Start
Piłka nożna
Koszykówka
Hokej
Futbol amerykański
Baseball
Rugby
Siatkówka
Piłka ręczna
Esoccer
X
USTAWIENIA
Strefa czasowa
DOMYśLNY
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
ODDS
Dziesiętny
Ułamkowa
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Jeszcze
Prognozy
Wyniki na żywo
Kontuzjowani piłkarze
Porównanie danych drużyna
Co to jest forebet
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
10
Torneos De Verano
Moje ligi
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
Piłka nożna
Prognozy na dziś
305
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na żywo
14
Prognozy na jutro
138
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy na weekend
1739
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Prognozy z dnia wczorajszego
>
Prognozy 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Wszystkie prognozy
2712
>
Prognosen 1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/wynik końcowy
Prognozy Gol-Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
Top Prognozy
Wartości
73
Ulubione
Listy
>
Brytyjski
123
Top Europejski
52
Europejski
684
Amerykański
193
Afrykanin
87
Azjatycki
136
Australijski
45
Międzynarodowy
Puchary krajowe
1
Popularne mistrzostwa
Liga Mistrzów
Liga Europy
UEFA Europa Conference League
Premier League
5
LaLiga
10
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
3
Eredivisie
9
Liga Portugal
9
Brasileiro Série A
10
Szkocka Premiership
6
Saudyjska Pro Liga
9
Mistrzostwa
Albania
>
Super League
5
League 1
1
Albanian Cup
2
Super Cup
Algieria
>
Ligue 1
7
Ligue 2
16
Algeria Cup
1
Super Cup
U21 League
4
Andora
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
2
Anglia
>
Premier League
5
Championship
2
League one
12
League two
12
National League
1
National League N.
1
National League S.
1
FA cup
Capital One Cup
Bostik League
11
Premier League 2
9
Southern League
22
Northern Premier
10
Women SL
6
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Angola
>
Girabola
6
Arabia Saudyjska
>
Saudyjska Pro Liga
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Argentyna
>
Primera Division
Nacional B
19
Primera B
1
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
2
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
10
Torneos De Verano
Armenia
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Aruba
>
Division di Honor
Australia
>
A-League
6
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
2
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
2
Austria
>
Bundesliga
3
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Azerbejdżan
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
2
Bahrajn
>
Premier League
6
Second Division
6
King's Cup
Bahrain Cup
Bangladesz
>
Premier League
5
Federation Cup
Barbados
>
Premier League
Belgia
>
Jupiler Pro League
4
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
9
Second Amateur Division - ACFF
9
Second Amateur Division - VFV A
9
Second Amateur Division - VFV B
9
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
5
1st National Women
1
Belgian Cup Women
Pro League U21
7
Belize
>
Premier League
1
Benin
>
League 1
18
Bermuda
>
Premier Division
Białoruś
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Białoruś Reserves
Puchar Białorusi
Women Premier League
1
Second League
Super Cup
Women's Cup
Boliwia
>
Liga de Fútbol Prof
2
Nacional B
Botswana
>
Premier League
Bośnia
>
Premier league
3
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Brazylia
>
Brasileiro Série A
10
Serie B
Serie C
1
Serie D
31
Acreano
3
Alagoano
Amapaense
1
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
8
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
1
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
3
Roraimense
1
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Supercopa
Copa Paulista
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Burkina Faso
>
Premier League
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Bułgaria
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Chile
>
Primera Division
8
Primera B
7
Copa Chile
Super Cup
Chiny
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
Super Cup
Super League Women
6
Chorwacja
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Cuba
>
National Championship
Curaçao
>
Promé Divishon
Cypr
>
1. Division
5
2. Division
8
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Czarnogóra
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Czechy
>
Synot liga
8
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
1
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
DR Congo
>
Super League
2
Dania
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Dżibuti
>
Division 1
5
Egipt
>
Premier
2
Second League
5
Egypt Cup
Super Cup
Ekwador
>
Serie A
8
Serie B
3
Estonia
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ethiopia
>
Premier League
8
Fidżi
>
National Football League
5
Filipiny
>
Football League
7
Finlandia
>
Veikkausliiga
7
Ykkosliiga
5
Kakkonen
6
Suomen Cup
Francja
>
Ligue 1
3
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
6
Gabon
>
Championnat National D1
Gambia
>
GFA League
Ghana
>
Premier League
8
Gibraltar
>
National League
1
Grecja
>
Super League
3
Super League 2
Football League
Greek Cup
Gruzja
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Gwatemala
>
Liga Nacional
4
Primera Division
Gwinea
>
Ligue 1
1
Haiti
>
Championnat National
1
Hiszpania
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
9
Segunda B2
9
Segunda B3
9
Segunda B4
9
Segunda B5
9
Copa del Rey
2a B Promocion
Super Copa
Tercera Division G1
9
Tercera Division G2
9
Tercera Division G3
9
Tercera Division G4
9
Tercera Division G5
9
Tercera Division G6
9
Tercera Division G7
9
Tercera Division G8
9
Tercera Division G9
9
Tercera Division G10
9
Tercera Division G11
9
Tercera Division G12
10
Tercera Division G13
9
Tercera Division G14
9
Tercera Division G15
9
Tercera Division G16
9
Tercera Division G17
9
Tercera Division G18
9
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
1
Copa de la Reina
Honduras
>
Liga Nacional
4
Hong Kong
>
Premier League
6
Second Division
6
FA Cup
Indie
>
I-League
Super League
1
Indonezja
>
Liga 1
9
Liga 2
Iran
>
IPL
8
League 1
9
Hazfi Cup
8
Iraq
>
Premier League
9
Irlandia
>
Premier League
6
First Division
5
FAI Cup
Irlandia Północna
>
Premiership
6
Championship
Irish Cup
Premiership Women
Islandia
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
Icelandic Cup
15
League Cup
Ivory Coast
>
Ligue 1
1
Izrael
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
1
Toto Cup Al
Super Cup
Jamajka
>
Premier League
2
Japonia
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
9
Emperor Cup
Super Cup
Jordan
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Kambodża
>
C-League
2
Kamerun
>
Elite One
2
Elite Two
Kanada
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
1
Katar
>
Stars League
6
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Kazachstan
>
Premier League
6
First Division
7
Super Cup
Kazakhstan Cup
Kenia
>
Premier League
9
Super League
2
Kolumbia
>
Primera A
10
Primera B
8
Super Cup
Copa Colombia
7
Kongo
>
Premier League
7
Korea Południowa
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Kosowo
>
Superleague
Kosovar Cup
2
Kostaryka
>
Primera División
6
Liga de Ascenso
Kuwait
>
Premier League
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
2
Super Cup
Kyrgyzstan
>
Premier League
Lesotho
>
Premier League
Liban
>
Premier League
3
Libia
>
Premier League
Litwa
>
A Lyga
3
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
2
Super Cup
Luksemburg
>
National Division
8
Macedonia Północna
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Makau
>
Elite League
5
Malawi
>
Super League
8
Malezja
>
Super League
Premier League
Malaysia Cup
Mali
>
Première Division
Malta
>
Premier League
7
First Division
8
FA Trophy
Maroko
>
Botola 1
7
Botola 2
Coupe du Trone
Mauritania
>
Ligue 1
7
Mauritius
>
Mauritian League
5
Meksyk
>
Primera Division
9
Liga de Ascenso
4
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
3
Mongolia
>
Premier League
5
Mołdawia
>
Divizia Nationala
5
Moldovan Cup
2
Myanmar
>
National League
Nepal
>
A-Division League
Niderlandy
>
Eredivisie
9
Eerste Divisie
10
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
2
Puchar KNVB
Super Cup
Eredivisie Women
6
KNVB Beker Women
Niemcy
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
1
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
2
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
1
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
9
Oberliga Schleswig Holstein
2
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
1
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
10
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
21
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Nigeria
>
Premier League
11
Nikaragua
>
Primera Division
5
Liga Primera U20
Norwegia
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
31
Nowa Zelandia
>
Premiership
Regional Leagues
17
Oman
>
Professional League
Sultan Cup
Palestine
>
Premier League
Panama
>
Football League
6
Paragwaj
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Peru
>
Primera División
9
Segunda División
2
Copa Bicentenario
Copa Peru
Polska
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
6
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Portugalia
>
Liga Portugal
9
Segunda Liga
1
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
RPA
>
Premier League
7
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Republika Dominikańska
>
LDF
4
Rosja
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
1
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - południe
2
Kubok
Super Cup
Rumunia
>
Liga 1
6
Liga 2
3
Romanian Cup
Super Cup
Rwanda
>
Premier League
8
Salwador
>
Primera Division
6
San Marino
>
Campionato
2
Coppa Titano
Senegal
>
Ligue 1
Serbia
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
2
Sierra Leone
>
Premier League
3
Singapur
>
S-League
S-Cup
Somalia
>
Championship
5
Stany Zjednoczone
>
MLS
14
NASL
USL Championship
12
US Open Cup
Sudan
>
Premier League
Surinam
>
Hoofdklasse
Syria
>
Premier League
Syrian Cup
Szkocja
>
Szkocka Premiership
6
Championship
5
League One
5
League Two
5
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Szwajcaria
>
Super League
6
Challenge League
1
Swiss Cup
2
Szwecja
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Słowacja
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Słowenia
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Tajlandia
>
Premier League
8
Thai League 2
9
Thai League 3
2
FA Cup
League Cup
3
Tanzania
>
Ligi Kuu Bara
Togo
>
Championnat National
Trynidad i Tobago
>
TT Pro League
5
Tunezja
>
Ligue 1
3
Tunisia Cup
Ligue 2
Turcja
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
9
TFF 2. Lig
18
TFF 3. Lig
21
Turkish Cup
1
Super Cup
Turkmenistan
>
Yokary Liga
3
UAE
>
Football League
7
Division 1
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
Uganda
>
Premier League
6
Ukraina
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
1
Urugwaj
>
Primera Division
1
Segunda Division
Super Cup
Uzbekistan
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Walia
>
Premier
Division 1
3
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
1
Wenezuela
>
Primera Division
Segunda Division
Wietnam
>
V.League 1
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
4
Super Cup
Wyspy Owcze
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
7
Węgry
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
1
Włochy
>
Serie A
10
Serie B
10
Serie C
30
Coppa Italia
1
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
10
Serie D Group B
10
Serie D Group C
10
Serie D Group D
8
Serie D Group E
9
Serie D Group F
9
Serie D Group G
9
Serie D Group H
9
Serie D Group I
8
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
16
Primavera 3
5
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
Zambia
>
Premier League
1
Zimbabwe
>
Premier League
9
Łotwa
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Międzynarodowy
Afryka
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
2
CAF Confederations Cup
2
African Nations Championship
COSAFA Cup
Azja
>
AFC Cup
1
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Australia i Oceania
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Europa
>
Liga Mistrzów
Liga Europy
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
2
Ameryka Północna i Centralna
>
CONCACAF Champions League
1
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Ameryka Południowa
>
Copa Libertadores
10
Copa Sudamericana
11
Copa America
Recopa Sudamericana
Świat
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Mistrzostwa Świata kobiet
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Wyniki Argentyna Nacional B
Prognozy
Klasyfikacja
Forma
Wyniki
Program
Statystyka
2024/2025
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
1X2
Poniżej/Powyżej 2.5
Pierwsza połowa
Pierwsza połowa/Wynik końcowy
Gol/Gol
Podwójna szansa
Strzelcy
Handicap azjatycki
Rzut rożny
24.04.2024
00:00
Ferro Carril Oeste
3 - 0
Alvarado Mar del Plata
23.04.2024
02:10
Quilmes AC
2 - 2
Patronato Paraná
22.04.2024
20:00
Almirante Brown
1 - 2
Brown de Adrogué
20:00
Deportivo Maipú
1 - 1
CA Güemes
01:00
Estudiantes Río Cuarto
2 - 0
Deportivo Morón
21.04.2024
23:30
Atletico Rafaela
1 - 2
San Telmo
21:00
Gimnasia y Tiro
0 - 0
Gimnasia Jujuy
21:00
CA Aldosivi
0 - 0
Nueva Chicago
20:30
Chacarita Juniors
2 - 1
Agropecuario
18:00
CA San Miguel
2 - 0
Racing de Cordoba
18:00
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Martin San Juan
18:00
Deportivo Madryn
1 - 0
Chaco For Ever
16:30
Mitre SdE
0 - 1
Gimnasia Mendoza
01:00
Talleres (RdE)
1 - 0
Tristán Suárez
00:05
Colon Santa Fe
0 - 0
Temperley
20.04.2024
20:30
Defensores Unidos
3 - 2
Defensores de Belgrano
20:00
Estudiantes BsAs
1 - 1
All Boys
18:35
CA Atlanta
3 - 0
Club Almagro
01:10
San Martín Tucumán
0 - 0
Guillermo Brown
17.04.2024
21:40
Almirante Brown
0 - 3
Estudiantes Río Cuarto
15.04.2024
02:00
Defensores de Belgrano
2 - 3
Deportivo Madryn
14.04.2024
23:50
San Martin San Juan
0 - 0
San Martín Tucumán
23:00
CA Güemes
1 - 1
Gimnasia Jujuy
21:00
Gimnasia y Tiro
1 - 0
Mitre SdE
21:00
Racing de Cordoba
1 - 1
Ferro Carril Oeste
20:30
Guillermo Brown
0 - 3
Chacarita Juniors
20:00
Arsenal Sarandi
0 - 0
San Telmo
19:30
Tristán Suárez
1 - 3
Quilmes AC
02:10
Deportivo Morón
0 - 2
Colon Santa Fe
00:10
All Boys
1 - 0
Talleres (RdE)
00:00
Alvarado Mar del Plata
0 - 1
Deportivo Maipú
13.04.2024
22:05
Agropecuario
0 - 0
Estudiantes BsAs
22:00
Chaco For Ever
2 - 0
Atletico Rafaela
21:00
Gimnasia Mendoza
2 - 3
CA Aldosivi
20:30
Club Almagro
1 - 1
Defensores Unidos
20:05
Temperley
1 - 1
Almirante Brown
20:00
Brown de Adrogué
2 - 3
CA Atlanta
12.04.2024
23:00
Nueva Chicago
0 - 1
Estudiantes Río Cuarto
09.04.2024
02:10
CA Atlanta
0 - 2
Temperley
07.04.2024
23:10
Atletico Rafaela
0 - 1
Defensores de Belgrano
23:00
Estudiantes Río Cuarto
1 - 1
Gimnasia Mendoza
22:00
Mitre SdE
2 - 0
CA Güemes
22:00
CA Aldosivi
2 - 2
Gimnasia y Tiro
22:00
Deportivo Maipú
1 - 0
Racing de Cordoba
21:05
Quilmes AC
1 - 0
All Boys
21:00
Deportivo Madryn
2 - 0
Club Almagro
21:00
Gimnasia Jujuy
1 - 0
Alvarado Mar del Plata
20:30
Talleres (RdE)
1 - 5
Agropecuario
20:30
Estudiantes BsAs
2 - 1
Guillermo Brown
19:00
CA San Miguel
3 - 2
Tristán Suárez
02:10
San Martín Tucumán
3 - 0
Arsenal Sarandi
00:00
Ferro Carril Oeste
1 - 1
Patronato Paraná
06.04.2024
20:30
Defensores Unidos
1 - 1
Brown de Adrogué
20:30
San Telmo
2 - 0
Chaco For Ever
19:30
Almirante Brown
1 - 1
Deportivo Morón
19:10
Chacarita Juniors
1 - 1
San Martin San Juan
02:10
Colon Santa Fe
2 - 1
Nueva Chicago
02.04.2024
02:10
San Martín Tucumán
1 - 0
Chaco For Ever
01.04.2024
21:00
Mitre SdE
0 - 1
CA Aldosivi
20:30
Defensores de Belgrano
0 - 1
San Telmo
01:00
Deportivo Morón
3 - 0
CA Atlanta
00:00
Brown de Adrogué
0 - 1
Deportivo Madryn
00:00
San Martin San Juan
0 - 0
Estudiantes BsAs
31.03.2024
22:45
All Boys
0 - 0
CA San Miguel
22:00
Patronato Paraná
1 - 2
Deportivo Maipú
21:30
Racing de Cordoba
1 - 0
Gimnasia Jujuy
21:00
Alvarado Mar del Plata
0 - 0
CA Güemes
21:00
Gimnasia y Tiro
1 - 1
Estudiantes Río Cuarto
20:30
Nueva Chicago
1 - 0
Almirante Brown
30.03.2024
20:00
Club Almagro
1 - 0
Atletico Rafaela
Wyróżnione mecz
Be1
Club Brugge
Racing Genk
24/04/2024 20:30
2
Nacional B Zona A
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Quilmes AC
26
12
7
5
0
11
2
San Martín Tucumán
21
12
6
3
3
8
3
Chacarita Juniors
18
12
5
3
4
2
4
All Boys
18
12
4
6
2
2
5
San Martin San Juan
18
12
4
6
2
1
6
Estudiantes BsAs
18
12
4
6
2
1
7
Agropecuario
17
12
4
5
3
5
8
Arsenal Sarandi
17
12
4
5
3
1
9
CA San Miguel
16
11
3
7
1
3
10
Ferro Carril Oeste
14
12
3
5
4
0
11
Gimnasia Jujuy
14
11
4
2
5
-1
12
Deportivo Maipú
14
12
4
2
6
-6
13
Racing de Cordoba
13
11
3
4
4
-2
14
Talleres (RdE)
13
12
3
4
5
-5
15
Alvarado Mar del Plata
12
11
3
3
5
-4
16
CA Güemes
11
11
1
8
2
-1
17
Patronato Paraná
11
10
2
5
3
-2
18
Guillermo Brown
11
12
2
5
5
-5
19
Tristán Suárez
7
11
1
4
6
-6
Nacional B Zona B
Klasyfikacja
PKT
M
Z
R
P
+/-
1
Colon Santa Fe
25
12
7
4
1
9
2
San Telmo
24
11
7
3
1
11
3
CA Aldosivi
21
12
5
6
1
6
4
Gimnasia y Tiro
19
12
4
7
1
4
5
Nueva Chicago
18
12
5
3
4
5
6
Defensores de Belgrano
17
11
5
2
4
4
7
Estudiantes Río Cuarto
17
12
4
5
3
4
8
Temperley
16
11
3
7
1
3
9
Defensores Unidos
16
12
4
4
4
0
10
Gimnasia Mendoza
16
12
4
4
4
-2
11
CA Atlanta
16
12
4
4
4
-2
12
Deportivo Madryn
15
12
4
3
5
-1
13
Mitre SdE
14
12
3
5
4
-1
14
Deportivo Morón
14
12
4
2
6
-3
15
Chaco For Ever
12
11
3
3
5
-1
16
Club Almagro
10
11
2
4
5
-10
17
Atletico Rafaela
9
12
2
3
7
-5
18
Almirante Brown
8
12
1
5
6
-6
19
Brown de Adrogué
8
11
1
5
5
-10
Porada dnia
CLA
Ind del Valle
Palmeiras
25/04/2024 02:30
1
Wpisz minimum 3 znaki
Pokaż wszystkie wyniki dla
Drużyna
Mistrzostwo
Mecz
Program