Език English (United Kingdom) Deutsch (Deutschland) Español(España) italiano (Italia) français (France) Русский (Россия) ελληνικά (Ελλάδα) Български (България) Român (România) Polski (Polska)

    Футболът е математика

    Close[X]
     

    Други първенства

    league_logo

    Резултати Купа на африканските нации

    19.07.2019
    21:00 Сенегал
    0 - 1
    Алжѝр
    17.07.2019
    21:00 Тунис
    0 - 1
    Нигерия
    14.07.2019
    21:00 Алжѝр
    2 - 1
    Нигерия
    18:00 Сенегал
    0 - 0
    Тунис
    11.07.2019
    21:00 Мадагаскар
    0 - 3
    Тунис
    18:00 Кот д'Ивоар
    1 - 1
    Алжѝр
    10.07.2019
    21:00 Нигерия
    2 - 1
    ЮАР
    18:00 Сенегал
    1 - 0
    Бенин
    08.07.2019
    21:00 Гана
    1 - 2
    Тунис
    18:00 Мали
    0 - 1
    Кот д'Ивоар
    07.07.2019
    21:00 Алжѝр
    3 - 0
    Гвинея
    18:00 Мадагаскар
    2 - 2
    Република Конго
    06.07.2019
    21:00 Египет
    0 - 1
    ЮАР
    18:00 Нигерия
    3 - 2
    Камерун
    05.07.2019
    21:00 Уганда
    0 - 1
    Сенегал
    18:00 Мароко
    1 - 1
    Бенин
    02.07.2019
    21:00 Мавритания
    0 - 0
    Тунис
    21:00 Ангола
    0 - 1
    Мали
    18:00 Бенин
    0 - 0
    Камерун
    18:00 Гвинея-Бисау
    0 - 2
    Гана
    01.07.2019
    21:00 Танзания
    0 - 3
    Алжѝр
    21:00 Кения
    0 - 3
    Сенегал
    18:00 Намибия
    1 - 4
    Кот д'Ивоар
    18:00 ЮАР
    0 - 1
    Мароко
    30.06.2019
    21:00 Зимбабве
    0 - 4
    Република Конго
    21:00 Уганда
    0 - 2
    Египет
    18:00 Мадагаскар
    2 - 0
    Нигерия
    18:00 Бурунди
    0 - 2
    Гвинея
    29.06.2019
    22:00 Бенин
    0 - 0
    Гвинея-Бисау
    19:00 Камерун
    0 - 0
    Гана
    16:30 Мавритания
    0 - 0
    Ангола
    28.06.2019
    22:00 ЮАР
    1 - 0
    Намибия
    19:00 Мароко
    1 - 0
    Кот д'Ивоар
    16:30 Тунис
    1 - 1
    Мали
    27.06.2019
    22:00 Кения
    3 - 2
    Танзания
    19:00 Сенегал
    0 - 1
    Алжѝр
    16:30 Мадагаскар
    1 - 0
    Бурунди
    26.06.2019
    22:00 Египет
    2 - 0
    Република Конго
    19:00 Уганда
    1 - 1
    Зимбабве
    16:30 Нигерия
    1 - 0
    Гвинея
    25.06.2019
    22:00 Гана
    2 - 2
    Бенин
    19:00 Камерун
    2 - 0
    Гвинея-Бисау
    24.06.2019
    22:00 Мали
    4 - 1
    Мавритания
    19:00 Тунис
    1 - 1
    Ангола
    16:30 Кот д'Ивоар
    1 - 0
    ЮАР
    23.06.2019
    22:00 Алжѝр
    2 - 0
    Кения
    19:00 Сенегал
    2 - 0
    Танзания
    16:30 Мароко
    1 - 0
    Намибия
    22.06.2019
    22:00 Гвинея
    2 - 2
    Мадагаскар
    19:00 Нигерия
    1 - 0
    Бурунди
    16:30 Република Конго
    0 - 2
    Уганда
    21.06.2019
    22:00 Египет
    1 - 0
    Зимбабве

    Топ трендове

    Голмайстори

    Футболист Голове Дузпа Автогол Картони Картони Отбор
    1.O. Ighalo 5 1 - - - Нигерия
    2.C. Bakambu 3 1 - - - Република Конго
    3.R. Mahrez 3 - - - - Алжѝр
    4.S. Mane 3 1 - 2 - Сенегал
    5.A. Ounas 3 - - - - Алжѝр
    6.Andria 2 - - - - Мадагаскар
    7.J. Ayew 2 - - - - Гана
    8.S. Bahoken 2 - - - - Камерун
    9.Y. Belaili 2 - - 1 - Алжѝр
    10.B. Bounedjah 2 1 - 1 - Алжѝр
    11.A. Elmohamady 2 - - 1 - Египет
    12.Y. En Nesyri 2 - - - - Мароко
    13.J. Kodjia 2 - - - - Кот д'Ивоар
    14.Y. Msakni 2 1 - 2 - Тунис
    15.E. Okwi 2 - - 1 - Уганда


    Избрана среща

    Домакин - Гост Форбет
    CdF
    Анже
    Рен

    28/01/2020 20:30
    2

    Group A
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Египет 9 3 3 0 0 5 0 5
    2. Уганда 4 3 1 1 1 3 3 0
    3. Република Конго 3 3 1 0 2 4 4 0
    4. Зимбабве 1 3 0 1 2 1 6 -5
    Group B
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Мадагаскар 7 3 2 1 0 5 2 3
    2. Нигерия 6 3 2 0 1 2 2 0
    3. Гвинея 4 3 1 1 1 4 3 1
    4. Бурунди 0 3 0 0 3 0 4 -4
    Group C
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Алжѝр 9 3 3 0 0 6 0 6
    2. Сенегал 6 3 2 0 1 5 1 4
    3. Кения 3 3 1 0 2 3 7 -4
    4. Танзания 0 3 0 0 3 2 8 -6
    Group D
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Мароко 9 3 3 0 0 3 0 3
    2. Кот д'Ивоар 6 3 2 0 1 5 2 3
    3. ЮАР 3 3 1 0 2 1 2 -1
    4. Намибия 0 3 0 0 3 1 6 -5
    Group E
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Мали 7 3 2 1 0 6 2 4
    2. Тунис 3 3 0 3 0 2 2 0
    3. Ангола 2 3 0 2 1 1 2 -1
    4. Мавритания 2 3 0 2 1 1 4 -3
    Group F
    КЛАСИРАНЕ PTS GP W D L GF GA +/-
    1. Гана 5 3 1 2 0 4 2 2
    2. Камерун 5 3 1 2 0 2 0 2
    3. Бенин 3 3 0 3 0 2 2 0
    4. Гвинея-Бисау 1 3 0 1 2 0 4 -4