Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Топ първенства

Други първенства

Двоен шанс прогнози Лига Европа

Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Време Най-висок коеф. Резултат
1X/ 2X/ 12
Група A
UEL
Клуж НапокаБСК Йънг Бойс
29/10/2020 22:00
76% X1 11° -
Група B
UEL
МолдеРапид Виена
29/10/2020 22:00
79% 1X 1.38
Група F
UEL
Реал СосиедадНаполи
29/10/2020 22:00
74% X1 14° 1.50
Група J
UEL
ЛАСК ЛинцЛудогорец
29/10/2020 19:55
72% X1 10° 1.23
Група A
UEL
БСК Йънг БойсРома
22/10/2020 19:55
74% 21 13° 1.29
FT
1 - 2
(1 - 0)
Група C
UEL
Апоел Беер ШеваСлавия Прага
22/10/2020 19:55
72% 2X 21° -
FT
3 - 1
(1 - 0)
Група D
UEL
Стандарт ЛиежГлазгоу Рейнджърс
22/10/2020 19:55
75% 1X 15° -
FT
0 - 2
(0 - 1)
UEL
Лех ПознанБенфика
22/10/2020 19:55
76% 21 14° -
FT
2 - 4
(1 - 2)
Група G
UEL
Лестър СитиЗаря Луганск
22/10/2020 22:00
77% 21 -
FT
3 - 0
(2 - 0)
Група H
UEL
Спарта ПрагаЛил
22/10/2020 22:00
71% X2 14° 1.21
FT
1 - 4
(0 - 1)
Група L
UEL
Слован ЛиберецГент
22/10/2020 22:00
75% X2 11° -
FT
1 - 0
(1 - 0)


Топ трендове Лига Европа

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.M. Ishak 5 - - - - Лех Познан
2.H. Kane 5 2 - - - Тотнъм
3.S. Amallah 4 2 - 1 - Стандарт Лиеж
4.N. Bilbija 4 - - 2 - Зрински Мостар
5.H. Calhanoglu 4 1 - - - Милан
6.J. Hauge 4 1 - - - Бодо Глимт
7.R. Hedges 4 1 - - - Абърдийн
8.Josue 4 2 - 1 - Апоел Беер Шева
9.N. Rukavytsya 4 1 - - - Макаби Хайфа
10.J. Tavernier 4 2 - - - Глазгоу Рейнджърс
11.E. Acolatse 3 - - - - Апоел Беер Шева
12.P. Alcacer 3 - - - - Виляреал
13.B. Dabo 3 - - - - Аполон Лимасол
14.C. Gakpo 3 - - - - ПСВ Айндховен
15.Y. Herrera 3 - - 1 - Гранада


Лига Европа Група A
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Клуж Напока 3 1 1 0 0 2 0 2
2. Рома 3 1 1 0 0 2 1 1
3. БСК Йънг Бойс 0 1 0 0 1 1 2 -1
4. ЦСКА 0 1 0 0 1 0 2 -2
Лига Европа Група B
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Арсенал 3 1 1 0 0 2 1 1
2. Молде 3 1 1 0 0 2 1 1
3. Рапид Виена 0 1 0 0 1 1 2 -1
4. Дъндок 0 1 0 0 1 1 2 -1
Лига Европа Група C
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Байер Леверкузен 3 1 1 0 0 6 2 4
2. Апоел Беер Шева 3 1 1 0 0 3 1 2
3. Славия Прага 0 1 0 0 1 1 3 -2
4. Ница 0 1 0 0 1 2 6 -4
Лига Европа Група D
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Бенфика 3 1 1 0 0 4 2 2
2. Глазгоу Рейнджърс 3 1 1 0 0 2 0 2
3. Лех Познан 0 1 0 0 1 2 4 -2
4. Стандарт Лиеж 0 1 0 0 1 0 2 -2
Лига Европа Група E
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Гранада 3 1 1 0 0 2 1 1
2. ПАОК 1 1 0 1 0 1 1 0
3. Омония Никозия 1 1 0 1 0 1 1 0
4. ПСВ Айндховен 0 1 0 0 1 1 2 -1
Лига Европа Група F
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Реал Сосиедад 3 1 1 0 0 1 0 1
2. АЗ Алкмаар 3 1 1 0 0 1 0 1
3. Наполи 0 1 0 0 1 0 1 -1
4. Риека 0 1 0 0 1 0 1 -1
Лига Европа Група G
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Лестър Сити 3 1 1 0 0 3 0 3
2. Спортинг Брага 3 1 1 0 0 3 0 3
3. АЕК Атина 0 1 0 0 1 0 3 -3
4. Заря Луганск 0 1 0 0 1 0 3 -3
Лига Европа Група H
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Лил 3 1 1 0 0 4 1 3
2. Милан 3 1 1 0 0 3 1 2
3. Селтик 0 1 0 0 1 1 3 -2
4. Спарта Прага 0 1 0 0 1 1 4 -3
Лига Европа Група I
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Виляреал 3 1 1 0 0 5 3 2
2. Макаби Тел Авив 3 1 1 0 0 1 0 1
3. Карабах 0 1 0 0 1 0 1 -1
4. Сивасспор 0 1 0 0 1 3 5 -2
Лига Европа Група J
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Тотнъм 3 1 1 0 0 3 0 3
2. Антверп 3 1 1 0 0 2 1 1
3. Лудогорец 0 1 0 0 1 1 2 -1
4. ЛАСК Линц 0 1 0 0 1 0 3 -3
Лига Европа Група K
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. ЦСКА (Москва) 1 1 0 1 0 1 1 0
2. Волфсбергер 1 1 0 1 0 1 1 0
3. Фейенорд 1 1 0 1 0 0 0 0
4. Динамо Загреб 1 1 0 1 0 0 0 0
Лига Европа Група L
КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Хофенхайм 3 1 1 0 0 2 0 2
2. Слован Либерец 3 1 1 0 0 1 0 1
3. Гент 0 1 0 0 1 0 1 -1
4. Цървена звезда 0 1 0 0 1 0 2 -2