Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

Прогнози за голмайстори Чехия 2. Лига

Домакин - Гост Футболист Вероятност в % Най-висок коеф. Резултат
Кръг 21
Cz2
СК ПростейовБаник Соколов
06/06/2020 17:00
J. Koudelka
M. Lutonsky
P. Slamena
18%
15%
13%
-
-
-
FT
1 - 0
(1 - 0)
Cz2
Виктория ЖижковЛисен
06/06/2020 17:00
M. Vintr
J. Divis
A. Batioja
28%
27%
27%
-
-
-
FT
2 - 1
(1 - 0)
Cz2
Усти над ЛабемВарнсдорф
06/06/2020 17:00
L. Matejka
D. Breda
Y. Drame
45%
26%
24%
-
-
-
FT
2 - 3
(1 - 1)
Cz2
ПардубицеВитковице
07/06/2020 17:00
M. Hlavaty
T. Celustka
J. Jerabek
38%
28%
27%
-
-
-
Cz2
Збройовка БърноТринец
07/06/2020 17:00
J. Prichystal
A. Rusek
O. Vanek
29%
27%
20%
-
-
-
Cz2
ВишеградХрудим
07/06/2020 17:00
T. Cvancara
D. Vasulin
M. Nitriansky
38%
20%
18%
-
-
-
Cz2
ВлашимДукла Прага
07/06/2020 17:00
L. Holik
L. Janda
V. Hadascok
32%
22%
18%
-
-
-
Cz2
Височина ИхлаваХрадец Кралове
08/06/2020 18:00
S. Klobasa
A. Vlkanova
L. Jawo
43%
38%
26%
-
-
-
Кръг 20
Cz2
ТринецСК Простейов
02/06/2020 17:00
F. Kubala
L. Akulinin
I. Bedecs
29%
19%
18%
-
-
-
FT
0 - 0
(0 - 0)
Cz2
ХрудимХрадец Кралове
02/06/2020 17:00
A. Vlkanova
D. Vasulin
K. Zbrozek
37%
27%
15%
-
-
-
FT
2 - 2
(0 - 1)
Cz2
ВарнсдорфВиктория Жижков
02/06/2020 17:00
A. Batioja
J. Divis
L. Gil
27%
21%
19%
-
-
-
FT
0 - 4
(0 - 1)
Cz2
ЛисенВисочина Ихлава
02/06/2020 17:00
S. Klobasa
J. Hladik
M. Vintr
37%
25%
23%
-
-
-
FT
1 - 1
(0 - 0)
Cz2
Усти над ЛабемВлашим
03/06/2020 17:00
L. Matejka
L. Janda
F. A. Bassey
44%
28%
21%
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)
Cz2
Баник СоколовПардубице
03/06/2020 18:00
J. Jerabek
M. Hlavaty
M. Kohut
24%
23%
15%
-
-
-
FT
1 - 2
(0 - 1)
Cz2
ВитковицеЗбройовка Бърно
04/06/2020 17:00
J. Prichystal
A. Fousek
A. Rusek
35%
21%
17%
-
-
-
FT
2 - 3
(0 - 2)
Cz2
Дукла ПрагаВишеград
04/06/2020 18:00
L. Holik
T. Cvancara
V. Hadascok
43%
29%
23%
-
-
-
FT
2 - 0
(1 - 0)

Топ трендове 2. Лига

Голмайстори

Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
1.S. Klobasa 10 - - 1 - Височина Ихлава
2.L. Matejka 10 1 - 4 - Усти над Лабем
3.A. Vlkanova 9 2 - 6 - Храдец Кралове
4.T. Cvancara 8 - - 4 - Вишеград
5.L. Holik 8 - - 3 - Дукла Прага
6.F. Kubala 7 2 - 2 - Тринец
7.J. Prichystal 7 - - - - Збройовка Бърно
8.D. Breda 6 - - 4 - Варнсдорф
9.J. Divis 6 1 - 1 1 Виктория Жижков
10.Y. Drame 6 - - 1 - Усти над Лабем
11.J. Hladik 6 1 - 5 - Лисен
12.M. Hlavaty 6 - - 5 - Пардубице
13.J. Jerabek 6 4 - 4 - Пардубице
14.E. Micovcak 6 - - 4 1 Варнсдорф
15.A. Rusek 6 - - 1 - Збройовка Бърно


КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
1. Пардубице 47 20 15 2 3 38 12 26
2. Збройовка Бърно 41 20 12 5 3 41 20 21
3. Дукла Прага 38 20 12 2 6 40 27 13
4. Виктория Жижков 38 21 12 2 7 38 25 13
5. Храдец Кралове 36 20 10 6 4 38 22 16
6. Височина Ихлава 36 20 10 6 4 37 25 12
7. Усти над Лабем 29 21 8 5 8 31 30 1
8. Тринец 27 20 6 9 5 27 25 2
9. Лисен 26 21 6 8 7 35 34 1
10. СК Простейов 26 21 6 8 7 22 29 -7
11. Хрудим 25 20 7 4 9 26 38 -12
12. Вишеград 21 20 6 3 11 26 32 -6
13. Варнсдорф 21 21 5 6 10 29 51 -22
14. Влашим 18 20 5 3 12 18 31 -13
15. Баник Соколов 11 21 2 5 14 17 39 -22
16. Витковице 10 20 2 4 14 21 44 -23