Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
7
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
1046
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na żywo
162
Prognozy na jutro
939
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy na weekend
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Wszystkie prognozy
1928
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
Top Prognozy
Wartości
255
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
30
Top Europejski
54
Europejski
453
Amerykański
188
Afrykanin
84
Azjatycki
86
Australijski
17
Międzynarodowy
Puchary krajowe
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
9
LaLiga
8
Bundesliga
8
Serie A
9
Ligue 1
7
Eredivisie
9
Liga Portugal
8
Brasileiro Série A
7
Szkocka Premiership
5
Saudyjska Pro Liga
3
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
Albanian Cup
1
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
6
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
3
Copa Constitucio
Anglia
>
Premier League
9
Championship
2
League one
League two
1
National League
National League N.
National League S.
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
1
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
9
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
3
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
11
Nacional B
18
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
16
Copa Argentina
1
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
2
Armenian Cup
1
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
3
Australia
>
A-League
1
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
1
Npl Queensland
3
Npl Tasmania
Northern Nsw
2
Npl Victoria
1
Npl Act 1
1
FFA Cup
W League
Austria
>
Bundesliga
6
Erste Division
2
Regionalliga East
1
Regionalliga Central
4
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
4
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
6
Landesliga Wien
5
Landesliga Burgenland
3
Landesliga Niederösterreich
7
Landesliga Oberösterreich
2
Landesliga Steiermark
1
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
3
First Division
5
Azerbaijan Cup
Bahrajn
>
Premier League
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
2
Belgia
>
Jupiler Pro League
7
2e-Klasse
1
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
8
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
4
Super League Women
2
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
4
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
7
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
5
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
8
Brazylia
>
Brasileiro Série A
7
Serie B
6
Serie C
7
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
5
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
2
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
8
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
16
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
1
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
6
Second Leaguе
9
Third League - South-East
9
Third League - South-West
8
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
2
League one
5
League two
4
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
4
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
5
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
6
Druha Liga
8
CFL
7
MSFL
6
Pohar CMFS
Division A
3
Division B
2
Division C
7
Division D
7
Division E
9
Division F
8
DR Congo
>
Super League
6
Dania
>
Super League
5
1. Division
2
2. Division
1
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
2
Dżibuti
>
Division 1
4
Egipt
>
Premier
2
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
7
Serie B
5
Estonia
>
Meistriliiga
4
Esiliiga
4
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
3
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
3
Finlandia
>
Veikkausliiga
4
Ykkosliiga
5
Kakkonen
15
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
7
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
2
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
11
Gibraltar
>
National League
2
Grecja
>
Super League
5
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
1
Pirveli Liga
3
Georgian Cup
14
Gwatemala
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Gwinea
>
Ligue 1
4
Haiti
>
Championnat National
Hiszpania
>
LaLiga
8
Segunda Division
9
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
12
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
7
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
8
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
8
Tercera Division G12
8
Tercera Division G13
6
Tercera Division G14
8
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
8
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
5
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
2
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
1
Indie
>
I-League
Super League
Indonezja
>
Liga 1
2
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
1
Hazfi Cup
Iraq
>
Premier League
9
Irlandia
>
Premier League
7
First Division
1
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Islandia
>
Premier League
5
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
8
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
Izrael
>
Premier League
5
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
1
J2-League
8
J3-League
10
Football League
6
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
Katar
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
5
First Division
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
3
Super League
6
Kolumbia
>
Primera A
4
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
Kongo
>
Premier League
5
Korea Południowa
>
K-League 1
3
K-League 2
3
National League
5
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
5
Kosovar Cup
1
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
8
Liban
>
Premier League
1
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
4
1 Lyga
3
Lithuanian Cup
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
4
Malawi
>
Super League
4
Malezja
>
Super League
2
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
7
Malta
>
Premier League
First Division
FA Trophy
1
Maroko
>
Botola 1
Botola 2
8
Coupe du Trone
2
Mauritania
>
Ligue 1
6
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
4
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
5
Liga Premier Serie B
1
Mongolia
>
Premier League
2
Mołdawia
>
Divizia Nationala
2
Moldovan Cup
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
Tweede Divisie
3
Derde Divisie
12
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
8
2. Bundesliga
4
3. Liga
4
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
7
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
5
Oberliga NOFV Sud
2
Oberliga Schleswig Holstein
4
Oberliga Hamburg
5
Oberliga Bremen
1
Oberliga Niedersachsen
7
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
5
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
7
Oberliga Bayern Nord
1
Oberliga Bayern Süd
2
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
7
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
6
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
6
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
3
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
10
Nikaragua
>
Primera Division
Liga Primera U20
1
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
10
NM Cupen
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
3
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
2
Paragwaj
>
Primera Division
4
Division Intermedia
6
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
8
Segunda División
1
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
6
1. Liga
6
2. Liga
7
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
8
Segunda Liga
7
Liga 3
4
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
6
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
6
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
1
Fnl 2 - Division A Silver
PFL - West
7
PFL - Center
7
PFL - Ural
2
PFL - East
PFL - południe
8
Kubok
2
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
7
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
5
Salwador
>
Primera Division
4
San Marino
>
Campionato
1
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
7
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Sierra Leone
>
Premier League
8
Singapur
>
S-League
1
S-Cup
Somalia
>
Championship
6
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
10
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
5
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
1
Szkocja
>
Szkocka Premiership
5
Championship
2
League One
2
League Two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
4
Challenge League
2
Swiss Cup
Szwecja
>
Allsvenskan
6
Superettan
4
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
1
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
1
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
4
2. Liga
7
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
5
Tajlandia
>
Premier League
4
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
1
Togo
>
Championnat National
8
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
2
Tunezja
>
Ligue 1
4
Tunisia Cup
Ligue 2
7
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
Turkish Cup
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
4
UAE
>
Football League
8
Division 1
3
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
2
Ukraina
>
Premier League
6
Persha Liga
2
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
3
Urugwaj
>
Primera Division
6
Segunda Division
4
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Wenezuela
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Wietnam
>
V.League 1
7
V.League 2
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Węgry
>
NB I
5
NB II
9
Magyar Kupa
Włochy
>
Serie A
9
Serie B
Serie C
11
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
31
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
5
Primavera 2
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
9
Zimbabwe
>
Premier League
5
Łotwa
>
Virsliga
2
1. Liga
5
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
4
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Portugalia Segunda Liga
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Kartek
09.03.2024
16:30
SL Benfica B
0 - 1
CD Santa Clara
15:00
Nacional Madeira
1 - 1
Académico Viseu
12:00
CD Mafra
0 - 1
FC Penafiel
08.03.2024
21:45
Uniao Leiria
1 - 0
UD Oliveirense
05.03.2024
19:00
Marítimo
1 - 1
Belenenses
04.03.2024
21:15
Vilaverdense FC
0 - 1
Pacos de Ferreira
19:00
Académico Viseu
1 - 1
CD Santa Clara
03.03.2024
16:30
Leixões SC
1 - 1
CD Tondela
15:00
FC Penafiel
0 - 1
AVS
13:45
União Torreense
0 - 1
FC Porto B
12:00
UD Oliveirense
0 - 1
Nacional Madeira
02.03.2024
15:00
CD Feirense
1 - 2
SL Benfica B
12:00
Uniao Leiria
2 - 3
CD Mafra
28.02.2024
21:15
Leixões SC
1 - 1
Nacional Madeira
27.02.2024
21:15
AVS
2 - 0
Académico Viseu
26.02.2024
19:00
Pacos de Ferreira
1 - 0
CD Feirense
25.02.2024
15:00
Belenenses
0 - 2
União Torreense
12:00
CD Mafra
0 - 0
Marítimo
24.02.2024
19:00
SL Benfica B
2 - 0
Vilaverdense FC
16:30
FC Porto B
0 - 2
Leixões SC
16:30
Nacional Madeira
3 - 2
FC Penafiel
15:00
CD Santa Clara
3 - 0
UD Oliveirense
12:00
CD Tondela
1 - 1
Uniao Leiria
21.02.2024
19:00
CD Feirense
0 - 3
Académico Viseu
19.02.2024
19:00
Vilaverdense FC
2 - 3
AVS
18.02.2024
16:30
CD Feirense
2 - 1
Nacional Madeira
15:00
FC Penafiel
1 - 2
CD Santa Clara
12:00
Académico Viseu
2 - 2
UD Oliveirense
17.02.2024
19:00
Uniao Leiria
4 - 2
Belenenses
16:30
Marítimo
1 - 0
FC Porto B
15:00
União Torreense
3 - 1
SL Benfica B
12:00
CD Mafra
1 - 3
CD Tondela
16.02.2024
19:00
Leixões SC
1 - 1
Pacos de Ferreira
12.02.2024
19:00
CD Santa Clara
2 - 1
CD Feirense
11.02.2024
16:30
Belenenses
0 - 0
CD Tondela
16:30
FC Porto B
1 - 1
CD Mafra
15:00
Pacos de Ferreira
1 - 2
Marítimo
12:00
AVS
2 - 1
Uniao Leiria
10.02.2024
16:30
SL Benfica B
1 - 1
Leixões SC
15:00
Nacional Madeira
3 - 2
Vilaverdense FC
12:00
Académico Viseu
1 - 0
FC Penafiel
09.02.2024
19:00
UD Oliveirense
1 - 2
União Torreense
05.02.2024
19:00
CD Tondela
1 - 1
Pacos de Ferreira
04.02.2024
15:00
Marítimo
3 - 1
SL Benfica B
03.02.2024
16:30
FC Penafiel
1 - 1
UD Oliveirense
15:00
União Torreense
2 - 1
AVS
12:00
Uniao Leiria
1 - 1
FC Porto B
02.02.2024
21:45
CD Mafra
1 - 1
Belenenses
19:45
Vilaverdense FC
1 - 1
CD Santa Clara
30.01.2024
21:15
Académico Viseu
1 - 1
CD Tondela
29.01.2024
19:00
FC Penafiel
2 - 1
CD Feirense
17:00
SL Benfica B
0 - 1
Uniao Leiria
28.01.2024
19:00
UD Oliveirense
0 - 1
Vilaverdense FC
16:30
FC Porto B
3 - 0
Belenenses
16:30
Nacional Madeira
2 - 1
União Torreense
15:00
CD Santa Clara
2 - 0
Leixões SC
13:45
Pacos de Ferreira
0 - 1
CD Mafra
12:00
AVS
3 - 2
Marítimo
21.01.2024
19:00
Marítimo
3 - 1
Nacional Madeira
16:30
União Torreense
1 - 2
CD Santa Clara
15:00
Leixões SC
0 - 1
FC Penafiel
12:00
CD Tondela
0 - 0
FC Porto B
20.01.2024
16:30
CD Feirense
0 - 0
UD Oliveirense
15:00
Belenenses
1 - 3
AVS
12:00
CD Mafra
1 - 2
SL Benfica B
19.01.2024
19:00
Vilaverdense FC
0 - 2
Académico Viseu
15.01.2024
21:45
União Torreense
1 - 0
FC Penafiel
19:45
CD Mafra
0 - 0
Nacional Madeira
14.01.2024
19:00
Uniao Leiria
0 - 1
CD Santa Clara
16:30
FC Porto B
0 - 3
SL Benfica B
Wyróżnione mecz
EPL
Newcastle United
Brighton
11/05/2024 16:00
1
Segunda Liga Regular Season
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
CD Santa Clara
67
32
19
10
3
25
2
Nacional Madeira
65
32
19
8
5
28
3
AVS
63
32
20
3
9
17
4
Marítimo
60
32
17
9
6
22
5
União Torreense
47
33
13
8
12
3
6
Pacos de Ferreira
46
32
12
10
10
4
7
CD Tondela
46
32
11
13
8
3
8
CD Mafra
44
32
11
11
10
2
9
FC Porto B
44
32
12
8
12
5
10
Académico Viseu
42
32
9
15
8
1
11
SL Benfica B
42
33
11
9
13
-3
12
Uniao Leiria
39
32
10
9
13
3
13
FC Penafiel
38
32
11
5
16
-7
14
UD Oliveirense
34
32
8
10
14
-14
15
Leixões SC
33
32
6
15
11
-11
16
CD Feirense
30
33
8
6
19
-18
17
Belenenses
26
33
6
8
19
-30
18
Vilaverdense FC
23
32
7
3
22
-30
Porada dnia
Es1
Athletic Bilbao
Osasuna
11/05/2024 21:00
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program