Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Топ първенства

Други първенства

league_logo

Резултати Лига Европа

22.10.2020
21:00 Лестър Сити
3 - 0
Заря Луганск
21:00 Спортинг Брага
3 - 0
АЕК Атина
21:00 Спарта Прага
1 - 4
Лил
21:00 Селтик
1 - 3
Милан
21:00 Макаби Тел Авив
1 - 0
Карабах
21:00 Виляреал
5 - 3
Сивасспор
21:00 Тотнъм
3 - 0
ЛАСК Линц
21:00 Лудогорец
1 - 2
Антверп
21:00 Слован Либерец
1 - 0
Гент
21:00 Хофенхайм
2 - 0
Цървена звезда
21:00 Волфсбергер
1 - 1
ЦСКА (Москва)
21:00 Динамо Загреб
0 - 0
Фейенорд
18:55 БСК Йънг Бойс
1 - 2
Рома
18:55 Дъндок
1 - 2
Молде
18:55 Рапид Виена
1 - 2
Арсенал
18:55 Апоел Беер Шева
3 - 1
Славия Прага
18:55 Стандарт Лиеж
0 - 2
Глазгоу Рейнджърс
18:55 Лех Познан
2 - 4
Бенфика
18:55 ПСВ Айндховен
1 - 2
Гранада
18:55 Байер Леверкузен
6 - 2
Ница
18:55 ЦСКА
0 - 2
Клуж Напока
18:55 Риека
0 - 1
Реал Сосиедад
18:55 Наполи
0 - 1
АЗ Алкмаар
18:55 ПАОК
1 - 1
Омония Никозия
01.10.2020
21:00 Спортинг Лисабон
1 - 4
ЛАСК Линц
21:00 Тотнъм
7 - 2
Макаби Хайфа
21:00 Рио Аве
1 - 1
Милан
20:45 АЕК Атина
2 - 1
Волфсбург
20:45 Глазгоу Рейнджърс
2 - 1
Галатасарай
20:30 Дъндок
3 - 1
Клаксвуйк
20:30 Базел
1 - 3
ЦСКА
20:30 БСК Йънг Бойс
3 - 0
Тирана
20:00 Легия Варшава
0 - 3
Карабах
20:00 Динамо Брест
0 - 2
Лудогорец
20:00 ФК Сараево
0 - 1
Селтик
20:00 Стандарт Лиеж
3 - 1
МОЛ Фехервар
20:00 ФК Копенхаген
0 - 1
Риека
19:30 Апоел Беер Шева
1 - 0
Виктория Пилзен
19:00 Арарат-Армения
1 - 2
Цървена звезда
19:00 Динамо Загреб
3 - 1
Флора Талин
19:00 Розенборг
0 - 2
ПСВ Айндховен
19:00 Шарльороа
1 - 2
Лех Познан
19:00 Малмьо ФФ
1 - 3
Гранада
19:00 Слован Либерец
1 - 0
Апоел Никозия
17:30 Клуж Напока
3 - 1
КуПС
24.09.2020
21:00 Вилем ІІ
0 - 4
Глазгоу Рейнджърс
21:00 Спортинг Лисабон
1 - 0
Абърдийн
20:45 Риека
1 - 0
Колос Коваливка
20:30 Базел
3 - 2
Анортозис
20:30 ЛАСК Линц
7 - 0
Дунайска Стреда
20:30 Милан
3 - 2
Бодо Глимт
20:30 Легия Варшава
2 - 0
Дрита
20:30 Санкт Гален
0 - 1
АЕК Атина
20:15 Волфсбург
2 - 0
Десна
20:00 Шкендия 79
1 - 3
Тотнъм
20:00 Гранада
2 - 0
Локомотив Тб.
20:00 Стандарт Лиеж
1 - 1
Войводина
20:00 Галатасарай
2 - 0
Хайдук Сплит
20:00 ФК Копенхаген
3 - 0
Пяст Гливице
20:00 Апоел Никозия
2 - 2
Зрински Мостар
20:00 ФК Сараево
2 - 1
ФК Будучност
20:00 Клаксвуйк
6 - 1
Динамо Тбилиси
20:00 Шериф Тираспол
1 - 1
Дъндок
19:30 Стяуа Букурещ
0 - 2
Слован Либерец
19:30 Апоел Беер Шева
3 - 0
Мъдъруел
19:00 Флориана
0 - 0
Флора Талин
19:00 Рига ФК
0 - 1
Селтик
19:00 Мура 05
1 - 5
ПСВ Айндховен
19:00 Шарльороа
1 - 1
Партизан Белград
19:00 Юргорден
0 - 1
Клуж Напока

Топ трендове Лига Европа

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.M. Ishak 5 - - - - Лех Познан
2.H. Kane 5 2 - - - Тотнъм
3.S. Amallah 4 2 - 1 - Стандарт Лиеж
4.N. Bilbija 4 - - 2 - Зрински Мостар
5.H. Calhanoglu 4 1 - - - Милан
6.J. Hauge 4 1 - - - Бодо Глимт
7.R. Hedges 4 1 - - - Абърдийн
8.Josue 4 2 - 1 - Апоел Беер Шева
9.N. Rukavytsya 4 1 - - - Макаби Хайфа
10.J. Tavernier 4 2 - - - Глазгоу Рейнджърс
11.E. Acolatse 3 - - - - Апоел Беер Шева
12.P. Alcacer 3 - - - - Виляреал
13.B. Dabo 3 - - - - Аполон Лимасол
14.C. Gakpo 3 - - - - ПСВ Айндховен
15.Y. Herrera 3 - - 1 - Гранада


Лига Европа Група A
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Клуж Напока 3 1 1 0 0 2 0 2
2. Рома 3 1 1 0 0 2 1 1
3. БСК Йънг Бойс 0 1 0 0 1 1 2 -1
4. ЦСКА 0 1 0 0 1 0 2 -2
Лига Европа Група B
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Арсенал 3 1 1 0 0 2 1 1
2. Молде 3 1 1 0 0 2 1 1
3. Рапид Виена 0 1 0 0 1 1 2 -1
4. Дъндок 0 1 0 0 1 1 2 -1
Лига Европа Група C
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Байер Леверкузен 3 1 1 0 0 6 2 4
2. Апоел Беер Шева 3 1 1 0 0 3 1 2
3. Славия Прага 0 1 0 0 1 1 3 -2
4. Ница 0 1 0 0 1 2 6 -4
Лига Европа Група D
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Бенфика 3 1 1 0 0 4 2 2
2. Глазгоу Рейнджърс 3 1 1 0 0 2 0 2
3. Лех Познан 0 1 0 0 1 2 4 -2
4. Стандарт Лиеж 0 1 0 0 1 0 2 -2
Лига Европа Група E
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Гранада 3 1 1 0 0 2 1 1
2. ПАОК 1 1 0 1 0 1 1 0
3. Омония Никозия 1 1 0 1 0 1 1 0
4. ПСВ Айндховен 0 1 0 0 1 1 2 -1
Лига Европа Група F
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Реал Сосиедад 3 1 1 0 0 1 0 1
2. АЗ Алкмаар 3 1 1 0 0 1 0 1
3. Наполи 0 1 0 0 1 0 1 -1
4. Риека 0 1 0 0 1 0 1 -1
Лига Европа Група G
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Лестър Сити 3 1 1 0 0 3 0 3
2. Спортинг Брага 3 1 1 0 0 3 0 3
3. АЕК Атина 0 1 0 0 1 0 3 -3
4. Заря Луганск 0 1 0 0 1 0 3 -3
Лига Европа Група H
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Лил 3 1 1 0 0 4 1 3
2. Милан 3 1 1 0 0 3 1 2
3. Селтик 0 1 0 0 1 1 3 -2
4. Спарта Прага 0 1 0 0 1 1 4 -3
Лига Европа Група I
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Виляреал 3 1 1 0 0 5 3 2
2. Макаби Тел Авив 3 1 1 0 0 1 0 1
3. Карабах 0 1 0 0 1 0 1 -1
4. Сивасспор 0 1 0 0 1 3 5 -2
Лига Европа Група J
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Тотнъм 3 1 1 0 0 3 0 3
2. Антверп 3 1 1 0 0 2 1 1
3. Лудогорец 0 1 0 0 1 1 2 -1
4. ЛАСК Линц 0 1 0 0 1 0 3 -3
Лига Европа Група K
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. ЦСКА (Москва) 1 1 0 1 0 1 1 0
2. Волфсбергер 1 1 0 1 0 1 1 0
3. Фейенорд 1 1 0 1 0 0 0 0
4. Динамо Загреб 1 1 0 1 0 0 0 0
Лига Европа Група L
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Хофенхайм 3 1 1 0 0 2 0 2
2. Слован Либерец 3 1 1 0 0 1 0 1
3. Гент 0 1 0 0 1 0 1 -1
4. Цървена звезда 0 1 0 0 1 0 2 -2