Αρχική
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Χόκεϊ
Αμερικανικό Ποδόσφαιρο
Μπέιζμπολ
Ράγκμπι
Βόλεϊ
Χειροσφαίριση
Esoccer
X
Ρυθμίσεις
Ωριαία Ζώνη
Προκαθορισμένο
-12:00
-11:00
-10:00
-09:30
-09:00
-08:00
-07:00
-06:00
-05:00
-04:30
-04:00
-03:30
-03:00
-02:00
-01:00
+00:00
+01:00
+02:00
+03:00
+03:30
+04:00
+04:30
+05:00
+05:30
+05:45
+06:00
+06:30
+07:00
+08:00
+08:45
+09:00
+09:30
+10:00
+10:30
+11:00
+11:30
+12:00
+12:45
+13:00
+14:00
Δεκαδικός
Κλασματικός
EN
English (EN)
Deutsch (DE)
Español (ES)
Italiano (IT)
Français (FR)
Русский (RU)
Ελληνικά (GR)
Български (BG)
Român (RO)
Polski (PL)
Portuguese (PT)
Περισσ.
Προβλέψεις
Ζωντανά αποτελέσματα
Τραυματίες ποδοσφαιριστές
Ομάδα σύγκριση
Τι είναι Forebet
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
2
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Τα πρωταθλήματά μου
ΗΠΑ
>
MLS
14
Ποδόσφαιρο
Προβλέψεις για σήμερα
742
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Ζωντανές προβλέψεις
109
Προβλέψεις για αύριο
600
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις για το Σαββατοκύριακο
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Προβλέψεις από χθες
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Όλες οι προβλέψεις
1453
>
Προβλέψεις 1X2
Πάνω/κάτω 2.5 γκολ
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ προβλέψεις
Προβλέψεις Γκολ - Γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Σκόρερ
Κόρνερ
Кαρτών
Τοπ προβλέψεις
Στοιχήματα με αξία
177
Αγαπημένες
τόπος αγώνων
>
Ηνωμένο Βασίλειο
4
Τοπ Ευρώπη
20
Ευρώπη
306
Αμερική
160
Αφρική
71
Ασία
97
Αυστραλία
10
Διεθνές
Εθνικά κύπελλα
3
Τοπ πρωταθλήματα
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
UEFA Europa Conference League
Premier League
LaLiga
9
Bundesliga
1
Serie A
8
Ligue 1
Ερεντιβίζιε
2
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Σάουντι Προ Λιγκ
9
Πρωταθλήματα
Aruba
>
Division di Honor
2
Benin
>
League 1
8
Bermuda
>
Premier Division
Burkina Faso
>
Premier League
1
Burundi
>
Ligue A
National League B
Coupe de President
Cuba
>
National Championship
DR Congo
>
Super League
3
Ethiopia
>
Premier League
5
Iraq
>
Premier League
10
Ivory Coast
>
Ligue 1
Kyrgyzstan
>
Premier League
3
Lesotho
>
Premier League
Malawi
>
Super League
6
Mauritania
>
Ligue 1
Mongolia
>
Premier League
3
Myanmar
>
National League
Palestine
>
Premier League
Rwanda
>
Premier League
Taiwan
>
Premier League
4
Tajikistan
>
Vysshaya Liga
4
Togo
>
Championnat National
7
Αίγυπτος
>
Premier
6
Second League
Egypt Cup
Super Cup
Αγγλία
>
Premier League
Championship
1
League one
League two
Conference
Conference North
Conference South
FA Cup
1
Capital One Cup
Bostik League
Premier League 2
Southern League
Northern Premier
Women SL
FA Community Shield
EFL Trophy
FA Trophy
Premier League Cup
Αγκόλα
>
Girabola
6
Αζερμπαϊτζάν
>
Premier League
5
First Division
Azerbaijan Cup
Αλβανία
>
Super League
1
League 1
Albanian Cup
Super Cup
Αλγερία
>
Ligue 1
8
Ligue 2
Algeria Cup
Super Cup
U21 League
1
Ανδόρρα
>
Primera Divisio
1
2. Division
2
Copa Constitucio
1
Αργεντινή
>
Primera Division
10
Nacional B
19
Primera B
10
Primera C
11
Primera D
Copa de la Liga Profesional
Torneo Federal A
18
Copa Argentina
Super Cup
Reserve League
14
Torneos De Verano
Αρμενία
>
Premier League
3
First League
7
Armenian Cup
Super Cup
Αυστρία
>
Bundesliga
1
Erste Division
8
Regionalliga East
4
Regionalliga Central
4
Regionalliga West Tyrol
Regionalliga West Salzburg
Regionalliga West Vorarlberg
Regionalliga West
6
Regionalliga West Promotion
OFB Pokal
Landesliga Vorarlberg
7
Landesliga Wien
6
Landesliga Burgenland
6
Landesliga Niederösterreich
6
Landesliga Oberösterreich
7
Landesliga Steiermark
4
Landesliga Tirol
5
Landesliga Salzburg
8
Landesliga Kärnten
5
Αυστραλία
>
A-League
1
Npl NSW
3
Brisbane Premier
Npl West
Npl South
2
Npl Queensland
2
Npl Tasmania
Northern Nsw
1
Npl Victoria
2
Npl Act 1
2
FFA Cup
W League
Αϊτή
>
Championnat National
Βέλγιο
>
Jupiler Pro League
6
2e-Klasse
Belgian Cup
Super Cup
National Division 1
Second Amateur Division - ACFF
Second Amateur Division - VFV A
Second Amateur Division - VFV B
Second Amateur Division Play Offs
1
Super League Women
3
1st National Women
Belgian Cup Women
Pro League U21
Βενεζουέλα
>
Primera Division
4
Segunda Division
7
Βιετνάμ
>
V.League 1
6
V.League 2
Second Division
5
National Cup
Super Cup
Βολιβία
>
Liga de Fútbol Prof
9
Nacional B
Βοσνία και Ερζεγοβίνη
>
Premier league
5
Kup BiH
1st League FBiH
8
1st League: RS
9
Βουλγαρία
>
First League
8
Second Leaguе
Third League - South-East
11
Third League - South-West
9
Third League - North-East
6
Third League - North-West
6
Bulgarian Cup
Super Cup
Βραζιλία
>
Βραζιλιάνικο πρωτάθλημα
Serie A
8
Serie C
9
Serie D
29
Acreano
Alagoano
Amapaense
Amazonense
Baiano
Baiano 2
Brasiliense
Capixaba
Carioca
Carioca 2
6
Catarinense
Catarinense 2
5
Cearense
Cearense 2
Gaucho
Gaucho 2
4
Goiano
Maranhense
Matogrossense
Mineiro
Mineiro 2
6
Paraense
Paraibano
Paranaense
Paranaense 2
5
Paulista
Paulista A2
Paulista A3
Paulista Serie B
8
Pernambucano
Piauiense
Potiguar
Rondoniense
Roraimense
Sergipano
Sul-Matogrossense
Tocantinense
Copa do Brazil
Copa do Nordeste
2
Copa Paulista
Supercopa
Brasileiro U20
9
Carioca U20
Mineiro U20
7
Paranaense U19
Paulista U20
8
Brasileiro Women
8
Paulista Women
4
Copa Rio
Copa Gaúcha
Copa do Brasil U20
Copa Verde
Copa Sao Paulo de juniores
Βόρεια Ιρλανδία
>
Premiership
Championship
Irish Cup
Premiership Women
2
Βόρεια Μακεδονία
>
First League
Second League
1
Macedonian Cup
Γαλλία
>
Ligue 1
Ligue 2
National
National 2
Coupe de la Ligue
Coupe de France
1
Super Cup
National 3: Auvergne-Rhône-Alpes
National 3: Bourgogne-Franche-Comté
National 3: Bretagne
National 3: Centre-Val de Loire
National 3: Grand-Est
National 3: Hauts-de-France
National 3: Normandie
National 3: Nouvelle-Aquitaine
National 3: Occitanie
National 3: Paris Île-de-France
National 3: Corse-Méditerranée
National 3: Pays de la Loire
Division 1 Women
Γερμανία
>
Bundesliga
1
2. Bundesliga
1
3. Liga
DFB Pokal
1
Super Cup
Regionalliga Nord
Regionalliga Nordost
Regionalliga Süd/Südwest
Regionalliga West
Regionalliga Bayern
Regionalliga Play-Off
Oberliga NOFV Nord
7
Oberliga NOFV Sud
8
Oberliga Schleswig Holstein
Oberliga Hamburg
Oberliga Bremen
Oberliga Niedersachsen
Oberliga Westfalen
7
Oberliga Hessen
9
Oberliga Rheinland Pfalz/Saar
3
Oberliga Bayern Nord
Oberliga Bayern Süd
Oberliga Baden Württemberg
9
Oberliga Mittelrhein
Oberliga Bayern Play-offs
6
Oberliga Niederrhein
7
Oberliga Play-offs
Junioren Bundesliga
DFB Junioren Pokal
Bundesliga Women
2. Bundesliga Women
7
DFB Pokal Women
Γεωργία
>
Erovnuli Liga
5
Pirveli Liga
5
Georgian Cup
Γιβραλτάρ
>
National League
Γκάμπια
>
GFA League
Γκάνα
>
Premier League
10
Γκαμπόν
>
Championnat National D1
Γουατεμάλα
>
Liga Nacional
Primera Division
Γουινέα
>
Ligue 1
Δανία
>
Super League
6
1. Division
2
2. Division
3
DBUs Landspokal
Elitedivisionen Women
6
Δημοκρατία του Κονγκό
>
Premier League
7
Δομινικανή Δημοκρατία
>
LDF
4
Εκουαδόρ
>
Serie A
7
Serie B
5
Ελ Σαλβαδόρ
>
Primera Division
1
Ελβετία
>
Super League
3
Challenge League
Swiss Cup
Ελλάδα
>
Super League
Super League 2
2
Football League
Greek Cup
1
Εσθονία
>
Meistriliiga
5
Esiliiga
5
Estonian Cup
1
Super Cup
Ζάμπια
>
Premier League
9
Ζιμπάμπουε
>
Premier League
9
ΗΑΕ
>
Football League
7
Division 1
8
League Cup
Presidents Cup
Super Cup
ΗΠΑ
>
MLS
14
NASL
USL Championship
8
US Open Cup
Ιαπωνία
>
J-League
7
J2-League
6
J3-League
10
Football League
8
J-League Cup
Emperor Cup
23
Super Cup
Ινδία
>
I-League
Super League
Ινδονησία
>
Liga 1
2
Liga 2
Ιορδανία
>
Premier League
4
Division 1
Shield Cup
Jordan Cup
Ιράν
>
IPL
League 1
Hazfi Cup
Ιρλανδία
>
Premier League
5
First Division
1
FAI Cup
Ισλανδία
>
Premier League
6
1. Division
5
2. Division
4
Icelandic Cup
League Cup
Ισπανία
>
LaLiga
9
Segunda Division
11
Primera División RFEF
20
Segunda B1
Segunda B2
Segunda B3
Segunda B4
Segunda B5
Copa del Rey
2a B Promocion
5
Super Copa
Tercera Division G1
Tercera Division G2
Tercera Division G3
Tercera Division G4
Tercera Division G5
Tercera Division G6
Tercera Division G7
Tercera Division G8
Tercera Division G9
Tercera Division G10
Tercera Division G11
Tercera Division G12
Tercera Division G13
Tercera Division G14
Tercera Division G15
Tercera Division G16
Tercera Division G17
Tercera Division G18
Tercera Division Promotion Play-Offs
36
Copa Federacion
Primera Division Women
3
Copa de la Reina
Ισραήλ
>
Premier League
3
Liga Leumit
State Cup
Toto Cup Al
Super Cup
Ιταλία
>
Serie A
8
Serie B
1
Serie C
4
Coppa Italia
Super Cup
Coppa Italia Serie C
Serie D Group A
Serie D Group B
Serie D Group C
Serie D Group D
Serie D Group E
Serie D Group F
Serie D Group G
Serie D Group H
Serie D Group I
Serie D Play Offs
Coppa Italia Serie D
1
Primavera 1
1
Primavera 2
3
Primavera 3
2
Coppa Italia Primavera
Serie A Women
Coppa Italia Women
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
>
Primera División
Liga de Ascenso
Κάτω Χώρες
>
Ερεντιβίζιε
2
Eerste Divisie
Tweede Divisie
9
Derde Divisie
18
Κύπελλο Ολλανδίας
Super Cup
Eredivisie Women
KNVB Beker Women
Κένυα
>
Premier League
9
Super League
7
Κίνα
>
Super League
8
League one
5
League two
5
FA Cup
Super Cup
Super League Women
Καζακστάν
>
Premier League
6
First Division
8
Super Cup
Kazakhstan Cup
Καμερούν
>
Elite One
Elite Two
Καμπότζη
>
C-League
Καναδάς
>
Canadian Premier League
3
Soccer League
Canadian Championship
Κατάρ
>
Stars League
Q League
Stars Cup
Qatar Cup
Emir Cup
Κολομβία
>
Primera A
4
Primera B
Super Cup
Copa Colombia
1
Κοσσυφοπέδιο
>
Superleague
5
Kosovar Cup
Κουβέιτ
>
Premier League
3
Emir Cup
Crown Prince Cup
1st Division
Super Cup
Κουρασάο
>
Promé Divishon
Κροατία
>
Croatian Cup
HNL
4
First NL
4
Super Cup
Κύπρος
>
1. Division
2. Division
3. Division
Cypriot Cup
Super Cup
Λίβανος
>
Premier League
Λετονία
>
Virsliga
2
1. Liga
6
Latvian Cup
Λευκορωσία
>
Vyscha Liga
4
Pershaya Liga
5
Πρωτάθλημα Αναπληρωματικών
Λευκορωσία Κύπελλο
1
Women Premier League
2
Second League
Super Cup
Women's Cup
Λιβύη
>
Premier League
Λιθουανία
>
A Lyga
4
1 Lyga
6
Lithuanian Cup
Super Cup
Λουξεμβούργου
>
National Division
8
Μάλι
>
Première Division
Μάλτα
>
Premier League
First Division
FA Trophy
Μακάου
>
Elite League
Μαλαισία
>
Super League
3
Premier League
Malaysia Cup
Μαρόκο
>
Botola 1
8
Botola 2
Coupe du Trone
Μαυρίκιος
>
Mauritian League
Μαυροβούνιο
>
First League
5
Second League
5
Crnogorski Kup
Μεξικό
>
Primera Division
1
Liga de Ascenso
Copa por Mexico
Liga Premier Serie A
1
Liga Premier Serie B
Μολδαβία
>
Divizia Nationala
Moldovan Cup
1
Μπανγκλαντές
>
Premier League
Federation Cup
Μπαρμπάντος
>
Premier League
Μπαχρέιν
>
Premier League
2
Second Division
King's Cup
Bahrain Cup
Μπελίζ
>
Premier League
Μποτσουάνα
>
Premier League
Νέα Ζηλανδία
>
Premiership
Regional Leagues
5
Νήσοι Φερόες
>
Premier League
5
1. Deild
2
Faroe Islands Cup
Νεπάλ
>
A-Division League
Νιγηρία
>
Premier League
10
Νικαράγουα
>
Primera Division
Liga Primera U20
Νορβηγία
>
Eliteserien
7
1. Division
8
2. Division
14
NM Cupen
Νότια Αφρική
>
Premier League
8
National First Division
Nedbank Cup
Mtn 8 Cup
Νότια Κορέα
>
K-League 1
2
K-League 2
5
National League
3
FA Cup
Ομάν
>
Professional League
Sultan Cup
Ονδούρα
>
Liga Nacional
1
Ουαλία
>
Premier
Division 1
Cymru Alliance
League Cup
FAW Welsh Cup
Ουγγαρία
>
NB I
NB II
9
Magyar Kupa
Ουγκάντα
>
Premier League
1
Ουζμπεκιστάν
>
Professional Football League
5
Uzbek Cup
Ουκρανία
>
Premier League
7
Persha Liga
1
Ukrainian Cup
Super Cup
Druha Liga
6
Ουρουγουάη
>
Primera Division
6
Segunda Division
7
Super Cup
Παναμάς
>
Football League
1
Παραγουάη
>
Primera Division
6
Division Intermedia
Copa Paraguay
Περού
>
Primera División
7
Segunda División
6
Copa Bicentenario
Copa Peru
Πολωνία
>
Ekstraklasa
9
1. Liga
9
2. Liga
9
Polish Cup
Super Cup
Πορτογαλία
>
Λίγκα Πορτουγκάλ
1
Segunda Liga
Liga 3
Campeonato de Portugal
3
Taca de Portugal
1
League Cup
Super Cup
Ρουμανία
>
Liga 1
Liga 2
Romanian Cup
Super Cup
Ρωσία
>
Premier Liga
8
1. Division
Fnl 2 - Division A Gold
4
Fnl 2 - Division A Silver
5
PFL - West
8
PFL - Center
7
PFL - Ural
4
PFL - East
PFL - South
7
Kubok
Super Cup
Σαν Μαρίνο
>
Campionato
Coppa Titano
Σαουδική Αραβία
>
Σάουντι Προ Λιγκ
9
1st Division
9
King Cup
Super Cup
Σενεγάλη
>
Ligue 1
Σερβία
>
Superliga
3
Prva Liga
5
Serbian Cup
Σιέρα Λεόνε
>
Premier League
Σιγκαπούρη
>
S-League
1
S-Cup
Σκωτία
>
Πρέμιερσιπ Σκωτίας
1
Championship
League One
League two
FA Cup
1
League Cup
Challenge Cup
Σλοβακία
>
Fortuna Liga
1
2. liga
Slovak Cup
Σλοβενία
>
Prva Liga
2. Liga
Slovenian Cup
Σομαλία
>
Championship
Σουδάν
>
Premier League
Σουηδία
>
Allsvenskan
8
Superettan
8
Div 1 Norra
6
Div 1 Sodra
5
Division 1 - Relegation
Svenska Cupen
Σουρινάμ
>
Hoofdklasse
5
Συρία
>
Premier League
Syrian Cup
Τανζανία
>
Ligi Kuu Bara
8
Ταϊλάνδη
>
Premier League
8
Thai League 2
1
Thai League 3
FA Cup
League Cup
Τζαμάικα
>
Premier League
Τζιμπουτί
>
Division 1
5
Τουρκία
>
Süper Lig
9
TFF 1. Lig
TFF 2. Lig
TFF 3. Lig
2
Turkish Cup
Super Cup
Τουρκμενιστάν
>
Yokary Liga
4
Τρινιντάντ και Τομπάγκο
>
TT Pro League
Τσεχία
>
Synot liga
7
Druha Liga
8
CFL
9
MSFL
8
Pohar CMFS
Division A
2
Division B
4
Division C
4
Division D
8
Division E
8
Division F
7
Τυνησία
>
Ligue 1
6
Tunisia Cup
Ligue 2
12
Φίτζι
>
National Football League
5
Φιλιππίνες
>
Football League
4
Φινλανδία
>
Veikkausliiga
5
Ykkosliiga
1
Kakkonen
12
Suomen Cup
Χιλή
>
Primera Division
6
Primera B
8
Copa Chile
Super Cup
Χονγκ Κονγκ
>
Premier League
5
Second Division
FA Cup
Διεθνές
Αφρική
>
Cup of Nations
Cup of Nations Qual.
CAF Super Cup
CAF Champions League
1
CAF Confederations Cup
African Nations Championship
COSAFA Cup
Ασία
>
AFC Cup
AFC Champions League
1
AFC Asian Cup
Gulf Cup of Nations
Αυστραλία & Ωκεανία
>
OFC Nations Cup
OFC Champions League
Ευρώπη
>
ΟΥΕΦΑ Τσάμπιονς Λιγκ
ΟΥΕΦΑ Γιουρόπα Λιγκ
Euro Championship
UEFA Nations League
UEFA Super Cup
Euro U21 Qual.
Euro Champ Qual.
Euro U21
UEFA Europa Conference League
Euro Women
Champions League Women
1
Βόρεια & Κεντρική Αμερική
>
CONCACAF Champions League
Gold Cup
CONCACAF League
Leagues Cup
CONCACAF Nations League
Νότια Αμερική
>
Copa Libertadores
Copa Sudamericana
1
Copa America
Recopa Sudamericana
Κόσμος
>
World Cup
Club World Championship
World Cup Qual. OFC
FIFA Confederations Cup
World Cup Qual. AFC
World Cup Qual. CONMEBOL
World Cup Qual. CONCACAF
World Cup Qual. CAF
Μουντιάλ Γυναικών
Club Friendly
World Cup Qual. UEFA
Olympics Men
Olympics Women
Finalissima
Club Challenge cup
Αποτελέσματα Κάτω Χώρες Derde Divisie
Προβλέψεις
Βαθμολογία
Φόρμα
Αποτελέσματα
Πρόγραμμα
Στατιστική
2023/2024
2022/2023
1X2
Άντερ/Όβερ 2,5
Πρώτο ημίχρονο
ΠΗ/ΤΑ
Γκολ /γκολ
Διπλή ευκαιρία
Ασιατικά Χάντικαπ
Κόρνερ
Кαρτών
28.10.2023
18:00
HSC '21
1 - 1
VV Eemdijk
18:00
Groene Ster
0 - 0
Sportlust
18:00
VV Baronie
0 - 2
SteDoCo
18:00
Gemert
4 - 1
BVV Barendrecht
15:30
SV Kampong
1 - 1
DOVO
15:30
VVSB
3 - 2
Staphorst
15:00
DVS 33
1 - 2
IJsselmeervogels
14:30
TEC VV
3 - 0
VV UNA
14:30
RKAV Volendam
3 - 1
Sparta Nijkerk
14:30
Harkemase Boys
1 - 1
FC Rijnvogels
14:30
SC Genemuiden
4 - 2
ODIN '59
27.10.2023
20:00
HSV Hoek
1 - 1
Kloetinge
15.10.2023
14:30
VV UNA
1 - 0
Groene Ster
14:30
Meerssen
4 - 2
Gemert
14:00
SV AWC
0 - 4
TEC VV
14:00
HV&CV Quick
2 - 3
VV Baronie
14.10.2023
18:00
Blauw Geel '38
2 - 0
HSV Hoek
15:30
RKVV DEM
2 - 1
SC Genemuiden
15:00
IJsselmeervogels
3 - 1
Harkemase Boys
15:00
Sparta Nijkerk
4 - 0
VVSB
15:00
SV Urk
1 - 3
SV Kampong
15:00
Sportlust
1 - 0
GVV Unitas
15:00
Kloetinge
2 - 1
TOGB
15:00
ODIN '59
0 - 5
RKAV Volendam
14:30
DOVO
2 - 2
USV Hercules
14:30
VV Eemdijk
0 - 1
DVS 33
14:30
FC Rijnvogels
0 - 1
Hoogeveen
14:30
SteDoCo
1 - 0
OSS '20
14:30
Staphorst
0 - 5
HSC '21
14:30
BVV Barendrecht
3 - 0
OJC Rosmalen
08.10.2023
14:30
Groene Ster
1 - 3
SV AWC
14:30
SV Kampong
4 - 0
FC Rijnvogels
14:00
OJC Rosmalen
2 - 2
Meerssen
14:00
OSS '20
5 - 2
HV&CV Quick
07.10.2023
18:00
HSC '21
1 - 4
DVS 33
18:00
Gemert
1 - 3
SteDoCo
18:00
Blauw Geel '38
2 - 2
BVV Barendrecht
18:00
GVV Unitas
0 - 1
VV UNA
18:00
VV Baronie
0 - 6
Sportlust
18:00
Hoogeveen
0 - 3
IJsselmeervogels
15:30
VVSB
4 - 0
ODIN '59
15:30
USV Hercules
5 - 1
SV Urk
15:30
TEC VV
1 - 1
Kloetinge
14:30
Staphorst
5 - 1
Sparta Nijkerk
14:30
RKAV Volendam
4 - 2
RKVV DEM
14:30
SC Genemuiden
4 - 1
DOVO
14:30
Harkemase Boys
2 - 2
VV Eemdijk
14:30
HSV Hoek
2 - 2
TOGB
01.10.2023
14:30
Meerssen
0 - 0
Blauw Geel '38
14:30
VV UNA
3 - 1
VV Baronie
14:00
SV AWC
2 - 0
GVV Unitas
14:00
HV&CV Quick
5 - 0
Gemert
30.09.2023
18:00
TOGB
0 - 2
TEC VV
15:30
RKVV DEM
0 - 2
VVSB
15:00
ODIN '59
1 - 4
Staphorst
15:00
Sparta Nijkerk
1 - 1
HSC '21
15:00
DVS 33
1 - 3
Harkemase Boys
15:00
IJsselmeervogels
2 - 0
SV Kampong
15:00
SV Urk
1 - 0
SC Genemuiden
15:00
Kloetinge
1 - 1
Groene Ster
15:00
Sportlust
3 - 1
OSS '20
14:30
SteDoCo
4 - 1
OJC Rosmalen
14:30
FC Rijnvogels
1 - 3
USV Hercules
14:30
BVV Barendrecht
3 - 4
HSV Hoek
14:30
DOVO
2 - 1
RKAV Volendam
14:30
VV Eemdijk
3 - 4
Hoogeveen
24.09.2023
14:30
Groene Ster
1 - 2
TOGB
14:00
OSS '20
1 - 5
VV UNA
14:00
VV Baronie
1 - 0
SV AWC
23.09.2023
18:00
Hoogeveen
3 - 2
DVS 33
Επιλεγμένα αγώνα
It1
Juventus
Monza
25/05/2024 18:00
1
Derde Divisie Zaterdag
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
RKAV Volendam
63
33
20
3
10
37
2
IJsselmeervogels
60
33
18
6
9
28
3
SC Genemuiden
59
33
16
11
6
29
4
Sparta Nijkerk
56
33
18
2
13
16
5
USV Hercules
54
33
16
6
11
17
6
DOVO
52
33
14
10
9
18
7
HSC '21
52
33
14
10
9
10
8
Harkemase Boys
51
33
13
12
8
12
9
DVS 33
47
33
14
5
14
19
10
VVSB
47
33
14
5
14
-2
11
FC Rijnvogels
47
33
14
5
14
-2
12
RKVV DEM
46
33
14
4
15
-5
13
VV Eemdijk
45
33
12
9
12
-6
14
Staphorst
43
33
13
4
16
-8
15
SV Urk
42
33
11
9
13
-18
16
Hoogeveen
33
33
10
3
20
-40
17
SV Kampong
22
33
5
7
21
-27
18
ODIN '59
14
33
3
5
25
-78
Derde Divisie Zondag
OVERALL TABLE
Βαθ
Αγ
N
Ι
H
+/-
1
BVV Barendrecht
68
33
21
5
7
37
2
SteDoCo
66
33
19
9
5
37
3
Blauw Geel '38
66
33
20
6
7
32
4
TEC VV
60
33
17
9
7
34
5
Sportlust
58
33
17
7
9
16
6
Gemert
55
33
16
7
10
1
7
Meerssen
53
33
15
8
10
16
8
TOGB
49
33
16
1
16
4
9
HSV Hoek
47
33
13
8
12
21
10
VV UNA
47
33
13
8
12
5
11
HV&CV Quick
47
33
15
2
16
2
12
Kloetinge
47
33
13
8
12
-1
13
OJC Rosmalen
35
33
8
11
14
-15
14
OSS '20
33
33
9
6
18
-25
15
SV AWC
30
33
8
7
18
-35
16
GVV Unitas
29
33
8
5
20
-22
17
Groene Ster
26
33
7
5
21
-49
18
VV Baronie
17
33
5
2
26
-58
Tipp des Tages
CdF
Lyon
PSG
25/05/2024 21:00
2
τουλάχιστον 3 χαρακτήρες
Εμφάνιση όλων των αποτελεσμάτων για
Ομάδα
Πρωτάθλημα
Παιχνίδι
Πρόγραμμα