Начало
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Кипър
>
Първа Дивизия
3
Втора Дивизия
8
3. Дивизия
Купа на Кипър
Супер Купа
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
304
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
16
Прогнози за утре
137
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
1760
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2502
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
23
Любими
Списъци
>
Великобритания
113
Топ Европейски
45
Европейски
623
Американски
198
Африкански
81
Азиатски
133
Австралийски
43
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
1
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
Ередивизия
7
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
10
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
6
НПЛ Виктория
7
НПЛ НСУ
8
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
6
НПЛ Юг
6
НПЛ Куинсланд
НПЛ Тасмания
4
Северен NSW
6
НПЛ Акт 1
4
ФФА Къп
А-Лига - жени
2
Австрия
>
Бундеслига
Ерсте Лига
8
Регионална лига - Изток
8
Регионална лига - Централна
8
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
8
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
7
Ландеслига Виена
8
Ландеслига Бургенланд
7
Ландеслига Долна Австрия
8
Ландеслига Горна Австрия
8
Ландеслига Щирия
8
Ландеслига Тирол
Ландеслига Залцбург
8
Ландеслига Каринтия
8
Азербайджан
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
5
Лига 1
Купа на Албания
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
7
Лига 2
16
Купа на Алжир
Супер Купа
Лига П21
4
Англия
>
Премиър лийг
1
Чемпиъншип
1
Лига Едно
12
Лига Две
12
Нац. Лига
Нац. Лига Север
Нац. Лига Юг
ФА Къп
Купа на лигата
Истмиън лига
11
Премиър Лига 2
9
Южна лига
21
Северна Висша лига
10
Женска супер лига
6
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
Премиър лига Купа
Ангола
>
Джирабола
6
Андора
>
Първа дивизия
5
Втора Дивизия
1
Купа на Андора
1
Аржентина
>
Примера дивисион
Насионал Б
19
Примера B
Примера C
12
Примера D
Купа на професионалната лига
2
Торнео Федерал А
18
Копа Аржентина
Супер Купа
Лига на резервите
7
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
5
Първа лига
7
Купа на Армения
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
Бангладеш
>
Висша лига
5
Купа на Федерацията
Барбадос
>
Висша лига
4
Бахрейн
>
Висша лига
6
Втора дивизия
6
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
8
Първа лига
9
Беларус Резерви
Купа на Беларус
Висша лига - Жени
1
Втора лига
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
2
Втора дивизия
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
9
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
9
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
5
Първа Национална - Жени
1
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
7
Белиз
>
Премиър лига
1
Бенин
>
Лига 1
18
Бермуда
>
Висша лига
Боливия
>
Професионална дивизия
2
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
Купа БиХ
Втора лига
8
РС
6
Ботсвана
>
Висша лига
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
10
Серия Б
10
Серия C
1
Серия D
31
Акреано
3
Алагоано
Амапаензе
1
Амазоненсе
Баяно
Баяно 2
Бразиленсе
Капишаба
Кариока
Кариока 2
Катаринензе
Катаринензе 2
Сеаренсе
Сеаренсе 2
Гаучо
Гаучо 2
7
Гояно
Маранензе
Матогросенсе
Минейро
Минейро 2
6
Параенсе
Параибано
Параненсе
Параненсе 2
5
Паулиста
Паулиста А2
Паулиста А3
1
Паулиста Серия B
8
Пернамбукано
Пиаюензе
Потигуар
Рондониенсе
3
Рораймензе
1
Сержипано
Южно Матогросенсе
Токантинензе
Купа на Бразилия
Купа на Североизтока
2
Копа Паулиста
Суперкупа
Бразилейро U20
3
Кариока U20
Минейро U20
Параненсе U20
Паулиста U20
41
Бразилейро Жени
8
Паулиста Жени
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
Бурунди
>
Лига А
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Трета лига - Югоизточна
11
Трета лига - Югозападна
10
Трета лига - Североизточна
6
Трета лига - Северозападна
6
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
Сегунда Дивисион
Виетнам
>
В.Лига 1
Лига V 2
5
Втора дивизия
2
Купа на Виетнам
4
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
Гамбия
>
ГФА Лига
2
Гана
>
Висша лига
8
Гватемала
>
Лига Насионал
3
Примера Дивисион
Гвинея
>
Лига 1
1
Германия
>
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
9
Трета лига
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
Регионална лига - Североизток
9
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
7
Оберлига NOFV Юг
9
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
Оберлига Хамбург
9
Оберлига Бремен
Оберлига Нидерзаксен
1
Оберлига Вестфален
9
Оберлига Хесен
9
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
9
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
9
Оберлига Мителхайм
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
8
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
Гибралтар
>
Национална лига
Грузия
>
Еровнули лига
5
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
Гърция
>
Супер Лига
Супер Лига 2
10
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
1
Дания
>
Суперлига
6
Първа Дивизия
6
Втора дивизия
6
Купа на Дания
Висша лига – жени
6
Джибути
>
Дивизия 1
5
Доминиканска република
>
ЛДФ
4
Египет
>
Премиер
Втора дивизия
5
Купа на Египет
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
8
Серия Б
2
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
5
Естония
>
Мейстрилига
5
Есилийга
5
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
8
Замбия
>
Премиер Лига
Зимбабве
>
Висша лига
3
Израел
>
Премиер Лига
7
Лига Леумит
8
Държавна Купа
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
Супер Лига
Индонезия
>
Лига 1
7
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
9
Иран
>
ИПЛ
8
Лига 1
9
Хазфи Къп
8
Ирландия
>
Премиер лига
6
Първа дивизия
5
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
6
Първа дивизия
6
Втора Дивизия
Купа на Исландия
11
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
10
Сегунда дивисион
11
Примера РФЕФ
20
Сегунда Б1
9
Сегунда Б2
9
Сегунда Б3
9
Сегунда Б4
9
Сегунда Б5
9
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
9
Терсера Дивисион Г2
9
Терсера Дивисион Г3
9
Терсера Дивисион Г4
9
Терсера Дивисион Г5
9
Терсера Дивисион Г6
9
Терсера Дивисион Г7
9
Терсера Дивисион Г8
9
Терсера Дивисион Г9
9
Терсера Дивисион Г10
9
Терсера Дивисион Г11
9
Терсера Дивисион Г12
10
Терсера Дивисион Г13
9
Терсера Дивисион Г14
9
Терсера Дивисион Г15
9
Терсера Дивисион Г16
9
Терсера Дивисион Г17
9
Терсера Дивисион Г18
9
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
10
Серия Б
10
Серия C
30
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
10
Серия D Група B
10
Серия D Група C
9
Серия D Група D
8
Серия D Група E
9
Серия D Група F
9
Серия D Група G
9
Серия D Група H
9
Серия D Група I
8
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
9
Примавера 2
16
Примавера 3
5
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
4
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
6
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
6
Първа дивизия
7
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
2
Камерун
>
Елит 1
Елит 2
Канада
>
Канадска Премиър лига
4
Сокър Лига
Канадско Първенство
1
Катар
>
КСЛ
Дивизия 2
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
Кения
>
Премиър лига
9
Супер Лига
Кипър
>
Първа Дивизия
3
Втора Дивизия
8
3. Дивизия
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
Китай
>
Супер Лига
8
Лига едно
8
Лига две
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
6
Колумбия
>
Примера А
10
Примера Б
8
Супер Купа
Купа на Колумбия
6
Косово
>
Суперлига
Купа на Косово
Коста Рика
>
Примера Дивисион
6
Лига де Аскенсо
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
1
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
2
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
5
1. лига
7
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
Либия
>
Премиер Лига
Ливан
>
Премиер Лига
3
Литва
>
А Лига
1 Лига
8
Купа на Литва
2
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
8
Мавритания
>
Лига 1
7
Мавриций
>
Лига на Мавриций
5
Макао
>
Елитна лига
5
Малави
>
Супер Лига
8
Малайзия
>
Супер Лига
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
Малта
>
Висша лига
7
Първа дивизия
8
ФА Трофей
Мароко
>
Ботола 1
7
Ботола 2
Купа на Трона
Мексико
>
Примера Дивисион
9
Лига де Аскенсо
4
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
1
Лига Премиър Серия Б
2
Мианмар
>
Национална лига
Молдова
>
Национална дивизия
5
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
5
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
11
Нидерландия
>
Ередивизия
7
Ерсте дивизие
10
Втора дивизия
9
Дерде Дивизие
2
Купа на Холандия
Супер Купа
Ередивизи Жени
6
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
4
Първа лига U20
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
16
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
14
Купа НМ
3
ОАЕ
>
Футболна лига
7
Дивизия 1
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
Купа на Султана
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
6
Парагвай
>
Примера Дивисион
6
Междинна дивизия
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
9
Сегунда Дивисион
1
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
9
Първа Лига
3
Втора Лига
9
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
9
Сегунда Лига
Лига 3
Кампеонато де Португал
4
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
7
Руанда
>
Премиер Лига
8
Румъния
>
Първа Лига
3
Втора Лига
1
Купа на Румъния
Супер Купа
Русия
>
Премиер Лига
4
Първа Дивизия
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
ПФЛ - Запад
1
ПФЛ - Център
7
ПФЛ - Урал
7
ПФЛ - Изток
Кубок
ПФЛ - Юг
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
14
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
12
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
9
Дивизия 1
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
6
Чемпиъншип
Купа на Ирландия
Премиършип Жени
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
Сиера Леоне
>
Висша лига
2
Сингапур
>
С-Лига
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
6
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
6
2ра Лига
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
5
Втора лига
8
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
5
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
Сърбия
>
Суперлига
8
Първа лига
8
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
6
Тайван
>
Премиер Лига
4
Тайланд
>
Висша лига
8
Тай лига 2
9
Тай лига 3
2
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
1
Того
>
Национален шампионат
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
5
Тунис
>
Висша лига
3
Купа на Тунис
Лига 2
Туркменистан
>
Йокари лига
3
Турция
>
Супер Лига
10
ТФФ Първа Лига
9
ТФФ Втора Лига
18
ТФФ Трета Лига
21
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
4
Уелс
>
Премиер
Първа Дивизия
2
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
1
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
7
Купа на Узбекистан
Украйна
>
Премиер Лига
8
Първа лига
10
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
1
Унгария
>
НБ I
6
НБ II
9
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
Сегунда Дивисион
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Фарьорските острови
3
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
7
Финландия
>
Вейкауслига
6
Икослига
Каконен
2
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
Лига 2
10
Национал
9
Национал 2
28
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
Хаити
>
Национален шампионат
1
Хонг Конг
>
Висша лига
6
Втора дивизия
6
ФА Къп
Хондурас
>
Лига Насионал
4
Хърватска
>
Първа лига
5
Втора лига
6
Купа на Хърватия
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
5
Дивизия 2
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
8
2. Лига
8
ЧФЛ
16
МСФЛ
9
Купа на Чехия
Дивизия A
8
Дивизия B
8
Дивизия C
8
Дивизия D
8
Дивизия E
8
Дивизия F
8
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
7
Купа на Чили
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
6
Чалъндж Лига
Купа на Швейцария
2
Швеция
>
Алсвенскан
5
Суперетан
8
Див 1 Север
8
Див 1 Юг
8
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
6
Чемпиъншип
5
Лига 1
5
Лига 2
5
ФА Къп
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
7
Национална първа дивизия
8
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
8
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
2
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
10
Футболна лига
8
Купа Лига Джей
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
2
КАФ Купа на конфедерациите
2
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
>
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
2
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
1
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
10
Копа Судамерикана
11
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Статистика футболисти Кипър - Първа Дивизия
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Хендикап
Корнери
Футболист
Голове
Дузпа
Автогол
Картони
Картони
Отбор
1.
Jairo da Silva
16
1
-
6
-
Пафос ФК
2.
Fran Sol
15
4
-
9
-
АЕК Ларнака
3.
Enzo Cabrera
14
2
-
7
-
Етникос Ахнас
4.
Sergio Castel Martínez
14
4
-
2
-
Анортозис ФК
5.
Muamer Tanković
13
5
-
4
-
Пафос ФК
6.
Andreas Katsantonis
12
1
-
1
-
Кармиотиса
7.
Marios Ilia
11
3
-
2
-
Етникос Ахнас
8.
Pedro Marques
11
-
-
3
-
Аполон Лимасол
9.
Yannick Gomis
11
3
1
3
-
Арис Лимасол
10.
Diego Dorregaray
10
4
-
4
-
Неа Саламина
11.
Sekou Gassama
10
-
-
-
-
Анортозис ФК
12.
Andronikos Kakoullis
9
2
-
4
-
Омония Никозия
13.
Marquinhos
9
1
-
10
-
Апоел Никозия
14.
Georgi Minchev
8
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
15.
A. Katsantonis
8
4
-
-
-
Кармиотиса
16.
Marios Elia
8
3
-
1
-
Етникос Ахнас
17.
Mariusz Stępiński
8
1
-
2
-
Арис Лимасол
18.
Mushaga Bakenga
8
-
-
1
-
Аполон Лимасол
19.
Yair Castro Rodriguez
8
1
-
2
-
Закакиу
20.
Aleksandr Kokorin
7
-
-
7
-
Арис Лимасол
21.
Chico Banza
7
1
-
6
2
Анортозис ФК
22.
Fiorin Durmishaj
7
-
-
5
-
Неа Саламина
23.
Hélder Ferreira
7
1
-
5
-
Анортозис ФК
24.
Loizos Loizou
7
-
-
1
-
Омония Никозия
25.
Mathieu Valbuena
7
1
-
8
-
Аполон Лимасол
26.
R. Pich
7
-
-
2
-
Отелос Атиену
27.
Roman Bezus
7
2
-
6
-
Омония Никозия
28.
D. Theodorou
7
2
-
3
-
Кармиотиса
29.
Zakaria Sawo
7
1
-
1
2
Арис Лимасол
30.
Ángelo Sagal
6
-
-
3
-
Аполон Лимасол
31.
Andreas Makris
6
1
-
3
-
АЕЛ Лимасол
32.
Jaden Montnor
6
-
-
6
-
Арис Лимасол
33.
Karim Rossi
6
-
-
4
-
Кармиотиса
34.
Vlad Dragomir
6
-
-
5
-
Пафос ФК
35.
Aboubacar Junior Doumbia
5
1
-
8
-
Кармиотиса
36.
Ernest Asante
5
-
-
2
-
Докса Катокопия
37.
Imad Faraj
5
-
-
1
-
АЕК Ларнака
38.
Ioannis Chatzivasilis
5
-
-
4
-
Закакиу
39.
Ioannis Kousoulos
5
-
-
8
-
Омония Никозия
40.
Lukas Pivetta Brambilla
5
-
-
6
-
Отелос Атиену
41.
Matija Špoljarić
5
1
-
3
-
Арис Лимасол
42.
Miguel Ángel Guerrero
5
2
-
-
-
Анортозис ФК
43.
Miguelito
5
-
-
2
-
Неа Саламина
44.
Nicolas Diguiny
5
1
-
6
-
Закакиу
45.
Onni Valakari
5
1
-
1
-
Пафос ФК
46.
Abdelaye Diakite
4
-
-
4
-
Неа Саламина
47.
Adil Nabi
4
3
-
5
-
Докса Катокопия
48.
E. Cabrera
4
-
-
1
-
Етникос Ахнас
49.
Cajú
4
-
1
7
2
Арис Лимасол
50.
Carl Robinson
4
-
-
-
-
АЕК Ларнака
51.
Călin Popescu
4
-
-
3
-
Отелос Атиену
52.
Djalma da Silva
4
-
-
7
-
АЕЛ Лимасол
53.
Eduardo Nardini
4
-
1
11
-
Отелос Атиену
54.
Eliel Peretz
4
1
-
10
-
Аполон Лимасол
55.
Evangelos Andreou
4
-
-
3
-
АЕЛ Лимасол
56.
Franco Tongya
4
-
-
7
-
АЕК Ларнака
57.
Ibrahim Sangare
4
-
-
4
-
Отелос Атиену
58.
Leo Bengtsson
4
-
-
7
-
Арис Лимасол
59.
A. Makris
4
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
60.
Manuel De Iriondo
4
-
-
11
-
Етникос Ахнас
61.
Michael Krmenčík
4
-
-
2
-
Аполон Лимасол
62.
Pere Pons
4
-
-
7
-
АЕК Ларнака
63.
M. Tankovic
4
-
-
-
-
Пафос ФК
64.
F. Tongya
4
-
-
1
-
АЕК Ларнака
65.
N. Trujić
4
1
-
1
-
Докса Катокопия
66.
L. Villafáñez
4
-
-
3
-
Апоел Никозия
67.
Artem Shumansky
3
1
-
5
-
Арис Лимасол
68.
Bruno
3
-
-
4
-
Пафос ФК
69.
Dejan Dražić
3
-
-
5
-
Етникос Ахнас
70.
L. Dvali
3
-
-
-
-
Апоел Никозия
71.
Giorgi Kvilitaia
3
1
-
-
-
Апоел Никозия
72.
Giorgos Malekkidis
3
-
-
5
-
Аполон Лимасол
73.
Jefté
3
-
-
5
-
Апоел Никозия
74.
G. Kvilitaia
3
1
-
6
-
Апоел Никозия
75.
Marios Pechlivanis
3
-
-
2
-
Етникос Ахнас
76.
Mark Diemers
3
-
-
2
-
АЕК Ларнака
77.
Mark Sifneos
3
1
-
3
-
Закакиу
78.
Marquinhos Cipriano
3
-
-
3
1
Омония Никозия
79.
Michal Ďuriš
3
1
-
6
-
Отелос Атиену
80.
L. Narsingh
3
2
-
-
-
Неа Саламина
81.
Patryk Lipski
3
-
-
5
-
Етникос Ахнас
82.
Róbert Pich
3
-
-
1
-
Отелос Атиену
83.
Slobodan Medojević
3
-
-
2
-
АЕЛ Лимасол
84.
Stavros Tsoukalas
3
-
-
11
-
Кармиотиса
85.
Tómané
3
-
-
2
-
Апоел Никозия
86.
Willy Semedo
3
-
-
3
-
Омония Никозия
87.
Wilson Eduardo
3
-
-
-
-
Апоел Никозия
88.
Ángel García
2
-
2
8
-
АЕК Ларнака
89.
M. Šuto
2
-
-
1
-
Отелос Атиену
90.
Adrian Rus
2
-
-
8
-
Пафос ФК
91.
Ahmad Mendes Moreira
2
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
92.
Andreas Frangos
2
-
-
3
-
Неа Саламина
93.
E. Andreou
2
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
94.
Antonis Katsiaris
2
-
-
1
-
Неа Саламина
95.
Besart Abdurahimi
2
-
-
3
-
Аполон Лимасол
96.
L. Brambilla
2
-
-
-
-
Отелос Атиену
97.
Dálcio
2
-
-
-
-
Апоел Никозия
98.
Danny Bejarano
2
-
-
13
3
Неа Саламина
99.
David Goldar
2
-
-
5
-
Пафос ФК
100.
Dimitar Velkovski
2
-
-
5
-
Докса Катокопия
101.
A. Donis
2
-
-
-
-
Апоел Никозия
102.
A. Doumbia
2
-
-
-
-
Кармиотиса
103.
Emmanuel Lomotey
2
-
-
3
1
Етникос Ахнас
104.
Ezekiel Henty
2
-
-
-
1
АЕЛ Лимасол
105.
Fabrice Kah
2
-
-
3
-
АЕЛ Лимасол
106.
Godswill Ekpolo
2
-
-
5
-
Аполон Лимасол
107.
Gus Ledes
2
-
-
6
-
АЕК Ларнака
108.
Habib Oueslati
2
-
-
7
3
Отелос Атиену
109.
Hugo Basto
2
-
-
2
-
АЕЛ Лимасол
110.
Ivan Tričkovski
2
-
-
-
-
АЕК Ларнака
111.
Jairo
2
-
-
-
-
Пафос ФК
112.
R. Janga
2
-
-
3
-
Неа Саламина
113.
Joey Suk
2
1
-
6
-
Кармиотиса
114.
Jonathan Morsay
2
-
-
3
-
АЕЛ Лимасол
115.
Karim Ansarifard
2
1
-
3
-
Омония Никозия
116.
Kire Ristevski
2
-
-
7
-
Етникос Ахнас
117.
G. Kostadinov
2
-
-
9
-
Апоел Никозия
118.
B. Kovacevic
2
-
-
2
-
Кармиотиса
119.
Lucas Bijker
2
-
-
1
-
Етникос Ахнас
120.
Luciano Narsingh
2
-
-
2
-
Неа Саламина
121.
Lukas Brambilla
2
-
-
-
-
Отелос Атиену
122.
Mamadou Ndiaye
2
-
-
3
-
Отелос Атиену
123.
Marijan Šuto
2
-
-
3
-
Отелос Атиену
124.
Mario Jurčevič
2
-
-
3
-
Аполон Лимасол
125.
Martin Šlogar
2
-
-
4
-
Закакиу
126.
Matheus Davó
2
-
-
-
-
Пафос ФК
127.
N. Mattheou
2
-
-
-
-
Кармиотиса
128.
Mihlali Mayambela
2
-
-
4
-
Арис Лимасол
129.
Moustapha Name
2
-
-
2
-
Пафос ФК
130.
Navarone Foor
2
1
-
2
-
Кармиотиса
131.
D. Ndongala
2
-
-
4
-
Апоел Никозия
132.
Nemanja Kuzmanovic
2
-
-
-
-
Неа Саламина
133.
Nicolás Mezquida
2
-
-
-
-
Етникос Ахнас
134.
Ola Rismo
2
-
-
5
-
Докса Катокопия
135.
V. Papafotis
2
-
-
2
-
АЕЛ Лимасол
136.
G. Papageorgiou
2
-
-
-
-
Неа Саламина
137.
Patrick Twumasi
2
-
-
1
-
Пафос ФК
138.
Petar Bočkaj
2
-
-
10
-
Пафос ФК
139.
Petar Filipović
2
-
-
4
1
АЕЛ Лимасол
140.
R. Petrović
2
-
-
12
1
Апоел Никозия
141.
Rafael Lopes
2
-
-
2
-
АЕК Ларнака
142.
G. Satsias
2
-
-
5
-
Апоел Никозия
143.
M. Sifneos
2
-
1
1
-
Закакиу
144.
V. Simić
2
-
-
-
-
Омония Никозия
145.
A. Slávik
2
-
-
-
-
Отелос Атиену
146.
A. Slavik
2
-
-
-
-
Отелос Атиену
147.
Slobodan Urošević
2
-
-
6
3
Арис Лимасол
148.
Valentin Costache
2
-
-
-
-
Аполон Лимасол
149.
Vasilios Papafotis
2
-
-
5
-
АЕЛ Лимасол
150.
Veljko Simić
2
-
-
1
1
Омония Никозия
151.
Ádám Gyurcsó
1
-
-
3
-
АЕК Ларнака
152.
<TBD>
1
-
-
1
-
Кармиотиса
153.
Adam Matthews
1
-
1
4
-
Омония Никозия
154.
Alastair Reynolds
1
-
-
6
-
Закакиу
155.
Alexander Fransson
1
-
-
2
-
Омония Никозия
156.
S. Alioum
1
-
-
2
-
Омония Никозия
157.
Anderson Correia
1
-
-
4
-
Анортозис ФК
158.
A. Angeli
1
-
-
-
-
Кармиотиса
159.
L. Bengtsson
1
-
-
1
-
Арис Лимасол
160.
L. Bijker
1
-
-
1
-
Етникос Ахнас
161.
Bojan Kovačević
1
-
-
8
1
Кармиотиса
162.
Bruno Gama
1
-
-
3
-
АЕК Ларнака
163.
G. Chatzivasilis
1
-
-
-
-
Закакиу
164.
I. Chebake
1
-
-
4
1
Апоел Никозия
165.
Christian Makoun
1
-
-
3
-
Анортозис ФК
166.
G. Christodoulou
1
-
-
4
-
Отелос Атиену
167.
S. Christodoulou
1
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
168.
Christoforos Frantzis
1
-
-
6
-
АЕЛ Лимасол
169.
A. Christou
1
-
-
-
-
Закакиу
170.
Clé
1
-
-
1
-
Закакиу
171.
Clarismario
1
-
-
2
-
АЕК Ларнака
172.
Dálcio
1
-
-
1
1
Апоел Никозия
173.
Danilo Spoljaric
1
-
-
3
-
Аполон Лимасол
174.
Delmiro
1
-
-
5
1
Закакиу
175.
A. Diakité
1
-
-
1
-
Неа Саламина
176.
N. Diguiny
1
-
-
1
-
Закакиу
177.
Dimitrianos Tzouliou
1
-
-
-
-
Анортозис ФК
178.
Diogo Rovaris Dall'Igna
1
-
-
1
-
Пафос ФК
179.
D. Dražić
1
-
-
-
-
Етникос Ахнас
180.
Edi Semedo
1
-
-
-
-
Арис Лимасол
181.
G. Efrem
1
-
-
3
2
Апоел Никозия
182.
Evagoras Antoniou
1
-
-
6
1
Закакиу
183.
Facundo Sánchez
1
-
-
5
-
АЕК Ларнака
184.
A. Fransson
1
-
-
-
-
Омония Никозия
185.
S. Gassama
1
-
-
-
-
Анортозис ФК
186.
S. Gavriel
1
-
-
2
3
Апоел Никозия
187.
Georgios Christodoulou
1
-
-
7
-
Отелос Атиену
188.
Giorgos Papageorgiou
1
-
-
3
-
Неа Саламина
189.
N. Ioannidis
1
-
-
-
-
Етникос Ахнас
190.
Israel Coll
1
-
-
6
-
Аполон Лимасол
191.
Jérémy Corinus
1
-
-
2
-
Отелос Атиену
192.
Jajá
1
-
-
-
-
Пафос ФК
193.
Jan Lecjaks
1
-
-
2
-
Омония Никозия
194.
Javier Mendoza
1
-
-
7
-
АЕЛ Лимасол
195.
Jordan Ikoko
1
-
-
7
-
Пафос ФК
196.
José Crespo
1
-
-
3
-
Апоел Никозия
197.
José Gomes
1
-
-
1
-
Етникос Ахнас
198.
M. Jurcevic
1
-
-
-
-
Аполон Лимасол
199.
Kah Fabrice
1
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
200.
Karim Loukili
1
-
-
5
-
Кармиотиса
201.
Karol Struski
1
-
-
2
-
Арис Лимасол
202.
G. Katsiati
1
-
-
-
-
Отелос Атиену
203.
Kenny Rocha Santos
1
-
-
2
-
Закакиу
204.
Kialy Abdoul Kone
1
-
-
3
-
Неа Саламина
205.
Konstantinos Kastanas
1
-
-
2
-
Отелос Атиену
206.
Kyriakos Antoniou
1
-
-
3
-
Закакиу
207.
Ledes Gustavo
1
-
-
-
-
АЕК Ларнака
208.
Martin Slogar
1
-
-
-
-
Закакиу
209.
V. Matongo
1
-
-
1
-
Закакиу
210.
M. Mayambela
1
-
-
1
-
Арис Лимасол
211.
A. Mendes Moreira
1
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
212.
N. Mezquida
1
-
-
-
-
Етникос Ахнас
213.
N. Miletić
1
-
-
-
-
Омония Никозия
214.
H. Miličević
1
-
-
-
-
АЕК Ларнака
215.
J. Montnor
1
-
-
-
-
Арис Лимасол
216.
Morgan Brown
1
-
-
8
1
Арис Лимасол
217.
E. Nardini
1
-
-
1
-
Отелос Атиену
218.
Niko Datković
1
-
1
3
-
Неа Саламина
219.
Nikola Trujić
1
-
-
2
1
Докса Катокопия
220.
Nikolas Panagiotou
1
-
-
1
-
Омония Никозия
221.
H. Oueslati
1
-
-
-
-
Кармиотиса
222.
Ousseynou Thioune
1
-
-
4
2
Анортозис ФК
223.
Panagiotis Andreou
1
-
-
-
-
Омония Никозия
224.
S. Panteli
1
-
-
2
-
Кармиотиса
225.
D. Paroutis
1
-
-
-
-
Анортозис ФК
226.
M. Peratikos
1
-
-
2
-
Етникос Ахнас
227.
A. Puric
1
-
-
2
-
Докса Катокопия
228.
Quint Jansen
1
-
1
-
-
Отелос Атиену
229.
K. Ristevski
1
-
-
1
-
Етникос Ахнас
230.
K. Rossi
1
-
-
-
-
Кармиотиса
231.
Saidou Alioum
1
-
-
2
-
Омония Никозия
232.
Z. Sawo
1
-
-
-
-
Арис Лимасол
233.
Shavy Warren Babicka
1
-
-
1
-
Арис Лимасол
234.
Slavoljub Srnić
1
-
-
4
-
АЕЛ Лимасол
235.
F. Sol
1
-
-
1
-
АЕК Ларнака
236.
D. Spyridakis
1
-
-
-
-
Неа Саламина
237.
Stavros Gavriel
1
-
-
-
-
Апоел Никозия
238.
Stefan Spirovski
1
-
-
7
-
Етникос Ахнас
239.
M. Stylianou
1
-
-
-
-
Етникос Ахнас
240.
M. Suto
1
-
-
-
-
Отелос Атиену
241.
E. Sylvestros
1
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
242.
Tendayi Darikwa
1
-
-
9
-
Аполон Лимасол
243.
Themistoklis Themistokleous
1
-
-
-
-
АЕЛ Лимасол
244.
Thodoros Josephides
1
-
-
1
-
Закакиу
245.
S. Tsoukalas
1
-
-
-
-
Кармиотиса
246.
Veljko Nikolić
1
-
-
1
-
Арис Лимасол
247.
D. Velkovski
1
-
-
1
-
Докса Катокопия
248.
Victor Fernandez
1
-
-
1
-
Неа Саламина
249.
A. Violaris
1
-
-
-
-
Кармиотиса
250.
Yiannis Gerolemou
1
-
-
3
-
АЕЛ Лимасол
251.
Zacharias Adoni
1
-
-
2
-
Аполон Лимасол
252.
Ádám Lang
-
-
-
3
-
Омония Никозия
253.
A. Antoniou
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
254.
A. Dionkou
-
-
-
1
-
АЕК Ларнака
255.
A. Jaso Zunzarren
-
-
-
1
-
Отелос Атиену
256.
A. Karamanolis
-
-
-
1
-
Апоел Никозия
257.
A. Katsiaris
-
-
-
1
-
Неа Саламина
258.
A. Kokorin
-
-
-
1
-
Арис Лимасол
259.
A. Moucketou-Moussounda
-
-
-
1
-
Арис Лимасол
260.
A. Neophytou
-
-
-
1
-
Кармиотиса
261.
A. Opoku
-
-
-
2
1
Закакиу
262.
A. Reynolds
-
-
-
1
-
Закакиу
263.
A. Sarfo
-
-
-
1
-
Закакиу
264.
Aboubacar Doumbia
-
-
-
1
-
Кармиотиса
265.
Adam Kopas
-
-
-
2
-
Отелос Атиену
266.
Adnan Šećerović
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
267.
Adrian Slavik
-
-
-
1
1
Отелос Атиену
268.
Alberto Perea
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
269.
Aleksa Puric
-
-
-
7
-
АЕЛ Лимасол
270.
Aleksandar Pantić
-
-
-
4
-
АЕЛ Лимасол
271.
Aleksandr Pavlovets
-
-
-
1
-
Кармиотиса
272.
Alex Moucketou-Moussounda
-
-
-
3
-
Арис Лимасол
273.
Alex Moussounda
-
-
-
3
-
Арис Лимасол
274.
Alex Opoku Sarfo
-
-
-
5
1
Закакиу
275.
Alin Vasilică Șerban
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
276.
Alkis Christofi
-
-
-
1
-
Закакиу
277.
Alkiviadis Christofi
-
-
-
3
-
Закакиу
278.
Alpha Dionkou
-
-
-
5
-
АЕК Ларнака
279.
Alpha Richard Dionkou
-
-
-
1
-
АЕК Ларнака
280.
Andreas Christou
-
-
-
9
2
Закакиу
281.
Andreas Chrysostomou
-
-
-
6
-
Анортозис ФК
282.
Andreas Neofytou
-
-
-
4
-
Кармиотиса
283.
Andreas Panagiotou Filiotis
-
-
-
4
-
Аполон Лимасол
284.
Angelis Angeli
-
-
-
5
-
Кармиотиса
285.
Angelis Charalambous
-
-
-
2
-
Кармиотиса
286.
Anthony Contreras
-
-
-
1
-
Пафос ФК
287.
Antonis Eleftheriou
-
-
-
2
1
Закакиу
288.
Antxón Jaso
-
-
-
2
-
Отелос Атиену
289.
Artem Shumanskiy
-
-
-
1
-
Арис Лимасол
290.
B. Alcéus
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
291.
B. Anang
-
-
-
1
-
Отелос Атиену
292.
B. Sadik
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
293.
Benson Anang
-
-
-
7
2
Отелос Атиену
294.
Berat Sadik
-
-
-
3
-
Докса Катокопия
295.
Bojan Milosavljevic
-
-
-
2
-
Закакиу
296.
Brambilla
-
-
-
1
-
Отелос Атиену
297.
Brice Dja Djédjé
-
-
-
2
-
Докса Катокопия
298.
Bruno Santos
-
-
-
3
1
Аполон Лимасол
299.
Bryan Alceus
-
-
-
11
-
Докса Катокопия
300.
C. Frantzis
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
301.
C. Kyriakou
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
302.
C. Makoun
-
-
-
2
-
Анортозис ФК
303.
Caju
-
-
-
2
-
Арис Лимасол
304.
Carlitos
-
-
-
7
-
Неа Саламина
305.
Carlos Pereira Rodrigues Carlitos
-
-
-
1
-
Неа Саламина
306.
Chambos Kyriakou
-
-
-
1
1
Аполон Лимасол
307.
Charalampos Charalampous
-
-
-
8
-
Омония Никозия
308.
Charalampos Kyriakou
-
-
-
2
-
Аполон Лимасол
309.
Charly Musonda Jr.
-
-
-
2
-
Анортозис ФК
310.
Christos Hadjipaschalis
-
-
-
2
-
Отелос Атиену
311.
D. Bejarano
-
-
-
3
-
Неа Саламина
312.
D. Juliou
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
313.
D. Trajchevski
-
-
-
2
-
Докса Катокопия
314.
Damjan Shishkovski
-
-
-
1
1
Докса Катокопия
315.
Daniel Celea
-
-
-
3
-
Неа Саламина
316.
Danil Paroutis
-
-
-
2
-
Анортозис ФК
317.
Dimitrios Spyridakis
-
-
-
2
-
Неа Саламина
318.
Dion Malone
-
-
-
6
1
Кармиотиса
319.
Djalma Silva
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
320.
Dušan Bakić
-
-
-
2
-
Омония Никозия
321.
Duško Trajčevski
-
-
-
5
-
Докса Катокопия
322.
Dusko Trajcevski
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
323.
E. Peretz
-
-
-
1
-
Аполон Лимасол
324.
E. Sabo
-
-
-
1
1
Закакиу
325.
Edson Silva
-
-
-
2
-
Неа Саламина
326.
Erik Sabo
-
-
-
2
-
Закакиу
327.
Ernest
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
328.
Ernest Antwi
-
-
-
6
-
Докса Катокопия
329.
Evangelos Kyriakou
-
-
-
4
-
Докса Катокопия
330.
F. Abdullahi
-
-
-
1
-
Апоел Никозия
331.
F. Brorsson
-
-
-
2
-
Арис Лимасол
332.
F. Durmishaj
-
-
-
2
-
Неа Саламина
333.
Fabiano
-
-
-
2
-
Пафос ФК
334.
Fedor Černych
-
-
-
2
-
АЕЛ Лимасол
335.
Fostave Mabani
-
-
-
3
-
Закакиу
336.
Fran García Solsona
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
337.
Franz Brorsson
-
-
-
3
1
Арис Лимасол
338.
G. Gerolemou
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
339.
G. Kargas
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
340.
G. Marsh
-
-
-
3
-
Аполон Лимасол
341.
George Marsh
-
-
-
8
1
АЕЛ Лимасол
342.
Giannis Anestis
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
343.
Giannis Kargas
-
-
-
5
1
Анортозис ФК
344.
Giannis Satsias
-
-
-
1
-
Апоел Никозия
345.
Giorgos Katsiati
-
-
-
1
-
Отелос Атиену
346.
Giorgos Nicolas Angelopoulos
-
-
-
4
1
Докса Катокопия
347.
Giorgos Pontikou
-
-
-
1
-
Арис Лимасол
348.
Giorgos Viktoros
-
-
-
3
-
Неа Саламина
349.
Gleofilo Sabrino Rudewald Vlijter
-
-
-
3
-
Докса Катокопия
350.
Gleofilo Vlijter
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
351.
Guessouma Fofana
-
-
-
7
-
Докса Катокопия
352.
Hrvoje Miličević
-
-
-
4
-
АЕК Ларнака
353.
I. Arboleda
-
-
-
2
-
Анортозис ФК
354.
I. Kousoulos
-
-
-
1
-
Омония Никозия
355.
Igal Becker
-
-
-
4
-
Закакиу
356.
Ilias Charalambous
-
-
-
3
-
Кармиотиса
357.
Ismael Yandal
-
-
-
2
-
Закакиу
358.
Issam Chebake
-
-
-
1
-
Апоел Никозия
359.
Iván Arboleda
-
-
-
8
1
Анортозис ФК
360.
Ivica Ivušić
-
-
-
1
-
Пафос ФК
361.
Ivica Ivusic
-
-
-
1
-
Пафос ФК
362.
Július Szőke
-
-
-
7
-
Арис Лимасол
363.
J. Kvída
-
-
-
2
-
Пафос ФК
364.
J. Suk
-
-
-
1
-
Кармиотиса
365.
J. Szoke
-
-
-
1
-
Арис Лимасол
366.
John Ruíz
-
-
-
4
-
Закакиу
367.
Josef Kvida
-
-
-
3
-
Пафос ФК
368.
K. Ilia
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
369.
K. Kastanas
-
-
-
1
-
Отелос Атиену
370.
K. Kyriakou
-
-
-
2
-
Отелос Атиену
371.
K. Sarfo
-
-
-
1
-
Апоел Никозия
372.
Kenan Piric
-
-
-
1
-
АЕК Ларнака
373.
Kiko
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
374.
Konstantinos Elia
-
-
-
4
-
Етникос Ахнас
375.
Konstantinos Michael
-
-
-
1
-
Кармиотиса
376.
Konstantinos Michailidis
-
-
-
1
-
Закакиу
377.
Konstantinos Panagi
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
378.
Konstantinos Provydakis
-
-
-
3
-
Докса Катокопия
379.
Konstantinos Sergiou
-
-
-
5
-
Неа Саламина
380.
Konstantinos Stamoulis
-
-
-
2
-
Отелос Атиену
381.
Kostakis Artymatas
-
-
-
1
1
Анортозис ФК
382.
Lars Nieuwpoort
-
-
-
3
-
Кармиотиса
383.
Lasha Dvali
-
-
-
1
-
Апоел Никозия
384.
Lucas Ramos De Oliveira
-
-
-
6
-
Отелос Атиену
385.
Luiyi de Lucas
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
386.
M. Antoniou
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
387.
M. Brown
-
-
-
2
-
Арис Лимасол
388.
M. Christodoulou
-
-
-
2
-
Неа Саламина
389.
M. de Iriondo
-
-
-
2
-
Етникос Ахнас
390.
M. Demetriou
-
-
-
1
-
Пафос ФК
391.
M. Ilia
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
392.
M. Kané
-
-
-
1
-
Пафос ФК
393.
M. Nabil
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
394.
M. Pechlivanis
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
395.
M. Sane
-
-
-
1
-
Арис Лимасол
396.
M. Slogar
-
-
-
3
1
Закакиу
397.
M. Sušić
-
-
-
2
-
Апоел Никозия
398.
Magomedkhabib Abdusalamov
-
-
-
1
-
Пафос ФК
399.
Majeed Waris
-
-
-
4
-
Анортозис ФК
400.
Mamadou Sané
-
-
-
6
2
Арис Лимасол
401.
Manuel Guanini
-
-
-
3
-
Неа Саламина
402.
Marijan Suto
-
-
-
1
-
Отелос Атиену
403.
Marios Antoniadis
-
-
-
3
-
Докса Катокопия
404.
Marios Dimitriou
-
-
-
1
1
Пафос ФК
405.
Marios Peratikos
-
-
-
12
1
Етникос Ахнас
406.
Marios Stylianou
-
-
-
5
1
Докса Катокопия
407.
Martin Bogatinov
-
-
-
1
1
Етникос Ахнас
408.
Matías Melluso
-
-
-
7
2
Пафос ФК
409.
Mateusz Taudul
-
-
-
1
-
Отелос Атиену
410.
Mathieu Peybernes
-
-
-
1
-
Аполон Лимасол
411.
Mesca
-
-
-
3
-
Докса Катокопия
412.
Michalis Christodoulou
-
-
-
2
-
Неа Саламина
413.
Michalis Ioannou
-
-
-
2
-
Анортозис ФК
414.
Michalis Kolias
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
415.
Miguel Guerrero
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
416.
Miguel Oliveira
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
417.
Minas Antoniou
-
-
-
2
-
Анортозис ФК
418.
Miłosz Matysik
-
-
-
2
-
Арис Лимасол
419.
Moreto Cassamá
-
-
-
1
-
Омония Никозия
420.
Moreto Cassama
-
-
-
1
-
Омония Никозия
421.
Moussa Wagué
-
-
-
2
1
Анортозис ФК
422.
Musa Muhammed
-
-
-
4
-
Докса Катокопия
423.
N. Marmouk
-
-
-
2
-
Анортозис ФК
424.
N. Miletic
-
-
-
1
-
Омония Никозия
425.
Nabil Marmouk
-
-
-
3
-
Анортозис ФК
426.
Nemanja Miletić I
-
-
-
2
-
Омония Никозия
427.
Nenad Tomović
-
-
-
1
1
АЕК Ларнака
428.
Nicolai Skoglund
-
-
-
3
-
Докса Катокопия
429.
Nikolaos Melissas
-
-
-
2
-
Неа Саламина
430.
Nikolas Matthaiou
-
-
-
1
-
Кармиотиса
431.
Nikolas Mattheou
-
-
-
1
-
Кармиотиса
432.
Nikos Ioannidis
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
433.
Oliveira Miguel
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
434.
Osman Koroma
-
-
-
3
-
Неа Саламина
435.
Pêpê
-
-
-
4
-
Пафос ФК
436.
Pêpê Rodrigues
-
-
-
2
-
Омония Никозия
437.
P. Filipović
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
438.
P. Psichas
-
-
-
1
-
Аполон Лимасол
439.
Panagiotis Artymatas
-
-
-
2
1
Етникос Ахнас
440.
Panagiotis Panagiotou
-
-
-
1
-
Отелос Атиену
441.
Paris Psaltis
-
-
-
1
-
Омония Никозия
442.
Pavlos Correa
-
-
-
2
1
Анортозис ФК
443.
Pedro Henrique Rocha Pelagio
-
-
-
1
-
Пафос ФК
444.
Peter Leeuwenburgh
-
-
-
1
1
Аполон Лимасол
445.
Petros Ioannou
-
-
-
7
-
Етникос Ахнас
446.
Petros Psychas
-
-
-
3
-
Аполон Лимасол
447.
R. Grădinaru
-
-
-
1
-
Кармиотиса
448.
R. Ofori
-
-
-
1
-
Неа Саламина
449.
Rasheed Yusuf
-
-
-
1
-
Закакиу
450.
Ravy Tsouka
-
-
-
7
-
АЕЛ Лимасол
451.
Răzvan Grădinaru
-
-
-
8
-
Кармиотиса
452.
Richard Ofori
-
-
-
3
-
Неа Саламина
453.
Sébastien Dewaest
-
-
-
1
3
АЕЛ Лимасол
454.
S. Charalambous
-
-
-
1
-
Кармиотиса
455.
S. Coulibaly
-
-
-
4
-
Омония Никозия
456.
S. Leuko
-
-
-
2
-
Неа Саламина
457.
S. Medojević
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
458.
S. Spirovski
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
459.
S. Srnić
-
-
-
1
-
АЕЛ Лимасол
460.
S. Tejera
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
461.
S. Thandi
-
-
-
2
-
Докса Катокопия
462.
S. Vrontis
-
-
-
1
-
Апоел Никозия
463.
Salva Ferrer
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
464.
Samir Ben Sallam
-
-
-
1
-
Кармиотиса
465.
Senou Coulibaly
-
-
-
4
2
Омония Никозия
466.
Serge Leuko
-
-
-
10
1
Неа Саламина
467.
Sergio Castel
-
-
-
1
-
Анортозис ФК
468.
Sergio Tejera
-
-
-
11
1
Анортозис ФК
469.
Shavy Babicka
-
-
-
2
-
Арис Лимасол
470.
Simranjit Singh Thandi
-
-
-
2
-
Докса Катокопия
471.
Sotiris Fiakas
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
472.
Steeve Yago
-
-
-
4
2
Арис Лимасол
473.
Steeve Yago
-
-
-
3
-
Арис Лимасол
474.
Stelios Panteli
-
-
-
5
-
Кармиотиса
475.
Stephanos Charalambous
-
-
-
1
-
Кармиотиса
476.
Stylianos Kallenos
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
477.
Stylianos Panteli
-
-
-
1
-
Кармиотиса
478.
T. Darikwa
-
-
-
1
-
Аполон Лимасол
479.
T. Tekie
-
-
-
5
-
Аполон Лимасол
480.
Theodoros Iosifidis
-
-
-
1
-
Закакиу
481.
Thomas Nikolaou
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
482.
V. Belec
-
-
-
2
-
Апоел Никозия
483.
V. Kyriakou
-
-
-
1
-
Докса Катокопия
484.
V. Roberge
-
-
-
1
-
АЕК Ларнака
485.
Valdy Matongo
-
-
-
1
-
Закакиу
486.
Valentin Roberge
-
-
-
5
-
АЕК Ларнака
487.
Valentinos Pastellis
-
-
-
2
1
Закакиу
488.
Vaná
-
-
-
2
-
Арис Лимасол
489.
Vasilis Kyriakou
-
-
-
2
-
Докса Катокопия
490.
Vid Belec
-
-
-
1
-
Апоел Никозия
491.
Vladimir Bradonjić
-
-
-
1
-
Етникос Ахнас
492.
A. Christodoulou
-
-
-
-
1
Апоел Никозия
493.
Alexandros Antoniou
-
-
-
-
1
Докса Катокопия
494.
Fouad Bachirou
-
-
-
-
1
Омония Никозия
495.
Y. Becker
-
-
-
-
1
Закакиу
Избрана среща
Be1
Клуб Брюж
Рейсинг Генк
24/04/2024 21:30
2
Първа Дивизия Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Апоел Никозия
59
26
18
5
3
38
2
Арис Лимасол
56
26
18
2
6
32
3
АЕК Ларнака
52
26
15
7
4
18
4
Пафос ФК
50
26
15
5
6
28
5
Омония Никозия
49
26
14
7
5
19
6
Анортозис ФК
47
26
14
5
7
15
7
Аполон Лимасол
38
26
10
8
8
10
8
Неа Саламина
36
26
10
6
10
-5
9
АЕЛ Лимасол
30
26
9
3
14
-11
10
Етникос Ахнас
26
26
6
8
12
-17
11
Кармиотиса
20
26
5
5
16
-22
12
Закакиу
16
26
2
10
14
-31
13
Отелос Атиену
15
26
3
6
17
-32
14
Докса Катокопия
12
26
3
3
20
-42
Първа Дивизия Шампионска Група
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Апоел Никозия
72
34
22
6
6
40
2
АЕК Ларнака
71
34
21
8
5
26
3
Омония Никозия
65
34
19
8
7
24
4
Арис Лимасол
61
34
19
4
11
25
5
Пафос ФК
60
34
18
6
10
27
6
Анортозис ФК
52
34
15
7
12
8
Първа Дивизия Група на изпадащите
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Аполон Лимасол
59
37
16
11
10
19
2
АЕЛ Лимасол
50
37
14
8
15
-6
3
Етникос Ахнас
47
37
12
11
14
-7
4
Неа Саламина
44
37
12
8
17
-12
5
Кармиотиса
39
37
10
9
18
-16
6
Докса Катокопия
31
37
9
4
24
-43
7
Отелос Атиену
27
37
6
9
22
-31
8
Закакиу
17
37
2
11
24
-54
Прогноза на деня
CLA
Индепендиенте дел Вале
Палмейрас СП
25/04/2024 03:30
1
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма