Начало
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
363
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози на живо
23
Прогнози за утре
446
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози за уикенда
1406
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2684
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
176
Любими
Списъци
>
Великобритания
180
Топ Европейски
63
Европейски
754
Американски
157
Африкански
83
Азиатски
170
Австралийски
44
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Шампионска лига на УЕФА
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
6
НПЛ Виктория
1
НПЛ НСУ
8
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
6
НПЛ Юг
6
НПЛ Куинсланд
6
НПЛ Тасмания
4
Северен NSW
6
НПЛ Акт 1
ФФА Къп
А-Лига - жени
6
Австрия
>
Бундеслига
6
Ерсте Лига
8
Регионална лига - Изток
8
Регионална лига - Централна
8
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
8
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
7
Ландеслига Виена
8
Ландеслига Бургенланд
7
Ландеслига Долна Австрия
8
Ландеслига Горна Австрия
8
Ландеслига Щирия
8
Ландеслига Тирол
6
Ландеслига Залцбург
8
Ландеслига Каринтия
8
Азербайджан
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
6
Лига 1
1
Купа на Албания
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
7
Лига 2
13
Купа на Алжир
7
Супер Купа
Лига П21
8
Англия
>
Премиър лийг
10
Чемпиъншип
12
Лига Едно
12
Лига Две
12
Нац. Лига
12
Нац. Лига Север
12
Нац. Лига Юг
12
ФА Къп
Купа на лигата
Истмиън лига
11
Премиър Лига 2
2
Южна лига
21
Северна Висша лига
10
Женска супер лига
6
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
Премиър лига Купа
1
Ангола
>
Джирабола
5
Андора
>
Първа дивизия
5
Втора Дивизия
2
Купа на Андора
2
Аржентина
>
Примера дивисион
Насионал Б
19
Примера B
11
Примера C
1
Примера D
Купа на професионалната лига
13
Торнео Федерал А
18
Копа Аржентина
4
Супер Купа
Лига на резервите
4
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
5
Първа лига
2
Купа на Армения
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
Бангладеш
>
Висша лига
5
Купа на Федерацията
1
Барбадос
>
Висша лига
Бахрейн
>
Висша лига
6
Втора дивизия
5
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
8
Първа лига
Беларус Резерви
8
Купа на Беларус
Висша лига - Жени
5
Втора лига
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
6
Втора дивизия
8
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
2
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
9
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
5
Първа Национална - Жени
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
2
Белиз
>
Премиър лига
4
Бенин
>
Лига 1
18
Бермуда
>
Висша лига
5
Боливия
>
Професионална дивизия
2
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
6
Купа БиХ
Втора лига
8
РС
Ботсвана
>
Висша лига
8
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
Серия Б
Серия C
Серия D
Акреано
2
Алагоано
1
Амапаензе
1
Амазоненсе
1
Баяно
1
Баяно 2
Бразиленсе
1
Капишаба
2
Кариока
1
Кариока 2
Катаринензе
1
Катаринензе 2
Сеаренсе
1
Сеаренсе 2
4
Гаучо
1
Гаучо 2
Гояно
Маранензе
1
Матогросенсе
1
Минейро
2
Минейро 2
Параенсе
1
Параибано
2
Параненсе
Параненсе 2
Паулиста
1
Паулиста А2
Паулиста А3
Паулиста Серия B
Пернамбукано
1
Пиаюензе
1
Потигуар
4
Рондониенсе
3
Рораймензе
2
Сержипано
1
Южно Матогросенсе
2
Токантинензе
1
Купа на Бразилия
Купа на Североизтока
Копа Паулиста
Суперкупа
Бразилейро U20
Кариока U20
Минейро U20
Параненсе U20
Паулиста U20
Бразилейро Жени
7
Паулиста Жени
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
Бурунди
>
Лига А
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Трета лига - Югоизточна
Трета лига - Югозападна
9
Трета лига - Североизточна
6
Трета лига - Северозападна
6
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
7
Сегунда Дивисион
Виетнам
>
В.Лига 1
7
Лига V 2
5
Втора дивизия
6
Купа на Виетнам
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
6
Гамбия
>
ГФА Лига
Гана
>
Висша лига
9
Гватемала
>
Лига Насионал
4
Примера Дивисион
5
Гвинея
>
Лига 1
1
Германия
>
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
9
Трета лига
10
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
8
Регионална лига - Североизток
9
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
11
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
8
Оберлига NOFV Юг
3
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
7
Оберлига Хамбург
10
Оберлига Бремен
3
Оберлига Нидерзаксен
4
Оберлига Вестфален
9
Оберлига Хесен
8
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
9
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
9
Оберлига Мителхайм
4
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
5
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
2
Гибралтар
>
Национална лига
5
Грузия
>
Еровнули лига
5
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
Гърция
>
Супер Лига
7
Супер Лига 2
4
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
2
Дания
>
Суперлига
6
Първа Дивизия
6
Втора дивизия
6
Купа на Дания
2
Висша лига – жени
6
Джибути
>
Дивизия 1
5
Доминиканска република
>
ЛДФ
4
Египет
>
Премиер
9
Втора дивизия
10
Купа на Египет
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
8
Серия Б
1
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
Естония
>
Мейстрилига
5
Есилийга
5
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
8
Замбия
>
Премиер Лига
Зимбабве
>
Висша лига
9
Израел
>
Премиер Лига
Лига Леумит
8
Държавна Купа
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
7
Супер Лига
6
Индонезия
>
Лига 1
7
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
1
Иран
>
ИПЛ
2
Лига 1
1
Хазфи Къп
Ирландия
>
Премиер лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
Първа дивизия
Втора Дивизия
Купа на Исландия
2
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
10
Сегунда дивисион
11
Примера РФЕФ
20
Сегунда Б1
9
Сегунда Б2
9
Сегунда Б3
9
Сегунда Б4
9
Сегунда Б5
9
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
9
Терсера Дивисион Г2
10
Терсера Дивисион Г3
8
Терсера Дивисион Г4
5
Терсера Дивисион Г5
9
Терсера Дивисион Г6
9
Терсера Дивисион Г7
9
Терсера Дивисион Г8
10
Терсера Дивисион Г9
9
Терсера Дивисион Г10
8
Терсера Дивисион Г11
7
Терсера Дивисион Г12
8
Терсера Дивисион Г13
9
Терсера Дивисион Г14
9
Терсера Дивисион Г15
4
Терсера Дивисион Г16
9
Терсера Дивисион Г17
8
Терсера Дивисион Г18
9
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
8
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
10
Серия Б
10
Серия C
30
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
10
Серия D Група B
10
Серия D Група C
9
Серия D Група D
9
Серия D Група E
8
Серия D Група F
9
Серия D Група G
9
Серия D Група H
9
Серия D Група I
8
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
9
Примавера 2
16
Примавера 3
12
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
4
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
6
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
6
Първа дивизия
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
5
Камерун
>
Елит 1
8
Елит 2
8
Канада
>
Канадска Премиър лига
Сокър Лига
Канадско Първенство
Катар
>
КСЛ
6
Дивизия 2
4
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
Кения
>
Премиър лига
9
Супер Лига
7
Кипър
>
Първа Дивизия
7
Втора Дивизия
8
3. Дивизия
8
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
5
Китай
>
Супер Лига
8
Лига едно
8
Лига две
10
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
6
Колумбия
>
Примера А
Примера Б
8
Супер Купа
Купа на Колумбия
Косово
>
Суперлига
Купа на Косово
Коста Рика
>
Примера Дивисион
6
Лига де Аскенсо
7
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
1
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
5
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
2
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
5
1. лига
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
Либия
>
Премиер Лига
Ливан
>
Премиер Лига
3
Литва
>
А Лига
5
1 Лига
8
Купа на Литва
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
8
Мавритания
>
Лига 1
6
Мавриций
>
Лига на Мавриций
2
Макао
>
Елитна лига
5
Малави
>
Супер Лига
Малайзия
>
Супер Лига
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
Малта
>
Висша лига
7
Първа дивизия
ФА Трофей
4
Мароко
>
Ботола 1
Ботола 2
Купа на Трона
9
Мексико
>
Примера Дивисион
9
Лига де Аскенсо
3
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
16
Лига Премиър Серия Б
8
Мианмар
>
Национална лига
Молдова
>
Национална дивизия
6
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
5
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
9
Нидерландия
>
Ередивизия
9
Ерсте дивизие
11
Втора дивизия
9
Дерде Дивизие
18
Купа на Холандия
Супер Купа
Ередивизи Жени
6
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
Първа лига U20
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
21
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
Купа НМ
ОАЕ
>
Футболна лига
7
Дивизия 1
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
6
Купа на Султана
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
6
Парагвай
>
Примера Дивисион
4
Междинна дивизия
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
9
Сегунда Дивисион
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
9
Първа Лига
9
Втора Лига
9
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
9
Сегунда Лига
9
Лига 3
10
Кампеонато де Португал
31
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
7
Руанда
>
Премиер Лига
8
Румъния
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Купа на Румъния
Супер Купа
Русия
>
Премиер Лига
8
Първа Дивизия
9
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
5
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
ПФЛ - Запад
ПФЛ - Център
ПФЛ - Урал
ПФЛ - Изток
Кубок
ПФЛ - Юг
8
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
14
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
10
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
8
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
9
Дивизия 1
8
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
2
Чемпиъншип
1
Купа на Ирландия
2
Премиършип Жени
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
6
Сиера Леоне
>
Висша лига
5
Сингапур
>
С-Лига
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
6
2ра Лига
8
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
3
Втора лига
8
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
5
Сърбия
>
Суперлига
8
Първа лига
8
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
Тайван
>
Премиер Лига
Тайланд
>
Висша лига
8
Тай лига 2
9
Тай лига 3
6
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
5
Того
>
Национален шампионат
8
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
3
Тунис
>
Висша лига
Купа на Тунис
Лига 2
Туркменистан
>
Йокари лига
4
Турция
>
Супер Лига
10
ТФФ Първа Лига
9
ТФФ Втора Лига
18
ТФФ Трета Лига
21
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
8
Уелс
>
Премиер
4
Първа Дивизия
15
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
1
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
7
Купа на Узбекистан
Украйна
>
Премиер Лига
8
Първа лига
10
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
6
Унгария
>
НБ I
6
НБ II
9
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
6
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Фарьорските острови
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
Финландия
>
Вейкауслига
Икьонен
Каконен
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
9
Лига 2
10
Национал
9
Национал 2
4
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
6
Хаити
>
Национален шампионат
7
Хонг Конг
>
Висша лига
5
Втора дивизия
6
ФА Къп
Хондурас
>
Лига Насионал
5
Хърватска
>
Първа лига
5
Втора лига
5
Купа на Хърватия
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
5
Дивизия 2
5
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
8
2. Лига
7
ЧФЛ
16
МСФЛ
9
Купа на Чехия
1
Дивизия A
8
Дивизия B
8
Дивизия C
8
Дивизия D
8
Дивизия E
8
Дивизия F
8
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
8
Купа на Чили
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
6
Чалъндж Лига
5
Купа на Швейцария
Швеция
>
Алсвенскан
8
Суперетан
8
Див 1 Север
8
Див 1 Юг
8
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
6
Чемпиъншип
5
Лига 1
5
Лига 2
5
ФА Къп
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
7
Национална първа дивизия
8
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
8
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
7
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
10
Футболна лига
8
Купа Лига Джей
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
4
КАФ Купа на конфедерациите
4
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
>
Шампионска лига на УЕФА
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
2
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Статистика футболисти Северна Македония - Първа Лига
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
ПП/КР
Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Хендикап
Футболист
Голове
Дузпа
Автогол
Картони
Картони
Отбор
1.
Aleksa Marušić
11
1
-
-
-
Воска Спорт
2.
Marjan Radeski
11
-
-
3
-
Струга
3.
Olanrewaju Muhammed Kehinde
11
7
-
1
-
ФК Гостивар
4.
Besart Ibraimi
8
2
-
3
-
Струга
5.
M. Gjorgjievski
7
1
-
-
-
Силекс
6.
Martin Gjorgievski
7
1
-
-
-
Академия Пандев
7.
Antonio Kalanoski
6
1
-
2
-
Силекс
8.
Arbi Vosha
6
-
-
1
-
Шкупи
9.
Ediz Spahiu
6
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
10.
Ivan Ivanovski
6
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
11.
A. Potuk
6
-
-
2
-
ФК Гостивар
12.
E. Spahiu
6
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
13.
Almir Aganspahić
5
-
-
1
-
Шкендия 79
14.
Alper Potuk
5
-
-
-
-
ФК Гостивар
15.
Bassirou Compaoré
5
-
-
-
-
Струга
16.
Eraldo Cinari
5
-
-
1
1
Шкендия 79
17.
Kristijan Trapanovski
5
-
-
1
-
Шкупи
18.
A. Shala
5
-
-
1
1
Шкендия 79
19.
Adenis Shala
4
-
-
4
-
Шкендия 79
20.
Aime Marcelin Gando Biala
4
-
-
2
-
Работнички
21.
Alen Jasharovski
4
-
-
-
1
Воска Спорт
22.
Darko Glishikj
4
-
-
-
-
Вардар Скопие
23.
Gjorgji Gjorgjiev
4
-
-
-
-
Брегалница Щип
24.
Klisman Cake
4
-
-
-
-
Шкендия 79
25.
Krste Velkoski
4
3
-
3
-
Работнички
26.
A. Marusic
4
-
-
2
-
Воска Спорт
27.
Ronaldo Webster
4
-
-
-
-
Брегалница Щип
28.
Vangjel Zguro
4
1
1
2
-
Струга
29.
Abdul Rwatubyaye
3
-
-
1
-
Шкупи
30.
A. Aganspahic
3
-
-
1
-
Шкендия 79
31.
Atdhe Mazari
3
-
-
-
-
Работнички
32.
Collin Anderson
3
-
-
-
-
Брегалница Щип
33.
Dzemal Ibishi
3
-
-
-
-
Тиквеш Кавадарци
34.
Ennur Totre
3
2
-
1
-
Шкендия 79
35.
Filip Miševski
3
1
-
-
-
Македония ГП
36.
Flamur Tairi
3
-
-
-
-
Струга
37.
Ivanovski I.
3
-
-
-
-
Тиквеш Кавадарци
38.
Iyayi Believe Atiemwen
3
1
-
1
-
ФК Гостивар
39.
Marjan Ristovski
3
1
-
3
-
Силекс
40.
Mentor Mazrekaj
3
-
-
1
-
Струга
41.
Queven Inácio
3
-
-
4
-
Шкупи
42.
Robertinho
3
-
-
-
-
Тиквеш Кавадарци
43.
Stefan Milosavljević
3
-
-
-
-
Силекс
44.
Vane Krstevski
3
-
-
1
-
Академия Пандев
45.
Viktor Velkoski
3
-
-
-
-
Брегалница Щип
46.
Altin Aliji
2
-
-
3
-
Македония ГП
47.
Angelce Timovski
2
-
-
-
-
ФК Гостивар
48.
Ardi Idrizi
2
-
-
-
-
Струга
49.
Azer Omeragikj
2
-
-
3
-
Вардар Скопие
50.
Bruno Dita
2
-
-
2
1
Шкендия 79
51.
Bunjamin Shabani
2
-
-
2
-
Струга
52.
B. Compaore
2
-
-
1
-
Струга
53.
Darko Angjeleski
2
-
-
2
-
Силекс
54.
Darko Ilieski
2
-
-
2
1
Шкупи
55.
Darko Micevski
2
1
-
-
-
Вардар Скопие
56.
Dashmir Elezi
2
-
-
1
-
Шкендия 79
57.
David Velkovski
2
-
-
1
-
Вардар Скопие
58.
Emanuel Grønner
2
-
-
2
-
Шкупи
59.
Emmanuel Avornyo
2
-
-
-
-
Шкупи
60.
Ermedin Adem
2
-
-
2
-
Работнички
61.
Fabricio Venegas Ulloa
2
1
-
-
-
Брегалница Щип
62.
Filip Aleksovski
2
-
-
2
-
Македония ГП
63.
Georgije Jankulov
2
-
-
1
-
Академия Пандев
64.
Hristijan Maleski
2
-
-
1
-
Академия Пандев
65.
Jovan Pop Zlatanov
2
-
-
1
-
Македония ГП
66.
E. Krasniqi
2
-
-
2
-
Шкендия 79
67.
Kuka I.
2
-
-
-
-
Шкупи
68.
Matej Cvetanoski
2
-
-
1
-
Академия Пандев
69.
Mihajlo Milosavić
2
1
-
-
-
Вардар Скопие
70.
Miloš Nikolič
2
-
-
1
-
Силекс
71.
Nenad Mishkovski
2
-
-
4
-
Вардар Скопие
72.
Niltinho
2
-
-
1
-
Шкупи
73.
Oliver Stoimenovski
2
-
-
-
-
Тиквеш Кавадарци
74.
Pepi Gorgiev
2
-
-
-
-
Брегалница Щип
75.
Samir Fazli
2
-
-
2
-
Македония ГП
76.
Sikiru Okanlawon Olatunbosun
2
-
-
-
-
Воска Спорт
77.
Sodiq Rasheed
2
-
-
1
-
Работнички
78.
Suad Sahiti
2
-
-
-
-
Шкупи
79.
Vlatko Stojanovski
2
-
-
4
1
Работнички
80.
R. Webster
2
-
-
-
-
Брегалница Щип
81.
Đorđe Ivković
2
-
-
1
-
Академия Пандев
82.
Agron Rufati
1
-
1
-
-
Академия Пандев
83.
Anton Karachanakov
1
-
-
-
-
Македония ГП
84.
Bajrami M.
1
-
-
-
-
Воска Спорт
85.
Besmir Bojku
1
-
-
3
1
Струга
86.
Daniel Milovanovikj
1
-
-
-
-
Академия Пандев
87.
Daniel Mojsov
1
-
-
3
2
Тиквеш Кавадарци
88.
David Kalpachki
1
-
-
2
-
Брегалница Щип
89.
David Kalpacki
1
-
-
-
-
Брегалница Щип
90.
Dimitar Todorovski
1
-
-
-
-
Работнички
91.
Dimitar Trajkov
1
-
-
-
-
Академия Пандев
92.
Dimitrij Dimitrievski
1
-
-
-
-
Брегалница Щип
93.
Dimitrije Zajić
1
-
-
1
-
Силекс
94.
B. Dita
1
-
-
2
1
Шкендия 79
95.
Dragan Stojkov
1
-
-
3
-
Македония ГП
96.
Dzhelil Abdula
1
-
-
1
-
ФК Гостивар
97.
Džemil Jahiji
1
-
-
-
-
Воска Спорт
98.
Emir Skenderi
1
-
-
-
-
Македония ГП
99.
Fatjon Jusufi
1
-
-
-
-
Воска Спорт
100.
Gal Kurež
1
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
101.
Gando Biala
1
-
-
-
-
Работнички
102.
G. Gjorgjiev
1
-
-
1
-
Брегалница Щип
103.
Goba Zakpa
1
-
1
-
-
ФК Гостивар
104.
P. Gorgiev
1
-
-
-
-
Брегалница Щип
105.
Hogan Ukpa
1
-
-
5
-
Струга
106.
Hrristijan Georgievski
1
-
-
3
2
Струга
107.
Ivan Galevski
1
-
-
2
-
Академия Пандев
108.
S. Jarovic
1
-
-
-
-
Струга
109.
A. Jasaroski
1
-
-
-
-
Воска Спорт
110.
Jorgo Papuli
1
-
-
-
-
Вардар Скопие
111.
A. Karachanakov
1
-
-
-
-
Македония ГП
112.
Kristijan Stojkoski
1
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
113.
Leo Antonio
1
-
-
1
-
Академия Пандев
114.
Leonid Ignatov
1
-
-
-
-
Академия Пандев
115.
Ljupcho Trpeski
1
-
-
-
-
Воска Спорт
116.
Luan Abazi
1
-
-
-
-
Шкупи
117.
Mário Gassamá
1
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
118.
Mario Mladenovski
1
-
-
1
-
Шкупи
119.
Masaaki Takahara
1
-
-
-
-
ФК Гостивар
120.
Mateus
1
-
-
1
-
Вардар Скопие
121.
Metodi Maksimov
1
-
-
2
-
Шкендия 79
122.
Michal Pintér
1
-
-
3
-
Шкупи
123.
Muhamed Elmas
1
-
-
-
-
ФК Гостивар
124.
M. Neziri
1
-
-
3
-
Струга
125.
Nijaz Jusufi
1
-
-
-
-
Вардар Скопие
126.
Nikola Stijepović
1
-
-
-
-
Воска Спорт
127.
Nikola Velichkovski
1
-
-
-
-
Македония ГП
128.
Nikola Vlajković
1
-
-
-
-
Струга
129.
Petar Slišković
1
-
-
-
-
ФК Гостивар
130.
Remzifaik Selmani
1
-
-
1
-
ФК Гостивар
131.
M. Ristovski
1
-
-
1
1
Силекс
132.
Salvatore Ribaudo
1
-
-
-
-
Академия Пандев
133.
Senad Jarović
1
-
-
-
-
Струга
134.
Shafiq Kagimu
1
-
-
-
-
Работнички
135.
Solomon Kanform
1
-
-
1
-
Брегалница Щип
136.
Stefan Despotovski
1
-
-
2
-
Работнички
137.
Stefan Lazarevikj
1
-
-
3
-
Силекс
138.
E. Totre
1
-
-
3
-
Шкендия 79
139.
Uroš Stamenić
1
-
-
-
-
Академия Пандев
140.
N. Velichkovski
1
-
-
1
-
Македония ГП
141.
V. Velkoski
1
-
-
1
-
Брегалница Щип
142.
Viktor Serafimovski
1
-
-
2
-
Силекс
143.
Vladimir Zhoglev
1
-
-
-
-
Вардар Скопие
144.
M. Vrdoljak
1
-
-
4
-
Академия Пандев
145.
Zoran Andonov
1
-
-
-
-
Брегалница Щип
146.
A. Adem
-
-
-
1
-
Шкупи
147.
A. Alhassan
-
-
-
6
-
ФК Гостивар
148.
A. Aliji
-
-
-
1
-
Македония ГП
149.
A. Arizankoski
-
-
-
1
-
Академия Пандев
150.
A. Bilali
-
-
-
2
-
Брегалница Щип
151.
A. Diene
-
-
-
1
-
Шкупи
152.
A. Jasar
-
-
-
2
-
ФК Гостивар
153.
A. Kasami
-
-
-
2
-
Струга
154.
A. Kirovski
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
155.
A. Omeragikj
-
-
-
3
-
Вардар Скопие
156.
A. Ristevski
-
-
-
2
-
Академия Пандев
157.
A. Rufati
-
-
-
1
-
Академия Пандев
158.
A. Samake
-
-
-
1
-
Македония ГП
159.
A. Timovski
-
-
-
2
-
ФК Гостивар
160.
A. Velkov
-
-
-
1
-
Академия Пандев
161.
A. Vosha
-
-
-
2
-
Шкупи
162.
Abdulhadi Jahja
-
-
-
1
-
Струга
163.
Adamu Alhassan
-
-
-
5
-
ФК Гостивар
164.
Albert Diène
-
-
-
1
-
Шкупи
165.
Aleks Zlatkov
-
-
-
1
-
Македония ГП
166.
Aleksandar Varelovski
-
-
-
2
3
Тиквеш Кавадарци
167.
Ali Adem
-
-
-
2
-
Шкупи
168.
Almir Rexhepi
-
-
-
1
-
Шкендия 79
169.
Amir Bilali
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
170.
Amir Jasar
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
171.
Andrej Velkov
-
-
-
1
-
Академия Пандев
172.
Anes Meliqi
-
-
-
1
-
Шкендия 79
173.
Angelov M.
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
174.
Antonio Ilieski
-
-
-
1
-
Воска Спорт
175.
Ardian Limani
-
-
-
1
-
Шкендия 79
176.
Ardit Iljazi
-
-
-
1
-
Воска Спорт
177.
Artan Iljazi
-
-
-
1
-
Шкупи
178.
Artjoms Puzirevskis
-
-
-
3
-
Тиквеш Кавадарци
179.
B. Georgiev
-
-
-
2
-
Воска Спорт
180.
B. Ibraimi
-
-
-
1
-
Струга
181.
B. Ilievski
-
-
-
1
-
Македония ГП
182.
B. Mustafa
-
-
-
1
-
Воска Спорт
183.
B. Sheji
-
-
-
1
-
Шкупи
184.
B. Spirkoski
-
-
-
2
-
Тиквеш Кавадарци
185.
Bashkim Velija
-
-
-
1
-
Шкендия 79
186.
Besart Krivanjeva
-
-
-
1
-
Струга
187.
Blagoja Spirkoski
-
-
-
3
-
Тиквеш Кавадарци
188.
Blerton Sheji
-
-
-
1
-
Шкупи
189.
Bojan Rajkov
-
-
-
1
-
Силекс
190.
D. Alomerovic
-
-
-
3
-
Работнички
191.
D. Angjeleski
-
-
-
1
-
Силекс
192.
D. Bozinovski
-
-
-
1
-
Силекс
193.
D. Cvetanoski
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
194.
D. Desnikj
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
195.
D. Dimitrievski
-
-
-
1
-
Брегалница Щип
196.
D. Djuric
-
-
-
3
-
Вардар Скопие
197.
D. Elezi
-
-
-
1
-
Шкендия 79
198.
D. Ibishi
-
-
-
2
-
Тиквеш Кавадарци
199.
D. Ilieski
-
-
-
2
-
Шкупи
200.
D. Jahiji
-
-
-
5
-
Воска Спорт
201.
D. Kalpacki
-
-
-
4
-
Брегалница Щип
202.
D. Karcheski
-
-
-
2
-
Тиквеш Кавадарци
203.
D. Mojsov
-
-
-
6
3
Тиквеш Кавадарци
204.
D. Stojkov
-
-
-
1
-
Македония ГП
205.
D. Trajkov
-
-
-
1
-
Академия Пандев
206.
D. Zajic
-
-
-
3
-
Силекс
207.
Daniel Karcheski
-
-
-
3
2
Тиквеш Кавадарци
208.
Davor Taleski
-
-
-
2
-
Шкендия 79
209.
Dudu
-
-
-
3
-
Шкупи
210.
Dudu Feitoza
-
-
-
2
-
Шкупи
211.
E. Adem
-
-
-
1
-
Работнички
212.
E. Belica
-
-
-
3
-
Работнички
213.
E. Cinari
-
-
-
2
-
Шкендия 79
214.
E. Gligorce
-
-
-
1
-
Силекс
215.
E. Malikji
-
-
-
1
-
Струга
216.
Edis Maliki
-
-
-
3
1
Струга
217.
Edis Malikji
-
-
-
1
-
Струга
218.
Egzon Belica
-
-
-
2
-
Работнички
219.
Endrit Krasniqi
-
-
-
1
-
Шкендия 79
220.
Enis Dervishi
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
221.
F. Duranski
-
-
-
2
-
Вардар Скопие
222.
F. Gacevski
-
-
-
2
-
Вардар Скопие
223.
F. Ismaili
-
-
-
3
-
Воска Спорт
224.
F. Jusufi
-
-
-
2
-
ФК Гостивар
225.
F. Misevski
-
-
-
2
-
Македония ГП
226.
F. Stojcevski
-
-
-
2
1
Брегалница Щип
227.
F. Zuka
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
228.
Filip Duranski
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
229.
Filip Gachevski
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
230.
Filip Mihailov
-
-
-
3
-
Тиквеш Кавадарци
231.
Filip Stojchevski
-
-
-
1
-
Брегалница Щип
232.
Fisnik Zuka
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
233.
G. Cvetkov
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
234.
G. Donchev
-
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
235.
G. Siljanovski
-
-
-
4
-
Брегалница Щип
236.
G. Stojanovski
-
-
-
3
-
Работнички
237.
Georg Stojanovski
-
-
-
2
-
Работнички
238.
Gjorgji Doshev
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
239.
Gligor Donchev
-
-
-
2
-
Тиквеш Кавадарци
240.
Goran Siljanovski
-
-
-
4
-
Брегалница Щип
241.
H. Georgievski
-
-
-
3
-
Струга
242.
H. Lwaliwa
-
-
-
2
-
Брегалница Щип
243.
H. Maleski
-
-
-
3
-
Академия Пандев
244.
H. Ramani
-
-
-
2
-
Шкупи
245.
H. Ukpa
-
-
-
2
1
Струга
246.
H. Veceski
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
247.
Hamza Ramani
-
-
-
2
-
Шкупи
248.
Hristijan Pecov
-
-
-
1
-
Македония ГП
249.
Hristijan Stevkovski
-
-
-
2
-
Македония ГП
250.
I. Aleksovski
-
-
-
2
-
Работнички
251.
I. Atiemwen
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
252.
I. Donov
-
-
-
1
-
Академия Пандев
253.
I. Fetai
-
-
-
1
1
Тиквеш Кавадарци
254.
I. Galevski
-
-
-
2
-
Академия Пандев
255.
I. Gorgiev
-
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
256.
I. Ivanovski
-
-
-
3
-
Тиквеш Кавадарци
257.
I. Olaosebikan
-
-
-
1
-
Академия Пандев
258.
Issah Kuka
-
-
-
3
-
Шкупи
259.
Ivan Šubert
-
-
-
2
-
Силекс
260.
J. Nikolic
-
-
-
2
-
Воска Спорт
261.
J. Papuli
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
262.
Jonathan Balotelli
-
-
-
1
-
Македония ГП
263.
Jovan Nikolić
-
-
-
1
-
Воска Спорт
264.
Jusufi N.
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
265.
K. Ackovski
-
-
-
1
-
Шкупи
266.
K. Cake
-
-
-
2
-
Шкендия 79
267.
K. Nikolovski
-
-
-
4
-
Вардар Скопие
268.
K. Qaka
-
-
-
6
-
Шкендия 79
269.
K. Stojkoski
-
-
-
2
1
Македония ГП
270.
K. Suso
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
271.
K. Tosevski
-
-
-
2
-
Шкупи
272.
Kamer Qaka
-
-
-
1
-
Шкендия 79
273.
Kauan
-
-
-
1
-
Академия Пандев
274.
Kire Markoski
-
-
-
1
-
Работнички
275.
Kristijan Eftimov
-
-
-
1
-
Силекс
276.
Kristijan Nikolovski
-
-
-
3
-
Вардар Скопие
277.
Kristijan Toshevski
-
-
-
1
-
Шкупи
278.
L. Kudev
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
279.
L. Robakidze
-
-
-
1
-
Брегалница Щип
280.
Leonardo Antonio
-
-
-
1
-
Академия Пандев
281.
Luan Silva
-
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
282.
Luka Robakidze
-
-
-
3
2
Брегалница Щип
283.
M. Adili
-
-
-
3
-
Шкендия 79
284.
M. Alchevski
-
-
-
2
-
Академия Пандев
285.
M. Bajrami
-
-
-
4
-
Воска Спорт
286.
M. Blazevski
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
287.
M. Cvetanoski
-
-
-
2
-
Академия Пандев
288.
M. Dimitrievski
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
289.
M. Gassama
-
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
290.
M. Lemos
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
291.
M. Maksimov
-
-
-
1
-
Шкендия 79
292.
M. Mazrekaj
-
-
-
1
-
Струга
293.
M. Murati
-
-
-
3
-
Работнички
294.
M. Nikolic
-
-
-
1
-
Силекс
295.
M. Ousman
-
-
-
1
-
Воска Спорт
296.
M. Pinter
-
-
-
4
-
Шкупи
297.
M. Radeski
-
-
-
1
-
Струга
298.
M. Todorov
-
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
299.
Mario Richkov
-
-
-
1
-
Шкупи
300.
Marko Alchevski
-
-
-
1
-
Академия Пандев
301.
Martin Blazhevski
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
302.
Martin Todorov
-
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
303.
Matej Angelov
-
-
-
4
-
Работнички
304.
Maxwell Silva
-
-
-
2
-
Тиквеш Кавадарци
305.
Medin Bajrami
-
-
-
2
-
Воска Спорт
306.
Medjit Neziri
-
-
-
1
-
Струга
307.
Mevlan Adili
-
-
-
1
-
Шкендия 79
308.
Mevlan Murati
-
-
-
3
-
Работнички
309.
Mihail Dimitrievski
-
-
-
1
-
Брегалница Щип
310.
Muharem Trako
-
-
-
1
-
Силекс
311.
N. Franco
-
-
-
2
-
Академия Пандев
312.
N. Mishkovski
-
-
-
2
-
Вардар Скопие
313.
N. Stijepovic
-
-
-
1
-
Воска Спорт
314.
Nahuel Ismael Franco
-
-
-
1
1
Македония ГП
315.
Nenad Miskovski
-
-
-
1
-
Шкендия 79
316.
O. Stoimenovski
-
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
317.
Ousman Marong
-
-
-
1
-
Воска Спорт
318.
P. O. Cisse
-
-
-
2
-
Академия Пандев
319.
Pedrinho
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
320.
Pedrinho Lelis Figueredo
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
321.
Petar Petkovski
-
-
-
1
-
Работнички
322.
Queven
-
-
-
3
-
Шкупи
323.
R. Ajdini
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
324.
R. Jankov
-
-
-
1
-
Брегалница Щип
325.
R. Selmani
-
-
-
5
-
ФК Гостивар
326.
R. Temelkov
-
-
-
1
-
Македония ГП
327.
Rejjan Abazi
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
328.
Riste Temelkov
-
-
-
1
-
Македония ГП
329.
Risto Jankov
-
-
-
2
-
Брегалница Щип
330.
Rustu Jonus
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
331.
S. A. Rasheed
-
-
-
2
-
Работнички
332.
S. Despotovski
-
-
-
2
-
Работнички
333.
S. Kagimu
-
-
-
3
-
Работнички
334.
S. Kocev
-
-
-
1
-
Шкендия 79
335.
S. Naumcheski
-
-
-
1
-
Академия Пандев
336.
S. Olatunbosun
-
-
-
1
-
Воска Спорт
337.
S. Petkovski
-
-
-
1
-
Тиквеш Кавадарци
338.
S. Radic
-
-
-
1
-
Струга
339.
S. Ribaudo
-
-
-
1
-
Академия Пандев
340.
Sava Radić
-
-
-
4
-
Струга
341.
Serafimovski V.
-
-
-
1
-
Силекс
342.
Shaban Zenku
-
-
-
1
-
Струга
343.
Siljanovski G.
-
-
-
1
-
Брегалница Щип
344.
Stefan Kocev
-
-
-
2
-
ФК Гостивар
345.
Stojan Petkovski
-
-
-
2
1
Тиквеш Кавадарци
346.
Stojan Stojchevski
-
-
-
1
-
Воска Спорт
347.
T. Grozdanovski
-
-
-
1
-
Работнички
348.
U. Stamenic
-
-
-
1
-
Академия Пандев
349.
V. Brdarovski
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
350.
V. Jovanov
-
-
-
1
-
Брегалница Щип
351.
V. Kjosevski
-
-
-
1
-
Струга
352.
V. Kocoski
-
-
-
1
-
Воска Спорт
353.
V. Krstevski
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
354.
V. Serafimovski
-
-
-
2
1
Силекс
355.
V. Stojanovski
-
-
-
1
-
Работнички
356.
V. Vasilev
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
357.
V. Zguro
-
-
-
1
-
Струга
358.
Valentin Kocoski
-
-
-
1
-
Воска Спорт
359.
Velkovski D.
-
-
-
1
-
Вардар Скопие
360.
Viktor Krstevski
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
361.
Vladica Brdarovski
-
-
-
3
1
Вардар Скопие
362.
X. Abdulla
-
-
-
1
-
ФК Гостивар
363.
Yannick Nkurunziza
-
-
-
3
1
ФК Гостивар
364.
Z. Kocankovski
-
-
-
1
-
Брегалница Щип
365.
A. Meliqi
-
-
-
-
1
Шкендия 79
366.
Arsim Ljamalari
-
-
-
-
1
Силекс
367.
B. Bojku
-
-
-
-
2
Струга
368.
H. Pop-Antoski
-
-
-
-
1
Македония ГП
369.
Halid Lwaliwa
-
-
-
-
1
Брегалница Щип
370.
R. Ramadani
-
-
-
-
1
Шкендия 79
371.
Reshat Ramadani
-
-
-
-
2
Шкендия 79
372.
Y. Nkurunziza
-
-
-
-
1
ФК Гостивар
Избрана среща
Zw1
ЗПК Кариба
Нгези Платинъм Старс
28/03/2024 15:00
1
Първа Лига Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Струга
51
24
16
3
5
21
2
Шкупи
48
24
13
9
2
17
3
Шкендия 79
45
24
12
9
3
15
4
Силекс
35
24
9
8
7
2
5
Тиквеш Кавадарци
32
24
9
5
10
1
6
ФК Гостивар
32
24
7
11
6
-2
7
Академия Пандев
27
24
7
6
11
-2
8
Работнички
27
24
8
3
13
-8
9
Воска Спорт
27
24
6
9
9
-9
10
Вардар Скопие
26
24
7
5
12
-12
11
Брегалница Щип
22
24
5
7
12
-12
12
Македония ГП
21
24
6
3
15
-11
Прогноза на деня
CLW
ПСЖ (Ж)
Hacken W
28/03/2024 22:00
1
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма