Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

json_m
Футболни прогнози за

Uruguay (Aphex) - Netherlands (iamdevilwalk)

23/05/2020 19:15
X
Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг
flag_ La10
Uruguay (Aphex)Netherlands (iamdevilwalk)
23/05/2020 19:15
245323 X 2 - 2 4.09 -
FT
2 - 2

Мачове между двата отбора:

23.05.20
Leicester (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
1 - 2
(1 - 0)
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
FC Salzburg (Ishking11)
5 - 0
(2 - 0)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
0 - 3
(0 - 3)
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Uruguay (Aphex)
2 - 2
( - )
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
1 - 2
(1 - 1)
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
1 - 1
(0 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
2 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 1
( - )
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Montpellier (Thiago)
0 - 3
( - )
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
4 - 0
(3 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Uruguay (Aphex)
1 - 1
(1 - 0)
Italy (Klexter)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
6 - 0
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
CSKA Moscow (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
0 - 1
(0 - 0)
Montpellier (Thiago)
La10
23.05.20
FC Salzburg (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
2 - 0
(1 - 0)
Barcelona (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
0 - 5
(0 - 2)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
4 - 1
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Club Brugge (Supernova)
2 - 3
(1 - 1)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
4 - 4
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
3 - 1
(1 - 0)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
2 - 0
(1 - 0)
Bordeaux (Klexter)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
2 - 3
(1 - 2)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
1 - 4
(1 - 4)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Portugal (fleshka77)
3 - 1
(1 - 1)
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
4 - 2
(3 - 1)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
CSKA Moscow (Ishking11)
0 - 5
(0 - 4)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Real Betis (Miller)
1 - 1
(1 - 0)
Getafe (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
3 - 4
(2 - 2)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
1 - 0
(1 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Spain (praym)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
1 - 2
( - )
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
1 - 3
( - )
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
4 - 4
(2 - 4)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
2 - 3
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
1 - 4
(1 - 4)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
Leverkusen (Indra 13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 4
( - )
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
4 - 2
(2 - 1)
Brazil (Spursmax)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 0
(1 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
2 - 1
(2 - 0)
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
0 - 0
(0 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
Brazil (Klexter)
0 - 3
(0 - 1)
Colombia (Thiago)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Crystal Palace (Supernova)
La10
17.05.20
RB Leipzig (Quavo)
2 - 1
(1 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
17.05.20
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
2 - 2
(0 - 1)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
Sassuolo (Ishking11)
1 - 2
(0 - 2)
Udinese (SpursMax)
La10
17.05.20
Espanyol (Supernova)
4 - 5
(1 - 2)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Sassuolo (Ishking11)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
1 - 3
(1 - 3)
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
PSG (Kishe)
3 - 4
(1 - 1)
Lyon (fleshka77)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
2 - 4
(1 - 1)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
4 - 3
(3 - 1)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
2 - 2
( - )
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
4 - 1
(2 - 0)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Southampton (Ishking11)
4 - 5
(1 - 2)
Newcastle (SpursMax)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(1 - 2)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
B Dortmund (Supernova)
2 - 3
(2 - 2)
Leverkusen (SpursMax)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
6 - 2
(2 - 1)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
0 - 7
( - )
Parma (Supernova)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 1
(2 - 1)
B Dortmund (Supernova)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
4 - 0
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
4 - 4
(3 - 2)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
1 - 2
(0 - 2)
Belgium (Supernova)
La10
13.05.20
B Dortmund (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Belgium (Supernova)
4 - 0
(2 - 0)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
0 - 2
( - )
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 4
(0 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
13.05.20
Atalanta (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Chelsea (SpursMax)
La10
13.05.20
Udinese (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
2 - 1
(2 - 1)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 2
(3 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
2 - 4
(2 - 1)
Udinese (Supernova)
La10
07.05.20
Liverpool (Ishking11)
3 - 1
(3 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
07.05.20
Poland (Supernova)
3 - 0
(2 - 0)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Schalke (Ishking11)
2 - 5
(1 - 1)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 4
(2 - 2)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
Inter Milan (Ishking11)
4 - 2
(2 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
5 - 1
(2 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 1
(0 - 0)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Austria (Ishking11)
5 - 1
(2 - 1)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
06.05.20
Valencia (Ishking11)
4 - 3
(2 - 3)
Barcelona (SpursMax)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 3
( - )
PSG (Ishking11)
La10
06.05.20
Tottenham (Ishking11)
3 - 2
(2 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Marseille (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
7 - 2
(5 - 1)
Valencia (Ishking11)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Tottenham (Ishking11)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
2 - 0
(1 - 0)
Lyon (Ishking11)
La10
06.05.20
PSG (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
06.05.20
Lyon (Ishking11)
1 - 4
(0 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 2
(0 - 2)
Parma (Ishking11)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
3 - 5
(3 - 1)
Netherlands (Ishking11)
La10
29.04.20
Poland (Ishking11)
4 - 3
(1 - 1)
Switzerland (SpursMax)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
29.04.20
Parma (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Sampdoria (SpursMax)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
3 - 5
(0 - 0)
Poland (Ishking11)
La10
29.04.20
Netherlands (Ishking11)
4 - 3
(4 - 1)
England (SpursMax)
La10
25.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
24.04.20
Montpellier (Ishking11)
2 - 5
(2 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
24.04.20
Germany (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Belgium (SpursMax)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
( - )
Montpellier (Ishking11)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
4 - 1
(0 - 1)
B. Munchengladbach (Ishking11)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
6 - 2
(5 - 1)
Juventus (Orab)
La10
23.04.20
Inter (Ishking11)
1 - 6
(0 - 3)
Lazio (SpursMax)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 5
(1 - 3)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
6 - 3
(5 - 2)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
Juventus (Orab)
2 - 8
(1 - 3)
Lazio (SpursMax)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
22.04.20
West Ham (Ishking11)
4 - 3
(2 - 2)
Everton (SpursMax)
La10
22.04.20
Italy (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
22.04.20
Man Utd (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
Porto (SpursMax)
La10
22.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 3
(0 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
22.04.20
Porto (SpursMax)
3 - 1
(2 - 0)
Man Utd (Ishking11)
La10
22.04.20
Spain (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Italy (SpursMax)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
5 - 1
(2 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
17.04.20
Lazio (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Inter Milan (SpursMax)
La10
17.04.20
France (Ishking11)
1 - 3
(0 - 3)
Brazil (Spursmax)
La10
17.04.20
Hertha Berlin (Ishking11)
0 - 4
(0 - 0)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
17.04.20
Everton (Ishking11)
4 - 1
(3 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
3 - 2
(1 - 1)
France (Ishking11)
La10
Leicester (SpursMax)
1
17%
Равенства
1
17%
Wolverhampton (Ishking11)
4
67%
Още [+]

Коефициенти за мача от водещите букмейкъри

# 1 X 2

Последни 6 мача (Aphex)

23.05.20
Uruguay (Aphex)
2 - 2
( - )
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Portugal (fleshka77)
3 - 1
(1 - 1)
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
4 - 4
(2 - 4)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Uruguay (Aphex)
1 - 1
(1 - 0)
Italy (Klexter)
La10
23.05.20
Club Brugge (Supernova)
2 - 3
(1 - 1)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Galatasaray (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
3 - 4
(2 - 2)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Benfica (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
1 - 1
(0 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
1 - 0
(1 - 0)
Bayer Leverkusen (RedDevil)
La10
23.05.20
Club Brugge (Supernova)
3 - 1
(0 - 1)
Benfica (Indra13_27)
La10
23.05.20
Club Brugge (Supernova)
2 - 3
(1 - 2)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
0 - 2
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (RedDevil)
La10
23.05.20
Galatasaray (Den1Bravo)
2 - 0
(0 - 0)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
23.05.20
FC Salzburg (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
3 - 1
(1 - 1)
Sevilla (Walker)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
1 - 2
(1 - 0)
Sevilla (Walker)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
2 - 3
( - )
Lazio (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
FC Salzburg (Ishking11)
5 - 0
(2 - 0)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
2 - 3
(1 - 2)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
1 - 1
(0 - 0)
Benfica (Indra13_27)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
0 - 5
(0 - 3)
Lazio (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
1 - 2
( - )
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Celtic (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Feyenoord (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 0)
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
La10
23.05.20
CSKA Moscow (Ishking11)
0 - 5
(0 - 4)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Celtic (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
La10
23.05.20
CSKA Moscow (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
2 - 1
(0 - 0)
Feyenoord (Indra13_27)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
2 - 0
(1 - 0)
West Ham (Phantom)
La10
23.05.20
Liverpool (Kishe)
0 - 4
(0 - 2)
Juventus (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
Everton (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 2)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
West Ham (Phantom)
0 - 3
(0 - 0)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
Watford (Den1Bravo)
6 - 2
(3 - 2)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
3 - 1
(1 - 0)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
1 - 0
(1 - 0)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (Phantom)
La10
23.05.20
Germany (Quavo)
1 - 1
(0 - 1)
Brazil (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 2
(0 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Spain (praym)
1 - 2
(0 - 1)
France (Walker)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 1
( - )
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
1 - 3
( - )
France (Walker)
La10
23.05.20
Spain (praym)
3 - 1
(1 - 0)
Germany (Quavo)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
0 - 5
(0 - 2)
Germany (Quavo)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Spain (praym)
La10
23.05.20
Spain (praym)
0 - 3
(0 - 2)
Brazil (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
6 - 2
(4 - 0)
Brazil (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Barcelona (Phantom)
0 - 2
(0 - 2)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 1)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
0 - 5
(0 - 2)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 1
(2 - 1)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Wolfsburg (PHANTOM)
La10
23.05.20
Levante (Quavo)
2 - 2
( - )
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 3
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
0 - 0
(0 - 0)
Eibar (Walker)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(2 - 1)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(2 - 0)
Celta Vigo (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Wolfsburg (PHANTOM)
0 - 1
(0 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
2 - 3
(1 - 1)
Celta Vigo (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
4 - 1
(4 - 1)
Liverpool (Ryuk)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
0 - 3
( - )
PSG (Tranquil)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
1 - 2
(0 - 1)
Liverpool (Ryuk)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
0 - 4
(0 - 0)
Bayern Munich (Jenko)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
0 - 0
( - )
PSG (Tranquil)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
2 - 3
(1 - 2)
Bayern Munich (Jenko)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
2 - 3
(0 - 2)
PSG (Tranquil)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
4 - 2
(3 - 1)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
6 - 0
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
1 - 1
(1 - 0)
Napoli (Baphomet)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
3 - 1
(1 - 1)
Napoli (Baphomet)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
0 - 6
(0 - 2)
Napoli (Baphomet)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
2 - 3
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
4 - 4
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
0 - 1
(0 - 1)
Napoli (Baphomet)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
2 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
1 - 0
(1 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
2 - 0
(1 - 0)
Barcelona (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
0 - 3
(0 - 3)
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
1 - 4
(1 - 4)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
4 - 0
(3 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
1 - 3
( - )
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
1 - 2
(1 - 1)
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
4 - 1
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
0 - 1
(0 - 0)
Montpellier (Thiago)
La10
23.05.20
Real Betis (Miller)
1 - 1
(1 - 0)
Getafe (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
1 - 2
(1 - 0)
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
Montpellier (Thiago)
0 - 3
( - )
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
2 - 0
(1 - 0)
Bordeaux (Klexter)
La10
23.05.20
Marseille (fleshka77)
3 - 4
(2 - 1)
Monaco (Ryuk)
La10
23.05.20
Chile (Aventon)
4 - 2
(3 - 1)
Uruguay (Baphomet)
La10
22.05.20
Brazil (Klexter)
0 - 3
(0 - 1)
Colombia (Thiago)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 4
(2 - 3)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 2
(1 - 2)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 4
( - )
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
1 - 4
(1 - 3)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
PSG (Den1Bravo)
5 - 0
(3 - 0)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
0 - 0
(0 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 4
(2 - 0)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
22.05.20
Leverkusen (Indra 13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
22.05.20
Roma (Walker)
2 - 2
(1 - 0)
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
2 - 1
(2 - 0)
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
Dortmund (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 3
(1 - 2)
Leverkusen (Indra 13_27)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 4)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
2 - 2
(1 - 0)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
3 - 2
(0 - 0)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
3 - 1
(0 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 2
( - )
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
1 - 1
(0 - 1)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
2 - 0
(0 - 0)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
Braga (Supernova)
2 - 0
(2 - 0)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
Feyenoord (Den1Bravo)
5 - 3
(5 - 1)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
1 - 4
(1 - 4)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 1
(2 - 1)
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 1
( - )
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 1
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 0
(1 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 1)
Brazil (Spursmax)
La10
22.05.20
Spain (Supernova)
3 - 2
(0 - 2)
Brazil (Spursmax)
La10
22.05.20
Atletico Madrid (CarlWhizzer)
5 - 5
(2 - 3)
Man City (Stig)
La10
22.05.20
France (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 1)
Brazil (Spursmax)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
4 - 2
(2 - 1)
Brazil (Spursmax)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
19.05.20
Barcelona (RedDevil)
2 - 2
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
19.05.20
Liverpool (Den1Bravo)
3 - 0
(3 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
19.05.20
Juventus (Mr.Jey)
1 - 3
( - )
Bayern (SpursMax)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
PSG (Indra13_27)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
1 - 5
(0 - 3)
Barcelona (RedDevil)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
1 - 4
(1 - 3)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 4
(1 - 2)
Juventus (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
5 - 2
(0 - 0)
Athletic Bilbao (SpursMax)
La10
19.05.20
Borussia Dortmund (skmgery)
1 - 1
(0 - 1)
Napoli (dinototli)
La10
19.05.20
Getafe (RedDevil)
2 - 0
(1 - 0)
Athletic Bilbao (SpursMax)
La10
19.05.20
Valladolid (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Athletic Bilbao (SpursMax)
La10
19.05.20
Real Betis (Mr.Jey)
1 - 5
(0 - 3)
Athletic Bilbao (SpursMax)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Villarreal (Indra13_27)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
2 - 5
(2 - 1)
Getafe (RedDevil)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
2 - 1
( - )
Real Betis (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
4 - 2
( - )
Austria (Spursmax)
La10
19.05.20
Switzerland (RedDevil)
0 - 1
( - )
Austria (Spursmax)
La10
19.05.20
Poland (Den1Bravo)
3 - 2
( - )
Austria (Spursmax)
La10
19.05.20
Denmark (Mr.Jey)
0 - 4
(0 - 2)
Austria (Spursmax)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
1 - 3
(1 - 0)
Mexico (Indra13_27)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
0 - 3
(0 - 2)
Switzerland (RedDevil)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
4 - 5
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
2 - 3
( - )
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Leverkusen (SpursMax)
La10
19.05.20
Sevilla (RedDevil)
3 - 1
(2 - 1)
Leverkusen (SpursMax)
La10
19.05.20
Porto (Den1Bravo)
1 - 5
(1 - 2)
Leverkusen (SpursMax)
La10
19.05.20
Arsenal (Mr.Jey)
2 - 2
(1 - 1)
Leverkusen (SpursMax)
La10
19.05.20
Netherlands (Quavo)
2 - 1
(0 - 1)
Italy (Jenko)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
4 - 3
(1 - 3)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Sevilla (RedDevil)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
2 - 2
( - )
Arsenal (Mr.Jey)
La10
18.05.20
Uruguay (Yoshi)
2 - 2
(1 - 1)
Peru (Supernova)
La10
18.05.20
Chile (Indra13_27)
2 - 2
(0 - 0)
Paraguay (SpursMax)
La10
18.05.20
Paraguay (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Peru (Supernova)
La10
18.05.20
Paraguay (SpursMax)
5 - 4
(2 - 2)
Uruguay (Yoshi)
La10
18.05.20
Peru (Supernova)
1 - 7
(0 - 3)
Uruguay (Yoshi)
La10
18.05.20
Leverkusen (dinototli)
1 - 4
(0 - 2)
Borussia Dortmund (Fric)
La10
18.05.20
Paraguay (SpursMax)
1 - 5
(1 - 2)
Chile (Indra13_27)
La10
18.05.20
Peru (Supernova)
2 - 2
(0 - 2)
Paraguay (SpursMax)
La10
18.05.20
Uruguay (Yoshi)
5 - 1
(2 - 0)
Paraguay (SpursMax)
La10
18.05.20
Levante (Indra13_27)
4 - 3
( - )
Espanyol (SpursMax)
La10
18.05.20
Espanyol (SpursMax)
4 - 4
(0 - 3)
Alaves (Supernova)
La10
18.05.20
Espanyol (SpursMax)
3 - 5
(2 - 3)
Eibar (YOSHI)
La10
18.05.20
Sevilla (Aventon)
4 - 0
(2 - 0)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Wolves (Stig)
3 - 2
(2 - 2)
Roma (Walker)
La10
18.05.20
Espanyol (SpursMax)
3 - 3
( - )
Levante (Indra13_27)
La10
18.05.20
Alaves (Supernova)
3 - 5
(1 - 3)
Espanyol (SpursMax)
La10
18.05.20
Eibar (YOSHI)
2 - 0
(0 - 0)
Espanyol (SpursMax)
La10
18.05.20
England (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 0)
Italy (SpursMax)
La10
18.05.20
Portugal (Yoshi)
2 - 3
(2 - 1)
Uruguay (Supernova)
La10
18.05.20
Italy (SpursMax)
4 - 0
(2 - 0)
Uruguay (Supernova)
La10
18.05.20
Italy (SpursMax)
2 - 3
(0 - 1)
Portugal (Yoshi)
La10
18.05.20
Italy (SpursMax)
4 - 5
(2 - 3)
England (Indra13_27)
La10
18.05.20
Uruguay (Supernova)
3 - 2
(2 - 2)
Italy (SpursMax)
La10
18.05.20
Portugal (Yoshi)
6 - 1
( - )
Italy (SpursMax)
La10
18.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
3 - 3
(1 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
18.05.20
Inter Milan (Zazabak)
2 - 4
(2 - 0)
Lazio (Stig)
La10
18.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Liverpool (Supernova)
La10
18.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 2
(2 - 1)
PSG (Yoshi)
La10
18.05.20
Juventus (SpursMax)
0 - 3
(0 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
18.05.20
Liverpool (Supernova)
5 - 2
(3 - 0)
Juventus (SpursMax)
La10
18.05.20
PSG (Yoshi)
4 - 2
(4 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Espanyol (Supernova)
La10
17.05.20
Argentina (Mr.Jey)
4 - 3
(3 - 2)
Portugal (Yoshi)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
0 - 6
(0 - 5)
Getafe (Zazabak)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
1 - 3
(1 - 3)
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
La10
17.05.20
Rennes (Den1Bravo)
3 - 3
(0 - 1)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
Espanyol (Supernova)
4 - 5
(1 - 2)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
Getafe (Zazabak)
2 - 1
(1 - 1)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
PSV (Yoshi) Esoccer
5 - 2
(1 - 1)
Dynamo Kiev (Mr.Jey) Esoccer
La10
17.05.20
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
2 - 2
(0 - 1)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
Getafe (Zazabak)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (Supernova)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
3 - 3
( - )
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
2 - 3
(1 - 3)
Fiorentina (Supernova)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
2 - 3
( - )
Sampdoria (Zazabak)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Sassuolo (Ishking11)
La10
17.05.20
Parma (Den1Bravo)
5 - 1
(2 - 0)
Udinese (SpursMax)
La10
17.05.20
Fiorentina (Supernova)
2 - 2
(0 - 1)
Udinese (SpursMax)
La10
17.05.20
Sampdoria (Zazabak)
4 - 0
(3 - 0)
Udinese (SpursMax)
La10
17.05.20
Sassuolo (Ishking11)
1 - 2
(0 - 2)
Udinese (SpursMax)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
3 - 3
(1 - 3)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Germany (Spursmax)
0 - 2
( - )
Brazil (Supernova)
La10
17.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 5
(1 - 3)
Belgium (Quavo)
La10
17.05.20
Germany (Spursmax)
4 - 2
(3 - 1)
France (Jenko)
La10
17.05.20
Brazil (Supernova)
0 - 5
(0 - 3)
Belgium (Quavo)
La10
17.05.20
Spain (praym)
2 - 1
(2 - 1)
Germany (Spursmax)
La10
17.05.20
Brazil (Supernova)
2 - 1
( - )
Germany (Spursmax)
La10
17.05.20
Belgium (Quavo)
6 - 0
( - )
Germany (Spursmax)
La10
17.05.20
France (Jenko)
4 - 2
(3 - 2)
Germany (Spursmax)
La10
17.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(1 - 3)
Spain (praym)
La10
17.05.20
Bayern (SpursMax)
5 - 2
( - )
Leverkusen (Supernova)
La10
17.05.20
Bayern (SpursMax)
0 - 3
( - )
RB Leipzig (Quavo)
La10
17.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 2
(2 - 2)
Borussia Dortmund (Jenko)
La10
17.05.20
Leverkusen (Supernova)
3 - 3
(3 - 1)
RB Leipzig (Quavo)
La10
17.05.20
Leverkusen (Supernova)
4 - 3
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
17.05.20
RB Leipzig (Quavo)
3 - 0
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
17.05.20
Borussia Dortmund (Jenko)
1 - 0
(0 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
17.05.20
RB Leipzig (Quavo)
2 - 1
(1 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
4 - 3
(3 - 1)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
3 - 2
(1 - 1)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(1 - 2)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
5 - 2
(3 - 2)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
2 - 1
(0 - 1)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 0)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
6 - 2
(2 - 1)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(0 - 2)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
2 - 2
( - )
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
Marseille (dinototli)
0 - 2
(0 - 1)
Lille (Baphomet)
La10
14.05.20
PSG (Kishe)
3 - 4
(1 - 1)
Lyon (fleshka77)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
3 - 6
(3 - 2)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 3
(0 - 1)
Leverkusen (SpursMax)
La10
14.05.20
B Dortmund (Supernova)
2 - 3
(2 - 2)
Leverkusen (SpursMax)
La10
14.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
2 - 2
(0 - 0)
Leverkusen (SpursMax)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
4 - 4
(2 - 3)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Newcastle (SpursMax)
La10
14.05.20
Southampton (Ishking11)
4 - 5
(1 - 2)
Newcastle (SpursMax)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
2 - 4
(1 - 1)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
1 - 3
(1 - 1)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Fiorentina (Den1Bravo)
3 - 0
(1 - 0)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
0 - 7
( - )
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
4 - 1
(2 - 0)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
1 - 1
(0 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
1 - 2
(0 - 2)
Belgium (Supernova)
La10
13.05.20
Brazil (Jenko)
1 - 4
(0 - 0)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Germany (Indra13_27)
4 - 4
(1 - 1)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Brazil (Jenko)
2 - 1
(2 - 0)
Belgium (Supernova)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
2 - 1
(2 - 1)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Belgium (Supernova)
4 - 0
(2 - 0)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
2 - 4
( - )
Brazil (Jenko)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
0 - 1
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
4 - 0
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
2 - 4
(0 - 4)
Leverkusen (Supernova)
La10
13.05.20
Ajax (Jenko)
3 - 2
(1 - 2)
Chelsea (SpursMax)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
4 - 5
(2 - 2)
Chelsea (SpursMax)
La10
13.05.20
Atalanta (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Chelsea (SpursMax)
La10
13.05.20
Leverkusen (Supernova)
2 - 2
(1 - 2)
Chelsea (SpursMax)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 2
(0 - 0)
Ajax (Jenko)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 3
(0 - 2)
Lyon (Indra13_27)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
2 - 4
(2 - 1)
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
0 - 2
( - )
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
Sassuolo (Jenko)
7 - 0
(2 - 0)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
PSG (Dimqaa)
4 - 2
(1 - 0)
Bayern (Aventon)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
4 - 4
(3 - 2)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Barcelona (Walker)
2 - 2
(0 - 2)
Liverpool (Quavo)
La10
13.05.20
Udinese (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Sassuolo (Jenko)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
2 - 3
(2 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 1
(2 - 1)
B Dortmund (Supernova)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
B Dortmund (Supernova)
La10
13.05.20
PSG (Dimqaa)
2 - 3
(1 - 1)
Liverpool (Quavo)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
13.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 4
(0 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
13.05.20
B Dortmund (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
0 - 4
(0 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 2
(3 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
12.05.20
Rennes (Ryuk)
0 - 0
( - )
Bordeaux (Miller)
La10
12.05.20
PSG (Ryuk)
4 - 0
(2 - 0)
Bayern Munich (Miller)
La10
12.05.20
Inter Milan (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 4)
Atalanta (skmgery)
La10
12.05.20
Juventus (fleshka77)
2 - 3
(1 - 1)
Atalanta (skmgery)
La10
11.05.20
Inter Milan (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 2)
Juventus (fleshka77)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
2 - 3
(2 - 2)
Juventus (fleshka77)
La10
11.05.20
Napoli (Ryuk)
2 - 4
(1 - 2)
Juventus (fleshka77)
La10
11.05.20
Galatasaray (Yoshi)
4 - 2
(3 - 0)
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Galatasaray (Yoshi)
1 - 0
(0 - 0)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
1 - 3
(1 - 2)
Porto (skmgery)
La10
11.05.20
Club Brugge (Mr.Jey)
7 - 2
(3 - 1)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Galatasaray (Yoshi)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
2 - 2
(1 - 2)
Porto (skmgery)
La10
11.05.20
Club Brugge (Mr.Jey)
2 - 4
(2 - 3)
Galatasaray (Yoshi)
La10
11.05.20
FC Salzburg (SpursMax)
1 - 4
(1 - 3)
Galatasaray (Yoshi)
La10
11.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
2 - 0
(2 - 0)
Man Utd (fleshka77)
La10
11.05.20
FC Salzburg (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
La10
11.05.20
FC Salzburg (SpursMax)
3 - 2
(1 - 2)
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Porto (skmgery)
2 - 3
(0 - 2)
Man Utd (fleshka77)
La10
11.05.20
Lazio (Ryuk)
1 - 2
(0 - 1)
Man Utd (fleshka77)
La10
11.05.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Lazio (Ryuk)
2 - 4
(1 - 2)
Porto (skmgery)
La10
11.05.20
Atletico Madrid (Yoshi)
1 - 2
(0 - 1)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Atletico Madrid (Yoshi)
3 - 2
(1 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 1)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
4 - 1
(2 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
1 - 1
(0 - 0)
Atletico Madrid (Yoshi)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
0 - 0
( - )
Mexico (Thiago)
La10
11.05.20
Barcelona (SpursMax)
0 - 3
(0 - 3)
Atletico Madrid (Yoshi)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
2 - 2
(0 - 0)
Austria (Smile)
La10
11.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 2
(2 - 2)
Sevilla (Indra13_27)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
3 - 0
(1 - 0)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
2 - 2
(1 - 1)
Mexico (Thiago)
La10
11.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Austria (Smile)
2 - 1
(1 - 0)
Mexico (Thiago)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
1 - 2
(0 - 0)
Switzerland (Stig)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
2 - 0
(0 - 0)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Austria (Smile)
2 - 1
(1 - 1)
Switzerland (Stig)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
0 - 7
(0 - 3)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Austria (Smile)
5 - 0
(1 - 0)
Poland (Zazabak)
La10
11.05.20
Austria (Smile)
2 - 2
(1 - 1)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
0 - 2
( - )
Switzerland (Stig)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
6 - 0
(3 - 0)
Spain (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
1 - 1
(1 - 1)
Poland (Zazabak)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
2 - 1
(0 - 0)
Switzerland (Stig)
La10
11.05.20
Brazil (Yoshi)
2 - 6
(1 - 2)
Spain (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Brazil (Yoshi)
3 - 1
(1 - 0)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 1)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 1)
Brazil (Yoshi)
La10
11.05.20
Lyon (Stig)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
Spain (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 2)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
3 - 3
(2 - 2)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
Lyon (Stig)
1 - 1
( - )
Chelsea (SMILE)
La10
11.05.20
Spain (Mr.Jey)
2 - 5
(1 - 4)
Brazil (Yoshi)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
3 - 0
(3 - 0)
Bayer Leverkusen (Thiago)
La10
11.05.20
Atalanta (Zazabak)
1 - 5
(1 - 2)
Chelsea (SMILE)
La10
11.05.20
France (SpursMax)
3 - 1
(1 - 0)
Brazil (Yoshi)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
3 - 3
(3 - 1)
Chelsea (SMILE)
La10
11.05.20
Lyon (Stig)
1 - 1
(1 - 0)
Bayer Leverkusen (Thiago)
La10
11.05.20
France (SpursMax)
4 - 3
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
11.05.20
Chelsea (SMILE)
2 - 2
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Thiago)
La10
11.05.20
France (SpursMax)
2 - 4
(2 - 0)
Spain (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Atalanta (Zazabak)
2 - 0
(0 - 0)
Lyon (Stig)
La10
11.05.20
Chelsea (SMILE)
1 - 1
(0 - 1)
Lyon (Stig)
La10
11.05.20
Atalanta (Zazabak)
2 - 2
(2 - 0)
Ajax (Aventon)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
2 - 5
(1 - 3)
Ajax (Aventon)
La10
11.05.20
Chelsea (SMILE)
1 - 2
(1 - 1)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
Chelsea (SMILE)
0 - 0
(0 - 0)
Ajax (Aventon)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
1 - 3
(0 - 1)
Lyon (Stig)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
RB Leipzig (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
2 - 1
(1 - 0)
Lyon (Stig)
La10
11.05.20
Bayern Munich (Yoshi)
3 - 1
(3 - 1)
RB Leipzig (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
RB Leipzig (Mr.Jey)
2 - 1
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
11.05.20
Man Utd (Praym)
2 - 1
(0 - 0)
Arsenal (Smile)
La10
11.05.20
RB Leipzig (Mr.Jey)
1 - 5
(0 - 2)
Bayern Munich (Yoshi)
La10
11.05.20
Man Utd (Praym)
3 - 3
(2 - 2)
Tottenham (CarlWhizzer)
La10
11.05.20
Man Utd (Praym)
3 - 3
(2 - 2)
Liverpool (MrPanda)
La10
11.05.20
Bayern Munich (Yoshi)
3 - 0
( - )
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
2 - 1
(1 - 1)
Montpellier (Baphomet)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Nice (Supernova)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
5 - 0
(3 - 0)
Rennes (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
St Etienne (SpursMax)
La10
10.05.20
Montpellier (Baphomet)
0 - 2
(0 - 0)
St Etienne (SpursMax)
La10
10.05.20
Nice (Supernova)
1 - 2
(1 - 2)
St Etienne (SpursMax)
La10
10.05.20
Rennes (Mr.Jey)
2 - 3
(0 - 2)
St Etienne (SpursMax)
La10
10.05.20
Nice (Supernova)
5 - 1
(2 - 1)
Montpellier (Baphomet)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
4 - 3
(3 - 1)
Bordeaux (Indra13_27)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
1 - 5
(0 - 3)
France (Baphomet)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (Skmgery)
4 - 3
( - )
Napoli (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Germany (Supernova)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
1 - 1
(0 - 1)
Brazil (Mr.Jey)
La10
10.05.20
France (Baphomet)
3 - 3
(1 - 3)
Germany (Supernova)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Spain (SpursMax)
La10
10.05.20
France (Baphomet)
5 - 2
(1 - 2)
Spain (SpursMax)
La10
10.05.20
Germany (Supernova)
0 - 0
(0 - 0)
Spain (SpursMax)
La10
10.05.20
Istanbul Basaksehir (Thiago)
1 - 2
(1 - 1)
Gent (Aventon)
La10
10.05.20
Brazil (Mr.Jey)
2 - 1
(1 - 0)
Spain (SpursMax)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Belgium (Indra13_27)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
1 - 5
(1 - 1)
Sevilla (Baphomet)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 3
(2 - 1)
Real Madrid (Supernova)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 4
(2 - 2)
Valencia (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 0)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
10.05.20
Sevilla (Baphomet)
1 - 2
(0 - 1)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
10.05.20
Real Madrid (Supernova)
5 - 0
(2 - 0)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
10.05.20
Valencia (Mr.Jey)
2 - 5
(1 - 2)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 2
(0 - 0)
Barcelona (Indra13_27)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
5 - 4
(3 - 3)
Atalanta (Baphomet)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Napoli (Supernova)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
4 - 3
(2 - 3)
Lazio (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
10.05.20
Atalanta (Baphomet)
2 - 3
(1 - 3)
Juventus (SpursMax)
La10
10.05.20
Napoli (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
10.05.20
Lazio (Mr.Jey)
0 - 1
(0 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
10.05.20
Italy (Quavo)
0 - 0
(0 - 0)
Portugal (Mistyeye)
La10
10.05.20
Netherlands (Praym)
1 - 1
(1 - 1)
Uruguay (CarlWhizzer)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
4 - 2
(3 - 1)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
10.05.20
RB Leipzig (CarlWhizzer)
2 - 0
(2 - 0)
Leverkusen (Praym)
La10
10.05.20
Espanyol (Miller)
0 - 2
(0 - 1)
Eibar (Zazabak)
La10
10.05.20
Real Sociedad (iamdevilwalk)
1 - 0
(0 - 0)
Eibar (Zazabak)
La10
10.05.20
Levante (Tranquil)
0 - 2
(0 - 1)
Eibar (Zazabak)
La10
10.05.20
Real Sociedad (iamdevilwalk)
3 - 4
(1 - 0)
Espanyol (Miller)
La10
10.05.20
Levante (Tranquil)
1 - 2
(1 - 1)
Espanyol (Miller)
La10
10.05.20
Levante (Tranquil)
5 - 1
(2 - 0)
Real Sociedad (iamdevilwalk)
La10
10.05.20
Eibar (Zazabak)
3 - 0
(2 - 0)
Espanyol (Miller)
La10
10.05.20
Eibar (Zazabak)
3 - 2
(2 - 1)
Real Sociedad (iamdevilwalk)
La10
10.05.20
Schalke (Miller)
2 - 2
(1 - 0)
Hertha Berlin (iamdevilwalk)
La10
10.05.20
Werder Bremen (Zazabak)
3 - 1
(2 - 1)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
10.05.20
Schalke (Miller)
0 - 2
(0 - 0)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
10.05.20
Hertha Berlin (iamdevilwalk)
1 - 2
(0 - 2)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
10.05.20
Schalke (Miller)
1 - 3
(1 - 3)
Werder Bremen (Zazabak)
La10
10.05.20
Hertha Berlin (iamdevilwalk)
0 - 3
(0 - 2)
Werder Bremen (Zazabak)
La10
10.05.20
Wolfsburg (Tranquil)
2 - 3
(2 - 0)
Werder Bremen (Zazabak)
La10
10.05.20
Hertha Berlin (iamdevilwalk)
6 - 2
(3 - 2)
Schalke (Miller)
La10
10.05.20
Wolfsburg (Tranquil)
1 - 0
(1 - 0)
Schalke (Miller)
La10
10.05.20
Wolfsburg (Tranquil)
0 - 1
(0 - 1)
Hertha Berlin (iamdevilwalk)
La10
10.05.20
Werder Bremen (Zazabak)
1 - 0
(1 - 0)
Schalke (Miller)
La10
10.05.20
Werder Bremen (Zazabak)
3 - 1
(1 - 0)
Hertha Berlin (iamdevilwalk)
La10
09.05.20
Liverpool (Zazabak)
2 - 3
(1 - 2)
Bayern (skmgery)
La10
09.05.20
Liverpool (Zazabak)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (Baphomet)
La10
09.05.20
Bayern (skmgery)
6 - 0
(3 - 0)
Barcelona (Baphomet)
La10
09.05.20
Bayern (skmgery)
1 - 3
(1 - 1)
Liverpool (Zazabak)
La10
09.05.20
B Dortmund (Supernova)
3 - 3
(1 - 0)
Leverkusen (Mr.Jey)
La10
09.05.20
B Dortmund (Supernova)
2 - 4
(0 - 2)
Bayern (SpursMax)
La10
09.05.20
Leverkusen (Mr.Jey)
1 - 4
(0 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
09.05.20
Lille (Zazabak)
2 - 1
(1 - 0)
Marseille (skmgery)
La10
09.05.20
Bayern (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
B Dortmund (Supernova)
La10
09.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 1
(2 - 0)
Leverkusen (Mr.Jey)
La10
09.05.20
Leicester (Yoshi)
3 - 3
(1 - 2)
Wolverhampton (SpursMax)
La10
09.05.20
Watford (Supernova)
4 - 5
(2 - 3)
Wolverhampton (SpursMax)
La10
09.05.20
West Ham (Mr.Jey)
5 - 1
(3 - 1)
Wolverhampton (SpursMax)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Leicester (Yoshi)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
4 - 1
(3 - 0)
Watford (Supernova)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
1 - 4
( - )
West Ham (Mr.Jey)
La10
09.05.20
Argentina (Yoshi)
3 - 4
(2 - 1)
Portugal (SpursMax)
La10
09.05.20
Netherlands (Supernova)
2 - 3
(1 - 2)
Portugal (SpursMax)
La10
09.05.20
Italy (Mr.Jey)
0 - 5
(0 - 2)
Portugal (SpursMax)
La10
09.05.20
Portugal (SpursMax)
1 - 5
(1 - 2)
Argentina (Yoshi)
La10
09.05.20
Portugal (SpursMax)
1 - 5
(0 - 3)
Netherlands (Supernova)
La10
09.05.20
Portugal (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Italy (Mr.Jey)
La10
09.05.20
Fiorentina (Yoshi)
1 - 4
(1 - 1)
Udinese (SpursMax)
La10
09.05.20
Parma (Supernova)
2 - 3
(1 - 2)
Udinese (SpursMax)
La10
09.05.20
Sampdoria (Mr.Jey)
0 - 3
(0 - 0)
Udinese (SpursMax)
La10
09.05.20
Udinese (SpursMax)
0 - 5
(0 - 3)
Fiorentina (Yoshi)
La10
09.05.20
Udinese (SpursMax)
4 - 6
(3 - 2)
Parma (Supernova)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
5 - 1
(2 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
3 - 4
(1 - 3)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
2 - 0
( - )
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Poland (Supernova)
3 - 0
(2 - 0)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 0)
Denmark (Yoshi)
La10
07.05.20
Austria (Ishking11)
5 - 1
(2 - 1)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
3 - 5
(2 - 2)
Denmark (Yoshi)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
5 - 3
(3 - 0)
Switzerland (Indra13_27)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
1 - 3
( - )
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 4
(2 - 2)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
Barcelona (Yoshi)
2 - 1
(1 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
5 - 1
(4 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
07.05.20
Juventus (Supernova)
2 - 2
(1 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
07.05.20
Liverpool (Ishking11)
3 - 1
(3 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
2 - 5
(2 - 3)
Barcelona (Yoshi)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
0 - 2
(0 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 3
( - )
Juventus (Supernova)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 1
(0 - 0)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Werder Bremen (Yoshi)
1 - 2
(1 - 0)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
07.05.20
Mainz (Supernova)
1 - 4
(0 - 1)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
07.05.20
Schalke (Ishking11)
2 - 5
(1 - 1)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Werder Bremen (Yoshi)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 4
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Werder Bremen (Yoshi)
1 - 2
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
5 - 2
(3 - 0)
Mainz (Supernova)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Sevilla (Yoshi)
1 - 2
(0 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Leverkusen (Supernova)
1 - 4
(1 - 2)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Inter Milan (Ishking11)
4 - 2
(2 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 2
(1 - 1)
Sevilla (Yoshi)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Arsenal (Indra13_27)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Leverkusen (Supernova)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 3
( - )
PSG (Ishking11)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 4
(1 - 2)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 0
(2 - 0)
Barcelona (Jenko)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
1 - 4
(0 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
PSG (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
06.05.20
Liverpool (Mr.Jey)
4 - 3
(3 - 3)
Juventus (SpursMax)
La10
06.05.20
Barcelona (Jenko)
3 - 1
(1 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
06.05.20
Man City (Den1Bravo)
4 - 3
(2 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
7 - 2
(5 - 1)
Valencia (Ishking11)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
2 - 2
(2 - 0)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Atletico Madrid (Jenko)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 3
(1 - 1)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Valencia (Ishking11)
4 - 3
(2 - 3)
Barcelona (SpursMax)
La10
06.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
0 - 6
(0 - 3)
Barcelona (SpursMax)
La10
06.05.20
Atletico Madrid (Jenko)
4 - 2
(1 - 1)
Barcelona (SpursMax)
La10
06.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
2 - 0
(1 - 0)
Lyon (Ishking11)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Marseille (Mr.Jey)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
Montpellier (Jenko)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
3 - 3
(2 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Lyon (Ishking11)
1 - 4
(0 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
06.05.20
Marseille (Mr.Jey)
2 - 3
(2 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
06.05.20
Montpellier (Jenko)
2 - 3
(1 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
06.05.20
Monaco (Den1Bravo)
0 - 3
(0 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Tottenham (Ishking11)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
5 - 3
(4 - 2)
Man City (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Man Utd (Jenko)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Tottenham (Ishking11)
3 - 2
(2 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
06.05.20
Man City (Mr.Jey)
3 - 1
(1 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
06.05.20
Man Utd (Jenko)
1 - 2
(1 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
06.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
05.05.20
Cologne (Jenko)
1 - 1
(1 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
05.05.20
TSG Hoffenheim (Mr.Jey)
5 - 3
(3 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
3 - 3
(2 - 1)
Werder Bremen (FOREST**)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
3 - 2
(2 - 2)
Wolfsburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Cologne (Jenko)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 0
(1 - 0)
TSG Hoffenheim (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Werder Bremen (FOREST**)
3 - 1
(2 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
05.05.20
Olympiakos (Jenko)
1 - 2
(1 - 0)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
05.05.20
Galatasaray (Mr.Jey)
2 - 4
(2 - 2)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
05.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
1 - 2
(0 - 2)
Shakhtar Donetsk (FOREST**)
La10
05.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
FC Salzburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
3 - 2
(1 - 2)
Olympiakos (Jenko)
La10
05.05.20
FC Salzburg (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 1)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
05.05.20
Chelsea (Jenko)
2 - 2
(1 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
05.05.20
Liverpool (Mr.Jey)
5 - 2
(1 - 0)
Man Utd (SpursMax)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
1 - 0
(0 - 0)
Man City (FOREST**)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 1
(2 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
1 - 6
(1 - 2)
Chelsea (Jenko)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
4 - 1
(2 - 1)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Man City (FOREST**)
2 - 1
(2 - 0)
Man Utd (SpursMax)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
7 - 1
(3 - 0)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
05.05.20
Sampdoria (Jenko)
1 - 1
(1 - 0)
Parma (SpursMax)
La10
05.05.20
Sassuolo (Mr.Jey)
2 - 4
(2 - 3)
Parma (SpursMax)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
Udinese (Forest**)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Sampdoria (Jenko)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Sassuolo (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Udinese (Forest**)
2 - 1
(2 - 1)
Parma (SpursMax)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Parma (SpursMax)
La10
03.05.20
Watford (Mr.Jey)
1 - 3
(1 - 2)
Wolverhampton (SpursMax)
La10
03.05.20
Leicester (Supernova)
3 - 2
(2 - 0)
Wolverhampton (SpursMax)
La10
03.05.20
Everton (madmah)
3 - 1
(1 - 1)
Wolverhampton (SpursMax)
La10
03.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Watford (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
Leicester (Supernova)
La10
03.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
0 - 2
( - )
Everton (madmah)
La10
03.05.20
PSG (Mr.Jey)
2 - 7
(1 - 4)
Liverpool (SpursMax)
La10
03.05.20
Juventus (Supernova)
3 - 1
(1 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
03.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 1)
Atalanta (Aphex)
La10
03.05.20
Barcelona (madmah)
2 - 1
(0 - 1)
Liverpool (SpursMax)
La10
03.05.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 0
(0 - 0)
PSG (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Juventus (Supernova)
La10
03.05.20
Liverpool (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (madmah)
La10
03.05.20
Barcelona (Mr.Jey)
3 - 4
(2 - 1)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
03.05.20
Real Madrid (madmah)
2 - 2
(2 - 1)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
03.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
3 - 3
(3 - 2)
Barcelona (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
4 - 1
(3 - 1)
Sevilla (Supernova)
La10
03.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Real Madrid (madmah)
La10
03.05.20
Napoli (Mr.Jey)
2 - 2
(0 - 2)
Lazio (SpursMax)
La10
03.05.20
Inter Milan (Supernova)
1 - 2
(1 - 1)
Lazio (SpursMax)
La10
03.05.20
Juventus (madmah)
3 - 1
(2 - 0)
Lazio (SpursMax)
La10
03.05.20
Inter Milan (Supernova)
4 - 2
(1 - 1)
Napoli (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Napoli (Mr.Jey)
0 - 7
(0 - 4)
Juventus (madmah)
La10
03.05.20
Lazio (SpursMax)
3 - 5
(1 - 2)
Juventus (madmah)
La10
03.05.20
Lazio (SpursMax)
4 - 2
(1 - 1)
Napoli (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Lazio (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Supernova)
La10
02.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 3
(3 - 0)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
02.05.20
Juventus (FOREST**)
1 - 1
(0 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
02.05.20
Barcelona (Supernova)
6 - 1
(4 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
02.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
3 - 2
( - )
PSG (SpursMax)
La10
02.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 3)
Barcelona (Supernova)
La10
02.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Juventus (FOREST**)
La10
02.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 3
(1 - 2)
Barcelona (Supernova)
La10
02.05.20
Juventus (FOREST**)
1 - 2
(0 - 2)
Barcelona (Supernova)
La10
02.05.20
England (SpursMax)
3 - 4
(2 - 1)
Netherlands (Indra13_27)
La10
02.05.20
Uruguay (forest**)
3 - 1
(3 - 0)
England (SpursMax)
La10
02.05.20
Italy (Supernova)
6 - 0
(3 - 0)
England (SpursMax)
La10
02.05.20
Valencia (Walker)
3 - 0
(2 - 0)
Tottenham (Aphex)
La10
02.05.20
Benfica (CarlWhizzer)
6 - 0
(3 - 0)
Tottenham (Aphex)
La10
02.05.20
Netherlands (Indra13_27)
2 - 4
(0 - 3)
England (SpursMax)
La10
02.05.20
Netherlands (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Italy (Supernova)
La10
02.05.20
England (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
02.05.20
England (SpursMax)
3 - 1
(2 - 0)
Italy (Supernova)
La10
02.05.20
Uruguay (forest**)
0 - 0
(0 - 0)
Italy (Supernova)
La10
02.05.20
Atalanta (Dimqaa)
0 - 4
(0 - 1)
Tottenham (Aphex)
La10
02.05.20
Bayer Leverkusen (Smile)
4 - 0
( - )
Tottenham (Aphex)
La10
02.05.20
Inter Milan (FOREST**)
6 - 2
(5 - 2)
Lazio (SpursMax)
La10
02.05.20
Atalanta (Supernova)
3 - 0
(2 - 0)
Lazio (SpursMax)
La10
02.05.20
Arsenal (Walker)
1 - 1
(0 - 0)
Lazio (Aphex)
La10
02.05.20
Juventus (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 0)
Lazio (SpursMax)
La10
02.05.20
Lazio (Aphex)
0 - 2
(0 - 2)
Roma (Dimqaa)
La10
02.05.20
Juventus (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 2)
Atalanta (Supernova)
La10
02.05.20
Lazio (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Inter Milan (FOREST**)
La10
02.05.20
Lazio (SpursMax)
4 - 3
(1 - 1)
Atalanta (Supernova)
La10
02.05.20
Inter Milan (FOREST**)
1 - 2
(1 - 0)
Atalanta (Supernova)
La10
02.05.20
Roma (Dimqaa)
2 - 3
(0 - 2)
Lazio (Aphex)
La10
02.05.20
Bournemouth (SpursMax)
2 - 4
(1 - 3)
Southampton (Indra13_27)
La10
02.05.20
Newcastle (FOREST**)
3 - 2
(2 - 1)
Bournemouth (SpursMax)
La10
02.05.20
Sevilla (Smile)
2 - 3
(1 - 3)
Lazio (Aphex)
La10
02.05.20
Aston Villa (Supernova)
2 - 1
(1 - 1)
Bournemouth (SpursMax)
La10
02.05.20
Southampton (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Bournemouth (SpursMax)
La10
02.05.20
Southampton (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Supernova)
La10
02.05.20
Bournemouth (SpursMax)
1 - 2
(1 - 2)
Newcastle (FOREST**)
La10
02.05.20
Bournemouth (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Supernova)
La10
02.05.20
Newcastle (FOREST**)
2 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Supernova)
La10
02.05.20
Brazil (Dimqaa)
1 - 1
(0 - 0)
France (Zo0m)
La10
02.05.20
Belgium (Smile)
1 - 0
(1 - 0)
France (Zo0m)
La10
02.05.20
Marseille (Dimqaa)
3 - 0
(2 - 0)
PSG (Zo0m)
La10
01.05.20
Bayern Munich (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
RB Leipzig (Walker)
La10
01.05.20
Leverkusen (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (SpursMax)
La10
01.05.20
RB Leipzig (Walker)
2 - 2
(1 - 1)
Bayern Munich (SpursMax)
La10
01.05.20
Bayern Munich (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Supernova)
La10
01.05.20
Fiorentina (SpursMax)
0 - 4
(0 - 1)
Udinese (Walker)
La10
01.05.20
Sassuolo (forest**)
1 - 0
(0 - 0)
Fiorentina (SpursMax)
La10
01.05.20
Sampdoria (Supernova)
7 - 2
(6 - 2)
Fiorentina (SpursMax)
La10
01.05.20
Udinese (Walker)
4 - 0
(2 - 0)
Fiorentina (SpursMax)
La10
01.05.20
Fiorentina (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Sassuolo (forest**)
La10
01.05.20
Fiorentina (SpursMax)
4 - 1
(1 - 0)
Sampdoria (Supernova)
La10
01.05.20
France (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
Belgium (Walker)
La10
01.05.20
Brazil (FOREST**)
1 - 4
(1 - 1)
France (SpursMax)
La10
01.05.20
Germany (Supernova)
1 - 2
(1 - 1)
France (SpursMax)
La10
01.05.20
Belgium (Walker)
6 - 1
( - )
France (SpursMax)
La10
01.05.20
France (SpursMax)
3 - 4
(3 - 0)
Brazil (FOREST**)
La10
01.05.20
France (SpursMax)
3 - 4
(2 - 1)
Germany (Supernova)
La10
01.05.20
Man City (FOREST**)
2 - 2
(2 - 2)
Man Utd (SpursMax)
La10
01.05.20
Chelsea (Supernova)
4 - 2
(1 - 2)
Man Utd (SpursMax)
La10
01.05.20
Tottenham (Walker)
3 - 0
(0 - 4)
Man Utd (SpursMax)
La10
01.05.20
Man Utd (SpursMax)
0 - 2
(0 - 2)
Man City (FOREST**)
La10
01.05.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 1
(2 - 1)
Chelsea (Supernova)
La10
30.04.20
Marseille (Walker)
4 - 0
(2 - 0)
Lyon (Supernova)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Lille (SpursMax)
La10
30.04.20
Marseille (Walker)
5 - 1
(3 - 0)
Lille (SpursMax)
La10
30.04.20
Lyon (Supernova)
5 - 1
(4 - 0)
Lille (SpursMax)
La10
30.04.20
Monaco (FOREST**)
1 - 4
(1 - 2)
Lille (SpursMax)
La10
30.04.20
Lyon (Supernova)
0 - 3
(0 - 1)
Marseille (Walker)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
2 - 4
(1 - 3)
PSG (Indra13_27)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
2 - 4
( - )
Marseille (Walker)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
3 - 1
(3 - 1)
Lyon (Supernova)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
4 - 2
(2 - 0)
Monaco (FOREST**)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
4 - 5
(3 - 1)
Netherlands (SpursMax)
La10
30.04.20
Italy (Walker)
3 - 2
(2 - 1)
Netherlands (SpursMax)
La10
30.04.20
Spain (Supernova)
3 - 1
(1 - 1)
Netherlands (SpursMax)
La10
30.04.20
Portugal (Forest**)
1 - 4
(0 - 4)
Netherlands (SpursMax)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
England (Indra13_27)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
5 - 5
(3 - 2)
Italy (Walker)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
4 - 5
(3 - 3)
Spain (Supernova)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
1 - 0
( - )
Portugal (Forest**)
La10
30.04.20
Torino (Walker)
1 - 1
(1 - 0)
As Roma (Supernova)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
6 - 0
(3 - 0)
Atalanta (Spursmax)
La10
30.04.20
Torino (Walker)
3 - 3
(3 - 0)
Atalanta (Spursmax)
La10
30.04.20
Inter Milan (FOREST**)
1 - 0
(0 - 0)
As Roma (Supernova)
La10
30.04.20
As Roma (Supernova)
5 - 0
(3 - 0)
Atalanta (Spursmax)
La10
30.04.20
Inter Milan (FOREST**)
1 - 2
(1 - 1)
Atalanta (Spursmax)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
1 - 1
(0 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
1 - 1
(0 - 1)
Torino (Walker)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
6 - 1
(3 - 0)
As Roma (Supernova)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
0 - 1
(0 - 1)
Inter Milan (FOREST**)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
3 - 5
(0 - 0)
Poland (Ishking11)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
1 - 2
(0 - 0)
Austria (Indra13_27)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
1 - 3
(1 - 1)
Mexico (forest**)
La10
29.04.20
Poland (Ishking11)
4 - 3
(1 - 1)
Switzerland (SpursMax)
La10
29.04.20
Austria (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 1)
Switzerland (SpursMax)
La10
29.04.20
Mexico (forest**)
3 - 2
(2 - 1)
Switzerland (SpursMax)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 2
(0 - 2)
Parma (Ishking11)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 4
(2 - 2)
Udinese (Indra13_27)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 3
(2 - 3)
Fiorentina (forest**)
La10
29.04.20
Parma (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Sampdoria (SpursMax)
La10
29.04.20
Udinese (Indra13_27)
2 - 4
(0 - 3)
Sampdoria (SpursMax)
La10
29.04.20
Fiorentina (forest**)
3 - 1
(2 - 1)
Sampdoria (SpursMax)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
3 - 5
(3 - 1)
Netherlands (Ishking11)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
5 - 4
(4 - 3)
Italy (Indra13_27)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
29.04.20
Netherlands (Ishking11)
4 - 3
(4 - 1)
England (SpursMax)
La10
29.04.20
Italy (Indra13_27)
0 - 5
(0 - 1)
England (SpursMax)
La10
29.04.20
Uruguay (forest**)
5 - 0
(1 - 0)
England (SpursMax)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
4 - 3
(3 - 2)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
3 - 3
(0 - 2)
Watford (forest**)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
2 - 3
(1 - 2)
Leicester (Sambo)
La10
29.04.20
Wolverhampton (Indra13_27)
3 - 6
(2 - 4)
Everton (SpursMax)
La10
29.04.20
Watford (forest**)
1 - 0
(1 - 0)
Everton (SpursMax)
La10
29.04.20
Leicester (Sambo)
1 - 0
(0 - 0)
Everton (SpursMax)
La10
28.04.20
Man Utd (SpursMax)
0 - 5
(0 - 3)
Arsenal (Veep)
La10
28.04.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 5
(3 - 2)
Liverpool (Indra13_27)
La10
28.04.20
Man Utd (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
Tottenham (Supernova)
La10
28.04.20
Arsenal (Veep)
3 - 2
(0 - 0)
Man Utd (SpursMax)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 3)
Man Utd (SpursMax)
La10
28.04.20
Man City (Sambo)
4 - 2
(1 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
28.04.20
Tottenham (Supernova)
3 - 1
(3 - 0)
Man Utd (SpursMax)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
1 - 4
(0 - 2)
Feyenoord (Veep)
La10
28.04.20
Dynamo Kiev (Supernova)
3 - 0
(1 - 0)
Gent (Indra13_27)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
3 - 1
(1 - 0)
Gent (Indra13_27)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
1 - 3
(1 - 2)
Dynamo Kiev (Supernova)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
2 - 0
( - )
CSKA Moscow (Sambo)
La10
28.04.20
Feyenoord (Veep)
2 - 1
(1 - 0)
Celtic (SpursMax)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 2)
Dynamo Kiev (Supernova)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
2 - 2
(2 - 1)
Celtic (SpursMax)
La10
28.04.20
Dynamo Kiev (Supernova)
1 - 0
(0 - 0)
Celtic (SpursMax)
La10
28.04.20
CSKA Moscow (Sambo)
1 - 5
(0 - 2)
Celtic (SpursMax)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
1 - 4
(0 - 3)
Sampdoria (Veep)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
3 - 2
(1 - 1)
Sassuolo (Supernova)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
2 - 1
(0 - 1)
Torino (Sambo)
La10
28.04.20
Sampdoria (Veep)
3 - 2
(3 - 1)
Udinese (SpursMax)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Udinese (SpursMax)
La10
28.04.20
Sassuolo (Supernova)
1 - 2
(0 - 2)
Udinese (SpursMax)
La10
28.04.20
Torino (Sambo)
3 - 2
(1 - 1)
Udinese (SpursMax)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 4
(0 - 3)
Valencia (Veep)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Sevilla (Indra13_27)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
Barcelona (Supernova)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Real Madrid (Sambo)
La10
28.04.20
Valencia (Veep)
5 - 3
(1 - 3)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 0)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
28.04.20
Barcelona (Supernova)
2 - 4
(2 - 4)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
28.04.20
Real Madrid (Sambo)
0 - 5
(0 - 3)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
1 - 1
(0 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
26.04.20
Portugal (Supernova)
0 - 3
(0 - 2)
Belgium (SpursMax)
La10
26.04.20
France (Walker)
5 - 2
(2 - 0)
Belgium (SpursMax)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
0 - 4
(0 - 2)
France (Walker)
La10
26.04.20
Germany (Indra13_27)
3 - 5
(2 - 2)
Belgium (SpursMax)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
3 - 2
(3 - 0)
Brazil (FOREST**)
La10
26.04.20
Brazil (FOREST**)
2 - 1
( - )
Belgium (SpursMax)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 3
(1 - 3)
Portugal (Supernova)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 5
(0 - 3)
Everton (Walker)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Leicester (Indra13_27)
La10
26.04.20
Everton (Walker)
5 - 0
(5 - 0)
Watford (SpursMax)
La10
26.04.20
Leicester (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
4 - 1
(1 - 1)
Wolves (FOREST**)
La10
26.04.20
West Ham (Supernova)
3 - 2
(2 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
26.04.20
Wolves (FOREST**)
0 - 4
(0 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
West Ham (Supernova)
La10
26.04.20
Werder Bremen (Supernova)
0 - 3
(0 - 2)
Wolfsburg (Walker)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Wolfsburg (Walker)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 2
(2 - 1)
Cologne (Indra13_27)
La10
26.04.20
Werder Bremen (Supernova)
1 - 0
(1 - 0)
Cologne (Indra13_27)
La10
26.04.20
Wolfsburg (Walker)
3 - 1
(2 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 3)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Werder Bremen (Supernova)
La10
26.04.20
TSG Hoffenheim (FOREST**)
1 - 2
(0 - 0)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
1 - 4
(0 - 2)
Werder Bremen (Supernova)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
3 - 0
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (FOREST**)
La10
26.04.20
Werder Bremen (Supernova)
1 - 2
(1 - 2)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
26.04.20
Juventus (Supernova)
1 - 4
(1 - 2)
Lazio (Walker)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
1 - 7
(1 - 5)
Lazio (Walker)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 2
(0 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
26.04.20
Nice (specialist)
1 - 5
(1 - 3)
Bordeaux (Dimqaa)
La10
26.04.20
Nice (specialist)
3 - 1
(1 - 1)
St Etienne (Dzekon)
La10
26.04.20
Nice (specialist)
6 - 2
(3 - 1)
Rennes (Sambo)
La10
26.04.20
Nice (specialist)
2 - 0
(1 - 0)
Lille (L.A.I)
La10
26.04.20
Lazio (Walker)
3 - 3
(1 - 2)
Inter Milan (SpursMax)
La10
26.04.20
Napoli (FOREST**)
1 - 1
(2 - 2)
Juventus (Supernova)
La10
26.04.20
AC Milan (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Inter Milan (SpursMax)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
4 - 2
(0 - 1)
Juventus (Supernova)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Napoli (FOREST**)
La10
26.04.20
Juventus (Supernova)
1 - 5
(0 - 3)
Inter Milan (SpursMax)
La10
26.04.20
Napoli (FOREST**)
4 - 1
(2 - 0)
Inter Milan (SpursMax)
La10
25.04.20
PSG (SpursMax)
4 - 1
(3 - 1)
Marseille (FOREST**)
La10
25.04.20
Monaco (Supernova)
3 - 3
(2 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
25.04.20
PSG (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Lyon (Indra13_27)
La10
25.04.20
Monaco (Supernova)
4 - 1
(1 - 1)
Lyon (Indra13_27)
La10
25.04.20
Montpellier (Walker)
4 - 0
(4 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
25.04.20
Marseille (FOREST**)
1 - 5
(0 - 4)
PSG (SpursMax)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
0 - 3
( - )
PSG (SpursMax)
La10
25.04.20
PSG (SpursMax)
3 - 0
(2 - 0)
Monaco (Supernova)
La10
25.04.20
Napoli (Supernova)
0 - 7
(0 - 4)
Juventus (Walker)
La10
25.04.20
Napoli (Supernova)
0 - 3
(0 - 1)
AC Milan (FOREST**)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 11
(1 - 5)
Juventus (Walker)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 4
(1 - 3)
AC Milan (FOREST**)
La10
25.04.20
Napoli (Supernova)
3 - 3
(1 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
25.04.20
Napoli (Supernova)
1 - 5
(0 - 3)
Lazio (SpursMax)
La10
25.04.20
Juventus (Walker)
3 - 4
(3 - 1)
Lazio (SpursMax)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
6 - 3
(5 - 1)
Lazio (SpursMax)
La10
25.04.20
AC Milan (FOREST**)
3 - 1
(1 - 1)
Lazio (SpursMax)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
3 - 0
(1 - 0)
Napoli (Supernova)
La10
25.04.20
Italy (Shket)
0 - 4
(0 - 2)
Spain (Dimqaa)
La10
25.04.20
Italy (Shket)
1 - 2
(0 - 1)
Uruguay (L.A.I)
La10
25.04.20
Chelsea (Supernova)
0 - 5
(0 - 2)
Man Utd (Walker)
La10
25.04.20
Chelsea (Supernova)
2 - 1
(1 - 0)
Liverpool (FOREST**)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
2 - 3
(1 - 2)
Man Utd (Walker)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Liverpool (FOREST**)
La10
25.04.20
Chelsea (Supernova)
3 - 1
(1 - 0)
Tottenham (Indra13_27)
La10
25.04.20
Chelsea (Supernova)
0 - 5
(0 - 3)
Man City (SpursMax)
La10
25.04.20
Bordeaux (Shket)
1 - 3
(0 - 1)
St Etienne (Sambo)
La10
25.04.20
Man Utd (Walker)
6 - 1
(0 - 0)
Man City (SpursMax)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 4)
Man City (SpursMax)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Chelsea (Supernova)
La10
25.04.20
Liverpool (FOREST**)
0 - 3
(0 - 0)
Man City (SpursMax)
La10
25.04.20
Bordeaux (Shket)
0 - 4
(0 - 3)
Rennes (Dimqaa)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
2 - 3
(2 - 1)
Chelsea (Supernova)
La10
25.04.20
Bordeaux (Shket)
0 - 5
(0 - 3)
Lille (L.A.I)
La10
25.04.20
Bayern (SpursMax)
7 - 2
(4 - 1)
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
25.04.20
Bayern (SpursMax)
2 - 1
(0 - 0)
Borussia Dortmund (FOREST**)
La10
25.04.20
Bayer Leverkusen (Supernova)
1 - 3
(0 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
25.04.20
Borussia Dortmund (FOREST**)
2 - 3
( - )
Bayer Leverkusen (Supernova)
La10
25.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 2)
Bayern (SpursMax)
La10
25.04.20
Borussia Dortmund (FOREST**)
3 - 3
(0 - 2)
Bayern (SpursMax)
La10
25.04.20
Bayern (SpursMax)
2 - 1
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (Supernova)
La10
25.04.20
RB Leipzig (Fric)
1 - 4
(1 - 1)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
25.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 0)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
24.04.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
5 - 3
(3 - 1)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
RB Leipzig (Fric)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
4 - 1
(0 - 1)
B. Munchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
7 - 1
( - )
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
3 - 0
(2 - 0)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 7
(1 - 2)
Lazio (SpursMax)
La10
24.04.20
Juventus (Den1Bravo)
4 - 1
(0 - 1)
Lazio (SpursMax)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 6
(1 - 2)
Napoli (Fric)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
4 - 1
(4 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 3
(1 - 2)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Monaco (Fric)
0 - 4
(0 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
24.04.20
Montpellier (Ishking11)
2 - 5
(2 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
24.04.20
Marseille (Tranquil)
1 - 4
(1 - 3)
PSG (SpursMax)
La10
24.04.20
Lyon (Jenko)
2 - 1
(0 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
7 - 1
(3 - 0)
Monaco (Fric)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
( - )
Montpellier (Ishking11)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
4 - 1
(2 - 1)
Marseille (Tranquil)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
0 - 2
(0 - 2)
Lyon (Jenko)
La10
24.04.20
France (Fric)
0 - 6
(0 - 2)
Belgium (SpursMax)
La10
24.04.20
Germany (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Belgium (SpursMax)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
23.04.20
Brazil (Orab)
0 - 4
(0 - 3)
Belgium (SpursMax)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 2
(2 - 2)
France (Fric)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Argentina (Indra13_27)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
6 - 3
(5 - 2)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
Inter (Ishking11)
1 - 6
(0 - 3)
Lazio (SpursMax)
La10
23.04.20
Juventus (Orab)
2 - 8
(1 - 3)
Lazio (SpursMax)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
Napoli (Fric)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 5
(1 - 3)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
Napoli (Fric)
1 - 7
(0 - 2)
Lazio (SpursMax)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
6 - 2
(5 - 1)
Juventus (Orab)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 6
(0 - 3)
AC Milan (Indra13_27)
La10
22.04.20
Man Utd (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
Porto (SpursMax)
La10
22.04.20
Porto (SpursMax)
3 - 1
(2 - 0)
Man Utd (Ishking11)
La10
22.04.20
Monaco (hopkins)
0 - 4
(0 - 0)
PSG (Orab)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
5 - 1
(2 - 1)
PSG (Orab)
La10
22.04.20
Sevilla (ReadingClub)
0 - 2
(0 - 1)
Porto (SpursMax)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
5 - 1
(2 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
22.04.20
Barcelona (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Real Betis (Jenko)
La10
22.04.20
Real Madrid (ReadingClub)
3 - 3
(1 - 1)
Barcelona (SpursMax)
La10
22.04.20
Real Madrid (ReadingClub)
0 - 2
(0 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
22.04.20
Real Betis (Jenko)
3 - 2
(1 - 2)
Barcelona (SpursMax)
La10
22.04.20
Italy (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
22.04.20
Italy (SpursMax)
4 - 1
(1 - 0)
England (ReadingClub)
La10
22.04.20
Spain (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Italy (SpursMax)
La10
22.04.20
Italy (SpursMax)
1 - 2
(0 - 0)
Uruguay (Jenko)
La10
22.04.20
Uruguay (Jenko)
2 - 1
(1 - 0)
Italy (SpursMax)
La10
22.04.20
England (ReadingClub)
0 - 2
(0 - 1)
Italy (SpursMax)
La10
22.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 3
(0 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
22.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Watford (ReadingClub)
La10
22.04.20
West Ham (Ishking11)
4 - 3
(2 - 2)
Everton (SpursMax)
La10
22.04.20
Everton (SpursMax)
3 - 1
(0 - 1)
Leicester (Jenko)
La10
22.04.20
Watford (ReadingClub)
4 - 1
(2 - 0)
Everton (SpursMax)
La10
22.04.20
Leicester (Jenko)
3 - 0
(2 - 0)
Everton (SpursMax)
La10
20.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 1
( - )
Germany (L.A.I)
La10
20.04.20
Portugal (Dimqaa)
6 - 2
( - )
Belgium (SpursMax)
La10
20.04.20
Germany (L.A.I)
2 - 0
( - )
Belgium (SpursMax)
La10
20.04.20
France (Mistyeye)
2 - 2
(1 - 1)
Belgium (SpursMax)
La10
20.04.20
Brazil (HBK)
4 - 0
(2 - 0)
Belgium (SpursMax)
La10
20.04.20
Belgium (SpursMax)
1 - 1
(0 - 1)
Portugal (Dimqaa)
La10
20.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 0
(0 - 0)
Monaco (L.A.I)
La10
20.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Lille (HBK)
La10
20.04.20
Monaco (L.A.I)
0 - 1
(0 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
20.04.20
Lyon (Mistyeye)
1 - 0
(0 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
20.04.20
Lille (HBK)
1 - 1
(1 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
20.04.20
Marseille (Dimqaa)
1 - 0
(1 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
19.04.20
France (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Belgium (folen)
La10
19.04.20
Brazil (Ryuk)
3 - 0
(1 - 0)
France (SpursMax)
La10
19.04.20
Germany (FOREST**)
0 - 1
(0 - 1)
France (SpursMax)
La10
19.04.20
Argentina (ReadingClub)
3 - 2
(3 - 0)
France (SpursMax)
La10
19.04.20
Belgium (folen)
2 - 2
(1 - 0)
France (SpursMax)
La10
19.04.20
France (SpursMax)
3 - 0
(1 - 0)
Brazil (Ryuk)
La10
19.04.20
France (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Argentina (ReadingClub)
La10
19.04.20
France (SpursMax)
4 - 1
(4 - 1)
Germany (FOREST**)
La10
19.04.20
Atalanta (Ryuk)
2 - 1
(2 - 0)
Benfica (SpursMax)
La10
19.04.20
Valencia (FOREST**)
2 - 1
(1 - 0)
Benfica (SpursMax)
La10
19.04.20
Atletico Madrid (ReadingClub)
5 - 1
(3 - 0)
Benfica (SpursMax)
La10
19.04.20
Benfica (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
Bayer Leverkusen (folen)
La10
19.04.20
Benfica (SpursMax)
3 - 3
(2 - 2)
Atalanta (Ryuk)
La10
19.04.20
Benfica (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Valencia (FOREST**)
La10
19.04.20
Benfica (SpursMax)
1 - 2
(1 - 2)
Atletico Madrid (ReadingClub)
La10
19.04.20
Werder Bremen (RYUK)
5 - 4
(2 - 2)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
19.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 1
(1 - 0)
Schalke (folen)
La10
19.04.20
Hertha Berlin (FOREST**)
2 - 3
(1 - 1)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
19.04.20
Mainz (ReadingClub)
1 - 3
(1 - 1)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
19.04.20
Schalke (folen)
3 - 3
(1 - 1)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
19.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
5 - 3
(3 - 2)
Werder Bremen (RYUK)
La10
19.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
0 - 3
(0 - 1)
Hertha Berlin (FOREST**)
La10
19.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
3 - 0
(3 - 0)
Mainz (ReadingClub)
La10
19.04.20
Juventus (Ryuk)
3 - 0
(1 - 0)
Inter Milan (SpursMax)
La10
19.04.20
Lazio (FOREST**)
3 - 4
(1 - 1)
Inter Milan (SpursMax)
La10
19.04.20
AC Milan (ReadingClub)
2 - 4
( - )
Inter Milan (SpursMax)
La10
19.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 4
(1 - 3)
Napoli (folen)
La10
19.04.20
Napoli (folen)
1 - 0
(0 - 0)
Inter Milan (SpursMax)
La10
19.04.20
Inter Milan (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
Juventus (Ryuk)
La10
19.04.20
Inter Milan (SpursMax)
1 - 0
( - )
Lazio (FOREST**)
La10
19.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 1
(1 - 0)
AC Milan (ReadingClub)
La10
18.04.20
Lazio (RedDevil)
1 - 3
(1 - 1)
Sevilla (SpursMax)
La10
18.04.20
Inter Milan (folen)
1 - 3
(0 - 3)
Sevilla (SpursMax)
La10
18.04.20
Man United (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Sevilla (SpursMax)
La10
18.04.20
Bayer Leverkusen (Sambo)
2 - 2
(2 - 1)
Sevilla (SpursMax)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
0 - 2
( - )
Lazio (RedDevil)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Inter Milan (folen)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
3 - 2
(1 - 2)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Bayer Leverkusen (Sambo)
La10
18.04.20
Tottenham (Sambo)
2 - 4
(1 - 3)
Liverpool (SpursMax)
La10
18.04.20
Man City (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
18.04.20
Man Utd (folen)
0 - 0
(0 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
18.04.20
Arsenal (RedDevil)
5 - 3
(0 - 1)
Liverpool (SpursMax)
La10
18.04.20
Liverpool (SpursMax)
2 - 4
(2 - 3)
Man Utd (folen)
La10
18.04.20
Liverpool (SpursMax)
2 - 5
( - )
Tottenham (Sambo)
La10
18.04.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 3
( - )
Man City (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Real Betis (RedDevil)
1 - 4
(0 - 1)
Real Madrid (SpursMax)
La10
18.04.20
Atletico Madrid (Sambo)
2 - 2
(1 - 1)
Real Madrid (SpursMax)
La10
18.04.20
Barcelona (folen)
1 - 1
(1 - 0)
Real Madrid (SpursMax)
La10
18.04.20
Valencia (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Real Madrid (SpursMax)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Real Betis (RedDevil)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
4 - 0
(4 - 0)
Atletico Madrid (Sambo)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (folen)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Italy (Sambo)
4 - 1
( - )
Netherlands (SpursMax)
La10
18.04.20
Spain (folen)
1 - 1
(1 - 1)
Netherlands (SpursMax)
La10
18.04.20
Uruguay (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 1)
Netherlands (SpursMax)
La10
18.04.20
England (RedDevil)
3 - 1
(2 - 0)
Netherlands (SpursMax)
La10
17.04.20
Watford (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
Wolverhampton (REM)
La10
17.04.20
Leicester (Veep)
4 - 2
(2 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
17.04.20
Everton (Ishking11)
4 - 1
(3 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
17.04.20
West Ham (Ryuk)
1 - 1
(1 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
17.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 4
(2 - 2)
Leicester (Veep)
La10
17.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 1
(0 - 1)
West Ham (Ryuk)
La10
17.04.20
Wolverhampton (REM)
1 - 2
(0 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
4 - 3
(2 - 2)
Belgium (Rem)
La10
17.04.20
Argentina (Veep)
5 - 1
(3 - 0)
Brazil (Spursmax)
La10
17.04.20
France (Ishking11)
1 - 3
(0 - 3)
Brazil (Spursmax)
La10
17.04.20
Germany (Ryuk)
3 - 1
(2 - 0)
Brazil (Spursmax)
La10
17.04.20
Belgium (Rem)
4 - 4
(2 - 3)
Brazil (Spursmax)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
2 - 3
( - )
Argentina (Veep)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
3 - 2
(1 - 1)
France (Ishking11)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
2 - 0
(2 - 0)
Germany (Ryuk)
La10
17.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
3 - 3
(1 - 2)
Schalke (REM)
La10
17.04.20
Werder Bremen (Veep)
2 - 0
(0 - 0)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
17.04.20
Mainz (RYUK)
1 - 3
(0 - 2)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
17.04.20
Schalke (REM)
3 - 1
(1 - 0)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
17.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
0 - 3
(0 - 2)
Werder Bremen (Veep)
La10
17.04.20
Hertha Berlin (Ishking11)
0 - 4
(0 - 0)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
17.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Mainz (RYUK)
La10
17.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Napoli (REM)
La10
17.04.20
Atalanta (Veep)
4 - 1
(2 - 1)
Inter Milan (SpursMax)
La10
17.04.20
Lazio (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Inter Milan (SpursMax)
La10
17.04.20
Juventus (Ryuk)
2 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (SpursMax)
La10
17.04.20
Inter Milan (SpursMax)
4 - 1
(3 - 1)
Atalanta (Veep)
La10
17.04.20
Inter Milan (SpursMax)
1 - 0
( - )
Lazio (Walker)
La10
17.04.20
Inter Milan (SpursMax)
5 - 2
(3 - 2)
Juventus (Ryuk)
La10
15.04.20
Celtic (SpursMax)
1 - 3
( - )
Shakhtar Donetsk (NicolasRage)
La10
15.04.20
Dynamo Kyiv (HBK)
6 - 0
( - )
Celtic (SpursMax)
La10
15.04.20
Shakhtar Donetsk (NicolasRage)
3 - 2
( - )
Celtic (SpursMax)
La10
15.04.20
Celtic (SpursMax)
2 - 3
( - )
Dynamo Kyiv (HBK)
La10
15.04.20
Gent (dzekon)
1 - 3
( - )
Celtic (SpursMax)
La10
15.04.20
Eintracht Frankfurt (Smile)
4 - 0
( - )
Celtic (SpursMax)
La10
15.04.20
Man Utd (Smile)
4 - 0
(2 - 0)
Tottenham (SpursMax)
La10
15.04.20
Chelsea (HBK)
3 - 1
(3 - 1)
Tottenham (SpursMax)
La10
15.04.20
Man City (dzekon)
6 - 1
(4 - 0)
Tottenham (SpursMax)
La10
15.04.20
Tottenham (SpursMax)
3 - 2
( - )
Chelsea (HBK)
La10
15.04.20
Tottenham (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
Liverpool (NicolasRage)
La10
15.04.20
Tottenham (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Man Utd (Smile)
La10
15.04.20
Tottenham (SpursMax)
0 - 1
( - )
Man City (dzekon)
La10
14.04.20
Bayern (SpursMax)
1 - 0
(0 - 0)
Bayer Leverkusen (Jenko)
La10
14.04.20
Bayern (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
RB Leipzig (Mistyeye)
La10
14.04.20
Bayern (SpursMax)
0 - 4
( - )
Borussia Dortmund (NicolasRage)
La10
14.04.20
Bayer Leverkusen (Jenko)
2 - 1
( - )
Bayern (SpursMax)
La10
14.04.20
RB Leipzig (Mistyeye)
1 - 2
(1 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
14.04.20
Borussia Dortmund (NicolasRage)
3 - 1
(2 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
14.04.20
PSG (SpursMax)
0 - 0
( - )
Montpellier (Jenko)
La10
14.04.20
PSG (SpursMax)
2 - 3
(1 - 3)
Lyon (Mistyeye)
La10
14.04.20
PSG (SpursMax)
4 - 4
(3 - 3)
Marseille (NicolasRage)
La10
14.04.20
Monaco (dzekon)
3 - 1
(2 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
14.04.20
Montpellier (Jenko)
1 - 1
(0 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
14.04.20
Lyon (Mistyeye)
3 - 1
(1 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
14.04.20
Marseille (NicolasRage)
3 - 0
(1 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
14.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Monaco (dzekon)
La10
Победи
1
17%
Равенства
4
67%
Загуби
1
17%
Още [+]

Последни 6 мача (iamdevilwalk)

23.05.20
Galatasaray (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 0)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Uruguay (Aphex)
2 - 2
( - )
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Benfica (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 3)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
4 - 4
(2 - 4)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Portugal (fleshka77)
3 - 1
(1 - 1)
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Benfica (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Uruguay (Aphex)
1 - 1
(1 - 0)
Italy (Klexter)
La10
23.05.20
Club Brugge (Supernova)
2 - 3
(1 - 1)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
3 - 4
(2 - 2)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
1 - 1
(0 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
FC Salzburg (Ishking11)
1 - 3
(0 - 1)
Galatasaray (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Lazio (CarlWhizzer)
6 - 0
(3 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
FC Salzburg (Ishking11)
4 - 2
(3 - 0)
Benfica (Indra13_27)
La10
23.05.20
FC Salzburg (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
FC Salzburg (Ishking11)
5 - 0
(2 - 0)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
2 - 3
(1 - 2)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Galatasaray (Den1Bravo)
1 - 1
( - )
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Bayer Leverkusen (RedDevil)
0 - 4
(0 - 2)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Feyenoord (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Celtic (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 2)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Feyenoord (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 1)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Bayer Leverkusen (RedDevil)
0 - 1
(0 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
Sevilla (Walker)
1 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
1 - 2
( - )
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Lazio (CarlWhizzer)
5 - 3
( - )
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Sevilla (Walker)
3 - 0
(3 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
CSKA Moscow (Ishking11)
2 - 4
(2 - 2)
Celtic (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Feyenoord (Indra13_27)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
La10
23.05.20
CSKA Moscow (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Feyenoord (Indra13_27)
La10
23.05.20
CSKA Moscow (Ishking11)
0 - 5
(0 - 4)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
CSKA Moscow (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
La10
23.05.20
Watford (Den1Bravo)
1 - 0
( - )
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
Everton (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
West Ham (Phantom)
1 - 1
(0 - 0)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
Bayern (RedDevil)
0 - 6
(0 - 3)
Barcelona (Quavo)
La10
23.05.20
Bayern (RedDevil)
1 - 1
(1 - 0)
Liverpool (Kishe)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
PSG (Walker)
3 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Quavo)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
3 - 4
(1 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
PSG (Walker)
3 - 0
(1 - 0)
Liverpool (Kishe)
La10
23.05.20
Juventus (CarlWhizzer)
1 - 3
(1 - 2)
Barcelona (Quavo)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
West Ham (Phantom)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
3 - 1
(1 - 0)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Barcelona (Phantom)
1 - 1
( - )
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 1
( - )
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
1 - 2
(1 - 2)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Spain (praym)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Barcelona (Phantom)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
0 - 5
(0 - 2)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 1)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Wolfsburg (PHANTOM)
1 - 2
(1 - 1)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Celta Vigo (CarlWhizzer)
2 - 0
(2 - 0)
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
1 - 0
(0 - 0)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
Wolfsburg (PHANTOM)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Celta Vigo (CarlWhizzer)
2 - 0
(1 - 0)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Eibar (Walker)
0 - 1
(0 - 0)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
4 - 2
(3 - 1)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
6 - 0
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
1 - 0
(0 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Liverpool (Ryuk)
1 - 2
(1 - 2)
Barcelona (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
2 - 3
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Liverpool (Ryuk)
1 - 2
(1 - 0)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
Bayern Munich (Jenko)
5 - 1
(2 - 0)
Barcelona (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
4 - 4
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
PSG (Tranquil)
1 - 1
(1 - 0)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
1 - 0
(1 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Bayern Munich (Jenko)
2 - 1
(1 - 0)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
2 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
0 - 3
(0 - 3)
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
2 - 0
(1 - 0)
Barcelona (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Napoli (Baphomet)
0 - 1
(0 - 0)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Napoli (Baphomet)
0 - 2
( - )
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
1 - 4
(1 - 4)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
PSG (Tranquil)
3 - 3
(1 - 0)
Barcelona (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Napoli (Baphomet)
2 - 0
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
4 - 0
(3 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
1 - 3
( - )
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Napoli (Baphomet)
2 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
4 - 1
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
1 - 2
(1 - 1)
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Bordeaux (Klexter)
0 - 3
(0 - 2)
Rennes (Zazabak)
La10
23.05.20
Nice (Aventon)
2 - 2
(0 - 1)
Montpellier (Thiago)
La10
23.05.20
St Etienne (Baphomet)
1 - 3
(0 - 2)
Rennes (Zazabak)
La10
23.05.20
Bordeaux (Klexter)
0 - 4
(0 - 2)
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
Villarreal (Tranquil)
3 - 1
(1 - 0)
Real Betis (Miller)
La10
23.05.20
Valladolid (Ryuk)
3 - 2
(2 - 0)
Real Betis (Miller)
La10
23.05.20
Athletic Club (Jenko)
3 - 1
(0 - 0)
Getafe (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Athletic Club (Jenko)
2 - 1
(1 - 1)
Real Betis (Miller)
La10
23.05.20
St Etienne (Baphomet)
1 - 3
(0 - 2)
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
Bordeaux (Klexter)
0 - 3
(0 - 2)
Montpellier (Thiago)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
0 - 1
(0 - 0)
Montpellier (Thiago)
La10
23.05.20
St Etienne (Baphomet)
1 - 0
(1 - 0)
Bordeaux (Klexter)
La10
23.05.20
Villarreal (Tranquil)
5 - 1
(2 - 1)
Getafe (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Real Betis (Miller)
1 - 1
(1 - 0)
Getafe (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
1 - 2
(1 - 0)
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
St Etienne (Baphomet)
0 - 1
(0 - 1)
Montpellier (Thiago)
La10
23.05.20
Montpellier (Thiago)
0 - 3
( - )
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
2 - 0
(1 - 0)
Bordeaux (Klexter)
La10
22.05.20
Chile (Aventon)
3 - 1
(1 - 0)
Colombia (Thiago)
La10
22.05.20
Brazil (Klexter)
0 - 5
(0 - 3)
Argentina (Zazabak)
La10
22.05.20
Lille (iamdevilwalk)
1 - 2
(0 - 0)
Marseille (fleshka77)
La10
22.05.20
Uruguay (Baphomet)
2 - 2
(1 - 1)
Argentina (Zazabak)
La10
22.05.20
Brazil (Klexter)
1 - 2
(0 - 2)
Chile (Aventon)
La10
22.05.20
Monaco (Ryuk)
5 - 3
(3 - 3)
Lille (iamdevilwalk)
La10
22.05.20
Monaco (Ryuk)
1 - 1
(0 - 0)
Marseille (fleshka77)
La10
22.05.20
Brazil (Klexter)
0 - 3
(0 - 1)
Colombia (Thiago)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 4
( - )
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
1 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Parma (Ryuk)
0 - 1
(0 - 1)
Sampdoria (iamdevilwalk)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
2 - 1
( - )
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Parma (Ryuk)
1 - 0
(0 - 0)
Sassuolo (fleshka77)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
0 - 0
(0 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
Fiorentina (Jenko)
2 - 0
(0 - 0)
Sassuolo (fleshka77)
La10
22.05.20
PSG (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 3)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Dortmund (Den1Bravo)
3 - 0
(0 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
22.05.20
Fiorentina (Jenko)
3 - 1
(1 - 0)
Sampdoria (iamdevilwalk)
La10
22.05.20
Leverkusen (Indra 13_27)
2 - 6
(0 - 2)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
22.05.20
Sassuolo (fleshka77)
0 - 3
(0 - 2)
Sampdoria (iamdevilwalk)
La10
22.05.20
Leverkusen (Indra 13_27)
3 - 6
(0 - 6)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
22.05.20
Leverkusen (Indra 13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 1
(1 - 1)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
2 - 1
(2 - 0)
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
Arsenal (Kishe)
0 - 5
(0 - 3)
Inter Milan (CarlWhizzer)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 3
(0 - 3)
Leverkusen (Indra 13_27)
La10
22.05.20
Arsenal (Kishe)
1 - 2
( - )
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
22.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
2 - 0
(1 - 0)
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
0 - 1
( - )
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
1 - 0
(0 - 0)
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
2 - 1
(0 - 0)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Feyenoord (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 1)
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
2 - 3
( - )
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
Braga (Supernova)
3 - 2
( - )
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
1 - 4
(1 - 4)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
Napoli (mrPanda)
3 - 2
(2 - 2)
Man City (Stig)
La10
22.05.20
France (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
4 - 0
(1 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Spain (Supernova)
3 - 1
(1 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 0
(1 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
1 - 1
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Spain (Supernova)
1 - 2
(0 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 3
(1 - 1)
Germany (Indra13_27)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 3
( - )
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
4 - 2
(2 - 1)
Brazil (Spursmax)
La10
21.05.20
Aston Villa (Ishking11)
0 - 5
(0 - 4)
Crystal Palace (Veep)
La10
21.05.20
Tottenham (Klexter)
1 - 3
(1 - 1)
Napoli (Supernova)
La10
21.05.20
Aston Villa (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Southampton (Quavo)
La10
21.05.20
Aston Villa (Ishking11)
0 - 5
( - )
Bournemouth (Walker)
La10
21.05.20
Aston Villa (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Newcastle (Aventon)
La10
21.05.20
Crystal Palace (Veep)
3 - 0
(2 - 0)
Aston Villa (Ishking11)
La10
21.05.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 0)
Napoli (Supernova)
La10
21.05.20
Southampton (Quavo)
2 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Ishking11)
La10
21.05.20
Bournemouth (Walker)
5 - 1
(3 - 1)
Aston Villa (Ishking11)
La10
21.05.20
Newcastle (Aventon)
3 - 0
(2 - 0)
Aston Villa (Ishking11)
La10
21.05.20
Getafe (Ishking11)
1 - 2
(1 - 2)
Real Sociedad (Veep)
La10
21.05.20
Real Betis (Aventon)
3 - 4
(1 - 1)
Real Sociedad (Veep)
La10
21.05.20
Man Utd (Klexter)
1 - 1
(0 - 1)
Arsenal (Supernova)
La10
21.05.20
Getafe (Ishking11)
0 - 5
(0 - 2)
Athletic Bilbao (Quavo)
La10
21.05.20
Getafe (Ishking11)
3 - 5
(1 - 1)
Villarreal (Walker)
La10
21.05.20
Getafe (Ishking11)
0 - 3
(0 - 0)
Real Betis (Aventon)
La10
21.05.20
Man City (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 1)
Arsenal (Supernova)
La10
21.05.20
Real Sociedad (Veep)
3 - 2
(1 - 0)
Getafe (Ishking11)
La10
21.05.20
Real Sociedad (Veep)
2 - 1
(1 - 1)
Real Betis (Aventon)
La10
21.05.20
Athletic Bilbao (Quavo)
5 - 1
(3 - 0)
Getafe (Ishking11)
La10
21.05.20
Villarreal (Walker)
2 - 0
(1 - 0)
Getafe (Ishking11)
La10
21.05.20
Real Betis (Aventon)
3 - 1
(2 - 0)
Getafe (Ishking11)
La10
17.05.20
Getafe (Zazabak)
2 - 0
(1 - 0)
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
La10
17.05.20
Rennes (Den1Bravo)
5 - 2
(2 - 0)
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
La10
17.05.20
Espanyol (Supernova)
2 - 2
(1 - 0)
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
1 - 3
(1 - 3)
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
La10
17.05.20
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
3 - 3
(2 - 2)
Getafe (Zazabak)
La10
17.05.20
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
2 - 3
(0 - 0)
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Espanyol (Supernova)
4 - 5
(1 - 2)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
1 - 2
(1 - 2)
Espanyol (Supernova)
La10
17.05.20
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
2 - 2
(0 - 1)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
Sampdoria (Zazabak)
2 - 2
(1 - 0)
Sassuolo (Ishking11)
La10
17.05.20
Parma (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 1)
Sassuolo (Ishking11)
La10
17.05.20
Fiorentina (Supernova)
1 - 3
(1 - 2)
Sassuolo (Ishking11)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Sassuolo (Ishking11)
La10
17.05.20
Sassuolo (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
Sampdoria (Zazabak)
La10
17.05.20
Sassuolo (Ishking11)
0 - 1
(0 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Sassuolo (Ishking11)
4 - 0
(0 - 0)
Fiorentina (Supernova)
La10
17.05.20
Sassuolo (Ishking11)
1 - 2
(0 - 2)
Udinese (SpursMax)
La10
17.05.20
Borussia Dortmund (Jenko)
2 - 1
(1 - 1)
RB Leipzig (Quavo)
La10
17.05.20
Borussia Dortmund (Jenko)
3 - 2
(0 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
17.05.20
RB Leipzig (Quavo)
2 - 1
(1 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
17.05.20
Juventus (Miller)
2 - 3
(1 - 1)
Atalanta (ScRate)
La10
17.05.20
Juventus (Miller)
1 - 4
(1 - 2)
Lazio (Ryuk)
La10
17.05.20
Inter Milan (Tranquil)
3 - 0
(2 - 0)
Juventus (Miller)
La10
17.05.20
Atalanta (ScRate)
2 - 2
(1 - 1)
Juventus (Miller)
La10
17.05.20
Lazio (Ryuk)
2 - 3
( - )
Juventus (Miller)
La10
17.05.20
Juventus (Miller)
2 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Tranquil)
La10
17.05.20
Real Madrid (Miller)
0 - 1
(0 - 1)
Valencia (Ryuk)
La10
17.05.20
Valencia (Ryuk)
1 - 2
(1 - 0)
Real Madrid (Miller)
La10
17.05.20
Real Madrid (Miller)
1 - 3
(1 - 1)
Atletico Madrid (Tranquil)
La10
16.05.20
England (fleshka77)
2 - 3
(0 - 2)
Argentina (Baphomet)
La10
16.05.20
Netherlands (skmgery)
6 - 1
(2 - 0)
England (fleshka77)
La10
16.05.20
Netherlands (skmgery)
1 - 1
(0 - 0)
Argentina (Baphomet)
La10
16.05.20
Uruguay (Ryuk)
2 - 2
(1 - 0)
England (fleshka77)
La10
16.05.20
Uruguay (Ryuk)
4 - 2
(0 - 1)
Netherlands (skmgery)
La10
16.05.20
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
2 - 0
( - )
CSKA Moscow (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Argentina (Baphomet)
2 - 0
(1 - 0)
England (fleshka77)
La10
16.05.20
Gent (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
CSKA Moscow (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Gent (Den1Bravo)
3 - 2
(3 - 1)
Dynamo Kiev (Ishking11)
La10
16.05.20
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
1 - 0
(1 - 0)
Dynamo Kiev (Ishking11)
La10
16.05.20
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
2 - 3
(1 - 2)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
CSKA Moscow (Mr.Jey)
2 - 1
(1 - 0)
Dynamo Kiev (Ishking11)
La10
16.05.20
Barcelona (fleshka77)
3 - 2
(3 - 0)
Liverpool (skmgery)
La10
16.05.20
CSKA Moscow (Mr.Jey)
1 - 1
(1 - 1)
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
La10
16.05.20
Barcelona (fleshka77)
2 - 4
(1 - 3)
Man City (RYUK)
La10
16.05.20
Juventus (Baphomet)
0 - 3
(0 - 1)
Liverpool (skmgery)
La10
16.05.20
CSKA Moscow (Mr.Jey)
2 - 2
(0 - 1)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Liverpool (skmgery)
2 - 4
(2 - 3)
Man City (RYUK)
La10
16.05.20
Dynamo Kiev (Ishking11)
0 - 0
(0 - 0)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Dynamo Kiev (Ishking11)
1 - 5
(0 - 4)
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
La10
16.05.20
Gent (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 1)
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
La10
16.05.20
Liverpool (skmgery)
1 - 4
(0 - 1)
Barcelona (fleshka77)
La10
16.05.20
Dynamo Kiev (Ishking11)
1 - 1
(0 - 1)
CSKA Moscow (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Man City (RYUK)
1 - 0
(0 - 0)
Barcelona (fleshka77)
La10
16.05.20
Liverpool (skmgery)
0 - 4
(0 - 2)
Juventus (Baphomet)
La10
16.05.20
Man City (RYUK)
0 - 5
(0 - 2)
Liverpool (skmgery)
La10
16.05.20
Juventus (Baphomet)
2 - 1
(2 - 0)
Barcelona (fleshka77)
La10
16.05.20
Bayern (Den1Bravo)
6 - 1
(3 - 1)
Leverkusen (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Bayern (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
16.05.20
Leverkusen (Mr.Jey)
1 - 2
(1 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
16.05.20
Fiorentina (Aventon)
3 - 0
(1 - 0)
Udinese (Zazabak)
La10
16.05.20
Sassuolo (Quavo)
4 - 3
(1 - 2)
Parma (Thiago)
La10
16.05.20
Sassuolo (Quavo)
4 - 2
(3 - 2)
Fiorentina (Aventon)
La10
16.05.20
Parma (Thiago)
0 - 0
(0 - 0)
Udinese (Zazabak)
La10
16.05.20
Leverkusen (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 2)
Bayern (Den1Bravo)
La10
16.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Sassuolo (Quavo)
4 - 2
(4 - 1)
Udinese (Zazabak)
La10
16.05.20
Parma (Thiago)
1 - 1
(0 - 1)
Fiorentina (Aventon)
La10
16.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Leverkusen (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Denmark (Den1Bravo)
4 - 0
(2 - 0)
Poland (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Fiorentina (Aventon)
4 - 0
(2 - 0)
Parma (Thiago)
La10
16.05.20
Denmark (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 1)
Mexico (Ishking11)
La10
16.05.20
Mexico (Ishking11)
0 - 4
(0 - 2)
Denmark (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Mexico (Ishking11)
3 - 3
(2 - 0)
Switzerland (Yoshi)
La10
16.05.20
Mexico (Ishking11)
5 - 0
(2 - 0)
Poland (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Liverpool (Zazabak)
0 - 3
(0 - 0)
Man City (Quavo)
La10
16.05.20
Montpellier (Den1Bravo)
0 - 2
( - )
Bordeaux (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Germany (Jenko)
0 - 2
(0 - 0)
Spain (praym)
La10
16.05.20
Rennes (Ishking11)
0 - 1
( - )
Montpellier (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Rennes (Ishking11)
0 - 6
( - )
Nice (Yoshi)
La10
16.05.20
Rennes (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Bordeaux (Mr.Jey)
La10
15.05.20
FC Salzburg (Baphomet)
2 - 0
(0 - 0)
Galatasaray (Kishe)
La10
15.05.20
Benfica (Ryuk)
2 - 0
(1 - 0)
Club Brugge (dinototli)
La10
15.05.20
FC Salzburg (Baphomet)
2 - 2
(2 - 1)
Club Brugge (dinototli)
La10
15.05.20
Benfica (Ryuk)
3 - 2
(2 - 2)
Galatasaray (Kishe)
La10
15.05.20
Club Brugge (dinototli)
1 - 1
(0 - 0)
Galatasaray (Kishe)
La10
15.05.20
Gent (Yoshi)
4 - 0
(2 - 0)
Istanbul Basaksehir (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Espanyol (Den1Bravo)
5 - 0
(3 - 0)
Istanbul Basaksehir (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Espanyol (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
15.05.20
Gent (Yoshi)
1 - 2
(0 - 2)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
15.05.20
Istanbul Basaksehir (Mr.Jey)
1 - 4
(0 - 2)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
15.05.20
Bayer Leverkusen (Ryuk)
2 - 3
(2 - 3)
Borussia Dortmund (dinototli)
La10
15.05.20
RB Leipzig (Baphomet)
2 - 0
(2 - 0)
Bayern (Kishe)
La10
15.05.20
RB Leipzig (Baphomet)
5 - 2
(3 - 0)
Borussia Dortmund (dinototli)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
1 - 5
(0 - 2)
Espanyol (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
2 - 3
(1 - 0)
Gent (Yoshi)
La10
15.05.20
Bayer Leverkusen (Ryuk)
1 - 2
(1 - 0)
Bayern (Kishe)
La10
15.05.20
Espanyol (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 0)
Gent (Yoshi)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
4 - 1
(2 - 1)
Istanbul Basaksehir (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Borussia Dortmund (dinototli)
0 - 1
(0 - 0)
Bayern (Kishe)
La10
15.05.20
Hertha Berlin (Yoshi)
1 - 2
(0 - 1)
Mainz (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Werder Bremen (Den1Bravo)
3 - 0
(0 - 0)
Mainz (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Werder Bremen (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
15.05.20
Hertha Berlin (Yoshi)
5 - 1
(3 - 0)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
15.05.20
Mainz (Mr.Jey)
2 - 1
(1 - 0)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
15.05.20
Roma (Quavo)
5 - 1
(5 - 0)
Torino (Zazabak)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
1 - 1
(0 - 0)
Werder Bremen (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
1 - 1
(1 - 1)
Hertha Berlin (Yoshi)
La10
15.05.20
Sassuolo (Aventon)
1 - 1
(0 - 1)
Torino (Zazabak)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
5 - 1
(4 - 0)
Mainz (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Werder Bremen (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 1)
Hertha Berlin (Yoshi)
La10
15.05.20
Udinese (Walker)
1 - 2
(1 - 2)
Roma (Quavo)
La10
15.05.20
Germany (Yoshi)
3 - 0
(2 - 0)
Spain (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Torino (Zazabak)
0 - 3
(0 - 1)
Roma (Quavo)
La10
15.05.20
Brazil (Den1Bravo)
2 - 2
(0 - 1)
Spain (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Sassuolo (Aventon)
0 - 4
(0 - 2)
Roma (Quavo)
La10
15.05.20
Brazil (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 1)
France (Ishking11)
La10
15.05.20
Germany (Yoshi)
4 - 3
(2 - 2)
France (Ishking11)
La10
15.05.20
PSG (Zazabak)
1 - 1
(1 - 1)
Liverpool (Aventon)
La10
15.05.20
Spain (Mr.Jey)
3 - 5
(1 - 3)
France (Ishking11)
La10
15.05.20
Spain (Mr.Jey)
2 - 1
(0 - 1)
Germany (Yoshi)
La10
15.05.20
Juventus (Walker)
3 - 0
(1 - 0)
Liverpool (Aventon)
La10
15.05.20
Barcelona (Quavo)
1 - 2
(0 - 2)
PSG (Zazabak)
La10
15.05.20
Bayern (Veep)
3 - 0
(1 - 0)
PSG (Zazabak)
La10
15.05.20
Barcelona (Quavo)
2 - 2
(0 - 0)
Liverpool (Aventon)
La10
15.05.20
France (Ishking11)
2 - 3
(0 - 2)
Brazil (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Bayern (Veep)
1 - 7
(1 - 3)
Barcelona (Quavo)
La10
15.05.20
Juventus (Walker)
5 - 3
( - )
PSG (Zazabak)
La10
15.05.20
France (Ishking11)
3 - 3
(1 - 1)
Germany (Yoshi)
La10
15.05.20
Liverpool (Aventon)
3 - 0
(2 - 0)
PSG (Zazabak)
La10
15.05.20
France (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Spain (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Brazil (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 1)
Germany (Yoshi)
La10
15.05.20
Juventus (Walker)
0 - 2
(0 - 0)
Barcelona (Quavo)
La10
15.05.20
Nice (Yoshi)
3 - 1
(2 - 0)
Bordeaux (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Liverpool (Aventon)
4 - 1
( - )
Barcelona (Quavo)
La10
15.05.20
Montpellier (Den1Bravo)
3 - 3
(3 - 1)
Bordeaux (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Montpellier (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Rennes (Ishking11)
La10
15.05.20
Nice (Yoshi)
4 - 0
(4 - 0)
Rennes (Ishking11)
La10
15.05.20
Bordeaux (Mr.Jey)
2 - 2
( - )
Rennes (Ishking11)
La10
15.05.20
England (Quavo)
3 - 5
(0 - 1)
Argentina (CarlWhizzer)
La10
15.05.20
Rennes (Ishking11)
1 - 4
(0 - 2)
Montpellier (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Rennes (Ishking11)
2 - 2
(0 - 1)
Nice (Yoshi)
La10
15.05.20
Rennes (Ishking11)
2 - 1
(2 - 1)
Bordeaux (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Italy (Walker)
2 - 1
(0 - 1)
England (Quavo)
La10
15.05.20
Uruguay (praym)
0 - 0
(0 - 0)
England (Quavo)
La10
15.05.20
Argentina (CarlWhizzer)
2 - 0
(1 - 0)
England (Quavo)
La10
15.05.20
Monaco (praym)
1 - 2
(1 - 0)
Lyon (Quavo)
La10
15.05.20
Napoli (ScRate)
2 - 1
(2 - 1)
Dortmund (Miller)
La10
15.05.20
Atletico Madrid (Fric)
2 - 5
(1 - 1)
Dortmund (Miller)
La10
15.05.20
Tottenham (Ryuk)
2 - 0
(2 - 0)
Dortmund (Miller)
La10
15.05.20
Tottenham (Fric)
2 - 0
(1 - 0)
Liverpool (Miller)
La10
15.05.20
Man City (RYUK)
0 - 0
(0 - 0)
Liverpool (Miller)
La10
14.05.20
Juventus (fleshka77)
4 - 1
(2 - 0)
Real Madrid (dinototli)
La10
14.05.20
Liverpool (Kishe)
4 - 0
(2 - 0)
Real Madrid (dinototli)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
3 - 5
(3 - 3)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
Liverpool (Kishe)
2 - 2
(1 - 0)
Juventus (fleshka77)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
4 - 3
(3 - 1)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(1 - 2)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
Lille (Baphomet)
1 - 0
(0 - 0)
Lyon (fleshka77)
La10
14.05.20
Marseille (dinototli)
0 - 1
(0 - 0)
Lyon (fleshka77)
La10
14.05.20
Marseille (dinototli)
1 - 4
(0 - 2)
PSG (Kishe)
La10
14.05.20
Lille (Baphomet)
3 - 1
(2 - 0)
PSG (Kishe)
La10
14.05.20
Lille (Baphomet)
3 - 1
(2 - 1)
Marseille (dinototli)
La10
14.05.20
Lyon (fleshka77)
1 - 1
(0 - 0)
PSG (Kishe)
La10
14.05.20
Lyon (fleshka77)
3 - 0
(0 - 0)
Marseille (dinototli)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
2 - 3
(2 - 2)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
2 - 5
(1 - 3)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
2 - 1
(1 - 1)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
6 - 2
(2 - 1)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
1 - 1
( - )
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
2 - 2
( - )
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
PSG (Kishe)
3 - 4
(1 - 1)
Lyon (fleshka77)
La10
14.05.20
B Dortmund (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Dynamo Kiev (Thiago)
1 - 0
(1 - 0)
Gent (Jenko)
La10
14.05.20
PSG (Kishe)
1 - 0
(0 - 0)
Marseille (dinototli)
La10
14.05.20
B Dortmund (Supernova)
1 - 1
(1 - 0)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
B Dortmund (Supernova)
2 - 3
(2 - 2)
Leverkusen (SpursMax)
La10
14.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 0)
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
Istanbul Basaksehir (Walker)
2 - 1
(1 - 0)
CSKA Moscow (Quavo)
La10
14.05.20
Dynamo Kiev (Thiago)
1 - 4
(0 - 3)
CSKA Moscow (Quavo)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
Crystal Palace (Supernova)
2 - 2
(1 - 0)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Everton (Thiago)
2 - 2
(2 - 1)
Wolverhampton (Jenko)
La10
14.05.20
Southampton (Ishking11)
3 - 7
( - )
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Watford (Quavo)
3 - 2
( - )
West Ham (Walker)
La10
14.05.20
Southampton (Ishking11)
4 - 5
(1 - 2)
Newcastle (SpursMax)
La10
14.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 2)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
West Ham (Walker)
0 - 3
( - )
Watford (Quavo)
La10
14.05.20
Everton (Thiago)
2 - 5
( - )
Watford (Quavo)
La10
14.05.20
Fiorentina (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Wolverhampton (Jenko)
1 - 1
(1 - 1)
Watford (Quavo)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 4
(0 - 3)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
2 - 2
(1 - 0)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
2 - 4
(1 - 1)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
1 - 2
(1 - 0)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
2 - 1
(0 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
0 - 7
( - )
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
4 - 1
(2 - 0)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Juventus (Jenko)
1 - 2
( - )
Lazio (praym)
La10
14.05.20
Villarreal (Jenko)
0 - 1
(0 - 1)
Valladolid (praym)
La10
14.05.20
Athletic Bilbao (mrPanda)
3 - 1
(2 - 0)
Valladolid (praym)
La10
14.05.20
Chelsea (Ryuk)
3 - 1
( - )
Liverpool (Miller)
La10
14.05.20
Man City (Fric)
1 - 0
(0 - 0)
Liverpool (Miller)
La10
14.05.20
Valencia (Ryuk)
1 - 3
(1 - 2)
Barcelona (Miller)
La10
14.05.20
Atletico Madrid (Fric)
1 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Miller)
La10
13.05.20
Rennes (Ryuk)
4 - 0
(2 - 0)
Eintracht Frankfurt (Kishe)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
1 - 2
(0 - 2)
Belgium (Supernova)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
2 - 1
(2 - 1)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Monaco (Kishe)
0 - 6
(0 - 4)
Marseille (Ryuk)
La10
13.05.20
Belgium (Supernova)
4 - 0
(2 - 0)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
2 - 0
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
13.05.20
PSG (dinototli)
2 - 3
(0 - 2)
Monaco (Kishe)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
Brazil (Jenko)
La10
13.05.20
Belgium (Supernova)
4 - 0
( - )
Spain (Ishking11)
La10
13.05.20
Marseille (Ryuk)
1 - 6
(1 - 2)
Monaco (Kishe)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
4 - 0
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
13.05.20
Lille (fleshka77)
3 - 1
(2 - 0)
PSG (dinototli)
La10
13.05.20
Marseille (Ryuk)
2 - 3
(1 - 2)
Lille (fleshka77)
La10
13.05.20
Marseille (Ryuk)
5 - 2
(3 - 0)
PSG (dinototli)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 1)
Leverkusen (Supernova)
La10
13.05.20
Ajax (Jenko)
1 - 1
(1 - 0)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
Monaco (Kishe)
1 - 0
(0 - 0)
Lille (fleshka77)
La10
13.05.20
Monaco (Kishe)
3 - 2
(1 - 1)
PSG (dinototli)
La10
13.05.20
Atalanta (Ishking11)
6 - 4
(3 - 2)
Leverkusen (Supernova)
La10
13.05.20
Ajax (Jenko)
4 - 3
(1 - 2)
Leverkusen (Supernova)
La10
13.05.20
West Ham (Dimqaa)
0 - 3
(0 - 0)
Wolverhampton (Aventon)
La10
13.05.20
Leicester (Walker)
3 - 2
(1 - 0)
Watford (Quavo)
La10
13.05.20
Atalanta (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Chelsea (SpursMax)
La10
13.05.20
Leicester (Walker)
3 - 3
(2 - 1)
Wolverhampton (Aventon)
La10
13.05.20
Everton (Smile)
4 - 3
(3 - 2)
Watford (Quavo)
La10
13.05.20
Atalanta (Ishking11)
2 - 5
(1 - 2)
Lyon (Indra13_27)
La10
13.05.20
Atalanta (Ishking11)
5 - 1
(3 - 0)
Ajax (Jenko)
La10
13.05.20
Leverkusen (Supernova)
3 - 2
(2 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
Wolverhampton (Aventon)
3 - 2
(2 - 1)
Watford (Quavo)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
2 - 4
(2 - 1)
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
Sassuolo (Jenko)
4 - 1
(2 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
West Ham (Dimqaa)
1 - 3
(0 - 2)
Watford (Quavo)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
0 - 2
( - )
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
4 - 4
(3 - 2)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
1 - 3
(0 - 2)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Udinese (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Liverpool (Quavo)
1 - 0
(0 - 0)
Bayern (Aventon)
La10
13.05.20
Udinese (Supernova)
2 - 1
(1 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
0 - 0
(0 - 0)
Sassuolo (Jenko)
La10
13.05.20
Juventus (Smile)
0 - 3
(0 - 1)
Bayern (Aventon)
La10
13.05.20
Udinese (Supernova)
2 - 1
(1 - 1)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Bayern (Aventon)
1 - 3
(1 - 0)
Liverpool (Quavo)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 1
(2 - 1)
B Dortmund (Supernova)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
4 - 0
(3 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
13.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 1
(0 - 1)
B Dortmund (Supernova)
La10
13.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 4
(0 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
13.05.20
B Dortmund (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
13.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
2 - 0
( - )
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
13.05.20
B Dortmund (Supernova)
1 - 1
(0 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 2
(3 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
08.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Mainz (Supernova)
La10
08.05.20
Wolfsburg (Yoshi)
1 - 3
(1 - 1)
Schalke (Ishking11)
La10
08.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
3 - 3
( - )
Schalke (Ishking11)
La10
08.05.20
Rennes (fleshka77)
1 - 3
(0 - 2)
Roma (Dimario91)
La10
08.05.20
Mainz (Supernova)
4 - 2
(3 - 0)
Wolfsburg (Yoshi)
La10
08.05.20
Mainz (Supernova)
5 - 0
(3 - 0)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
08.05.20
Schalke (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Wolfsburg (Yoshi)
La10
08.05.20
Schalke (Ishking11)
0 - 3
(0 - 2)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
08.05.20
Schalke (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Mainz (Supernova)
La10
08.05.20
PSG (Yoshi)
2 - 2
(2 - 1)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
08.05.20
Barcelona (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 3)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
08.05.20
Liverpool (Supernova)
4 - 0
(1 - 0)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
08.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
1 - 4
(1 - 1)
PSG (Yoshi)
La10
08.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Barcelona (Indra13_27)
La10
08.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
3 - 0
(1 - 0)
Liverpool (Supernova)
La10
08.05.20
Brazil (Yoshi)
2 - 2
(0 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
08.05.20
Germany (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 1)
Belgium (Ishking11)
La10
08.05.20
France (Supernova)
1 - 3
( - )
Belgium (Ishking11)
La10
08.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (Yoshi)
La10
08.05.20
Belgium (Ishking11)
1 - 2
(1 - 1)
Germany (Indra13_27)
La10
08.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
France (Supernova)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 1)
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
5 - 1
(2 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
2 - 2
( - )
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
Poland (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
5 - 1
(2 - 1)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Bayern (skmgery)
3 - 3
(2 - 2)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
07.05.20
Poland (Supernova)
3 - 0
(2 - 0)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Austria (Ishking11)
5 - 1
(2 - 1)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Austria (Ishking11)
3 - 2
(1 - 0)
Switzerland (Indra13_27)
La10
07.05.20
Austria (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
Austria (Ishking11)
4 - 2
(1 - 1)
Denmark (Yoshi)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 4
(2 - 2)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
5 - 1
(0 - 1)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
Juventus (Supernova)
3 - 2
(3 - 0)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
Barcelona (Yoshi)
7 - 3
(4 - 1)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
Liverpool (Ishking11)
3 - 1
(3 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
07.05.20
Liverpool (Ishking11)
2 - 4
(1 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
07.05.20
Liverpool (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Juventus (Supernova)
La10
07.05.20
Liverpool (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Barcelona (Yoshi)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 1
(0 - 0)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Mainz (Supernova)
4 - 2
(3 - 0)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Werder Bremen (Yoshi)
3 - 4
(3 - 1)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Schalke (Ishking11)
2 - 5
(1 - 1)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
07.05.20
Schalke (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Schalke (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Mainz (Supernova)
La10
07.05.20
Schalke (Ishking11)
3 - 2
(2 - 2)
Werder Bremen (Yoshi)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Sevilla (Yoshi)
4 - 0
(4 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Leverkusen (Supernova)
2 - 3
(1 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Sevilla (Yoshi)
2 - 4
(1 - 2)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Inter Milan (Ishking11)
4 - 2
(2 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Inter Milan (Ishking11)
2 - 1
(1 - 1)
Arsenal (Indra13_27)
La10
07.05.20
Inter Milan (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Leverkusen (Supernova)
La10
07.05.20
Inter Milan (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
Sevilla (Yoshi)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 3
( - )
PSG (Ishking11)
La10
06.05.20
Barcelona (Jenko)
0 - 2
(0 - 1)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Man City (Den1Bravo)
5 - 5
( - )
PSG (Ishking11)
La10
06.05.20
PSG (Ishking11)
1 - 4
(1 - 2)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
06.05.20
PSG (Ishking11)
4 - 2
( - )
Barcelona (Jenko)
La10
06.05.20
PSG (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
06.05.20
PSG (Ishking11)
4 - 2
(3 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Liverpool (Mr.Jey)
1 - 0
(1 - 0)
PSG (Ishking11)
La10
06.05.20
Barcelona (Jenko)
2 - 2
(1 - 1)
PSG (Ishking11)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
7 - 2
(5 - 1)
Valencia (Ishking11)
La10
06.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
2 - 4
(2 - 2)
Valencia (Ishking11)
La10
06.05.20
Valencia (Ishking11)
1 - 1
(1 - 1)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Valencia (Ishking11)
0 - 1
(0 - 0)
Atletico Madrid (Jenko)
La10
06.05.20
Valencia (Ishking11)
4 - 3
(2 - 3)
Barcelona (SpursMax)
La10
06.05.20
Valencia (Ishking11)
2 - 1
(0 - 0)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
3 - 2
(1 - 0)
Valencia (Ishking11)
La10
06.05.20
Atletico Madrid (Jenko)
3 - 0
(3 - 0)
Valencia (Ishking11)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
2 - 0
(1 - 0)
Lyon (Ishking11)
La10
06.05.20
Monaco (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 2)
Lyon (Ishking11)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Marseille (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Lyon (Ishking11)
3 - 1
(0 - 1)
Marseille (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Lyon (Ishking11)
3 - 2
(2 - 0)
Montpellier (Jenko)
La10
06.05.20
Lyon (Ishking11)
1 - 4
(0 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
06.05.20
Lyon (Ishking11)
3 - 4
(2 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Marseille (Mr.Jey)
0 - 2
(0 - 1)
Lyon (Ishking11)
La10
06.05.20
Montpellier (Jenko)
0 - 2
(0 - 1)
Lyon (Ishking11)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Tottenham (Ishking11)
La10
06.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 2)
Tottenham (Ishking11)
La10
06.05.20
Tottenham (Ishking11)
3 - 2
(1 - 2)
Man City (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Tottenham (Ishking11)
2 - 3
(2 - 1)
Man Utd (Jenko)
La10
06.05.20
Tottenham (Ishking11)
3 - 2
(2 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
06.05.20
Tottenham (Ishking11)
2 - 2
(1 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Man City (Mr.Jey)
2 - 2
(2 - 1)
Tottenham (Ishking11)
La10
06.05.20
Man Utd (Jenko)
2 - 1
(1 - 0)
Tottenham (Ishking11)
La10
05.05.20
Switzerland (Tranquil)
1 - 2
(0 - 2)
Austria (Ishking11)
La10
05.05.20
Poland (ScRate)
4 - 3
(3 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
05.05.20
Denmark (Den1Bravo)
0 - 0
(0 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
05.05.20
Austria (Ishking11)
3 - 0
(1 - 0)
Switzerland (Tranquil)
La10
05.05.20
Austria (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Poland (ScRate)
La10
05.05.20
Austria (Ishking11)
3 - 1
(1 - 1)
Denmark (Den1Bravo)
La10
05.05.20
AC Milan (Tranquil)
2 - 3
(0 - 3)
Napoli (Ishking11)
La10
05.05.20
Inter Milan (ScRate)
1 - 3
(0 - 0)
Napoli (Ishking11)
La10
05.05.20
Lazio (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Napoli (Ishking11)
La10
05.05.20
Napoli (Ishking11)
3 - 1
(1 - 1)
AC Milan (Tranquil)
La10
05.05.20
Napoli (Ishking11)
2 - 1
(2 - 1)
Inter Milan (ScRate)
La10
05.05.20
Napoli (Ishking11)
3 - 5
(1 - 1)
Lazio (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Bayern Munich (Aphex)
3 - 1
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Ishking11)
La10
04.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Ishking11)
La10
04.05.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Bayern Munich (Aphex)
La10
04.05.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
3 - 2
(3 - 2)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Sampdoria (Aphex)
0 - 1
(0 - 0)
Udinese (Ishking11)
La10
04.05.20
Parma (Veep)
3 - 1
(1 - 1)
Udinese (Ishking11)
La10
04.05.20
Sassuolo (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Udinese (Ishking11)
La10
04.05.20
Udinese (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Sampdoria (Aphex)
La10
04.05.20
Udinese (Ishking11)
0 - 2
(0 - 2)
Parma (Veep)
La10
04.05.20
Udinese (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Sassuolo (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Uruguay (Ishking11)
1 - 4
(0 - 2)
Brazil (ScRate)
La10
04.05.20
Uruguay (Ishking11)
3 - 3
(1 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Uruguay (Ishking11)
2 - 8
(1 - 3)
Chile (Veep)
La10
04.05.20
Colombia (Ryuk)
3 - 4
( - )
Uruguay (Ishking11)
La10
04.05.20
Brazil (ScRate)
1 - 3
(1 - 2)
Uruguay (Ishking11)
La10
04.05.20
Argentina (Den1Bravo)
2 - 3
(0 - 1)
Uruguay (Ishking11)
La10
04.05.20
Chile (Veep)
5 - 1
(3 - 0)
Uruguay (Ishking11)
La10
04.05.20
Uruguay (Ishking11)
1 - 6
(0 - 3)
Colombia (Ryuk)
La10
04.05.20
Montpellier (Ishking11)
2 - 4
(1 - 1)
Marseille (ScRate)
La10
04.05.20
Montpellier (Ishking11)
2 - 2
(2 - 0)
Monaco (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Montpellier (Ishking11)
1 - 6
( - )
Lyon (Veep)
La10
04.05.20
PSG (Ryuk)
4 - 1
(1 - 0)
Montpellier (Ishking11)
La10
04.05.20
Marseille (ScRate)
0 - 1
(0 - 1)
Montpellier (Ishking11)
La10
04.05.20
Monaco (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 0)
Montpellier (Ishking11)
La10
04.05.20
Lyon (Veep)
2 - 1
(1 - 1)
Montpellier (Ishking11)
La10
04.05.20
Montpellier (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
PSG (Ryuk)
La10
04.05.20
Brazil (Ishking11)
3 - 2
(1 - 1)
Portugal (Aphex)
La10
03.05.20
Brazil (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Brazil (Ishking11)
2 - 4
(0 - 1)
Belgium (Baphomet)
La10
03.05.20
Portugal (Aphex)
2 - 2
(1 - 1)
Brazil (Ishking11)
La10
03.05.20
France (Den1Bravo)
5 - 3
(2 - 0)
Brazil (Ishking11)
La10
03.05.20
Belgium (Baphomet)
4 - 4
(2 - 1)
Brazil (Ishking11)
La10
03.05.20
Brazil (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Germany (Ryuk)
La10
03.05.20
Ajax (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Atalanta (Aphex)
La10
03.05.20
Atalanta (Aphex)
2 - 2
(0 - 2)
Chelsea (Baphomet)
La10
03.05.20
Ajax (Ishking11)
1 - 3
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Lyon (Ryuk)
1 - 5
(0 - 3)
Ajax (Ishking11)
La10
03.05.20
Ajax (Ishking11)
4 - 2
(2 - 2)
Chelsea (Baphomet)
La10
03.05.20
Atalanta (Aphex)
3 - 0
(1 - 0)
Ajax (Ishking11)
La10
03.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
2 - 0
(0 - 0)
Ajax (Ishking11)
La10
03.05.20
Chelsea (Baphomet)
1 - 0
(1 - 0)
Ajax (Ishking11)
La10
03.05.20
Ajax (Ishking11)
0 - 1
(0 - 0)
Lyon (Ryuk)
La10
03.05.20
Denmark (Ishking11)
3 - 2
(1 - 1)
Poland (hopkins)
La10
03.05.20
Denmark (Ishking11)
3 - 6
(2 - 2)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Denmark (Ishking11)
3 - 2
(2 - 2)
Austria (Ryuk)
La10
03.05.20
Switzerland (Baphomet)
3 - 4
(2 - 1)
Denmark (Ishking11)
La10
03.05.20
Poland (hopkins)
0 - 3
( - )
Denmark (Ishking11)
La10
03.05.20
Austria (Ryuk)
4 - 1
(2 - 0)
Denmark (Ishking11)
La10
03.05.20
Denmark (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Switzerland (Baphomet)
La10
03.05.20
Mexico (Den1Bravo)
2 - 3
(0 - 1)
Denmark (Ishking11)
La10
03.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
03.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
3 - 3
(2 - 1)
Dortmund (RYUK)
La10
03.05.20
Leverkusen (Baphomet)
1 - 0
(0 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
03.05.20
Dortmund (RYUK)
0 - 1
(0 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
03.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 4
(0 - 3)
Leverkusen (Baphomet)
La10
03.05.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
3 - 0
(3 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
03.05.20
Chelsea (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
Tottenham (hopkins)
La10
02.05.20
Chelsea (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Chelsea (Ishking11)
0 - 3
(0 - 2)
Man City (RYUK)
La10
02.05.20
Tottenham (hopkins)
3 - 1
(0 - 1)
Chelsea (Ishking11)
La10
02.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 1)
Chelsea (Ishking11)
La10
02.05.20
Man City (RYUK)
1 - 2
(1 - 1)
Chelsea (Ishking11)
La10
02.05.20
Chelsea (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Liverpool (Baphomet)
La10
02.05.20
Liverpool (Baphomet)
4 - 2
(2 - 1)
Chelsea (Ishking11)
La10
02.05.20
Werder Bremen (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Mainz (Hopkins)
La10
02.05.20
Werder Bremen (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Wolfsburg (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Werder Bremen (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
Schalke (Ryuk)
La10
02.05.20
Mainz (Hopkins)
0 - 2
(0 - 0)
Werder Bremen (Ishking11)
La10
02.05.20
Wolfsburg (Den1Bravo)
5 - 0
(2 - 0)
Werder Bremen (Ishking11)
La10
02.05.20
Schalke (Ryuk)
0 - 3
(0 - 0)
Werder Bremen (Ishking11)
La10
02.05.20
Werder Bremen (Ishking11)
1 - 6
(1 - 3)
Hertha Berlin (BAPHOMET)
La10
02.05.20
Hertha Berlin (BAPHOMET)
1 - 2
(0 - 0)
Werder Bremen (Ishking11)
La10
02.05.20
Lille (Smile)
6 - 2
(3 - 2)
PSG (Zo0m)
La10
02.05.20
Valencia (Hopkins)
1 - 2
(0 - 1)
Barcelona (Ishking11)
La10
02.05.20
Atletico Madrid (Den1Bravo)
4 - 2
(2 - 1)
Barcelona (Ishking11)
La10
02.05.20
Real Madrid (Ryuk)
3 - 6
(2 - 3)
Barcelona (Ishking11)
La10
02.05.20
Real Betis (Veep)
2 - 0
(2 - 0)
Barcelona (Ishking11)
La10
02.05.20
Barcelona (Ishking11)
2 - 3
(1 - 2)
Valencia (Hopkins)
La10
02.05.20
Barcelona (Ishking11)
1 - 3
(0 - 2)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Barcelona (Ishking11)
1 - 4
(1 - 3)
Real Madrid (Ryuk)
La10
02.05.20
Barcelona (Ishking11)
1 - 2
(1 - 0)
Real Betis (Veep)
La10
02.05.20
Argentina (hopkins)
2 - 4
(1 - 1)
Colombia (Ishking11)
La10
02.05.20
Uruguay (Den1Bravo)
3 - 2
(3 - 1)
Colombia (Ishking11)
La10
02.05.20
Brazil (Ryuk)
4 - 3
(2 - 0)
Colombia (Ishking11)
La10
02.05.20
Chile (Veep)
2 - 1
(1 - 0)
Colombia (Ishking11)
La10
02.05.20
Colombia (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Argentina (hopkins)
La10
02.05.20
Colombia (Ishking11)
1 - 3
(0 - 1)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Colombia (Ishking11)
0 - 6
(0 - 4)
Brazil (Ryuk)
La10
02.05.20
Colombia (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Chile (Veep)
La10
02.05.20
CSKA Moscow (hopkins)
0 - 2
(0 - 1)
Celtic (Ishking11)
La10
02.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Celtic (Ishking11)
La10
01.05.20
Gent (Ryuk)
2 - 2
(1 - 2)
Celtic (Ishking11)
La10
01.05.20
AZ (Veep)
2 - 1
(0 - 0)
Celtic (Ishking11)
La10
01.05.20
Celtic (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
CSKA Moscow (hopkins)
La10
01.05.20
Celtic (Ishking11)
2 - 2
(2 - 2)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Celtic (Ishking11)
3 - 2
(2 - 1)
Gent (Ryuk)
La10
01.05.20
Celtic (Ishking11)
1 - 5
(1 - 3)
AZ (Veep)
La10
01.05.20
Marseille (hopkins)
1 - 3
(1 - 1)
Monaco (Ishking11)
La10
01.05.20
Lyon (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 1)
Monaco (Ishking11)
La10
01.05.20
PSG (Ryuk)
0 - 1
(0 - 1)
Monaco (Ishking11)
La10
01.05.20
Montpellier (Veep)
8 - 1
(4 - 0)
Monaco (Ishking11)
La10
01.05.20
Monaco (Ishking11)
1 - 3
(0 - 3)
Marseille (hopkins)
La10
01.05.20
Monaco (Ishking11)
3 - 2
(3 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Monaco (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
PSG (Ryuk)
La10
01.05.20
Monaco (Ishking11)
2 - 3
(1 - 2)
Montpellier (Veep)
La10
01.05.20
Ajax (Ishking11)
3 - 4
(2 - 3)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Ajax (Ishking11)
3 - 1
(1 - 1)
Atalanta (Hopkins)
La10
01.05.20
Ajax (Ishking11)
3 - 1
(1 - 0)
Bayer Leverkusen (ScRate)
La10
01.05.20
Ajax (Ishking11)
4 - 2
(1 - 2)
Atletico Madrid (Tranquil)
La10
01.05.20
Chelsea (Den1Bravo)
4 - 2
(3 - 0)
Ajax (Ishking11)
La10
01.05.20
Atalanta (Hopkins)
3 - 4
(3 - 1)
Ajax (Ishking11)
La10
01.05.20
Atletico Madrid (Tranquil)
1 - 2
(0 - 1)
Ajax (Ishking11)
La10
01.05.20
Bayer Leverkusen (ScRate)
2 - 4
(2 - 2)
Ajax (Ishking11)
La10
01.05.20
Hertha Berlin (Ishking11)
2 - 4
(1 - 3)
Mainz (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Hertha Berlin (Ishking11)
2 - 1
(2 - 1)
Schalke (Hopkins)
La10
01.05.20
Hertha Berlin (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
01.05.20
Hertha Berlin (Ishking11)
3 - 0
(3 - 0)
Werder Bremen (ScRate)
La10
01.05.20
Mainz (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Hertha Berlin (Ishking11)
La10
01.05.20
Schalke (Hopkins)
4 - 2
(1 - 0)
Hertha Berlin (Ishking11)
La10
01.05.20
Werder Bremen (ScRate)
1 - 3
(1 - 1)
Hertha Berlin (Ishking11)
La10
01.05.20
Wolfsburg (Tranquil)
2 - 3
(2 - 1)
Hertha Berlin (Ishking11)
La10
01.05.20
Leicester (hopkins)
2 - 1
(1 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
01.05.20
Everton (Den1Bravo)
2 - 3
( - )
West Ham (Ishking11)
La10
30.04.20
Wolverhampton (Aphex)
3 - 0
(2 - 0)
West Ham (Ishking11)
La10
30.04.20
Watford (Baphomet)
1 - 1
(1 - 0)
West Ham (Ishking11)
La10
30.04.20
West Ham (Ishking11)
1 - 4
(0 - 3)
Watford (Baphomet)
La10
30.04.20
B. Dortmund (Hopkins)
1 - 4
(0 - 2)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
30.04.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
1 - 3
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Aphex)
La10
30.04.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
1 - 4
(1 - 2)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
30.04.20
Bayer Leverkusen (Aphex)
0 - 3
(0 - 1)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
30.04.20
Bayern Munich (Ishking11)
6 - 2
(3 - 1)
B. Dortmund (Hopkins)
La10
30.04.20
Bayern Munich (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Bayern Munich (Ishking11)
0 - 3
(0 - 2)
Bayer Leverkusen (Aphex)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
3 - 5
(0 - 0)
Poland (Ishking11)
La10
29.04.20
Poland (Ishking11)
4 - 0
(3 - 0)
Austria (Indra13_27)
La10
29.04.20
Poland (Ishking11)
4 - 3
(1 - 1)
Switzerland (SpursMax)
La10
29.04.20
Poland (Ishking11)
1 - 2
(1 - 0)
Mexico (forest**)
La10
29.04.20
Austria (Indra13_27)
2 - 3
(0 - 3)
Poland (Ishking11)
La10
29.04.20
Mexico (forest**)
3 - 1
(2 - 0)
Poland (Ishking11)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 2
(0 - 2)
Parma (Ishking11)
La10
29.04.20
Parma (Ishking11)
4 - 1
(2 - 1)
Udinese (Indra13_27)
La10
29.04.20
Parma (Ishking11)
0 - 2
(0 - 2)
Fiorentina (forest**)
La10
29.04.20
Parma (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Sampdoria (SpursMax)
La10
29.04.20
Udinese (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
29.04.20
Fiorentina (forest**)
4 - 2
(3 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
3 - 5
(3 - 1)
Netherlands (Ishking11)
La10
29.04.20
Netherlands (Ishking11)
3 - 0
(1 - 0)
Italy (Indra13_27)
La10
29.04.20
Netherlands (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
29.04.20
Netherlands (Ishking11)
4 - 3
(4 - 1)
England (SpursMax)
La10
29.04.20
Italy (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 0)
Netherlands (Ishking11)
La10
29.04.20
Uruguay (forest**)
2 - 3
(1 - 1)
Netherlands (Ishking11)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
29.04.20
West Ham (Ishking11)
3 - 5
(0 - 4)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
29.04.20
West Ham (Ishking11)
0 - 1
(0 - 0)
Watford (forest**)
La10
29.04.20
West Ham (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Leicester (Sambo)
La10
29.04.20
Wolverhampton (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 2)
West Ham (Ishking11)
La10
29.04.20
Watford (forest**)
2 - 1
(2 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
27.04.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
4 - 1
( - )
Ajax (Sambo)
La10
27.04.20
Atalanta (Ishking11)
3 - 3
(3 - 1)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
27.04.20
Atalanta (Ishking11)
4 - 1
(1 - 0)
Valencia (Supernova)
La10
27.04.20
Benfica (Fric)
1 - 4
(1 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
27.04.20
Benfica (Fric)
1 - 3
(1 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
27.04.20
Ajax (Sambo)
1 - 2
(1 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
27.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
27.04.20
Atalanta (Ishking11)
2 - 5
(2 - 1)
Ajax (Sambo)
La10
27.04.20
Lyon (Ishking11)
5 - 2
(4 - 1)
Marseille (Fric)
La10
27.04.20
Lille (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Lyon (Ishking11)
La10
27.04.20
Marseille (Fric)
0 - 2
(0 - 2)
Lyon (Ishking11)
La10
27.04.20
PSG (Sambo)
3 - 2
(0 - 1)
Lyon (Ishking11)
La10
27.04.20
Monaco (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 2)
Lyon (Ishking11)
La10
27.04.20
Lyon (Ishking11)
4 - 2
(2 - 1)
Lille (Supernova)
La10
27.04.20
Mexico (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
Switzerland (Indra13_27)
La10
27.04.20
Mexico (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Poland (Supernova)
La10
27.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 3)
Napoli (Ishking11)
La10
27.04.20
Atalanta (Supernova)
3 - 4
(0 - 3)
Napoli (Ishking11)
La10
27.04.20
Lazio (Fric)
2 - 2
(2 - 2)
Napoli (Ishking11)
La10
27.04.20
Napoli (Ishking11)
0 - 4
(0 - 2)
Juventus (Sambo)
La10
27.04.20
Napoli (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
27.04.20
Napoli (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
Atalanta (Supernova)
La10
25.04.20
Everton (Ishking11)
3 - 2
(2 - 1)
West Ham (Hopkins)
La10
25.04.20
Everton (Ishking11)
2 - 3
(2 - 2)
Wolverhampton (Tranquil)
La10
25.04.20
Everton (Ishking11)
5 - 2
(2 - 1)
Watford (Fric)
La10
25.04.20
Everton (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Leicester (Jenko)
La10
25.04.20
West Ham (Hopkins)
0 - 3
( - )
Everton (Ishking11)
La10
25.04.20
Wolverhampton (Tranquil)
1 - 4
(1 - 1)
Everton (Ishking11)
La10
25.04.20
Watford (Fric)
1 - 1
(0 - 1)
Everton (Ishking11)
La10
25.04.20
Leicester (Jenko)
2 - 0
(0 - 0)
Everton (Ishking11)
La10
25.04.20
Real Madrid (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
Valencia (Hopkins)
La10
25.04.20
Real Madrid (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Barcelona (Tranquil)
La10
25.04.20
Real Madrid (Ishking11)
0 - 4
(0 - 1)
Real Betis (Jenko)
La10
25.04.20
Valencia (Hopkins)
3 - 4
(1 - 3)
Real Madrid (Ishking11)
La10
25.04.20
Barcelona (Tranquil)
0 - 0
(0 - 0)
Real Madrid (Ishking11)
La10
25.04.20
Atletico Madrid (Fric)
4 - 1
(1 - 1)
Real Madrid (Ishking11)
La10
25.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
4 - 4
(3 - 2)
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
25.04.20
Real Betis (Jenko)
3 - 1
(1 - 0)
Real Madrid (Ishking11)
La10
25.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
24.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
4 - 2
(1 - 2)
RB Leipzig (Fric)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
4 - 3
(2 - 0)
B. Munchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
4 - 1
(0 - 1)
B. Munchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
RB Leipzig (Fric)
3 - 3
(3 - 0)
B. Monchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 0)
B. Monchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
Inter Milan (Ishking11)
2 - 6
(1 - 3)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
Inter Milan (Ishking11)
2 - 3
(1 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Inter Milan (Ishking11)
1 - 3
(0 - 2)
Napoli (Fric)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
Juventus (Den1Bravo)
4 - 2
(2 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
Napoli (Fric)
1 - 2
(0 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
Montpellier (Ishking11)
1 - 0
(0 - 0)
Marseille (Tranquil)
La10
24.04.20
Montpellier (Ishking11)
2 - 5
(2 - 2)
PSG (SpursMax)
La10
24.04.20
Montpellier (Ishking11)
5 - 1
(4 - 0)
Monaco (Fric)
La10
24.04.20
Montpellier (Ishking11)
0 - 3
(0 - 3)
Lyon (Jenko)
La10
24.04.20
Marseille (Tranquil)
2 - 3
(1 - 2)
Montpellier (Ishking11)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
( - )
Montpellier (Ishking11)
La10
24.04.20
Monaco (Fric)
2 - 3
(0 - 3)
Montpellier (Ishking11)
La10
24.04.20
Lyon (Jenko)
5 - 0
(1 - 0)
Montpellier (Ishking11)
La10
24.04.20
Germany (Ishking11)
3 - 1
(2 - 1)
Argentina (Indra13_27)
La10
24.04.20
Germany (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Belgium (SpursMax)
La10
23.04.20
Germany (Ishking11)
2 - 1
(1 - 1)
France (Fric)
La10
23.04.20
Germany (Ishking11)
4 - 0
(2 - 0)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
Argentina (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
Germany (Ishking11)
La10
23.04.20
France (Fric)
1 - 2
(1 - 2)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
23.04.20
France (Fric)
0 - 3
(0 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
23.04.20
Brazil (Orab)
0 - 3
(0 - 2)
Germany (Ishking11)
La10
23.04.20
Argentina (Indra13_27)
3 - 0
(0 - 1)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
6 - 3
(5 - 2)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
Istanbul Basaksehir (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Sporting (Aphex)
La10
23.04.20
Inter (Ishking11)
2 - 3
(1 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
23.04.20
Rennes (Walker)
2 - 2
(1 - 2)
Sporting (Aphex)
La10
23.04.20
Inter (Ishking11)
1 - 6
(0 - 3)
Lazio (SpursMax)
La10
23.04.20
Rennes (Walker)
2 - 0
(1 - 0)
Istanbul Basaksehir (Supernova)
La10
23.04.20
Espanyol (ReadingClub)
0 - 1
(0 - 1)
Sporting (Aphex)
La10
23.04.20
Juventus (Orab)
2 - 8
(1 - 3)
Lazio (SpursMax)
La10
23.04.20
Inter (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
Napoli (Fric)
La10
23.04.20
Espanyol (ReadingClub)
1 - 1
(0 - 0)
Istanbul Basaksehir (Supernova)
La10
23.04.20
Sporting (Aphex)
1 - 3
(1 - 2)
Istanbul Basaksehir (Supernova)
La10
23.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 5
(1 - 3)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 0
(3 - 0)
Juventus (Orab)
La10
23.04.20
PSV (FOREST**)
1 - 3
(1 - 1)
Sporting (Aphex)
La10
23.04.20
Napoli (Fric)
1 - 0
(0 - 0)
Juventus (Orab)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
6 - 2
(5 - 1)
Juventus (Orab)
La10
23.04.20
Napoli (Fric)
1 - 5
(1 - 2)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
Juventus (Orab)
4 - 2
(3 - 1)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
TSG Hoffenheim (Supernova)
1 - 2
(1 - 2)
Werder Bremen (Aphex)
La10
23.04.20
Schalke (Walker)
4 - 0
(2 - 0)
TSG Hoffenheim (Supernova)
La10
23.04.20
Hertha Berlin (ReadingClub)
1 - 0
(0 - 0)
Werder Bremen (Aphex)
La10
23.04.20
Hertha Berlin (ReadingClub)
3 - 1
(1 - 0)
TSG Hoffenheim (Supernova)
La10
23.04.20
Bayern Munich (Dzekon)
8 - 1
(3 - 1)
Man City (specialist)
La10
23.04.20
Barcelona (Dimqaa)
0 - 2
(0 - 1)
Man City (specialist)
La10
23.04.20
Denmark (Supernova)
1 - 0
(1 - 0)
Mexico (Aphex)
La10
23.04.20
Switzerland (Walker)
1 - 0
(1 - 0)
Mexico (Aphex)
La10
23.04.20
Poland (ReadingClub)
3 - 0
(2 - 0)
Mexico (Aphex)
La10
23.04.20
Austria (FOREST**)
1 - 2
(1 - 1)
Mexico (Aphex)
La10
23.04.20
Poland (ReadingClub)
1 - 2
( - )
Denmark (Supernova)
La10
23.04.20
Austria (FOREST**)
2 - 1
(2 - 0)
Denmark (Supernova)
La10
23.04.20
Sevilla (Dimqaa)
1 - 1
(1 - 1)
Valencia (specialist)
La10
23.04.20
Sevilla (Dimqaa)
1 - 2
( - )
Valencia (specialist)
La10
23.04.20
Man City (Supernova)
3 - 3
(2 - 1)
Tottenham (Aphex)
La10
23.04.20
Real Madrid (L.A.I)
3 - 3
(2 - 2)
Valencia (specialist)
La10
23.04.20
Arsenal (Walker)
4 - 2
(2 - 2)
Man City (Supernova)
La10
23.04.20
Tottenham (Aphex)
1 - 1
(0 - 0)
Man City (Supernova)
La10
23.04.20
Liverpool (FOREST**)
1 - 1
(1 - 0)
Man City (Supernova)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
3 - 2
(0 - 1)
Brazil (Orab)
La10
22.04.20
Argentina (hopkins)
3 - 1
(1 - 1)
Brazil (Orab)
La10
22.04.20
Chile (Baphomet)
1 - 0
(0 - 0)
Brazil (Orab)
La10
22.04.20
Uruguay (Ryuk)
2 - 3
(2 - 2)
Brazil (Orab)
La10
22.04.20
PSG (Orab)
1 - 6
(0 - 5)
Lille (Indra13_27)
La10
22.04.20
PSG (Orab)
0 - 6
(0 - 4)
Lyon (Baphomet)
La10
22.04.20
Man Utd (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
Porto (SpursMax)
La10
22.04.20
Porto (SpursMax)
3 - 1
(2 - 0)
Man Utd (Ishking11)
La10
22.04.20
Man Utd (Ishking11)
1 - 2
(1 - 1)
Sevilla (ReadingClub)
La10
22.04.20
Sevilla (ReadingClub)
2 - 2
(1 - 1)
Man Utd (Ishking11)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
5 - 1
(2 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
Real Betis (Jenko)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
2 - 3
(1 - 0)
Real Betis (Jenko)
La10
22.04.20
Real Madrid (ReadingClub)
0 - 1
(0 - 1)
Sevilla (Ishking11)
La10
22.04.20
Sevilla (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
Real Madrid (ReadingClub)
La10
22.04.20
Italy (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
22.04.20
Spain (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Italy (SpursMax)
La10
22.04.20
Juventus (chudnoff)
2 - 5
(1 - 2)
Lazio (dzekon)
La10
22.04.20
Spain (Ishking11)
3 - 3
(2 - 1)
England (ReadingClub)
La10
22.04.20
Uruguay (Jenko)
1 - 2
(1 - 1)
Spain (Ishking11)
La10
22.04.20
Spain (Ishking11)
3 - 0
(1 - 0)
Uruguay (Jenko)
La10
22.04.20
England (ReadingClub)
1 - 1
(0 - 1)
Spain (Ishking11)
La10
22.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 3
(0 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
22.04.20
Leicester (Jenko)
3 - 1
(2 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
22.04.20
West Ham (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Watford (ReadingClub)
La10
22.04.20
West Ham (Ishking11)
4 - 3
(2 - 2)
Everton (SpursMax)
La10
22.04.20
West Ham (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Leicester (Jenko)
La10
22.04.20
Watford (ReadingClub)
1 - 1
(1 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
21.04.20
England (Ishking11)
0 - 5
(0 - 2)
Spain (folen)
La10
21.04.20
Netherlands (Baphomet)
5 - 1
(1 - 4)
England (Ishking11)
La10
21.04.20
Spain (folen)
3 - 3
(2 - 1)
England (Ishking11)
La10
21.04.20
England (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Italy (Tranquil)
La10
21.04.20
Uruguay (Dimario91)
1 - 3
(3 - 1)
England (Ishking11)
La10
21.04.20
Italy (Tranquil)
2 - 0
(0 - 0)
England (Ishking11)
La10
21.04.20
Arsenal (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
Tottenham (folen)
La10
21.04.20
Man United (Baphomet)
4 - 0
(2 - 0)
Arsenal (Ishking11)
La10
21.04.20
Tottenham (folen)
1 - 1
(1 - 0)
Arsenal (Ishking11)
La10
21.04.20
Arsenal (Ishking11)
4 - 2
(2 - 2)
Liverpool (Dimario91)
La10
21.04.20
Arsenal (Ishking11)
1 - 3
(1 - 2)
Man City (Tranquil)
La10
21.04.20
Liverpool (Dimario91)
2 - 2
(1 - 1)
Arsenal (Ishking11)
La10
21.04.20
Man City (Tranquil)
3 - 2
(3 - 0)
Arsenal (Ishking11)
La10
20.04.20
Stade Rennais (Ishking11)
4 - 1
(3 - 1)
Montpellier (Sambo)
La10
20.04.20
Montpellier (Sambo)
3 - 2
( - )
Stade Rennais (Ishking11)
La10
20.04.20
Bordeaux (folen)
3 - 3
( - )
Stade Rennais (Ishking11)
La10
20.04.20
St Etienne (ReadingClub)
2 - 1
(2 - 1)
Stade Rennais (Ishking11)
La10
20.04.20
Nice (Ryuk)
1 - 2
( - )
Stade Rennais (Ishking11)
La10
20.04.20
Stade Rennais (Ishking11)
1 - 2
(0 - 2)
St Etienne (ReadingClub)
La10
20.04.20
Stade Rennais (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
Bordeaux (folen)
La10
20.04.20
Stade Rennais (Ishking11)
3 - 1
(2 - 1)
Nice (Ryuk)
La10
20.04.20
Chelsea (Ishking11)
2 - 1
(2 - 0)
Tottenham (Sambo)
La10
20.04.20
Tottenham (Sambo)
3 - 2
(1 - 1)
Chelsea (Ishking11)
La10
20.04.20
Chelsea (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Man City (folen)
La10
20.04.20
Man City (folen)
5 - 0
(3 - 0)
Chelsea (Ishking11)
La10
20.04.20
Liverpool (Ryuk)
2 - 1
(1 - 1)
Chelsea (Ishking11)
La10
20.04.20
Athletic Bilbao (Ishking11)
3 - 0
(0 - 0)
Getafe (Sambo)
La10
20.04.20
Villarreal (ReadingClub)
2 - 0
(2 - 0)
Athletic Bilbao (Ishking11)
La10
20.04.20
Celta Vigo (Ryuk)
0 - 3
(0 - 2)
Athletic Bilbao (Ishking11)
La10
20.04.20
Valladolid (folen)
4 - 2
(3 - 1)
Athletic Bilbao (Ishking11)
La10
20.04.20
Getafe (Sambo)
1 - 3
(0 - 1)
Athletic Bilbao (Ishking11)
La10
20.04.20
Athletic Bilbao (Ishking11)
1 - 1
( - )
Villarreal (ReadingClub)
La10
20.04.20
Athletic Bilbao (Ishking11)
2 - 1
(2 - 1)
Valladolid (folen)
La10
20.04.20
Athletic Bilbao (Ishking11)
3 - 2
(1 - 1)
Celta Vigo (Ryuk)
La10
20.04.20
Fiorentina (Ishking11)
2 - 3
(2 - 3)
Udinese (Sambo)
La10
20.04.20
Sassuolo (ReadingClub)
3 - 3
(1 - 2)
Fiorentina (Ishking11)
La10
20.04.20
Sampdoria (folen)
1 - 1
(1 - 1)
Fiorentina (Ishking11)
La10
20.04.20
Parma (Ryuk)
4 - 2
(2 - 1)
Fiorentina (Ishking11)
La10
20.04.20
Udinese (Sambo)
3 - 4
( - )
Fiorentina (Ishking11)
La10
20.04.20
Fiorentina (Ishking11)
1 - 2
( - )
Sampdoria (folen)
La10
20.04.20
Fiorentina (Ishking11)
1 - 2
(0 - 0)
Parma (Ryuk)
La10
19.04.20
Germany (Ishking11)
4 - 2
(3 - 0)
Belgium (Dimario91)
La10
18.04.20
Germany (Ishking11)
6 - 4
(4 - 1)
Argentina (Fric)
La10
18.04.20
Belgium (Dimario91)
2 - 2
(0 - 2)
Germany (Ishking11)
La10
18.04.20
Argentina (Fric)
0 - 5
(0 - 3)
Germany (Ishking11)
La10
18.04.20
Brazil (hopkins)
0 - 1
(0 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
18.04.20
Germany (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
France (Indra13_27)
La10
18.04.20
Germany (Ishking11)
1 - 1
( - )
Brazil (hopkins)
La10
18.04.20
France (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
18.04.20
AC Milan (Ishking11)
5 - 3
(2 - 2)
Lazio (Dimario91)
La10
18.04.20
AC Milan (Ishking11)
4 - 1
(3 - 0)
Napoli (Indra13_27)
La10
18.04.20
AC Milan (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Juventus (hopkins)
La10
18.04.20
AC Milan (Ishking11)
4 - 1
(2 - 0)
Inter Milan (Fric)
La10
18.04.20
Lazio (Dimario91)
2 - 0
(1 - 0)
AC Milan (Ishking11)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
AC Milan (Ishking11)
La10
18.04.20
Juventus (hopkins)
1 - 2
(1 - 1)
AC Milan (Ishking11)
La10
17.04.20
Everton (Ishking11)
2 - 4
(1 - 2)
Wolverhampton (REM)
La10
17.04.20
Everton (Ishking11)
0 - 3
(0 - 2)
Leicester (Veep)
La10
17.04.20
Everton (Ishking11)
1 - 2
(1 - 1)
West Ham (Ryuk)
La10
17.04.20
Everton (Ishking11)
4 - 1
(3 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
17.04.20
France (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Germany (Ryuk)
La10
17.04.20
France (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
Belgium (Rem)
La10
17.04.20
France (Ishking11)
1 - 3
(0 - 3)
Brazil (Spursmax)
La10
17.04.20
France (Ishking11)
2 - 3
(1 - 1)
Argentina (Veep)
La10
17.04.20
Germany (Ryuk)
3 - 4
(0 - 1)
France (Ishking11)
La10
17.04.20
Belgium (Rem)
2 - 4
(1 - 3)
France (Ishking11)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
3 - 2
(1 - 1)
France (Ishking11)
La10
17.04.20
Argentina (Veep)
2 - 1
(2 - 1)
France (Ishking11)
La10
17.04.20
Hertha Berlin (Ishking11)
3 - 3
( - )
Mainz (RYUK)
La10
17.04.20
Mainz (RYUK)
2 - 0
(0 - 2)
Hertha Berlin (Ishking11)
La10
17.04.20
Hertha Berlin (Ishking11)
0 - 4
(0 - 0)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
17.04.20
Schalke (REM)
1 - 0
(0 - 0)
Hertha Berlin (Ishking11)
La10
17.04.20
Hertha Berlin (Ishking11)
1 - 1
(1 - 1)
Schalke (REM)
La10
17.04.20
Hertha Berlin (Ishking11)
0 - 2
(0 - 2)
Werder Bremen (Veep)
La10
17.04.20
Lazio (Ishking11)
2 - 1
(2 - 0)
Juventus (Ryuk)
La10
17.04.20
Lazio (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Napoli (REM)
La10
17.04.20
Lazio (Ishking11)
0 - 2
(0 - 0)
Inter Milan (SpursMax)
La10
17.04.20
Lazio (Ishking11)
0 - 4
(0 - 3)
Atalanta (Veep)
La10
17.04.20
Juventus (Ryuk)
0 - 0
(1 - 0)
Lazio (Ishking11)
La10
17.04.20
Napoli (REM)
6 - 4
( - )
Lazio (Ishking11)
La10
14.04.20
Inter Milan (Sambo)
2 - 3
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Ishking11)
La10
14.04.20
Man Utd (POSS)
5 - 0
( - )
Bayer Leverkusen (Ishking11)
La10
14.04.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
0 - 1
( - )
Lazio (ReadingClub)
La10
14.04.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
Inter Milan (Sambo)
La10
14.04.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
0 - 4
( - )
Man Utd (POSS)
La10
14.04.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Sevilla (Walker)
La10
14.04.20
Valencia (Sambo)
1 - 2
( - )
Atletico Madrid (Ishking11)
La10
14.04.20
Atletico Madrid (Ishking11)
1 - 4
( - )
Bayer Leverkusen (WALKER)
La10
14.04.20
Atalanta (Poss)
5 - 0
(3 - 0)
Atletico Madrid (Ishking11)
La10
14.04.20
Valencia (Sambo)
1 - 2
(0 - 1)
Atletico Madrid (Ishking11)
La10
14.04.20
Atletico Madrid (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Benfica (ReadingClub)
La10
14.04.20
Atletico Madrid (Ishking11)
2 - 1
(2 - 0)
Valencia (Sambo)
La10
14.04.20
Atletico Madrid (Ishking11)
1 - 3
(0 - 3)
Atalanta (Poss)
La10
14.04.20
Bayer Leverkusen (WALKER)
2 - 2
(2 - 1)
Atletico Madrid (Ishking11)
La10
14.04.20
Benfica (ReadingClub)
0 - 0
( - )
Atletico Madrid (Ishking11)
La10
14.04.20
Everton (Sambo)
2 - 3
(1 - 2)
West Ham (Ishking11)
La10
14.04.20
Leicester (Poss)
3 - 0
(1 - 0)
West Ham (Ishking11)
La10
14.04.20
West Ham (Ishking11)
0 - 3
(0 - 2)
Wolverhampton (Walker)
La10
14.04.20
West Ham (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Watford (ReadingClub)
La10
14.04.20
West Ham (Ishking11)
4 - 3
(2 - 1)
Everton (Sambo)
La10
14.04.20
West Ham (Ishking11)
1 - 5
(1 - 4)
Leicester (Poss)
La10
14.04.20
Wolverhampton (Walker)
4 - 0
(2 - 0)
West Ham (Ishking11)
La10
14.04.20
Watford (ReadingClub)
1 - 0
(1 - 0)
West Ham (Ishking11)
La10
14.04.20
Napoli (Poss)
4 - 2
( - )
AC Milan (Ishking11)
La10
14.04.20
Juventus (Sambo)
3 - 3
(0 - 1)
AC Milan (Ishking11)
La10
14.04.20
AC Milan (Ishking11)
1 - 3
(1 - 2)
Lazio (Walker)
La10
14.04.20
Napoli (Poss)
4 - 2
( - )
AC Milan (Ishking11)
La10
14.04.20
AC Milan (Ishking11)
0 - 3
(0 - 2)
Inter Milan (ReadingClub)
La10
14.04.20
AC Milan (Ishking11)
3 - 0
(3 - 0)
Juventus (Sambo)
La10
14.04.20
AC Milan (Ishking11)
3 - 0
( - )
Juventus (Sambo)
La10
14.04.20
AC Milan (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
Napoli (Poss)
La10
14.04.20
Lazio (Walker)
2 - 1
(0 - 1)
AC Milan (Ishking11)
La10
14.04.20
Inter Milan (ReadingClub)
4 - 2
(2 - 2)
AC Milan (Ishking11)
La10
13.04.20
Bayer Leverkusen (Sambo)
3 - 4
(1 - 1)
Borussia Dortmund (Ishking11)
La10
13.04.20
RB Leipzig (ReadingClub)
3 - 1
(1 - 1)
Borussia Dortmund (Ishking11)
La10
13.04.20
Bayern (Poss)
3 - 1
(2 - 0)
Borussia Dortmund (Ishking11)
La10
13.04.20
Borussia Dortmund (Ishking11)
0 - 1
(0 - 0)
RB Leipzig (ReadingClub)
La10
13.04.20
Borussia Dortmund (Ishking11)
11 - 3
(7 - 0)
Bayer Leverkusen (Sambo)
La10
13.04.20
Borussia Dortmund (Ishking11)
0 - 7
(0 - 4)
Bayern (Poss)
La10
13.04.20
Man City (ReadingClub)
2 - 3
(1 - 3)
PSG (Ishking11)
La10
13.04.20
Barcelona (Sambo)
7 - 1
(3 - 1)
PSG (Ishking11)
La10
13.04.20
Bayern Munich (Walker)
5 - 1
(1 - 1)
PSG (Ishking11)
La10
13.04.20
Juventus (Poss)
3 - 1
(1 - 0)
PSG (Ishking11)
La10
13.04.20
PSG (Ishking11)
1 - 2
(1 - 1)
Man City (ReadingClub)
La10
13.04.20
PSG (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (Walker)
La10
13.04.20
PSG (Ishking11)
2 - 2
(1 - 2)
Barcelona (Sambo)
La10
13.04.20
PSG (Ishking11)
0 - 4
( - )
Juventus (Poss)
La10
13.04.20
Belgium (ReadingClub)
5 - 1
(2 - 0)
Germany (Ishking11)
La10
13.04.20
Argentina (WALKER)
4 - 1
(2 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
13.04.20
Brazil (Sambo)
1 - 3
(0 - 3)
Germany (Ishking11)
La10
13.04.20
France (Poss)
3 - 0
(1 - 0)
Germany (Ishking11)
La10
13.04.20
Germany (Ishking11)
2 - 3
(1 - 2)
Belgium (ReadingClub)
La10
13.04.20
Germany (Ishking11)
0 - 4
(0 - 2)
Argentina (WALKER)
La10
13.04.20
Germany (Ishking11)
3 - 1
(2 - 0)
Brazil (Sambo)
La10
13.04.20
Germany (Ishking11)
2 - 5
(1 - 2)
France (Poss)
La10
13.04.20
Tottenham (READINGCLUB)
3 - 1
(2 - 0)
Chelsea (Ishking11)
La10
13.04.20
Man Utd (Walker)
1 - 1
(0 - 1)
Chelsea (Ishking11)
La10
13.04.20
Liverpool (Sambo)
1 - 3
(0 - 3)
Chelsea (Ishking11)
La10
13.04.20
Man City (Poss)
6 - 0
(3 - 0)
Chelsea (Ishking11)
La10
13.04.20
Chelsea (Ishking11)
1 - 1
(0 - 1)
Tottenham (READINGCLUB)
La10
13.04.20
Chelsea (Ishking11)
0 - 8
(0 - 5)
Man Utd (Walker)
La10
13.04.20
Chelsea (Ishking11)
1 - 1
( - )
Tottenham (READINGCLUB)
La10
13.04.20
Chelsea (Ishking11)
3 - 8
(1 - 6)
Liverpool (Sambo)
La10
13.04.20
Chelsea (Ishking11)
0 - 7
(0 - 2)
Man City (Poss)
La10
12.04.20
Rennes (BAPHOMET)
3 - 2
(1 - 2)
St Etienne (ISHKING11)
La10
12.04.20
Nice (WALKER)
5 - 0
(3 - 0)
St Etienne (ISHKING11)
La10
12.04.20
Bordeaux (SAMBO)
1 - 2
(0 - 1)
St Etienne (ISHKING11)
La10
12.04.20
Lille (RYUK)
3 - 5
( - )
St Etienne (ISHKING11)
La10
12.04.20
St Etienne (ISHKING11)
1 - 3
(0 - 1)
Rennes (BAPHOMET)
La10
12.04.20
St Etienne (ISHKING11)
2 - 2
(2 - 1)
Nice (WALKER)
La10
12.04.20
St Etienne (ISHKING11)
4 - 2
(2 - 1)
Bordeaux (SAMBO)
La10
12.04.20
St Etienne (ISHKING11)
3 - 3
(2 - 2)
Lille (RYUK)
La10
12.04.20
Hertha Berlin (BAPHOMET)
2 - 3
(2 - 1)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
12.04.20
Wolfsburg (ISHKING11)
1 - 2
(0 - 1)
Hertha Berlin (BAPHOMET)
La10
12.04.20
TSG Hoffenheim (WALKER)
1 - 2
(1 - 2)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
12.04.20
Schalke (SAMBO)
1 - 3
(0 - 0)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
12.04.20
Werder Bremen (RYUK)
0 - 3
(0 - 2)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
Победи
1
17%
Равенства
2
33%
Загуби
3
50%
Още [+]

(Aphex) Домакински мачове

23.05.20
Uruguay (Aphex)
2 - 2
( - )
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Portugal (fleshka77)
3 - 1
(1 - 1)
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
4 - 4
(2 - 4)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Uruguay (Aphex)
1 - 1
(1 - 0)
Italy (Klexter)
La10
23.05.20
Club Brugge (Supernova)
2 - 3
(1 - 1)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Galatasaray (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
3 - 4
(2 - 2)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
1 - 1
(0 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
1 - 0
(1 - 0)
Bayer Leverkusen (RedDevil)
La10
23.05.20
Club Brugge (Supernova)
3 - 1
(0 - 1)
Benfica (Indra13_27)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
0 - 2
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (RedDevil)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
3 - 1
(1 - 1)
Sevilla (Walker)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
1 - 2
(1 - 0)
Sevilla (Walker)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
2 - 3
( - )
Lazio (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
2 - 3
(1 - 2)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
1 - 1
(0 - 0)
Benfica (Indra13_27)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
0 - 5
(0 - 3)
Lazio (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
1 - 2
( - )
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Celtic (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
2 - 1
(0 - 0)
Feyenoord (Indra13_27)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
2 - 0
(1 - 0)
West Ham (Phantom)
La10
23.05.20
Liverpool (Kishe)
0 - 4
(0 - 2)
Juventus (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
1 - 0
(1 - 0)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (Phantom)
La10
23.05.20
Germany (Quavo)
1 - 1
(0 - 1)
Brazil (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 2
(0 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Spain (praym)
1 - 2
(0 - 1)
France (Walker)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 1
( - )
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
1 - 3
( - )
France (Walker)
La10
23.05.20
Spain (praym)
3 - 1
(1 - 0)
Germany (Quavo)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
0 - 5
(0 - 2)
Germany (Quavo)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Spain (praym)
La10
23.05.20
Spain (praym)
0 - 3
(0 - 2)
Brazil (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
6 - 2
(4 - 0)
Brazil (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 1
(2 - 1)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Wolfsburg (PHANTOM)
La10
23.05.20
Levante (Quavo)
2 - 2
( - )
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 3
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
0 - 0
(0 - 0)
Eibar (Walker)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(2 - 1)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(2 - 0)
Celta Vigo (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
2 - 3
(1 - 1)
Celta Vigo (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
4 - 1
(4 - 1)
Liverpool (Ryuk)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
0 - 3
( - )
PSG (Tranquil)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
1 - 2
(0 - 1)
Liverpool (Ryuk)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
0 - 4
(0 - 0)
Bayern Munich (Jenko)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
0 - 0
( - )
PSG (Tranquil)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
2 - 3
(1 - 2)
Bayern Munich (Jenko)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
2 - 3
(0 - 2)
PSG (Tranquil)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
4 - 2
(3 - 1)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
6 - 0
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
1 - 1
(1 - 0)
Napoli (Baphomet)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
3 - 1
(1 - 1)
Napoli (Baphomet)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
0 - 6
(0 - 2)
Napoli (Baphomet)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
2 - 3
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
4 - 4
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
0 - 1
(0 - 1)
Napoli (Baphomet)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
2 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
1 - 0
(1 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Juventus (Miller)
2 - 0
(1 - 0)
Barcelona (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
0 - 3
(0 - 3)
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Juventus (Klexter)
1 - 4
(1 - 4)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
4 - 0
(3 - 0)
Atalanta (Thiago)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
1 - 3
( - )
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
1 - 2
(1 - 1)
Lazio (Aventon)
La10
23.05.20
Inter Milan (Zazabak)
4 - 1
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
0 - 1
(0 - 0)
Montpellier (Thiago)
La10
23.05.20
Real Betis (Miller)
1 - 1
(1 - 0)
Getafe (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
1 - 2
(1 - 0)
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
Montpellier (Thiago)
0 - 3
( - )
Nice (Aventon)
La10
23.05.20
Rennes (Zazabak)
2 - 0
(1 - 0)
Bordeaux (Klexter)
La10
23.05.20
Marseille (fleshka77)
3 - 4
(2 - 1)
Monaco (Ryuk)
La10
23.05.20
Chile (Aventon)
4 - 2
(3 - 1)
Uruguay (Baphomet)
La10
22.05.20
Brazil (Klexter)
0 - 3
(0 - 1)
Colombia (Thiago)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 4
(2 - 3)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 2
(1 - 2)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 4
( - )
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 4
(2 - 0)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 3
(1 - 2)
Leverkusen (Indra 13_27)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
3 - 1
(0 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 2
( - )
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
1 - 1
(0 - 1)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 1
(2 - 1)
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 1
( - )
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 1
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 0
(1 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
PSG (Indra13_27)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
1 - 5
(0 - 3)
Barcelona (RedDevil)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
1 - 4
(1 - 3)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 4
(1 - 2)
Juventus (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Villarreal (Indra13_27)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
2 - 5
(2 - 1)
Getafe (RedDevil)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
2 - 1
( - )
Real Betis (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
1 - 3
(1 - 0)
Mexico (Indra13_27)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
0 - 3
(0 - 2)
Switzerland (RedDevil)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
4 - 5
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
2 - 3
( - )
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Netherlands (Quavo)
2 - 1
(0 - 1)
Italy (Jenko)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
4 - 3
(1 - 3)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Sevilla (RedDevil)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
2 - 2
( - )
Arsenal (Mr.Jey)
La10
18.05.20
Paraguay (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Peru (Supernova)
La10
18.05.20
Paraguay (SpursMax)
5 - 4
(2 - 2)
Uruguay (Yoshi)
La10
18.05.20
Peru (Supernova)
1 - 7
(0 - 3)
Uruguay (Yoshi)
La10
18.05.20
Leverkusen (dinototli)
1 - 4
(0 - 2)
Borussia Dortmund (Fric)
La10
18.05.20
Paraguay (SpursMax)
1 - 5
(1 - 2)
Chile (Indra13_27)
La10
18.05.20
Espanyol (SpursMax)
4 - 4
(0 - 3)
Alaves (Supernova)
La10
18.05.20
Espanyol (SpursMax)
3 - 5
(2 - 3)
Eibar (YOSHI)
La10
18.05.20
Sevilla (Aventon)
4 - 0
(2 - 0)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Wolves (Stig)
3 - 2
(2 - 2)
Roma (Walker)
La10
18.05.20
Espanyol (SpursMax)
3 - 3
( - )
Levante (Indra13_27)
La10
18.05.20
Italy (SpursMax)
4 - 0
(2 - 0)
Uruguay (Supernova)
La10
18.05.20
Italy (SpursMax)
2 - 3
(0 - 1)
Portugal (Yoshi)
La10
18.05.20
Italy (SpursMax)
4 - 5
(2 - 3)
England (Indra13_27)
La10
18.05.20
Inter Milan (Zazabak)
2 - 4
(2 - 0)
Lazio (Stig)
La10
18.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Liverpool (Supernova)
La10
18.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 2
(2 - 1)
PSG (Yoshi)
La10
18.05.20
Juventus (SpursMax)
0 - 3
(0 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Espanyol (Supernova)
La10
17.05.20
Argentina (Mr.Jey)
4 - 3
(3 - 2)
Portugal (Yoshi)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
0 - 6
(0 - 5)
Getafe (Zazabak)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
1 - 3
(1 - 3)
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
La10
17.05.20
PSV (Yoshi) Esoccer
5 - 2
(1 - 1)
Dynamo Kiev (Mr.Jey) Esoccer
La10
17.05.20
Getafe (Zazabak)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (Supernova)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
3 - 3
( - )
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
2 - 3
(1 - 3)
Fiorentina (Supernova)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
2 - 3
( - )
Sampdoria (Zazabak)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Sassuolo (Ishking11)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
3 - 3
(1 - 3)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Germany (Spursmax)
0 - 2
( - )
Brazil (Supernova)
La10
17.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 5
(1 - 3)
Belgium (Quavo)
La10
17.05.20
Germany (Spursmax)
4 - 2
(3 - 1)
France (Jenko)
La10
17.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(1 - 3)
Spain (praym)
La10
17.05.20
Bayern (SpursMax)
5 - 2
( - )
Leverkusen (Supernova)
La10
17.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 2
(2 - 2)
Borussia Dortmund (Jenko)
La10
17.05.20
RB Leipzig (Quavo)
2 - 1
(1 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
4 - 3
(3 - 1)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
3 - 2
(1 - 1)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(1 - 2)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(0 - 2)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
2 - 2
( - )
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
Marseille (dinototli)
0 - 2
(0 - 1)
Lille (Baphomet)
La10
14.05.20
PSG (Kishe)
3 - 4
(1 - 1)
Lyon (fleshka77)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
3 - 6
(3 - 2)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
4 - 4
(2 - 3)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
2 - 4
(1 - 1)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
1 - 1
(0 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
2 - 4
( - )
Brazil (Jenko)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
0 - 1
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
4 - 0
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
2 - 4
(0 - 4)
Leverkusen (Supernova)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 2
(0 - 0)
Ajax (Jenko)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 3
(0 - 2)
Lyon (Indra13_27)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
2 - 4
(2 - 1)
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Sassuolo (Jenko)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
2 - 3
(2 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 1
(2 - 1)
B Dortmund (Supernova)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
0 - 4
(0 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
4 - 2
(3 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
11.05.20
FC Salzburg (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
0 - 0
( - )
Mexico (Thiago)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
2 - 2
(0 - 0)
Austria (Smile)
La10
11.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 2
(2 - 2)
Sevilla (Indra13_27)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
3 - 0
(1 - 0)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
2 - 2
(1 - 1)
Mexico (Thiago)
La10
11.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
3 - 3
(2 - 2)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
Lyon (Stig)
1 - 1
( - )
Chelsea (SMILE)
La10
11.05.20
Spain (Mr.Jey)
2 - 5
(1 - 4)
Brazil (Yoshi)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
3 - 0
(3 - 0)
Bayer Leverkusen (Thiago)
La10
11.05.20
Atalanta (Zazabak)
1 - 5
(1 - 2)
Chelsea (SMILE)
La10
11.05.20
France (SpursMax)
3 - 1
(1 - 0)
Brazil (Yoshi)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
3 - 3
(3 - 1)
Chelsea (SMILE)
La10
11.05.20
Lyon (Stig)
1 - 1
(1 - 0)
Bayer Leverkusen (Thiago)
La10
11.05.20
France (SpursMax)
4 - 3
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
11.05.20
RB Leipzig (Mr.Jey)
2 - 1
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
11.05.20
Man Utd (Praym)
2 - 1
(0 - 0)
Arsenal (Smile)
La10
11.05.20
RB Leipzig (Mr.Jey)
1 - 5
(0 - 2)
Bayern Munich (Yoshi)
La10
11.05.20
Man Utd (Praym)
3 - 3
(2 - 2)
Tottenham (CarlWhizzer)
La10
11.05.20
Man Utd (Praym)
3 - 3
(2 - 2)
Liverpool (MrPanda)
La10
11.05.20
Bayern Munich (Yoshi)
3 - 0
( - )
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
2 - 1
(1 - 1)
Montpellier (Baphomet)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Nice (Supernova)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
5 - 0
(3 - 0)
Rennes (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Nice (Supernova)
5 - 1
(2 - 1)
Montpellier (Baphomet)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
4 - 3
(3 - 1)
Bordeaux (Indra13_27)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
1 - 5
(0 - 3)
France (Baphomet)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (Skmgery)
4 - 3
( - )
Napoli (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Germany (Supernova)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
1 - 1
(0 - 1)
Brazil (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Istanbul Basaksehir (Thiago)
1 - 2
(1 - 1)
Gent (Aventon)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Belgium (Indra13_27)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
1 - 5
(1 - 1)
Sevilla (Baphomet)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 3
(2 - 1)
Real Madrid (Supernova)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 4
(2 - 2)
Valencia (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 2
(0 - 0)
Barcelona (Indra13_27)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
5 - 4
(3 - 3)
Atalanta (Baphomet)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Napoli (Supernova)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
4 - 3
(2 - 3)
Lazio (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Italy (Quavo)
0 - 0
(0 - 0)
Portugal (Mistyeye)
La10
10.05.20
Netherlands (Praym)
1 - 1
(1 - 1)
Uruguay (CarlWhizzer)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
4 - 2
(3 - 1)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
10.05.20
Schalke (Miller)
2 - 2
(1 - 0)
Hertha Berlin (iamdevilwalk)
La10
10.05.20
Werder Bremen (Zazabak)
3 - 1
(2 - 1)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
10.05.20
Schalke (Miller)
0 - 2
(0 - 0)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
10.05.20
Hertha Berlin (iamdevilwalk)
1 - 2
(0 - 2)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
09.05.20
Liverpool (Zazabak)
2 - 3
(1 - 2)
Bayern (skmgery)
La10
09.05.20
Liverpool (Zazabak)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (Baphomet)
La10
09.05.20
Bayern (skmgery)
6 - 0
(3 - 0)
Barcelona (Baphomet)
La10
09.05.20
Lille (Zazabak)
2 - 1
(1 - 0)
Marseille (skmgery)
La10
09.05.20
Bayern (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
B Dortmund (Supernova)
La10
09.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 1
(2 - 0)
Leverkusen (Mr.Jey)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Leicester (Yoshi)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
4 - 1
(3 - 0)
Watford (Supernova)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
1 - 4
( - )
West Ham (Mr.Jey)
La10
09.05.20
Portugal (SpursMax)
1 - 5
(1 - 2)
Argentina (Yoshi)
La10
09.05.20
Portugal (SpursMax)
1 - 5
(0 - 3)
Netherlands (Supernova)
La10
09.05.20
Portugal (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Italy (Mr.Jey)
La10
09.05.20
Udinese (SpursMax)
0 - 5
(0 - 3)
Fiorentina (Yoshi)
La10
09.05.20
Udinese (SpursMax)
4 - 6
(3 - 2)
Parma (Supernova)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
5 - 1
(2 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
3 - 5
(2 - 2)
Denmark (Yoshi)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
5 - 3
(3 - 0)
Switzerland (Indra13_27)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
1 - 3
( - )
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 4
(2 - 2)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
2 - 5
(2 - 3)
Barcelona (Yoshi)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
0 - 2
(0 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 3
( - )
Juventus (Supernova)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 1
(0 - 0)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Werder Bremen (Yoshi)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 4
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Werder Bremen (Yoshi)
1 - 2
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
5 - 2
(3 - 0)
Mainz (Supernova)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 2
(1 - 1)
Sevilla (Yoshi)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Arsenal (Indra13_27)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Leverkusen (Supernova)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 3
( - )
PSG (Ishking11)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 4
(1 - 2)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 0
(2 - 0)
Barcelona (Jenko)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
1 - 4
(0 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
7 - 2
(5 - 1)
Valencia (Ishking11)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
2 - 2
(2 - 0)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Atletico Madrid (Jenko)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 3
(1 - 1)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
2 - 0
(1 - 0)
Lyon (Ishking11)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Marseille (Mr.Jey)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
Montpellier (Jenko)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
3 - 3
(2 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Tottenham (Ishking11)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
5 - 3
(4 - 2)
Man City (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Man Utd (Jenko)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
3 - 3
(2 - 1)
Werder Bremen (FOREST**)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
3 - 2
(2 - 2)
Wolfsburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Cologne (Jenko)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 0
(1 - 0)
TSG Hoffenheim (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
1 - 2
(0 - 2)
Shakhtar Donetsk (FOREST**)
La10
05.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
FC Salzburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
3 - 2
(1 - 2)
Olympiakos (Jenko)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
1 - 0
(0 - 0)
Man City (FOREST**)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 1
(2 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
1 - 6
(1 - 2)
Chelsea (Jenko)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
4 - 1
(2 - 1)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
Udinese (Forest**)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
Sampdoria (Jenko)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Sassuolo (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Watford (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
Leicester (Supernova)
La10
03.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
0 - 2
( - )
Everton (madmah)
La10
03.05.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 0
(0 - 0)
PSG (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Juventus (Supernova)
La10
03.05.20
Liverpool (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (madmah)
La10
03.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
3 - 3
(3 - 2)
Barcelona (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
4 - 1
(3 - 1)
Sevilla (Supernova)
La10
03.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Real Madrid (madmah)
La10
03.05.20
Napoli (Mr.Jey)
0 - 7
(0 - 4)
Juventus (madmah)
La10
03.05.20
Lazio (SpursMax)
3 - 5
(1 - 2)
Juventus (madmah)
La10
03.05.20
Lazio (SpursMax)
4 - 2
(1 - 1)
Napoli (Mr.Jey)
La10
03.05.20
Lazio (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Supernova)
La10
02.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 3
(3 - 0)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
02.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Juventus (FOREST**)
La10
02.05.20
PSG (SpursMax)
1 - 3
(1 - 2)
Barcelona (Supernova)
La10
02.05.20
England (SpursMax)
3 - 4
(2 - 1)
Netherlands (Indra13_27)
La10
02.05.20
England (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
02.05.20
England (SpursMax)
3 - 1
(2 - 0)
Italy (Supernova)
La10
02.05.20
Lazio (Aphex)
0 - 2
(0 - 2)
Roma (Dimqaa)
La10
02.05.20
Lazio (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Inter Milan (FOREST**)
La10
02.05.20
Lazio (SpursMax)
4 - 3
(1 - 1)
Atalanta (Supernova)
La10
02.05.20
Bournemouth (SpursMax)
2 - 4
(1 - 3)
Southampton (Indra13_27)
La10
02.05.20
Bournemouth (SpursMax)
1 - 2
(1 - 2)
Newcastle (FOREST**)
La10
01.05.20
Bayern Munich (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
RB Leipzig (Walker)
La10
01.05.20
Bayern Munich (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Supernova)
La10
01.05.20
Fiorentina (SpursMax)
0 - 4
(0 - 1)
Udinese (Walker)
La10
01.05.20
Fiorentina (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Sassuolo (forest**)
La10
01.05.20
Fiorentina (SpursMax)
4 - 1
(1 - 0)
Sampdoria (Supernova)
La10
01.05.20
France (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
Belgium (Walker)
La10
01.05.20
France (SpursMax)
3 - 4
(3 - 0)
Brazil (FOREST**)
La10
01.05.20
France (SpursMax)
3 - 4
(2 - 1)
Germany (Supernova)
La10
01.05.20
Man Utd (SpursMax)
0 - 2
(0 - 2)
Man City (FOREST**)
La10
01.05.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 1
(2 - 1)
Chelsea (Supernova)
La10
30.04.20
Lyon (Supernova)
0 - 3
(0 - 1)
Marseille (Walker)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
2 - 4
(1 - 3)
PSG (Indra13_27)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
2 - 4
( - )
Marseille (Walker)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
3 - 1
(3 - 1)
Lyon (Supernova)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
4 - 2
(2 - 0)
Monaco (FOREST**)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
England (Indra13_27)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
5 - 5
(3 - 2)
Italy (Walker)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
4 - 5
(3 - 3)
Spain (Supernova)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
1 - 0
( - )
Portugal (Forest**)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
1 - 1
(0 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
1 - 1
(0 - 1)
Torino (Walker)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
6 - 1
(3 - 0)
As Roma (Supernova)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
0 - 1
(0 - 1)
Inter Milan (FOREST**)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
3 - 5
(0 - 0)
Poland (Ishking11)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
1 - 2
(0 - 0)
Austria (Indra13_27)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
1 - 3
(1 - 1)
Mexico (forest**)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 2
(0 - 2)
Parma (Ishking11)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 4
(2 - 2)
Udinese (Indra13_27)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 3
(2 - 3)
Fiorentina (forest**)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
3 - 5
(3 - 1)
Netherlands (Ishking11)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
5 - 4
(4 - 3)
Italy (Indra13_27)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
4 - 3
(3 - 2)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
3 - 3
(0 - 2)
Watford (forest**)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
2 - 3
(1 - 2)
Leicester (Sambo)
La10
28.04.20
Man Utd (SpursMax)
0 - 5
(0 - 3)
Arsenal (Veep)
La10
28.04.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 5
(3 - 2)
Liverpool (Indra13_27)
La10
28.04.20
Man Utd (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
Tottenham (Supernova)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
1 - 4
(0 - 2)
Feyenoord (Veep)
La10
28.04.20
Dynamo Kiev (Supernova)
3 - 0
(1 - 0)
Gent (Indra13_27)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
3 - 1
(1 - 0)
Gent (Indra13_27)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
1 - 3
(1 - 2)
Dynamo Kiev (Supernova)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
2 - 0
( - )
CSKA Moscow (Sambo)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
1 - 4
(0 - 3)
Sampdoria (Veep)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
3 - 2
(1 - 1)
Sassuolo (Supernova)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
2 - 1
(0 - 1)
Torino (Sambo)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 4
(0 - 3)
Valencia (Veep)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Sevilla (Indra13_27)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
Barcelona (Supernova)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Real Madrid (Sambo)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
1 - 1
(0 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
0 - 4
(0 - 2)
France (Walker)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
3 - 2
(3 - 0)
Brazil (FOREST**)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 3
(1 - 3)
Portugal (Supernova)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 5
(0 - 3)
Everton (Walker)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Leicester (Indra13_27)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
4 - 1
(1 - 1)
Wolves (FOREST**)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
West Ham (Supernova)
La10
26.04.20
Werder Bremen (Supernova)
0 - 3
(0 - 2)
Wolfsburg (Walker)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Wolfsburg (Walker)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 2
(2 - 1)
Cologne (Indra13_27)
La10
26.04.20
Werder Bremen (Supernova)
1 - 0
(1 - 0)
Cologne (Indra13_27)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
1 - 4
(0 - 2)
Werder Bremen (Supernova)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
3 - 0
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (FOREST**)
La10
26.04.20
Juventus (Supernova)
1 - 4
(1 - 2)
Lazio (Walker)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
1 - 7
(1 - 5)
Lazio (Walker)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 2
(0 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
26.04.20
Nice (specialist)
1 - 5
(1 - 3)
Bordeaux (Dimqaa)
La10
26.04.20
Nice (specialist)
3 - 1
(1 - 1)
St Etienne (Dzekon)
La10
26.04.20
Nice (specialist)
6 - 2
(3 - 1)
Rennes (Sambo)
La10
26.04.20
Nice (specialist)
2 - 0
(1 - 0)
Lille (L.A.I)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
4 - 2
(0 - 1)
Juventus (Supernova)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Napoli (FOREST**)
La10
25.04.20
PSG (SpursMax)
4 - 1
(3 - 1)
Marseille (FOREST**)
La10
25.04.20
PSG (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Lyon (Indra13_27)
La10
25.04.20
Monaco (Supernova)
4 - 1
(1 - 1)
Lyon (Indra13_27)
La10
25.04.20
PSG (SpursMax)
3 - 0
(2 - 0)
Monaco (Supernova)
La10
25.04.20
Napoli (Supernova)
0 - 7
(0 - 4)
Juventus (Walker)
La10
25.04.20
Napoli (Supernova)
0 - 3
(0 - 1)
AC Milan (FOREST**)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 11
(1 - 5)
Juventus (Walker)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 4
(1 - 3)
AC Milan (FOREST**)
La10
25.04.20
Napoli (Supernova)
3 - 3
(1 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
3 - 0
(1 - 0)
Napoli (Supernova)
La10
25.04.20
Italy (Shket)
0 - 4
(0 - 2)
Spain (Dimqaa)
La10
25.04.20
Italy (Shket)
1 - 2
(0 - 1)
Uruguay (L.A.I)
La10
25.04.20
Chelsea (Supernova)
0 - 5
(0 - 2)
Man Utd (Walker)
La10
25.04.20
Chelsea (Supernova)
2 - 1
(1 - 0)
Liverpool (FOREST**)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
2 - 3
(1 - 2)
Man Utd (Walker)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Liverpool (FOREST**)
La10
25.04.20
Chelsea (Supernova)
3 - 1
(1 - 0)
Tottenham (Indra13_27)
La10
25.04.20
Bordeaux (Shket)
1 - 3
(0 - 1)
St Etienne (Sambo)
La10
25.04.20
Bordeaux (Shket)
0 - 4
(0 - 3)
Rennes (Dimqaa)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
2 - 3
(2 - 1)
Chelsea (Supernova)
La10
25.04.20
Bordeaux (Shket)
0 - 5
(0 - 3)
Lille (L.A.I)
La10
25.04.20
Bayern (SpursMax)
7 - 2
(4 - 1)
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
25.04.20
Bayern (SpursMax)
2 - 1
(0 - 0)
Borussia Dortmund (FOREST**)
La10
25.04.20
Bayern (SpursMax)
2 - 1
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (Supernova)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
RB Leipzig (Fric)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
4 - 1
(0 - 1)
B. Munchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
7 - 1
( - )
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
3 - 0
(2 - 0)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 6
(1 - 2)
Napoli (Fric)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
4 - 1
(4 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 3
(1 - 2)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
7 - 1
(3 - 0)
Monaco (Fric)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 1
( - )
Montpellier (Ishking11)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
4 - 1
(2 - 1)
Marseille (Tranquil)
La10
24.04.20
PSG (SpursMax)
0 - 2
(0 - 2)
Lyon (Jenko)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 2
(2 - 2)
France (Fric)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Argentina (Indra13_27)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
6 - 3
(5 - 2)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
Napoli (Fric)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
2 - 5
(1 - 3)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
6 - 2
(5 - 1)
Juventus (Orab)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 6
(0 - 3)
AC Milan (Indra13_27)
La10
22.04.20
Porto (SpursMax)
3 - 1
(2 - 0)
Man Utd (Ishking11)
La10
22.04.20
Barcelona (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Real Betis (Jenko)
La10
22.04.20
Italy (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
22.04.20
Italy (SpursMax)
4 - 1
(1 - 0)
England (ReadingClub)
La10
22.04.20
Italy (SpursMax)
1 - 2
(0 - 0)
Uruguay (Jenko)
La10
22.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 3
(0 - 1)
West Ham (Ishking11)
La10
22.04.20
Everton (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Watford (ReadingClub)
La10
22.04.20
Everton (SpursMax)
3 - 1
(0 - 1)
Leicester (Jenko)
La10
20.04.20
Belgium (SpursMax)
2 - 1
( - )
Germany (L.A.I)
La10
20.04.20
Belgium (SpursMax)
1 - 1
(0 - 1)
Portugal (Dimqaa)
La10
20.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 0
(0 - 0)
Monaco (L.A.I)
La10
20.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Lille (HBK)
La10
19.04.20
France (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Belgium (folen)
La10
19.04.20
France (SpursMax)
3 - 0
(1 - 0)
Brazil (Ryuk)
La10
19.04.20
France (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Argentina (ReadingClub)
La10
19.04.20
France (SpursMax)
4 - 1
(4 - 1)
Germany (FOREST**)
La10
19.04.20
Benfica (SpursMax)
2 - 0
(0 - 0)
Bayer Leverkusen (folen)
La10
19.04.20
Benfica (SpursMax)
3 - 3
(2 - 2)
Atalanta (Ryuk)
La10
19.04.20
Benfica (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Valencia (FOREST**)
La10
19.04.20
Benfica (SpursMax)
1 - 2
(1 - 2)
Atletico Madrid (ReadingClub)
La10
19.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 1
(1 - 0)
Schalke (folen)
La10
19.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
5 - 3
(3 - 2)
Werder Bremen (RYUK)
La10
19.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
0 - 3
(0 - 1)
Hertha Berlin (FOREST**)
La10
19.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
3 - 0
(3 - 0)
Mainz (ReadingClub)
La10
19.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 4
(1 - 3)
Napoli (folen)
La10
19.04.20
Inter Milan (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
Juventus (Ryuk)
La10
19.04.20
Inter Milan (SpursMax)
1 - 0
( - )
Lazio (FOREST**)
La10
19.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 1
(1 - 0)
AC Milan (ReadingClub)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
0 - 2
( - )
Lazio (RedDevil)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Inter Milan (folen)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
3 - 2
(1 - 2)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Bayer Leverkusen (Sambo)
La10
18.04.20
Liverpool (SpursMax)
2 - 4
(2 - 3)
Man Utd (folen)
La10
18.04.20
Liverpool (SpursMax)
2 - 5
( - )
Tottenham (Sambo)
La10
18.04.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 3
( - )
Man City (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Real Betis (RedDevil)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
4 - 0
(4 - 0)
Atletico Madrid (Sambo)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (folen)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Watford (SpursMax)
1 - 2
(1 - 0)
Wolverhampton (REM)
La10
17.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 4
(2 - 2)
Leicester (Veep)
La10
17.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 1
(0 - 1)
West Ham (Ryuk)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
4 - 3
(2 - 2)
Belgium (Rem)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
2 - 3
( - )
Argentina (Veep)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
3 - 2
(1 - 1)
France (Ishking11)
La10
17.04.20
Brazil (Spursmax)
2 - 0
(2 - 0)
Germany (Ryuk)
La10
17.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
3 - 3
(1 - 2)
Schalke (REM)
La10
17.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
0 - 3
(0 - 2)
Werder Bremen (Veep)
La10
17.04.20
Wolfsburg (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Mainz (RYUK)
La10
17.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Napoli (REM)
La10
17.04.20
Inter Milan (SpursMax)
4 - 1
(3 - 1)
Atalanta (Veep)
La10
17.04.20
Inter Milan (SpursMax)
1 - 0
( - )
Lazio (Walker)
La10
17.04.20
Inter Milan (SpursMax)
5 - 2
(3 - 2)
Juventus (Ryuk)
La10
15.04.20
Celtic (SpursMax)
1 - 3
( - )
Shakhtar Donetsk (NicolasRage)
La10
15.04.20
Celtic (SpursMax)
2 - 3
( - )
Dynamo Kyiv (HBK)
La10
15.04.20
Tottenham (SpursMax)
3 - 2
( - )
Chelsea (HBK)
La10
15.04.20
Tottenham (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
Liverpool (NicolasRage)
La10
15.04.20
Tottenham (SpursMax)
1 - 4
(1 - 2)
Man Utd (Smile)
La10
15.04.20
Tottenham (SpursMax)
0 - 1
( - )
Man City (dzekon)
La10
14.04.20
Bayern (SpursMax)
1 - 0
(0 - 0)
Bayer Leverkusen (Jenko)
La10
14.04.20
Bayern (SpursMax)
0 - 2
(0 - 1)
RB Leipzig (Mistyeye)
La10
14.04.20
Bayern (SpursMax)
0 - 4
( - )
Borussia Dortmund (NicolasRage)
La10
14.04.20
PSG (SpursMax)
0 - 0
( - )
Montpellier (Jenko)
La10
14.04.20
PSG (SpursMax)
2 - 3
(1 - 3)
Lyon (Mistyeye)
La10
14.04.20
PSG (SpursMax)
4 - 4
(3 - 3)
Marseille (NicolasRage)
La10
14.04.20
PSG (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Monaco (dzekon)
La10
Победи
1
17%
Равенства
4
67%
Загуби
1
17%
Още [+]

(iamdevilwalk) Гостувания

23.05.20
Galatasaray (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 0)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Uruguay (Aphex)
2 - 2
( - )
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Benfica (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 3)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
4 - 4
(2 - 4)
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Portugal (fleshka77)
3 - 1
(1 - 1)
Netherlands (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Benfica (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Uruguay (Aphex)
1 - 1
(1 - 0)
Italy (Klexter)
La10
23.05.20
Club Brugge (Supernova)
2 - 3
(1 - 1)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
3 - 4
(2 - 2)
FC Salzburg (Ishking11)
La10
23.05.20
Inter Milan (Quavo)
1 - 1
(0 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
Lazio (CarlWhizzer)
6 - 0
(3 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
Man Utd (Kishe)
2 - 3
(1 - 2)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Galatasaray (Den1Bravo)
1 - 1
( - )
Club Brugge (Supernova)
La10
23.05.20
Bayer Leverkusen (RedDevil)
0 - 4
(0 - 2)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Feyenoord (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Celtic (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 2)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Feyenoord (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 1)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
0 - 1
(0 - 1)
Sporting (Supernova)
La10
23.05.20
Bayer Leverkusen (RedDevil)
0 - 1
(0 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
Sevilla (Walker)
1 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Sporting (Supernova)
1 - 2
( - )
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Istanbul Basaksehir (SpursMax)
1 - 1
(1 - 0)
CSKA Moscow (Ishking11)
La10
23.05.20
Lazio (CarlWhizzer)
5 - 3
( - )
Inter Milan (Quavo)
La10
23.05.20
Sevilla (Walker)
3 - 0
(3 - 0)
Man Utd (Kishe)
La10
23.05.20
Watford (Den1Bravo)
1 - 0
( - )
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
Everton (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
West Ham (Phantom)
1 - 1
(0 - 0)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
Bayern (RedDevil)
0 - 6
(0 - 3)
Barcelona (Quavo)
La10
23.05.20
Bayern (RedDevil)
1 - 1
(1 - 0)
Liverpool (Kishe)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Wolverhampton (Ishking11)
La10
23.05.20
PSG (Walker)
3 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Quavo)
La10
23.05.20
PSG (Walker)
3 - 0
(1 - 0)
Liverpool (Kishe)
La10
23.05.20
Juventus (CarlWhizzer)
1 - 3
(1 - 2)
Barcelona (Quavo)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Barcelona (Phantom)
1 - 1
( - )
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 1
( - )
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Belgium (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Spain (praym)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 1)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Wolfsburg (PHANTOM)
1 - 2
(1 - 1)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Celta Vigo (CarlWhizzer)
2 - 0
(2 - 0)
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Alaves (Stig)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
Celta Vigo (CarlWhizzer)
2 - 0
(1 - 0)
Levante (Quavo)
La10
23.05.20
Eibar (Walker)
0 - 1
(0 - 0)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
Barcelona (iamdevilwalk)
4 - 2
(3 - 1)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
Lazio (Aventon)
6 - 0
(2 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
1 - 0
(0 - 0)
Juventus (Klexter)
La10
23.05.20
Liverpool (Ryuk)
1 - 2
(1 - 2)
Barcelona (iamdevilwalk)
La10
23.05.20
Atalanta (Thiago)
2 - 3
(2 - 2)
Inter Milan (Zazabak)
La10
23.05.20
Liverpool (Ryuk)
1 - 2
(1 - 0)
Juventus (Miller)
La10
23.05.20
Bayern Munich (Jenko)
5 - 1
(2 - 0)