Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
113
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
11
Προβλέψεις για αύριο
287
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
1286
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1842
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
38
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
23
Ευρώπη
384
Αμερική
170
Αφρική
83
Ασία
157
Αυστραλία
44
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
10
Bundesliga
1
Serie A
10
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
4
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
6
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
7
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
5
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
7
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
5
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
6
Togo
>
Championnat National
7
Αίγυπτος
>
Premier
9
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
1
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
1
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
7
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
2
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
16
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
8
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
1
2. Division
2
Copa Constitucio
1
Αργεντινή
>
Primera Division
14
Nacional B
19
Primera B
11
Primera C
12
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
6
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
5
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
1
Erste Division
8
Regionalliga East
8
Regionalliga Central
8
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
8
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
8
Landesliga Burgenland
7
Landesliga Niederösterreich
8
Landesliga Oberösterreich
8
Landesliga Steiermark
8
Landesliga Tirol
6
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
8
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
8
Brisbane Premier
Npl West
6
Npl South
6
Npl Queensland
6
Npl Tasmania
4
Northern Nsw
6
Npl Victoria
7
Npl Act 1
4
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
4
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
8
Βιετνάμ
>
V.League 1
7
V.League 2
5
Second Division
6
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
3
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
6
Kup BiH
1
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
2
Second Leaguе
9
Third League - South-East
11
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
9
Serie C
9
Serie D
30
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
5
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
10
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
41
Brasileiro Women
8
Paulista Women
1
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
4
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
1
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
1
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
1
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
1
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
1
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
2
Oberliga Westfalen
9
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
4
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
6
Oberliga Niederrhein
8
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
1
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
10
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
6
2. Division
6
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
8
Serie B
1
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
3
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
5
Football League
Greek Cup
1
Εσθονία
>
Meistriliiga
2
Esiliiga
5
Estonian Cup
1
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
2
ΗΑΕ
>
Football League
11
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
11
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
11
J2-League
10
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
24
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
6
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
8
League 1
1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
5
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
6
2. Division
6
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
10
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
7
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
3
Liga Leumit
8
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
10
Serie B
3
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
2
Primavera 2
3
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
1
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
4
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
9
Κίνα
>
Super League
8
League one
8
League two
10
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
7
First Division
2
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
4
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
1
Κολομβία
>
Primera A
2
Primera B
2
Super Cup
Copa Colombia
1
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
4
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
5
First NL
6
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
2
Λετονία
>
Virsliga
5
1. Liga
7
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
6
Pershaya Liga
9
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
1
Women Premier League
5
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
5
1 Lyga
8
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
7
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
6
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
1
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
1
Moldovan Cup
1
Μπανγκλαντές
>
Premier League
5
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
1
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
17
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
5
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
8
1. Division
1
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
6
K-League 2
6
National League
8
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
6
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
1
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
7
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
8
Persha Liga
10
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
8
Segunda Division
7
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
2
Παραγουάη
>
Primera Division
1
Division Intermedia
4
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
9
Segunda División
8
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
4
Taca de Portugal
1
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
9
Fnl 2 - Division A Gold
4
Fnl 2 - Division A Silver
6
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
7
PFL - East
PFL - South
8
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
8
Prva Liga
8
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
2
Σιγκαπούρη
>
S-League
4
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Championship
League One
League two
FA Cup
1
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
1
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
10
Superettan
3
Div 1 Norra
8
Div 1 Sodra
8
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
1
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
8
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
10
TFF 1. Lig
1
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
2
Turkish Cup
1
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
7
Druha Liga
8
CFL
16
MSFL
9
Pohar CMFS
Division A
8
Division B
8
Division C
8
Division D
8
Division E
8
Division F
8
Τυνησία
>
Ligue 1
2
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
7
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
6
Ykkosliiga
4
Kakkonen
15
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
8
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
1
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Κύπρος First Division
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Σκόρερ
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
06.03.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 1
Othellos Athienou
18:00
Karmiotissa
0 - 0
AE Zakakiou
04.03.2024
19:30
Omonia Nicosia
2 - 1
Anorthosis FC
18:00
Apollon Limassol
2 - 0
Nea Salamina
17:00
AEK Larnaka
1 - 1
Aris Limassol
03.03.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 1
Ethnikos Achnas
16:00
APOEL FC
1 - 0
Pafos FC
02.03.2024
18:00
Othellos Athienou
1 - 1
AEL Limassol
17:00
Doxa Katokopia
1 - 4
Karmiotissa
26.02.2024
18:00
Apollon Limassol
0 - 1
Doxa Katokopia
25.02.2024
18:00
Pafos FC
0 - 1
AEK Larnaka
18:00
Aris Limassol
1 - 2
Omonia Nicosia
15:00
Anorthosis FC
0 - 0
APOEL FC
24.02.2024
18:00
Nea Salamina
1 - 1
Othellos Athienou
17:00
AEL Limassol
2 - 1
AE Zakakiou
15:30
Ethnikos Achnas
2 - 1
Karmiotissa
21.02.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 2
Anorthosis FC
19.02.2024
18:00
Pafos FC
0 - 0
Nea Salamina
18.02.2024
18:00
Doxa Katokopia
0 - 1
APOEL FC
18:00
Aris Limassol
4 - 0
AEL Limassol
15:00
AE Zakakiou
1 - 2
Karmiotissa
17.02.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 0
Anorthosis FC
18:00
Apollon Limassol
0 - 0
Ethnikos Achnas
15:30
Omonia Nicosia
1 - 0
Othellos Athienou
15.02.2024
19:00
APOEL FC
1 - 0
Aris Limassol
18:00
Nea Salamina
1 - 1
AE Zakakiou
16:00
Karmiotissa
3 - 1
Doxa Katokopia
14.02.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 2
Omonia Nicosia
18:00
Anorthosis FC
2 - 0
Apollon Limassol
18:00
AEL Limassol
2 - 3
AEK Larnaka
13.02.2024
18:00
Othellos Athienou
0 - 3
Pafos FC
11.02.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 1
APOEL FC
16:00
Doxa Katokopia
0 - 3
Nea Salamina
10.02.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 2
Apollon Limassol
17:00
Aris Limassol
3 - 0
Karmiotissa
16:00
Pafos FC
4 - 3
Ethnikos Achnas
09.02.2024
18:00
AE Zakakiou
3 - 3
Othellos Athienou
18:00
Omonia Nicosia
3 - 1
Anorthosis FC
06.02.2024
18:00
Nea Salamina
0 - 3
Aris Limassol
18:00
Karmiotissa
1 - 3
AEL Limassol
05.02.2024
18:00
Othellos Athienou
0 - 0
Doxa Katokopia
18:00
Ethnikos Achnas
4 - 1
AE Zakakiou
18:00
APOEL FC
2 - 2
AEK Larnaka
04.02.2024
18:00
Apollon Limassol
1 - 2
Omonia Nicosia
15:00
Anorthosis FC
2 - 2
Pafos FC
01.02.2024
18:00
AEL Limassol
3 - 1
Nea Salamina
18:00
Doxa Katokopia
0 - 2
Ethnikos Achnas
15:00
APOEL FC
4 - 1
Karmiotissa
31.01.2024
18:00
AEK Larnaka
2 - 1
Omonia Nicosia
18:00
Pafos FC
1 - 1
Apollon Limassol
18:00
Aris Limassol
4 - 0
Othellos Athienou
28.01.2024
18:00
Ethnikos Achnas
2 - 6
Aris Limassol
16:00
Othellos Athienou
0 - 3
AEL Limassol
27.01.2024
18:00
Apollon Limassol
0 - 0
AE Zakakiou
17:00
Anorthosis FC
0 - 2
Doxa Katokopia
16:00
Omonia Nicosia
1 - 2
Pafos FC
26.01.2024
18:00
Nea Salamina
0 - 4
APOEL FC
18:00
Karmiotissa
1 - 3
AEK Larnaka
22.01.2024
18:00
AEK Larnaka
1 - 0
Pafos FC
18:00
Aris Limassol
2 - 1
Anorthosis FC
21.01.2024
18:00
AE Zakakiou
0 - 0
Omonia Nicosia
18:00
Karmiotissa
0 - 1
Nea Salamina
15:00
APOEL FC
6 - 0
Othellos Athienou
20.01.2024
18:00
AEL Limassol
1 - 1
Ethnikos Achnas
16:00
Doxa Katokopia
0 - 3
Apollon Limassol
14.01.2024
18:00
Apollon Limassol
0 - 1
Aris Limassol
15:00
Pafos FC
4 - 0
AE Zakakiou
13.01.2024
18:00
Anorthosis FC
1 - 0
AEL Limassol
17:00
Omonia Nicosia
5 - 1
Doxa Katokopia
16:00
Othellos Athienou
0 - 3
Karmiotissa
Επιλεγμένα αγώνα
Sa1
Al Hilal Riyadh
Al Ta'i
23/05/2024 20:00
1
First Division Regular Season
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
APOEL FC
59
26
18
5
3
38
2
Aris Limassol
56
26
18
2
6
32
3
AEK Larnaka
52
26
15
7
4
18
4
Pafos FC
50
26
15
5
6
28
5
Omonia Nicosia
49
26
14
7
5
19
6
Anorthosis FC
47
26
14
5
7
15
7
Apollon Limassol
38
26
10
8
8
10
8
Nea Salamina
36
26
10
6
10
-5
9
AEL Limassol
30
26
9
3
14
-11
10
Ethnikos Achnas
26
26
6
8
12
-17
11
Karmiotissa
20
26
5
5
16
-22
12
AE Zakakiou
16
26
2
10
14
-31
13
Othellos Athienou
15
26
3
6
17
-32
14
Doxa Katokopia
12
26
3
3
20
-42
First Division Championship Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
APOEL FC
73
36
22
7
7
39
2
AEK Larnaka
73
36
21
10
5
26
3
Omonia Nicosia
69
36
20
9
7
25
4
Aris Limassol
65
36
20
5
11
29
5
Pafos FC
62
36
18
8
10
27
6
Anorthosis FC
53
36
15
8
13
4
First Division Relegation Group
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
Apollon Limassol
66
40
18
12
10
26
2
AEL Limassol
54
40
15
9
16
-7
3
Nea Salamina
51
40
14
9
17
-9
4
Ethnikos Achnas
50
40
13
11
16
-9
5
Karmiotissa
40
40
10
10
20
-19
6
Doxa Katokopia
35
40
10
5
25
-43
7
Othellos Athienou
33
40
8
9
23
-29
8
AE Zakakiou
18
40
2
12
26
-60
Tipp des Tages
Sc1
Raith Rovers
Ross County
23/05/2024 21:00
1
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα