Начало
Футбол
Баскетбол
Хокей
Американски футбол
Бейзбол
Ръгби
Волейбол
Хандбал
Е-футбол
X
Настройки
Часова зона
По подразбиране
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Коеф.
Десетични
Дробни
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Още
Прогнози
Tенденции
Топ трендове
Анализи
Статии
Резултати на живо
Контузени футболисти
Сравнение на отбори
Какво е Форбет
Дания
>
Суперлига
6
Първа Дивизия
6
Втора дивизия
2
Купа на Дания
2
Висша лига – жени
6
Мои лиги
САЩ
>
МЛС Лига
14
Футбол
Прогнози за днес
363
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози на живо
87
Прогнози за утре
445
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози за уикенда
1488
>
Прогнози 1X2
Трендове
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Прогнози от вчера
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Всички прогнози
2689
>
Прогнози 1X2
Прогнози Под/Над 2.5
Прогнози ПП/КР
Прогнози Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Азиатски хендикап
Корнери
Топ прогнози
Със стойност
155
Любими
Списъци
>
Великобритания
180
Топ Европейски
63
Европейски
750
Американски
157
Африкански
82
Азиатски
175
Австралийски
41
Интернационални
Национални купи
Тенденции
Топ тенденции
Топ първенства
Шампионска лига на УЕФА
Лига Европа
Лига на конференциите
Премиър лийг
10
Примера дивисион
10
Първа Бундеслига
9
Серия А
10
Лига 1
9
Ередивизия
9
Лига Португалия
9
Бразилейро Серия A
Шотландия Премиършип
6
Саудитска Про Лига
9
Други първенства
Австралия
>
А-Лига
6
НПЛ Виктория
1
НПЛ НСУ
8
Брисбейн Премиър
НПЛ Запад
5
НПЛ Юг
4
НПЛ Куинсланд
6
НПЛ Тасмания
4
Северен NSW
6
НПЛ Акт 1
ФФА Къп
А-Лига - жени
5
Австрия
>
Бундеслига
6
Ерсте Лига
8
Регионална лига - Изток
8
Регионална лига - Централна
8
Регионална лига запад - Тирол
Регионална лига запад - Залцбург
Регионална лига Запад - Ворарлберг
Регионална лига Запад
8
Регионална лига Запад - Промоция
OFB Купа
Ландсеслига Ворарлберг
7
Ландеслига Виена
8
Ландеслига Бургенланд
7
Ландеслига Долна Австрия
8
Ландеслига Горна Австрия
8
Ландеслига Щирия
8
Ландеслига Тирол
6
Ландеслига Залцбург
8
Ландеслига Каринтия
8
Азербайджан
>
Висша лига
5
Първа дивизия
2
Купа на Азербайджан
Албания
>
Суперлига
6
Лига 1
Купа на Албания
Супер Купа
Алжир
>
Лига 1
7
Лига 2
13
Купа на Алжир
7
Супер Купа
Лига П21
8
Англия
>
Премиър лийг
10
Чемпиъншип
12
Лига Едно
12
Лига Две
12
Нац. Лига
12
Нац. Лига Север
12
Нац. Лига Юг
12
ФА Къп
Купа на лигата
Истмиън лига
11
Премиър Лига 2
2
Южна лига
21
Северна Висша лига
10
Женска супер лига
6
Къмюнити Шийлд
Трофей на Футболната лига
ФА Трофи
Премиър лига Купа
1
Ангола
>
Джирабола
5
Андора
>
Първа дивизия
5
Втора Дивизия
2
Купа на Андора
2
Аржентина
>
Примера дивисион
Насионал Б
19
Примера B
11
Примера C
1
Примера D
Купа на професионалната лига
13
Торнео Федерал А
18
Копа Аржентина
4
Супер Купа
Лига на резервите
4
Летни турнири
Армения
>
Висша лига
5
Първа лига
2
Купа на Армения
Супер Купа
Аруба
>
Дивисион ди Онор
Бангладеш
>
Висша лига
5
Купа на Федерацията
1
Барбадос
>
Висша лига
Бахрейн
>
Висша лига
6
Втора дивизия
3
Купа на Краля
Купа на Бахрейн
Беларус
>
Висша Лига
8
Първа лига
Беларус Резерви
8
Купа на Беларус
Висша лига - Жени
5
Втора лига
Супер Купа
Купа на Беларус - жени
Белгия
>
Първа дивизия
6
Втора дивизия
8
Купа на Белгия
Супер Купа
Национална дивизия 1
2
Втора аматьорска дивизия - АКФФ
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ А
9
Втора аматьорска дивизия - ВФВ Б
9
Втора аматьорска дивизия Плейофи
Супер лига - жени
5
Първа Национална - Жени
8
Купа на Белгия - Жени
Про Лига П21
2
Белиз
>
Премиър лига
4
Бенин
>
Лига 1
18
Бермуда
>
Висша лига
5
Боливия
>
Професионална дивизия
2
Насионал Б
Босна
>
Премиър лига
6
Купа БиХ
Втора лига
8
РС
9
Ботсвана
>
Висша лига
8
Бразилия
>
Бразилейро Серия A
Серия Б
Серия C
Серия D
Акреано
2
Алагоано
1
Амапаензе
1
Амазоненсе
1
Баяно
1
Баяно 2
Бразиленсе
1
Капишаба
2
Кариока
1
Кариока 2
Катаринензе
1
Катаринензе 2
Сеаренсе
1
Сеаренсе 2
4
Гаучо
1
Гаучо 2
Гояно
1
Маранензе
1
Матогросенсе
1
Минейро
2
Минейро 2
Параенсе
1
Параибано
2
Параненсе
Параненсе 2
Паулиста
1
Паулиста А2
2
Паулиста А3
4
Паулиста Серия B
Пернамбукано
1
Пиаюензе
1
Потигуар
4
Рондониенсе
3
Рораймензе
2
Сержипано
1
Южно Матогросенсе
2
Токантинензе
1
Купа на Бразилия
Купа на Североизтока
Копа Паулиста
Суперкупа
Бразилейро U20
Кариока U20
Минейро U20
Параненсе U20
Паулиста U20
Бразилейро Жени
7
Паулиста Жени
Копа Рио
Копа Гауча
Купа на Бразилия П20
Копа Верде
Копа Сао Пауло - Младежи
Буркина Фасо
>
Висша лига
Бурунди
>
Лига А
Национална лига В
Купа на президента
България
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Трета лига - Югоизточна
10
Трета лига - Югозападна
9
Трета лига - Североизточна
6
Трета лига - Северозападна
6
Купа на България
Супер Купа
Венецуела
>
Примера Дивисион
7
Сегунда Дивисион
8
Виетнам
>
В.Лига 1
7
Лига V 2
5
Втора дивизия
6
Купа на Виетнам
Супер Купа
Габон
>
Национален шампионат D1
6
Гамбия
>
ГФА Лига
Гана
>
Висша лига
9
Гватемала
>
Лига Насионал
4
Примера Дивисион
Гвинея
>
Лига 1
8
Германия
>
Първа Бундеслига
9
Втора Бундеслига
9
Трета лига
10
Купа на Германия
Супер Купа
Регионална лига - Север
8
Регионална лига - Североизток
9
Регионална лига - Югозапад
9
Регионална лига - Запад
9
Регионална лига Байерн
11
Регионална лига - Плейофи
Оберлига NOFV Север
8
Оберлига NOFV Юг
3
Оберлига Шлезвиг-Холщайн
7
Оберлига Хамбург
10
Оберлига Бремен
3
Оберлига Нидерзаксен
4
Оберлига Вестфален
9
Оберлига Хесен
8
Оберлига Райнланд-Пфалц/Саар
10
Оберлига Байерн Север
9
Оберлига Байерн Юг
9
Оберлига Баден-Вюртемберг
9
Оберлига Мителхайм
4
Оберлига Байерн Плейофи
Оберлига Нидерхайн
5
Оберлига Плейофи
Юношеска Бундеслига
21
Купа на Германия - юноши
Бундеслига Жени
6
2. Бундеслига Жени
7
Купа на Германия - жени
2
Гибралтар
>
Национална лига
5
Грузия
>
Еровнули лига
5
Пирвели лига
5
Купа на Грузия
Гърция
>
Супер Лига
7
Супер Лига 2
4
Футболна Лига
Купа на Гърция
ДР Конго
>
Супер Лига
Дания
>
Суперлига
6
Първа Дивизия
6
Втора дивизия
2
Купа на Дания
2
Висша лига – жени
6
Джибути
>
Дивизия 1
5
Доминиканска република
>
ЛДФ
4
Египет
>
Премиер
9
Втора дивизия
10
Купа на Египет
Супер Купа
Еквадор
>
Серия А
8
Серия Б
1
Ел Салвадор
>
Примера Дивисион
Естония
>
Мейстрилига
5
Есилийга
5
Купа на Естония
Супер Купа
Етиопия
>
Висша лига
7
Замбия
>
Премиер Лига
Зимбабве
>
Висша лига
9
Израел
>
Премиер Лига
Лига Леумит
8
Държавна Купа
Тото Къп
Супер Купа
Индия
>
И-Лига
6
Супер Лига
6
Индонезия
>
Лига 1
7
Лига 2
Ирак
>
Премиър лига
1
Иран
>
ИПЛ
2
Лига 1
1
Хазфи Къп
Ирландия
>
Премиер лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Ирландия
Исландия
>
Премиер Лига
Първа дивизия
Втора Дивизия
Купа на Исландия
2
Купа на Лигата
Испания
>
Примера дивисион
10
Сегунда дивисион
11
Примера РФЕФ
20
Сегунда Б1
9
Сегунда Б2
9
Сегунда Б3
9
Сегунда Б4
9
Сегунда Б5
9
Купа на Краля
2a B Издигане
Супер Купа
Терсера Дивисион Г1
4
Терсера Дивисион Г2
7
Терсера Дивисион Г3
7
Терсера Дивисион Г4
1
Терсера Дивисион Г5
9
Терсера Дивисион Г6
9
Терсера Дивисион Г7
5
Терсера Дивисион Г8
8
Терсера Дивисион Г9
8
Терсера Дивисион Г10
5
Терсера Дивисион Г11
4
Терсера Дивисион Г12
3
Терсера Дивисион Г13
9
Терсера Дивисион Г14
7
Терсера Дивисион Г15
1
Терсера Дивисион Г16
4
Терсера Дивисион Г17
4
Терсера Дивисион Г18
2
Терсера Дивисион - Плейофи за издигане
Купа на федерацията
Примера дивисион - жени
8
Купа на Кралицата Жени
Италия
>
Серия А
10
Серия Б
10
Серия C
30
Купа на Италия
Супер Купа
Купа на Италия - Серия C
Серия D Група A
10
Серия D Група B
10
Серия D Група C
9
Серия D Група D
9
Серия D Група E
8
Серия D Група F
9
Серия D Група G
8
Серия D Група H
9
Серия D Група I
8
Серия D - Плейофи
Купа на Италия - Серия D
Примавера 1
9
Примавера 2
16
Примавера 3
12
Копа Италия Примавера
Серия А - жени
4
Копа Италия - жени
Йордания
>
Премиър лига
6
Дивизия 1
Шийлд Къп
Купа на Йордания
Казахстан
>
Премиър лига
6
Първа дивизия
Супер Купа
Купа на Казахстан
Камбоджа
>
К-Лига
5
Камерун
>
Елит 1
7
Елит 2
7
Канада
>
Канадска Премиър лига
Сокър Лига
Канадско Първенство
Катар
>
КСЛ
6
Дивизия 2
4
КСЛ Къп
Купа на Катар
Купа на Емира
Кения
>
Премиър лига
9
Супер Лига
7
Кипър
>
Първа Дивизия
7
Втора Дивизия
8
3. Дивизия
8
Купа на Кипър
Супер Купа
Киргизстан
>
Премиер Лига
4
Китай
>
Супер Лига
8
Лига едно
8
Лига две
10
ФА Къп
Супер Купа
Супер лига - жени
6
Колумбия
>
Примера А
Примера Б
8
Супер Купа
Купа на Колумбия
Косово
>
Суперлига
Купа на Косово
Коста Рика
>
Примера Дивисион
6
Лига де Аскенсо
7
Кот д'Ивоар
>
Лига 1
8
Куба
>
Първа дивизия
Кувейт
>
Премиър лига
5
Купа на Емира
Купа за короната на принца
Дивизия 1
2
Супер Купа
Кюрасао
>
Първа лига
Латвия
>
Вирслига
5
1. лига
Купа на Латвия
Лесото
>
Премиър лига
8
Либия
>
Премиер Лига
Ливан
>
Премиер Лига
3
Литва
>
А Лига
5
1 Лига
8
Купа на Литва
Супер Купа
Люксембург
>
Национална дивизия
8
Мавритания
>
Лига 1
6
Мавриций
>
Лига на Мавриций
2
Макао
>
Елитна лига
5
Малави
>
Супер Лига
Малайзия
>
Супер Лига
Премиър лига
Купа на Малайзия
Мали
>
Първа дивизия
Малта
>
Висша лига
7
Първа дивизия
ФА Трофей
4
Мароко
>
Ботола 1
Ботола 2
Купа на Трона
7
Мексико
>
Примера Дивисион
9
Лига де Аскенсо
3
Купа за Мексико
Лига Премиър Серия А
16
Лига Премиър Серия Б
8
Мианмар
>
Национална лига
Молдова
>
Национална дивизия
6
Купа на Молдова
Монголия
>
Премиер Лига
5
Непал
>
Дивизия А
Нигерия
>
Премиер Лига
9
Нидерландия
>
Ередивизия
9
Ерсте дивизие
11
Втора дивизия
9
Дерде Дивизие
18
Купа на Холандия
Супер Купа
Ередивизи Жени
6
Купа на Нидерландия (Ж)
Никарагуа
>
Примера дивисион
Първа лига U20
Нова Зеландия
>
Премиършип
Регионални лиги
19
Норвегия
>
Елитсериен
8
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
Купа НМ
ОАЕ
>
Футболна лига
7
Дивизия 1
8
Купа на Лигата
Президънтс Къп
Супер Купа
Оман
>
Професионална Лига
6
Купа на Султана
Палестина
>
Премиер Лига
Панама
>
Футболна лига
6
Парагвай
>
Примера Дивисион
4
Междинна дивизия
Купа на Парагвай
Перу
>
Примера Дивисион
9
Сегунда Дивисион
Двестагодишна купа
Копа Перу
Полша
>
Екстракласа
9
Първа Лига
9
Втора Лига
9
Купа на Полша
Супер Купа
Португалия
>
Лига Португалия
9
Сегунда Лига
9
Лига 3
10
Кампеонато де Португал
31
Купа на Португалия
Купа на Лигата
Супер Купа
Република Конго
>
Премиър лига
7
Руанда
>
Премиер Лига
8
Румъния
>
Първа Лига
8
Втора Лига
9
Купа на Румъния
Супер Купа
Русия
>
Премиер Лига
8
Първа Дивизия
9
ФНЛ 2 - Златна дивизия А
5
ФНЛ 2 - Сребърна дивизия А
ПФЛ - Запад
ПФЛ - Център
ПФЛ - Урал
ПФЛ - Изток
Кубок
ПФЛ - Юг
8
Супер Купа
САЩ
>
МЛС Лига
14
НАС Лига
ЮСЛ Чемпиъншип
10
Ю Ес Оупън Къп
Сан Марино
>
Шампионат
8
Копа Титано
Саудитска Арабия
>
Саудитска Про Лига
9
Дивизия 1
8
Кралска Купа
Супер Купа
Сев. Ирландия
>
Премиършип
2
Чемпиъншип
1
Купа на Ирландия
2
Премиършип Жени
Северна Македония
>
Първа лига
6
Втора лига
8
Купа на Македония
Сенегал
>
Лига 1
6
Сиера Леоне
>
Висша лига
5
Сингапур
>
С-Лига
Купа на Сингапур
Сирия
>
Премиер Лига
6
Купа на Сирия
Словакия
>
Фортуна Лига
6
2ра Лига
8
Купа на Словакия
Словения
>
Първа лига
3
Втора лига
8
Купа на Словения
Сомалия
>
Чемпиъншип
Судан
>
Премиер Лига
Суринам
>
Хууфдкласе
5
Сърбия
>
Суперлига
8
Първа лига
8
Купа на Сърбия
Таджикистан
>
Висша лига
Тайван
>
Премиер Лига
Тайланд
>
Висша лига
8
Тай лига 2
9
Тай лига 3
6
ФА Къп
Купа на Лигата
Танзания
>
Лиги Куу Бара
5
Того
>
Национален шампионат
8
Тринидад и Тобаго
>
ТТ Про Лига
Тунис
>
Висша лига
Купа на Тунис
Лига 2
Туркменистан
>
Йокари лига
4
Турция
>
Супер Лига
10
ТФФ Първа Лига
9
ТФФ Втора Лига
18
ТФФ Трета Лига
21
Купа на Турция
Супер Купа
Уганда
>
Премиер Лига
7
Уелс
>
Премиер
4
Първа Дивизия
15
Кимру Алианс
Купа на Лигата
ФА Къп
1
Узбекистан
>
Професионална Футболна Лига
7
Купа на Узбекистан
Украйна
>
Премиер Лига
8
Първа лига
10
Купа на Украйна
Супер Купа
Друха лига
6
Унгария
>
НБ I
6
НБ II
9
Купа на Унгария
Уругвай
>
Примера Дивисион
8
Сегунда Дивисион
6
Супер Купа
Фарьорски острови
>
Висша лига
5
Първа дивизия
5
Купа на Фарьорските острови
Фиджи
>
Висша лига
5
Филипини
>
Футболна лига
Финландия
>
Вейкауслига
Икьонен
Каконен
Купа на Финладия
Франция
>
Лига 1
9
Лига 2
10
Национал
9
Национал 2
4
Купа на лигата
Купа на Франция
Супер Купа
Национал 3: Оверн-Рона-Алпи
Национал 3: Бургундия-Франш Конте
Национал 3: Бретан
Национал 3: Сентр-Вал дьо Лоар
Национал 3: Гранд Ест
Национал 3: О-де-Франс
Национал 3: Нормандия
Национал 3: Нова Аквитания
Национал 3: Окситания
Национал 3: Париж Ил дьо Франс
Национал 3: Корсика-Средиземноморие
Национал 3: Пеи дьо ла Лоар
Дивизия 1 - Жени
6
Хаити
>
Национален шампионат
7
Хонг Конг
>
Висша лига
5
Втора дивизия
6
ФА Къп
Хондурас
>
Лига Насионал
5
Хърватска
>
Първа лига
5
Втора лига
5
Купа на Хърватия
Супер Купа
Черна гора
>
Първа черногорска лига
5
Дивизия 2
5
Купа на Черна гора
Чехия
>
Синот Лига
8
2. Лига
7
ЧФЛ
16
МСФЛ
9
Купа на Чехия
1
Дивизия A
8
Дивизия B
8
Дивизия C
8
Дивизия D
8
Дивизия E
8
Дивизия F
8
Чили
>
Първа дивизия
8
Втора Дивизия
8
Купа на Чили
Супер Купа
Швейцария
>
Суперлига
6
Чалъндж Лига
5
Купа на Швейцария
Швеция
>
Алсвенскан
8
Суперетан
8
Див 1 Север
8
Див 1 Юг
8
Дивизия 1 - Изпадане
Купа на Швеция
Шотландия
>
Шотландия Премиършип
6
Чемпиъншип
5
Лига 1
5
Лига 2
5
ФА Къп
Купа на Лигата
Чалъндж Къп
ЮАР
>
Премиър лига
7
Национална първа дивизия
8
Недбанк Къп
MTN 8 Къп
Южна Корея
>
К Лига 1
6
К Лига 2
6
Национална Лига
8
ФА Къп
Ямайка
>
Премиър лига
7
Япония
>
Джей-лига
10
Джей лига 2
10
J3 Лига
10
Футболна лига
8
Купа Лига Джей
Купа на Императора
Супер Купа
Международни
Африка
>
Купа на нациите
Купа на нациите квалификации
CAF Супер Купа
Африканска Шампионска лига
4
КАФ Купа на конфедерациите
4
Шампионат на африканските нации
Купа КОСАФА
Азия
>
АФК Купа
АФК Шампионска лига
Купа на Азия
Купа на нациите от Залива
Австралия и Океания
>
Купа на нациите ОФК
OFC Шампионска лига
Европа
>
Шампионска лига на УЕФА
Лига Европа
Европейско първенство
Лига на нациите УЕФА
Супер купа на Европа
Евро U21 Квалиф.
Евро квалификации
Евро U21
Лига на конференциите
ЕВРО Жени
Шампионска лига - Жени
2
Северна и Централна Америка
>
КОНКАКАФ Шампионска лига
Златна купа
КОНКАКАФ Лига
Купа на Лигата
КОНКАКАФ Лига на нациите
Южна Америка
>
Копа Либертадорес
Копа Судамерикана
Копа Америка
Рекопа Судамерикана
Свят
>
Световно първенство
Световно клубно първенство
Световни квалификации ОФК
Купа на конфедерациите
Световни квалификации КОНКАКАФ
Световни квалификации АФК
Световни квалификации КОНМЕБОЛ
Световно първенство Жени
Световни квалификации КАФ
Световни квалификации УЕФА
Приятелски клубни срещи
Олимпийски игри
Олимпийски игри - жени
Финалисима
Клуб Чалъндж Къп
Статистика футболисти Дания - Суперлига
Прогнози
Tенденции
Класиране
Форма
Резултати
Програма
Статистика
1X2
Под/Над 2.5
ПП/КР
Гол/Гол
Двоен шанс
Голмайстори
Хендикап
Корнери
Футболист
Голове
Дузпа
Автогол
Картони
Картони
Отбор
1.
Gue-sung Cho
16
7
-
4
-
Мидтиланд
2.
Patrick Mortensen
12
5
-
1
-
АГФ Орхус
3.
Alexander Lind
11
-
-
2
1
Силкеборг
4.
Louicius Don Deedson
10
-
-
5
-
Одензе
5.
Nicolai Vallys
10
-
-
1
-
Брьондби
6.
Bashkim Kadrii
9
1
-
2
-
Одензе
7.
Tobias Bech Kristensen
9
-
-
3
-
АГФ Орхус
8.
Andri Gudjohnsen
8
-
-
2
-
Лингби
9.
Anosike Ementa
8
-
-
7
-
Виборг ФФ
10.
Marcus Ingvartsen
8
3
-
-
-
Нордселанд
11.
Mathias Kvistgaarden
8
-
-
4
-
Брьондби
12.
Ohi Omoijuanfo
8
2
-
3
-
Брьондби
13.
R. Bardghji
7
-
-
-
-
ФК Копенхаген
14.
Diogo Gonçalves
7
4
-
4
-
ФК Копенхаген
15.
German Onugkha
7
-
-
3
1
Вейле
16.
Mohamed Elyounoussi
7
-
-
1
-
ФК Копенхаген
17.
G. Onugkha
7
-
-
1
1
Вейле
18.
Roony Bardghji
7
-
-
2
-
ФК Копенхаген
19.
Elias Achouri
6
-
-
11
-
ФК Копенхаген
20.
Ola Brynhildsen
6
-
-
1
-
Мидтиланд
21.
Søren Tengstedt
6
3
-
-
-
Силкеборг
22.
Darío Osorio
5
-
-
-
-
Мидтиланд
23.
Ernest Nuamah
5
-
-
1
-
Нордселанд
24.
Frederik Gytkjær
5
1
-
1
-
Лингби
25.
Martin Frese
5
-
-
6
-
Нордселанд
26.
Simen Bolkan Nordli
5
2
-
1
-
Рандерс ФК
27.
Stefán Teitur Þórðarson
5
-
-
2
-
Силкеборг
28.
Viktor Claesson
5
-
-
1
-
ФК Копенхаген
29.
Yuito Suzuki
5
-
-
-
-
Брьондби
30.
Alfreð Finnbogason
4
-
-
-
-
Лингби
31.
Benjamin Nygren
4
-
-
2
-
Нордселанд
32.
Filip Bundgaard
4
2
-
1
-
Рандерс ФК
33.
Jordan Larsson
4
-
-
3
-
ФК Копенхаген
34.
Oliver Sörensen
4
-
-
4
-
Мидтиланд
35.
Tobias Thomsen
4
-
-
1
-
Хвидовре
36.
Andreas Schjelderup
3
-
-
-
-
Нордселанд
37.
Aral Şimşir
3
-
-
2
-
Мидтиланд
38.
Callum McCowatt
3
-
-
-
-
Силкеборг
39.
Charles
3
-
-
8
-
Мидтиланд
40.
Christian Jakobsen
3
-
-
3
-
Хвидовре
41.
Franculino
3
-
-
-
-
Мидтиланд
42.
Franculino Djú
3
-
-
-
-
Мидтиланд
43.
Frederik Tingager
3
-
-
-
-
АГФ Орхус
44.
Henrik Dalsgaard
3
-
-
2
-
Мидтиланд
45.
Ibrahim Osman
3
-
-
3
-
Нордселанд
46.
Isak Steiner Jensen
3
-
-
-
-
Виборг ФФ
47.
Josip Radošević
3
-
-
3
-
Брьондби
48.
Kian Hansen
3
-
1
3
-
Нордселанд
49.
Lasso Coulibaly
3
-
-
2
-
Рандерс ФК
50.
Lirim Qamili
3
1
-
3
-
Хвидовре
51.
Magnus Knudsen
3
-
-
6
-
АГФ Орхус
52.
Marko Divković
3
-
-
2
-
Брьондби
53.
Orri Steinn Óskarsson
3
-
-
-
-
ФК Копенхаген
54.
Rasmus Falk Jensen
3
-
-
4
-
ФК Копенхаген
55.
Stephen Odey
3
-
-
3
-
Рандерс ФК
56.
Tochi Chukwuani
3
-
-
6
-
Лингби
57.
Tonni Adamsen
3
-
-
3
-
Силкеборг
58.
Adamo Nagalo
2
-
-
2
-
Нордселанд
59.
Alassana Jatta
2
-
-
-
-
Виборг ФФ
60.
Andreas Smed
2
-
-
-
-
Хвидовре
61.
Björn Kopplin
2
-
-
-
-
Рандерс ФК
62.
Conrad Harder
2
-
-
5
-
Нордселанд
63.
Daniel Høegh
2
-
-
1
-
Рандерс ФК
64.
D. Goncalves
2
1
-
-
-
ФК Копенхаген
65.
Han-beom Lee
2
-
-
-
-
Мидтиланд
66.
Ibrahim Said
2
-
-
6
1
Виборг ФФ
67.
Isaac Moreno
2
-
-
-
-
Вейле
68.
Janni Serra
2
-
-
-
-
АГФ Орхус
69.
Jeppe Tverskov
2
-
-
2
-
Нордселанд
70.
Kolbeinn Birgir Finnsson
2
-
-
4
1
Лингби
71.
Lukas Lerager
2
-
-
1
-
ФК Копенхаген
72.
Mads Hansen
2
-
-
-
-
Нордселанд
73.
Mads Söndergaard
2
-
-
3
-
Виборг ФФ
74.
Magnus Fredslund
2
-
-
5
-
Хвидовре
75.
Magnus Mattsson
2
-
-
1
-
ФК Копенхаген
76.
Marcel Rømer
2
-
-
2
-
Лингби
77.
Mario Dorgeles
2
-
-
-
-
Нордселанд
78.
Nicolai Poulsen
2
-
-
10
-
АГФ Орхус
79.
Paulinho
2
-
-
8
2
Мидтиланд
80.
Pelle Mattsson
2
-
-
4
-
Силкеборг
81.
Rami Al Hajj
2
1
-
7
-
Одензе
82.
Sævar Atli Magnússon
2
-
-
2
-
Лингби
83.
Sean Klaiber
2
-
-
-
-
Брьондби
84.
Serginho
2
-
-
2
-
Виборг ФФ
85.
Simon Makienok
2
-
1
1
-
Хвидовре
86.
Victor Froholdt
2
-
-
-
-
ФК Копенхаген
87.
Adam Gabriel
1
-
-
4
-
Мидтиланд
88.
Alasana Manneh
1
-
-
4
-
Одензе
89.
Anders Klynge
1
-
-
1
-
Силкеборг
90.
Andreas Bjelland
1
-
-
2
-
Лингби
91.
Andreas Cornelius
1
-
-
-
-
ФК Копенхаген
92.
Casper Kaarsbo Winther
1
-
-
4
3
Лингби
93.
Charly Horneman
1
-
-
1
-
Одензе
94.
Denis Vavro
1
-
1
2
-
ФК Копенхаген
95.
K. Diks
1
-
-
-
-
ФК Копенхаген
96.
Dimitris Emmanouilidis
1
-
-
-
-
Вейле
97.
Ernest Agyiri
1
-
-
-
-
Рандерс ФК
98.
M. Fenger
1
-
-
-
-
Одензе
99.
Franco Tongya
1
-
-
-
-
Одензе
100.
Frederik Alves Ibsen
1
-
-
7
-
Брьондби
101.
Håkon Evjen
1
-
-
-
-
Брьондби
102.
Hamza Barry
1
-
-
1
-
Вейле
103.
Hugo Andersson
1
-
-
2
-
Рандерс ФК
104.
Isak Jensen
1
-
-
-
-
Виборг ФФ
105.
Jacob Bonde
1
-
-
1
-
Виборг ФФ
106.
Jacob Rasmussen
1
-
-
5
-
Брьондби
107.
Jakob Bonde
1
-
-
-
-
Виборг ФФ
108.
Jasin Assehnoun
1
-
-
2
-
Вейле
109.
Jeffrey Papayaw Adjei-Broni
1
-
-
2
-
Хвидовре
110.
Johannes Selven
1
-
-
-
-
Одензе
111.
John Björkengren
1
-
1
4
-
Рандерс ФК
112.
Jordi Vanlerberghe
1
-
-
1
-
Брьондби
113.
Kevin Diks
1
-
-
6
-
ФК Копенхаген
114.
Kolbeinn Finnsson
1
-
-
1
-
Лингби
115.
Kristian Kirkegaard
1
-
-
1
-
Вейле
116.
Mads Bech Sörensen
1
-
-
1
-
Мидтиланд
117.
Magnus Jensen
1
-
3
3
-
Лингби
118.
Mathias Greve
1
-
-
3
-
Брьондби
119.
Mikkel Duelund
1
-
-
-
-
АГФ Орхус
120.
Mohamed Turay
1
-
-
1
-
Одензе
121.
Mohammed Fuseini
1
-
-
-
-
Рандерс ФК
122.
Nicholas Mickelson
1
-
-
1
-
Одензе
123.
Nigel Thomas
1
-
-
3
-
Виборг ФФ
124.
Oliver Antman
1
-
-
-
-
Нордселанд
125.
Oliver Bundgaard Kristensen
1
-
-
2
-
Виборг ФФ
126.
Oliver Provstgaard
1
-
-
2
-
Вейле
127.
Oliver Sørensen
1
-
2
-
-
Мидтиланд
128.
Oliver Villadsen
1
-
-
1
-
Нордселанд
129.
Pascal Gregor
1
-
-
4
-
Лингби
130.
Raúl Albentosa
1
-
-
10
-
Вейле
131.
Raúl Albentosa
1
-
-
1
-
Вейле
132.
Renato Júnior
1
-
-
2
1
Виборг ФФ
133.
Saeid Ezatolahi
1
-
-
8
-
Вейле
134.
A. Simsir
1
-
-
1
-
Мидтиланд
135.
Srdjan Kuzmic
1
-
-
3
-
Виборг ФФ
136.
Sverrir Ingi Ingason
1
-
-
2
2
Мидтиланд
137.
T. Thomsen
1
-
-
-
-
Хвидовре
138.
Tobias Anker
1
-
-
1
-
АГФ Орхус
139.
Tobias Lauritsen
1
-
-
2
1
Вейле
140.
Tobias Slotsager
1
-
-
3
-
Одензе
141.
Valdemar Lund Jensen
1
-
-
1
-
ФК Копенхаген
142.
Wessel Dammers
1
-
-
3
1
Рандерс ФК
143.
Žan Zaletel
1
-
-
-
-
Виборг ФФ
144.
Ahmed Iljazovski
-
-
-
5
-
Хвидовре
145.
Alen Mustafić
-
-
-
2
-
Одензе
146.
Alexander Busch
-
-
-
4
-
Силкеборг
147.
André Rømer
-
-
-
2
-
Мидтиланд
148.
André Römer
-
-
-
1
-
Мидтиланд
149.
Andreas Hansen
-
-
-
1
-
Нордселанд
150.
Armin Gigović
-
-
-
4
-
Мидтиланд
151.
Aske Adelgaard
-
-
-
2
-
Одензе
152.
Azer Bušuladžić
-
-
-
1
-
Вейле
153.
Bailey Peacock-Farrell
-
-
-
1
1
АГФ Орхус
154.
Birger Meling
-
-
-
1
-
ФК Копенхаген
155.
Bjørn Paulsen
-
-
-
2
-
Одензе
156.
Blás Riveros
-
-
-
1
-
Брьондби
157.
Brian Hamalainen
-
-
-
3
-
Лингби
158.
Christian Kjelder Rasmussen
-
-
-
2
-
Нордселанд
159.
Christian Sørensen
-
-
-
2
-
ФК Копенхаген
160.
Clement Bischoff
-
-
-
3
-
Брьондби
161.
Daniel Anyembe
-
-
-
1
-
Виборг ФФ
162.
Daniel Svensson
-
-
-
2
-
Нордселанд
163.
Daniel Wass
-
-
-
5
-
Брьондби
164.
David Čolina
-
-
-
1
-
Вейле
165.
Dejan Joksimovic
-
-
-
5
-
Лингби
166.
Denis Kolinger
-
-
-
7
-
Вейле
167.
Ebenezer Ofori
-
-
-
1
-
Вейле
168.
Edgar Babayan
-
-
-
1
-
Рандерс ФК
169.
Elias Jelert
-
-
-
4
-
ФК Копенхаген
170.
Emiliano Martínez
-
-
-
2
-
Мидтиланд
171.
Enock Kofi Otoo
-
-
-
1
-
Лингби
172.
Eric Kahl
-
-
-
7
-
АГФ Орхус
173.
Felix Beijmo
-
-
-
4
-
АГФ Орхус
174.
Filip Djukic
-
-
-
2
-
Хвидовре
175.
Filip Helander
-
-
-
1
-
Одензе
176.
Frederik Brandhof
-
-
-
4
1
АГФ Орхус
177.
Freyr Alexandersson
-
-
-
2
-
Лингби
178.
G. Sorensen
-
-
-
1
-
Вейле
179.
Gift Links
-
-
-
3
-
АГФ Орхус
180.
Gilli Rólantsson
-
-
-
2
-
Вейле
181.
H. Andersson
-
-
-
1
-
Рандерс ФК
182.
Hans Christian Bernat
-
-
-
1
-
Одензе
183.
Henrik Heggheim
-
-
-
3
1
Брьондби
184.
Ivan Prelec
-
-
-
2
-
Вейле
185.
Iver Fossum
-
-
-
1
-
Мидтиланд
186.
Júnior Brumado
-
-
-
1
-
Мидтиланд
187.
Jacob Andersen
-
-
-
3
-
АГФ Орхус
188.
Jacob Neestrup Hansen
-
-
-
3
-
ФК Копенхаген
189.
Jakob Vester Nielsen
-
-
-
2
-
Виборг ФФ
190.
James Gomez
-
-
-
1
-
Одензе
191.
Jan Žambůrek
-
-
-
1
-
Виборг ФФ
192.
Jean Manuel Mbom
-
-
-
2
-
Виборг ФФ
193.
Jean-Manuel Mbom
-
-
-
2
-
Виборг ФФ
194.
Jeppe Grønning
-
-
-
1
-
Виборг ФФ
195.
Jeppe Grönning
-
-
-
1
-
Виборг ФФ
196.
Jeppe Kudsk
-
-
-
2
-
Рандерс ФК
197.
Jesper Hansen
-
-
-
1
-
АГФ Орхус
198.
Johannes Hoff Thorup
-
-
-
1
-
Нордселанд
199.
Jonas Gemmer
-
-
-
8
-
Хвидовре
200.
Jonas Lössl
-
-
-
3
-
Мидтиланд
201.
Kaare Barslund
-
-
-
1
-
Нордселанд
202.
Kamil Grabara
-
-
-
2
-
ФК Копенхаген
203.
Kasper Kusk
-
-
-
1
-
Силкеборг
204.
Kevin Tshiembe
-
-
-
1
1
Брьондби
205.
Kristoffer Olsson
-
-
-
2
-
Мидтиланд
206.
L. Qamili
-
-
-
1
-
Хвидовре
207.
Leeroy Owusu
-
-
-
3
-
Одензе
208.
Lubambo Musonda
-
-
-
2
-
Силкеборг
209.
Lucas Hey
-
-
-
2
-
Нордселанд
210.
Lucas Lissens
-
-
-
1
-
Лингби
211.
Lucas Lund Pedersen
-
-
-
1
-
Виборг ФФ
212.
M. Elyounoussi
-
-
-
1
-
Рандерс ФК
213.
M. Lindberg
-
-
-
1
1
Хвидовре
214.
Mads Albaek
-
-
-
1
-
Рандерс ФК
215.
Mads Emil Madsen
-
-
-
2
-
АГФ Орхус
216.
Mads Enggård
-
-
-
5
-
Рандерс ФК
217.
Magnus Westergaard
-
-
-
2
-
Виборг ФФ
218.
Marc Muniesa
-
-
-
8
-
Лингби
219.
Marc Nielsen
-
-
-
2
-
Хвидовре
220.
Marcel Römer
-
-
-
1
-
Лингби
221.
Marcus Lindberg
-
-
-
2
1
Хвидовре
222.
Marius Elvius
-
-
-
2
-
Вейле
223.
Mark Brink
-
-
-
4
-
Силкеборг
224.
Markus Gustav Jensen
-
-
-
1
-
Одензе
225.
Martin Spelmann
-
-
-
3
-
Хвидовре
226.
Mathias Andreasen
-
-
-
1
-
Хвидовре
227.
Mats Knoester
-
-
-
3
-
Рандерс ФК
228.
Matti Olsen
-
-
-
7
-
Хвидовре
229.
Miiko Albornoz
-
-
-
3
-
Вейле
230.
Mikael Anderson
-
-
-
2
-
АГФ Орхус
231.
Mikael Anderson
-
-
-
1
-
АГФ Орхус
232.
Mikel Gogorza
-
-
-
1
-
Мидтиланд
233.
Mikel Johan Gogorza Krüger-Johnsen
-
-
-
1
-
Мидтиланд
234.
Mikkel Kallesøe
-
-
-
2
-
Рандерс ФК
235.
Mikkel Mejlstrup Pedersen
-
-
-
2
-
Рандерс ФК
236.
Mohammed Diomande
-
-
-
6
-
Нордселанд
237.
Musa Juwara
-
-
-
2
-
Вейле
238.
Nathan Trott
-
-
-
2
-
Вейле
239.
Nicklas Mouritsen
-
-
-
1
-
Одензе
240.
Nicolai Boilesen
-
-
-
1
-
ФК Копенхаген
241.
Nicolai Larsen
-
-
-
1
-
Силкеборг
242.
Nicolas Bürgy
-
-
-
2
-
Виборг ФФ
243.
Nikolaj Geertsen
-
-
-
3
-
Хвидовре
244.
Nils Mortimer
-
-
-
2
-
Виборг ФФ
245.
O. Brynhildsen
-
-
-
1
-
Мидтиланд
246.
Oliver Bundgaard
-
-
-
1
-
Виборг ФФ
247.
Oliver Olsen
-
-
-
8
-
Рандерс ФК
248.
Oliver Sonne
-
-
-
6
-
Силкеборг
249.
Oliver Zandén
-
-
-
2
-
Рандерс ФК
250.
Oscar Schwartau
-
-
-
2
-
Брьондби
251.
Parfait Bizoza
-
-
-
1
-
Лингби
252.
Patrick Pentz
-
-
-
1
-
Брьондби
253.
Patrik Carlgren
-
-
-
2
-
Рандерс ФК
254.
Per Frandsen
-
-
-
2
-
Хвидовре
255.
Peter Ankersen
-
-
-
2
-
ФК Копенхаген
256.
Philip Rejnhold
-
-
-
3
-
Хвидовре
257.
R. Albentosa
-
-
-
1
-
Вейле
258.
R. Falk
-
-
-
1
-
ФК Копенхаген
259.
Rasmus Lauritsen
-
-
-
1
-
Брьондби
260.
Rocco Ascone
-
-
-
1
-
Нордселанд
261.
Sory Kaba
-
-
-
1
-
Мидтиланд
262.
Stefan Gartenmann
-
-
-
1
1
Мидтиланд
263.
Stefan Velkov
-
-
-
4
-
Вейле
264.
Sven Köhler
-
-
-
8
-
Одензе
265.
Sverrir Ingi Ingason
-
-
-
2
-
Мидтиланд
266.
T. Lauritsen
-
-
-
1
-
Вейле
267.
Tammer Bany
-
-
-
2
-
Рандерс ФК
268.
Thomas Gundelund
-
-
-
2
-
Вейле
269.
Thomas Jørgensen
-
-
-
1
-
Хвидовре
270.
Thomas Kristensen
-
-
-
2
-
АГФ Орхус
271.
Thomas Thomasberg
-
-
-
3
-
Мидтиланд
272.
Tobias Mølgaard
-
-
-
1
-
АГФ Орхус
273.
Tobias Salquist
-
-
-
2
-
Силкеборг
274.
Tobias Storm
-
-
-
2
-
Лингби
275.
Tom Trybull
-
-
-
3
-
Одензе
276.
Uwe Rösler
-
-
-
4
-
АГФ Орхус
277.
W. Kaastrup
-
-
-
1
-
Рандерс ФК
278.
William Elgaard Kaastrup
-
-
-
1
-
Рандерс ФК
279.
Willy Kumado
-
-
-
2
-
Лингби
280.
Yeni N'Gbakoto
-
-
-
1
-
Вейле
281.
Yousef Salech
-
-
-
1
-
Брьондби
282.
Zan Zaletel
-
-
-
1
-
Виборг ФФ
283.
Andreas Alm
-
-
-
-
3
Одензе
284.
Pablo Ortiz
-
-
-
-
1
Мидтиланд
Избрана среща
Zw1
ЗПК Кариба
Нгези Платинъм Старс
28/03/2024 15:00
1
Суперлига Редовен сезон
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Мидтиланд
48
22
15
3
4
20
2
Брьондби
47
22
14
5
3
24
3
ФК Копенхаген
45
22
14
3
5
22
4
Нордселанд
37
22
10
7
5
14
5
АГФ Орхус
36
22
9
9
4
5
6
Силкеборг
27
22
8
3
11
-4
7
Одензе
24
22
6
6
10
-7
8
Лингби
23
22
6
5
11
-12
9
Виборг ФФ
23
22
6
5
11
-13
10
Рандерс ФК
23
22
5
8
9
-14
11
Вейле
19
22
4
7
11
-7
12
Хвидовре
11
22
2
5
15
-28
Суперлига Шампионска Група
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
ФК Копенхаген
0
0
0
0
0
0
2
Нордселанд
0
0
0
0
0
0
3
Мидтиланд
0
0
0
0
0
0
4
АГФ Орхус
0
0
0
0
0
0
5
Силкеборг
0
0
0
0
0
0
6
Брьондби
0
0
0
0
0
0
Суперлига Група на изпадащите
КЛАСИРАНЕ
Т
М
П
Р
З
+/-
1
Одензе
0
0
0
0
0
0
2
Лингби
0
0
0
0
0
0
3
Виборг ФФ
0
0
0
0
0
0
4
Вейле
0
0
0
0
0
0
5
Рандерс ФК
0
0
0
0
0
0
6
Хвидовре
0
0
0
0
0
0
Прогноза на деня
CLW
ПСЖ (Ж)
Hacken W
28/03/2024 22:00
1
Минимум 3 символа
Всички резулати за
Отбор
Първенство
Среща
Програма