Начало
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Италия
>
Серия А
9
Серия Б
10
Серия C
30
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
10
Серия D Група B
10
Серия D Група C
9
Серия D Група D
8
Серия D Група E
9
Серия D Група F
9
Серия D Група G
9
Серия D Група H
9
Серия D Група I
8
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
9
Примавера 2
16
Примавера 3
5
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
4
Копа Италия - жени
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
377
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози на живо
64
Прогнози за утре
1274
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози за уикенда
2383
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Трендове
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2883
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
156
Любими
Списъци
>
Великобритания
196
Топ Европейски
53
Европейски
735
Американски
215
Африкански
83
Азиатски
119
Австралийски
38
Интернационални
Национални купи
3
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
7
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
9
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
9
Шотландия Премиършип
Саудитска Про Лига
4
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
4
НПЛ Виктория
4
НПЛ НСУ
8
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
6
НПЛ Юг
3
НПЛ Куинсланд
6
НПЛ Тасмания
2
Северен NSW
5
НПЛ Акт 1
4
ФФА Къп
А-Лига - жени
2
Австрия
>
Бундеслига
6
Ерсте Лига
3
Регионална лига - Изток
7
Регионална лига - Централна
5
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
8
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
7
Ландеслига Виена
7
Ландеслига Бургенланд
7
Ландеслига Долна Австрия
8
Ландеслига Горна Австрия
8
Ландеслига Щирия
6
Ландеслига Тирол
Ландеслига Залцбург
7
Ландеслига Каринтия
6
Азербайджан
>
Висша лига
4
Първа дивизия
5
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
3
Лига 1
6
Купа на Албания
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
1
Лига 2
8
Купа на Алжир
Супер Купа
Лига П21
Англия
>
Премиър лийг
7
Чемпиъншип
14
Лига Едно
12
Лига Две
14
Нац. Лига
12
Нац. Лига Север
12
Нац. Лига Юг
12
ФА Къп
2
Купа на лигата
Истмиън лига
15
Премиър Лига 2
7
Южна лига
21
Северна Висша лига
13
Женска супер лига
5
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
Премиър лига Купа
1
Ангола
>
Джирабола
7
Андора
>
Първа дивизия
5
Втора Дивизия
2
Купа на Андора
2
Аржентина
>
Примера дивисион
Насионал Б
19
Примера B
11
Примера C
12
Примера D
Купа на професионалната лига
4
Торнео Федерал А
18
Копа Аржентина
Супер Купа
Лига на резервите
1
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
Първа лига
6
Купа на Армения
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
9
Бангладеш
>
Висша лига
3
Купа на Федерацията
Барбадос
>
Висша лига
2
Бахрейн
>
Висша лига
6
Втора дивизия
3
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
6
Първа лига
8
Беларус Резерви
Купа на Беларус
Висша лига - Жени
5
Втора лига
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
8
Втора дивизия
8
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
9
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
9
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
5
Първа Национална - Жени
7
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
6
Белиз
>
Премиър лига
4
Бенин
>
Лига 1
10
Бермуда
>
Висша лига
Боливия
>
Професионална дивизия
2
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
4
Купа БиХ
Втора лига
8
РС
8
Ботсвана
>
Висша лига
8
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
9
Серия Б
10
Серия C
10
Серия D
32
Акреано
3
Алагоано
Амапаензе
1
Амазоненсе
Баяно
Баяно 2
Бразиленсе
Капишаба
Кариока
Кариока 2
Катаринензе
Катаринензе 2
Сеаренсе
Сеаренсе 2
2
Гаучо
Гаучо 2
8
Гояно
Маранензе
1
Матогросенсе
Минейро
Минейро 2
Параенсе
Параибано
Параненсе
Параненсе 2
Паулиста
Паулиста А2
Паулиста А3
2
Паулиста Серия B
8
Пернамбукано
Пиаюензе
Потигуар
Рондониенсе
3
Рораймензе
2
Сержипано
Южно Матогросенсе
1
Токантинензе
Купа на Бразилия
Купа на Североизтока
1
Копа Паулиста
Суперкупа
Бразилейро U20
10
Кариока U20
Минейро U20
Параненсе U20
Паулиста U20
41
Бразилейро Жени
8
Паулиста Жени
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
Бурунди
>
Лига А
8
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
6
Втора Лига
9
Трета лига - Югоизточна
10
Трета лига - Югозападна
9
Трета лига - Североизточна
7
Трета лига - Северозападна
6
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
6
Сегунда Дивисион
8
Виетнам
>
В.Лига 1
Лига V 2
5
Втора дивизия
1
Купа на Виетнам
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
Гамбия
>
ГФА Лига
Гана
>
Висша лига
9
Гватемала
>
Лига Насионал
6
Примера Дивисион
10
Гвинея
>
Лига 1
7
Германия
>
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
7
Трета лига
10
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
10
Регионална лига - Североизток
6
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
5
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
7
Оберлига NOFV Юг
7
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
8
Оберлига Хамбург
8
Оберлига Бремен
7
Оберлига Нидерзаксен
9
Оберлига Вестфален
9
Оберлига Хесен
9
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
7
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
8
Оберлига Мителхайм
8
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
8
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
5
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
Гибралтар
>
Национална лига
3
Грузия
>
Еровнули лига
4
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
Гърция
>
Супер Лига
7
Супер Лига 2
10
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
2
Дания
>
Суперлига
5
Първа Дивизия
2
Втора дивизия
3
Купа на Дания
Висша лига – жени
6
Джибути
>
Дивизия 1
Доминиканска република
>
ЛДФ
4
Египет
>
Премиер
Втора дивизия
5
Купа на Египет
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
3
Серия Б
5
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
6
Естония
>
Мейстрилига
5
Есилийга
4
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
4
Замбия
>
Премиер Лига
9
Зимбабве
>
Висша лига
9
Израел
>
Премиер Лига
7
Лига Леумит
Държавна Купа
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
Супер Лига
1
Индонезия
>
Лига 1
9
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
8
Иран
>
ИПЛ
2
Лига 1
9
Хазфи Къп
Ирландия
>
Премиер лига
8
Първа дивизия
5
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
6
Първа дивизия
Втора Дивизия
Купа на Исландия
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
10
Сегунда дивисион
11
Примера РФЕФ
20
Сегунда Б1
9
Сегунда Б2
9
Сегунда Б3
9
Сегунда Б4
9
Сегунда Б5
9
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
9
Терсера Дивисион Г2
9
Терсера Дивисион Г3
9
Терсера Дивисион Г4
9
Терсера Дивисион Г5
9
Терсера Дивисион Г6
9
Терсера Дивисион Г7
9
Терсера Дивисион Г8
9
Терсера Дивисион Г9
9
Терсера Дивисион Г10
9
Терсера Дивисион Г11
9
Терсера Дивисион Г12
9
Терсера Дивисион Г13
9
Терсера Дивисион Г14
9
Терсера Дивисион Г15
9
Терсера Дивисион Г16
9
Терсера Дивисион Г17
9
Терсера Дивисион Г18
9
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
8
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
9
Серия Б
10
Серия C
30
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
10
Серия D Група B
10
Серия D Група C
9
Серия D Група D
8
Серия D Група E
9
Серия D Група F
9
Серия D Група G
9
Серия D Група H
9
Серия D Група I
8
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
9
Примавера 2
16
Примавера 3
5
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
4
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
6
Първа дивизия
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
5
Камерун
>
Елит 1
3
Елит 2
Канада
>
Канадска Премиър лига
3
Сокър Лига
Канадско Първенство
2
Катар
>
КСЛ
6
Дивизия 2
4
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
Кения
>
Премиър лига
9
Супер Лига
10
Кипър
>
Първа Дивизия
5
Втора Дивизия
8
3. Дивизия
8
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
3
Китай
>
Супер Лига
7
Лига едно
8
Лига две
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
6
Колумбия
>
Примера А
1
Примера Б
8
Супер Купа
Купа на Колумбия
Косово
>
Суперлига
5
Купа на Косово
2
Коста Рика
>
Примера Дивисион
6
Лига де Аскенсо
4
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
8
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
2
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
5
1. лига
6
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
3
Либия
>
Премиер Лига
6
Ливан
>
Премиер Лига
Литва
>
А Лига
5
1 Лига
Купа на Литва
20
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
8
Мавритания
>
Лига 1
7
Мавриций
>
Лига на Мавриций
5
Макао
>
Елитна лига
4
Малави
>
Супер Лига
8
Малайзия
>
Супер Лига
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
7
Малта
>
Висша лига
7
Първа дивизия
8
ФА Трофей
Мароко
>
Ботола 1
7
Ботола 2
8
Купа на Трона
Мексико
>
Примера Дивисион
9
Лига де Аскенсо
1
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
17
Лига Премиър Серия Б
7
Мианмар
>
Национална лига
Молдова
>
Национална дивизия
6
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
5
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
9
Нидерландия
>
Ередивизия
9
Ерсте дивизие
10
Втора дивизия
9
Дерде Дивизие
20
Купа на Холандия
1
Супер Купа
Ередивизи Жени
6
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
5
Първа лига U20
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
15
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
13
Купа НМ
ОАЕ
>
Футболна лига
7
Дивизия 1
7
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
Купа на Султана
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
6
Парагвай
>
Примера Дивисион
6
Междинна дивизия
8
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
8
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
8
Първа Лига
7
Втора Лига
8
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
9
Сегунда Лига
8
Лига 3
4
Кампеонато де Португал
4
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
6
Руанда
>
Премиер Лига
7
Румъния
>
Първа Лига
7
Втора Лига
9
Купа на Румъния
Супер Купа
Русия
>
Премиер Лига
7
Първа Дивизия
9
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
5
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
5
ПФЛ - Запад
8
ПФЛ - Център
7
ПФЛ - Урал
6
ПФЛ - Изток
Кубок
ПФЛ - Юг
10
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
14
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
12
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
8
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
4
Дивизия 1
9
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
6
Чемпиъншип
6
Купа на Ирландия
Премиършип Жени
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
Сиера Леоне
>
Висша лига
6
Сингапур
>
С-Лига
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
3
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
5
2ра Лига
7
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
5
Втора лига
5
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
4
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
5
Сърбия
>
Суперлига
8
Първа лига
8
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
5
Тайван
>
Премиер Лига
4
Тайланд
>
Висша лига
7
Тай лига 2
9
Тай лига 3
2
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
1
Того
>
Национален шампионат
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
5
Тунис
>
Висша лига
3
Купа на Тунис
13
Лига 2
Туркменистан
>
Йокари лига
4
Турция
>
Супер Лига
9
ТФФ Първа Лига
8
ТФФ Втора Лига
18
ТФФ Трета Лига
21
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
2
Уелс
>
Премиер
6
Първа Дивизия
12
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
7
Купа на Узбекистан
Украйна
>
Премиер Лига
8
Първа лига
8
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
6
Унгария
>
НБ I
6
НБ II
9
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
7
Сегунда Дивисион
6
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
4
Първа дивизия
4
Купа на Фарьорските острови
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
7
Финландия
>
Вейкауслига
4
Икослига
4
Каконен
15
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
9
Лига 2
10
Национал
9
Национал 2
25
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
Хаити
>
Национален шампионат
6
Хонг Конг
>
Висша лига
5
Втора дивизия
6
ФА Къп
Хондурас
>
Лига Насионал
5
Хърватска
>
Първа лига
5
Втора лига
4
Купа на Хърватия
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
5
Дивизия 2
5
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
8
2. Лига
8
ЧФЛ
15
МСФЛ
5
Купа на Чехия
Дивизия A
8
Дивизия B
7
Дивизия C
8
Дивизия D
8
Дивизия E
8
Дивизия F
8
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
8
Купа на Чили
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
6
Чалъндж Лига
5
Купа на Швейцария
Швеция
>
Алсвенскан
8
Суперетан
8
Див 1 Север
7
Див 1 Юг
7
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
Чемпиъншип
5
Лига 1
5
Лига 2
5
ФА Къп
2
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
7
Национална първа дивизия
8
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
7
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
4
Футболна лига
8
Купа Лига Джей
9
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
2
КАФ Купа на конфедерациите
2
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
>
УЕФА Шампионска лига
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
2
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Статистика футболисти Италия - Серия D Група B
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
Първо полувреме
Първо полувреме/Краен резултат
Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Хендикап
Корнери
Футболист
Голове
Дузпа
Автогол
Картони
Картони
Отбор
1.
G. Recino
13
2
-
-
-
Пиаченца Калчо
2.
L. Zerbato
13
3
-
-
-
Калдиеро Терме
3.
M. Castelli
12
2
-
-
-
Брузапорто
4.
M. Bertoli
10
1
-
-
-
Пиаченца Калчо
5.
Carlo Ferrario
10
2
-
-
-
Вила д'Алме
6.
A. Quaggio
10
2
-
-
-
Арконатезе
7.
Carlo Manicone
9
-
-
-
-
Варезина
8.
A. Doria
9
1
-
-
-
Караваджо
9.
Emanuele Bardelloni
9
1
-
-
-
Крема
10.
M. Gningue
9
1
-
-
-
Понте Сан Пиетро
11.
Rachid Arma
9
-
-
-
-
Калдиеро Терме
12.
Vincenzo Vitale
9
1
-
-
-
Варезина
13.
Giorgio Siani
8
1
-
-
-
Вила д'Алме
14.
Marco Gasparri
8
-
-
-
-
Варезина
15.
M. Gualandris
7
-
-
-
-
Палацоло 1913
16.
M. Isella
7
-
-
-
-
Казатезе
17.
C. Marrazzo
7
-
-
-
-
Караваджо
18.
Mbia Seck
7
-
-
-
-
Брузапорто
19.
C. Orellana
7
-
-
-
-
Варезина
20.
P. Rankovic
7
2
-
-
-
Клуб Милано
21.
D. Stefanoni
7
-
-
-
-
Казатезе
22.
Tommaso Spaviero
7
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
23.
Alberto Paloschi
6
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
24.
Bruno Barranco
6
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
25.
S. D'Agostino
6
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
26.
D. Ferrandino
6
-
-
-
-
Арконатезе
27.
Amer Mehic
5
-
-
-
-
Вила д'Алме
28.
Andrea Brighenti
5
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
29.
F. Austoni
5
-
-
-
-
Чизерано
30.
A. Cargiolli
5
-
-
-
-
Казатезе
31.
M. Chessa
5
3
-
-
-
Кастеланцезе
32.
Davide Arras
5
-
-
-
-
Палацоло 1913
33.
E. Dioh
5
-
-
-
1
Клуб Милано
34.
G. M. Staffa
5
-
-
-
-
Леняно
35.
Marco Pastore
5
1
-
-
-
Кастеланцезе
36.
Matteo Perrotti
5
1
-
-
-
Вила д'Алме
37.
M. Ndoye
5
1
-
-
-
Пиаченца Калчо
38.
R. Nessi
5
-
-
-
-
Чизерано
39.
T. A. Ekuban
4
-
-
-
-
Кастеланцезе
40.
A. Arpino
4
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
41.
F. Belloli
4
-
-
-
-
Чизерано
42.
C. Bianchetti
4
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
43.
A. Boschetti
4
-
-
-
-
Палацоло 1913
44.
R. Colombo
4
3
-
-
-
Кастеланцезе
45.
C. De Angelis
4
1
-
-
-
Палацоло 1913
46.
M. Dioh
4
-
-
-
-
Клуб Милано
47.
M. Guarneri
4
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
48.
Matteo Gerbaudo
4
1
1
-
-
Пиаченца Калчо
49.
Michele Messina
4
-
-
-
-
Брузапорто
50.
R. Ravasi
4
-
-
-
-
Палацоло 1913
51.
A. Romano
4
-
-
-
-
Казатезе
52.
L. Ronzoni
4
-
-
-
-
Арконатезе
53.
G. Sali
4
1
-
-
1
Варезина
54.
E. Albani
3
-
-
-
-
Брузапорто
55.
M. Alborghetti
3
1
-
-
-
Дезенцано Калвина
56.
Alessandro Doria
3
-
-
-
-
Караваджо
57.
Andrea Zini
3
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
58.
R. Bassanini
3
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
59.
Bertoli M.
3
-
-
-
-
Чизерано
60.
F. Bertoni
3
-
-
-
-
Караваджо
61.
B. Bitihene
3
-
-
-
-
Калдиеро Терме
62.
K. Bright
3
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
63.
Cargiolli A.
3
-
-
-
-
Казатезе
64.
M. D'Amuri
3
-
-
-
-
Реал Калепина
65.
M. Di Masi
3
-
-
-
-
Палацоло 1913
66.
C. Diallo
3
-
-
-
-
Кливенс
67.
Edoardo Colferai
3
-
-
-
-
Кливенс
68.
R. Esposito
3
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
69.
Facundo Márquez
3
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
70.
N. Fasan
3
-
-
-
-
Калдиеро Терме
71.
D. Gaetani
3
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
72.
Giorgio Recino
3
1
1
-
-
Пиаченца Калчо
73.
Giovanni Foschianib
3
-
-
-
-
Клуб Милано
74.
Giovanni Kyeremateng
3
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
75.
R. Goffi
3
1
-
-
-
Клуб Милано
76.
V. Gomez
3
1
-
-
-
Калдиеро Терме
77.
L. Gramignoli
3
-
-
-
-
Караваджо
78.
E. Hyka
3
-
-
-
-
Вила д'Алме
79.
Luca Ruffini
3
-
-
-
-
Реал Калепина
80.
Marco Guidone
3
1
-
-
-
Казатезе
81.
F. Marquez
3
1
-
-
-
Пиаченца Калчо
82.
G. Menegatti
3
-
-
-
-
Караваджо
83.
Nicola Danieli
3
-
-
-
-
Кливенс
84.
R. Nunes
3
-
-
-
-
Леняно
85.
M. Oboe
3
-
-
-
-
Варезина
86.
A. Panatti
3
-
-
-
1
Фолгоре Каратезе
87.
Paolo Marchi
3
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
88.
M. Perego
3
-
-
-
-
Казатезе
89.
Quaggio A.
3
-
-
-
-
Арконатезе
90.
Riccardo Capogna
3
-
-
-
-
Тритий
91.
Roberto Grieco
3
-
-
-
-
Варезина
92.
O. Sokhna
3
-
-
-
-
Брузапорто
93.
L. Tosini
3
-
-
-
-
Реал Калепина
94.
O. Adrian
2
-
-
-
-
Кливенс
95.
O. Ait Atti
2
-
-
-
-
Караваджо
96.
Albani E.
2
-
-
-
-
Брузапорто
97.
Alessio Quaggio
2
-
-
-
-
Арконатезе
98.
Andrea Beduschi
2
-
-
-
-
Брузапорто
99.
Andrea Tremolada
2
-
-
-
-
Палацоло 1913
100.
P. Astuti
2
-
-
-
-
Казатезе
101.
B. Barranco
2
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
102.
L. Bosia
2
-
-
-
-
Тритий
103.
S. Bragagnolo
2
-
-
-
-
Кливенс
104.
S. Careccia
2
-
-
-
-
Чизерано
105.
Ciro De Angelis
2
-
-
-
-
Чизерано
106.
O. Cisse
2
-
-
-
1
Кливенс
107.
G. Compagnoni
2
-
-
-
-
Кастеланцезе
108.
D. Cortinovis
2
-
-
-
-
Чизерано
109.
Cosentino M.
2
-
-
-
-
Варезина
110.
G. D Iglio
2
-
-
-
-
Палацоло 1913
111.
Dario Venitucci
2
-
-
-
-
Кливенс
112.
F. Delcarro
2
-
-
-
-
Арконатезе
113.
Dioh M.
2
-
-
-
-
Клуб Милано
114.
Domenico Rossi
2
-
-
-
-
Леняно
115.
El Hadji Macoumba Gningue
2
1
-
-
-
Понте Сан Пиетро
116.
El Hajdi Gningue
2
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
117.
Enkel Hyka
2
-
-
-
-
Вила д'Алме
118.
A. Fall
2
-
-
-
-
Арконатезе
119.
N. Ferraroli
2
-
-
-
-
Брузапорто
120.
A. Filiciotto
2
-
-
-
-
Калдиеро Терме
121.
M. Gallo
2
-
-
-
-
Крема
122.
C. Gatti
2
-
-
-
-
Варезина
123.
Giacomo Sali
2
-
-
-
-
Варезина
124.
E. Gnaziri
2
-
-
-
-
Тритий
125.
Gningue M.
2
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
126.
N. Gobetti
2
-
-
-
1
Калдиеро Терме
127.
Hyka E.
2
-
-
-
-
Вила д'Алме
128.
S. Kladar
2
-
-
-
-
Кливенс
129.
G. Losa
2
-
-
-
-
Казатезе
130.
S. Lovaglio
2
-
-
-
-
Крема
131.
Luca Scapuzzi
2
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
132.
K. Lusha
2
-
-
-
1
Кастеланцезе
133.
A. Lussignoli
2
-
-
-
1
Крема
134.
Malago M.
2
1
-
-
-
Леняно
135.
M. Mandelli
2
-
-
-
-
Кастеланцезе
136.
Marco Manzi
2
-
-
-
-
Чизерано
137.
E. Mauthe Von Degerfeld
2
-
-
-
-
Арконатезе
138.
S. Mazzitelli
2
-
-
-
-
Клуб Милано
139.
G. Mondini
2
-
-
-
-
Казатезе
140.
Mouna Dioh
2
-
-
-
-
Клуб Милано
141.
Ndoye
2
-
-
-
-
Чизерано
142.
Niccolò Pinardi
2
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
143.
A. Paloschi
2
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
144.
A. Panzani
2
-
-
-
-
Клуб Милано
145.
M. Paris
2
-
-
-
-
Вила д'Алме
146.
A. Pertosa
2
1
-
-
-
Варезина
147.
G. Piacentini
2
1
-
-
-
Реал Калепина
148.
N. Pinardi
2
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
149.
F. Pinto
2
1
-
-
-
Понте Сан Пиетро
150.
A. Polenghi
2
-
-
-
-
Варезина
151.
R. Polese
2
-
-
-
-
Реал Калепина
152.
Rankovic P.
2
-
-
-
-
Клуб Милано
153.
Riccardo Bertaglio
2
-
1
-
-
Тритий
154.
Riccardo Ravasi
2
-
-
-
-
Палацоло 1913
155.
Roberto Floriano
2
1
-
-
-
Дезенцано Калвина
156.
Samuele Careccia
2
-
-
-
-
Чизерано
157.
Sangare
2
-
-
-
-
Леняно
158.
S. Selvatico
2
-
-
-
-
Брузапорто
159.
M. Seria
2
-
-
-
-
Казатезе
160.
Stefano D'Agostino
2
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
161.
Thomas Bolis
2
-
-
-
-
Караваджо
162.
A. Tremolada
2
-
-
-
1
Палацоло 1913
163.
G. Valente
2
-
-
-
-
Тритий
164.
P. Valsecchi
2
-
-
-
-
Кастеланцезе
165.
G. Vitali
2
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
166.
Pietro Gecchele
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
167.
Sebastian Meneses Andres
1
-
-
-
-
Тритий
168.
Abdou Doumbia
1
-
-
-
-
Караваджо
169.
Aboubakar Bakayoko
1
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
170.
Alberto Filiciotto
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
171.
F. Alberton
1
-
-
-
-
Арконатезе
172.
Alessandro Semprini
1
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
173.
Andrei Blejdea
1
-
-
-
-
Тритий
174.
I. Annan
1
-
-
-
-
Леняно
175.
Antonio Silvano
1
-
-
-
-
Казатезе
176.
Areco
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
177.
D. Arras
1
-
-
-
1
Палацоло 1913
178.
M. Ayokoue
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
179.
G. Bachini
1
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
180.
Bakayoko A.
1
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
181.
N. Baldani
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
182.
N. Barzago
1
-
-
-
-
Тритий
183.
Becchi A.
1
-
-
-
-
Леняно
184.
A. Bernardi
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
185.
R. Bertaglio
1
-
-
-
-
Тритий
186.
Bertazolli A.
1
-
-
-
-
Палацоло 1913
187.
F. Bertoli
1
-
-
-
-
Чизерано
188.
Bianchetti C.
1
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
189.
S. Boccadamo
1
-
-
-
-
Варезина
190.
T. Bolis
1
-
-
-
-
Караваджо
191.
L. Bonacina
1
-
-
-
-
Брузапорто
192.
M. Brescia
1
-
-
-
-
Брузапорто
193.
Bruno Ignacio Barranco
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
194.
L. Cacciatori
1
-
-
-
-
Караваджо
195.
A. Calacoci
1
-
-
-
-
Чизерано
196.
D. Caraffa
1
-
-
-
-
Тритий
197.
E. Castelletto
1
-
-
-
-
Реал Калепина
198.
Castelli M.
1
-
-
-
-
Брузапорто
199.
R. Cerini
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
200.
Cherif Diallo
1
-
-
-
-
Кливенс
201.
A. Cherubin
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
202.
Cisse O.
1
-
-
-
-
Кливенс
203.
G. Ciuffo
1
-
-
-
-
Варезина
204.
Claudio Zappa
1
-
-
-
-
Реал Калепина
205.
M. Comberiati
1
-
-
-
-
Казатезе
206.
M. Cominetti
1
-
-
-
-
Палацоло 1913
207.
Cominetti M.
1
-
-
-
-
Палацоло 1913
208.
F. Concas
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
209.
S. Coulibaly
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
210.
E. Cuel
1
-
-
-
-
Палацоло 1913
211.
S. Cuoco
1
-
-
-
-
Клуб Милано
212.
Davide Stefanoni
1
-
-
-
-
Казатезе
213.
A. De Felice
1
-
-
-
-
Караваджо
214.
R. Del Dotto
1
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
215.
Delcarro F.
1
-
-
-
-
Арконатезе
216.
L. Donizetti
1
-
-
-
-
Арконатезе
217.
Ecuban
1
-
-
-
-
Реал Калепина
218.
Edi Castro
1
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
219.
Edoardo Furini
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
220.
El Hadji Gningue
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
221.
Enrico Mauthe Von Degerfeld
1
-
-
-
-
Клуб Милано
222.
A. Errichiello
1
-
-
-
-
Кливенс
223.
F. Esposito
1
-
-
-
-
Леняно
224.
M. Fall
1
-
-
-
-
Клуб Милано
225.
Fasano
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
226.
Federico Chiossi
1
-
-
-
-
Вила д'Алме
227.
Federico Messina
1
-
-
-
-
Арконатезе
228.
Federico Varano
1
-
-
-
-
Вила д'Алме
229.
Ferrandino D.
1
-
-
-
-
Арконатезе
230.
S. Ferrari
1
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
231.
Filippo Austoni
1
-
-
-
-
Палацоло 1913
232.
Filippo Concas
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
233.
G. Floridia
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
234.
Floridia G.
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
235.
M. Fornari
1
-
-
-
-
Караваджо
236.
Fornari M.
1
-
-
-
-
Караваджо
237.
Francesco Pio Esposito
1
-
-
-
-
Леняно
238.
Gabriele Kernezo
1
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
239.
M. Gasparri
1
-
-
-
-
Варезина
240.
L. Gatelli
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
241.
Gecchele P.
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
242.
Giacomo Cavallini
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
243.
Gianluca Zucchini
1
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
244.
T. Gini
1
-
-
-
-
Реал Калепина
245.
Gobetti N.
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
246.
Gualandris M.
1
-
-
-
-
Палацоло 1913
247.
L. Guidetti
1
-
-
-
-
Варезина
248.
M. Guidone
1
-
-
-
-
Кливенс
249.
F. Gulinelli
1
-
-
-
-
Казатезе
250.
S. Iddrissou
1
-
-
-
-
Крема
251.
Idrissu Subutan
1
-
-
-
-
Крема
252.
M. Ientile
1
-
-
-
-
Арконатезе
253.
Ientile M.
1
-
-
-
-
Арконатезе
254.
M. Invernizzi
1
-
-
-
-
Брузапорто
255.
Jacopo Mozzanica
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
256.
H. Kerroumi
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
257.
M. Kritta
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
258.
M. Lacchini
1
-
-
-
-
Караваджо
259.
Lapo Accorsini
1
-
-
-
-
Крема
260.
A. Lazzaro
1
-
-
-
-
Тритий
261.
Lazzaro A.
1
-
-
-
-
Тритий
262.
Leso G.
1
-
-
-
-
Кливенс
263.
V. Lleshaj
1
-
-
-
-
Арконатезе
264.
J. Lofoco
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
265.
P. Longo
1
-
-
-
-
Брузапорто
266.
Luca Guidetti
1
-
-
-
-
Варезина
267.
Luca Tosini
1
-
-
-
-
Реал Калепина
268.
M. Lucenti
1
-
-
-
-
Крема
269.
Staffa G. M.
1
-
-
-
-
Леняно
270.
S. Macedo Farias
1
-
-
-
-
Кливенс
271.
Mandelli M.
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
272.
C. Manicone
1
-
-
-
-
Варезина
273.
M. Manzi
1
-
-
-
-
Чизерано
274.
Marcelo Orellana Cruz
1
-
-
-
-
Варезина
275.
N. Martini
1
-
-
-
-
Вила д'Алме
276.
Matteo Malago
1
-
-
-
-
Леняно
277.
Mattia Ayokoue
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
278.
Mattia Corradi
1
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
279.
C. Medici
1
-
-
-
-
Арконатезе
280.
A. Mehic
1
-
-
-
-
Вила д'Алме
281.
N. Mendola
1
-
-
-
-
Казатезе
282.
Messina M.
1
-
-
-
-
Брузапорто
283.
C. Micheal
1
-
-
-
-
Леняно
284.
Michele Mandelli
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
285.
Micheli F.
1
-
-
-
-
Брузапорто
286.
Milan Kocic
1
-
-
-
-
Кливенс
287.
Mondini G.
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
288.
J. Mozzanica
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
289.
Nemanja Mladenović
1
-
-
-
-
Леняно
290.
Nessi R.
1
-
-
-
-
Караваджо
291.
Nicola Ciccone
1
-
-
-
-
Палацоло 1913
292.
B. Ofori
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
293.
C. Oliveri
1
-
-
-
-
Палацоло 1913
294.
S. Oppizzi
1
-
-
-
-
Казатезе
295.
Orellana C.
1
-
-
-
-
Варезина
296.
T. Orfeini
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
297.
F. P. Russo
1
-
-
-
-
Крема
298.
P. Paolongo
1
-
-
-
-
Брузапорто
299.
I. Perkovic
1
-
-
-
-
Леняно
300.
Piacentini G.
1
-
-
-
-
Реал Калепина
301.
Pietro Valsecchi
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
302.
T. Pilenga
1
-
-
-
-
Караваджо
303.
Polese R.
1
-
-
-
-
Реал Калепина
304.
L. Prandini
1
-
-
-
-
Кливенс
305.
A. Quarena
1
-
-
-
-
Реал Калепина
306.
Raman Chibsah
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
307.
Ramirez Edward Chavez
1
-
-
-
-
Арконатезе
308.
Riccardo Bassanini
1
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
309.
T. Rigo
1
-
-
-
1
Клуб Милано
310.
Roberto Colombo
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
311.
Ronzoni L.
1
-
-
-
-
Арконатезе
312.
S. Rosa
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
313.
L. Rota
1
-
-
-
-
Понте Сан Пиетро
314.
Ruffini Luca
1
-
-
-
-
Казатезе
315.
P. Ruiz Giraldo
1
-
-
-
-
Клуб Милано
316.
M. Russo
1
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
317.
S. Sangare
1
-
-
-
-
Леняно
318.
A. Santambrogio
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
319.
L. Santonocito
1
-
-
-
-
Чизерано
320.
M. Scaglione
1
-
-
-
-
Клуб Милано
321.
L. Scapuzzi
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
322.
S. Selmi
1
-
-
-
-
Тритий
323.
Silano A.
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
324.
Simone Iob
1
-
-
-
-
Пиаченца Калчо
325.
Simone Perico
1
-
-
-
-
Чизерано
326.
Simone Selmi
1
-
-
-
-
Тритий
327.
Sokhna Omar
1
-
-
-
-
Брузапорто
328.
T. Spaviero
1
-
-
-
-
Дезенцано Калвина
329.
Stefano Di Pentima
1
-
-
-
-
Клуб Милано
330.
Stefano Selvatico
1
-
-
-
-
Брузапорто
331.
Stefanoni D.
1
-
-
-
-
Казатезе
332.
A. Stringara
1
-
-
-
-
Крема
333.
Subutan Iddrissou
1
-
-
-
-
Брузапорто
334.
J. Tirapelle
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
335.
F. Tobanelli
1
-
-
-
1
Кливенс
336.
C. Tomella
1
-
-
-
-
Реал Калепина
337.
Tommaso Polo
1
-
-
-
-
Кливенс
338.
M. Tosi
1
-
-
-
-
Чизерано
339.
K. Trenchev
1
-
-
-
-
Арконатезе
340.
Trenchev Kristiyan Vasil
1
-
-
-
-
Арконатезе
341.
L. Turano
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
342.
M. Valenti
1
-
-
-
-
Брузапорто
343.
Valli D.
1
-
-
-
-
Реал Калепина
344.
L. Vavassori
1
-
-
-
-
Реал Калепина
345.
A. Vernocchi
1
-
-
-
-
Фолгоре Каратезе
346.
J. Videkon
1
-
-
-
-
Казатезе
347.
L. Viola
1
-
-
-
-
Реал Калепина
348.
V. Vitale
1
-
-
-
-
Варезина
349.
Vitali G.
1
-
-
-
-
Кастеланцезе
350.
Zerbato L.
1
-
-
-
-
Калдиеро Терме
351.
A. Magli
-
-
-
-
1
Понте Сан Пиетро
352.
A. Maspero
-
-
-
-
1
Тритий
353.
Abdoul Hate Bane
-
-
-
-
1
Палацоло 1913
354.
Accorsini
-
-
-
-
1
Крема
355.
Bernardi A.
-
-
-
-
1
Кастеланцезе
356.
F. Luoni
-
-
-
-
1
Арконатезе
357.
F. Micheli
-
-
-
-
1
Брузапорто
358.
F. Pilotti
-
-
-
-
1
Кастеланцезе
359.
Fabio Pilotti
-
-
-
-
1
Калдиеро Терме
360.
Galdoune
-
-
-
-
1
Караваджо
361.
L. Areco
-
-
-
-
1
Кастеланцезе
362.
M. Arrigoni
-
-
-
-
1
Кастеланцезе
363.
Matteo Arrigoni
-
-
-
-
1
Кастеланцезе
364.
N. Baudouin
-
-
-
-
1
Пиаченца Калчо
365.
N. Ciccone
-
-
-
-
1
Палацоло 1913
366.
Nicolò Gobetti
-
-
-
-
1
Калдиеро Терме
367.
Stefano Boccadamo
-
-
-
-
2
Кастеланцезе
368.
T. Ginni
-
-
-
-
1
Реал Калепина
369.
Tulhao
-
-
-
-
1
Леняно
Избрана среща
Nl2
Ден Бош
НАК Бреда
19/04/2024 21:00
2
Серия D Група B
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Калдиеро Терме
68
35
20
8
7
19
2
Пиаченца Калчо
67
35
20
7
8
28
3
Палацоло 1913
66
35
19
9
7
20
4
Дезенцано Калвина
65
35
18
11
6
22
5
Варезина
61
35
18
7
10
22
6
Арконатезе
61
35
19
4
12
14
7
Брузапорто
53
35
15
8
12
4
8
Вила д'Алме
49
35
14
7
14
7
9
Фолгоре Каратезе
49
35
11
16
8
0
10
Казатезе
48
35
12
12
11
2
11
Кливенс
47
35
12
11
12
-8
12
Чизерано
45
35
13
6
16
-5
13
Клуб Милано
43
35
11
10
14
-2
14
Караваджо
43
35
11
10
14
-5
15
Реал Калепина
41
35
10
11
14
-8
16
Кастеланцезе
38
35
9
11
15
-11
17
Леняно
35
35
9
8
18
-20
18
Тритий
28
35
6
10
19
-26
19
Крема
27
35
6
9
20
-26
20
Понте Сан Пиетро
24
35
5
9
21
-27
Прогноза на деня
Br1
Крисиума
Форталеза
20/04/2024
2
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма