Ще успее ли Манчестър Юнайтед да прекрати серията си без победи?

3954

В неделя, Манчестър Юнайтед се отправя към Лондон в отчаян опит да прекрати поредицата си без победи.

Червените дяволи имат само 2 точки от възможни 6 от гостуващи мачове. Двата двубоя на Манчестър Юнайтед като гост завършиха с равенство 1-1 като и в двете срещи тима повеждаше в първата половина, за да допусне гол във второто полувреме.

Предстоящият опонент, Уест Хям, е уверен, че ще успее да вземе точка у дома срещу Манчестър Юнайтед. Чуковете са непобедени в последните си 4 мача от Премиър лийг.

Уест Хям се намира на 8 място в класирането с 8 точки от 12 възможни и се намира след Червените дяволи само заради головата разлика. Домакините имат 3 точки от 6 възможни от домакински мачове. След тежката загуба, която Чуковете преживяха от Манчестър Сити на „Лондон Стейдиъм“, тимът успя да се възстанови и да победи Норич Сити с 2-0.

Манчестър Юнайтед ще стартира в предстоящия двубой след победата си над Астана с 1-0 в Лига Европа. Червените дяволи успяха да се преборят с тима от Казахстанската Премиър лига. Попадението на Мейсън Грийнууд в 73-тата минута донесе победата за Манчестър Юнайтед.

Солскяер избра силен стартов състав за мача на отбора си в Лига Европа. Той включи Маркъс Рашфорд и Неманя Матич. Хуан Мата и Джеси Лингард заместваха, докато Хари Магуайър остана на резервната скамейка.

Дяволите имат няколко играчи, които имат проблеми с контузии и се борят с това да се завърнат за мача с Уест Хям в неделя. Вероятността Антони Марсиал, Пол Погба и Даниел Джеймс да влязат в предстоящия мач е 50%, но ако някой от тях се възстанови, то със сигурност  Солскяер ще го пусне в двубоя.

Джеймс е отбелязал 3 попадения през този сезон, както и Рашфорд. Две от трите попадения на Рашфорд бяха реализирани от дузпи.

Мануел Пелегрини няма да разполага с Уинстън Рийд и Микаил Антонио поради контузия. Артур Масуаку е наказан за предстоящия мач.

Уест Хям е непобеден срещу Манчестър Юнайтед в последните два двубоя между тях на „Лондон Стейдиъм“. Чуковете победиха с 3-1 през сезон 2018/2019 и водеха с 2-0 след края на първото полувреме.

В 7 от последните 10 мача във всички състезания между Уест Хям и Манчестър Юнайтед и двата отбора са отбелязали попадения. По всяка вероятност, тази тенденция ще се запази и в неделя.

Уест Хям отново ще успее да вземе точка срещу своите съперници на „Лондон Стейдиъм“ в мач, в който нищо не може да раздели представянето на Чуковете и Червените дяволи.