Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
1
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
13
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
272
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
4
Προβλέψεις για αύριο
182
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1107
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
2001
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
106
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
20
Τοπ Ευρώπη
53
Ευρώπη
533
Αμερική
194
Αφρική
62
Ασία
117
Αυστραλία
45
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
1
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
2
LaLiga
7
Bundesliga
9
Serie A
10
Ligue 1
11
Ερεντιβίζιε
12
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
5
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
8
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
8
Iraq
>
Premier League
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
2
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
Mauritania
>
Ligue 1
1
Mongolia
>
Premier League
4
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
2
Togo
>
Championnat National
Αίγυπτος
>
Premier
5
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
2
Championship
2
League one
1
League two
1
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
7
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
1
Αγκόλα
>
Girabola
2
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
5
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
5
2. Division
1
Copa Constitucio
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
1
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
3
Super Cup
Reserve League
10
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
6
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
2
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
2
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
2
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
8
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
9
Third League - South-East
10
Third League - South-West
10
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
1
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
7
Serie A
8
Serie C
8
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
Catarinense
Catarinense 2
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
1
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
1
Roraimense
2
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
7
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
6
Paulista Women
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
6
Second League
8
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
11
Ligue 2
10
National
9
National 2
28
Coupe de la Ligue
Coupe de France
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
9
2. Bundesliga
9
3. Liga
10
DFB Pokal
Super Cup
Regionalliga Nord
9
Regionalliga Nordost
9
Regionalliga Süd/Südwest
9
Regionalliga West
9
Regionalliga Bayern
9
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
9
Oberliga Hamburg
9
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
10
Oberliga Bayern Nord
9
Oberliga Bayern Süd
9
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
1
Oberliga Bayern Play-offs
Oberliga Niederrhein
9
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
2
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
6
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
2
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
11
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
1
Primera Division
2
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
9
Serie B
4
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
2
Ελβετία
>
Super League
4
Challenge League
5
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
3
Super League 2
9
Football League
Greek Cup
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
ΗΑΕ
>
Football League
1
Division 1
League Cup
Presidents Cup
1
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
13
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
10
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
1
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
3
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
6
Hazfi Cup
4
Ιρλανδία
>
Premier League
7
First Division
6
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
7
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
7
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
12
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
1
Ισραήλ
>
Premier League
7
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
3
Serie C
10
Coppa Italia
1
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
3
Coppa Italia Serie D
Primavera 1
9
Primavera 2
6
Primavera 3
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
4
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
2
Liga de Ascenso
1
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
12
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
1
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
FA Cup
16
Super Cup
Super League Women
6
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
4
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
Kosovar Cup
1
Κουβέιτ
>
Premier League
5
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
1
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
1
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
6
Λετονία
>
Virsliga
4
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
8
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
Women Premier League
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
7
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
2
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
Botola 2
Coupe du Trone
2
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
2
Liga de Ascenso
1
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
2
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
3
Moldovan Cup
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
4
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
1
Μποτσουάνα
>
Premier League
7
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
15
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
1
Νικαράγουα
>
Primera Division
1
Liga Primera U20
1
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
8
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
1
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
1
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
6
NB II
9
Magyar Kupa
1
Ουγκάντα
>
Premier League
3
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
1
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
2
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
9
Segunda Liga
9
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
3
Liga 2
Romanian Cup
1
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
5
Fnl 2 - Division A Gold
5
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
2
Kubok
1
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
3
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
5
Championship
1
League One
1
League two
FA Cup
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
6
2. liga
8
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
5
2. Liga
8
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
3
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
2
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
2
TFF 3. Lig
4
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
5
Τσεχία
>
Synot liga
4
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
1
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
Tunisia Cup
8
Ligue 2
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
5
Kakkonen
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
9
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
3
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
1
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
3
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
13
Copa Sudamericana
15
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Ουγγαρία NB I
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
17.02.2024
13:00
Kecskemeti TE
1 - 0
Ujpest FC
16.02.2024
20:00
Paksi FC
3 - 4
Zalaegerszegi TE
11.02.2024
19:45
Zalaegerszegi TE
1 - 1
Mezokovesdi SE
14:45
Diosgyori VTK
1 - 2
Ujpest FC
12:30
Paksi FC
1 - 0
Kecskemeti TE
10.02.2024
17:30
Debrecen VSC
1 - 2
Ferencvaros TC
15:00
MTK Budapest
0 - 2
MOL Fehervar
12:30
Kisvárda FC
0 - 2
Puskas Akademia
08.02.2024
20:00
Kecskemeti TE
2 - 1
Diosgyori VTK
16:00
Mezokovesdi SE
0 - 1
Paksi FC
07.02.2024
20:00
Puskas Akademia
0 - 1
Zalaegerszegi TE
17:45
Kisvárda FC
1 - 2
MOL Fehervar
06.02.2024
20:00
Ferencvaros TC
5 - 1
MTK Budapest
17:45
Ujpest FC
1 - 2
Debrecen VSC
04.02.2024
17:30
Paksi FC
2 - 1
Puskas Akademia
15:00
Mezokovesdi SE
0 - 3
Kecskemeti TE
03.02.2024
17:30
Debrecen VSC
2 - 2
Diosgyori VTK
15:00
Kisvárda FC
1 - 3
Ferencvaros TC
12:30
Zalaegerszegi TE
3 - 1
MOL Fehervar
02.02.2024
20:00
MTK Budapest
3 - 0
Ujpest FC
17.12.2023
18:00
Puskas Akademia
0 - 0
Mezokovesdi SE
16:00
Ferencvaros TC
3 - 0
Zalaegerszegi TE
13:30
Kecskemeti TE
1 - 1
Debrecen VSC
16.12.2023
17:30
Diosgyori VTK
3 - 3
MTK Budapest
15:00
Kisvárda FC
4 - 0
Ujpest FC
12:30
MOL Fehervar
3 - 0
Paksi FC
10.12.2023
18:00
Paksi FC
3 - 2
Ferencvaros TC
15:30
Mezokovesdi SE
0 - 2
MOL Fehervar
13:00
Kisvárda FC
1 - 2
Diosgyori VTK
09.12.2023
15:45
Zalaegerszegi TE
1 - 1
Ujpest FC
13:15
MTK Budapest
2 - 1
Debrecen VSC
08.12.2023
20:00
Puskas Akademia
3 - 0
Kecskemeti TE
06.12.2023
19:30
Mezokovesdi SE
0 - 2
Ferencvaros TC
03.12.2023
17:45
Ferencvaros TC
0 - 0
Mezokovesdi SE
15:15
Diosgyori VTK
0 - 3
Zalaegerszegi TE
12:45
Ujpest FC
1 - 2
Paksi FC
02.12.2023
19:30
Kisvárda FC
0 - 0
Debrecen VSC
15:30
MOL Fehervar
3 - 1
Puskas Akademia
13:00
Kecskemeti TE
1 - 2
MTK Budapest
26.11.2023
19:30
MOL Fehervar
3 - 3
Kecskemeti TE
17:00
Puskas Akademia
1 - 1
Ferencvaros TC
25.11.2023
19:30
Mezokovesdi SE
4 - 0
Ujpest FC
17:00
Zalaegerszegi TE
1 - 2
Debrecen VSC
14:45
Kisvárda FC
3 - 1
MTK Budapest
24.11.2023
20:00
Paksi FC
4 - 1
Diosgyori VTK
12.11.2023
18:30
Debrecen VSC
1 - 0
Paksi FC
16:00
Ferencvaros TC
0 - 1
MOL Fehervar
13:30
Kisvárda FC
1 - 2
Kecskemeti TE
11.11.2023
19:30
Ujpest FC
1 - 2
Puskas Akademia
14:15
Diosgyori VTK
2 - 0
Mezokovesdi SE
10.11.2023
20:00
MTK Budapest
2 - 0
Zalaegerszegi TE
05.11.2023
18:30
Paksi FC
0 - 0
MTK Budapest
14:45
Kecskemeti TE
2 - 1
Ferencvaros TC
12:30
Kisvárda FC
0 - 1
Zalaegerszegi TE
04.11.2023
18:00
MOL Fehervar
2 - 1
Ujpest FC
15:45
Puskas Akademia
0 - 0
Diosgyori VTK
12:30
Mezokovesdi SE
2 - 1
Debrecen VSC
29.10.2023
18:00
Ferencvaros TC
3 - 0
Ujpest FC
15:30
Paksi FC
3 - 1
Kisvárda FC
13:15
Mezokovesdi SE
1 - 0
MTK Budapest
28.10.2023
17:00
Puskas Akademia
1 - 1
Debrecen VSC
14:45
MOL Fehervar
4 - 0
Diosgyori VTK
12:30
Kecskemeti TE
3 - 1
Zalaegerszegi TE
22.10.2023
17:45
Diosgyori VTK
1 - 2
Ferencvaros TC
15:30
Debrecen VSC
3 - 1
MOL Fehervar
13:15
MTK Budapest
0 - 5
Puskas Akademia
21.10.2023
17:00
Ujpest FC
5 - 3
Kecskemeti TE
14:45
Zalaegerszegi TE
2 - 5
Paksi FC
12:30
Kisvárda FC
2 - 1
Mezokovesdi SE
08.10.2023
16:30
Ferencvaros TC
2 - 2
Debrecen VSC
Επιλεγμένα αγώνα
Fr1
Reims
Olympique Marseille
15/05/2024 21:00
X
NB I
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Ferencvaros TC
71
32
22
5
5
48
2
Paksi FC
55
32
16
7
9
8
3
MOL Fehervar
53
32
16
5
11
15
4
Puskas Akademia
52
32
14
10
8
22
5
Debrecen VSC
48
32
14
6
12
4
6
Diosgyori VTK
44
32
12
8
12
-6
7
Zalaegerszegi TE
43
32
12
7
13
-5
8
MTK Budapest
43
32
12
7
13
-19
9
Kecskemeti TE
42
32
12
6
14
-1
10
Ujpest FC
37
32
11
4
17
-20
11
Kisvárda FC
31
32
9
4
19
-14
12
Mezokovesdi SE
20
32
5
5
22
-32
Tipp des Tages
CLA
Palmeiras
Ind del Valle
16/05/2024 02:30
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα