Футболът е математика
Любими Български> Настройки>
Затворете[X]

Други първенства

json_m
Футболни прогнози за

Everton (Indra13_27) - Watford (Den1Bravo)

23/05/2020 13:30
2
Домакин - Гост Вероятност в% Форбет Прогноза рез. Брой голове Време Най-висок коеф. Опт. залог Резултат
1 X 2
Кръг
flag_ La10
Everton (Indra13_27)Watford (Den1Bravo)
23/05/2020 13:30
124048 2 1 - 2 4.01 -
FT
2 - 1
(1 - 1)

Мачове между двата отбора:

23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
2 - 3
( - )
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(1 - 0)
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Watford (Den1Bravo)
5 - 4
(3 - 2)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Everton (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Braga (Supernova)
7 - 2
(5 - 1)
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
1 - 3
(0 - 2)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
2 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 2)
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
4 - 0
(3 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
France (Den1Bravo)
1 - 2
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
22.05.20
England (Kishe)
1 - 6
(0 - 3)
Uruguay (Stig)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
3 - 1
(2 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Feyenoord (Den1Bravo)
1 - 1
( - )
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 1
(2 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
PSG (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 2
(3 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
( - )
PSG (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Espanyol (Zazabak)
1 - 1
(0 - 1)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 1
(1 - 1)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
2 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
5 - 1
( - )
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Liverpool (Den1Bravo)
3 - 1
(3 - 0)
PSG (Indra13_27)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
2 - 4
( - )
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Valladolid (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Villarreal (Indra13_27)
La10
19.05.20
Porto (Den1Bravo)
2 - 1
( - )
Inter Milan (Indra13_27)
La10
19.05.20
Poland (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 2)
Mexico (Indra13_27)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 2)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
0 - 0
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
2 - 5
(1 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 0)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
Fiorentina (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
2 - 1
(0 - 1)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
4 - 3
(2 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 2)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
3 - 0
(2 - 0)
France (Indra13_27)
La10
11.05.20
Juventus (fleshka77)
1 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
5 - 2
( - )
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
1 - 3
(1 - 2)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
2 - 6
(1 - 3)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
Juventus (Supernova)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
4 - 3
( - )
Switzerland (Indra13_27)
La10
30.04.20
Lyon (Supernova)
6 - 3
(2 - 1)
PSG (Indra13_27)
La10
25.04.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
3 - 0
(2 - 0)
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 4
(1 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Juventus (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 4)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
3 - 3
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 0)
Chile (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Man United (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Atalanta (Den1Bravo)
2 - 4
(2 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
16.04.20
Man United (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
15.04.20
France (Den1Bravo)
2 - 1
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
15.04.20
Villarreal (Den1Bravo)
5 - 1
( - )
Getafe (Indra13_27)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
2 - 1
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 3)
Tottenham (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Argentina (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Colombia (Indra13_27)
La10
14.04.20
Tottenham (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 1)
Chelsea (Indra13_27)
La10
Werder Bremen (Indra13_27)
1
17%
Равенства
2
33%
Cologne (Den1Bravo)
3
50%
Още [+]

Коефициенти за мача от водещите букмейкъри

# 1 X 2

Последни 6 мача (Indra13_27)

23.05.20
Everton (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Everton (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 2)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
West Ham (Phantom)
1 - 0
(0 - 0)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Watford (Den1Bravo)
5 - 4
(3 - 2)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Leicester (SpursMax)
1 - 0
(1 - 0)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Barcelona (Phantom)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Barcelona (Phantom)
0 - 0
(0 - 0)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
1 - 1
(1 - 0)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 1
(2 - 1)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
Wolfsburg (PHANTOM)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
2 - 3
( - )
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(1 - 0)
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Levante (Quavo)
3 - 2
(0 - 1)
Celta Vigo (CarlWhizzer)
La10
23.05.20
Wolfsburg (PHANTOM)
0 - 0
(0 - 0)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
1 - 0
(0 - 0)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
1 - 3
(0 - 1)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
( - )
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
3 - 1
(2 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
2 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
1 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
PSG (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
3 - 2
(3 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
4 - 0
(3 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
0 - 1
( - )
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 4)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 2
(3 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 1
(2 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
2 - 1
(0 - 0)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Netherlands (Walker)
0 - 0
(0 - 0)
Uruguay (Stig)
La10
22.05.20
Portugal (CarlWhizzer)
3 - 1
(2 - 0)
Italy (Quavo)
La10
22.05.20
Netherlands (Walker)
1 - 1
(0 - 1)
Italy (Quavo)
La10
22.05.20
England (Kishe)
1 - 6
(0 - 3)
Uruguay (Stig)
La10
22.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
1 - 3
(0 - 2)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
3 - 1
(0 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
2 - 3
( - )
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
2 - 0
(0 - 0)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
Braga (Supernova)
7 - 2
(5 - 1)
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
0 - 0
(0 - 0)
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
Feyenoord (Den1Bravo)
1 - 1
( - )
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 1
(2 - 1)
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
4 - 0
(1 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 2)
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 1)
Brazil (Spursmax)
La10
22.05.20
Spain (Supernova)
1 - 2
(0 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 3
(1 - 1)
Germany (Indra13_27)
La10
22.05.20
France (Den1Bravo)
1 - 2
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
20.05.20
Uruguay (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
England (Yoshi)
La10
20.05.20
Netherlands (Supernova)
1 - 1
(0 - 1)
England (Yoshi)
La10
20.05.20
Netherlands (Supernova)
2 - 1
(0 - 1)
Uruguay (Indra13_27)
La10
20.05.20
Borussia Dortmund (dinototli)
1 - 4
(0 - 3)
Bayer Leverkusen (Skmgery)
La10
20.05.20
England (Yoshi)
2 - 2
(2 - 0)
Uruguay (Indra13_27)
La10
20.05.20
Bayern (Chasky)
2 - 3
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Skmgery)
La10
20.05.20
England (Yoshi)
2 - 2
(2 - 1)
Netherlands (Supernova)
La10
20.05.20
Borussia Dortmund (dinototli)
1 - 1
(0 - 1)
RB Leipzig (fleshka77
La10
20.05.20
Borussia Dortmund (dinototli)
0 - 1
(0 - 0)
Bayern (Chasky)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Skmgery)
7 - 0
(6 - 0)
RB Leipzig (fleshka77
La10
20.05.20
Uruguay (Indra13_27)
4 - 1
(3 - 0)
Netherlands (Supernova)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Skmgery)
2 - 0
( - )
Borussia Dortmund (dinototli)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Skmgery)
2 - 3
(2 - 3)
Bayern (Chasky)
La10
20.05.20
Roma (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 1)
Wolverhampton (YOSHI)
La10
20.05.20
Rennes (Supernova)
1 - 3
(0 - 1)
Wolverhampton (YOSHI)
La10
20.05.20
RB Leipzig (fleshka77
4 - 3
(2 - 1)
Borussia Dortmund (dinototli)
La10
20.05.20
Rennes (Supernova)
1 - 1
(1 - 1)
Roma (Indra13_27)
La10
20.05.20
Wolverhampton (YOSHI)
2 - 1
(1 - 0)
Roma (Indra13_27)
La10
20.05.20
Wolverhampton (YOSHI)
2 - 0
(0 - 0)
Rennes (Supernova)
La10
20.05.20
Levante (Quavo)
2 - 1
(1 - 0)
Eibar (Veep)
La10
20.05.20
Sampdoria (Supernova)
3 - 3
(3 - 3)
Udinese (YOSHI)
La10
20.05.20
Espanyol (Zazabak)
1 - 1
(0 - 1)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Levante (Quavo)
2 - 1
(2 - 0)
Alaves (Walker)
La10
20.05.20
Sassuolo (Mr.Jey)
0 - 1
(0 - 0)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
20.05.20
Sampdoria (Supernova)
1 - 2
(0 - 1)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 2
(1 - 1)
Chelsea (Veep)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
2 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Udinese (YOSHI)
3 - 0
(2 - 0)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
20.05.20
Udinese (YOSHI)
2 - 1
(1 - 0)
Sampdoria (Supernova)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
2 - 1
( - )
Chelsea (Veep)
La10
20.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 2)
Valencia (YOSHI)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
0 - 3
(0 - 3)
Lyon (Walker)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 1
(1 - 1)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Atletico Madrid (Supernova)
3 - 5
(0 - 3)
Valencia (YOSHI)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
0 - 1
(0 - 0)
Lyon (Walker)
La10
20.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
5 - 4
(4 - 2)
Barcelona (Indra13_27)
La10
20.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
1 - 2
(1 - 0)
Valencia (YOSHI)
La10
20.05.20
Atletico Madrid (Supernova)
2 - 1
(1 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
20.05.20
Atletico Madrid (Supernova)
2 - 1
(1 - 0)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
20.05.20
Valencia (YOSHI)
4 - 3
(2 - 2)
Barcelona (Indra13_27)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
19.05.20
Juventus (Mr.Jey)
4 - 4
(1 - 2)
PSG (Indra13_27)
La10
19.05.20
Barcelona (RedDevil)
3 - 0
(2 - 0)
PSG (Indra13_27)
La10
19.05.20
Liverpool (Den1Bravo)
3 - 1
(3 - 0)
PSG (Indra13_27)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
PSG (Indra13_27)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Juventus (Mr.Jey)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
2 - 6
(1 - 2)
Barcelona (RedDevil)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 2)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Borussia Dortmund (skmgery)
2 - 3
(1 - 1)
Man City (RYUK)
La10
19.05.20
Borussia Dortmund (skmgery)
1 - 3
( - )
Atletico Madrid (Baphomet)
La10
19.05.20
Tottenham (Kishe)
0 - 1
(0 - 1)
Man City (RYUK)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
5 - 2
(0 - 0)
Athletic Bilbao (SpursMax)
La10
19.05.20
Real Betis (Mr.Jey)
1 - 0
(0 - 0)
Villarreal (Indra13_27)
La10
19.05.20
Getafe (RedDevil)
1 - 6
(0 - 4)
Villarreal (Indra13_27)
La10
19.05.20
Valladolid (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Villarreal (Indra13_27)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
0 - 4
(0 - 3)
Villarreal (Indra13_27)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Real Betis (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
0 - 3
( - )
Getafe (RedDevil)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
4 - 2
( - )
Austria (Spursmax)
La10
19.05.20
Denmark (Mr.Jey)
3 - 0
( - )
Mexico (Indra13_27)
La10
19.05.20
Switzerland (RedDevil)
2 - 3
( - )
Mexico (Indra13_27)
La10
19.05.20
Poland (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 2)
Mexico (Indra13_27)
La10
19.05.20
Switzerland (RedDevil)
4 - 1
(3 - 0)
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
1 - 3
(1 - 0)
Mexico (Indra13_27)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
2 - 4
( - )
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Switzerland (RedDevil)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
0 - 0
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Leverkusen (SpursMax)
La10
19.05.20
Arsenal (Mr.Jey)
1 - 0
(1 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
19.05.20
Sevilla (RedDevil)
2 - 1
( - )
Inter Milan (Indra13_27)
La10
19.05.20
Porto (Den1Bravo)
2 - 1
( - )
Inter Milan (Indra13_27)
La10
19.05.20
Sevilla (RedDevil)
3 - 1
(1 - 0)
Arsenal (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
4 - 3
(1 - 3)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Arsenal (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Sevilla (RedDevil)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
5 - 1
( - )
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Uruguay (Yoshi)
2 - 2
(1 - 1)
Peru (Supernova)
La10
18.05.20
Chile (Indra13_27)
2 - 2
(0 - 0)
Paraguay (SpursMax)
La10
18.05.20
Chile (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 0)
Peru (Supernova)
La10
18.05.20
Chile (Indra13_27)
2 - 5
(2 - 2)
Uruguay (Yoshi)
La10
18.05.20
Paraguay (SpursMax)
1 - 5
(1 - 2)
Chile (Indra13_27)
La10
18.05.20
Peru (Supernova)
1 - 7
(0 - 3)
Uruguay (Yoshi)
La10
18.05.20
Peru (Supernova)
4 - 2
(0 - 2)
Chile (Indra13_27)
La10
18.05.20
Uruguay (Yoshi)
3 - 3
(1 - 2)
Chile (Indra13_27)
La10
18.05.20
Levante (Indra13_27)
4 - 3
( - )
Espanyol (SpursMax)
La10
18.05.20
Eibar (YOSHI)
3 - 3
(2 - 1)
Alaves (Supernova)
La10
18.05.20
Levante (Indra13_27)
5 - 1
(3 - 0)
Alaves (Supernova)
La10
18.05.20
Levante (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Eibar (YOSHI)
La10
18.05.20
Espanyol (SpursMax)
3 - 3
( - )
Levante (Indra13_27)
La10
18.05.20
Alaves (Supernova)
4 - 0
(3 - 0)
Levante (Indra13_27)
La10
18.05.20
Eibar (YOSHI)
1 - 2
(1 - 1)
Levante (Indra13_27)
La10
18.05.20
England (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 0)
Italy (SpursMax)
La10
18.05.20
Portugal (Yoshi)
2 - 3
(2 - 1)
Uruguay (Supernova)
La10
18.05.20
England (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Uruguay (Supernova)
La10
18.05.20
England (Indra13_27)
3 - 7
(2 - 4)
Portugal (Yoshi)
La10
18.05.20
Italy (SpursMax)
4 - 5
(2 - 3)
England (Indra13_27)
La10
18.05.20
Uruguay (Supernova)
4 - 2
(3 - 1)
England (Indra13_27)
La10
18.05.20
Portugal (Yoshi)
7 - 2
(4 - 0)
England (Indra13_27)
La10
18.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
3 - 3
(1 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
18.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
5 - 3
(3 - 2)
Liverpool (Supernova)
La10
18.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
1 - 6
(1 - 4)
PSG (Yoshi)
La10
18.05.20
Juventus (SpursMax)
0 - 3
(0 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
18.05.20
Liverpool (Supernova)
3 - 3
(2 - 3)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
18.05.20
PSG (Yoshi)
4 - 4
(4 - 1)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
3 - 5
(3 - 3)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
5 - 2
(3 - 2)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
2 - 1
(0 - 1)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
3 - 0
(2 - 0)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
2 - 5
(1 - 3)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
1 - 3
(0 - 2)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
1 - 1
( - )
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 3
(0 - 1)
Leverkusen (SpursMax)
La10
14.05.20
B Dortmund (Supernova)
1 - 1
(1 - 0)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 0)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
4 - 4
(2 - 3)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 2)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Newcastle (SpursMax)
La10
14.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 2
( - )
Aston Villa (Indra13_27)
La10
14.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
1 - 2
(0 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 4
(0 - 3)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
2 - 2
(1 - 0)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
2 - 5
(1 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
4 - 3
(2 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
3 - 2
(3 - 2)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
2 - 1
(0 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
14.05.20
Fiorentina (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
1 - 1
(0 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Germany (Indra13_27)
4 - 4
(1 - 1)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Germany (Indra13_27)
6 - 1
(4 - 1)
Brazil (Jenko)
La10
13.05.20
Spain (Ishking11)
2 - 0
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
13.05.20
Belgium (Supernova)
3 - 2
(3 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
13.05.20
Lille (fleshka77)
0 - 2
(0 - 1)
Monaco (Kishe)
La10
13.05.20
France (SpursMax)
0 - 1
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
13.05.20
Lyon (Baphomet)
1 - 1
( - )
PSG (dinototli)
La10
13.05.20
Brazil (Jenko)
0 - 6
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
PSG (dinototli)
2 - 2
(1 - 1)
Lyon (Baphomet)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 1)
Leverkusen (Supernova)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
4 - 5
(2 - 2)
Chelsea (SpursMax)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
4 - 2
(3 - 1)
Ajax (Jenko)
La10
13.05.20
Atalanta (Ishking11)
2 - 5
(1 - 2)
Lyon (Indra13_27)
La10
13.05.20
Leverkusen (Supernova)
3 - 2
(3 - 0)
Lyon (Indra13_27)
La10
13.05.20
Everton (Smile)
2 - 0
(1 - 0)
Wolverhampton (Aventon)
La10
13.05.20
Chelsea (SpursMax)
1 - 3
(0 - 2)
Lyon (Indra13_27)
La10
13.05.20
Ajax (Jenko)
1 - 2
(1 - 0)
Lyon (Indra13_27)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Sassuolo (Jenko)
La10
13.05.20
Parma (Ishking11)
1 - 3
(0 - 2)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Udinese (Supernova)
2 - 1
(1 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Fiorentina (SpursMax)
2 - 3
(2 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Sassuolo (Jenko)
1 - 0
(1 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
4 - 0
(3 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
B Dortmund (Supernova)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
13.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
2 - 0
( - )
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
13.05.20
B Dortmund (Supernova)
1 - 4
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
13.05.20
Bayern (SpursMax)
0 - 4
(0 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
12.05.20
Leicester (Yoshi)
5 - 0
(4 - 0)
Watford (Jenko)
La10
12.05.20
West Ham (Supernova)
3 - 1
(2 - 0)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
12.05.20
West Ham (Supernova)
0 - 1
(0 - 1)
Watford (Jenko)
La10
12.05.20
Wolverhampton (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Watford (Jenko)
La10
12.05.20
West Ham (Supernova)
2 - 0
(0 - 0)
Leicester (Yoshi)
La10
12.05.20
Wolverhampton (Indra13_27)
4 - 5
(3 - 2)
Leicester (Yoshi)
La10
12.05.20
Wolverhampton (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 1)
West Ham (Supernova)
La10
12.05.20
Real Madrid (dinototli)
0 - 1
(0 - 0)
Barcelona (Fric)
La10
12.05.20
Watford (Jenko)
0 - 1
(0 - 0)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
12.05.20
Leicester (Yoshi)
1 - 0
(0 - 0)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
12.05.20
Netherlands (Supernova)
3 - 1
(2 - 0)
Italy (Indra13_27)
La10
12.05.20
Italy (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Uruguay (Jenko)
La10
12.05.20
Netherlands (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Portugal (Yoshi)
La10
12.05.20
Italy (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Portugal (Yoshi)
La10
12.05.20
Italy (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 2)
Netherlands (Supernova)
La10
12.05.20
Uruguay (Jenko)
0 - 2
(0 - 0)
Italy (Indra13_27)
La10
12.05.20
Portugal (Yoshi)
1 - 1
(0 - 1)
Italy (Indra13_27)
La10
12.05.20
Lille (Supernova)
3 - 4
(0 - 3)
PSG (Indra13_27)
La10
12.05.20
Monaco (Yoshi)
1 - 1
(0 - 1)
Lyon (Jenko)
La10
12.05.20
Lille (Supernova)
0 - 1
(0 - 0)
Lyon (Jenko)
La10
12.05.20
PSG (Indra13_27)
4 - 0
(1 - 0)
Lyon (Jenko)
La10
12.05.20
Lille (Supernova)
0 - 3
(0 - 1)
Monaco (Yoshi)
La10
12.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Monaco (Yoshi)
La10
12.05.20
France (Quavo)
5 - 0
( - )
Germany (Dimqaa)
La10
12.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Lille (Supernova)
La10
12.05.20
Lyon (Jenko)
1 - 0
(1 - 0)
PSG (Indra13_27)
La10
12.05.20
Monaco (Yoshi)
2 - 2
(2 - 1)
PSG (Indra13_27)
La10
12.05.20
Werder Bremen (Yoshi)
0 - 1
(0 - 0)
Cologne (Jenko)
La10
12.05.20
Wolfsburg (Supernova)
1 - 0
( - )
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
La10
12.05.20
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Cologne (Jenko)
La10
12.05.20
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Werder Bremen (Yoshi)
La10
12.05.20
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
0 - 5
(0 - 2)
Wolfsburg (Supernova)
La10
12.05.20
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
1 - 3
( - )
TSG Hoffenheim (madmah)
La10
12.05.20
Werder Bremen (Yoshi)
0 - 1
( - )
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
La10
12.05.20
Cologne (Jenko)
4 - 2
(2 - 2)
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
La10
12.05.20
Juventus (fleshka77)
2 - 3
(1 - 1)
Atalanta (skmgery)
La10
11.05.20
Juventus (fleshka77)
4 - 5
(3 - 4)
Napoli (Ryuk)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
3 - 3
(3 - 1)
Napoli (Ryuk)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
2 - 6
(1 - 3)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
2 - 3
(2 - 2)
Juventus (fleshka77)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
5 - 2
( - )
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Juventus (fleshka77)
1 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Galatasaray (Yoshi)
4 - 2
(3 - 0)
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Galatasaray (Yoshi)
1 - 0
(0 - 0)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Club Brugge (Mr.Jey)
7 - 2
(3 - 1)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Galatasaray (Yoshi)
La10
11.05.20
Club Brugge (Mr.Jey)
4 - 0
(1 - 0)
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
2 - 2
(1 - 2)
Porto (skmgery)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
1 - 1
(0 - 1)
Lazio (Ryuk)
La10
11.05.20
Club Brugge (Mr.Jey)
2 - 4
(2 - 3)
Galatasaray (Yoshi)
La10
11.05.20
FC Salzburg (SpursMax)
2 - 1
(2 - 0)
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
La10
11.05.20
Porto (skmgery)
4 - 0
(2 - 0)
Lazio (Ryuk)
La10
11.05.20
Galatasaray (Yoshi)
1 - 6
( - )
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
La10
11.05.20
Porto (skmgery)
2 - 3
(0 - 2)
Man Utd (fleshka77)
La10
11.05.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
1 - 3
(1 - 2)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Atletico Madrid (Yoshi)
1 - 2
(0 - 1)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Atletico Madrid (Yoshi)
3 - 2
(1 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 1)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
0 - 3
(0 - 2)
Austria (Smile)
La10
11.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
4 - 1
(2 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
2 - 1
(1 - 1)
Poland (Zazabak)
La10
11.05.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 3
( - )
Atletico Madrid (Yoshi)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
3 - 0
(1 - 0)
Poland (Zazabak)
La10
11.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
1 - 3
(1 - 1)
Sevilla (Indra13_27)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
0 - 2
(0 - 0)
Austria (Smile)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
3 - 3
(2 - 2)
Austria (Smile)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
2 - 1
(1 - 0)
Mexico (Thiago)
La10
11.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
1 - 1
(0 - 0)
Atletico Madrid (Yoshi)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
2 - 2
(1 - 1)
Mexico (Thiago)
La10
11.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 2
(2 - 2)
Sevilla (Indra13_27)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
3 - 0
(1 - 0)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Atletico Madrid (Yoshi)
5 - 3
(2 - 1)
Sevilla (Indra13_27)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
2 - 0
(0 - 0)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
0 - 7
(0 - 3)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
6 - 0
(3 - 0)
Spain (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
1 - 1
(1 - 1)
Poland (Zazabak)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
2 - 1
(0 - 0)
Switzerland (Stig)
La10
11.05.20
Brazil (Yoshi)
2 - 6
(1 - 2)
Spain (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Brazil (Yoshi)
3 - 1
(1 - 0)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 1)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 1)
Brazil (Yoshi)
La10
11.05.20
Lyon (Stig)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
0 - 5
(0 - 3)
Chelsea (SMILE)
La10
11.05.20
Spain (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 2)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Spain (Mr.Jey)
1 - 1
(1 - 1)
Germany (Indra13_27)
La10
11.05.20
Atalanta (Zazabak)
0 - 3
(0 - 2)
Bayer Leverkusen (Thiago)
La10
11.05.20
France (SpursMax)
4 - 3
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
11.05.20
Lyon (Stig)
1 - 1
(1 - 1)
Ajax (Aventon)
La10
11.05.20
Brazil (Yoshi)
1 - 1
(1 - 1)
Germany (Indra13_27)
La10
11.05.20
Atalanta (Zazabak)
2 - 2
(2 - 0)
Ajax (Aventon)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
2 - 5
(1 - 3)
Ajax (Aventon)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
RB Leipzig (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
1 - 3
(0 - 1)
Lyon (Stig)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
2 - 1
(1 - 0)
Lyon (Stig)
La10
11.05.20
Bayern Munich (Yoshi)
3 - 1
(3 - 1)
RB Leipzig (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
Liverpool (MrPanda)
2 - 0
(1 - 0)
Man Utd (Praym)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
0 - 6
(0 - 1)
Bayern Munich (Yoshi)
La10
11.05.20
RB Leipzig (Mr.Jey)
2 - 1
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
11.05.20
RB Leipzig (Mr.Jey)
1 - 5
(0 - 2)
Bayern Munich (Yoshi)
La10
11.05.20
Bayern Munich (Yoshi)
3 - 0
( - )
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Montpellier (Baphomet)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 2)
Rennes (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 2)
Nice (Supernova)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
St Etienne (SpursMax)
La10
10.05.20
Rennes (Mr.Jey)
3 - 2
(3 - 1)
Nice (Supernova)
La10
10.05.20
Montpellier (Baphomet)
1 - 2
(1 - 1)
Bordeaux (Indra13_27)
La10
10.05.20
Rennes (Mr.Jey)
0 - 3
(0 - 2)
Bordeaux (Indra13_27)
La10
10.05.20
Nice (Supernova)
7 - 0
(2 - 0)
Bordeaux (Indra13_27)
La10
10.05.20
St Etienne (SpursMax)
4 - 3
(3 - 1)
Bordeaux (Indra13_27)
La10
10.05.20
Germany (Supernova)
1 - 1
(0 - 1)
Brazil (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
3 - 4
(2 - 2)
France (Baphomet)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
4 - 0
(2 - 0)
Brazil (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 0)
Germany (Supernova)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Spain (SpursMax)
La10
10.05.20
France (Baphomet)
0 - 4
(0 - 1)
Belgium (Indra13_27)
La10
10.05.20
Brazil (Mr.Jey)
1 - 0
(1 - 0)
Belgium (Indra13_27)
La10
10.05.20
Istanbul Basaksehir (Thiago)
1 - 2
(1 - 1)
Gent (Aventon)
La10
10.05.20
Germany (Supernova)
2 - 1
(2 - 1)
Belgium (Indra13_27)
La10
10.05.20
Spain (SpursMax)
2 - 2
(1 - 0)
Belgium (Indra13_27)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Sevilla (Baphomet)
La10
10.05.20
Real Madrid (Supernova)
4 - 1
(1 - 0)
Valencia (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 0)
Valencia (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Real Madrid (Supernova)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 0)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
10.05.20
Sevilla (Baphomet)
2 - 3
(1 - 3)
Barcelona (Indra13_27)
La10
10.05.20
Valencia (Mr.Jey)
1 - 5
(0 - 3)
Barcelona (Indra13_27)
La10
10.05.20
Real Madrid (Supernova)
4 - 2
(4 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (SpursMax)
2 - 2
(0 - 0)
Barcelona (Indra13_27)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 0)
Atalanta (Baphomet)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
5 - 1
(4 - 0)
Lazio (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Napoli (Supernova)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
10.05.20
Netherlands (Praym)
1 - 0
(0 - 0)
Italy (Quavo)
La10
10.05.20
Lazio (Mr.Jey)
3 - 6
(2 - 4)
Napoli (Supernova)
La10
10.05.20
Atalanta (Baphomet)
0 - 0
(0 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
10.05.20
Lazio (Mr.Jey)
3 - 3
(1 - 2)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
10.05.20
Napoli (Supernova)
3 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
10.05.20
Juventus (SpursMax)
4 - 2
(3 - 1)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
08.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Mainz (Supernova)
La10
08.05.20
Wolfsburg (Yoshi)
1 - 3
(1 - 1)
Schalke (Ishking11)
La10
08.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
3 - 3
( - )
Schalke (Ishking11)
La10
08.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 3)
Wolfsburg (Yoshi)
La10
08.05.20
Mainz (Supernova)
5 - 0
(3 - 0)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
08.05.20
Schalke (Ishking11)
0 - 3
(0 - 2)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
08.05.20
Wolfsburg (Yoshi)
3 - 0
(1 - 0)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
08.05.20
Barcelona (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 3)
Liverpool (Supernova)
La10
08.05.20
Getafe (skmgery)
1 - 1
(1 - 0)
Espanyol (Ryuk)
La10
08.05.20
Barcelona (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 3)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
08.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
PSG (Yoshi)
La10
08.05.20
Liverpool (Supernova)
2 - 3
(1 - 3)
Barcelona (Indra13_27)
La10
08.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Barcelona (Indra13_27)
La10
08.05.20
PSG (Yoshi)
2 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
08.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
France (Supernova)
La10
08.05.20
Germany (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 1)
Belgium (Ishking11)
La10
08.05.20
Germany (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Brazil (Yoshi)
La10
08.05.20
France (Supernova)
5 - 0
(3 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
08.05.20
Belgium (Ishking11)
1 - 2
(1 - 1)
Germany (Indra13_27)
La10
08.05.20
Brazil (Yoshi)
1 - 4
(1 - 2)
Germany (Indra13_27)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 1)
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
2 - 2
( - )
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
3 - 4
(1 - 3)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Poland (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
2 - 0
( - )
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
5 - 1
(2 - 1)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 0)
Denmark (Yoshi)
La10
07.05.20
Poland (Supernova)
3 - 1
(2 - 0)
Switzerland (Indra13_27)
La10
07.05.20
Austria (Ishking11)
3 - 2
(1 - 0)
Switzerland (Indra13_27)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
5 - 3
(3 - 0)
Switzerland (Indra13_27)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
4 - 3
( - )
Switzerland (Indra13_27)
La10
07.05.20
Mexico (SpursMax)
1 - 3
( - )
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
Juventus (Supernova)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
5 - 1
(0 - 1)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
5 - 1
(4 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Barcelona (Yoshi)
La10
07.05.20
Juventus (Supernova)
1 - 1
(1 - 1)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
07.05.20
Liverpool (Ishking11)
2 - 4
(1 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
07.05.20
PSG (SpursMax)
0 - 2
(0 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
07.05.20
Barcelona (Yoshi)
3 - 3
(1 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
3 - 2
(0 - 1)
Mainz (Supernova)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Werder Bremen (Yoshi)
La10
07.05.20
Mainz (Supernova)
2 - 1
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Schalke (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Wolfsburg (SpursMax)
2 - 4
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Werder Bremen (Yoshi)
1 - 2
(1 - 1)
Hertha Berlin (Indra13_27)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Sevilla (Yoshi)
4 - 0
(4 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Sevilla (Yoshi)
2 - 4
(1 - 2)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Leverkusen (Supernova)
1 - 4
(1 - 2)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Sevilla (Yoshi)
La10
07.05.20
Leverkusen (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Arsenal (Indra13_27)
La10
07.05.20
Inter Milan (Ishking11)
2 - 1
(1 - 1)
Arsenal (Indra13_27)
La10
07.05.20
Man Utd (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Arsenal (Indra13_27)
La10
07.05.20
Sevilla (Yoshi)
2 - 2
(2 - 2)
Arsenal (Indra13_27)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Werder Bremen (FOREST**)
La10
05.05.20
TSG Hoffenheim (Mr.Jey)
1 - 2
(0 - 1)
Wolfsburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Cologne (Jenko)
1 - 3
(0 - 1)
Wolfsburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
3 - 2
(2 - 2)
Wolfsburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Werder Bremen (FOREST**)
4 - 0
(3 - 0)
Wolfsburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
TSG Hoffenheim (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
4 - 2
(2 - 1)
Cologne (Jenko)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
05.05.20
FC Salzburg (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 0)
Shakhtar Donetsk (FOREST**)
La10
05.05.20
Galatasaray (Mr.Jey)
3 - 2
(1 - 2)
FC Salzburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Olympiakos (Jenko)
1 - 0
(0 - 0)
FC Salzburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
FC Salzburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
Olympiakos (Jenko)
2 - 0
(0 - 0)
Galatasaray (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Shakhtar Donetsk (FOREST**)
2 - 1
(1 - 1)
FC Salzburg (Indra13_27)
La10
05.05.20
FC Salzburg (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 1)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
2 - 4
(0 - 3)
Man City (FOREST**)
La10
05.05.20
Liverpool (Mr.Jey)
8 - 0
(4 - 0)
Tottenham (Indra13_27)
La10
05.05.20
Chelsea (Jenko)
4 - 3
(3 - 0)
Tottenham (Indra13_27)
La10
05.05.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 1
(2 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
05.05.20
Man City (FOREST**)
1 - 2
(1 - 0)
Tottenham (Indra13_27)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
7 - 1
(3 - 0)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 5
(0 - 3)
Chelsea (Jenko)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 1)
Udinese (Forest**)
La10
05.05.20
Sassuolo (Mr.Jey)
0 - 2
(0 - 1)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
05.05.20
Sampdoria (Jenko)
2 - 5
(2 - 3)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
05.05.20
Sampdoria (Jenko)
4 - 1
(3 - 1)
Sassuolo (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Parma (SpursMax)
0 - 1
(0 - 0)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
05.05.20
Udinese (Forest**)
0 - 5
(0 - 4)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Sassuolo (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Leicester (madmah)
0 - 3
(0 - 1)
Wolverhampton (Mistyeye)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
4 - 1
(1 - 1)
Sampdoria (Jenko)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Parma (SpursMax)
La10
04.05.20
Lyon (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 1)
Galatasaray (Supernova)
La10
04.05.20
Atalanta (madmah)
2 - 3
(0 - 2)
Club Brugge (Indra13_27)
La10
04.05.20
Club Brugge (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
Galatasaray (Supernova)
La10
04.05.20
Club Brugge (Indra13_27)
5 - 0
(3 - 0)
Atalanta (madmah)
La10
04.05.20
Galatasaray (Supernova)
3 - 3
(0 - 3)
Club Brugge (Indra13_27)
La10
04.05.20
Club Brugge (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 0)
Lyon (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Lyon (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 3)
Club Brugge (Indra13_27)
La10
04.05.20
Man Utd (madmah)
1 - 2
(0 - 2)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
04.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Leverkusen (Supernova)
La10
04.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Sevilla (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Man Utd (madmah)
La10
04.05.20
Leverkusen (Supernova)
2 - 2
(1 - 2)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
04.05.20
Sevilla (Mr.Jey)
1 - 4
(0 - 3)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
04.05.20
Brazil (Mr.Jey)
1 - 3
(1 - 2)
France (Supernova)
La10
04.05.20
Argentina (madmah)
2 - 3
(1 - 3)
Germany (Indra13_27)
La10
04.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 2)
France (Supernova)
La10
04.05.20
Argentina (madmah)
2 - 2
(2 - 0)
Brazil (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Argentina (madmah)
3 - 4
(3 - 2)
France (Supernova)
La10
04.05.20
Germany (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Brazil (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Germany (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 3)
Argentina (madmah)
La10
04.05.20
France (Supernova)
3 - 1
(3 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
04.05.20
Brazil (Mr.Jey)
1 - 3
(1 - 1)
Germany (Indra13_27)
La10
04.05.20
Wolfsburg (Mr.Jey)
0 - 2
(0 - 1)
Schalke (Supernova)
La10
04.05.20
Werder Bremen (madmah)
2 - 1
(1 - 0)
Mainz (Indra13_27)
La10
04.05.20
Mainz (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 3)
Schalke (Supernova)
La10
04.05.20
Werder Bremen (madmah)
3 - 0
(1 - 0)
Wolfsburg (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Werder Bremen (madmah)
1 - 0
(0 - 0)
Schalke (Supernova)
La10
04.05.20
Mainz (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 0)
Werder Bremen (madmah)
La10
04.05.20
Schalke (Supernova)
3 - 3
(1 - 2)
Mainz (Indra13_27)
La10
04.05.20
Wolfsburg (Mr.Jey)
1 - 1
(1 - 1)
Mainz (Indra13_27)
La10
02.05.20
PSG (SpursMax)
4 - 3
(3 - 0)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
02.05.20
Barcelona (Supernova)
1 - 3
(0 - 2)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
02.05.20
Juventus (FOREST**)
3 - 0
( - )
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
02.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
3 - 2
( - )
PSG (SpursMax)
La10
02.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 3)
Barcelona (Supernova)
La10
02.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Juventus (FOREST**)
La10
02.05.20
England (SpursMax)
3 - 4
(2 - 1)
Netherlands (Indra13_27)
La10
02.05.20
Italy (Supernova)
5 - 1
(2 - 1)
Netherlands (Indra13_27)
La10
02.05.20
Uruguay (forest**)
1 - 1
(0 - 1)
Netherlands (Indra13_27)
La10
02.05.20
Netherlands (Indra13_27)
2 - 4
(0 - 3)
England (SpursMax)
La10
02.05.20
Netherlands (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Italy (Supernova)
La10
02.05.20
Netherlands (Indra13_27)
2 - 0
(1 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
02.05.20
Atalanta (Supernova)
5 - 1
(3 - 0)
Juventus (Indra13_27)
La10
02.05.20
Juventus (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 0)
Lazio (SpursMax)
La10
02.05.20
Juventus (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 2)
Atalanta (Supernova)
La10
02.05.20
Juventus (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Inter Milan (FOREST**)
La10
02.05.20
Bournemouth (SpursMax)
2 - 4
(1 - 3)
Southampton (Indra13_27)
La10
02.05.20
Aston Villa (Supernova)
0 - 1
(0 - 1)
Southampton (Indra13_27)
La10
02.05.20
Newcastle (FOREST**)
1 - 4
(1 - 2)
Southampton (Indra13_27)
La10
02.05.20
Southampton (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Bournemouth (SpursMax)
La10
02.05.20
Southampton (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Supernova)
La10
02.05.20
Southampton (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Newcastle (FOREST**)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Lille (SpursMax)
La10
30.04.20
Monaco (FOREST**)
1 - 4
(0 - 2)
Lyon (Supernova)
La10
30.04.20
Monaco (FOREST**)
1 - 3
(1 - 3)
PSG (Indra13_27)
La10
30.04.20
Marseille (Walker)
2 - 3
(1 - 1)
PSG (Indra13_27)
La10
30.04.20
Lyon (Supernova)
6 - 3
(2 - 1)
PSG (Indra13_27)
La10
30.04.20
Lille (SpursMax)
2 - 4
(1 - 3)
PSG (Indra13_27)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
2 - 0
(0 - 0)
Monaco (FOREST**)
La10
30.04.20
Bayer Leverkusen (Aphex)
2 - 6
(1 - 3)
B. Dortmund (Hopkins)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
Marseille (Walker)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
Lyon (Supernova)
La10
30.04.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 3)
Gent ( Spursmax)
La10
30.04.20
CSKA Moscow (FOREST**)
2 - 1
(2 - 1)
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
La10
30.04.20
Istanbul Basaksehir (Walker)
3 - 0
(3 - 0)
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
La10
30.04.20
Gent ( Spursmax)
2 - 4
(1 - 1)
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
La10
30.04.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
CSKA Moscow (FOREST**)
La10
30.04.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 2)
Istanbul Basaksehir (Walker)
La10
30.04.20
Gent ( Spursmax)
1 - 0
(0 - 0)
CSKA Moscow (FOREST**)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
4 - 5
(3 - 1)
Netherlands (SpursMax)
La10
30.04.20
Portugal (Forest**)
1 - 1
(1 - 0)
England (Indra13_27)
La10
30.04.20
Italy (Walker)
1 - 1
(0 - 1)
England (Indra13_27)
La10
30.04.20
Spain (Supernova)
3 - 1
(2 - 1)
England (Indra13_27)
La10
30.04.20
Netherlands (SpursMax)
4 - 1
(2 - 0)
England (Indra13_27)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
2 - 3
(0 - 1)
Portugal (Forest**)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
0 - 0
( - )
Italy (Walker)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
2 - 7
(0 - 3)
Spain (Supernova)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
6 - 0
(3 - 0)
Atalanta (Spursmax)
La10
30.04.20
Inter Milan (FOREST**)
3 - 1
(1 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
30.04.20
Torino (Walker)
6 - 0
(4 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
30.04.20
As Roma (Supernova)
1 - 1
(1 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
30.04.20
Atalanta (Spursmax)
1 - 1
(0 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Inter Milan (FOREST**)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Torino (Walker)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
As Roma (Supernova)
La10
29.04.20
Mexico (forest**)
3 - 1
(1 - 0)
Austria (Indra13_27)
La10
29.04.20
Switzerland (SpursMax)
1 - 2
(0 - 0)
Austria (Indra13_27)
La10
29.04.20
Poland (Ishking11)
4 - 0
(3 - 0)
Austria (Indra13_27)
La10
29.04.20
Austria (Indra13_27)
4 - 0
(2 - 0)
Mexico (forest**)
La10
29.04.20
Austria (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 1)
Switzerland (SpursMax)
La10
29.04.20
Austria (Indra13_27)
2 - 3
(0 - 3)
Poland (Ishking11)
La10
29.04.20
Fiorentina (forest**)
1 - 2
(1 - 0)
Udinese (Indra13_27)
La10
29.04.20
Sampdoria (SpursMax)
2 - 4
(2 - 2)
Udinese (Indra13_27)
La10
29.04.20
Parma (Ishking11)
4 - 1
(2 - 1)
Udinese (Indra13_27)
La10
29.04.20
Udinese (Indra13_27)
3 - 0
(0 - 0)
Fiorentina (forest**)
La10
29.04.20
Udinese (Indra13_27)
2 - 4
(0 - 3)
Sampdoria (SpursMax)
La10
29.04.20
Udinese (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
29.04.20
Uruguay (forest**)
4 - 3
(1 - 2)
Italy (Indra13_27)
La10
29.04.20
England (SpursMax)
5 - 4
(4 - 3)
Italy (Indra13_27)
La10
29.04.20
Netherlands (Ishking11)
3 - 0
(1 - 0)
Italy (Indra13_27)
La10
29.04.20
Italy (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
29.04.20
Italy (Indra13_27)
0 - 5
(0 - 1)
England (SpursMax)
La10
29.04.20
Italy (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 0)
Netherlands (Ishking11)
La10
29.04.20
Watford (forest**)
1 - 2
(0 - 1)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
29.04.20
Everton (SpursMax)
4 - 3
(3 - 2)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
29.04.20
West Ham (Ishking11)
3 - 5
(0 - 4)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
29.04.20
Leicester (Sambo)
0 - 2
(0 - 0)
Wolverhampton (Indra13_27)
La10
29.04.20
Wolverhampton (Indra13_27)
3 - 6
(2 - 4)
Everton (SpursMax)
La10
29.04.20
Wolverhampton (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 2)
West Ham (Ishking11)
La10
29.04.20
Wolverhampton (Indra13_27)
3 - 1
(3 - 0)
Leicester (Sambo)
La10
28.04.20
Tottenham (Supernova)
2 - 0
(2 - 0)
Liverpool (Indra13_27)
La10
28.04.20
Man Utd (SpursMax)
3 - 5
(3 - 2)
Liverpool (Indra13_27)
La10
28.04.20
Arsenal (Veep)
4 - 1
(4 - 0)
Liverpool (Indra13_27)
La10
28.04.20
Man City (Sambo)
3 - 3
(1 - 1)
Liverpool (Indra13_27)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
2 - 0
(1 - 0)
Tottenham (Supernova)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 3)
Man Utd (SpursMax)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 0)
Arsenal (Veep)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
6 - 0
(3 - 0)
Man City (Sambo)
La10
28.04.20
Dynamo Kiev (Supernova)
3 - 0
(1 - 0)
Gent (Indra13_27)
La10
28.04.20
Celtic (SpursMax)
3 - 1
(1 - 0)
Gent (Indra13_27)
La10
28.04.20
Feyenoord (Veep)
2 - 0
(2 - 0)
Gent (Indra13_27)
La10
28.04.20
CSKA Moscow (Sambo)
3 - 3
(1 - 1)
Gent (Indra13_27)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 2)
Dynamo Kiev (Supernova)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
2 - 2
(2 - 1)
Celtic (SpursMax)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
0 - 6
(0 - 2)
Feyenoord (Veep)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
CSKA Moscow (Sambo)
La10
28.04.20
Sassuolo (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
28.04.20
Sampdoria (Veep)
4 - 1
(1 - 1)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
28.04.20
Udinese (SpursMax)
3 - 2
(1 - 1)
Sassuolo (Supernova)
La10
28.04.20
Torino (Sambo)
1 - 2
(0 - 2)
Fiorentina (Indra13_27)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 1)
Sassuolo (Supernova)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Udinese (SpursMax)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 1)
Sampdoria (Veep)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
4 - 2
(3 - 2)
Torino (Sambo)
La10
28.04.20
Barcelona (Supernova)
3 - 4
(3 - 2)
Sevilla (Indra13_27)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (SpursMax)
1 - 1
(1 - 1)
Sevilla (Indra13_27)
La10
28.04.20
Valencia (Veep)
4 - 1
( - )
Sevilla (Indra13_27)
La10
28.04.20
Real Madrid (Sambo)
0 - 4
(0 - 4)
Sevilla (Indra13_27)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Barcelona (Supernova)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 0)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 2)
Valencia (Veep)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
Real Madrid (Sambo)
La10
27.04.20
Atalanta (Ishking11)
3 - 3
(3 - 1)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
27.04.20
Ajax (Sambo)
5 - 4
(2 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
27.04.20
Benfica (Fric)
0 - 1
(1 - 0)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
27.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
27.04.20
Valencia (Supernova)
5 - 2
(5 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
27.04.20
Monaco (Indra13_27)
0 - 0
( - )
PSG (Sambo)
La10
27.04.20
Lille (Supernova)
2 - 1
(2 - 1)
Monaco (Indra13_27)
La10
27.04.20
Marseille (Fric)
0 - 2
(0 - 2)
Monaco (Indra13_27)
La10
27.04.20
Monaco (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 2)
Lyon (Ishking11)
La10
27.04.20
PSG (Sambo)
4 - 2
(2 - 2)
Monaco (Indra13_27)
La10
27.04.20
Switzerland (Indra13_27)
1 - 1
( - )
Poland (Supernova)
La10
27.04.20
Switzerland (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Austria (Fric)
La10
27.04.20
Austria (Fric)
0 - 5
(0 - 3)
Switzerland (Indra13_27)
La10
27.04.20
Mexico (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
Switzerland (Indra13_27)
La10
27.04.20
Denmark (Sambo)
2 - 2
(1 - 0)
Switzerland (Indra13_27)
La10
27.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Lazio (Fric)
La10
27.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 2)
Atalanta (Supernova)
La10
27.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 3)
Napoli (Ishking11)
La10
27.04.20
Atalanta (Supernova)
1 - 4
(1 - 1)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
27.04.20
Juventus (Sambo)
2 - 1
(1 - 1)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
27.04.20
Lazio (Fric)
1 - 6
(0 - 2)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
27.04.20
Napoli (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
26.04.20
Belgium (SpursMax)
1 - 1
(0 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
26.04.20
Portugal (Supernova)
1 - 3
(0 - 3)
Germany (Indra13_27)
La10
26.04.20
France (Walker)
2 - 2
(2 - 1)
Germany (Indra13_27)
La10
26.04.20
Germany (Indra13_27)
3 - 5
(2 - 2)
Belgium (SpursMax)
La10
26.04.20
Germany (Indra13_27)
3 - 1
(0 - 1)
Portugal (Supernova)
La10
26.04.20
Germany (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 2)
France (Walker)
La10
26.04.20
Brazil (FOREST**)
2 - 2
(0 - 0)
Germany (Indra13_27)
La10
26.04.20
Watford (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Leicester (Indra13_27)
La10
26.04.20
West Ham (Supernova)
3 - 2
(1 - 1)
Leicester (Indra13_27)
La10
26.04.20
Everton (Walker)
5 - 1
(3 - 0)
Leicester (Indra13_27)
La10
26.04.20
Leicester (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
26.04.20
Leicester (Indra13_27)
3 - 5
(0 - 4)
West Ham (Supernova)
La10
26.04.20
Wolves (FOREST**)
1 - 0
(0 - 1)
Leicester (Indra13_27)
La10
26.04.20
Leicester (Indra13_27)
0 - 7
(0 - 4)
Everton (Walker)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
4 - 4
(3 - 0)
TSG Hoffenheim (FOREST**)
La10
26.04.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 2
(2 - 1)
Cologne (Indra13_27)
La10
26.04.20
Werder Bremen (Supernova)
1 - 0
(1 - 0)
Cologne (Indra13_27)
La10
26.04.20
Wolfsburg (Walker)
3 - 2
(1 - 2)
Cologne (Indra13_27)
La10
26.04.20
TSG Hoffenheim (FOREST**)
1 - 1
(1 - 0)
Cologne (Indra13_27)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 3)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Werder Bremen (Supernova)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Wolfsburg (Walker)
La10
26.04.20
Inter Milan (SpursMax)
2 - 2
(0 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
26.04.20
Juventus (Supernova)
2 - 1
(1 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
26.04.20
Lazio (Walker)
6 - 1
(5 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
26.04.20
Napoli (FOREST**)
1 - 1
(1 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
26.04.20
AC Milan (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Inter Milan (SpursMax)
La10
26.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 2
(0 - 0)
Juventus (Supernova)
La10
26.04.20
AC Milan (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Lazio (Walker)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
Marseille (FOREST**)
La10
25.04.20
Marseille (FOREST**)
1 - 1
(1 - 1)
Lyon (Indra13_27)
La10
25.04.20
PSG (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Lyon (Indra13_27)
La10
25.04.20
Monaco (Supernova)
4 - 1
(1 - 1)
Lyon (Indra13_27)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
0 - 3
( - )
PSG (SpursMax)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
1 - 1
( - )
Monaco (Supernova)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 0)
Montpellier (Walker)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 0)
AC Milan (FOREST**)
La10
25.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
25.04.20
Napoli (Supernova)
3 - 3
(1 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
25.04.20
Juventus (Walker)
8 - 0
(2 - 0)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
25.04.20
AC Milan (FOREST**)
4 - 4
(1 - 2)
Inter Milan (Indra13_27)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
6 - 3
(5 - 1)
Lazio (SpursMax)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 2
(1 - 0)
Napoli (Supernova)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 1)
Juventus (Walker)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
3 - 2
(1 - 2)
Liverpool (FOREST**)
La10
25.04.20
Man City (SpursMax)
3 - 1
(1 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
25.04.20
Chelsea (Supernova)
3 - 1
(1 - 0)
Tottenham (Indra13_27)
La10
25.04.20
Man Utd (Walker)
6 - 0
(4 - 0)
Tottenham (Indra13_27)
La10
25.04.20
Liverpool (FOREST**)
3 - 0
(3 - 0)
Tottenham (Indra13_27)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 4)
Man City (SpursMax)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Chelsea (Supernova)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 6
( - )
Man Utd (Walker)
La10
25.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 1)
Borussia Dortmund (FOREST**)
La10
25.04.20
Bayern (SpursMax)
7 - 2
(4 - 1)
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
25.04.20
Bayer Leverkusen (Supernova)
3 - 4
(1 - 0)
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
25.04.20
Borussia Dortmund (FOREST**)
0 - 3
(0 - 2)
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
25.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 2)
Bayern (SpursMax)
La10
25.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Supernova)
La10
25.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
4 - 4
(3 - 2)
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
25.04.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
3 - 0
(2 - 0)
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 0)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 2)
RB Leipzig (Fric)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
4 - 3
(2 - 0)
B. Munchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 4)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
7 - 1
( - )
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
24.04.20
RB Leipzig (Fric)
2 - 3
(1 - 2)
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
24.04.20
Inter Milan (Ishking11)
2 - 6
(1 - 3)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 7
(1 - 2)
Lazio (SpursMax)
La10
24.04.20
Juventus (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Napoli (Fric)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
4 - 1
(4 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 4
(1 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Napoli (Fric)
1 - 1
(1 - 1)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
Germany (Ishking11)
3 - 1
(2 - 1)
Argentina (Indra13_27)
La10
23.04.20
Argentina (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
Germany (Ishking11)
La10
23.04.20
Argentina (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 1)
France (Fric)
La10
23.04.20
Argentina (Indra13_27)
3 - 0
(0 - 1)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
Belgium (SpursMax)
0 - 2
(0 - 0)
Argentina (Indra13_27)
La10
23.04.20
France (Fric)
3 - 7
(1 - 4)
Argentina (Indra13_27)
La10
23.04.20
Inter (Ishking11)
2 - 3
(1 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
23.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 0
(3 - 0)
Juventus (Orab)
La10
23.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 6
(0 - 3)
AC Milan (Indra13_27)
La10
23.04.20
AC Milan (Indra13_27)
4 - 1
(3 - 1)
Napoli (Fric)
La10
23.04.20
Napoli (Fric)
0 - 1
(0 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Uruguay (Ryuk)
La10
22.04.20
Argentina (hopkins)
0 - 7
(0 - 0)
Colombia (Indra13_27)
La10
22.04.20
Brazil (Orab)
1 - 6
(0 - 5)
Colombia (Indra13_27)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 0)
Chile (Baphomet)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Argentina (hopkins)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
3 - 2
(0 - 1)
Brazil (Orab)
La10
22.04.20
Uruguay (Ryuk)
1 - 2
(0 - 2)
Colombia (Indra13_27)
La10
22.04.20
Chile (Baphomet)
2 - 1
(0 - 0)
Colombia (Indra13_27)
La10
22.04.20
Monaco (hopkins)
1 - 2
(0 - 1)
Lille (Indra13_27)
La10
22.04.20
PSG (Orab)
1 - 6
(0 - 5)
Lille (Indra13_27)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Marseille (Ryuk)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 2)
Lyon (Baphomet)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
3 - 2
(3 - 0)
Monaco (hopkins)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
5 - 1
(2 - 1)
PSG (Orab)
La10
22.04.20
Marseille (Ryuk)
2 - 4
(1 - 1)
Lille (Indra13_27)
La10
22.04.20
Lyon (Baphomet)
1 - 4
(1 - 2)
Lille (Indra13_27)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 1)
Uruguay (Phantom)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
1 - 7
(0 - 4)
Colombia (Baphomet)
La10
20.04.20
Argentina (Fric)
0 - 2
(0 - 1)
Brazil (Indra13_27)
La10
20.04.20
Uruguay (Phantom)
1 - 2
(0 - 1)
Brazil (Indra13_27)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 0)
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Colombia (Baphomet)
2 - 0
(1 - 0)
Brazil (Indra13_27)
La10
20.04.20
Bayer 04 (Fric)
3 - 2
( - )
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 2)
Bayern (PHANTOM)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
3 - 3
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Bayern (PHANTOM)
3 - 0
(2 - 0)
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
6 - 1
( - )
Bayer 04 (Fric)
La10
19.04.20
Leicester (hopkins)
1 - 5
( - )
Watford (Indra13_27)
La10
19.04.20
Wolverhampton (Phantom)
1 - 2
(1 - 2)
Watford (Indra13_27)
La10
19.04.20
West Ham (Fric)
1 - 2
(1 - 1)
Watford (Indra13_27)
La10
19.04.20
Watford (Indra13_27)
4 - 0
(3 - 0)
Leicester (hopkins)
La10
19.04.20
Watford (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 0)
Wolverhampton (Phantom)
La10
19.04.20
Watford (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Everton (HBK)
La10
19.04.20
Watford (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 0)
West Ham (Fric)
La10
19.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
0 - 6
(0 - 4)
Bayer Leverkusen (HBK)
La10
19.04.20
Borussia Dortmund (Fric)
1 - 5
(1 - 2)
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
19.04.20
Bayern (Hopkins)
0 - 3
(0 - 1)
RB Leipzig (Indra13_27)
La10
19.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
Borussia Dortmund (Fric)
La10
19.04.20
France (Indra13_27)
3 - 4
(1 - 2)
Belgium (Dimario91)
La10
18.04.20
Brazil (hopkins)
2 - 2
(0 - 2)
France (Indra13_27)
La10
18.04.20
Argentina (Fric)
0 - 4
(0 - 2)
France (Indra13_27)
La10
18.04.20
France (Indra13_27)
5 - 1
(4 - 0)
Argentina (Fric)
La10
18.04.20
Germany (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
France (Indra13_27)
La10
18.04.20
Belgium (Dimario91)
2 - 3
(2 - 2)
France (Indra13_27)
La10
18.04.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (hopkins)
La10
18.04.20
France (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Lazio (Dimario91)
La10
18.04.20
AC Milan (Ishking11)
4 - 1
(3 - 0)
Napoli (Indra13_27)
La10
18.04.20
Inter Milan (Fric)
1 - 3
(0 - 1)
Napoli (Indra13_27)
La10
18.04.20
Lazio (Dimario91)
2 - 2
(1 - 2)
Napoli (Indra13_27)
La10
18.04.20
Juventus (hopkins)
1 - 0
(1 - 0)
Napoli (Indra13_27)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Juventus (hopkins)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
AC Milan (Ishking11)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
2 - 0
(1 - 0)
Inter Milan (Fric)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
4 - 0
(3 - 0)
Benfica (Hopkins)
La10
16.04.20
Benfica (Hopkins)
0 - 0
(0 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Ajax (Ryuk)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 2)
Valencia (Baphomet)
La10
16.04.20
Atalanta (Den1Bravo)
2 - 4
(2 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Man United (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 3)
Man City (Baphomet)
La10
16.04.20
Man United (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Arsenal (Hopkins)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 3)
Liverpool (Ryuk)
La10
16.04.20
Germany (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Portugal (BAPHOMET)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
4 - 3
( - )
Belgium (Dimario91)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
2 - 1
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Portugal (BAPHOMET)
2 - 1
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
1 - 1
( - )
Brazil (folen)
La10
15.04.20
Belgium (Dimario91)
2 - 2
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
15.04.20
Brazil (folen)
2 - 0
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
15.04.20
France (Den1Bravo)
2 - 1
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
3 - 3
( - )
Athletic Club (Dimario91)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
1 - 1
( - )
Valladolid (BAPHOMET)
La10
15.04.20
Villarreal (Den1Bravo)
5 - 1
( - )
Getafe (Indra13_27)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Real Betis (folen)
La10
15.04.20
Colombia (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 2)
Uruguay (Dimario91)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 1)
Brazil (folen)
La10
14.04.20
Chile (FOREST**)
1 - 4
(1 - 4)
Colombia (Indra13_27)
La10
14.04.20
Uruguay (Dimario91)
2 - 1
(2 - 0)
Colombia (Indra13_27)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
3 - 6
(1 - 3)
Chile (FOREST**)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Argentina (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Colombia (Indra13_27)
La10
14.04.20
Brazil (folen)
1 - 2
(0 - 1)
Colombia (Indra13_27)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Man Utd (FOREST**)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 2)
Liverpool (Dimario91)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 3)
Tottenham (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Man Utd (FOREST**)
5 - 0
( - )
Chelsea (Indra13_27)
La10
14.04.20
Man City (folen)
4 - 2
(2 - 1)
Chelsea (Indra13_27)
La10
14.04.20
Tottenham (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 1)
Chelsea (Indra13_27)
La10
14.04.20
Liverpool (Dimario91)
2 - 4
(2 - 0)
Chelsea (Indra13_27)
La10
Победи
1
17%
Равенства
1
17%
Загуби
4
67%
Още [+]

Последни 6 мача (Den1Bravo)

23.05.20
Everton (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
West Ham (Phantom)
0 - 2
(0 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
3 - 4
(1 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Watford (Den1Bravo)
6 - 2
(3 - 2)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
Watford (Den1Bravo)
5 - 4
(3 - 2)
Everton (Indra13_27)
La10
23.05.20
Watford (Den1Bravo)
5 - 0
(1 - 0)
West Ham (Phantom)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 2
(0 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
1 - 2
(1 - 2)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 1)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Atletico Madrid (Indra13_27)
La10
23.05.20
Valencia (Den1Bravo)
3 - 0
(1 - 0)
Barcelona (Phantom)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 1)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
2 - 3
( - )
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Barcelona (Phantom)
1 - 2
(0 - 2)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Levante (Quavo)
2 - 2
( - )
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Celta Vigo (CarlWhizzer)
5 - 4
(3 - 1)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 3
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(1 - 0)
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Wolfsburg (PHANTOM)
0 - 1
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 1)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Werder Bremen (Indra13_27)
La10
23.05.20
Cologne (Den1Bravo)
4 - 0
(1 - 0)
Wolfsburg (PHANTOM)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 4
(2 - 3)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 2
(1 - 2)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
( - )
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
3 - 1
(2 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
2 - 2
(1 - 1)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
1 - 4
(1 - 3)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
PSG (Den1Bravo)
5 - 0
(3 - 0)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
PSG (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Barcelona (Indra13_27)
La10
22.05.20
PSG (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 3)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Dortmund (Den1Bravo)
3 - 0
(0 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 4
(2 - 0)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Leverkusen (Indra 13_27)
3 - 6
(0 - 6)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Roma (Walker)
0 - 1
( - )
Sevilla (Stig)
La10
22.05.20
Inter Milan (CarlWhizzer)
3 - 1
(2 - 0)
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 1
(1 - 1)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 3
(0 - 3)
Leverkusen (Indra 13_27)
La10
22.05.20
Dortmund (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
22.05.20
Arsenal (Kishe)
1 - 2
( - )
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
Dortmund (Den1Bravo)
2 - 0
( - )
Leverkusen (Indra 13_27)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
3 - 2
(2 - 1)
Inter Milan (CarlWhizzer)
La10
22.05.20
Roma (Walker)
6 - 0
(6 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Arsenal (Kishe)
2 - 3
(1 - 2)
Sevilla (Stig)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
1 - 1
(0 - 1)
Roma (Walker)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 3
(1 - 2)
Leverkusen (Indra 13_27)
La10
22.05.20
Lazio (Quavo)
4 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (CarlWhizzer)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
4 - 0
(3 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
2 - 0
(1 - 0)
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Lazio (Quavo)
2 - 4
(1 - 1)
Roma (Walker)
La10
22.05.20
Lazio (Quavo)
0 - 3
(0 - 1)
Sevilla (Stig)
La10
22.05.20
Inter Milan (CarlWhizzer)
6 - 0
(1 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
1 - 0
(0 - 0)
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Lazio (Quavo)
4 - 0
(1 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Arsenal (Kishe)
2 - 3
(1 - 2)
Roma (Walker)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 2
(3 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 1
(2 - 1)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
2 - 2
(1 - 0)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
3 - 2
(0 - 0)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
England (Kishe)
1 - 6
(0 - 3)
Uruguay (Stig)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
1 - 3
(0 - 2)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
22.05.20
Uruguay (Stig)
1 - 3
(0 - 1)
Italy (Quavo)
La10
22.05.20
England (Kishe)
1 - 7
(1 - 3)
Portugal (CarlWhizzer)
La10
22.05.20
England (Kishe)
1 - 8
(1 - 6)
Italy (Quavo)
La10
22.05.20
Italy (Quavo)
3 - 2
(0 - 2)
Portugal (CarlWhizzer)
La10
22.05.20
Feyenoord (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 1)
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
Netherlands (Walker)
8 - 0
(4 - 0)
England (Kishe)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
Uruguay (Stig)
7 - 1
(3 - 1)
England (Kishe)
La10
22.05.20
Italy (Quavo)
1 - 1
( - )
Netherlands (Walker)
La10
22.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 2)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 2
( - )
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
Uruguay (Stig)
2 - 0
(1 - 0)
Netherlands (Walker)
La10
22.05.20
Italy (Quavo)
0 - 1
(0 - 1)
Uruguay (Stig)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
1 - 1
(0 - 1)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Braga (Supernova)
3 - 2
( - )
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
Italy (Quavo)
2 - 1
(0 - 0)
England (Kishe)
La10
22.05.20
Portugal (CarlWhizzer)
3 - 1
(1 - 0)
England (Kishe)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Braga (Supernova)
2 - 2
(1 - 1)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Portugal (CarlWhizzer)
6 - 1
(4 - 1)
Uruguay (Stig)
La10
22.05.20
England (Kishe)
0 - 6
(0 - 5)
Netherlands (Walker)
La10
22.05.20
Braga (Supernova)
7 - 2
(5 - 1)
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
Braga (Supernova)
2 - 0
(2 - 0)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
Feyenoord (Den1Bravo)
5 - 3
(5 - 1)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
Feyenoord (Den1Bravo)
1 - 1
( - )
Dynamo Kiev (Indra13_27)
La10
22.05.20
Feyenoord (Den1Bravo)
2 - 0
( - )
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
France (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 2)
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 1
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Spain (Supernova)
2 - 0
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Dortmund (Mistyeye)
4 - 2
(3 - 1)
Man City (Stig)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
1 - 1
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Spain (Supernova)
3 - 2
(0 - 2)
Brazil (Spursmax)
La10
22.05.20
France (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 1)
Brazil (Spursmax)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 3
( - )
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
France (Den1Bravo)
1 - 2
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
22.05.20
Everton (Jenko)
3 - 2
(1 - 1)
Wolverhampton (Miller)
La10
21.05.20
Nice (Supernova)
7 - 0
(6 - 0)
Bordeaux (Klexter)
La10
21.05.20
Nice (Supernova)
3 - 4
(3 - 3)
St Etienne (Yoshi)
La10
21.05.20
Lille (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Bordeaux (Klexter)
La10
21.05.20
Bordeaux (Klexter)
0 - 3
(0 - 2)
St Etienne (Yoshi)
La10
21.05.20
France (fleshka77)
2 - 2
(0 - 2)
Spain (Baphomet)
La10
21.05.20
Lille (Den1Bravo)
6 - 2
(1 - 0)
St Etienne (Yoshi)
La10
21.05.20
Nice (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Lille (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Wolfsburg (Tranquil)
1 - 4
(0 - 1)
Shakhtar Donetsk (fleshka77)
La10
21.05.20
Bordeaux (Klexter)
0 - 3
(0 - 1)
Lille (Den1Bravo)
La10
21.05.20
St Etienne (Yoshi)
1 - 2
(0 - 2)
Lille (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Lille (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 2)
Nice (Supernova)
La10
21.05.20
Gent (Jenko)
1 - 3
(1 - 1)
Shakhtar Donetsk (fleshka77)
La10
21.05.20
Shakhtar Donetsk (fleshka77)
2 - 0
(2 - 0)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
21.05.20
Shakhtar Donetsk (fleshka77)
1 - 1
(1 - 1)
Istanbul Basaksehir (Ryuk)
La10
21.05.20
Napoli (Supernova)
1 - 0
(1 - 0)
Tottenham (Klexter)
La10
21.05.20
Napoli (Supernova)
3 - 4
(2 - 4)
Man City (Yoshi)
La10
21.05.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
4 - 1
(3 - 1)
Tottenham (Klexter)
La10
21.05.20
Shakhtar Donetsk (fleshka77)
1 - 1
(0 - 1)
Sporting (Baphomet)
La10
21.05.20
Tottenham (Klexter)
1 - 2
(0 - 1)
Man City (Yoshi)
La10
21.05.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 1)
Man City (Yoshi)
La10
21.05.20
Napoli (Supernova)
1 - 1
( - )
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Newcastle (Aventon)
1 - 2
(0 - 1)
Crystal Palace (Veep)
La10
21.05.20
Newcastle (Aventon)
3 - 1
(0 - 0)
Bournemouth (Walker)
La10
21.05.20
Tottenham (Klexter)
0 - 4
(0 - 2)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Man City (Yoshi)
3 - 3
(3 - 3)
Napoli (Supernova)
La10
21.05.20
Newcastle (Aventon)
3 - 1
( - )
Southampton (Quavo)
La10
21.05.20
Man City (Yoshi)
3 - 0
(1 - 0)
Tottenham (Klexter)
La10
21.05.20
Man City (Yoshi)
6 - 2
(3 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Aston Villa (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Newcastle (Aventon)
La10
21.05.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 0)
Napoli (Supernova)
La10
21.05.20
Southampton (Quavo)
1 - 1
(0 - 1)
Bournemouth (Walker)
La10
21.05.20
Crystal Palace (Veep)
0 - 3
(0 - 3)
Newcastle (Aventon)
La10
21.05.20
Bournemouth (Walker)
0 - 1
(0 - 1)
Newcastle (Aventon)
La10
21.05.20
Southampton (Quavo)
4 - 3
(3 - 1)
Crystal Palace (Veep)
La10
21.05.20
Southampton (Quavo)
3 - 2
(2 - 2)
Newcastle (Aventon)
La10
21.05.20
Arsenal (Supernova)
5 - 0
(2 - 0)
Man Utd (Klexter)
La10
21.05.20
Newcastle (Aventon)
3 - 0
(2 - 0)
Aston Villa (Ishking11)
La10
21.05.20
Man City (Den1Bravo)
5 - 0
( - )
Man Utd (Klexter)
La10
21.05.20
Arsenal (Supernova)
1 - 4
(1 - 2)
Liverpool (Yoshi)
La10
21.05.20
Man Utd (Klexter)
0 - 5
(0 - 3)
Liverpool (Yoshi)
La10
21.05.20
Man City (Den1Bravo)
3 - 1
(3 - 0)
Liverpool (Yoshi)
La10
21.05.20
Arsenal (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Getafe (Ishking11)
0 - 5
(0 - 2)
Athletic Bilbao (Quavo)
La10
21.05.20
Real Betis (Aventon)
4 - 2
(1 - 1)
Villarreal (Walker)
La10
21.05.20
Liverpool (Yoshi)
4 - 3
(3 - 1)
Arsenal (Supernova)
La10
21.05.20
Man Utd (Klexter)
0 - 2
( - )
Man City (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Real Betis (Aventon)
1 - 0
(0 - 0)
Athletic Bilbao (Quavo)
La10
21.05.20
Liverpool (Yoshi)
4 - 0
(2 - 0)
Man Utd (Klexter)
La10
21.05.20
Liverpool (Yoshi)
4 - 2
(2 - 0)
Man City (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Athletic Bilbao (Quavo)
4 - 2
(2 - 0)
Villarreal (Walker)
La10
21.05.20
Man City (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 1)
Arsenal (Supernova)
La10
21.05.20
Athletic Bilbao (Quavo)
5 - 1
(3 - 0)
Getafe (Ishking11)
La10
21.05.20
Villarreal (Walker)
3 - 1
(2 - 0)
Real Betis (Aventon)
La10
21.05.20
Athletic Bilbao (Quavo)
2 - 1
(2 - 0)
Real Sociedad (Veep)
La10
21.05.20
Real Betis (Aventon)
3 - 1
(2 - 0)
Getafe (Ishking11)
La10
21.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Klexter)
La10
21.05.20
RB Leipzig (Supernova)
5 - 0
(3 - 0)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Mexico (mrPanda)
1 - 4
(0 - 3)
Austria (Quavo)
La10
21.05.20
Borussia Dortmund (Klexter)
0 - 5
( - )
RB Leipzig (Supernova)
La10
21.05.20
Switzerland (praym)
5 - 1
(3 - 1)
Austria (Quavo)
La10
21.05.20
Poland (Jenko)
1 - 2
( - )
Austria (Quavo)
La10
21.05.20
Borussia Dortmund (Klexter)
0 - 5
(0 - 4)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Denmark (Mistyeye)
0 - 2
(0 - 2)
Austria (Quavo)
La10
21.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
1 - 2
( - )
RB Leipzig (Supernova)
La10
20.05.20
Alaves (Walker)
3 - 0
( - )
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Levante (Quavo)
2 - 0
( - )
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Real Sociedad (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Eibar (Veep)
La10
20.05.20
Real Sociedad (Den1Bravo)
4 - 3
(2 - 2)
Alaves (Walker)
La10
20.05.20
Eibar (Veep)
2 - 1
( - )
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Espanyol (Zazabak)
1 - 1
(0 - 1)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Lyon (Walker)
2 - 0
(1 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
2 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Atalanta (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Chelsea (Veep)
La10
20.05.20
Sassuolo (Mr.Jey)
0 - 0
(0 - 0)
Sampdoria (Supernova)
La10
20.05.20
Atalanta (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 2)
Lyon (Walker)
La10
20.05.20
Atalanta (Den1Bravo)
2 - 4
(1 - 3)
Ajax (Quavo)
La10
20.05.20
Chelsea (Veep)
3 - 1
(2 - 1)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 1
(1 - 1)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Barcelona (RedDevil)
2 - 1
(1 - 1)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Juventus (Mr.Jey)
1 - 2
(1 - 0)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Liverpool (Den1Bravo)
3 - 0
(3 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
19.05.20
Juventus (Mr.Jey)
1 - 3
( - )
Bayern (SpursMax)
La10
19.05.20
Liverpool (Den1Bravo)
3 - 1
(3 - 0)
PSG (Indra13_27)
La10
19.05.20
Liverpool (Den1Bravo)
3 - 1
(1 - 1)
Barcelona (RedDevil)
La10
19.05.20
Liverpool (Den1Bravo)
6 - 1
(3 - 0)
Juventus (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
1 - 4
(1 - 3)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 2)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Getafe (RedDevil)
1 - 2
( - )
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Real Betis (Mr.Jey)
1 - 0
(1 - 0)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Borussia Dortmund (skmgery)
1 - 1
(0 - 1)
Napoli (dinototli)
La10
19.05.20
Valladolid (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Athletic Bilbao (SpursMax)
La10
19.05.20
Valladolid (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Villarreal (Indra13_27)
La10
19.05.20
Espanyol (Stig)
3 - 3
( - )
Rennes (Veep)
La10
19.05.20
Valladolid (Den1Bravo)
3 - 0
(3 - 0)
Getafe (RedDevil)
La10
19.05.20
Valladolid (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Real Betis (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Switzerland (RedDevil)
1 - 1
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Denmark (Mr.Jey)
1 - 1
(1 - 0)
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Poland (Den1Bravo)
3 - 2
( - )
Austria (Spursmax)
La10
19.05.20
Chelsea (Stig)
1 - 1
( - )
Man Utd (Veep)
La10
19.05.20
Poland (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 2)
Mexico (Indra13_27)
La10
19.05.20
Poland (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 1)
Switzerland (RedDevil)
La10
19.05.20
Poland (Den1Bravo)
0 - 1
( - )
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
2 - 4
( - )
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
4 - 5
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
0 - 0
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Sevilla (RedDevil)
2 - 3
(1 - 1)
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Arsenal (Mr.Jey)
1 - 2
( - )
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Porto (Den1Bravo)
1 - 5
(1 - 2)
Leverkusen (SpursMax)
La10
19.05.20
Porto (Den1Bravo)
2 - 1
( - )
Inter Milan (Indra13_27)
La10
19.05.20
Porto (Den1Bravo)
0 - 0
( - )
Sevilla (RedDevil)
La10
19.05.20
Porto (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Arsenal (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
5 - 1
( - )
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
France (Den1Bravo)
4 - 2
(3 - 0)
Belgium (skmgery)
La10
18.05.20
Brazil (dinototli)
2 - 2
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Germany (Kishe)
0 - 0
(0 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Spain (Fric)
0 - 3
(0 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Belgium (skmgery)
1 - 0
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
18.05.20
France (Den1Bravo)
3 - 1
(3 - 1)
Brazil (dinototli)
La10
18.05.20
France (Den1Bravo)
3 - 1
( - )
Spain (Fric)
La10
18.05.20
Bayern (Den1Bravo)
1 - 5
(1 - 3)
RB Leipzig (skmgery)
La10
18.05.20
Leverkusen (dinototli)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Borussia Dortmund (Fric)
2 - 5
(1 - 3)
RB Leipzig (skmgery)
La10
18.05.20
Leverkusen (dinototli)
2 - 5
(1 - 3)
RB Leipzig (skmgery)
La10
18.05.20
Borussia Dortmund (Fric)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (Den1Bravo)
La10
18.05.20
RB Leipzig (skmgery)
2 - 4
(0 - 2)
Bayern (Den1Bravo)
La10
18.05.20
RB Leipzig (skmgery)
4 - 0
(2 - 0)
Borussia Dortmund (Fric)
La10
18.05.20
Bayern (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 2)
Leverkusen (dinototli)
La10
18.05.20
RB Leipzig (skmgery)
3 - 1
(1 - 0)
Leverkusen (dinototli)
La10
18.05.20
Bayern (Den1Bravo)
3 - 0
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Fric)
La10
18.05.20
Sevilla (Aventon)
4 - 0
(2 - 0)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Alaves (Supernova)
0 - 3
(0 - 1)
Eibar (YOSHI)
La10
18.05.20
Wolves (Stig)
1 - 1
(1 - 0)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Roma (Walker)
2 - 2
(1 - 2)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
2 - 1
(2 - 1)
Sevilla (Aventon)
La10
18.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 0
(0 - 0)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Porto (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 3)
Sevilla (Aventon)
La10
18.05.20
Porto (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 2)
Wolves (Stig)
La10
18.05.20
Porto (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 1)
Roma (Walker)
La10
18.05.20
Sevilla (Aventon)
0 - 1
(0 - 0)
Bayer Leverkusen (Zazabak)
La10
18.05.20
Porto (Den1Bravo)
0 - 5
(0 - 4)
Bayer Leverkusen (Zazabak)
La10
18.05.20
Atalanta (Aventon)
1 - 1
(1 - 0)
Juventus (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Lazio (Stig)
0 - 0
(0 - 0)
Juventus (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Napoli (Walker)
1 - 2
(1 - 0)
Juventus (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Inter Milan (Zazabak)
2 - 2
(2 - 2)
Atalanta (Aventon)
La10
18.05.20
Inter Milan (Zazabak)
0 - 0
(0 - 0)
Juventus (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Juventus (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 2)
Atalanta (Aventon)
La10
18.05.20
Juventus (Den1Bravo)
1 - 3
(0 - 2)
Lazio (Stig)
La10
18.05.20
Juventus (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 0)
Napoli (Walker)
La10
18.05.20
Juventus (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 1)
Inter Milan (Zazabak)
La10
17.05.20
Rennes (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 1)
Espanyol (Supernova)
La10
17.05.20
Rennes (Den1Bravo)
5 - 2
(2 - 0)
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
La10
17.05.20
Rennes (Den1Bravo)
1 - 3
(1 - 1)
Getafe (Zazabak)
La10
17.05.20
Rennes (Den1Bravo)
3 - 3
(0 - 1)
Roma (SpursMax)
La10
17.05.20
Espanyol (Supernova)
1 - 2
(0 - 0)
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
2 - 3
(0 - 0)
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
PSV (Yoshi) Esoccer
5 - 2
(1 - 1)
Dynamo Kiev (Mr.Jey) Esoccer
La10
17.05.20
Getafe (Zazabak)
1 - 0
(1 - 0)
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Getafe (Zazabak)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (Supernova)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
3 - 3
( - )
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Parma (Den1Bravo)
3 - 2
(2 - 0)
Fiorentina (Supernova)
La10
17.05.20
Parma (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 1)
Sassuolo (Ishking11)
La10
17.05.20
Parma (Den1Bravo)
1 - 2
( - )
Sampdoria (Zazabak)
La10
17.05.20
Parma (Den1Bravo)
5 - 1
(2 - 0)
Udinese (SpursMax)
La10
17.05.20
Fiorentina (Supernova)
3 - 1
(3 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Sassuolo (Ishking11)
0 - 1
(0 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Sampdoria (Zazabak)
2 - 1
(1 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
3 - 3
(1 - 3)
Parma (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Gent (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
CSKA Moscow (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Gent (Den1Bravo)
3 - 2
(3 - 1)
Dynamo Kiev (Ishking11)
La10
16.05.20
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
2 - 3
(1 - 2)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
CSKA Moscow (Mr.Jey)
2 - 2
(0 - 1)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Dynamo Kiev (Ishking11)
0 - 0
(0 - 0)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Barcelona (fleshka77)
0 - 3
(0 - 1)
Juventus (Baphomet)
La10
16.05.20
Gent (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 1)
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
La10
16.05.20
Bayern (Den1Bravo)
6 - 1
(3 - 1)
Leverkusen (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Bayern (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 1)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
16.05.20
Sampdoria (Veep)
5 - 2
(4 - 0)
Parma (Thiago)
La10
16.05.20
Fiorentina (Aventon)
3 - 0
(1 - 0)
Udinese (Zazabak)
La10
16.05.20
Leverkusen (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 2)
Bayern (Den1Bravo)
La10
16.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Udinese (Zazabak)
2 - 3
(0 - 2)
Fiorentina (Aventon)
La10
16.05.20
Parma (Thiago)
0 - 3
(0 - 2)
Sampdoria (Veep)
La10
16.05.20
Switzerland (Yoshi)
1 - 4
(0 - 2)
Poland (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Fiorentina (Aventon)
4 - 0
(2 - 0)
Parma (Thiago)
La10
16.05.20
Sassuolo (Quavo)
1 - 1
(1 - 1)
Sampdoria (Veep)
La10
16.05.20
Denmark (Den1Bravo)
4 - 0
(2 - 0)
Poland (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Denmark (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 1)
Mexico (Ishking11)
La10
16.05.20
Chelsea (Veep)
2 - 0
(1 - 0)
Man Utd (Thiago)
La10
16.05.20
Chelsea (Veep)
0 - 0
( - )
Liverpool (Zazabak)
La10
16.05.20
Mexico (Ishking11)
0 - 4
(0 - 2)
Denmark (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Denmark (Den1Bravo)
1 - 1
( - )
Switzerland (Yoshi)
La10
16.05.20
Liverpool (Zazabak)
0 - 3
(0 - 0)
Man City (Quavo)
La10
16.05.20
Tottenham (Aventon)
3 - 2
(2 - 2)
Chelsea (Veep)
La10
16.05.20
Montpellier (Den1Bravo)
0 - 2
( - )
Bordeaux (Mr.Jey)
La10
16.05.20
Rennes (Ishking11)
0 - 1
( - )
Montpellier (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Montpellier (Den1Bravo)
2 - 3
(0 - 1)
Nice (Yoshi)
La10
15.05.20
Club Brugge (dinototli)
1 - 1
(0 - 0)
Galatasaray (Kishe)
La10
15.05.20
Galatasaray (Kishe)
3 - 3
(2 - 2)
FC Salzburg (Baphomet)
La10
15.05.20
Club Brugge (dinototli)
1 - 2
(0 - 1)
Benfica (Ryuk)
La10
15.05.20
Club Brugge (dinototli)
0 - 3
(0 - 1)
FC Salzburg (Baphomet)
La10
15.05.20
Gent (Yoshi)
4 - 0
(2 - 0)
Istanbul Basaksehir (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Galatasaray (Kishe)
0 - 2
(0 - 0)
Benfica (Ryuk)
La10
15.05.20
Espanyol (Den1Bravo)
5 - 0
(3 - 0)
Istanbul Basaksehir (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Espanyol (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
15.05.20
Gent (Yoshi)
2 - 2
(2 - 1)
Espanyol (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Istanbul Basaksehir (Mr.Jey)
2 - 6
(0 - 3)
Espanyol (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
1 - 5
(0 - 2)
Espanyol (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Borussia Dortmund (dinototli)
0 - 1
(0 - 0)
Bayern (Kishe)
La10
15.05.20
Espanyol (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 0)
Gent (Yoshi)
La10
15.05.20
Borussia Dortmund (dinototli)
1 - 0
(0 - 0)
Bayer Leverkusen (Ryuk)
La10
15.05.20
Bayern (Kishe)
1 - 7
( - )
RB Leipzig (Baphomet)
La10
15.05.20
Hertha Berlin (Yoshi)
1 - 2
(0 - 1)
Mainz (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Borussia Dortmund (dinototli)
0 - 1
(0 - 1)
RB Leipzig (Baphomet)
La10
15.05.20
Bayern (Kishe)
2 - 2
(2 - 0)
Bayer Leverkusen (Ryuk)
La10
15.05.20
Werder Bremen (Den1Bravo)
3 - 0
(0 - 0)
Mainz (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Werder Bremen (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Wolfsburg (ISHKING11)
La10
15.05.20
Hertha Berlin (Yoshi)
0 - 2
(0 - 1)
Werder Bremen (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Fiorentina (Veep)
1 - 1
( - )
Sassuolo (Aventon)
La10
15.05.20
Mainz (Mr.Jey)
2 - 2
(2 - 2)
Werder Bremen (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Roma (Quavo)
5 - 1
(5 - 0)
Torino (Zazabak)
La10
15.05.20
Udinese (Walker)
2 - 5
(0 - 3)
Sassuolo (Aventon)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
1 - 1
(0 - 0)
Werder Bremen (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Werder Bremen (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 1)
Hertha Berlin (Yoshi)
La10
15.05.20
Sassuolo (Aventon)
1 - 1
(0 - 1)
Torino (Zazabak)
La10
15.05.20
Sassuolo (Aventon)
0 - 2
(0 - 1)
Fiorentina (Veep)
La10
15.05.20
Germany (Yoshi)
3 - 0
(2 - 0)
Spain (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Sassuolo (Aventon)
2 - 1
(1 - 0)
Udinese (Walker)
La10
15.05.20
Torino (Zazabak)
0 - 3
(0 - 1)
Roma (Quavo)
La10
15.05.20
Brazil (Den1Bravo)
2 - 2
(0 - 1)
Spain (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Torino (Zazabak)
0 - 3
(0 - 2)
Fiorentina (Veep)
La10
15.05.20
Sassuolo (Aventon)
0 - 4
(0 - 2)
Roma (Quavo)
La10
15.05.20
Torino (Zazabak)
2 - 2
(1 - 0)
Udinese (Walker)
La10
15.05.20
Roma (Quavo)
1 - 2
(1 - 0)
Fiorentina (Veep)
La10
15.05.20
Brazil (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 1)
France (Ishking11)
La10
15.05.20
Germany (Yoshi)
4 - 3
(2 - 2)
France (Ishking11)
La10
15.05.20
Germany (Yoshi)
1 - 2
(1 - 1)
Brazil (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Spain (Mr.Jey)
2 - 1
(0 - 1)
Germany (Yoshi)
La10
15.05.20
Barcelona (Quavo)
0 - 0
(0 - 0)
Juventus (Walker)
La10
15.05.20
Spain (Mr.Jey)
2 - 6
(2 - 5)
Brazil (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Barcelona (Quavo)
1 - 2
(0 - 2)
PSG (Zazabak)
La10
15.05.20
Barcelona (Quavo)
2 - 2
(0 - 0)
Liverpool (Aventon)
La10
15.05.20
France (Ishking11)
2 - 3
(0 - 2)
Brazil (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Liverpool (Aventon)
3 - 0
(2 - 0)
PSG (Zazabak)
La10
15.05.20
Brazil (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 1)
Germany (Yoshi)
La10
15.05.20
Liverpool (Aventon)
3 - 0
(1 - 0)
Juventus (Walker)
La10
15.05.20
PSG (Zazabak)
0 - 1
(0 - 0)
Barcelona (Quavo)
La10
15.05.20
PSG (Zazabak)
0 - 0
(0 - 0)
Bayern (Veep)
La10
15.05.20
Nice (Yoshi)
3 - 1
(2 - 0)
Bordeaux (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Liverpool (Aventon)
4 - 1
( - )
Barcelona (Quavo)
La10
15.05.20
Barcelona (Quavo)
2 - 0
(0 - 0)
Bayern (Veep)
La10
15.05.20
PSG (Zazabak)
1 - 3
(0 - 1)
Juventus (Walker)
La10
15.05.20
Montpellier (Den1Bravo)
3 - 3
(3 - 1)
Bordeaux (Mr.Jey)
La10
15.05.20
Montpellier (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Rennes (Ishking11)
La10
15.05.20
Nice (Yoshi)
4 - 0
(4 - 0)
Rennes (Ishking11)
La10
15.05.20
Nice (Yoshi)
1 - 0
(1 - 0)
Montpellier (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Bordeaux (Mr.Jey)
3 - 1
(1 - 0)
Montpellier (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Rennes (Ishking11)
1 - 4
(0 - 2)
Montpellier (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Montpellier (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 1)
Nice (Yoshi)
La10
15.05.20
Uruguay (praym)
4 - 1
(3 - 1)
Netherlands (Jenko)
La10
15.05.20
Uruguay (praym)
0 - 0
(0 - 0)
England (Quavo)
La10
15.05.20
England (Quavo)
3 - 0
(1 - 0)
Netherlands (Jenko)
La10
15.05.20
Uruguay (praym)
2 - 1
(2 - 0)
Italy (Walker)
La10
15.05.20
Monaco (praym)
1 - 2
(1 - 0)
Lyon (Quavo)
La10
15.05.20
Lyon (Quavo)
1 - 1
(0 - 1)
PSG (Jenko)
La10
14.05.20
Juventus (fleshka77)
1 - 0
(1 - 0)
Liverpool (Kishe)
La10
14.05.20
Juventus (fleshka77)
1 - 2
(0 - 2)
PSG (Baphomet)
La10
14.05.20
Juventus (fleshka77)
4 - 1
(2 - 0)
Real Madrid (dinototli)
La10
14.05.20
Liverpool (Kishe)
4 - 0
(2 - 0)
Real Madrid (dinototli)
La10
14.05.20
Liverpool (Kishe)
0 - 1
(0 - 1)
PSG (Baphomet)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
Liverpool (Kishe)
2 - 2
(1 - 0)
Juventus (fleshka77)
La10
14.05.20
Real Madrid (dinototli)
0 - 0
(0 - 0)
PSG (Baphomet)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
3 - 2
(1 - 1)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
1 - 0
(1 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
2 - 1
(0 - 1)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
2 - 1
(0 - 1)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 0)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
3 - 0
(2 - 0)
France (Indra13_27)
La10
14.05.20
Lyon (fleshka77)
1 - 1
(0 - 0)
PSG (Kishe)
La10
14.05.20
Lyon (fleshka77)
0 - 3
(0 - 1)
Lille (Baphomet)
La10
14.05.20
Lyon (fleshka77)
3 - 0
(0 - 0)
Marseille (dinototli)
La10
14.05.20
Brazil (Den1Bravo)
2 - 3
(2 - 2)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
PSG (Kishe)
2 - 3
(2 - 1)
Lille (Baphomet)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
3 - 6
(3 - 2)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
B Dortmund (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
PSG (Kishe)
1 - 0
(0 - 0)
Marseille (dinototli)
La10
14.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
2 - 2
(0 - 0)
Leverkusen (SpursMax)
La10
14.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 0)
Bayern Munich (Indra13_27)
La10
14.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 0)
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 1)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 2)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 2
(1 - 2)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Southampton (Ishking11)
3 - 7
( - )
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Indra13_27)
La10
14.05.20
Bournemouth (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 2)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
Fiorentina (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
2 - 5
(1 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Atalanta (CarlWhizzer)
4 - 0
(2 - 0)
Lazio (praym)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
4 - 3
(2 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
1 - 2
(1 - 0)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Fiorentina (Den1Bravo)
3 - 0
(1 - 0)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Fiorentina (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Sampdoria (Indra13_27)
La10
14.05.20
Fiorentina (Den1Bravo)
1 - 4
(0 - 4)
Parma (Supernova)
La10
12.05.20
Nice (Den1Bravo)
4 - 0
(3 - 0)
Bordeaux (Miller)
La10
12.05.20
Nice (Den1Bravo)
3 - 0
(1 - 0)
Rennes (Ryuk)
La10
12.05.20
Nice (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 1)
Lille (Tranquil)
La10
12.05.20
Bordeaux (Miller)
1 - 5
(0 - 3)
Nice (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Rennes (Ryuk)
1 - 2
(1 - 2)
Nice (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Lille (Tranquil)
4 - 3
(2 - 3)
Nice (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Real Madrid (Den1Bravo)
2 - 0
(1 - 0)
Bayern Munich (Miller)
La10
12.05.20
Real Madrid (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
PSG (Ryuk)
La10
12.05.20
Bayern Munich (Miller)
0 - 1
( - )
PSG (Ryuk)
La10
12.05.20
Real Madrid (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Barcelona (Tranquil)
La10
12.05.20
Bayern Munich (Miller)
0 - 1
(0 - 0)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
12.05.20
PSG (Ryuk)
2 - 6
(1 - 2)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Barcelona (Tranquil)
1 - 2
(0 - 2)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Inter Milan (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 4)
Atalanta (skmgery)
La10
11.05.20
Inter Milan (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 2)
Napoli (Ryuk)
La10
11.05.20
Inter Milan (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 2)
Juventus (fleshka77)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
2 - 6
(1 - 3)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
5 - 2
( - )
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Napoli (Ryuk)
3 - 0
(1 - 0)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Napoli (Ryuk)
2 - 5
(1 - 4)
Atalanta (skmgery)
La10
11.05.20
Juventus (fleshka77)
1 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
1 - 3
(1 - 2)
Porto (skmgery)
La10
11.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
3 - 0
(3 - 0)
Lazio (Ryuk)
La10
11.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
2 - 0
(2 - 0)
Man Utd (fleshka77)
La10
11.05.20
Lazio (Ryuk)
2 - 2
(1 - 1)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
1 - 3
(1 - 2)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Udinese (Thiago)
0 - 0
(0 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Parma (Den1Bravo)
3 - 3
(3 - 2)
Sassuolo (Ryuk)
La10
10.05.20
Udinese (Thiago)
0 - 4
(0 - 2)
Fiorentina (Skmgery)
La10
10.05.20
Parma (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 1)
Fiorentina (Skmgery)
La10
10.05.20
Parma (Den1Bravo)
2 - 0
(0 - 0)
Udinese (Thiago)
La10
10.05.20
Sassuolo (Ryuk)
2 - 1
(0 - 1)
Parma (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Fiorentina (Skmgery)
2 - 1
(1 - 1)
Parma (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Valencia (Thiago)
2 - 2
(1 - 0)
Napoli (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Napoli (Den1Bravo)
1 - 3
(0 - 1)
Dortmund (RYUK)
La10
10.05.20
Napoli (Den1Bravo)
2 - 4
(2 - 1)
Atletico Madrid (Skmgery)
La10
10.05.20
Napoli (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 1)
Valencia (Thiago)
La10
10.05.20
Dortmund (RYUK)
2 - 1
(1 - 0)
Napoli (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (Skmgery)
4 - 3
( - )
Napoli (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 1)
CSKA Moscow (Walker)
La10
10.05.20
Gent (Aventon)
2 - 2
(0 - 1)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Istanbul Basaksehir (Thiago)
3 - 0
(3 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
10.05.20
PSV (Mistyeye)
3 - 1
(1 - 1)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
10.05.20
CSKA Moscow (Walker)
3 - 0
(2 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 2)
Gent (Aventon)
La10
10.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
3 - 1
(0 - 0)
Istanbul Basaksehir (Thiago)
La10
10.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 2)
PSV (Mistyeye)
La10
10.05.20
Newcastle (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 2)
Bournemouth (Walker)
La10
10.05.20
Crystal Palace (Aventon)
2 - 2
( - )
Newcastle (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Aston Villa (Thiago)
1 - 5
(0 - 2)
Newcastle (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Southampton (Mistyeye)
4 - 1
(2 - 0)
Newcastle (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Bournemouth (Walker)
4 - 1
(3 - 0)
Newcastle (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Newcastle (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 1)
Crystal Palace (Aventon)
La10
10.05.20
Newcastle (Den1Bravo)
0 - 0
( - )
Aston Villa (Thiago)
La10
10.05.20
Newcastle (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 0)
Southampton (Mistyeye)
La10
10.05.20
Crystal Palace (Aventon)
2 - 0
(1 - 0)
Aston Villa (Thiago)
La10
09.05.20
West Ham (Mr.Jey)
2 - 2
(2 - 1)
Watford (Supernova)
La10
09.05.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 0)
Valencia (Thiago)
La10
09.05.20
Valencia (Thiago)
0 - 5
(0 - 2)
Atletico Madrid (Stig)
La10
09.05.20
West Ham (Mr.Jey)
2 - 1
(1 - 0)
Leicester (Yoshi)
La10
09.05.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
2 - 4
(0 - 2)
Tottenham (Quavo)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Leicester (Yoshi)
La10
09.05.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
0 - 3
(0 - 1)
Atletico Madrid (Stig)
La10
09.05.20
Napoli (Walker)
3 - 0
(2 - 0)
Tottenham (Quavo)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
4 - 1
(3 - 0)
Watford (Supernova)
La10
09.05.20
Napoli (Walker)
3 - 5
(2 - 3)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Valencia (Thiago)
4 - 0
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Tottenham (Quavo)
3 - 0
(2 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Atletico Madrid (Stig)
3 - 1
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 1)
Napoli (Walker)
La10
09.05.20
France (Den1Bravo)
0 - 3
(0 - 1)
Belgium (Thiago)
La10
09.05.20
France (Den1Bravo)
2 - 3
(2 - 1)
Spain (Quavo)
La10
09.05.20
France (Den1Bravo)
3 - 4
(2 - 2)
Germany (Stig)
La10
09.05.20
Brazil (Walker)
1 - 1
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
08.05.20
Bayer Leverkusen (WALKER)
0 - 0
(0 - 0)
Borussia Dortmund (Zazabak)
La10
08.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (Yoshi)
La10
08.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
France (Supernova)
La10
08.05.20
Man City (Fric)
1 - 3
(1 - 1)
Napoli (Den1Bravo)
La10
07.05.20
Borussia Dortmund (skmgery)
3 - 4
(1 - 2)
Tottenham (Ryuk)
La10
07.05.20
Borussia Dortmund (skmgery)
6 - 2
(3 - 1)
Man City (Fric)
La10
07.05.20
Napoli (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 0)
Tottenham (Ryuk)
La10
07.05.20
Napoli (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 0)
Borussia Dortmund (skmgery)
La10
07.05.20
Napoli (Den1Bravo)
3 - 1
(0 - 1)
Man City (Fric)
La10
07.05.20
Tottenham (Ryuk)
1 - 6
(1 - 4)
Borussia Dortmund (skmgery)
La10
07.05.20
Tottenham (Ryuk)
3 - 4
(1 - 3)
Napoli (Den1Bravo)
La10
07.05.20
Man City (Fric)
2 - 4
(2 - 3)
Borussia Dortmund (skmgery)
La10
07.05.20
Bayern (skmgery)
3 - 3
(2 - 2)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
07.05.20
Bayern (skmgery)
4 - 2
(3 - 2)
Dortmund (RYUK)
La10
07.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
3 - 0
(0 - 0)
Dortmund (RYUK)
La10
07.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (skmgery)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
4 - 3
( - )
Switzerland (Indra13_27)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
Juventus (Supernova)
La10
07.05.20
Dortmund (RYUK)
1 - 3
(0 - 2)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Man City (Den1Bravo)
5 - 5
( - )
PSG (Ishking11)
La10
06.05.20
Man City (Den1Bravo)
3 - 0
(3 - 0)
Barcelona (Jenko)
La10
06.05.20
Man City (Den1Bravo)
3 - 1
( - )
Liverpool (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
1 - 4
(0 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
PSG (Ishking11)
4 - 2
(3 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Barcelona (Jenko)
0 - 3
(0 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Liverpool (Mr.Jey)
1 - 1
(0 - 0)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Man City (Den1Bravo)
4 - 3
(2 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
06.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
2 - 4
(2 - 2)
Valencia (Ishking11)
La10
06.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
3 - 4
(2 - 3)
Atletico Madrid (Jenko)
La10
06.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
2 - 0
(2 - 0)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 3
(1 - 1)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Valencia (Ishking11)
2 - 1
(0 - 0)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Atletico Madrid (Jenko)
2 - 0
(2 - 0)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
1 - 4
(0 - 3)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Sevilla (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
06.05.20
Monaco (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 2)
Lyon (Ishking11)
La10
06.05.20
Monaco (Den1Bravo)
3 - 0
(1 - 0)
Montpellier (Jenko)
La10
06.05.20
Monaco (Den1Bravo)
5 - 2
(2 - 1)
Marseille (Mr.Jey)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
3 - 3
(2 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Lyon (Ishking11)
3 - 4
(2 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Montpellier (Jenko)
0 - 1
(0 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Marseille (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 3)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Monaco (Den1Bravo)
0 - 3
(0 - 1)
PSG (SpursMax)
La10
06.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
1 - 6
(0 - 4)
Man Utd (Jenko)
La10
06.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 2)
Tottenham (Ishking11)
La10
06.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 2)
Man City (Mr.Jey)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Tottenham (Ishking11)
2 - 2
(1 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Man Utd (Jenko)
2 - 3
(1 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Man City (Mr.Jey)
0 - 1
(0 - 1)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
05.05.20
Leicester (madmah)
1 - 2
(1 - 1)
Watford (Veep)
La10
05.05.20
Leicester (madmah)
1 - 1
(0 - 0)
Everton (Walker)
La10
05.05.20
Leicester (madmah)
1 - 2
(1 - 1)
West Ham (dzekon)
La10
05.05.20
Sassuolo (Mr.Jey)
0 - 3
(0 - 2)
Sampdoria (Jenko)
La10
05.05.20
Denmark (Den1Bravo)
4 - 0
(1 - 0)
Poland (ScRate)
La10
05.05.20
Denmark (Den1Bravo)
0 - 0
(0 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
05.05.20
Switzerland (Tranquil)
1 - 1
(1 - 0)
Denmark (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Poland (ScRate)
0 - 1
(0 - 0)
Denmark (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Austria (Ishking11)
3 - 1
(1 - 1)
Denmark (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Denmark (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 1)
Switzerland (Tranquil)
La10
05.05.20
Lazio (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (ScRate)
La10
05.05.20
Lazio (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Napoli (Ishking11)
La10
05.05.20
Inter Milan (ScRate)
0 - 0
(0 - 0)
Lazio (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Napoli (Ishking11)
3 - 5
(1 - 1)
Lazio (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Lazio (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
AC Milan (Tranquil)
La10
05.05.20
Bayern Munich (Aphex)
3 - 1
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Ishking11)
La10
04.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Ishking11)
La10
04.05.20
Bayern Munich (Aphex)
3 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Bayern Munich (Aphex)
La10
04.05.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
3 - 2
(3 - 2)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
04.05.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
1 - 2
( - )
Bayern Munich (Aphex)
La10
04.05.20
Sampdoria (Aphex)
0 - 2
(0 - 0)
Parma (Veep)
La10
04.05.20
Sampdoria (Aphex)
0 - 1
(0 - 0)
Udinese (Ishking11)
La10
04.05.20
Sassuolo (Den1Bravo)
5 - 1
(4 - 0)
Parma (Veep)
La10
04.05.20
Sassuolo (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Udinese (Ishking11)
La10
04.05.20
Sampdoria (Aphex)
2 - 3
(1 - 2)
Sassuolo (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Parma (Veep)
5 - 0
( - )
Sassuolo (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Udinese (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Sassuolo (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Sassuolo (Den1Bravo)
2 - 0
(0 - 0)
Sampdoria (Aphex)
La10
04.05.20
Argentina (Den1Bravo)
1 - 3
(0 - 1)
Chile (Veep)
La10
04.05.20
Uruguay (Ishking11)
3 - 3
(1 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Colombia (Ryuk)
1 - 10
(0 - 4)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Brazil (ScRate)
2 - 1
(1 - 0)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Chile (Veep)
5 - 2
(1 - 2)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Argentina (Den1Bravo)
2 - 3
(0 - 1)
Uruguay (Ishking11)
La10
04.05.20
Argentina (Den1Bravo)
2 - 4
(2 - 2)
Colombia (Ryuk)
La10
04.05.20
Argentina (Den1Bravo)
2 - 3
(0 - 2)
Brazil (ScRate)
La10
04.05.20
Monaco (Den1Bravo)
2 - 4
(2 - 2)
Lyon (Veep)
La10
04.05.20
Montpellier (Ishking11)
2 - 2
(2 - 0)
Monaco (Den1Bravo)
La10
04.05.20
PSG (Ryuk)
1 - 2
( - )
Monaco (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Marseille (ScRate)
1 - 4
(0 - 2)
Monaco (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Lyon (Veep)
2 - 4
(1 - 2)
Monaco (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Monaco (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 0)
Montpellier (Ishking11)
La10
04.05.20
Monaco (Den1Bravo)
4 - 0
(1 - 0)
PSG (Ryuk)
La10
04.05.20
Monaco (Den1Bravo)
6 - 0
(3 - 0)
Marseille (ScRate)
La10
04.05.20
France (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 1)
Belgium (Baphomet)
La10
03.05.20
Brazil (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
03.05.20
France (Den1Bravo)
5 - 1
(5 - 0)
Portugal (Aphex)
La10
03.05.20
Belgium (Baphomet)
2 - 5
(1 - 2)
France (Den1Bravo)
La10
03.05.20
France (Den1Bravo)
5 - 3
(2 - 0)
Brazil (Ishking11)
La10
03.05.20
France (Den1Bravo)
3 - 3
(1 - 3)
Germany (Ryuk)
La10
03.05.20
Germany (Ryuk)
4 - 3
(2 - 2)
France (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
3 - 2
(3 - 2)
Chelsea (Baphomet)
La10
03.05.20
Ajax (Ishking11)
1 - 3
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Lyon (Ryuk)
2 - 0
(2 - 0)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Atalanta (Aphex)
0 - 1
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Everton (madmah)
1 - 1
(0 - 0)
Leicester (Supernova)
La10
03.05.20
Chelsea (Baphomet)
1 - 2
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
2 - 0
(0 - 0)
Ajax (Ishking11)
La10
03.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
3 - 1
(3 - 0)
Lyon (Ryuk)
La10
03.05.20
PSG (Mr.Jey)
2 - 7
(1 - 4)
Liverpool (SpursMax)
La10
03.05.20
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 1)
Atalanta (Aphex)
La10
03.05.20
Mexico (Den1Bravo)
3 - 3
(2 - 1)
Austria (Ryuk)
La10
03.05.20
Denmark (Ishking11)
3 - 6
(2 - 2)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Switzerland (Baphomet)
1 - 2
(0 - 1)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Poland (hopkins)
0 - 3
(0 - 2)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Austria (Ryuk)
0 - 3
(0 - 3)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Mexico (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 1)
Switzerland (Baphomet)
La10
03.05.20
Mexico (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Poland (hopkins)
La10
03.05.20
Mexico (Den1Bravo)
2 - 3
(0 - 1)
Denmark (Ishking11)
La10
03.05.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
2 - 3
(0 - 1)
Dortmund (RYUK)
La10
03.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Leverkusen (Baphomet)
2 - 2
(2 - 0)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Dortmund (RYUK)
1 - 4
(0 - 3)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
3 - 0
(3 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
03.05.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 1)
Leverkusen (Baphomet)
La10
03.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
0 - 3
(0 - 1)
Man City (RYUK)
La10
02.05.20
Chelsea (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Man City (RYUK)
3 - 4
(2 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 1)
Chelsea (Ishking11)
La10
02.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
3 - 4
(2 - 1)
Liverpool (Baphomet)
La10
02.05.20
Arsenal (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Tottenham (hopkins)
La10
02.05.20
Tottenham (hopkins)
2 - 1
(1 - 0)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Wolfsburg (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 0)
Schalke (Ryuk)
La10
02.05.20
Werder Bremen (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Wolfsburg (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Hertha Berlin (BAPHOMET)
0 - 2
(0 - 1)
Wolfsburg (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Wolfsburg (Den1Bravo)
2 - 4
(1 - 1)
Mainz (Hopkins)
La10
02.05.20
Schalke (Ryuk)
1 - 2
(1 - 1)
Wolfsburg (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Wolfsburg (Den1Bravo)
5 - 0
(2 - 0)
Werder Bremen (Ishking11)
La10
02.05.20
Wolfsburg (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 0)
Hertha Berlin (BAPHOMET)
La10
02.05.20
Atletico Madrid (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 1)
Real Madrid (Ryuk)
La10
02.05.20
Atletico Madrid (Den1Bravo)
4 - 2
(2 - 1)
Barcelona (Ishking11)
La10
02.05.20
Atletico Madrid (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 1)
Valencia (Hopkins)
La10
02.05.20
Atletico Madrid (Den1Bravo)
2 - 0
(1 - 0)
Real Betis (Veep)
La10
02.05.20
Real Madrid (Ryuk)
3 - 0
(1 - 0)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Valencia (Hopkins)
0 - 2
(0 - 1)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Barcelona (Ishking11)
1 - 3
(0 - 2)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Real Betis (Veep)
3 - 1
(1 - 1)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Uruguay (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 1)
Brazil (Ryuk)
La10
02.05.20
Uruguay (Den1Bravo)
3 - 2
(3 - 1)
Colombia (Ishking11)
La10
02.05.20
Uruguay (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 0)
Argentina (hopkins)
La10
02.05.20
Uruguay (Den1Bravo)
0 - 3
(0 - 2)
Chile (Veep)
La10
02.05.20
Brazil (Ryuk)
2 - 3
(0 - 2)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Colombia (Ishking11)
1 - 3
(0 - 1)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Argentina (hopkins)
2 - 1
(1 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Chile (Veep)
4 - 0
(2 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Gent (Ryuk)
La10
02.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Celtic (Ishking11)
La10
01.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
0 - 4
(0 - 2)
AZ (Veep)
La10
01.05.20
Gent (Ryuk)
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Celtic (Ishking11)
2 - 2
(2 - 2)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
CSKA Moscow (hopkins)
2 - 1
(2 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
AZ (Veep)
6 - 0
(3 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 2)
CSKA Moscow (hopkins)
La10
01.05.20
Lyon (Den1Bravo)
1 - 3
(0 - 2)
PSG (Ryuk)
La10
01.05.20
Lyon (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 1)
Monaco (Ishking11)
La10
01.05.20
Lyon (Den1Bravo)
3 - 0
(2 - 0)
Marseille (hopkins)
La10
01.05.20
Lyon (Den1Bravo)
1 - 3
(1 - 1)
Montpellier (Veep)
La10
01.05.20
PSG (Ryuk)
1 - 1
(1 - 0)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Monaco (Ishking11)
3 - 2
(3 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Marseille (hopkins)
2 - 3
(2 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Montpellier (Veep)
2 - 3
(1 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Ajax (Ishking11)
3 - 4
(2 - 3)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Bayer Leverkusen (ScRate)
1 - 5
(0 - 1)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Chelsea (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 0)
Atalanta (Hopkins)
La10
01.05.20
Chelsea (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Atletico Madrid (Tranquil)
La10
01.05.20
Chelsea (Den1Bravo)
4 - 2
(3 - 0)
Ajax (Ishking11)
La10
01.05.20
Chelsea (Den1Bravo)
6 - 2
(3 - 2)
Bayer Leverkusen (ScRate)
La10
01.05.20
Atalanta (Hopkins)
0 - 2
(0 - 0)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Atletico Madrid (Tranquil)
2 - 1
(1 - 0)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Hertha Berlin (Ishking11)
2 - 4
(1 - 3)
Mainz (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Werder Bremen (ScRate)
2 - 0
(2 - 0)
Mainz (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Mainz (Den1Bravo)
3 - 0
(0 - 0)
Schalke (Hopkins)
La10
01.05.20
Mainz (Den1Bravo)
1 - 3
(0 - 2)
Wolfsburg (Tranquil)
La10
01.05.20
Mainz (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 1)
Hertha Berlin (Ishking11)
La10
01.05.20
Mainz (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 1)
Werder Bremen (ScRate)
La10
01.05.20
Wolfsburg (Tranquil)
4 - 2
(2 - 1)
Mainz (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Schalke (Hopkins)
0 - 2
( - )
Mainz (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Everton (Den1Bravo)
1 - 2
(1 - 2)
Wolverhampton (Aphex)
La10
01.05.20
Everton (Den1Bravo)
2 - 3
( - )
West Ham (Ishking11)
La10
30.04.20
Everton (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 1)
Leicester (hopkins)
La10
30.04.20
Everton (Den1Bravo)
3 - 5
(2 - 3)
Watford (Baphomet)
La10
30.04.20
Leicester (hopkins)
2 - 2
(1 - 1)
Everton (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Watford (Baphomet)
0 - 3
(0 - 0)
Everton (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Lyon (Supernova)
6 - 3
(2 - 1)
PSG (Indra13_27)
La10
30.04.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
1 - 3
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Aphex)
La10
30.04.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
1 - 4
(1 - 2)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
30.04.20
RB Leipzig (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 0)
B. Dortmund (Hopkins)
La10
30.04.20
Bayer Leverkusen (Aphex)
3 - 3
(1 - 1)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Bayern Munich (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
30.04.20
B. Dortmund (Hopkins)
0 - 2
(0 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Istanbul Basaksehir (Walker)
5 - 0
(4 - 0)
Gent ( Spursmax)
La10
30.04.20
Real Sociedad (Den1Bravo)
3 - 2
(2 - 2)
Valladolid (Ryuk)
La10
30.04.20
Real Sociedad (Den1Bravo)
5 - 2
(5 - 2)
Villarreal (ScRate)
La10
30.04.20
Athletic Club (Tranquil)
4 - 0
(2 - 0)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Getafe (Hopkins)
2 - 2
(2 - 1)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Argentina (Den1Bravo)
4 - 6
(1 - 3)
Belgium (Hopkins)
La10
30.04.20
Argentina (Den1Bravo)
0 - 3
( - )
France (Tranquil)
La10
30.04.20
Germany (Ryuk)
2 - 3
(2 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Brazil (ScRate)
0 - 1
(0 - 0)
Argentina (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Argentina (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 1)
Germany (Ryuk)
La10
30.04.20
Argentina (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 1)
Brazil (ScRate)
La10
30.04.20
France (Tranquil)
2 - 2
(0 - 2)
Argentina (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Belgium (Hopkins)
1 - 2
(0 - 0)
Argentina (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
4 - 0
(3 - 0)
Bayern Munich (hopkins)
La10
29.04.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
1 - 5
(1 - 0)
RB Leipzig (Baphomet)
La10
29.04.20
Bayern Munich (hopkins)
3 - 1
(2 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Bayer Leverkusen (RedDevil)
2 - 2
(2 - 1)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Galatasaray (Ryuk)
0 - 1
(0 - 0)
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
La10
29.04.20
FC Salzburg (Baphomet)
3 - 1
(2 - 0)
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
2 - 0
(2 - 0)
Shakhtar Donetsk (hopkins)
La10
29.04.20
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Olympiakos (RedDevil)
La10
29.04.20
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Galatasaray (Ryuk)
La10
29.04.20
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 2)
FC Salzburg (Baphomet)
La10
29.04.20
Shakhtar Donetsk (hopkins)
1 - 1
(1 - 0)
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Olympiakos (RedDevil)
3 - 1
(2 - 0)
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Valencia (Ryuk)
1 - 2
(0 - 2)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Barcelona (Tranquil)
1 - 1
(1 - 0)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (Jenko)
5 - 3
(4 - 1)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Sevilla (Den1Bravo)
3 - 3
(2 - 1)
Barcelona (Tranquil)
La10
28.04.20
Sevilla (Den1Bravo)
0 - 0
(2 - 1)
Valencia (Ryuk)
La10
28.04.20
Sevilla (Den1Bravo)
2 - 0
(0 - 0)
Atletico Madrid (Jenko)
La10
28.04.20
Marseille (Tranquil)
1 - 2
(1 - 1)
PSG (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Lyon (Ryuk)
3 - 2
(1 - 1)
PSG (Den1Bravo)
La10
28.04.20
PSG (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 0)
Marseille (Tranquil)
La10
28.04.20
Lille (Jenko)
3 - 0
(2 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
28.04.20
PSG (Den1Bravo)
4 - 1
(3 - 1)
Lyon (Ryuk)
La10
28.04.20
PSG (Den1Bravo)
2 - 1
(1 - 0)
Monaco (Orab)
La10
28.04.20
PSG (Den1Bravo)
5 - 2
(3 - 1)
Lille (Jenko)
La10
28.04.20
Tottenham (Ryuk)
0 - 2
(0 - 1)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Man Utd (Jenko)
1 - 0
(0 - 0)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Man City (Baphomet)
2 - 5
(1 - 2)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Liverpool (Den1Bravo)
2 - 0
(1 - 0)
Tottenham (Ryuk)
La10
27.04.20
Liverpool (Den1Bravo)
2 - 0
(0 - 0)
Man Utd (Jenko)
La10
27.04.20
Liverpool (Den1Bravo)
3 - 0
(1 - 0)
Man City (Baphomet)
La10
27.04.20
Sampdoria (Jenko)
1 - 1
(0 - 1)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Torino (Baphomet)
1 - 0
(1 - 0)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Fiorentina (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Sassuolo (Ryuk)
La10
27.04.20
Sassuolo (Ryuk)
2 - 2
(1 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Fiorentina (Den1Bravo)
3 - 0
(2 - 0)
Sampdoria (Jenko)
La10
27.04.20
Uruguay (Veep)
3 - 3
(2 - 0)
England (Den1Bravo)
La10
26.04.20
England (Den1Bravo)
3 - 2
(0 - 0)
Italy (Ryuk)
La10
26.04.20
England (Den1Bravo)
0 - 3
(0 - 2)
Spain (hopkins)
La10
26.04.20
England (Den1Bravo)
3 - 3
(1 - 2)
Netherlands (Baphomet)
La10
26.04.20
Spain (hopkins)
1 - 2
(1 - 1)
England (Den1Bravo)
La10
26.04.20
England (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 1)
Uruguay (Veep)
La10
26.04.20
Napoli (Hopkins)
2 - 4
(0 - 3)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Napoli (Hopkins)
La10
26.04.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 0)
Valencia (Baphomet)
La10
26.04.20
Valencia (Baphomet)
1 - 5
(0 - 3)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
0 - 2
(1 - 0)
Ajax (Veep)
La10
26.04.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
1 - 3
(1 - 2)
Tottenham (Ryuk)
La10
26.04.20
Bayern (Tranquil)
2 - 4
(0 - 3)
Juventus (Den1Bravo)
La10
26.04.20
PSG (Hopkins)
1 - 2
(0 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Juventus (Den1Bravo)
2 - 4
(0 - 3)
Bayern (Tranquil)
La10
26.04.20
Juventus (Den1Bravo)
6 - 0
(3 - 0)
PSG (Hopkins)
La10
26.04.20
Juventus (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 2)
Man City (Jenko)
La10
26.04.20
Barcelona (RYUK)
2 - 3
(2 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Man City (Jenko)
3 - 2
(1 - 2)
Juventus (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Uruguay (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 1)
Argentina (Ryuk)
La10
26.04.20
Uruguay (Den1Bravo)
3 - 4
(3 - 2)
Chile (Jenko)
La10
26.04.20
Brazil (Tranquil)
1 - 0
(0 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Argentina (Ryuk)
1 - 3
(1 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Chile (Jenko)
3 - 1
(2 - 1)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Colombia (Hopkins)
5 - 2
(3 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Uruguay (Den1Bravo)
4 - 1
( - )
Brazil (Tranquil)
La10
26.04.20
Real Madrid (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 1)
Borussia Dortmund (Ryuk)
La10
25.04.20
Real Madrid (Den1Bravo)
3 - 2
(2 - 1)
Liverpool (Fric) Eports
La10
25.04.20
Real Madrid (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 0)
Tottenham (hopkins)
La10
25.04.20
Chelsea (Baphomet)
4 - 1
(2 - 0)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Borussia Dortmund (Ryuk)
2 - 1
(0 - 1)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Liverpool (Fric) Eports
1 - 6
(0 - 4)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Tottenham (hopkins)
1 - 2
(1 - 0)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Real Madrid (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Chelsea (Baphomet)
La10
25.04.20
AZ (Baphomet)
2 - 2
(1 - 1)
Celtic (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Celtic (Den1Bravo)
2 - 2
(0 - 0)
Young Boys (hopkins)
La10
25.04.20
Feyenoord (Fric) Eports
6 - 1
(4 - 0)
Celtic (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Young Boys (hopkins)
2 - 2
(1 - 2)
Celtic (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Basel (Ryuk)
1 - 5
(1 - 2)
Celtic (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Celtic (Den1Bravo)
0 - 6
(0 - 2)
AZ (Baphomet)
La10
25.04.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
3 - 0
(2 - 0)
B. Leverkusen (Indra13_27)
La10
24.04.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
5 - 3
(3 - 1)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
24.04.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
2 - 5
(1 - 3)
RB Leipzig (Fric)
La10
24.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 4)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
3 - 0
(2 - 0)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Bayern Munich (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 0)
B. Monchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
RB Leipzig (Fric)
2 - 5
(2 - 2)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Juventus (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 1)
Napoli (Fric)
La10
24.04.20
Juventus (Den1Bravo)
3 - 1
(2 - 0)
AC Milan (Indra13_27)
La10
24.04.20
Juventus (Den1Bravo)
4 - 1
(0 - 1)
Lazio (SpursMax)
La10
24.04.20
Inter Milan (Ishking11)
2 - 3
(1 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 4
(1 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 3
(1 - 2)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Napoli (Fric)
0 - 5
(0 - 2)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Juventus (Den1Bravo)
4 - 2
(2 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
20.04.20
Chile (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Uruguay (Phantom)
La10
20.04.20
Argentina (Fric)
0 - 5
( - )
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Chile (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 2)
Colombia (Baphomet)
La10
20.04.20
Uruguay (Phantom)
0 - 0
( - )
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Chile (Den1Bravo)
6 - 1
(5 - 0)
Argentina (Fric)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 0)
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Colombia (Baphomet)
2 - 2
(2 - 2)
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
2 - 0
(0 - 0)
Bayern (PHANTOM)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
3 - 3
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Bayer 04 (Fric)
1 - 4
(1 - 4)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
4 - 1
(1 - 1)
Bayer 04 (Fric)
La10
20.04.20
Bayern (PHANTOM)
0 - 2
(0 - 1)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Man United (Den1Bravo)
4 - 1
(0 - 0)
Inter Milan (folen)
La10
18.04.20
Man United (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 0)
Lazio (RedDevil)
La10
18.04.20
Man United (Den1Bravo)
1 - 0
(1 - 0)
Sevilla (SpursMax)
La10
18.04.20
Bayer Leverkusen (Sambo)
1 - 2
(1 - 2)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Inter Milan (folen)
2 - 2
(1 - 1)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
3 - 2
(1 - 2)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Lazio (RedDevil)
1 - 2
(1 - 1)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Man United (Den1Bravo)
4 - 0
(1 - 0)
Bayer Leverkusen (Sambo)
La10
18.04.20
Man City (Den1Bravo)
2 - 3
(1 - 1)
Man Utd (folen)
La10
18.04.20
Man City (Den1Bravo)
4 - 1
(2 - 0)
Liverpool (SpursMax)
La10
18.04.20
Tottenham (Sambo)
2 - 2
(0 - 0)
Man City (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Man Utd (folen)
2 - 0
(2 - 0)
Man City (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Man City (Den1Bravo)
1 - 4
(0 - 2)
Arsenal (RedDevil)
La10
18.04.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 3
( - )
Man City (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Man City (Den1Bravo)
3 - 2
(1 - 1)
Tottenham (Sambo)
La10
18.04.20
Valencia (Den1Bravo)
0 - 0
(0 - 0)
Barcelona (folen)
La10
18.04.20
Valencia (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Real Madrid (SpursMax)
La10
18.04.20
Valencia (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Real Betis (RedDevil)
La10
18.04.20
Atletico Madrid (Sambo)
2 - 3
(0 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Barcelona (folen)
2 - 2
(2 - 0)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Real Betis (RedDevil)
3 - 1
(2 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Valencia (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 0)
Atletico Madrid (Sambo)
La10
18.04.20
Uruguay (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 0)
Spain (folen)
La10
18.04.20
Uruguay (Den1Bravo)
2 - 2
(2 - 1)
England (RedDevil)
La10
18.04.20
Spain (folen)
2 - 3
( - )
Uruguay (Den1Bravo)
La10
18.04.20
England (RedDevil)
4 - 2
( - )
Uruguay (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Uruguay (Den1Bravo)
2 - 2
(1 - 1)
Netherlands (SpursMax)
La10
18.04.20
Italy (Sambo)
2 - 2
(0 - 1)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Uruguay (Den1Bravo)
0 - 0
( - )
Italy (Sambo)
La10
17.04.20
Brazil (Sambo)
2 - 2
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Argentina (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 0)
Uruguay (Hopkins)
La10
17.04.20
Colombia (Dimario91)
2 - 6
(1 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Chile (Baphomet)
1 - 1
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Uruguay (Hopkins)
0 - 3
(0 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Argentina (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 1)
Brazil (Sambo)
La10
17.04.20
Argentina (Den1Bravo)
4 - 2
(2 - 1)
Colombia (Dimario91)
La10
17.04.20
Argentina (Den1Bravo)
2 - 3
( - )
Chile (Baphomet)
La10
17.04.20
PSG (Den1Bravo)
0 - 1
(0 - 1)
Bayern (Hopkins)
La10
17.04.20
Juventus (Sambo)
4 - 1
( - )
PSG (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Tottenham (Baphomet)
5 - 1
(4 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Barcelona (Dimario91)
2 - 4
(2 - 1)
PSG (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Bayern (Hopkins)
2 - 3
(2 - 2)
PSG (Den1Bravo)
La10
17.04.20
PSG (Den1Bravo)
3 - 3
(3 - 2)
Barcelona (Dimario91)
La10
17.04.20
PSG (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Juventus (Sambo)
La10
17.04.20
PSG (Den1Bravo)
0 - 2
(0 - 1)
Tottenham (Baphomet)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Ajax (Ryuk)
2 - 1
(2 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Atalanta (Den1Bravo)
4 - 0
(3 - 0)
Benfica (Hopkins)
La10
16.04.20
Valencia (Baphomet)
1 - 1
(1 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Atalanta (Den1Bravo)
1 - 3
( - )
Ajax (Ryuk)
La10
16.04.20
Atalanta (Den1Bravo)
2 - 4
(2 - 2)
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
La10
16.04.20
Atalanta (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 0)
Valencia (Baphomet)
La10
16.04.20
Liverpool (Ryuk)
3 - 2
( - )
Man United (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Man United (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Man City (Baphomet)
2 - 2
( - )
Man United (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Man United (Den1Bravo)
3 - 1
(0 - 0)
Liverpool (Ryuk)
La10
16.04.20
Man United (Den1Bravo)
2 - 1
(2 - 1)
Tottenham (Indra13_27)
La10
16.04.20
Man United (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Arsenal (Hopkins)
La10
16.04.20
Man United (Den1Bravo)
1 - 4
(1 - 2)
Man City (Baphomet)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
2 - 1
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Belgium (Dimario91)
4 - 6
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
France (Den1Bravo)
4 - 2
(3 - 0)
Belgium (Dimario91)
La10
15.04.20
Brazil (folen)
1 - 2
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
France (Den1Bravo)
3 - 1
( - )
Brazil (folen)
La10
15.04.20
Portugal (BAPHOMET)
1 - 0
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
France (Den1Bravo)
2 - 1
( - )
Germany (Indra13_27)
La10
15.04.20
Villarreal (Den1Bravo)
5 - 3
( - )
Athletic Club (Dimario91)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Real Betis (folen)
4 - 0
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Athletic Club (Dimario91)
2 - 2
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Villarreal (Den1Bravo)
1 - 1
( - )
Real Betis (folen)
La10
15.04.20
Villarreal (Den1Bravo)
5 - 1
( - )
Getafe (Indra13_27)
La10
15.04.20
Valladolid (BAPHOMET)
5 - 1
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Chile (FOREST**)
1 - 3
(1 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Argentina (Den1Bravo)
4 - 2
(2 - 1)
Uruguay (Dimario91)
La10
14.04.20
Brazil (folen)
6 - 2
(2 - 2)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Argentina (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 0)
Colombia (Indra13_27)
La10
14.04.20
Argentina (Den1Bravo)
1 - 0
(0 - 0)
Chile (FOREST**)
La10
14.04.20
Man City (folen)
1 - 1
(0 - 1)
Tottenham (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 3)
Tottenham (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Tottenham (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 1)
Liverpool (Dimario91)
La10
14.04.20
Tottenham (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 0)
Man City (folen)
La10
14.04.20
Man Utd (FOREST**)
2 - 1
( - )
Tottenham (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Tottenham (Den1Bravo)
1 - 1
(0 - 1)
Man Utd (FOREST**)
La10
14.04.20
Tottenham (Den1Bravo)
2 - 1
(0 - 1)
Chelsea (Indra13_27)
La10
13.04.20
Uruguay (folen)
0 - 0
(0 - 0)
England (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Italy (Ryuk)
1 - 0
(0 - 0)
England (Den1Bravo)
La10
13.04.20
England (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Netherlands (Dimario91)
La10
13.04.20
Spain (Baphomet)
2 - 1
(1 - 0)
England (Den1Bravo)
La10
13.04.20
England (Den1Bravo)
1 - 1
( - )
Uruguay (folen)
La10
13.04.20
England (Den1Bravo)
1 - 4
(1 - 1)
Spain (Baphomet)
La10
13.04.20
England (Den1Bravo)
1 - 1
(1 - 1)
Italy (Ryuk)
La10
13.04.20
Lyon (Den1Bravo)
5 - 0
(3 - 0)
Marseille (Dimario91)
La10
13.04.20
PSG (folen)
3 - 2
(3 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Monaco (Ryuk)
2 - 2
(1 - 2)
Lyon (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Montpellier (Baphomet)
1 - 1
(1 - 0)
Lyon (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Marseille (Dimario91)
3 - 1
(2 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Lyon (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 0)
Montpellier (Baphomet)
La10
13.04.20
Lyon (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 1)
Monaco (Ryuk)
La10
13.04.20
Lyon (Den1Bravo)
1 - 2
(0 - 2)
PSG (folen)
La10
Победи
5
83%
Равенства
0
0%
Загуби
1
17%
Още [+]

(Indra13_27) Домакински мачове

23.05.20
Everton (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Everton (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 2)
Leicester (SpursMax)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Barcelona (Phantom)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Sevilla (Ishking11)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Real Madrid (SpursMax)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
Wolfsburg (PHANTOM)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
2 - 3
( - )
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
TSG Hoffenheim (Ishking11)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(1 - 0)
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
23.05.20
Levante (Quavo)
3 - 2
(0 - 1)
Celta Vigo (CarlWhizzer)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Bayern Munich (Ishking11)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
( - )
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Juventus (SpursMax)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
3 - 1
(2 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
4 - 0
(3 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
0 - 1
( - )
Southampton (Ishking11)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 4)
Newcastle (SpursMax)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 2
(3 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
2 - 3
( - )
PSV (Ishking11)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
2 - 0
(0 - 0)
CSKA Moscow (SpursMax)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
4 - 0
(1 - 0)
Belgium (Ishking11)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 2)
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 1)
Brazil (Spursmax)
La10
20.05.20
Borussia Dortmund (dinototli)
1 - 4
(0 - 3)
Bayer Leverkusen (Skmgery)
La10
20.05.20
Wolverhampton (YOSHI)
2 - 0
(0 - 0)
Rennes (Supernova)
La10
20.05.20
Levante (Quavo)
2 - 1
(1 - 0)
Eibar (Veep)
La10
20.05.20
Espanyol (Zazabak)
1 - 1
(0 - 1)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Levante (Quavo)
2 - 1
(2 - 0)
Alaves (Walker)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 2
(1 - 1)
Chelsea (Veep)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
2 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Udinese (YOSHI)
2 - 1
(1 - 0)
Sampdoria (Supernova)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
2 - 1
( - )
Chelsea (Veep)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
0 - 3
(0 - 3)
Lyon (Walker)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 1
(1 - 1)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
0 - 1
(0 - 0)
Lyon (Walker)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Bayern (SpursMax)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Juventus (Mr.Jey)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
2 - 6
(1 - 2)
Barcelona (RedDevil)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 2)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Borussia Dortmund (skmgery)
2 - 3
(1 - 1)
Man City (RYUK)
La10
19.05.20
Borussia Dortmund (skmgery)
1 - 3
( - )
Atletico Madrid (Baphomet)
La10
19.05.20
Tottenham (Kishe)
0 - 1
(0 - 1)
Man City (RYUK)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
5 - 2
(0 - 0)
Athletic Bilbao (SpursMax)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Real Betis (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
0 - 3
( - )
Getafe (RedDevil)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
4 - 2
( - )
Austria (Spursmax)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
2 - 4
( - )
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Switzerland (RedDevil)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
0 - 0
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Leverkusen (SpursMax)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Arsenal (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Sevilla (RedDevil)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
5 - 1
( - )
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Uruguay (Yoshi)
2 - 2
(1 - 1)
Peru (Supernova)
La10
18.05.20
Chile (Indra13_27)
2 - 2
(0 - 0)
Paraguay (SpursMax)
La10
18.05.20
Chile (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 0)
Peru (Supernova)
La10
18.05.20
Chile (Indra13_27)
2 - 5
(2 - 2)
Uruguay (Yoshi)
La10
18.05.20
Levante (Indra13_27)
4 - 3
( - )
Espanyol (SpursMax)
La10
18.05.20
Eibar (YOSHI)
3 - 3
(2 - 1)
Alaves (Supernova)
La10
18.05.20
Levante (Indra13_27)
5 - 1
(3 - 0)
Alaves (Supernova)
La10
18.05.20
Levante (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Eibar (YOSHI)
La10
18.05.20
England (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 0)
Italy (SpursMax)
La10
18.05.20
Portugal (Yoshi)
2 - 3
(2 - 1)
Uruguay (Supernova)
La10
18.05.20
England (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Uruguay (Supernova)
La10
18.05.20
England (Indra13_27)
3 - 7
(2 - 4)
Portugal (Yoshi)
La10
18.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
3 - 3
(1 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
18.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
5 - 3
(3 - 2)
Liverpool (Supernova)
La10
18.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
1 - 6
(1 - 4)
PSG (Yoshi)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
3 - 5
(3 - 3)
Belgium (Supernova)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
Belgium (Supernova)
0 - 2
(0 - 1)
Spain (Ishking11)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
5 - 2
(3 - 2)
Germany (Spursmax)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
1 - 1
( - )
B Dortmund (Supernova)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 3
(0 - 1)
Leverkusen (SpursMax)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Southampton (Ishking11)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 2)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Newcastle (SpursMax)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 4
(0 - 3)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
2 - 2
(1 - 0)
Udinese (Ishking11)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
2 - 5
(1 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Sassuolo (SpursMax)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
4 - 3
(2 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
13.05.20
Germany (Indra13_27)
4 - 4
(1 - 1)
France (SpursMax)
La10
13.05.20
Germany (Indra13_27)
6 - 1
(4 - 1)
Brazil (Jenko)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Ishking11)
La10
13.05.20
PSG (dinototli)
2 - 2
(1 - 1)
Lyon (Baphomet)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 1)
Leverkusen (Supernova)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
4 - 5
(2 - 2)
Chelsea (SpursMax)
La10
13.05.20
Lyon (Indra13_27)
4 - 2
(3 - 1)
Ajax (Jenko)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Udinese (Supernova)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Fiorentina (SpursMax)
La10
13.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
1 - 2
( - )
Sassuolo (Jenko)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
4 - 0
(3 - 0)
RB Leipzig (Ishking11)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
B Dortmund (Supernova)
La10
13.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Bayern (SpursMax)
La10
12.05.20
Leicester (Yoshi)
5 - 0
(4 - 0)
Watford (Jenko)
La10
12.05.20
West Ham (Supernova)
0 - 1
(0 - 1)
Watford (Jenko)
La10
12.05.20
Wolverhampton (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Watford (Jenko)
La10
12.05.20
West Ham (Supernova)
2 - 0
(0 - 0)
Leicester (Yoshi)
La10
12.05.20
Wolverhampton (Indra13_27)
4 - 5
(3 - 2)
Leicester (Yoshi)
La10
12.05.20
Wolverhampton (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 1)
West Ham (Supernova)
La10
12.05.20
Real Madrid (dinototli)
0 - 1
(0 - 0)
Barcelona (Fric)
La10
12.05.20
Italy (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Uruguay (Jenko)
La10
12.05.20
Netherlands (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Portugal (Yoshi)
La10
12.05.20
Italy (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Portugal (Yoshi)
La10
12.05.20
Italy (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 2)
Netherlands (Supernova)
La10
12.05.20
Monaco (Yoshi)
1 - 1
(0 - 1)
Lyon (Jenko)
La10
12.05.20
Lille (Supernova)
0 - 1
(0 - 0)
Lyon (Jenko)
La10
12.05.20
PSG (Indra13_27)
4 - 0
(1 - 0)
Lyon (Jenko)
La10
12.05.20
Lille (Supernova)
0 - 3
(0 - 1)
Monaco (Yoshi)
La10
12.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Monaco (Yoshi)
La10
12.05.20
France (Quavo)
5 - 0
( - )
Germany (Dimqaa)
La10
12.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Lille (Supernova)
La10
12.05.20
Werder Bremen (Yoshi)
0 - 1
(0 - 0)
Cologne (Jenko)
La10
12.05.20
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Cologne (Jenko)
La10
12.05.20
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Werder Bremen (Yoshi)
La10
12.05.20
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
0 - 5
(0 - 2)
Wolfsburg (Supernova)
La10
12.05.20
Eintracht Frankfurt (Indra13_27)
1 - 3
( - )
TSG Hoffenheim (madmah)
La10
12.05.20
Juventus (fleshka77)
2 - 3
(1 - 1)
Atalanta (skmgery)
La10
11.05.20
Juventus (fleshka77)
4 - 5
(3 - 4)
Napoli (Ryuk)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
3 - 3
(3 - 1)
Napoli (Ryuk)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
2 - 6
(1 - 3)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
2 - 3
(2 - 2)
Juventus (fleshka77)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
5 - 2
( - )
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Juventus (fleshka77)
1 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Galatasaray (Yoshi)
4 - 2
(3 - 0)
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Galatasaray (Yoshi)
1 - 0
(0 - 0)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Club Brugge (Mr.Jey)
7 - 2
(3 - 1)
FC Salzburg (SpursMax)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Galatasaray (Yoshi)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
2 - 2
(1 - 2)
Porto (skmgery)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
1 - 1
(0 - 1)
Lazio (Ryuk)
La10
11.05.20
Club Brugge (Mr.Jey)
2 - 4
(2 - 3)
Galatasaray (Yoshi)
La10
11.05.20
Porto (skmgery)
4 - 0
(2 - 0)
Lazio (Ryuk)
La10
11.05.20
Porto (skmgery)
2 - 3
(0 - 2)
Man Utd (fleshka77)
La10
11.05.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
1 - 3
(1 - 2)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Atletico Madrid (Yoshi)
1 - 2
(0 - 1)
Real Madrid (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Atletico Madrid (Yoshi)
3 - 2
(1 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 1)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
0 - 3
(0 - 2)
Austria (Smile)
La10
11.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
4 - 1
(2 - 0)
Barcelona (SpursMax)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
2 - 1
(1 - 1)
Poland (Zazabak)
La10
11.05.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 3
( - )
Atletico Madrid (Yoshi)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
3 - 0
(1 - 0)
Poland (Zazabak)
La10
11.05.20
Switzerland (Stig)
0 - 2
(0 - 0)
Austria (Smile)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
3 - 3
(2 - 2)
Austria (Smile)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
2 - 1
(1 - 0)
Mexico (Thiago)
La10
11.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
1 - 1
(0 - 0)
Atletico Madrid (Yoshi)
La10
11.05.20
Poland (Zazabak)
2 - 0
(0 - 0)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
0 - 7
(0 - 3)
Denmark (Aventon)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
6 - 0
(3 - 0)
Spain (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Mexico (Thiago)
1 - 1
(1 - 1)
Poland (Zazabak)
La10
11.05.20
Denmark (Aventon)
2 - 1
(0 - 0)
Switzerland (Stig)
La10
11.05.20
Brazil (Yoshi)
2 - 6
(1 - 2)
Spain (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Brazil (Yoshi)
3 - 1
(1 - 0)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 1)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Germany (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 1)
Brazil (Yoshi)
La10
11.05.20
Lyon (Stig)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
0 - 5
(0 - 3)
Chelsea (SMILE)
La10
11.05.20
Spain (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 2)
France (SpursMax)
La10
11.05.20
Atalanta (Zazabak)
2 - 2
(2 - 0)
Ajax (Aventon)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
2 - 5
(1 - 3)
Ajax (Aventon)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
RB Leipzig (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
1 - 3
(0 - 1)
Lyon (Stig)
La10
11.05.20
Ajax (Aventon)
2 - 1
(1 - 0)
Lyon (Stig)
La10
11.05.20
Bayern Munich (Yoshi)
3 - 1
(3 - 1)
RB Leipzig (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Thiago)
0 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Zazabak)
La10
11.05.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
0 - 6
(0 - 1)
Bayern Munich (Yoshi)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Montpellier (Baphomet)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 2)
Rennes (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 2)
Nice (Supernova)
La10
10.05.20
Bordeaux (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
St Etienne (SpursMax)
La10
10.05.20
Germany (Supernova)
1 - 1
(0 - 1)
Brazil (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
3 - 4
(2 - 2)
France (Baphomet)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
4 - 0
(2 - 0)
Brazil (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 0)
Germany (Supernova)
La10
10.05.20
Belgium (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Spain (SpursMax)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Sevilla (Baphomet)
La10
10.05.20
Real Madrid (Supernova)
4 - 1
(1 - 0)
Valencia (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 0)
Valencia (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Real Madrid (Supernova)
La10
10.05.20
Barcelona (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 0)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 0)
Atalanta (Baphomet)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
5 - 1
(4 - 0)
Lazio (Mr.Jey)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Napoli (Supernova)
La10
10.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Juventus (SpursMax)
La10
08.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Mainz (Supernova)
La10
08.05.20
Wolfsburg (Yoshi)
1 - 3
(1 - 1)
Schalke (Ishking11)
La10
08.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
3 - 3
( - )
Schalke (Ishking11)
La10
08.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 3)
Wolfsburg (Yoshi)
La10
08.05.20
Barcelona (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 3)
Liverpool (Supernova)
La10
08.05.20
Getafe (skmgery)
1 - 1
(1 - 0)
Espanyol (Ryuk)
La10
08.05.20
Barcelona (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 3)
Bayern Munich (Ishking11)
La10
08.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
PSG (Yoshi)
La10
08.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
France (Supernova)
La10
08.05.20
Germany (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 1)
Belgium (Ishking11)
La10
08.05.20
Germany (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Brazil (Yoshi)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 1)
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
2 - 2
( - )
Poland (Supernova)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
3 - 4
(1 - 3)
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Poland (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
2 - 0
( - )
Mexico (SpursMax)
La10
07.05.20
Denmark (Yoshi)
5 - 1
(2 - 1)
Austria (Ishking11)
La10
07.05.20
Switzerland (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 0)
Denmark (Yoshi)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
Juventus (Supernova)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
5 - 1
(0 - 1)
Liverpool (Ishking11)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
5 - 1
(4 - 0)
PSG (SpursMax)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Barcelona (Yoshi)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
3 - 2
(0 - 1)
Mainz (Supernova)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Schalke (Ishking11)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Wolfsburg (SpursMax)
La10
07.05.20
Hertha Berlin (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Werder Bremen (Yoshi)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
3 - 1
(1 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Sevilla (Yoshi)
4 - 0
(4 - 0)
Leverkusen (Supernova)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Sevilla (Yoshi)
2 - 4
(1 - 2)
Inter Milan (Ishking11)
La10
07.05.20
Leverkusen (Supernova)
1 - 4
(1 - 2)
Man Utd (SpursMax)
La10
07.05.20
Arsenal (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Sevilla (Yoshi)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Werder Bremen (FOREST**)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
TSG Hoffenheim (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
4 - 2
(2 - 1)
Cologne (Jenko)
La10
05.05.20
Wolfsburg (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
05.05.20
FC Salzburg (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 0)
Shakhtar Donetsk (FOREST**)
La10
05.05.20
FC Salzburg (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 1)
Lokomotiv Moscow (SpursMax)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
2 - 4
(0 - 3)
Man City (FOREST**)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
7 - 1
(3 - 0)
Liverpool (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 5
(0 - 3)
Chelsea (Jenko)
La10
05.05.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Man Utd (SpursMax)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 1)
Udinese (Forest**)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Sassuolo (Mr.Jey)
La10
05.05.20
Leicester (madmah)
0 - 3
(0 - 1)
Wolverhampton (Mistyeye)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
4 - 1
(1 - 1)
Sampdoria (Jenko)
La10
05.05.20
Fiorentina (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Parma (SpursMax)
La10
04.05.20
Club Brugge (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
Galatasaray (Supernova)
La10
04.05.20
Club Brugge (Indra13_27)
5 - 0
(3 - 0)
Atalanta (madmah)
La10
04.05.20
Club Brugge (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 0)
Lyon (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Leverkusen (Supernova)
La10
04.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Sevilla (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Man Utd (madmah)
La10
04.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 2)
France (Supernova)
La10
04.05.20
Argentina (madmah)
2 - 2
(2 - 0)
Brazil (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Argentina (madmah)
3 - 4
(3 - 2)
France (Supernova)
La10
04.05.20
Germany (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Brazil (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Germany (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 3)
Argentina (madmah)
La10
04.05.20
Mainz (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 3)
Schalke (Supernova)
La10
04.05.20
Werder Bremen (madmah)
3 - 0
(1 - 0)
Wolfsburg (Mr.Jey)
La10
04.05.20
Werder Bremen (madmah)
1 - 0
(0 - 0)
Schalke (Supernova)
La10
04.05.20
Mainz (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 0)
Werder Bremen (madmah)
La10
02.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
3 - 2
( - )
PSG (SpursMax)
La10
02.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 3)
Barcelona (Supernova)
La10
02.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Juventus (FOREST**)
La10
02.05.20
Netherlands (Indra13_27)
2 - 4
(0 - 3)
England (SpursMax)
La10
02.05.20
Netherlands (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Italy (Supernova)
La10
02.05.20
Netherlands (Indra13_27)
2 - 0
(1 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
02.05.20
Juventus (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 0)
Lazio (SpursMax)
La10
02.05.20
Juventus (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 2)
Atalanta (Supernova)
La10
02.05.20
Juventus (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Inter Milan (FOREST**)
La10
02.05.20
Southampton (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Bournemouth (SpursMax)
La10
02.05.20
Southampton (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Aston Villa (Supernova)
La10
02.05.20
Southampton (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Newcastle (FOREST**)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Lille (SpursMax)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
2 - 0
(0 - 0)
Monaco (FOREST**)
La10
30.04.20
Bayer Leverkusen (Aphex)
2 - 6
(1 - 3)
B. Dortmund (Hopkins)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
Marseille (Walker)
La10
30.04.20
PSG (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
Lyon (Supernova)
La10
30.04.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 3)
Gent ( Spursmax)
La10
30.04.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
CSKA Moscow (FOREST**)
La10
30.04.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 2)
Istanbul Basaksehir (Walker)
La10
30.04.20
Gent ( Spursmax)
1 - 0
(0 - 0)
CSKA Moscow (FOREST**)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
4 - 5
(3 - 1)
Netherlands (SpursMax)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
2 - 3
(0 - 1)
Portugal (Forest**)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
0 - 0
( - )
Italy (Walker)
La10
30.04.20
England (Indra13_27)
2 - 7
(0 - 3)
Spain (Supernova)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
6 - 0
(3 - 0)
Atalanta (Spursmax)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Inter Milan (FOREST**)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Torino (Walker)
La10
30.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 1
(0 - 1)
As Roma (Supernova)
La10
29.04.20
Austria (Indra13_27)
4 - 0
(2 - 0)
Mexico (forest**)
La10
29.04.20
Austria (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 1)
Switzerland (SpursMax)
La10
29.04.20
Austria (Indra13_27)
2 - 3
(0 - 3)
Poland (Ishking11)
La10
29.04.20
Udinese (Indra13_27)
3 - 0
(0 - 0)
Fiorentina (forest**)
La10
29.04.20
Udinese (Indra13_27)
2 - 4
(0 - 3)
Sampdoria (SpursMax)
La10
29.04.20
Udinese (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Parma (Ishking11)
La10
29.04.20
Italy (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Uruguay (forest**)
La10
29.04.20
Italy (Indra13_27)
0 - 5
(0 - 1)
England (SpursMax)
La10
29.04.20
Italy (Indra13_27)
2 - 1
(0 - 0)
Netherlands (Ishking11)
La10
29.04.20
Wolverhampton (Indra13_27)
3 - 6
(2 - 4)
Everton (SpursMax)
La10
29.04.20
Wolverhampton (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 2)
West Ham (Ishking11)
La10
29.04.20
Wolverhampton (Indra13_27)
3 - 1
(3 - 0)
Leicester (Sambo)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
2 - 0
(1 - 0)
Tottenham (Supernova)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 3)
Man Utd (SpursMax)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 0)
Arsenal (Veep)
La10
28.04.20
Liverpool (Indra13_27)
6 - 0
(3 - 0)
Man City (Sambo)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 2)
Dynamo Kiev (Supernova)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
2 - 2
(2 - 1)
Celtic (SpursMax)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
0 - 6
(0 - 2)
Feyenoord (Veep)
La10
28.04.20
Gent (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
CSKA Moscow (Sambo)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 1)
Sassuolo (Supernova)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Udinese (SpursMax)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 1)
Sampdoria (Veep)
La10
28.04.20
Fiorentina (Indra13_27)
4 - 2
(3 - 2)
Torino (Sambo)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Barcelona (Supernova)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 0)
Atletico Madrid (SpursMax)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 2)
Valencia (Veep)
La10
28.04.20
Sevilla (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
Real Madrid (Sambo)
La10
27.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Atalanta (Ishking11)
La10
27.04.20
Monaco (Indra13_27)
0 - 0
( - )
PSG (Sambo)
La10
27.04.20
Monaco (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 2)
Lyon (Ishking11)
La10
27.04.20
Switzerland (Indra13_27)
1 - 1
( - )
Poland (Supernova)
La10
27.04.20
Switzerland (Indra13_27)
3 - 1
(2 - 1)
Austria (Fric)
La10
27.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Lazio (Fric)
La10
27.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 2)
Atalanta (Supernova)
La10
27.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 3)
Napoli (Ishking11)
La10
26.04.20
Germany (Indra13_27)
3 - 5
(2 - 2)
Belgium (SpursMax)
La10
26.04.20
Germany (Indra13_27)
3 - 1
(0 - 1)
Portugal (Supernova)
La10
26.04.20
Germany (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 2)
France (Walker)
La10
26.04.20
Leicester (Indra13_27)
2 - 4
(2 - 1)
Watford (SpursMax)
La10
26.04.20
Leicester (Indra13_27)
3 - 5
(0 - 4)
West Ham (Supernova)
La10
26.04.20
Leicester (Indra13_27)
0 - 7
(0 - 4)
Everton (Walker)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
4 - 4
(3 - 0)
TSG Hoffenheim (FOREST**)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
3 - 3
(2 - 3)
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 1)
Werder Bremen (Supernova)
La10
26.04.20
Cologne (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Wolfsburg (Walker)
La10
26.04.20
AC Milan (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Inter Milan (SpursMax)
La10
26.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 2
(0 - 0)
Juventus (Supernova)
La10
26.04.20
AC Milan (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Lazio (Walker)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
Marseille (FOREST**)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
0 - 3
( - )
PSG (SpursMax)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
1 - 1
( - )
Monaco (Supernova)
La10
25.04.20
Lyon (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 0)
Montpellier (Walker)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 0)
AC Milan (FOREST**)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
6 - 3
(5 - 1)
Lazio (SpursMax)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
3 - 2
(1 - 0)
Napoli (Supernova)
La10
25.04.20
Inter Milan (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 1)
Juventus (Walker)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
3 - 2
(1 - 2)
Liverpool (FOREST**)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 4)
Man City (SpursMax)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Chelsea (Supernova)
La10
25.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 6
( - )
Man Utd (Walker)
La10
25.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 1)
Borussia Dortmund (FOREST**)
La10
25.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
1 - 3
(0 - 2)
Bayern (SpursMax)
La10
25.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Supernova)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 0)
B. Dortmund (SpursMax)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 2)
RB Leipzig (Fric)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
4 - 3
(2 - 0)
B. Munchengladbach (Ishking11)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 4)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 7
(1 - 2)
Lazio (SpursMax)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 0
(1 - 0)
Napoli (Fric)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 0)
Inter Milan (Ishking11)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 4
(1 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
23.04.20
Argentina (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 2)
Germany (Ishking11)
La10
23.04.20
Argentina (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 1)
France (Fric)
La10
23.04.20
Argentina (Indra13_27)
3 - 0
(0 - 1)
Brazil (Orab)
La10
23.04.20
AC Milan (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Inter (Ishking11)
La10
23.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 0
(3 - 0)
Juventus (Orab)
La10
23.04.20
AC Milan (Indra13_27)
4 - 1
(3 - 1)
Napoli (Fric)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 0)
Uruguay (Ryuk)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 0)
Chile (Baphomet)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 1)
Argentina (hopkins)
La10
22.04.20
Colombia (Indra13_27)
3 - 2
(0 - 1)
Brazil (Orab)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Marseille (Ryuk)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
0 - 3
(0 - 2)
Lyon (Baphomet)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
3 - 2
(3 - 0)
Monaco (hopkins)
La10
22.04.20
Lille (Indra13_27)
5 - 1
(2 - 1)
PSG (Orab)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 1)
Uruguay (Phantom)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
1 - 7
(0 - 4)
Colombia (Baphomet)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 0)
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 2)
Bayern (PHANTOM)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
3 - 3
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
6 - 1
( - )
Bayer 04 (Fric)
La10
19.04.20
Watford (Indra13_27)
4 - 0
(3 - 0)
Leicester (hopkins)
La10
19.04.20
Watford (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 0)
Wolverhampton (Phantom)
La10
19.04.20
Watford (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 2)
Everton (HBK)
La10
19.04.20
Watford (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 0)
West Ham (Fric)
La10
19.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
0 - 6
(0 - 4)
Bayer Leverkusen (HBK)
La10
19.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
Borussia Dortmund (Fric)
La10
19.04.20
France (Indra13_27)
3 - 4
(1 - 2)
Belgium (Dimario91)
La10
18.04.20
France (Indra13_27)
5 - 1
(4 - 0)
Argentina (Fric)
La10
18.04.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (hopkins)
La10
18.04.20
France (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 1)
Germany (Ishking11)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Lazio (Dimario91)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
0 - 0
(0 - 0)
Juventus (hopkins)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
AC Milan (Ishking11)
La10
18.04.20
Napoli (Indra13_27)
2 - 0
(1 - 0)
Inter Milan (Fric)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
4 - 0
(3 - 0)
Benfica (Hopkins)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Ajax (Ryuk)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
2 - 2
(1 - 2)
Valencia (Baphomet)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Man United (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 3)
Man City (Baphomet)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 1
(1 - 1)
Arsenal (Hopkins)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
1 - 4
(1 - 3)
Liverpool (Ryuk)
La10
16.04.20
Germany (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 1)
Portugal (BAPHOMET)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
4 - 3
( - )
Belgium (Dimario91)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
2 - 1
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
1 - 1
( - )
Brazil (folen)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
3 - 3
( - )
Athletic Club (Dimario91)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
1 - 1
( - )
Valladolid (BAPHOMET)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Real Betis (folen)
La10
15.04.20
Colombia (Indra13_27)
2 - 4
(1 - 2)
Uruguay (Dimario91)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(1 - 1)
Brazil (folen)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
3 - 6
(1 - 3)
Chile (FOREST**)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Man Utd (FOREST**)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
4 - 2
(1 - 2)
Liverpool (Dimario91)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 3)
Tottenham (Den1Bravo)
La10
Победи
2
33%
Равенства
2
33%
Загуби
2
33%
Още [+]

(Den1Bravo) Гостувания

23.05.20
Everton (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
West Ham (Phantom)
0 - 2
(0 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Wolverhampton (Ishking11)
3 - 4
(1 - 1)
Watford (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 2
(0 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Sevilla (Ishking11)
1 - 2
(1 - 2)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Atletico Madrid (Indra13_27)
2 - 3
( - )
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Barcelona (Phantom)
1 - 2
(0 - 2)
Valencia (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Levante (Quavo)
2 - 2
( - )
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Celta Vigo (CarlWhizzer)
5 - 4
(3 - 1)
Espanyol (praym)
La10
23.05.20
Eintracht Frankfurt (SpursMax)
2 - 3
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Espanyol (praym)
2 - 2
(1 - 0)
Alaves (Stig)
La10
23.05.20
Werder Bremen (Indra13_27)
2 - 0
(2 - 0)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
Wolfsburg (PHANTOM)
0 - 1
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
23.05.20
TSG Hoffenheim (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Cologne (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 4
(2 - 3)
Liverpool (Supernova)
La10
22.05.20
Juventus (SpursMax)
2 - 2
(1 - 2)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Barcelona (Indra13_27)
1 - 1
( - )
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Liverpool (Supernova)
3 - 1
(2 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Bayern Munich (Ishking11)
2 - 0
(1 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
2 - 4
(2 - 0)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Leverkusen (Indra 13_27)
3 - 6
(0 - 6)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Roma (Walker)
0 - 1
( - )
Sevilla (Stig)
La10
22.05.20
Inter Milan (CarlWhizzer)
3 - 1
(2 - 0)
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 1
(1 - 1)
Dortmund (Den1Bravo)
La10
22.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 3
(0 - 3)
Leverkusen (Indra 13_27)
La10
22.05.20
Arsenal (Kishe)
1 - 2
( - )
Lazio (Quavo)
La10
22.05.20
Roma (Walker)
6 - 0
(6 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Bayern (SpursMax)
3 - 3
(1 - 2)
Leverkusen (Indra 13_27)
La10
22.05.20
Sevilla (Stig)
4 - 0
(3 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
3 - 0
(2 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Inter Milan (CarlWhizzer)
6 - 0
(1 - 0)
Arsenal (Kishe)
La10
22.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
1 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 2
(3 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
2 - 1
(0 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Southampton (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Crystal Palace (Supernova)
La10
22.05.20
Netherlands (Walker)
8 - 0
(4 - 0)
England (Kishe)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
1 - 0
(1 - 0)
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
2 - 2
( - )
Braga (Supernova)
La10
22.05.20
CSKA Moscow (SpursMax)
1 - 1
(0 - 1)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Portugal (CarlWhizzer)
3 - 1
(1 - 0)
England (Kishe)
La10
22.05.20
Dynamo Kyiv (Indra13_27)
4 - 1
(2 - 0)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
PSV (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Feyenoord (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Portugal (CarlWhizzer)
6 - 1
(4 - 1)
Uruguay (Stig)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
2 - 3
(2 - 2)
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Brazil (Spursmax)
2 - 1
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Germany (Indra13_27)
1 - 0
(0 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Spain (Supernova)
2 - 0
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Dortmund (Mistyeye)
4 - 2
(3 - 1)
Man City (Stig)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
1 - 1
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
22.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 3
( - )
Spain (Supernova)
La10
22.05.20
Everton (Jenko)
3 - 2
(1 - 1)
Wolverhampton (Miller)
La10
21.05.20
Nice (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Lille (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Wolfsburg (Tranquil)
1 - 4
(0 - 1)
Shakhtar Donetsk (fleshka77)
La10
21.05.20
Gent (Jenko)
1 - 3
(1 - 1)
Shakhtar Donetsk (fleshka77)
La10
21.05.20
Napoli (Supernova)
1 - 1
( - )
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Aston Villa (Ishking11)
0 - 3
(0 - 1)
Newcastle (Aventon)
La10
21.05.20
Crystal Palace (Veep)
0 - 3
(0 - 3)
Newcastle (Aventon)
La10
21.05.20
Bournemouth (Walker)
0 - 1
(0 - 1)
Newcastle (Aventon)
La10
21.05.20
Arsenal (Supernova)
4 - 2
(2 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Getafe (Ishking11)
0 - 5
(0 - 2)
Athletic Bilbao (Quavo)
La10
21.05.20
Real Betis (Aventon)
1 - 0
(0 - 0)
Athletic Bilbao (Quavo)
La10
21.05.20
Liverpool (Yoshi)
4 - 2
(2 - 0)
Man City (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Villarreal (Walker)
3 - 1
(2 - 0)
Real Betis (Aventon)
La10
21.05.20
RB Leipzig (Supernova)
5 - 0
(3 - 0)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Mexico (mrPanda)
1 - 4
(0 - 3)
Austria (Quavo)
La10
21.05.20
Borussia Dortmund (Klexter)
0 - 5
( - )
RB Leipzig (Supernova)
La10
21.05.20
Switzerland (praym)
5 - 1
(3 - 1)
Austria (Quavo)
La10
21.05.20
Poland (Jenko)
1 - 2
( - )
Austria (Quavo)
La10
21.05.20
Borussia Dortmund (Klexter)
0 - 5
(0 - 4)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
21.05.20
Denmark (Mistyeye)
0 - 2
(0 - 2)
Austria (Quavo)
La10
20.05.20
Alaves (Walker)
3 - 0
( - )
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Levante (Quavo)
2 - 0
( - )
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Eibar (Veep)
2 - 1
( - )
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Espanyol (Zazabak)
1 - 1
(0 - 1)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Lyon (Walker)
2 - 0
(1 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Ajax (Quavo)
2 - 0
(0 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Chelsea (Veep)
3 - 1
(2 - 1)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
20.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 1
(1 - 1)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Barcelona (RedDevil)
2 - 1
(1 - 1)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Juventus (Mr.Jey)
1 - 2
(1 - 0)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Bayern (SpursMax)
1 - 4
(1 - 3)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
PSG (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 2)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Getafe (RedDevil)
1 - 2
( - )
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Real Betis (Mr.Jey)
1 - 0
(1 - 0)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Athletic Bilbao (SpursMax)
1 - 2
(1 - 1)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Villarreal (Indra13_27)
0 - 2
(0 - 2)
Valladolid (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Switzerland (RedDevil)
1 - 1
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Denmark (Mr.Jey)
1 - 1
(1 - 0)
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
2 - 4
( - )
Denmark (Mr.Jey)
La10
19.05.20
Austria (Spursmax)
4 - 5
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Mexico (Indra13_27)
0 - 0
( - )
Poland (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Sevilla (RedDevil)
2 - 3
(1 - 1)
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Arsenal (Mr.Jey)
1 - 2
( - )
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Leverkusen (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Porto (Den1Bravo)
La10
19.05.20
Inter Milan (Indra13_27)
5 - 1
( - )
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Brazil (dinototli)
2 - 2
(1 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Germany (Kishe)
0 - 0
(0 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Spain (Fric)
0 - 3
(0 - 1)
France (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Belgium (skmgery)
1 - 0
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Leverkusen (dinototli)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Borussia Dortmund (Fric)
2 - 5
(1 - 3)
RB Leipzig (skmgery)
La10
18.05.20
Leverkusen (dinototli)
2 - 5
(1 - 3)
RB Leipzig (skmgery)
La10
18.05.20
Borussia Dortmund (Fric)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (Den1Bravo)
La10
18.05.20
RB Leipzig (skmgery)
2 - 4
(0 - 2)
Bayern (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Sevilla (Aventon)
4 - 0
(2 - 0)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Alaves (Supernova)
0 - 3
(0 - 1)
Eibar (YOSHI)
La10
18.05.20
Wolves (Stig)
1 - 1
(1 - 0)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Roma (Walker)
2 - 2
(1 - 2)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
2 - 1
(2 - 1)
Sevilla (Aventon)
La10
18.05.20
Bayer Leverkusen (Zazabak)
1 - 0
(0 - 0)
Porto (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Atalanta (Aventon)
1 - 1
(1 - 0)
Juventus (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Lazio (Stig)
0 - 0
(0 - 0)
Juventus (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Napoli (Walker)
1 - 2
(1 - 0)
Juventus (Den1Bravo)
La10
18.05.20
Inter Milan (Zazabak)
2 - 2
(2 - 2)
Atalanta (Aventon)
La10
18.05.20
Inter Milan (Zazabak)
0 - 0
(0 - 0)
Juventus (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Espanyol (Supernova)
1 - 2
(0 - 0)
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Eintracht Frankfurt (Ishking11)
2 - 3
(0 - 0)
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
PSV (Yoshi) Esoccer
5 - 2
(1 - 1)
Dynamo Kiev (Mr.Jey) Esoccer
La10
17.05.20
Getafe (Zazabak)
1 - 0
(1 - 0)
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Getafe (Zazabak)
1 - 2
(0 - 0)
Espanyol (Supernova)
La10
17.05.20
Roma (SpursMax)
3 - 3
( - )
Rennes (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Fiorentina (Supernova)
3 - 1
(3 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Sassuolo (Ishking11)
0 - 1
(0 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Sampdoria (Zazabak)
2 - 1
(1 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
17.05.20
Udinese (SpursMax)
3 - 3
(1 - 3)
Parma (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Istanbul Basaksehir (Yoshi)
2 - 3
(1 - 2)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
CSKA Moscow (Mr.Jey)
2 - 2
(0 - 1)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Dynamo Kiev (Ishking11)
0 - 0
(0 - 0)
Gent (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Sampdoria (Veep)
5 - 2
(4 - 0)
Parma (Thiago)
La10
16.05.20
Fiorentina (Aventon)
3 - 0
(1 - 0)
Udinese (Zazabak)
La10
16.05.20
Leverkusen (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 2)
Bayern (Den1Bravo)
La10
16.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
0 - 2
(0 - 1)
Bayern (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Chelsea (Veep)
2 - 0
(1 - 0)
Man Utd (Thiago)
La10
16.05.20
Chelsea (Veep)
0 - 0
( - )
Liverpool (Zazabak)
La10
16.05.20
Mexico (Ishking11)
0 - 4
(0 - 2)
Denmark (Den1Bravo)
La10
16.05.20
Rennes (Ishking11)
0 - 1
( - )
Montpellier (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Gent (Yoshi)
2 - 2
(2 - 1)
Espanyol (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Istanbul Basaksehir (Mr.Jey)
2 - 6
(0 - 3)
Espanyol (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
1 - 5
(0 - 2)
Espanyol (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Hertha Berlin (Yoshi)
0 - 2
(0 - 1)
Werder Bremen (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Fiorentina (Veep)
1 - 1
( - )
Sassuolo (Aventon)
La10
15.05.20
Mainz (Mr.Jey)
2 - 2
(2 - 2)
Werder Bremen (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Roma (Quavo)
5 - 1
(5 - 0)
Torino (Zazabak)
La10
15.05.20
Udinese (Walker)
2 - 5
(0 - 3)
Sassuolo (Aventon)
La10
15.05.20
Wolfsburg (ISHKING11)
1 - 1
(0 - 0)
Werder Bremen (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Germany (Yoshi)
1 - 2
(1 - 1)
Brazil (Den1Bravo)
La10
15.05.20
France (Ishking11)
2 - 3
(0 - 2)
Brazil (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Nice (Yoshi)
1 - 0
(1 - 0)
Montpellier (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Bordeaux (Mr.Jey)
3 - 1
(1 - 0)
Montpellier (Den1Bravo)
La10
15.05.20
Rennes (Ishking11)
1 - 4
(0 - 2)
Montpellier (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Germany (Spursmax)
3 - 2
(1 - 1)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
France (Indra13_27)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Spain (Ishking11)
1 - 1
(0 - 0)
Brazil (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Leverkusen (SpursMax)
3 - 6
(3 - 2)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
B Dortmund (Supernova)
4 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
14.05.20
PSG (Kishe)
1 - 0
(0 - 0)
Marseille (dinototli)
La10
14.05.20
Newcastle (SpursMax)
2 - 3
(1 - 1)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Aston Villa (Indra13_27)
0 - 4
(0 - 2)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Crystal Palace (Supernova)
3 - 2
(1 - 2)
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Southampton (Ishking11)
3 - 7
( - )
Bournemouth (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
2 - 2
(1 - 1)
Parma (Supernova)
La10
14.05.20
Sassuolo (SpursMax)
1 - 5
(1 - 3)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Sampdoria (Indra13_27)
2 - 5
(1 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Atalanta (CarlWhizzer)
4 - 0
(2 - 0)
Lazio (praym)
La10
14.05.20
Parma (Supernova)
4 - 3
(2 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
14.05.20
Udinese (Ishking11)
1 - 2
(1 - 0)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Bordeaux (Miller)
1 - 5
(0 - 3)
Nice (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Rennes (Ryuk)
1 - 2
(1 - 2)
Nice (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Lille (Tranquil)
4 - 3
(2 - 3)
Nice (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Bayern Munich (Miller)
0 - 1
(0 - 0)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
12.05.20
PSG (Ryuk)
2 - 6
(1 - 2)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
12.05.20
Barcelona (Tranquil)
1 - 2
(0 - 2)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Atalanta (skmgery)
2 - 6
(1 - 3)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Shakhtar Donetsk (Indra13_27)
5 - 2
( - )
Club Brugge (Mr.Jey)
La10
11.05.20
Napoli (Ryuk)
3 - 0
(1 - 0)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Napoli (Ryuk)
2 - 5
(1 - 4)
Atalanta (skmgery)
La10
11.05.20
Juventus (fleshka77)
1 - 1
(1 - 0)
Inter Milan (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Lazio (Ryuk)
2 - 2
(1 - 1)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Man Utd (fleshka77)
1 - 3
(1 - 2)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
11.05.20
Udinese (Thiago)
0 - 0
(0 - 0)
Parma (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Sassuolo (Ryuk)
2 - 1
(0 - 1)
Parma (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Fiorentina (Skmgery)
2 - 1
(1 - 1)
Parma (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Valencia (Thiago)
2 - 2
(1 - 0)
Napoli (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Dortmund (RYUK)
2 - 1
(1 - 0)
Napoli (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Atletico Madrid (Skmgery)
4 - 3
( - )
Napoli (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Gent (Aventon)
2 - 2
(0 - 1)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Istanbul Basaksehir (Thiago)
3 - 0
(3 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
10.05.20
PSV (Mistyeye)
3 - 1
(1 - 1)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
10.05.20
CSKA Moscow (Walker)
3 - 0
(2 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Crystal Palace (Aventon)
2 - 2
( - )
Newcastle (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Aston Villa (Thiago)
1 - 5
(0 - 2)
Newcastle (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Southampton (Mistyeye)
4 - 1
(2 - 0)
Newcastle (Den1Bravo)
La10
10.05.20
Bournemouth (Walker)
4 - 1
(3 - 0)
Newcastle (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Leicester (Yoshi)
La10
09.05.20
Napoli (Walker)
3 - 0
(2 - 0)
Tottenham (Quavo)
La10
09.05.20
Wolverhampton (SpursMax)
4 - 1
(3 - 0)
Watford (Supernova)
La10
09.05.20
Napoli (Walker)
3 - 5
(2 - 3)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Valencia (Thiago)
4 - 0
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Tottenham (Quavo)
3 - 0
(2 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Atletico Madrid (Stig)
3 - 1
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
09.05.20
Brazil (Walker)
1 - 1
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
08.05.20
Bayer Leverkusen (WALKER)
0 - 0
(0 - 0)
Borussia Dortmund (Zazabak)
La10
08.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 1
(1 - 0)
Brazil (Yoshi)
La10
08.05.20
Belgium (Ishking11)
2 - 2
(1 - 1)
France (Supernova)
La10
08.05.20
Man City (Fric)
1 - 3
(1 - 1)
Napoli (Den1Bravo)
La10
07.05.20
Tottenham (Ryuk)
1 - 6
(1 - 4)
Borussia Dortmund (skmgery)
La10
07.05.20
Tottenham (Ryuk)
3 - 4
(1 - 3)
Napoli (Den1Bravo)
La10
07.05.20
Man City (Fric)
2 - 4
(2 - 3)
Borussia Dortmund (skmgery)
La10
07.05.20
Bayern (skmgery)
3 - 3
(2 - 2)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
07.05.20
Bayern Munich (Indra13_27)
2 - 1
(2 - 0)
Juventus (Supernova)
La10
07.05.20
Dortmund (RYUK)
1 - 3
(0 - 2)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Juventus (SpursMax)
1 - 4
(0 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
PSG (Ishking11)
4 - 2
(3 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Barcelona (Jenko)
0 - 3
(0 - 1)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Liverpool (Mr.Jey)
1 - 1
(0 - 0)
Man City (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Barcelona (SpursMax)
3 - 3
(1 - 1)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Valencia (Ishking11)
2 - 1
(0 - 0)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Atletico Madrid (Jenko)
2 - 0
(2 - 0)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Real Madrid (Mr.Jey)
1 - 4
(0 - 3)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
06.05.20
PSG (SpursMax)
3 - 3
(2 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Lyon (Ishking11)
3 - 4
(2 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Montpellier (Jenko)
0 - 1
(0 - 1)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Marseille (Mr.Jey)
1 - 3
(0 - 3)
Monaco (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Liverpool (SpursMax)
3 - 2
(2 - 0)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Tottenham (Ishking11)
2 - 2
(1 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Man Utd (Jenko)
2 - 3
(1 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
06.05.20
Man City (Mr.Jey)
0 - 1
(0 - 1)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Switzerland (Tranquil)
1 - 1
(1 - 0)
Denmark (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Poland (ScRate)
0 - 1
(0 - 0)
Denmark (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Austria (Ishking11)
3 - 1
(1 - 1)
Denmark (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Inter Milan (ScRate)
0 - 0
(0 - 0)
Lazio (Den1Bravo)
La10
05.05.20
Napoli (Ishking11)
3 - 5
(1 - 1)
Lazio (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Bayern Munich (Aphex)
3 - 1
(2 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Bayern Munich (Aphex)
La10
04.05.20
Bayer Leverkusen (Ishking11)
3 - 2
(3 - 2)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Sampdoria (Aphex)
2 - 3
(1 - 2)
Sassuolo (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Parma (Veep)
5 - 0
( - )
Sassuolo (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Udinese (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Sassuolo (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Uruguay (Ishking11)
3 - 3
(1 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Colombia (Ryuk)
1 - 10
(0 - 4)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Brazil (ScRate)
2 - 1
(1 - 0)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Chile (Veep)
5 - 2
(1 - 2)
Argentina (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Montpellier (Ishking11)
2 - 2
(2 - 0)
Monaco (Den1Bravo)
La10
04.05.20
PSG (Ryuk)
1 - 2
( - )
Monaco (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Marseille (ScRate)
1 - 4
(0 - 2)
Monaco (Den1Bravo)
La10
04.05.20
Lyon (Veep)
2 - 4
(1 - 2)
Monaco (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Brazil (Ishking11)
1 - 0
(1 - 0)
France (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Belgium (Baphomet)
2 - 5
(1 - 2)
France (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Germany (Ryuk)
4 - 3
(2 - 2)
France (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Ajax (Ishking11)
1 - 3
(1 - 2)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Lyon (Ryuk)
2 - 0
(2 - 0)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Atalanta (Aphex)
0 - 1
(0 - 1)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Everton (madmah)
1 - 1
(0 - 0)
Leicester (Supernova)
La10
03.05.20
Chelsea (Baphomet)
1 - 2
(1 - 1)
Bayer Leverkusen (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Denmark (Ishking11)
3 - 6
(2 - 2)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Switzerland (Baphomet)
1 - 2
(0 - 1)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Poland (hopkins)
0 - 3
(0 - 2)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Austria (Ryuk)
0 - 3
(0 - 3)
Mexico (Den1Bravo)
La10
03.05.20
RB Leipzig (Ishking11)
1 - 2
(0 - 1)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Leverkusen (Baphomet)
2 - 2
(2 - 0)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
03.05.20
Dortmund (RYUK)
1 - 4
(0 - 3)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Chelsea (Ishking11)
2 - 4
(0 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Man City (RYUK)
3 - 4
(2 - 2)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Tottenham (hopkins)
2 - 1
(1 - 0)
Arsenal (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Werder Bremen (Ishking11)
2 - 0
(2 - 0)
Wolfsburg (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Hertha Berlin (BAPHOMET)
0 - 2
(0 - 1)
Wolfsburg (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Schalke (Ryuk)
1 - 2
(1 - 1)
Wolfsburg (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Real Madrid (Ryuk)
3 - 0
(1 - 0)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Valencia (Hopkins)
0 - 2
(0 - 1)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Barcelona (Ishking11)
1 - 3
(0 - 2)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Real Betis (Veep)
3 - 1
(1 - 1)
Atletico Madrid (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Brazil (Ryuk)
2 - 3
(0 - 2)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Colombia (Ishking11)
1 - 3
(0 - 1)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Argentina (hopkins)
2 - 1
(1 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
02.05.20
Chile (Veep)
4 - 0
(2 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Gent (Ryuk)
3 - 0
(1 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Celtic (Ishking11)
2 - 2
(2 - 2)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
CSKA Moscow (hopkins)
2 - 1
(2 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
AZ (Veep)
6 - 0
(3 - 0)
Dynamo Kiev (Den1Bravo)
La10
01.05.20
PSG (Ryuk)
1 - 1
(1 - 0)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Monaco (Ishking11)
3 - 2
(3 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Marseille (hopkins)
2 - 3
(2 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Montpellier (Veep)
2 - 3
(1 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Ajax (Ishking11)
3 - 4
(2 - 3)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Bayer Leverkusen (ScRate)
1 - 5
(0 - 1)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Atalanta (Hopkins)
0 - 2
(0 - 0)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Atletico Madrid (Tranquil)
2 - 1
(1 - 0)
Chelsea (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Hertha Berlin (Ishking11)
2 - 4
(1 - 3)
Mainz (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Werder Bremen (ScRate)
2 - 0
(2 - 0)
Mainz (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Wolfsburg (Tranquil)
4 - 2
(2 - 1)
Mainz (Den1Bravo)
La10
01.05.20
Schalke (Hopkins)
0 - 2
( - )
Mainz (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Leicester (hopkins)
2 - 2
(1 - 1)
Everton (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Watford (Baphomet)
0 - 3
(0 - 0)
Everton (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Bayer Leverkusen (Aphex)
3 - 3
(1 - 1)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Bayern Munich (Ishking11)
1 - 3
(1 - 1)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
30.04.20
B. Dortmund (Hopkins)
0 - 2
(0 - 0)
RB Leipzig (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Istanbul Basaksehir (Walker)
5 - 0
(4 - 0)
Gent ( Spursmax)
La10
30.04.20
Athletic Club (Tranquil)
4 - 0
(2 - 0)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Getafe (Hopkins)
2 - 2
(2 - 1)
Real Sociedad (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Germany (Ryuk)
2 - 3
(2 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Brazil (ScRate)
0 - 1
(0 - 0)
Argentina (Den1Bravo)
La10
30.04.20
France (Tranquil)
2 - 2
(0 - 2)
Argentina (Den1Bravo)
La10
30.04.20
Belgium (Hopkins)
1 - 2
(0 - 0)
Argentina (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Bayern Munich (hopkins)
3 - 1
(2 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Bayer Leverkusen (RedDevil)
2 - 2
(2 - 1)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Galatasaray (Ryuk)
0 - 1
(0 - 0)
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
La10
29.04.20
FC Salzburg (Baphomet)
3 - 1
(2 - 0)
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Shakhtar Donetsk (hopkins)
1 - 1
(1 - 0)
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
La10
29.04.20
Olympiakos (RedDevil)
3 - 1
(2 - 0)
Lokomotiv Moscow (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Valencia (Ryuk)
1 - 2
(0 - 2)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Barcelona (Tranquil)
1 - 1
(1 - 0)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Atletico Madrid (Jenko)
5 - 3
(4 - 1)
Sevilla (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Marseille (Tranquil)
1 - 2
(1 - 1)
PSG (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Lyon (Ryuk)
3 - 2
(1 - 1)
PSG (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Lille (Jenko)
3 - 0
(2 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
28.04.20
Tottenham (Ryuk)
0 - 2
(0 - 1)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Man Utd (Jenko)
1 - 0
(0 - 0)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Man City (Baphomet)
2 - 5
(1 - 2)
Liverpool (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Sampdoria (Jenko)
1 - 1
(0 - 1)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Torino (Baphomet)
1 - 0
(1 - 0)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Sassuolo (Ryuk)
2 - 2
(1 - 2)
Fiorentina (Den1Bravo)
La10
27.04.20
Uruguay (Veep)
3 - 3
(2 - 0)
England (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Spain (hopkins)
1 - 2
(1 - 1)
England (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Napoli (Hopkins)
2 - 4
(0 - 3)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Valencia (Baphomet)
1 - 5
(0 - 3)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Bayern (Tranquil)
2 - 4
(0 - 3)
Juventus (Den1Bravo)
La10
26.04.20
PSG (Hopkins)
1 - 2
(0 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Barcelona (RYUK)
2 - 3
(2 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Man City (Jenko)
3 - 2
(1 - 2)
Juventus (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Brazil (Tranquil)
1 - 0
(0 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Argentina (Ryuk)
1 - 3
(1 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Chile (Jenko)
3 - 1
(2 - 1)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
26.04.20
Colombia (Hopkins)
5 - 2
(3 - 0)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Chelsea (Baphomet)
4 - 1
(2 - 0)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Borussia Dortmund (Ryuk)
2 - 1
(0 - 1)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Liverpool (Fric) Eports
1 - 6
(0 - 4)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Tottenham (hopkins)
1 - 2
(1 - 0)
Real Madrid (Den1Bravo)
La10
25.04.20
AZ (Baphomet)
2 - 2
(1 - 1)
Celtic (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Feyenoord (Fric) Eports
6 - 1
(4 - 0)
Celtic (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Young Boys (hopkins)
2 - 2
(1 - 2)
Celtic (Den1Bravo)
La10
25.04.20
Basel (Ryuk)
1 - 5
(1 - 2)
Celtic (Den1Bravo)
La10
24.04.20
B. Monchengladbach (Ishking11)
0 - 1
(0 - 1)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
B. Leverkusen (Indra13_27)
1 - 5
(1 - 4)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
B. Dortmund (SpursMax)
3 - 0
(2 - 0)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
RB Leipzig (Fric)
2 - 5
(2 - 2)
Bayern Munich (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Inter Milan (Ishking11)
2 - 3
(1 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
AC Milan (Indra13_27)
3 - 4
(1 - 1)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Lazio (SpursMax)
1 - 3
(1 - 2)
Juventus (Den1Bravo)
La10
24.04.20
Napoli (Fric)
0 - 5
(0 - 2)
Juventus (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Argentina (Fric)
0 - 5
( - )
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Uruguay (Phantom)
0 - 0
( - )
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Brazil (Indra13_27)
3 - 2
(2 - 0)
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Colombia (Baphomet)
2 - 2
(2 - 2)
Chile (Den1Bravo)
La10
20.04.20
RB Leipzig (Indra13_27)
3 - 3
(1 - 0)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Bayer 04 (Fric)
1 - 4
(1 - 4)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
20.04.20
Bayern (PHANTOM)
0 - 2
(0 - 1)
Borussia Dortmund (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Bayer Leverkusen (Sambo)
1 - 2
(1 - 2)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Inter Milan (folen)
2 - 2
(1 - 1)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Sevilla (SpursMax)
3 - 2
(1 - 2)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Lazio (RedDevil)
1 - 2
(1 - 1)
Man United (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Tottenham (Sambo)
2 - 2
(0 - 0)
Man City (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Man Utd (folen)
2 - 0
(2 - 0)
Man City (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Liverpool (SpursMax)
1 - 3
( - )
Man City (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Atletico Madrid (Sambo)
2 - 3
(0 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Barcelona (folen)
2 - 2
(2 - 0)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Real Betis (RedDevil)
3 - 1
(2 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Real Madrid (SpursMax)
3 - 2
(2 - 1)
Valencia (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Spain (folen)
2 - 3
( - )
Uruguay (Den1Bravo)
La10
18.04.20
England (RedDevil)
4 - 2
( - )
Uruguay (Den1Bravo)
La10
18.04.20
Italy (Sambo)
2 - 2
(0 - 1)
Uruguay (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Brazil (Sambo)
2 - 2
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Colombia (Dimario91)
2 - 6
(1 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Chile (Baphomet)
1 - 1
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Uruguay (Hopkins)
0 - 3
(0 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Juventus (Sambo)
4 - 1
( - )
PSG (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Tottenham (Baphomet)
5 - 1
(4 - 0)
PSG (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Barcelona (Dimario91)
2 - 4
(2 - 1)
PSG (Den1Bravo)
La10
17.04.20
Bayern (Hopkins)
2 - 3
(2 - 2)
PSG (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Bayer Leverkusen (Indra13_27)
2 - 3
(1 - 2)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Ajax (Ryuk)
2 - 1
(2 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Valencia (Baphomet)
1 - 1
(1 - 0)
Atalanta (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Liverpool (Ryuk)
3 - 2
( - )
Man United (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Tottenham (Indra13_27)
0 - 1
(0 - 0)
Man United (Den1Bravo)
La10
16.04.20
Man City (Baphomet)
2 - 2
( - )
Man United (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Germany (Indra13_27)
2 - 1
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Belgium (Dimario91)
4 - 6
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Brazil (folen)
1 - 2
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Portugal (BAPHOMET)
1 - 0
( - )
France (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Getafe (Indra13_27)
2 - 2
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Real Betis (folen)
4 - 0
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Athletic Club (Dimario91)
2 - 2
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
15.04.20
Valladolid (BAPHOMET)
5 - 1
( - )
Villarreal (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Colombia (Indra13_27)
1 - 2
(0 - 1)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Chile (FOREST**)
1 - 3
(1 - 3)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Brazil (folen)
6 - 2
(2 - 2)
Argentina (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Man City (folen)
1 - 1
(0 - 1)
Tottenham (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Chelsea (Indra13_27)
1 - 5
(0 - 3)
Tottenham (Den1Bravo)
La10
14.04.20
Man Utd (FOREST**)
2 - 1
( - )
Tottenham (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Uruguay (folen)
0 - 0
(0 - 0)
England (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Italy (Ryuk)
1 - 0
(0 - 0)
England (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Spain (Baphomet)
2 - 1
(1 - 0)
England (Den1Bravo)
La10
13.04.20
PSG (folen)
3 - 2
(3 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Monaco (Ryuk)
2 - 2
(1 - 2)
Lyon (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Montpellier (Baphomet)
1 - 1
(1 - 0)
Lyon (Den1Bravo)
La10
13.04.20
Marseille (Dimario91)
3 - 1
(2 - 1)
Lyon (Den1Bravo)
La10
Победи
4
67%
Равенства
0
0%
Загуби
2
33%
Още [+]

Цялостна статистика

(Indra13_27)
Изиграни мачове: 843
(Den1Bravo)
Изиграни мачове: 927
Голове
(Отбелязани/Допуснати)
1598
1.9
2.05
1729
1880
2.03
1.79
1660
Под/Над
1.5
99
12%
88%
744
107
12%
88%
820
2.5
209
25%
75%
634
240
26%
74%
687
3.5
372
44%
56%
471
434
47%
53%
493

Мачове Гол-Гол (Да/Не)
589
70%
30%
254
630
68%
32%
297
Сухи мрежи (Да/Не)
139
16%
84%
704
174
19%
81%
753
Отбелязан гол (Да/Не)
679
81%
19%
164
772
83%
17%
155



Избрана среща

Домакин - Гост Форбет
Am1
Ширак
Арарат

04/06/2020 14:30
1

Топ трендове