Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Статистика футболисти Чехия - Синот Лига

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.N. Komlichenko 7 1 - 3 - Млада Болеслав
    2.G. Kanga 6 3 - 1 - Спарта Прага
    3.M. Mesanovic 6 2 - 3 - Млада Болеслав
    4.J. Plsek 6 2 - - - Сигма Оломоуц
    5.M. Skoda 6 - - 1 - Прибрам
    6.J. Husbauer 4 - - 2 - Славия Прага
    7.J. Kopic 4 - - 2 - Виктория Пилзен
    8.J. Matousek 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    9.R. Potocny 4 2 - 4 - Слован Либерец
    10.J. Sykora 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    11.P. Bucha 3 - - 3 - Млада Болеслав
    12.A. Hlozek 3 - - - - Спарта Прага
    13.M. Krmencik 3 - - 2 - Виктория Пилзен
    14.N. Kuzmanovic 3 - - 1 - Баник Острава
    15.J. Mares 3 - - 4 1 Теплице
    16.M. Petran 3 - - 1 - Карвина
    17.T. Poznar 3 - - 3 - Злин
    18.L. Provod 3 - - 1 - Чешке Будьовице
    19.T. Smola 3 - - 2 - Баник Острава
    20.B. Tetteh 3 - - 2 - Спарта Прага
    21.M. Alvir 2 - - 1 - Прибрам
    22.Azevedo 2 - - 1 - Баник Острава
    23.P. Brandner 2 - - 1 - Чешке Будьовице
    24.L. Budinsky 2 - - - - Млада Болеслав
    25.V. Coufal 2 - - 1 - Славия Прага
    26.R. Dedic 2 - - 2 - Опава
    27.M. Dolezal 2 - - 1 - Баумит Яблонец
    28.M. Hala 2 - - - - Сигма Оломоуц
    29.M. Hasek 2 - - 2 - Спарта Прага
    30.M. Havel 2 - - - - Бохемианс 1905
    31.P. Hronek 2 - - 2 - Бохемианс 1905
    32.V. Jovovic 2 - - - - Баумит Яблонец
    33.L. Kalvach 2 - - 2 - Виктория Пилзен
    34.I. Keita 2 - - 3 - Бохемианс 1905
    35.J. Kovarik 2 - - - - Виктория Пилзен
    36.L. Kozak 2 - - 2 - Спарта Прага
    37.J. Krob 2 - - - - Баумит Яблонец
    38.T. Malinsky 2 - - 1 - Слован Либерец
    39.D. Masek 2 - - - - Злин
    40.M. Nespor 2 - - 2 - Сигма Оломоуц
    41.P. Olayinka 2 - - - - Славия Прага
    42.J. Pesek 2 - - 1 - Слован Либерец
    43.M. Petrzela 2 - - 1 - Словачко
    44.J. Podany 2 - - - - Бохемианс 1905
    45.M. Rabusic 2 - - - - Чешке Будьовице
    46.N. Stanciu 2 - - - - Славия Прага
    47.K. Vacek 2 1 - 1 1 Бохемианс 1905
    48.J. Vodhanel 2 - - 3 - Бохемианс 1905
    49.T. Zajic 2 - - 2 - Словачко
    50.M. Baros 1 - - - - Баник Острава
    51.D. Bartek 1 - - 1 - Бохемианс 1905
    52.J. Brabec 1 - - 1 - Виктория Пилзен
    53.M. Bukata 1 - - 1 - Карвина
    54.A. Cermak 1 - - 2 - Виктория Пилзен
    55.T. Chory 1 - - 1 - Виктория Пилзен
    56.J. Chramosta 1 - - 1 - Баумит Яблонец
    57.B. Colic 1 - - 1 - Чешке Будьовице
    58.N. Costa 1 - - - - Спарта Прага
    59.V. Danicek 1 - - 3 - Словачко
    60.D. Diop 1 - - - - Баник Острава
    61.O. Dorley 1 - - 3 1 Слован Либерец
    62.M. Fillo 1 - - 3 1 Баник Острава
    63.J. Fleisman 1 - - 2 - Баник Острава
    64.M. Frydrych 1 - - - - Славия Прага
    65.D. Hancko 1 - - 1 - Спарта Прага
    66.M. Hanousek 1 - - 3 1 Карвина
    67.S. Hofmann 1 - 1 1 - Словачко
    68.L. Holik 1 - - - - Баумит Яблонец
    69.J. Hora 1 - - - - Теплице
    70.L. Hulka 1 - - 1 - Бохемианс 1905
    71.J. Janetzky 1 - - 1 - Злин
    72.V. Jemelka 1 - - 3 - Сигма Оломоуц
    73.P. Jiracek 1 - - 3 - Злин
    74.M. Jirasek 1 - - 1 - Баник Острава
    75.V. Jurecka 1 - - 1 1 Опава
    76.J. Kalabiska 1 - - 2 - Словачко
    77.J. Kayamba 1 - - 1 - Виктория Пилзен
    78.J. Klima 1 - - 1 - Млада Болеслав
    79.M. Kodr 1 - - 1 - Прибрам
    80.M. Kratochvil 1 - - 2 - Баумит Яблонец
    81.O. Kudela 1 - - 1 - Славия Прага
    82.T. Ladra 1 - - - - Млада Болеслав
    83.D. Limbersky 1 - - 1 - Виктория Пилзен
    84.P. Mares 1 - - 2 - Теплице
    85.L. Masopust 1 - - - - Славия Прага
    86.P. Musa 1 - - 2 - Слован Либерец
    87.L. Pernica 1 - - - - Виктория Пилзен
    88.P. Podio 1 - - - - Злин
    89.E. Puchel 1 - - - - Карвина
    90.J. Rezek 1 - - 3 1 Прибрам
    91.O. Sasinka 1 - - 1 - Словачко
    92.I. Schranz 1 - - - - Чешке Будьовице
    93.M. Sindelar 1 - - - - Баник Острава
    94.V. Smrz 1 - - 2 - Карвина
    95.K. Soldat 1 - - 3 - Прибрам
    96.T. Soucek 1 - - 1 - Славия Прага
    97.I. Taborsky 1 - - 1 - Чешке Будьовице
    98.L. Takacs 1 - - - - Млада Болеслав
    99.I. Traore 1 - - - - Славия Прага
    100.R. Voltr 1 - - - 1 Прибрам
    101.T. Vondrasek 1 - - 3 - Теплице
    102.T. Wagner 1 - - - - Злин
    103.T. Zahradnicek 1 - - - - Сигма Оломоуц
    104.P. Zavadil 1 - - 2 1 Опава
    105.J. Zidek 1 - - 1 - Опава
    106.P. Zitny 1 - - 1 - Теплице
    107.J. Zmrhal 1 - - - - Славия Прага
    108.M. van Buren 1 - - 1 - Славия Прага
    109.A. Alibekov - - - 2 - Слован Либерец
    110.A. Baluta - - - 1 - Славия Прага
    111.A. Dzafic - - - 2 - Злин
    112.A. Fantis - - - 2 - Злин
    113.A. Giorgadze - - - 1 - Злин
    114.A. Hlousek - - - 1 - Виктория Пилзен
    115.A. Hruska - - - 1 - Виктория Пилзен
    116.A. Hycka - - - 1 - Теплице
    117.A. Janos - - - 2 - Баник Острава
    118.A. Krapka - - - 1 - Млада Болеслав
    119.A. Ljevakovic - - - 2 - Теплице
    120.A. Vanicek - - - 2 - Бохемианс 1905
    121.A. Yusuf - - - 1 - Славия Прага
    122.B. Stana - - - 1 - Опава
    123.D. Houska - - - 2 - Сигма Оломоуц
    124.D. Hovorka - - - 2 - Славия Прага
    125.D. Kostl - - - 1 1 Бохемианс 1905
    126.D. Ledecky - - - 2 - Чешке Будьовице
    127.D. Simek - - - 3 - Прибрам
    128.D. Simersky - - - 2 - Опава
    129.D. Trubac - - - 1 - Теплице
    130.E. Nazarov - - - 1 - Теплице
    131.F. Nguyen - - - 1 - Слован Либерец
    132.F. Soucek - - - 1 - Опава
    133.G. Ndefe - - - 1 - Карвина
    134.J. Boril - - - 2 - Славия Прага
    135.J. Divisek - - - 1 - Словачко
    136.J. Fulnek - - - 1 - Млада Болеслав
    137.J. Jindrisek - - - 1 - Бохемианс 1905
    138.J. Kladrubsky - - - 3 1 Чешке Будьовице
    139.J. Krivak - - - 1 - Карвина
    140.J. Kuchta - - - 1 - Слован Либерец
    141.J. Kulhanek - - - 1 - Чешке Будьовице
    142.J. Mikula - - - 4 - Слован Либерец
    143.J. Navratil - - - 4 - Словачко
    144.J. Povazanec - - - 2 - Баумит Яблонец
    145.J. Reznicek - - - 2 - Теплице
    146.J. Schaffartzik - - - 1 - Опава
    147.J. Seda - - - 2 - Млада Болеслав
    148.J. Shejbal - - - 3 - Теплице
    149.J. Sterba - - - 1 - Сигма Оломоуц
    150.J. Svozil - - - 1 1 Опава
    151.J. Tregler - - - 2 - Прибрам
    152.J. Yunis - - - 1 1 Сигма Оломоуц
    153.J. Zaviska - - - 1 - Бохемианс 1905
    154.J. Zeleny - - - 1 - Славия Прага
    155.K. Mara - - - 1 1 Слован Либерец
    156.K. Mondek - - - 3 - Опава
    157.L. Gressak - - - 2 - Сигма Оломоуц
    158.L. Havel - - - 1 - Чешке Будьовице
    159.L. Hejda - - - 1 1 Виктория Пилзен
    160.L. Krejci - - - 1 - Спарта Прага
    161.M. Cmiljanovic - - - 2 - Прибрам
    162.M. Helebrand - - - 1 - Опава
    163.M. Hlinka - - - 2 - Злин
    164.M. Hrabina - - - 1 - Опава
    165.M. Hybs - - - 1 - Слован Либерец
    166.M. Janecka - - - 4 - Карвина
    167.M. Jerabek - - - 1 - Теплице
    168.M. Kadlec - - - 2 - Словачко
    169.M. Kerbr - - - 1 - Сигма Оломоуц
    170.M. Kouril - - - 2 - Карвина
    171.M. Matejovsky - - - 1 - Млада Болеслав
    172.M. Mrsic - - - 1 - Чешке Будьовице
    173.M. Necas - - - 1 - Злин
    174.M. Polidar - - - 2 - Прибрам
    175.M. Reichl - - - 2 - Сигма Оломоуц
    176.M. Rundic - - - 4 - Карвина
    177.M. Sladky - - - 1 - Сигма Оломоуц
    178.M. Smid - - - 2 - Бохемианс 1905
    179.M. Sus - - - 1 - Опава
    180.M. Ugwu - - - 3 - Бохемианс 1905
    181.M. Veprek - - - 1 - Сигма Оломоуц
    182.M. Zeman - - - 1 - Прибрам
    183.O. Azatsky - - - 2 1 Злин
    184.O. Lingr - - - 2 1 Карвина
    185.O. Mihalik - - - 1 - Виктория Пилзен
    186.P. Buchta - - - 1 - Злин
    187.P. Cavos - - - 4 - Чешке Будьовице
    188.P. Dvorak - - - 1 - Словачко
    189.P. Galuska - - - 2 - Карвина
    190.P. Javorek - - - 3 - Чешке Будьовице
    191.P. Kodes - - - 2 1 Теплице
    192.P. Novak - - - 4 - Чешке Будьовице
    193.P. Reinberk - - - 3 - Словачко
    194.P. Simko - - - 2 - Словачко
    195.P. Stronati - - - 1 - Баник Острава
    196.P. Sulc - - - 3 - Опава
    197.P. Zapalac - - - 1 - Опава
    198.R. Breite - - - 3 - Слован Либерец
    199.R. Latal - - - 1 - Сигма Оломоуц
    200.R. Prochazka - - - 1 - Виктория Пилзен
    201.R. Reznik - - - 1 - Виктория Пилзен
    202.R. Vales - - - 1 - Бохемианс 1905
    203.S. Drame - - - 1 - Прибрам
    204.S. Falta - - - 1 - Сигма Оломоуц
    205.S. Plavsic - - - 2 - Спарта Прага
    206.T. Brecka - - - 1 - Баумит Яблонец
    207.T. Frystak - - - 1 - Бохемианс 1905
    208.T. Horava - - - 1 - Виктория Пилзен
    209.T. Hubschman - - - 2 - Баумит Яблонец
    210.T. Jursa - - - 1 - Опава
    211.T. Kacharaba - - - 3 - Слован Либерец
    212.T. Kucera - - - 1 - Теплице
    213.U. Radakovic - - - 1 - Спарта Прага
    214.V. Benes - - - 1 - Сигма Оломоуц
    215.V. Chanturishvili - - - 1 - Злин
    216.V. Jurena - - - 1 - Опава
    217.V. Prochazka - - - 3 - Баник Острава
    218.V. Vukadinovic - - - 1 - Карвина
    219.Z. Folprecht - - - 2 1 Злин
    220.Z. Mustedanagic - - - 2 - Чешке Будьовице
    221.Zavadil P. - - - 1 - Опава
    222.T. Sivok - - - - 1 Чешке Будьовице

    Топ трендове Синот Лига

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.N. Komlichenko 7 1 - 3 - Млада Болеслав
    2.G. Kanga 6 3 - 1 - Спарта Прага
    3.M. Mesanovic 6 2 - 3 - Млада Болеслав
    4.J. Plsek 6 2 - - - Сигма Оломоуц
    5.M. Skoda 6 - - 1 - Прибрам
    6.J. Husbauer 4 - - 2 - Славия Прага
    7.J. Kopic 4 - - 2 - Виктория Пилзен
    8.J. Matousek 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    9.R. Potocny 4 2 - 4 - Слован Либерец
    10.J. Sykora 4 - - 1 - Баумит Яблонец
    11.P. Bucha 3 - - 3 - Млада Болеслав
    12.A. Hlozek 3 - - - - Спарта Прага
    13.M. Krmencik 3 - - 2 - Виктория Пилзен
    14.N. Kuzmanovic 3 - - 1 - Баник Острава
    15.J. Mares 3 - - 4 1 Теплице


    Regular Season
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Славия Прага 23 9 7 2 0 19 2 17
    2. Виктория Пилзен 20 9 6 2 1 18 10 8
    3. Млада Болеслав 16 9 5 1 3 21 14 7
    4. Баумит Яблонец 16 9 5 1 3 17 13 4
    5. Баник Острава 15 9 5 0 4 15 11 4
    6. Спарта Прага 14 9 4 2 3 18 14 4
    7. Сигма Оломоуц 14 9 4 2 3 13 11 2
    8. Словачко 13 9 4 1 4 8 15 -7
    9. Бохемианс 1905 12 10 3 3 4 14 18 -4
    10. Слован Либерец 10 9 3 1 5 10 11 -1
    11. Теплице 10 9 2 4 3 7 11 -4
    12. Злин 10 10 3 1 6 9 14 -5
    13. Прибрам 10 9 3 1 5 11 17 -6
    14. Чешке Будьовице 8 9 2 2 5 10 15 -5
    15. Карвина 7 9 1 4 4 8 9 -1
    16. Опава 7 9 2 1 6 5 18 -13