
199.
Amir Abrashi
-
-
-
10
-
Грасхопърс
200.
Amir Saipi
-
-
-
4
-
Лугано
201.
Anel Husic
-
-
-
5
-
Лозана Спорт
202.
Anthony Baron
-
-
-
1
-
Сервет
203.
Anthony Braizat
-
-
-
3
-
Лозана-Уши
204.
Anthony Racioppi
-
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
205.
Anto Grgic
-
-
-
3
1
Лугано
206.
Aurèle Amenda
-
-
-
6
-
БСК Йънг Бойс
207.
Ayumu Seko
-
-
-
4
-
Грасхопърс
208.
Berkay Dabanli
-
-
-
2
-
Лозана Спорт
209.
Bo Henriksen
-
-
-
4
2
Цюрих
210.
Breston Malula
-
-
-
1
-
Ивердон спорт
211.
Brian Beyer
-
-
-
2
-
Ивердон спорт
212.
Bruno Berner
-
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
213.
Calixte Paul Ligue
-
-
-
1
-
Цюрих
214.
Cheick Oumar Conde
-
-
-
6
2
Цюрих
215.
Cheikh Niasse
-
-
-
3
-
БСК Йънг Бойс
216.
Cheveyo Tsawa
-
-
-
1
-
Цюрих
217.
Chima Okoroji
-
-
-
2
-
Санкт Гален
218.
Christian Marques
-
-
-
2
-
Ивердон спорт
219.
Christopher Lungoyi
-
-
-
3
-
Ивердон спорт
220.
Corsin Konietzke
-
-
-
2
-
Санкт Гален
221.
Damian Nigg
-
-
-
1
-
Грасхопърс
222.
Dario Del Fabro
-
-
-
5
1
Ивердон спорт
223.
Dario Ulrich
-
-
-
3
-
Люцерн
224.
David Douline
-
-
-
3
-
Сервет
225.
Dijon Kameri
-
-
-
1
-
Грасхопърс
226.
Dimitrije Kamenović
-
-
-
1
1
Ивердон спорт
227.
Dirk Abels
-
-
-
5
1
Грасхопърс
228.
Dominic Corness
-
-
-
2
-
Ивердон спорт
229.
Dylan Bronn
-
-
-
3
1
Сервет
230.
Dylan Ouedraogo
-
-
-
4
-
Лозана-Уши
231.
Edmond Akichi
-
-
-
6
-
Лозана-Уши
232.
Emmanuel Essiam
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
233.
F. Mambimbi
-
-
-
1
-
Санкт Гален
234.
F. Schubert
-
-
-
1
-
Санкт Гален
235.
Fabio Daprelà
-
-
-
1
-
Цюрих
236.
Felix Mambimbi
-
-
-
1
-
Санкт Гален
237.
Florian Hoxha
-
-
-
4
-
Грасхопърс
238.
Fousseni Diabaté
-
-
-
1
-
Лозана Спорт
239.
Gábor Szalai
-
-
-
5
-
Лозана Спорт
240.
Granit Lekaj
-
-
-
2
1
Винтертур
241.
Gregory Karlen
-
-
-
4
-
Санкт Гален
242.
Hicham Mahou
-
-
-
4
-
Лугано
243.
Ismajl Beka
-
-
-
3
-
Люцерн
244.
Ivan Santini
-
-
-
1
-
Цюрих
245.
Jérémy Vachoux
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
246.
Jakub Kadak
-
-
-
5
-
Люцерн
247.
Jamie Roche
-
-
-
4
-
Лозана Спорт
248.
Joel Mall
-
-
-
1
-
Сервет
249.
Joshua Laws
-
-
-
4
2
Грасхопърс
250.
Jozo Stanić
-
-
-
5
-
Санкт Гален
251.
Justin Hammel
-
-
-
1
-
Грасхопърс
252.
K. Hajrizi
-
-
-
2
-
Лугано
253.
Karlo Letica
-
-
-
2
-
Лозана Спорт
254.
Keigo Tsunemoto
-
-
-
4
-
Сервет
255.
Kemal Ademi
-
-
-
1
-
Люцерн
256.
Kevin Martin
-
-
-
1
-
Ивердон спорт
257.
Kevin Rüegg
-
-
-
2
-
Базел
258.
Kevin Spadanuda
-
-
-
4
-
Люцерн
259.
Kristers Tobers
-
-
-
7
-
Грасхопърс
260.
L. Ati Zigi
-
-
-
1
-
Санкт Гален
261.
Lamine Gassama
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
262.
Lavdrim Hajrulahu
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
263.
Lawrence Ati
-
-
-
1
-
Санкт Гален
264.
Lawrence Ati Zigi
-
-
-
1
-
Санкт Гален
265.
Leny Meyer
-
-
-
1
-
Люцерн
266.
Leon Avdullahu
-
-
-
4
-
Базел
267.
Lewin Blum
-
-
-
2
1
БСК Йънг Бойс
268.
Liam Bollati
-
-
-
2
-
Грасхопърс
269.
Liam Millar
-
-
-
1
-
Базел
270.
Linus Obexer
-
-
-
2
-
Лозана-Уши
271.
Linus Obexer
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
272.
Luca Jaquez
-
-
-
5
-
Люцерн
273.
Ludovic Magnin
-
-
-
6
-
Лозана Спорт
274.
Lukas Mai
-
-
-
3
-
Лугано
275.
Lukas Watkowiak
-
-
-
2
-
Санкт Гален
276.
M. Hadj
-
-
-
1
-
Лугано
277.
M. K. Sene
-
-
-
1
-
Лозана Спорт
278.
M. Marques
-
-
-
1
1
Лугано
279.
Maksim Paskotsi
-
-
-
2
-
Грасхопърс
280.
Marco Schallibaum
-
-
-
2
1
Ивердон спорт
281.
Martin Frydek
-
-
-
8
-
Люцерн
282.
Marvin Keller
-
-
-
2
-
Винтертур
283.
Mattia Croci-Torti
-
-
-
2
-
Лугано
284.
Mauro Rodrigues
-
-
-
3
-
Ивердон спорт
285.
Michael Heule
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
286.
Miguel Chaiwa
-
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
287.
Mirko Salvi
-
-
-
1
-
Базел
288.
Mirlind Kryeziu
-
-
-
2
-
Цюрих
289.
Mohamed Abdallah
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
290.
Mohamed Aly Camara
-
-
-
2
-
БСК Йънг Бойс
291.
Mohamed Camara
-
-
-
11
-
БСК Йънг Бойс
292.
Morgan Poaty
-
-
-
1
-
Лозана Спорт
293.
Musa Araz
-
-
-
1
-
Винтертур
294.
N. Burkart
-
-
-
1
-
Винтертур
295.
Nathan Garcia
-
-
-
3
-
Лозана-Уши
296.
Nehemie Lusuena
-
-
-
5
5
Ивердон спорт
297.
Nicky Beloko
-
-
-
5
2
Люцерн
298.
Nicky Medja Beloko
-
-
-
1
-
Люцерн
299.
Nicolas Haas
-
-
-
4
-
Люцерн
300.
Nicolas Vouilloz
-
-
-
3
-
Сервет
301.
Niklas Gunnarsson
-
-
-
3
1
Ивердон спорт
302.
Noah Persson
-
-
-
1
-
БСК Йънг Бойс
303.
Ogou Akichi
-
-
-
5
-
Лозана-Уши
304.
Oliver Batista Meier
-
-
-
1
-
Грасхопърс
305.
Olivier Custodio
-
-
-
6
-
Лозана Спорт
306.
Pascal Loretz
-
-
-
1
-
Санкт Гален
307.
Patrick Rahmen
-
-
-
3
-
Лугано
308.
Patrick Sutter
-
-
-
2
-
Санкт Гален
309.
Peter Zeidler
-
-
-
2
-
Санкт Гален
310.
R. Macek
-
-
-
1
-
Лугано
311.
Raoul Giger
-
-
-
8
-
Лозана Спорт
312.
Raphael Spiegel
-
-
-
1
-
Лозана Спорт
313.
Rayan Kadima
-
-
-
3
-
Лозана-Уши
314.
Ricardo Azevedo Alves
-
-
-
1
-
Ивердон спорт
315.
Richard van der Venne
-
-
-
2
-
Санкт Гален
316.
Romain Bayard
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
317.
Ryan Kadima
-
-
-
3
-
Лозана-Уши
318.
S. Vladi
-
-
-
1
-
Лугано
319.
Saidy Janko
-
-
-
4
1
БСК Йънг Бойс
320.
Samba Diba
-
-
-
2
-
Сервет
321.
Samir Ramizi
-
-
-
2
-
Винтертур
322.
Samuel Oum Gouet
-
-
-
1
-
Ивердон спорт
323.
Sebastian Breza
-
-
-
1
-
Ивердон спорт
324.
Silvan Sidler
-
-
-
6
-
Винтертур
325.
Souleymane Diaby
-
-
-
5
-
Винтертур
326.
T. Schattin
-
-
-
1
-
Винтертур
327.
Théo Magnin
-
-
-
2
-
Сервет
328.
Theo Corbeanu
-
-
-
2
-
Грасхопърс
329.
Thibault Corbaz
-
-
-
2
-
Винтертур
330.
Tim Meyer
-
-
-
3
-
Грасхопърс
331.
Toichi Suzuki
-
-
-
1
-
Лозана Спорт
332.
Ulisses Garcia
-
-
-
2
-
БСК Йънг Бойс
333.
Valon Hamdiu
-
-
-
5
-
Лозана-Уши
334.
Vitalie Damaşcan
-
-
-
1
-
Лозана-Уши
335.
Vladan Vidaković
-
-
-
1
-
Ивердон спорт
336.
William Le Pogam
-
-
-
1
-
Ивердон спорт
337.
Wouter Burger
-
-
-
1
-
Базел
338.
Yanick Brecher
-
-
-
2
-
Цюрих
339.
Yannick Schmid
-
-
-
1
-
Винтертур
340.
Yusuf Demir
-
-
-
2
-
Базел
341.
Fabio Celestini
-
-
-
-
1
Базел
342.
Johan Nkama
-
-
-
-
1
Лугано
343.
L. Gortler
-
-
-
-
1
Санкт Гален
344.
Zachary Marvin Hadji
-
-
-
-
2
Лозана-Уши
Избрана среща
Zw1
ЗПК Кариба
Нгези Платинъм Старс
28/03/2024 15:00
1
Супер Лига Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
БСК Йънг Бойс
54
28
16
6
6
29
2
Сервет
54
28
15
9
4
18
3
Лугано
46
28
14
4
10
10
4
Цюрих
43
28
11
10
7
10
5
Санкт Гален
41
28
12
5
11
4
6
Винтертур
41
28
11
8
9
-2
7
Люцерн
38
28
11
5
12
-4
8
Ивердон спорт
33
28
9
6
13
-20
9
Лозана Спорт
32
28
8
8
12
-5
10
Базел
32
28
9
5
14
-11
11
Грасхопърс
30
28
8
6
14
-3
12
Лозана-Уши
20
28
4
8
16
-26
Прогноза на деня
CLW
ПСЖ (Ж)
Hacken W
28/03/2024 22:00
1
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма